Чудове інтерв'ю!. Щодо голосування про Незалежність України, на мою думку, всі забувають, що тоді були свіжі роки після афранської війни, під час якої ночами на київських вокзалах оточували військовими колії, щоб ніхто не бачив як згружають цинкові гроби наших українських загиблих молодих хлопців-воїнів, а по селах ці гроби тихо ховали і не дуже поширювали про це розмови. Ділилися між собою, між рідними, між добре знайомими. В загальному інформаційному просторі взагалі замовчували ці втрати молодого покоління і наслідки для тих, хто повернувся живими. Але люди добре зрозуміли, що перебування в союзі буде завжди вимагати участі наших хлопців у всяких війнах, які буде починати свавільна москва. Для мене афганська війна - важливий важіль, який вплинув на голосування саме сільського населення, яке найбільше постраждало від втрат на афганській війні.
Все говорять за старших людей, що вони сумують за радянським союзом і себе ідентифікують з ним... Про себе того не скажу!!! Ще у 1973 році повернулися в Україну (9 років жили поза її межами через татову роботу) і з тих часів навіть думки не з'являлося просто поїхати до Росії, ані разу!!! Так, там є татові родичі, але вони мали до нас ніяких родинних відчуттів і бажань спілкуватися з нами... То у мене тих відчуттів теж не з'явилося. Єдине, з'являлися думки (ще в дитинстві) поїхати на екскурсію до Санкт-Петербурга. Коли від'єдналася, і це бажання зникло. Єдине, що лишилося з тих часів - розуміння того, СКІЛЬКИ українців та інших народів, що після радянських таборів на 20!!! років мали заборону виїхати з КоміАРСР. Навіть на добу не мали права виїхати, навіть по Росії, а тим більше на батьківщину. Діти, що народжувалися ТАМ, вдома з батьками говорили своєю рідною мовою (мала таких подружок), а на вулиці, в школі мали розмовляти суто російською. Малі діти мріяли скоріше повернутися на свою батьківщину!!! Коли я була вдома у подруг, автоматично переходила на українську мову. У нашої родини було багато таких знайомих українців, латишів та ін.. А зараз прийшов час, коли я все те згадала і зрозуміла, ЩО радянська влада робила з усіма народами, що не хотіли приєднуватися до СРСР, а їх всеодно приєднали і посадили по таборах. Дехто там не вижили, нажаль... Тому, краще мати окраєць хліба і воду, аніж повернутися до таборів народів.😢 P.S. Доросла дівчинка, маю 65,5 років.😊
Взрослая девочка,взрослость пришла без мудрости.У меня свекровь из Житомира.НИКОГДА ТАКУЮ ПУРГУ НЕ НЕСЛА!Такое впечатление,что НИЧЕГО вы лично этого не пережили!@@igordackiv6698
Здається, у інтерв'ю Володимира Єременка зауважено, що на відміну від росіян, які ідентифікують себе за національністю росіянами (при цьому етнічно не є ними ), то ми, українці, перш за все ідентифікуємо себе як громадяни України, незалежно від етнічного походження.
Все вірно,але у них так само як і до цих пір у нас в паспорті відсутня національна приналежність,там всі "рускіє" Тому я завжди підтримував І.Фаріон яка постійно на це наголошувала. Це тільки в нашій країні називають себе українцями ті які взагалі не володіють державною мовою,або й ті що володіють, але російська для них рідна мова і вони нею завжди користуються.
Що таке етнічний росіянин? Це той хто приїхав з Чечні,Бурятії,тощо? То це є його статеві труднощі тому що він чечен бурят чи москаль який має громадянство України то він вже є етнічний українець якщо так,тому що він вже не проживає на території рф. А якщо воно є етнічним росіянином ще й з громадянством рф то він емігрант в ніякого впливу на внутрішні справи України не може мати
Прошу пояснити , якi саме черепно-мозковi пошкодження та психiчно-эмоцiйнi порушення приводять до такого кх-м .. бачення ? Чи для цього достатньо этнiчного походження як у фрiдмана , зеленського , абрамовiча , троцького чи ротенберга ? Я , Украiнка - е Слов'янкою ! Це - МОЯ КРАIНА ! Мiж Украiнством та громадянством диржави Украiна - е таки суттева вiдмiннiсть ..
Незалежно від етнічного походження ви можете себе лупанути в стiну ..Це едине , що можливо зробити "незалежно від етнічного походження" . Щоб вашими сусiдами та сусiдами вашiх дiтей були цигани та буряти , "незалежнi від етнічного походження" .
@@ЛюбовьНикитина-и3щ Огидно коли таке як ви каже що воно українка🤦♂У таких як ви навіть української розкладки немає на ноутбуці....а також погугліть в інтернеті чим відрізняється етнос від громадянства.Тому що все ж таки є відмінність між такими як ви і українцями.
Я та українка, що проголосувала на обох референдумах за незалежність України. Це було моє перше голосування, я пишаюся, що ним стало таке важливе для нашої держави питання. Також голосувала за Чорновола. До Росії завжди ставилась з пересторогою та негативно. Якщо і уявляла війну гіпотетично, то тільки з Росією, це ще в 90-х. Як можна було так обманюватися тим симпатикам Росії? Було ж безліч червоних прапорців буквально з 91 року?!
Я, громадянин України, мені - 57 років.*** 1. 01 грудня 1991 року, я голосував за підтвердження Акту про Незалежність УРСР від СРСР, та створення власної Незалежної держави України (!!!).*** 01 грудня 1991 року, я голосував за Чорновола В'ячеслава Максимовича, на посаду Президента України (!!!).*** 17 березня 1991 року на Союзному референдумі, та Всеукраїнському опитуванні, я голосував ПРОТИ СРСР, в обох бюлетенях (!!!).*** А як це Ви могли проголосувати за Незалежність УРСР - ДВА рази (???).*** Ви що проживали, у Львівській, Тернопільській, чи у Івано-Франківській області, де був 17 березня 1991 року - ТРЕТІЙ (обласний бюлетень) (???).
Дякую за цікаву та грунтовну розмову! На власному прикладі можу підтвердити поступовий перехід до української самоідентифікації,хоча дитинство та юність були у радяньському союзі… 🌻🌻🌻
Хитро зроблений дядько. Як гарно лизнув владу, пояснивши, що рейтинги падають через критику опозиційних політиків. А тему зниження довіри через звільнення Залужного, постійні корупційні скандали єрмака і мар'яну безумну зовсім не помітив.
