📙Книжка Мирослава Лаюка «Бахмут» - у нашій онлайн крамничці: store.ukrainer.net/product/bakhmut-book/ Купуючи видання, ви підтримуєте видавництво Ukraїner та уможливлюєте появу цього й наступних видань.
Чудово, що в добі тіктока та швидкого дофамінового кайфу можна ще знімати чудове інтерв'ю завдовжки майже 3,5 години. Дуже цікаво та змістовно! Тримаю кулачки за проєкт.
Я в захваті від цієї розмови - мені раніше не траплялось чути пана Мирослава і я з неймовірним задоволенням дивлюсь це інтервʼю, це для мене відкриття - надзвичайно інтелектуально насичена і дуже глибока розмова
Дякую!!! Дуже особисто мені... усим моїм життям промовляє... Харківська область..3 роки в очікуванні Пушкіна..обіймаю свою землю..дослухаюсь своєї країни..кохаю..
Дуже вам дякую за це інтервʼю. Я знала Мирослава як автора «Баборні» і «Залізної води» - обидві прочитала. «Бахмут» ще не читала. Мирослав настільки обізнаний у багатьох темах, його можна було б слухати ще кілька годин. Дякую Юлії за те, що не перебивала (за це я люблю всі її інтервʼю), а дуже уважно слухала гостя. Дякую вам обом за цю важку і потрібну розмову.
Я в такому неймовірному захваті від Мирослава, просто не можу підібрати слів!!!!!!!!!!! Яка магнетична людина, який інтелект, який розум,яка глибина💛💙 Величезна вдячність каналу за такого унікального гостя, просто подих перехоплює від емоцій🙏🇺🇦🫶🏻
Те що хочеться сказати після цієї розмови не можна вмістити в коментар, купа думок, збурених цими складними темами. Дуже вдячна за цей випуск, хочу щоб якомога більше людей подивились
Уклін пану Мирославу за його Працю❤ Борис Айзенберг , майор ЗСУ у військовий час та архітектор і найкращий ланшафтний дизайнер і власник найбільшого на Півдні країни рослинного розплідеика у мирний час , сакури з якого прикрашають площу перед київською оперою . Загинув 13.07.2023 під Бахмутом . Одеса
Буквально тиждень назад чув історію про поховану руку сина військового, але закінчується вона тим що син без руки таки повернувся з полону. Дякую за чудові інтерв'ю!
Надзвичайно цікаве інтерв‘ю🔥🔥🔥🇺🇦🇺🇦🇺🇦❤️❤️❤️ Час пролетів абсолютно непомітно, просто неймовірно більше 3-х годин, як мить!!!!!!!!!!! Мирослав викликає щирий захват і гордість💛💙 Тепер дуже хочу перечитати усе, що Він написав!!!!!!!
Дякую щиро за таку змістовну, розлогу розмову! Це треба ще раз переслуховувати. Мене завжди захоплює як ви, Юля, ведете розмову, ваш особливий підхід до кожного співрозмовника. Окрема подяка Мирославу за проговорені важливі теми! 💛
Дякую за цю розмову. Нічого від неї не очікувала, але Мирослав настільки щиро ділиться своїми знаннями і досвідом, що неможливо відірватися. Згадала, як перед вторгненням читала статтю, у якій питали різних людей, чи вони вірять, що буде війна. І були хлопці військові з-під Станиці, які казали, що ми ж перші і загинемо. А щодо книги, то це «За спиною» Гаськи Шиян, про нашу байдужість, бо війна там далеко, а ось тут ми з нашими бажаннями.
Прекрасний малюнок про українську ідентичність, я теж так думаю, українці багатов чому не можуть дійти згоди, але це єдине, шо не викликає заперечень і поліфйниз тлумачень
Надзвичайно цікаве інтерв‘ю🔥🔥🔥🇺🇦🇺🇦🇺🇦❤️❤️❤️ Час пролетів абсолютно непомітно, просто неймовірно більше 3-х годин, як мить!!!!!!!!!!! Максим викликає щирий захват і гордість💛💙 Тепер дуже хочу перечитати усе, що Він написав!!!!!!!
,,Гайдамаки'' треба читати, перечитувати, а,, також'' переконувати наших європейських ,, партнерів'' перекладати і читати їх. Люди ,які позбавляють надії українців мають знати ,як виглядає українська лють без надії та, як може виглядати українська помста. ,,Гайдамаків '' не треба цуратися, їх потрібно розуміти.
