Додивився до зарі. Стан классний. Ау10 - позолота 10 мікрон. Стосовно браслета, якщо рідний то бомба. Стрілки поставити не проблема. Якщо перший раз, то я б рекомендував відати годинникарю. Там роботи на кілька хвилин, але без досвіду закосячити такий екземпляр буде дуже шкода. Тим більше жіночі механізми всі мініатюрні. Краще віддайте спеціалісту, якщо такого нема, то краще лишіть як є.
Побєда, доречі теж непогані. Стан дуже пристойний. Це період до 61 року. Я думаю середина 50х ближче до 60х. Виробник 1 мчз. Перший московський часовий завод він потім став Польот. Цікавість конкретно цього екземпляру. Гарний стан і то шо це перехідний екземпляр. Була купа годинників Побєда з боковою секундною стрілкою, потім їх стали вважати застарілими і була дана команда розробити механізм з центральною секундою. І я так розумію всі пішли своїм шляхом. 1мчз явно взяли за основу механізм 2603 (видно по формі мостів) переробили його і імплементували центральну секунду. Інші заводи зазвичай розробляли такого плану механізми з нуля. Також цікаво що це був період якраз до "брендінгу" заводів. Також особливість цього механізму візерунки які мають назву Женевські хвилі, це притаманно раннім механізмам, далі в угоду спрощеною від них відмовилися. І є особливість - нема проти ударного балансу. З одного боку це мінус, з іншого це свідчення розвитку механізмів. Єдине якщо носити такий годинник тре бути обережним. Не працювати молотком і не кидати годинник на асфальт чи бетон. Він не переживе. Але просто носити чому б ні.
Квадратна ракета. Калібр 2614. 26 - діаметр калібру. 14- ускладнення у вигляді вікна дати. Базовий механізм це був 2609 НА. Такий самий механізм, як у Вас, але без ускладнень. 26- діаметр. 09 - центральна секундна стрілка. 2609 і всі модифікації на його базі з ускладненнями - наймасовіший і надійніший механізм у ракети, а можливо на всьому совку. Випускався здається середина-кінець 60 аж до закриття ПЧЗ 91- початок 2000х. Механізм має славу калаша серед совєцьких механізмів. Було кілька оформлень цієї моделі. Корпуси стандарті хром або позолота. Циферблати штук 6 мабуть. Мені більше подобаються чорні з золотими цифрами або мітками. Маю один такий. Стандартні характеристики для такого годинника. Пластикове скло, корпус латунь+ хром. Ніякого захисту від води. Особливість саме цього корпусу то що можна вийняти механізм не виймаючи заводний вал, достатньо відкрити задню кришку-хлопушку. З цього виходить що можна в домашніх умовах помити-почистити корпус. Виймаєте механізм, миєте чистите м'якою зубною щіткою з зубною пастою. Сушите, збираєте назад.
Жіночі Луч 1814. Були ще 1809 без дати. І 1816 з датою і автопідзаводом. Нормальна робоча коняка. Єдине що обод там скоріш нітріт титану. Є версії де корпус "позолота" а кільце хром. Наскільки я розумію все де нема клейма АU це нітріт титану. Ваш екземпляр зовнє як то кажуть "бачив гівна в цьому житті" ще й заводна головка не рідна. Жіночі взагалі продаються дуже важко і в цілому їх велика купа у класному стані за копійки. Стосовно ціноутворення. Я звичайно не експерт, але. 1. Головне в годиннику стан корпусу, скла та заводнї головки. Ціле скло без тріщин. Особливо коли воно складної форми. 2. Механізмів валом, є виключення але з масовими майже нема проблем. 3. Важливий стан циферблату. Звісно є рідкісні оформлення, якщо маюуть гарний стан то мають певну цінність. 4. Є рідкісні механізми типу хронометрів які самі по собі мають цінність. А так з того що Ви показали, на мою думку найцікавішими є ракета, бо стан вище середнього, ближче к непоганому. Але масовий хоч і класний механізм. Оформлення дуже масове. Не думаю що прям за дорого продасте, але то ваше право ставити ціну яку вважаєте за потрібно. Компндірскіє, дуже сумніваюся що хтось запропонує 1500. Там нічого з них брати. Усосаний корпус і скло, ще й побитий корозією, зламаний механізм, вал який випадає, циферблат в корозії. Враховуючи що там має бути покращений волого захист ніж у пересічних годинників то не виключаю що вони взагалі залиті. Слава в них явно лазили, дійсно нема стрілки, обдерта головка, корпус і циферблат з втратами. Механізм - ходячка нічого унікального чи рідкісного. Луч - корпус з втратами не рідна усосана головка. Стрілки з втратами. Впевнений що і циферблату дісталося. Поширений механізм, хоча і досить надійний. Не знаю, ціни спеціально не озвучую, щоб не ображати. Бажаю успіхів.