16річною зрусифікованною дівчиною їздила з класом до москви. Рано прокинулась в потязі і побачила назву зупинки- Брянськ. Одразу виникло дивне відчуття, що я не на своїй землі. Я тоді не звернула увагу, але запам'ятала аж до сьогодні. Це був 70 рік. Жодних ідей про незалежність в моїй голівці тоді і бути не могло. Отже, українськвсть сидить в нас дуже глибоко і міцно.
Отец у Черновцах был умный человек , в отличие от молодой " поросли". Думайте о стране, а не о себе. А у вас ВСЕ всегда думали только о себе. Вот вам результат. Кушайте не обляпайтесь.
Правительства и президенты , народы стран Балтии ( и не только ) были более мудрыми , став членами ЕС и НАТО в начале 200-х !!! Это стоило Украине многих жизней молодых хлопцив и дивчат 😢 Ну да Україні переможе ! Слава Укрїні ! Слава ЗСУ !
Хто робив такі дослідження. Я була у Латвії у 1990 році. У них вже тоді були супермаркети, які в Україні з'явились через 10 років. Те що продавали у тих магазинах, ми могли тільки мріяти. У них була дуже багато імпортних товарів побутового призначення. Про культуру вирощування товарів сілького виробництва і годі говорити. Розкажу про зелені "газони" на полях. Це вони сіяли седерати після збору врожаю. Ми почали використовувати сідерати значно пізніше. Так що не потрібно ля -ля. Може після приходу в Крим раzzії там стало жити краще ніж у Прибалтиці? Тож розкажіть.
Я украинка! Живу в России!! Как прекрасно жили украинцы Государству Украина досталось все бесплатно! Столы на праздниках ломались Россияне жили очень бедно Я выжила с котом что я мой кот ели грибы (опыта)!! Желаю украинцам светлого будущего а самое главное Мира!!! ❤
Не дуже зрозумів пана соціолога ("після 1991 росіяни вважали українців зрадниками"), адже росія раніше оголосила незалежність (вони святкують на місяць раніше за нас). Тоді у мене навіть виникала думка, що якби росіяни не оголосили власну незалежність, ми б на неї просто не спромоглися - так все марудно тоді рухалося- до того ж і Великобританія та США нас відмовляли від цього кроку...
Когда была ? где была? А когда был украинский язык в Крыму, или в Одессе вообще в истории? Персидские языки там были, османский язык был, русский был, а украинский откуда в Одессе когда то хоть раз был?
В Харкові наприклад! В 1984 році,за два українських слова, в Університеті, нам ставили двійку..! Зараз в Харкові, більшість громадян стараються розмовляти українською, нехай суржиком ,але не російською!!!
Дякую за інтерв'ю. Але чому воно не чим не закінчується, наче обрубана концівка. Ще прошу вас не робити вступ-трейлер. Тому що це тупо змушує мене втрачати час на перегляд того, що я і так побачу в інтерв'ю.😊
Соціологія така наука дивна, ніхто не скаже що він хоче вбити сусіда, наприклад, але якщо будуть сприятливі обставини і ніхто не дізнається - то може. Всі казали треба воювати, підтримують ЗСУ.А як тільки мобілізація - всі по норах. Основна маса людей легко програмується пропагандою. Але може бути таке, що вирішують 15% ініциативної молоді
Якшо в тебе нерозділене кохання до твого ґвалтівника...іди й лікуйся , а не заводь відносини, та ше й з ним. А так ...терапії не трапилось, тому маємо війну
Статистику завжди можна читати по різному... І дійсно, ми маємо свою статистику- скільки наших родичів на росії???, але вони підтримали війну!!! Добре- тиранія- вони інакше не могли.. Али те, що вони і до зараз не можуть примушує нас жити в війні!!! Тому їх недолугі люди тут ні при чім. Це наша держава не допрацьовує з нами... Ми не встали з колін перед "великим російським народом"!!! Нам треба робити роботу в ЗМІ, щоб ми були повністю незалежними від усіх і вчилися бути інтерзалежними з усіма. Це пересічному громадянину, який живе від сьогодні до завтра, треба пояснити чітко. Це завдання ЗМІ.
Ніяке не кохання,а в московії була можливість реалузації+матеріальні привабливі стимули.Поки в срср були проукраїнські сили,союз тримався.Так,як про покійника...Звідти йшли всі негативні наративи:алкозалежність,як засвб упокорення,наркотрафик,меншовартістність/див кворталзе/,неякісна освіта,виробництво,палочна дисциплина,війни,бідність,неосвіченість.На 100років заборонити все окупантське.
Вы про образование даже не заикайтесь. У меня родня, друзья с Украины, общались много. Высшее образование у людей, а не знают элементарного. Математика вообще на уровне деньги посчитать. Вот оно ваше образование. А у меня и близкого окружения советское образование. До сих пор знаем и помним практически всё. Нет у вас после союза хорошего образования, хотя сказать честно, в России оно тоже ухудшилось. Но не так как у вас.
Дуже дякую пану Паніотто за інформування суспільства за професіоналізм. А журналісти мають цікавитись нашою соціологією і як мінімум почитати , шо таке "вибірка" і методи соц досліджень, щоб не виглядати, яе лохи у 42 річки, пардон.
Похоже, что да. А самое главное - крича о независимости, полностью лечь под пана более богатого и сильного, чем Россия. Не вижу, что им нужно быть самостоятельными.
вопрос Гуглу : на каком болоте стоит киев ответ : Романовское болото (памятник природы) Романовское болото Расположение 50°30′07″ с. ш. 30°16′31″ в. д. Страна Украина Город Киев вы не из Киева , случайно ?)
За Кравчука тоді була масована фальсифікація бюлетнів. Одна жінка розказувала, що привезли пусті бюлетні і ящик ручок різного кольору і вони ставили голоси в користь Кравчука. Ось так Кравчук став прещидентом, а ми "з'їли" цей результат.....Маємо війну!!!
З якоі сиріі і афганістану? Це ж від державноі політики залежатиме. Я бачу це такий соціолог що любитель залізти в теми де він мало розбирається. Та і свою тему подає специфічно - найвищий рівень довіри до зсу але у дядька тільки про зеленського
Що ви таке кажете? Хто в 1991р знав Чорновола? Його знали тільки на заході країни, на інший території він всіх лякав, люди ще не були готові для радикальних змін. А У Порошенко такий був антирейтинг, що навіть за сто років про це не забудуть, в 3019р навіть за кота проголосували б 70-ю відсотками.