У Павла Паштета і ,,Я працюю на цвинтарі " , і ,, Бабуся вмирати не хотіла " - також сильні твори . А роман ,, Я працюю на цвинтарі " років два тому був екранізований .
Після прочитання книги Дім для Дому, як на мене саме Вікторія Амеліна могла б написати значиму книгу про теперішню війну. І пан Мирослав виходить правий щодо ракети, що летить в письменника, в багатьох вона вже прилетіла... 😢
Бахмутка - про неї читаємо ще в Котляревського* - сіль, яку одержували від випаровування на спеціальних сковородах добутої з соляних колодязів води. Колодязі знаходилися на березі невеликої річки Бахмутки в нинішньому Донбасі. Біля солеварень виникла укріплена слобода, потім - місто Бахмут. Свідчать, що «бахмутка» була більш дрібною і вважалася кращою на смак. (Зі словника Б. Тристанова) ____________ * - Несли подарки пред собою: Пиріг завдовжки із аршин, І соли кримки і бахмутки, Лахміття розного три жмутки (Енеїда)
Знаю досить похилу жінку, чию сімʼю , матір з дітьми, вивезли з Бурштину в вагонах для скоту, в Сибір. На той час їй було близько 10 років, тобто вона б мала памʼятати ті події. Вона виросла в Сибіру, вийшла там заміж за свого ж земляка, народила дітей, але повернулася на рідну Франківщину. Її сестри ,з сімʼями, теж повернулися. Через декілька років чоловік поїхав на заробітки в Крим, і мабуть добре йому там велося, бо вона з дітьми поїхала до нього. Там вони й осіли. Коли Крим окупували - вона і її сімʼя дуже раділи і вітали окупантів. Зараз вона час від часу телефонує своїм родичам в Бурштин і питає, коли ми вже здамося, чому ми такі дурні, що не розуміємо велич особистості путіна,, а родичі занадто чемні, щоб послати цю стару курву.
Теж завжди дивують такі історії - думаю це щось повʼязане з бажанням позбутись свої ідентичності й приднатись до іншої, яка людині здається більш вигідною і безпечною. Тобто зміна ідентичності заради якихось життєвих вигод
Щодо натхнення чи внутрішньої мотивації. Звісно якщо ти перетворив свою справу на ремесло, то можна "творити" і з температурою 40. Взагалі дуже дивно як людина, яка окрім свого організму, а навіть більше, і свого організму не знає, в той самий час з легкістю оцінює фізіологію інших людей.
Не погоджуюся з паном Лаюком з приводу Лесі Українки. Якщо Західна культура не перекладе і не осмислить Українчині п'єси, вона не матиме змоги продовжити подальшу еволюцію, без якої Європейська цивілізація загине, як така. Прийняття Лесиної філософії -- умова виживання Європи, до якої ми прагнемо. Історія знає прецедент перевідкриття, коли, під час Відродження, були перепрочитані античні автори. Сподіваймося, що з нашими геніями відбудеться те саме.
Христос родився! Кілька мовних зауважень ведучій, мова якої мені дуже подобається. Не чешський, а чеський; не запоріжська, а запорізька. І суттєвіше зауваження Юлії та Мирославові: варто активніше використовувати українську форму: такого то року, а не російську: в такому то році. "Сковорода народився 1722 року", а не "в 1722 році".
Ствердження "Леся Українка не будуть набутком літерарутного процесу світового..." і тут же "як росія під водочку...". В першому ствердженні поставив хрест без варіантів, а в другому назвав технологію як це робиться. Сучасні переклади стануть цікавими, відомими і "учасниками світового літературного процесу" тоді, коли стане цікавою Україна в світі. Україна стане цікавою своїми досягненнями поєднаними з грамотною, послідовною інформаційною політикою. Відповідно не розумію звідки такі безапеляційні ствердження, які в наступному реченні спростовуються.
📙Книжка Мирослава Лаюка «Бахмут» - у нашій онлайн крамничці: store.ukrainer.net/product/bakhmut-book/
Купуючи видання, ви підтримуєте видавництво Ukraїner та уможливлюєте появу цього й наступних видань.
Чудово, що в добі тіктока та швидкого дофамінового кайфу можна ще знімати чудове інтерв'ю завдовжки майже 3,5 години.
Дуже цікаво та змістовно! Тримаю кулачки за проєкт.