Спасибо ещё раз. Очень и очень полезная информация, чувствуется что Вы в часах разбираетесь, и у Вас есть чему поучиться. По поводу продаж , Я не переживаю , один дурак продаёт другой дурак покупает.
@13KAIF13 згоден з Вами. Сам полюбляю барахолки, дуже сумую за Дніпровськими, бо зараз не маю змоги змоги увірватися туди. Якщо чесно, то свого часу чомусь ігнорував бєрєзінку, зараз бачу що дарма. А по годинникам я далеко не експерт, просто в якийсь момент почав трохи цікавитися. Є купа каналів де більш детально про це все розповідають, але нажаль на росії, але те що маємо. Тому якщо зацікавитеся думаю не буде проблем розібратися. Єдине вводять в оману різні назви годинників і однакові назви механізмів на різних марках. Тут тре розуміти кілька речей. 1. До 61 року не було як такого бренду заводу. Умовний годинник Побєда могли виготовляти зразу купа заводів. І всі вони будуть побєда і всі вони будуть на одному чи дуже схожому механізмі. Звідси купа назв типу Расія, Москва, Балтіка, Янтарь, Спортівниє. Ідентифікувати можна по клеймам заводів. 2. Після 61 кожен мав обрати свою назву. Так ПЧЗ став Ракєта, з'явилися слава, прльот, луч, восток, та інші. 3. Можна легко заплутатися бо номерні назви механізмів це був ГОСТ і якщо у вас механізм діаметром 26мм з центральною секундою стрілкою то це 09. І різні механізми на різних заводах мали одну й ту саму назву 2609. Для розуміння додають ще назву заводу. Типу 2609 ракета, чи 2609 слава і таке інше. 4. Після олімпіади стали маркувати SU. 5. Назви латиницею експортні. Все те саме вид збоку.
@@13KAIF13 та який там профі. Задрот і душніло, жінка каже: " знов якийсь непотріб в хату несеш, люди його викидають а ти додому". А мені подобається. Я взагалі не поділяю концепції, зламалося - купи нове. Я вічно щось лагоджу відновлюю. Не несу зразу свої кошти корпораціям, лише за гострої потреби.
Командирські. Механізм восток 2414а. 24 діаметр. 14 дата. Так звана "клюшка". Думаю зрозуміло чому така назва. Достатньо капризний механізм через конструкцію. SU - soviet union. Стали наносить на механізми після олімпіади 80.
@@13KAIF13 по цінам нічого спеціально не буду говорити. Вище трохи розписав ціноутворення. Ще можете звірятися з цінами на ібей. Моніторити що в якому стані там продається, враховуючи їх платоспроможність і відповідно нашу. Стосовного годинникаря. Є канал Ремонт Часов, він теж з Дніпра, можливо таке знайомство стане Вам у пригоді.
Очень достойная коллекция собралась у вас. Класс👍
@@ЕленаЧигрина-ж8к спасибо за комментарий 😊
то шо до душi, то круто) молодець. дякую за обзор.
@@maxud7848 спасибо 😊
Достойні знахідки,нехай знайдуть своїх новох господарів, а вам принесуть прибутки 🥰
@@СветланаСевостьянова-о2ы дякую за коментар 😊
Додивився до зарі. Стан классний. Ау10 - позолота 10 мікрон.
Стосовно браслета, якщо рідний то бомба.
Стрілки поставити не проблема. Якщо перший раз, то я б рекомендував відати годинникарю. Там роботи на кілька хвилин, але без досвіду закосячити такий екземпляр буде дуже шкода. Тим більше жіночі механізми всі мініатюрні.
Краще віддайте спеціалісту, якщо такого нема, то краще лишіть як є.
@@yurak4003 Ок. Спасибо 😊
Главное ,что тебе они нравятся и ты получаешь удовольствие , обладая ими .
@@АндрейДнепров-ъ1к спасибо за комментарий 😊
Побєда, доречі теж непогані. Стан дуже пристойний. Це період до 61 року. Я думаю середина 50х ближче до 60х. Виробник 1 мчз. Перший московський часовий завод він потім став Польот.