Когда вы говорите о результатах Референдума в 1991 почему не говорите о количестве граждан имевших право голоса, если это учитывать так в Крыму за независимость проголосовало менее 50% имевших право голоса
Хотелось бы выяснить почему Украина празднует день независимости 24 августа, хотя сам Акт должен был действовать после подтверждения его на Референдуме т.е 1декабря , поставили телегу впереди лошади? А до момента выхода из состава Союза в УССР приоритетными были Конституция и Законы СССР, т.е референдум должен был проводиться по Закону СССР.
щодо міграції - вважаю що для того щоб нам зберегтися то потрібно неприймати мусульман крім киримли. бо масовий їх потік розмиє недужих після війни нас. якщо вже кого і приймати так це тікаючих від хаосу росіян українського походження.
@@ВікторіяПронюк-ф5мА не знали историю сваего государства потому, что его не было. Совсем. У вас альтернативная история Украины. А потому - в границы 1654 года.
В границах 1654года брянская область была в составе гетманщины стародубский полк запорожская сечь ето днепропетровская николаявская запорожская области
Мелко копаєтє тому затушовуваєте причини на майбутнє як на мене треба таке скіки в змішаних парах яких ви кажете 40відсотків остаточно відмовилося от російської індентифікаціі то як для чоловіків і для жінок
@@erikgarseboom9223 от Калининграда до Анадыря , от Мурманска до Севастополя Россия большая и многонациональная ... и продолжает увеличиваться ) а Украина будет маленьким моноэтничным государством - вы же к этому стремились ?
@@erikgarseboom9223 Не шарься свои носом дальше Галичины, стать моноэтнической страной это ваша затея.. У нас многонациональное Федеративное Государство.
Не участвовать в чужих войнах и не захватывать ,не нападать на другие страны. Хотя бы для начала. Не мирится с насилием, начиная от семьи, заканчивая работой и на уровне принятия соответствующих законов. В отличие от России, где последняя капля- де криминализация насилия.И многое другое.
Но соглашусь, что до сих пор есть часть людей, которые жалеют о распаде Союза. И это чувство не только оттого, что они тогда были молоды, небо было голубее, а трава зеленее. Они разом утратили надежду на завтрашний день. Молодые не знают, но, например, стоимость билета на самолёт относительно зарплаты была копейки, поэтому, летали часто, не боялись, что если ты заболеешь, то это сразу тебя заставит продать всё, что можно и просить помощь людей, иначе можешь или не попасть в больницу или надо покупать все лекарства для себя, перевязку, инфузионные растворы. Не собирали деньги для поступления в вуз. Потому что учеба бесплатная, стипендию платят и родители посылают сколько смогут денег. Пенсия была 50%от зарплаты(была и 60%, если зарплата меньше определенного размера). Короче, человек, выходя на пенсию, до копейки знал, сколько он получит пенсии и она была намного приличнее, чем сейчас. Вот это людям сейчас не достаёт, поэтому они жалеют о развале Союза, а не колбаса за 2.20 руб. И мороженое по 18 копеек.
Цікаво згадати результати всесоюзного референдуму у березні 1991 року, коли в Україні понад 70% проголосували за його збереження і тут же ж на питання "чи згодні ви, що Україна має бути у складі Союзу Радянських суверенних держав на засадах Декларації про державний суверенітет України" позитивну відповідь дали понад 80%)) То чого вимагати від тих громадян, які "за все хороше проти усього поганого" в країні, Незалежність якої підтримала комуністична партія?! Країна контрастів. А ви кажете "соціологія"...
Для досконалості згадки про референдум (березня 1991 року), треба було написати, що текст питання, поставленого перед радянськими громадянами, був маніпулятивним та містив в собі, що найменше -- 3(три) питання!!! 😊 Тим більше, маніпуляція була в тому, що в підсумках референдума, не було детальної розбивки по союзним республікам... Як може пересічний туркменець, таджик, узбек чи росіянин вирішувати про обов'язкову присутність в межах СРСР, народів Балтії, України чи Грузії?! 😊
Також, маніпулятивне питання того референдуму працювало на розкол українського суспільства, бо трактувати текст питання можна було по різному... Все ж, 30% тих, хто був проти збереження СРСР, таки -- меншість, але думкою яких, не варто було нехтувати... В підсумку, вони виявилися тими, хто мав слушну думку!!! 😊
80% проголосованих за питання українського опитування, тільки підсилили маніпулятивність референдуму 17 березня 1991 року, в цілому... Але, на цій нестійкій базі + помітне послаблення впливу московського центру, тогочасне українське керівництво почало будувати "щось", в надії, що подальший перебіг подій -- таки покаже правильний напрям!!! В решті, той факт, що за Незалежність України проголосували комуністи -- абсолютно не підважує легітимність процесу набуття/відродження Незалежності України!!! Те, якими мотивами керувалися коммі, тоді -- мало кого цікавить, зараз... Референдум 1 грудня 1991 року -- дуже важлива деталь процесу, яка додала безповоротності факту набуття Незалежності та розвалу СРСР!!! 😊
Я взагалі узнала, что такий референдум відбувся тільки через роки, тому що це були вибори, на які ніхто, як завжди до цього, особливої уваги не звернув. На всіх попередніх радянських виборах - було звичайне "одобрямс", щоб відстали. Моя мати завжди брала паспорти всієї нашої родини і голосувала за всіх.Як - нас це не цікавило. Якщо одна людина могла голосувати за багатьох інших, то хіба можна результати подібних виборів брати до уваги?
Українців росіяни сприймали як зрадників, бо від початку незалежності наші політики хотіли представити себе суспільству як сміливих героїв. А в дійсності совок прогнив і сам розвалився, а нам дали коліном під зад і викинули за борт як баласт, бо не було чим годувати. Росія до нас, 12 червня 1991 року проголосила про свою незалежність. Тепер це сором'язливо перейменували на день росії.