З такими гостями як Мирослав, довгі інтерв‘ю - це розкіш для слухачів❤
дуже дякую, що не обмежували Мирослава у часі, було цікаво слухати відпочатку і докінця, до сліз
Юлія, ви справді обдарована молода особистість 🤎 Я вдвічі старша за вас, але ваш талант надихає мене! Щиро дякую за вашу працю.
Чудове інтервʼю. Захоплююсь проникливістю пана Мирослава. Дуже вам дякую ❤
Я в захваті від цієї розмови - мені раніше не траплялось чути пана Мирослава і я з неймовірним задоволенням дивлюсь це інтервʼю, це для мене відкриття - надзвичайно інтелектуально насичена і дуже глибока розмова
Лаюк - це краш!
Мене завжди дивувало, в позитивному сенсі, як він спокійно говорить про такі страшні події. Мабуть це через легкість характеру
Неочікувано цікавий гість. Дуже чутливо 💔 Дякую ❤
Фантастичне інтервʼю. Нам треба більше таких розмов
Який чудовий оповідач! Дякую, пані Юлія, за Мирослава! Не знаю, з чим порівняти такий талант.
Дуже приємно відкривати для себе такі діаманти, як пан Мирослав. Дякую
Мирослав - один з любимих сучасних авторів, дякую за таку довгу розмову
Дуже дякую за це інтерв’ю!!! Це дуже сильно і глибоко!
Пишу цей коментар для підтримки і просування відео. Надіюсь слів достатньо)
Дякую!!!
Дуже особисто мені... усим моїм життям промовляє...
Харківська область..3 роки в очікуванні Пушкіна..обіймаю свою землю..дослухаюсь своєї країни..кохаю..
Дуже вам дякую за це інтервʼю. Я знала Мирослава як автора «Баборні» і «Залізної води» - обидві прочитала. «Бахмут» ще не читала. Мирослав настільки обізнаний у багатьох темах, його можна було б слухати ще кілька годин. Дякую Юлії за те, що не перебивала (за це я люблю всі її інтервʼю), а дуже уважно слухала гостя. Дякую вам обом за цю важку і потрібну розмову.
дякую за таке глибоке та змістовне інтервю, переслуховую по колу. вражає
Щира подяка ведучій. Завжди така міцна підготовка до кожного гостя.
Неймовірний розумний гість. Дякую проєкту. ❤️🖤
Щиро дякую за цікавенну передачу. Саме такі етері зараз можу слухати, дивитись.
Дякую Мирославу,
дякую Юлі
Мирослав - найкрутіший репортажист для мене, дякую за цю розмову!❤
Дякую! Неочикувано подивилась все за один раз.
Неймовірна розмове. Величезне дякую. Це ті розмови, які варто перндивлятися через певний час.
Я в такому неймовірному захваті від Мирослава, просто не можу підібрати слів!!!!!!!!!!! Яка магнетична людина, який інтелект, який розум,яка глибина💛💙 Величезна вдячність каналу за такого унікального гостя, просто подих перехоплює від емоцій🙏🇺🇦🫶🏻
Як якась інша варіація Оксани Забужко)) в кращому розумінні)
@ 100%💛💙
дякую за щемкі історії і окремо - за розблокований спогад про Володимира Євгеновича💔
❤Миколаїв-Очаків-Кінбурн!Дякую !чудове змістовне інтерв'ю-сіль ❤))))і сльози і смак!
Те що хочеться сказати після цієї розмови не можна вмістити в коментар, купа думок, збурених цими складними темами. Дуже вдячна за цей випуск, хочу щоб якомога більше людей подивились
Дякую, за класного гостя! Люблю грунтовні інтерв'ю, де гість може повноцінно висловлювати думку ❤
Уклін пану Мирославу за його Працю❤
Борис Айзенберг , майор ЗСУ у військовий час та архітектор і найкращий ланшафтний дизайнер і власник найбільшого на Півдні країни рослинного розплідеика у мирний час , сакури з якого прикрашають площу перед київською оперою . Загинув 13.07.2023 під Бахмутом . Одеса
Величезна і непоправна втрата
Світла пам'ять і честь людині, що творила Райські сади на землі ...на українській землі.
Дякую за цікаву, змістовну інтелектуальну розмову! Дуже приємно слухати!
Дякую за Вашу роботу! Гість надзвичайно цікава людина.