Цікавість конкретно цього екземпляру. Гарний стан і то шо це перехідний екземпляр.
Була купа годинників Побєда з боковою секундною стрілкою, потім їх стали вважати застарілими і була дана команда розробити механізм з центральною секундою. І я так розумію всі пішли своїм шляхом. 1мчз явно взяли за основу механізм 2603 (видно по формі мостів) переробили його і імплементували центральну секунду. Інші заводи зазвичай розробляли такого плану механізми з нуля.
Також цікаво що це був період якраз до "брендінгу" заводів.
Також особливість цього механізму візерунки які мають назву Женевські хвилі, це притаманно раннім механізмам, далі в угоду спрощеною від них відмовилися. І є особливість - нема проти ударного балансу. З одного боку це мінус, з іншого це свідчення розвитку механізмів.
Єдине якщо носити такий годинник тре бути обережним. Не працювати молотком і не кидати годинник на асфальт чи бетон. Він не переживе. Але просто носити чому б ні.
@@yurak4003 👍👍👍дякую
Квадратна ракета. Калібр 2614. 26 - діаметр калібру. 14- ускладнення у вигляді вікна дати.
Базовий механізм це був 2609 НА. Такий самий механізм, як у Вас, але без ускладнень. 26- діаметр. 09 - центральна секундна стрілка.
2609 і всі модифікації на його базі з ускладненнями - наймасовіший і надійніший механізм у ракети, а можливо на всьому совку. Випускався здається середина-кінець 60 аж до закриття ПЧЗ 91- початок 2000х.
Механізм має славу калаша серед совєцьких механізмів.
Було кілька оформлень цієї моделі. Корпуси стандарті хром або позолота. Циферблати штук 6 мабуть. Мені більше подобаються чорні з золотими цифрами або мітками. Маю один такий.
Стандартні характеристики для такого годинника. Пластикове скло, корпус латунь+ хром. Ніякого захисту від води.
Особливість саме цього корпусу то що можна вийняти механізм не виймаючи заводний вал, достатньо відкрити задню кришку-хлопушку.
З цього виходить що можна в домашніх умовах помити-почистити корпус.
Виймаєте механізм, миєте чистите м'якою зубною щіткою з зубною пастою. Сушите, збираєте назад.
@@yurak4003 😃 спасибо за комментарий😊
Это очень интересная и полезная информация для меня.
Ещё раз спасибо
" спрячь, а лучше сожги" ( с) Гостя из будущего.
Била у меня такая шкатулка, только из нее звучал полонез Огинского, а не "это"...
@@previ76 спасибо за комментарий
Приветствую всё чотенько лаеечек сразу же
@@СергейМайборода-г6ж спасибо за комментарий 😊
Привіт із Франції, лайк!
@@Чайка-тв-х5с Привіт. Дякую за коментар.
@@Чайка-тв-х5с Подписывайтесь
Ставьте лайки
Делитесь каналом
Смотрите мои другие видео
Жіночі Луч 1814. Були ще 1809 без дати. І 1816 з датою і автопідзаводом.
Нормальна робоча коняка.
Єдине що обод там скоріш нітріт титану. Є версії де корпус "позолота" а кільце хром. Наскільки я розумію все де нема клейма АU це нітріт титану.
Ваш екземпляр зовнє як то кажуть "бачив гівна в цьому житті" ще й заводна головка не рідна.
Жіночі взагалі продаються дуже важко і в цілому їх велика купа у класному стані за копійки.
Стосовно ціноутворення. Я звичайно не експерт, але.
1. Головне в годиннику стан корпусу, скла та заводнї головки. Ціле скло без тріщин. Особливо коли воно складної форми.
2. Механізмів валом, є виключення але з масовими майже нема проблем.
3. Важливий стан циферблату. Звісно є рідкісні оформлення, якщо маюуть гарний стан то мають певну цінність.
4. Є рідкісні механізми типу хронометрів які самі по собі мають цінність.
А так з того що Ви показали, на мою думку найцікавішими є ракета, бо стан вище середнього, ближче к непоганому. Але масовий хоч і класний механізм. Оформлення дуже масове. Не думаю що прям за дорого продасте, але то ваше право ставити ціну яку вважаєте за потрібно.
Компндірскіє, дуже сумніваюся що хтось запропонує 1500. Там нічого з них брати. Усосаний корпус і скло, ще й побитий корозією, зламаний механізм, вал який випадає, циферблат в корозії. Враховуючи що там має бути покращений волого захист ніж у пересічних годинників то не виключаю що вони взагалі залиті.