Минуло 33 роки від розвалу Совдепії, а ви, ще досі, в полоні совєцької пропаганди!!! Для чого писати такі дурниці (про те, що нас ніхто годувати не хотів)?! Навпаки, з проголошенням Незалежності, Україна була позбавлена зобов'язань з виконання нереального радянського держзамовлення із збирання врожаю зернових! Того, що зібрали в тому році -- вистачило для споживання в Україні, на перші продажі на зовнішньому ринку + на безкоштовну гуманітарну допомогу невдячній рф-ії (початок 1992 року, масована продовольча допомога США [відома, як "ножки Буша"], ЄС та додатковий 1 мільйон тон зерна від України для рф)!!! 😊
Це був хід конем. Єльцин хотів отримати владу, для цього йому потрібно було відокремитися на деякий час. Він був впевнений, що знову всі обїєднаються в подібний союз тільки під його керівництвом. Але сталося не так як гадалося. Він не врахував стійке багаторічне бажання Украині вирватися з лап Росії. Для цього настав слушний час.
Соціолог говорив про розчарування (в перші роки незалежності), тому, тих хто підтримував незалежність (в середині 1990-х) було, мінімально -- 48-55%!!! Такі люди... Малосвідомі та ще -- радянські!!! З недостатніми знаннями в суспільствознавстві, з постгеноцидним та посттоталітарним досвідом, який тісно був переплетений з "стокгольмським синдромом" (пострадянського розливу)... Розмов про процеси пострадянської трансформації, їх економічну та суспільну тяжкість + довготривалісь, було вкрай, мало... Більшість того не хотіла слухати!!! А, відповідно -- не думала про це та не забивала собі голову, таким "вумнічанієм"!!! 😊
Так 90% - це забагато, щось я такого не памятаю. Я з півдня, де в той час Россія вважалася братньою країною, в нас до Путіна перших його років відносилися зовсім не з симпатиєю, більше з - побоюванням. Памятаю, як одна з наших колег, після відпустки до родичів в Россію, с захватом стала розповідати про Путіна. Ніхто її захват явно не підтримав, особливої неприязні не було, а й довіри також.
Дуже своєчасне і актуальне інтерв'ю із відомим і шанованим українським експертом Володимиром Паніотто.
Чудове інтерв'ю!. Щодо голосування про Незалежність України, на мою думку, всі забувають, що тоді були свіжі роки після афранської війни, під час якої ночами на київських вокзалах оточували військовими колії, щоб ніхто не бачив як згружають цинкові гроби наших українських загиблих молодих хлопців-воїнів, а по селах ці гроби тихо ховали і не дуже поширювали про це розмови. Ділилися між собою, між рідними, між добре знайомими. В загальному інформаційному просторі взагалі замовчували ці втрати молодого покоління і наслідки для тих, хто повернувся живими. Але люди добре зрозуміли, що перебування в союзі буде завжди вимагати участі наших хлопців у всяких війнах, які буде починати свавільна москва. Для мене афганська війна - важливий важіль, який вплинув на голосування саме сільського населення, яке найбільше постраждало від втрат на афганській війні.
до этого был референдум по сохранению СССР
вы помните итоги того референдума ?
есть объяснение тех результатов ?
Цікава бесіда, повчальна. Приємною є спокійна інтелегентність пана Володимира та пані Ірини.
Все говорять за старших людей, що вони сумують за радянським союзом і себе ідентифікують з ним... Про себе того не скажу!!! Ще у 1973 році повернулися в Україну (9 років жили поза її межами через татову роботу) і з тих часів навіть думки не з'являлося просто поїхати до Росії, ані разу!!! Так, там є татові родичі, але вони мали до нас ніяких родинних відчуттів і бажань спілкуватися з нами... То у мене тих відчуттів теж не з'явилося. Єдине, з'являлися думки (ще в дитинстві) поїхати на екскурсію до Санкт-Петербурга. Коли від'єдналася, і це бажання зникло.
Єдине, що лишилося з тих часів - розуміння того, СКІЛЬКИ українців та інших народів, що після радянських таборів на 20!!! років мали заборону виїхати з КоміАРСР. Навіть на добу не мали права виїхати, навіть по Росії, а тим більше на батьківщину. Діти, що народжувалися ТАМ, вдома з батьками говорили своєю рідною мовою (мала таких подружок), а на вулиці, в школі мали розмовляти суто російською.
Малі діти мріяли скоріше повернутися на свою батьківщину!!!
Коли я була вдома у подруг, автоматично переходила на українську мову.
У нашої родини було багато таких знайомих українців, латишів та ін.. А зараз прийшов час, коли я все те згадала і зрозуміла, ЩО радянська влада робила з усіма народами, що не хотіли приєднуватися до СРСР, а їх всеодно приєднали і посадили по таборах. Дехто там не вижили, нажаль...
Тому, краще мати окраєць хліба і воду, аніж повернутися до таборів народів.😢
P.S. Доросла дівчинка, маю 65,5 років.😊
Про таких як Ти, говорят - Постарела, а ума не нажила!!!
😊☺👋👍💙💛
Взрослая девочка,взрослость пришла без мудрости.У меня свекровь из Житомира.НИКОГДА ТАКУЮ ПУРГУ НЕ НЕСЛА!Такое впечатление,что НИЧЕГО вы лично этого не пережили!@@igordackiv6698
"""Здорова дивчинка""" с явным маразмом.
Ненависть и злость твой попутчик
Бандеротварюка?!
Здається, у інтерв'ю Володимира Єременка зауважено, що на відміну від росіян, які ідентифікують себе за національністю росіянами (при цьому етнічно не є ними ), то ми, українці, перш за все ідентифікуємо себе як громадяни України, незалежно від етнічного походження.
Все вірно,але у них так само як і до цих пір у нас в паспорті відсутня національна приналежність,там всі "рускіє"
Тому я завжди підтримував І.Фаріон яка постійно на це наголошувала.
Це тільки в нашій країні називають себе українцями ті які взагалі не володіють державною мовою,або й ті що володіють, але російська для них рідна мова і вони нею завжди користуються.
Що таке етнічний росіянин? Це той хто приїхав з Чечні,Бурятії,тощо? То це є його статеві труднощі тому що він чечен бурят чи москаль який має громадянство України то він вже є етнічний українець якщо так,тому що він вже не проживає на території рф. А якщо воно є етнічним росіянином ще й з громадянством рф то він емігрант в ніякого впливу на внутрішні справи України не може мати
Прошу пояснити , якi саме черепно-мозковi пошкодження та психiчно-эмоцiйнi порушення приводять до такого кх-м .. бачення ? Чи для цього достатньо этнiчного походження як у фрiдмана , зеленського , абрамовiча , троцького чи ротенберга ? Я , Украiнка - е Слов'янкою ! Це - МОЯ КРАIНА ! Мiж Украiнством та громадянством диржави Украiна - е таки суттева вiдмiннiсть ..