Дякую за гостя, за цікаву і корисну розмову, творчого натхнення вам обидвом!❤
Дякую за таке цікаве і змістовне інтерв’ю, неймовірний гість. Це інтерв’ю має послухати кожен українець.
Дякую за таке глибоке інтервʼю. Давно не переживала таку широку палітру відчуттів в одному діалозі💙💛☀️🇺🇦
Буквально тиждень назад чув історію про поховану руку сина військового, але закінчується вона тим що син без руки таки повернувся з полону. Дякую за чудові інтерв'ю!
Я читала «Бахмут», пані Олександра вразила мене дуже. Як і всі герої цієї неймовірної книжки
Майже 5 ранку, а я не можу поставити на паузу, щоб додивитися завтра. Чекатиму польський переклад книги, дати почитати знайомим, чоловікові.
Дякую, за щиру розмову.Сил і натхнення пану Мирославу
Оо, один з найкрутіших сучасних авторів.
Надзвичайно цікаве інтерв‘ю🔥🔥🔥🇺🇦🇺🇦🇺🇦❤️❤️❤️ Час пролетів абсолютно непомітно, просто неймовірно більше 3-х годин, як мить!!!!!!!!!!! Мирослав викликає щирий захват і гордість💛💙 Тепер дуже хочу перечитати усе, що Він написав!!!!!!!
Не пошкодуєте! Його творчість дуже насичує життям))
Дякую за чудового гостя, Мирослав дуже цікаво розповідає. ❤ А взагалі я обожнюю його роман Залізна Вода, надзвичайно вражає ❤ дякую!!!!
Дякую щиро за таку змістовну, розлогу розмову! Це треба ще раз переслуховувати. Мене завжди захоплює як ви, Юля, ведете розмову, ваш особливий підхід до кожного співрозмовника. Окрема подяка Мирославу за проговорені важливі теми! 💛
Дякую за чудову, дуже цікаву розмову! Слухаєш і не можеш зупинитись!
Дякую за цю розмову. Нічого від неї не очікувала, але Мирослав настільки щиро ділиться своїми знаннями і досвідом, що неможливо відірватися. Згадала, як перед вторгненням читала статтю, у якій питали різних людей, чи вони вірять, що буде війна. І були хлопці військові з-під Станиці, які казали, що ми ж перші і загинемо. А щодо книги, то це «За спиною» Гаськи Шиян, про нашу байдужість, бо війна там далеко, а ось тут ми з нашими бажаннями.
Прекрасний малюнок про українську ідентичність, я теж так думаю, українці багатов чому не можуть дійти згоди, але це єдине, шо не викликає заперечень і поліфйниз тлумачень
Неймовірна розмова! Щира, чесна, глибока, і спонукає задуматися.
Красна розмова, дякуємо! 🩷💜
Надзвичайно цікаве інтерв‘ю🔥🔥🔥🇺🇦🇺🇦🇺🇦❤️❤️❤️ Час пролетів абсолютно непомітно, просто неймовірно більше 3-х годин, як мить!!!!!!!!!!! Максим викликає щирий захват і гордість💛💙 Тепер дуже хочу перечитати усе, що Він написав!!!!!!!
Щиро дякую.
було дуже болісно. я вам дуже дякую
Дуже цікаве і змістовне інтервʼю. Дякую Юлії і Мирославу.
Дуже дякую за цю сенсову і водночас тверезу розмову! Багато думок пана Мирослава відгукуються. Хочеться, щоб більше людей побачили це інтерв'ю.
Дякую Вам і Вашому надзвичайно цікавому гостю!❤
Дякую, Юля, за цікавого оповідача.
Дякую за чудову розмову!
,,Гайдамаки'' треба читати, перечитувати, а,, також'' переконувати наших європейських ,, партнерів'' перекладати і читати їх. Люди ,які позбавляють надії українців мають знати ,як виглядає українська лють без надії та, як може виглядати українська помста. ,,Гайдамаків '' не треба цуратися, їх потрібно розуміти.
Ставлю вподобайку відразу, дякую за прекрасного гостя, надзвичайно цікаво
Читала в листопаді «Битись не можна відступати» Белянського, була під величезним враженням, та й досі під величезним враженням
У Павла Паштета і ,,Я працюю на цвинтарі " , і ,, Бабуся вмирати не хотіла " - також сильні твори . А роман ,, Я працюю на цвинтарі " років два тому був екранізований .
Дякую🇺🇦
Дякую!