Слава в них явно лазили, дійсно нема стрілки, обдерта головка, корпус і циферблат з втратами. Механізм - ходячка нічого унікального чи рідкісного.
Луч - корпус з втратами не рідна усосана головка. Стрілки з втратами. Впевнений що і циферблату дісталося. Поширений механізм, хоча і досить надійний.
Не знаю, ціни спеціально не озвучую, щоб не ображати.
Бажаю успіхів.
Спасибо ещё раз.
Очень и очень полезная информация, чувствуется что Вы в часах разбираетесь, и у Вас есть чему поучиться.
По поводу продаж , Я не переживаю , один дурак продаёт другой дурак покупает.
@13KAIF13 згоден з Вами. Сам полюбляю барахолки, дуже сумую за Дніпровськими, бо зараз не маю змоги змоги увірватися туди.
Якщо чесно, то свого часу чомусь ігнорував бєрєзінку, зараз бачу що дарма.
А по годинникам я далеко не експерт, просто в якийсь момент почав трохи цікавитися. Є купа каналів де більш детально про це все розповідають, але нажаль на росії, але те що маємо. Тому якщо зацікавитеся думаю не буде проблем розібратися. Єдине вводять в оману різні назви годинників і однакові назви механізмів на різних марках.
Тут тре розуміти кілька речей.
1. До 61 року не було як такого бренду заводу.
Умовний годинник Побєда могли виготовляти зразу купа заводів. І всі вони будуть побєда і всі вони будуть на одному чи дуже схожому механізмі. Звідси купа назв типу Расія, Москва, Балтіка, Янтарь, Спортівниє. Ідентифікувати можна по клеймам заводів.
2. Після 61 кожен мав обрати свою назву. Так ПЧЗ став Ракєта, з'явилися слава, прльот, луч, восток, та інші.
3. Можна легко заплутатися бо номерні назви механізмів це був ГОСТ і якщо у вас механізм діаметром 26мм з центральною секундою стрілкою то це 09. І різні механізми на різних заводах мали одну й ту саму назву 2609. Для розуміння додають ще назву заводу. Типу 2609 ракета, чи 2609 слава і таке інше.
4. Після олімпіади стали маркувати SU.
5. Назви латиницею експортні. Все те саме вид збоку.
@@yurak4003 Вы профи 😊Дякую. Чому немає змоги ходити на барахолку?
@@13KAIF13 проживаю в іншому місті дуже рідко буваю у Дніпрі. Хоча все життя там прожив.
@@13KAIF13 та який там профі. Задрот і душніло, жінка каже: " знов якийсь непотріб в хату несеш, люди його викидають а ти додому". А мені подобається. Я взагалі не поділяю концепції, зламалося - купи нове. Я вічно щось лагоджу відновлюю. Не несу зразу свої кошти корпораціям, лише за гострої потреби.
👍👍👍
СПАСИБО 😊
Ключ на Алі шукайте. Якість там гівно, але з своєю задачею справляється.
Спасибо за комментарий и совет.
Полезная информация на вес золота 😊
😊😊😊
Командирські. Механізм восток 2414а. 24 діаметр. 14 дата. Так звана "клюшка". Думаю зрозуміло чому така назва.
Достатньо капризний механізм через конструкцію.
SU - soviet union. Стали наносить на механізми після олімпіади 80.
@@yurak4003 спасибо за комментарий 😊
Очень полезная информация. Я нигде не смог найти по ним информации. Какая их цена примерно ?
@@yurak4003 подписывайтесь
Ставьте лайки
Делитесь каналом Смотрите мои другие видео
@@13KAIF13 по цінам нічого спеціально не буду говорити. Вище трохи розписав ціноутворення. Ще можете звірятися з цінами на ібей. Моніторити що в якому стані там продається, враховуючи їх платоспроможність і відповідно нашу.
Стосовного годинникаря. Є канал Ремонт Часов, він теж з Дніпра, можливо таке знайомство стане Вам у пригоді.
@@yurak4003 Я пользуюсь ebay, но не всегда нахожу свою модель.
Спасибо за помощь 😊
@@13KAIF13 шукайте по заводу виробника і номеру механізму.
Четвёртые часы - это женские?
@@ЕленаЧигрина-ж8к да, Вы хотите приобрести.
Возможно 😊
@@ЕленаЧигрина-ж8к они забронированы до 01.02.