Незалежно від етнічного походження ви можете себе лупанути в стiну ..Це едине , що можливо зробити "незалежно від етнічного походження" . Щоб вашими сусiдами та сусiдами вашiх дiтей були цигани та буряти , "незалежнi від етнічного походження" .
@@ЛюбовьНикитина-и3щ Огидно коли таке як ви каже що воно українка🤦♂У таких як ви навіть української розкладки немає на ноутбуці....а також погугліть в інтернеті чим відрізняється етнос від громадянства.Тому що все ж таки є відмінність між такими як ви і українцями.
мої родичі ніколи не любили росіян ще з часів Сталіна і це передали нам а тепер наші діти спадкували ненависть на повних обставинах
Дякую 💙💛
Дякую за вашу роботу ❤❤❤. Дуже якісна журналістика
Соціологія чи журналістика?
Дякую - польское слово. Вы - поляк?
@@MsLadoga Дякую - українське слово, ти не українець? Якщо такого простого не знаєш, то рекомендую переглянути словник ім Б.Грінченка
Дякую - українське слово, неук@@MsLadoga
Дякуємо за Вашу работу. Я змінив свою уяву щодо певних цифр
Дякую - польское слово. Вы - поляк?
В нас в сімї ніхто,ніколи Путіна не поважав.Ще з історі про події в Чечні українцям треба було робити висновки. А не бути аморфним.
👏👏👏💯💯💯💯💯🙏🇺🇦🇺🇦🇺🇦
@@svetaruda1473
Я путіна «розкусила» після лодки «Курськ».
З якою диявольською насолодою він сказав:
«Вона потонула»!
А на каком основании ваши Музычки с Корчинскими поперлись в Чечню?))
@@АлександраДенисенко-ы4и а что он должен был сказать?!!
@@Norland-13 Не сказати,а щось робити і не брехати.
Я та українка, що проголосувала на обох референдумах за незалежність України. Це було моє перше голосування, я пишаюся, що ним стало таке важливе для нашої держави питання.
Також голосувала за Чорновола.
До Росії завжди ставилась з пересторогою та негативно. Якщо і уявляла війну гіпотетично, то тільки з Росією, це ще в 90-х. Як можна було так обманюватися тим симпатикам Росії? Було ж безліч червоних прапорців буквально з 91 року?!
Я, громадянин України, мені - 57 років.*** 1. 01 грудня 1991 року, я голосував за підтвердження Акту про Незалежність УРСР від СРСР, та створення власної Незалежної держави України (!!!).*** 01 грудня 1991 року, я голосував за Чорновола В'ячеслава Максимовича, на посаду Президента України (!!!).*** 17 березня 1991 року на Союзному референдумі, та Всеукраїнському опитуванні, я голосував ПРОТИ СРСР, в обох бюлетенях (!!!).*** А як це Ви могли проголосувати за Незалежність УРСР - ДВА рази (???).*** Ви що проживали, у Львівській, Тернопільській, чи у Івано-Франківській області, де був 17 березня 1991 року - ТРЕТІЙ (обласний бюлетень) (???).
А кто ж тогда голосовал за Кравчука-Кучму-Януковича-Зеленсеого?
Скажи, был ли на Первом Референдуме вопрос, сколько языков признавать Государственными, или НЕТ?))
@@Norland-13 А ти, що, Кацапо говоряща істота - НЕзнаєш те, які питання були, на референдумі від 17 березня 1991 року (???).
@@Norland-13що Ви спитали? Українською, будь ласка
Дякую вам!
Дякую - польское слово. Вы - поляк?
@@MsLadoga ідіоте, дякую-слово слов'янської групи народів. для парашинців це незрозуміли. бо раша нічого зі слов'янами не має
У 91 році мешканці Україн бажали відокремленям запобігти участі власних дітей у війнах кремлівських правителів
Дякую за цікаву та грунтовну розмову! На власному прикладі можу підтвердити поступовий перехід до української самоідентифікації,хоча дитинство та юність були у радяньському союзі… 🌻🌻🌻
Хитро зроблений дядько. Як гарно лизнув владу, пояснивши, що рейтинги падають через критику опозиційних політиків. А тему зниження довіри через звільнення Залужного, постійні корупційні скандали єрмака і мар'яну безумну зовсім не помітив.
Зразу видно ,шо ви з табору пороха😂😂
16річною зрусифікованною дівчиною їздила з класом до москви. Рано прокинулась в потязі і побачила назву зупинки- Брянськ. Одразу виникло дивне відчуття, що я не на своїй землі. Я тоді не звернула увагу, але запам'ятала аж до сьогодні. Це був 70 рік. Жодних ідей про незалежність в моїй голівці тоді і бути не могло. Отже, українськвсть сидить в нас дуже глибоко і міцно.
Я голосував за Чорновола.Ми так раділи що він з Черкащини
Отец у Черновцах был умный человек , в отличие от молодой " поросли". Думайте о стране, а не о себе. А у вас ВСЕ всегда думали только о себе. Вот вам результат. Кушайте не обляпайтесь.
Ми їх сприймаємо як террористів
🤔🧐Терористи і є лицемірами😮😢💙💛
Если ты. идейный иди на фронт. Очень тяжело таких, как ты нужны на фронте, такие, как ты нужны на фронте.не будь москаликом, будь патриотом.
Правительства и президенты , народы стран Балтии ( и не только ) были более мудрыми , став членами ЕС и НАТО в начале 200-х !!!
Это стоило Украине многих жизней молодых хлопцив и дивчат 😢
Ну да Україні переможе !
Слава Укрїні ! Слава ЗСУ !
Балтийские страны, самые бедные страны ЕС, самые низкая рождаемость, но первые по употреблению алкоголя.
Так Україні НАТО відмовило через боязнь розсердити рашку
Хто робив такі дослідження. Я була у Латвії у 1990 році. У них вже тоді були супермаркети, які в Україні з'явились через 10 років. Те що продавали у тих магазинах, ми могли тільки мріяти. У них була дуже багато імпортних товарів побутового призначення. Про культуру вирощування товарів сілького виробництва і годі говорити. Розкажу про зелені "газони" на полях. Це вони сіяли седерати після збору врожаю. Ми почали використовувати сідерати значно пізніше. Так що не потрібно ля -ля. Може після приходу в Крим раzzії там стало жити краще ніж у Прибалтиці? Тож розкажіть.
Слава героям ТЦК! Смерть ухилянтам!