Ох, і красива дівчина Юля
Дякую 🙏 гарне інтерв’ю
Це дуже добре!
Перегляд, вподобайка і відгук. Підтримуйте та поширюйте український контент.
Після прочитання книги Дім для Дому, як на мене саме Вікторія Амеліна могла б написати значиму книгу про теперішню війну. І пан Мирослав виходить правий щодо ракети, що летить в письменника, в багатьох вона вже прилетіла... 😢
Дякую за важливі теми та цікавих гостей.
Окрема подяка за якісні таймкоди. Вони ж будуть згодом, як завжди?
Обовʼязково! Дякуємо, що дивитесь!
Бахмутка - про неї читаємо ще в Котляревського* - сіль, яку одержували від випаровування на спеціальних сковородах добутої з соляних колодязів води. Колодязі знаходилися на березі невеликої річки Бахмутки в нинішньому Донбасі. Біля солеварень виникла укріплена слобода, потім - місто Бахмут.
Свідчать, що «бахмутка» була більш дрібною і вважалася
кращою на смак. (Зі словника Б. Тристанова)
____________
* - Несли подарки пред собою:
Пиріг завдовжки із аршин,
І соли кримки і бахмутки,
Лахміття розного три жмутки (Енеїда)
Знаю досить похилу жінку, чию сімʼю , матір з дітьми, вивезли з Бурштину в вагонах для скоту, в Сибір. На той час їй було близько 10 років, тобто вона б мала памʼятати ті події. Вона виросла в Сибіру, вийшла там заміж за свого ж земляка, народила дітей, але повернулася на рідну Франківщину. Її сестри ,з сімʼями, теж повернулися. Через декілька років чоловік поїхав на заробітки в Крим, і мабуть добре йому там велося, бо вона з дітьми поїхала до нього. Там вони й осіли. Коли Крим окупували - вона і її сімʼя дуже раділи і вітали окупантів. Зараз вона час від часу телефонує своїм родичам в Бурштин і питає, коли ми вже здамося, чому ми такі дурні, що не розуміємо велич особистості путіна,, а родичі занадто чемні, щоб послати цю стару курву.
Це якийсь стокгомський синдром, жахлива історія..
Теж завжди дивують такі історії - думаю це щось повʼязане з бажанням позбутись свої ідентичності й приднатись до іншої, яка людині здається більш вигідною і безпечною. Тобто зміна ідентичності заради якихось життєвих вигод
Щодо натхнення чи внутрішньої мотивації. Звісно якщо ти перетворив свою справу на ремесло, то можна "творити" і з температурою 40. Взагалі дуже дивно як людина, яка окрім свого організму, а навіть більше, і свого організму не знає, в той самий час з легкістю оцінює фізіологію інших людей.
коли була на літературному читанні, як описував свої книгу Бахмут, сльози наверталися кожної секунди
Не погоджуюся з паном Лаюком з приводу Лесі Українки. Якщо Західна культура не перекладе і не осмислить Українчині п'єси, вона не матиме змоги продовжити подальшу еволюцію, без якої Європейська цивілізація загине, як така. Прийняття Лесиної філософії -- умова виживання Європи, до якої ми прагнемо. Історія знає прецедент перевідкриття, коли, під час Відродження, були перепрочитані античні автори. Сподіваймося, що з нашими геніями відбудеться те саме.
Я не спеціаліст, але світло жахливо виставлене. Розмова цікава як завжди
Христос родився! Кілька мовних зауважень ведучій, мова якої мені дуже подобається.
Не чешський, а чеський; не запоріжська, а запорізька.
І суттєвіше зауваження Юлії та Мирославові: варто активніше використовувати українську форму: такого то року, а не російську: в такому то році.
"Сковорода народився 1722 року", а не "в 1722 році".
Підкажіть будь ласка, чи можна очікувати книгу Бахмут в електронному вигляді найближчим часом?
Ствердження "Леся Українка не будуть набутком літерарутного процесу світового..." і тут же "як росія під водочку...". В першому ствердженні поставив хрест без варіантів, а в другому назвав технологію як це робиться. Сучасні переклади стануть цікавими, відомими і "учасниками світового літературного процесу" тоді, коли стане цікавою Україна в світі. Україна стане цікавою своїми досягненнями поєднаними з грамотною, послідовною інформаційною політикою. Відповідно не розумію звідки такі безапеляційні ствердження, які в наступному реченні спростовуються.
🫶
Чого ведуча екає???Че жах!