Враженятку @@KRblMKRblMCHANIN , ти як більше любиш, аби з тебе сміялися, отак 🤣🤣🤣, чи отак 😂😂😂?
Відео прям ТОП. Дякую за вашу роботу
Дякую! Дуже цікава інформація
Приємно що, все що всі ми, громадяни України, знали на інтуітивному рівні, підтверджується офіційними соціологічними дослідженнями.
Дякую за цікаву розповідь
Наскільки ж це схоже на відносини співзалежноі жертви абʼюзу із психопатом! Прямо як по нотам.
немає більш вражаючої науки ніж соціологія
Дякую за цікаву інформацію
Я украинка! Живу в России!! Как прекрасно жили украинцы Государству Украина досталось все бесплатно! Столы на праздниках ломались Россияне жили очень бедно Я выжила с котом что я мой кот ели грибы (опыта)!! Желаю украинцам светлого будущего а самое главное Мира!!! ❤
Овца с котом , зщурела?😅
❤❤❤
Сьогодні 86%за Чорновола за Кравчука 3%.Проект СРСР закрився.
Не дуже зрозумів пана соціолога ("після 1991 росіяни вважали українців зрадниками"), адже росія раніше оголосила незалежність (вони святкують на місяць раніше за нас). Тоді у мене навіть виникала думка, що якби росіяни не оголосили власну незалежність, ми б на неї просто не спромоглися - так все марудно тоді рухалося- до того ж і Великобританія та США нас відмовляли від цього кроку...
Судя по по твоему посту, тебе не дано понять... лучше не пытайся, потому что не дано мозгов. Паши землю и дои коров, а к нам не лезь.
Бо ми нормальні люди, а то орки: самі не живуть і іншим не дають
Була тотальна жорстка русифікація Ізараз повинно бути українізація України!
Когда была ? где была? А когда был украинский язык в Крыму, или в Одессе вообще в истории? Персидские языки там были, османский язык был, русский был, а украинский откуда в Одессе когда то хоть раз был?
В Харкові наприклад! В 1984 році,за два українських слова, в Університеті, нам ставили двійку..! Зараз в Харкові, більшість громадян стараються розмовляти українською, нехай суржиком ,але не російською!!!
@@khersonskiyarbuzkhersonski2460геть, москворта приблуда
@@khersonskiyarbuzkhersonski2460 ідіот, в криму живуть киримчани, на території одещини-нащадки козаків, гагаузи. яким боком відношення до параші?
.какая к черту русификация, Винницкая, Хмельницкая, Житомирская и т.д. области в школах учились на украинском языке сколько себя помню, а мне 62года
Дякую за інтерв'ю. Але чому воно не чим не закінчується, наче обрубана концівка. Ще прошу вас не робити вступ-трейлер. Тому що це тупо змушує мене втрачати час на перегляд того, що я і так побачу в інтерв'ю.😊
Соціологія така наука дивна, ніхто не скаже що він хоче вбити сусіда, наприклад, але якщо будуть сприятливі обставини і ніхто не дізнається - то може. Всі казали треба воювати, підтримують ЗСУ.А як тільки мобілізація - всі по норах. Основна маса людей легко програмується пропагандою. Але може бути таке, що вирішують 15% ініциативної молоді
Не казати,,росія"-вертуальне утворення без народу та території.Казати федерація,або московія.
А є в світі польськомовний німець???????
немає,є тільки польськомовний поляк,або німецькомовний німець.
@@Tpay3epбуло здається таке , що були чеськомовні німці які радо вітали армію Гітлера на території Чехословаччини у 1939 ..
@@vitaliiukraine4662 были украиномовные поляки, которые радостно встречали вермахт и устраивали Львовский погром....
@@Tpay3ep маячня
@@Сармат-п8ч віддай телефон санітару🤦♂
😊Дякую.
Якшо в тебе нерозділене кохання до твого ґвалтівника...іди й лікуйся , а не заводь відносини, та ше й з ним.
А так ...терапії не трапилось, тому маємо війну
саме так👍👍терапії не трапилося то й маємо те що заслужили
Статистику завжди можна читати по різному... І дійсно, ми маємо свою статистику- скільки наших родичів на росії???, але вони підтримали війну!!! Добре- тиранія- вони інакше не могли.. Али те, що вони і до зараз не можуть примушує нас жити в війні!!! Тому їх недолугі люди тут ні при чім. Це наша держава не допрацьовує з нами... Ми не встали з колін перед "великим російським народом"!!! Нам треба робити роботу в ЗМІ, щоб ми були повністю незалежними від усіх і вчилися бути інтерзалежними з усіма. Це пересічному громадянину, який живе від сьогодні до завтра, треба пояснити чітко. Це завдання ЗМІ.
Ніяке не кохання,а в московії була можливість реалузації+матеріальні привабливі стимули.Поки в срср були проукраїнські сили,союз тримався.Так,як про покійника...Звідти йшли всі негативні наративи:алкозалежність,як засвб упокорення,наркотрафик,меншовартістність/див кворталзе/,неякісна освіта,виробництво,палочна дисциплина,війни,бідність,неосвіченість.На 100років заборонити все окупантське.
Вы про образование даже не заикайтесь. У меня родня, друзья с Украины, общались много. Высшее образование у людей, а не знают элементарного. Математика вообще на уровне деньги посчитать. Вот оно ваше образование. А у меня и близкого окружения советское образование. До сих пор знаем и помним практически всё. Нет у вас после союза хорошего образования, хотя сказать честно, в России оно тоже ухудшилось. Но не так как у вас.
Как зрадников россияне стали воспринимать Украину после формирования из нее анти-России на деньги Запада. Не надо передергивать
А это вам по телевизору ,, объяснили "?
@@nellichka3081 три года не смотрю. Там Марафон. А вам пока ничего не объяснили?
И сами вы не очень мыслите....
Дуже дякую пану Паніотто за інформування суспільства за професіоналізм. А журналісти мають цікавитись нашою соціологією і як мінімум почитати , шо таке "вибірка" і методи соц досліджень, щоб не виглядати, яе лохи у 42 річки, пардон.
Україна понад 350р веде визвольну боротьбу за Незалежність від московії з успіхом створення Держави у 1918-1921р.р.
По факту незалежностю вы понимали отколотся от России и лечь под другого (германия, евросоюз, сша). Не так разве?
Kakoj ze protivnyj na sluch "jazyk" u etich "okraincev"..rezet ucho, protivno slushat '
Быть собой для, украинцев - это значит завидовать, ненавидеть и злобствовать?
Похоже, что да. А самое главное - крича о независимости, полностью лечь под пана более богатого и сильного, чем Россия.
Не вижу, что им нужно быть самостоятельными.
Три процента за любав до росії,це що бьйот значіт любіт ,така логіка в 3 % ?
щодо півдня якісь дивні цифри. весь апендикс одеської області до українців намішано болгари, молдовани, гагаузи є албанці і росіяни.
Мені до лампочки, що думали про мене мешканці болота
вопрос Гуглу : на каком болоте стоит киев
ответ : Романовское болото (памятник природы)
Романовское болото
Расположение
50°30′07″ с. ш. 30°16′31″ в. д.
Страна Украина
Город Киев
вы не из Киева , случайно ?)
Межконнцы болот вообще не думают о тебе, грязнули. У грязнуль мания, величия, вопрос.
За Кравчука тоді була масована фальсифікація бюлетнів. Одна жінка розказувала, що привезли пусті бюлетні і ящик ручок різного кольору і вони ставили голоси в користь Кравчука. Ось так Кравчук став прещидентом, а ми "з'їли" цей результат.....Маємо війну!!!
Це може на заході країні фальсифікували, але на півдні за нього проголосували чесно, бо нікого з інших кандидатів там зовсім не знали.
🤔🧐 Минуле не хоче вмирати.Якщо задуматися над ним,воно може пояснити і сьогодення,й завтрашнє.😮М.Слабошпицький''Тіні в дзеркалі''.🥺💙💛
З якоі сиріі і афганістану? Це ж від державноі політики залежатиме. Я бачу це такий соціолог що любитель залізти в теми де він мало розбирається. Та і свою тему подає специфічно - найвищий рівень довіри до зсу але у дядька тільки про зеленського
Та що там 80% за Чорновола! через 30 років 73 відсотка опитаних скажуть, що якби вони попали в 2019 рік, то голосували би за Порошенка
😆
Що ви таке кажете? Хто в 1991р знав Чорновола? Його знали тільки на заході країни, на інший території він всіх лякав, люди ще не були готові для радикальних змін. А У Порошенко такий був антирейтинг, що навіть за сто років про це не забудуть, в 3019р навіть за кота проголосували б 70-ю відсотками.
👍
Когда вы говорите о результатах Референдума в 1991 почему не говорите о количестве граждан имевших право голоса, если это учитывать так в Крыму за независимость проголосовало менее 50% имевших право голоса
Хотелось бы выяснить почему Украина празднует день независимости 24 августа, хотя сам Акт должен был действовать после подтверждения его на Референдуме т.е 1декабря , поставили телегу впереди лошади? А до момента выхода из состава Союза в УССР приоритетными были Конституция и Законы СССР, т.е референдум должен был проводиться по Закону СССР.
Вот какая информация должна быть основой стратегического планирования в государстве
Де ви це взяли?
щодо міграції - вважаю що для того щоб нам зберегтися то потрібно неприймати мусульман крім киримли. бо масовий їх потік розмиє недужих після війни нас. якщо вже кого і приймати так це тікаючих від хаосу росіян українського походження.
А чого ви тільки спитали про Кравчука і Чорновола,щеб спитали про Порошенко і Зеленського,чи Грушевського і Скоропадського...
так👍👍мені теж була б цікава думка пана Паніотто.
0:19 что за дичь?
73% проголосували за Зеленського. «Сейчас 86% выбрали бы Черновола» . Це підтверджує вислів - "Електорат - так називають бидло під час виборів."
А ми з 1991 чому не сприймали росіян як ворога?
Бо, не знали історію своєї Держави!
@@ВікторіяПронюк-ф5мА не знали историю сваего государства потому, что его не было. Совсем. У вас альтернативная история Украины. А потому - в границы 1654 года.
В границах 1654года брянская область была в составе гетманщины стародубский полк запорожская сечь ето днепропетровская николаявская запорожская области
@@ВолодимирМуковоз А Киев? Как Киев стал русским?
@@КонстантинВладимирович-ч4м А как он стал руським и когда)))???
Нашо нам ті з Афганістану й китаю?
А тепер розкажіть маштаби розкрадання України. Розкажіть про способи пограбунку всіх і кожного зокрема???
До чого тут соціолог?
Вуйко с Канады штаны чьи
Мелко копаєтє тому затушовуваєте причини на майбутнє як на мене треба таке скіки в змішаних парах яких ви кажете 40відсотків остаточно відмовилося от російської індентифікаціі то як для чоловіків і для жінок
Как украинцы предавали самих себя.
Независмость это ваше дело, но на своей земле, а не на русской, потому что где начинается наша независимость, там кончается ваша.
І де закінчується ваша "нєзавісімасць"? Між Тулою і Орлом? Чи може там, де Казанське Ханство? Чи астраханський улус? Чи може Ерзянь Мастор?
@@erikgarseboom9223 от Калининграда до Анадыря , от Мурманска до Севастополя
Россия большая и многонациональная ...
и продолжает увеличиваться )
а Украина будет маленьким моноэтничным государством - вы же к этому стремились ?
@@erikgarseboom9223 Не шарься свои носом дальше Галичины, стать моноэтнической страной это ваша затея.. У нас многонациональное Федеративное Государство.
украинцы становились собой??? в чем это выражено? какие такие суперкачества отличают этих людей?
Не участвовать в чужих войнах и не захватывать ,не нападать на другие страны. Хотя бы для начала. Не мирится с насилием, начиная от семьи, заканчивая работой и на уровне принятия соответствующих законов. В отличие от России, где последняя капля- де криминализация насилия.И многое другое.
Слава Ухилянтам Украины! Они настоящие герои.
Очередной "щірий" перебежчик ))
нЕДОЛГО ОТХОДИЛИ ТЕПЕРЬ ПРИЙДЕТСЯ ПОДХОДИТЬ!!!
КМІС - це шахраї від соціології.
Фабрика з виробництва громадської опінії на замовлення.
В 1991-ом сушествовали "срассеяне"? Как и когда они появились? Почему именуют себя греческим словом?
Приблизно, зв статистикою. Або, або
По сути вы всегда и были зрадники!
Но соглашусь, что до сих пор есть часть людей, которые жалеют о распаде Союза. И это чувство не только оттого, что они тогда были молоды, небо было голубее, а трава зеленее. Они разом утратили надежду на завтрашний день. Молодые не знают, но, например, стоимость билета на самолёт относительно зарплаты была копейки, поэтому, летали часто, не боялись, что если ты заболеешь, то это сразу тебя заставит продать всё, что можно и просить помощь людей, иначе можешь или не попасть в больницу или надо покупать все лекарства для себя, перевязку, инфузионные растворы. Не собирали деньги для поступления в вуз. Потому что учеба бесплатная, стипендию платят и родители посылают сколько смогут денег. Пенсия была 50%от зарплаты(была и 60%, если зарплата меньше определенного размера). Короче, человек, выходя на пенсию, до копейки знал, сколько он получит пенсии и она была намного приличнее, чем сейчас. Вот это людям сейчас не достаёт, поэтому они жалеют о развале Союза, а не колбаса за 2.20 руб. И мороженое по 18 копеек.
😂😂😂😂
Цікаво згадати результати всесоюзного референдуму у березні 1991 року, коли в Україні понад 70% проголосували за його збереження і тут же ж на питання "чи згодні ви, що Україна має бути у складі Союзу Радянських суверенних держав на засадах Декларації про державний суверенітет України" позитивну відповідь дали понад 80%)) То чого вимагати від тих громадян, які "за все хороше проти усього поганого" в країні, Незалежність якої підтримала комуністична партія?! Країна контрастів. А ви кажете "соціологія"...
Для досконалості згадки про референдум (березня 1991 року), треба було написати, що текст питання, поставленого перед радянськими громадянами, був маніпулятивним та містив в собі, що найменше -- 3(три) питання!!! 😊
Тим більше, маніпуляція була в тому, що в підсумках референдума, не було детальної розбивки по союзним республікам... Як може пересічний туркменець, таджик, узбек чи росіянин вирішувати про обов'язкову присутність в межах СРСР, народів Балтії, України чи Грузії?! 😊
Також, маніпулятивне питання того референдуму працювало на розкол українського суспільства, бо трактувати текст питання можна було по різному...
Все ж, 30% тих, хто був проти збереження СРСР, таки -- меншість, але думкою яких, не варто було нехтувати... В підсумку, вони виявилися тими, хто мав слушну думку!!! 😊
80% проголосованих за питання українського опитування, тільки підсилили маніпулятивність референдуму 17 березня 1991 року, в цілому...
Але, на цій нестійкій базі + помітне послаблення впливу московського центру, тогочасне українське керівництво почало будувати "щось", в надії, що подальший перебіг подій -- таки покаже правильний напрям!!!
В решті, той факт, що за Незалежність України проголосували комуністи -- абсолютно не підважує легітимність процесу набуття/відродження Незалежності України!!!
Те, якими мотивами керувалися коммі, тоді -- мало кого цікавить, зараз...
Референдум 1 грудня 1991 року -- дуже важлива деталь процесу, яка додала безповоротності факту набуття Незалежності та розвалу СРСР!!! 😊
Я взагалі узнала, что такий референдум відбувся тільки через роки, тому що це були вибори, на які ніхто, як завжди до цього, особливої уваги не звернув. На всіх попередніх радянських виборах - було звичайне "одобрямс", щоб відстали. Моя мати завжди брала паспорти всієї нашої родини і голосувала за всіх.Як - нас це не цікавило. Якщо одна людина могла голосувати за багатьох інших, то хіба можна результати подібних виборів брати до уваги?
Який референдум з питань НАТО,проводився?
Він із батальйона Монако!
👎
👎
Українців росіяни сприймали як зрадників, бо від початку незалежності наші політики хотіли представити себе суспільству як сміливих героїв. А в дійсності совок прогнив і сам розвалився, а нам дали коліном під зад і викинули за борт як баласт, бо не було чим годувати. Росія до нас, 12 червня 1991 року проголосила про свою незалежність. Тепер це сором'язливо перейменували на день росії.
Минуло 33 роки від розвалу Совдепії, а ви, ще досі, в полоні совєцької пропаганди!!!
Для чого писати такі дурниці (про те, що нас ніхто годувати не хотів)?!
Навпаки, з проголошенням Незалежності, Україна була позбавлена зобов'язань з виконання нереального радянського держзамовлення із збирання врожаю зернових!
Того, що зібрали в тому році -- вистачило для споживання в Україні, на перші продажі на зовнішньому ринку + на безкоштовну гуманітарну допомогу невдячній рф-ії (початок 1992 року, масована продовольча допомога США [відома, як "ножки Буша"], ЄС та додатковий 1 мільйон тон зерна від України для рф)!!! 😊
Це був хід конем. Єльцин хотів отримати владу, для цього йому потрібно було відокремитися на деякий час. Він був впевнений, що знову всі обїєднаються в подібний союз тільки під його керівництвом. Але сталося не так як гадалося. Він не врахував стійке багаторічне бажання Украині вирватися з лап Росії. Для цього настав слушний час.
90% симпатизували пу?? Цікаво...а хто за Незалежність голосував? Було білше 90%...якось не стикується(
Соціолог говорив про розчарування (в перші роки незалежності), тому, тих хто підтримував незалежність (в середині 1990-х) було, мінімально -- 48-55%!!!
Такі люди... Малосвідомі та ще -- радянські!!! З недостатніми знаннями в суспільствознавстві, з постгеноцидним та посттоталітарним досвідом, який тісно був переплетений з "стокгольмським синдромом" (пострадянського розливу)... Розмов про процеси пострадянської трансформації, їх економічну та суспільну тяжкість + довготривалісь, було вкрай, мало... Більшість того не хотіла слухати!!!
А, відповідно -- не думала про це та не забивала собі голову, таким "вумнічанієм"!!! 😊
Так 90% - це забагато, щось я такого не памятаю. Я з півдня, де в той час Россія вважалася братньою країною, в нас до Путіна перших його років відносилися зовсім не з симпатиєю, більше з - побоюванням. Памятаю, як одна з наших колег, після відпустки до родичів в Россію, с захватом стала розповідати про Путіна. Ніхто її захват явно не підтримав, особливої неприязні не було, а й довіри також.
Мова Это вопрос образования.
Плохо знаете саою историю.
Опять еврей.
...пасмурне майбутнє корінних українців...
Чого це?
Дякую за працю ❤❤❤❤❤
Ще не вмерла у?
Укр общество очень хочет быть похоже на рфию, не понимая что это.
свят, свят, свят - вы с ума сошли? Ужд что, что, но украинцы точно не хотят жить так как в России.