Неймовірно. я гуляв в цьому лісі.І побудова такої організованої структури вражає. Завжди мріяв що і наші українські лісники були настільки професійними та чесними в своїй роботі
В Берлине насаждения всех видов пользования занимают около 30% территории города, в том числе деревья занимают 20% его территории, и всего их насчитывается около 440 000 штук. Каждое дерево имеет свой инвентарный номер.
В Німеччині не крадуть ліс через те що та є законність. Й відповідальність. А в Україні беззаконня і безкарність. Вже кілька десятиліть влада захоплена кримінальним олігархатом.
Добре говорити про екологію коли в Україні, на потребу Євросоюзу, вирубали всі Карпати та й та ж ерефія теж постачала їм дерево А от нехай та Європа задовільнить свій внутрішній попит дерева з власних джерел от тоді можна говорити.І ТАК ПРАКТИЧНО в кожній галузі Євросоюзу.Виходить ,що в них екологія ,вугіллям палити ні ,дизель ні ,а коли припекло то згадали і про вугілля і про дизель .Навіть те ж зерно на біржі оцінювали в ціну виходячи не з попиту і пропозиції,а так з неба .Та коли зерна не стало з України то заговорили про голод .Не така та Хейропа вже і правильна .
я бачу безжальну їзду важкої техніки по лісі і лісовій підстлці. Бо ліс вважається не екоситемою, а грядкою для промисловості. І є гордість про кількість зрубаного. Розказуючи про глобальне потепляння лісівникам варто бути чесними і визнати, що массові рубки сприяють і нагріву відкритого лісового покриву і втратами грунтових вод. Які провокують всихання. Особливо мене вразило загущені насадження ялин, до яких , як вже стало зрозуміло, своєчасно не підходили лісівники і не проріджували вручну. Внаслідок чого ялини втратили багато зеленої хвої і банально ви-сох-ли. Але коли на них заселилися короїди , щоб почати перший ланцюжок переробки вмираючих дерев, знов і знов ти бачиш шоу лісівників з демонстрацією пошкодженої кори. Нічого принципового нового з Україної. Той же піар, надування щок. Меньше крадуть в свої кишені, зате керівництво вимагає рубати багато і не перейматися з витратним якісним доглядом. Гілкі від спиляних дерев не подрібняються. Ходити по такому лісу неприємно. А для самого лісу все рівно, офіційно його зрубали чи неофіційно. Значення має відсоток рубок і ступінь прорідження ділянки
Да! Интересно! Учиться нужно, но при этом отличать учёбу от копирования! Помнить нужно мудрость: "Что русскому хорошо, то немцу - смерть!" И наоборот! Украинские ура-патриоты, не дёргайтесь! Это и про вас!
Поки 73% громадян України не перестануть бажати бути такими як ті «кримінальні нечистоти». Вони, нечистоти не зникнуть і все так залишиться як є, або буде ще гірше!
А вони є, тільки поїхали вирубувати ліс в Румунію, в Україну. В Румунії вирубали ліс вздовж кордону з Україною, в горах , звичайно. А також в Україні в Карпатах поробили схеми із місцевими ахмєтовими.... . Є один великий "гравець" із Австрії, Holzkonzern schweighofer, який вирубав ліс в Румунії, також в Україні зачепився. Це вже тягнеться десятиліття, як мінімум із 2000х.
Порядність німців з'явилася не на пустому місці . Там завжди була палочна дисципліна в армії та і в суспільстві підтримувалися дуже суворі порядки . Єдиний хлопчик у світі , який побачивши купу листя не розіб'є її , не розкидає а ще і підіб'є , підправить - це німецький хлопчик . Так вони виховують своїх дітей з покон віку . Тож досить скептично я відношусь до слів , що лісник повинен жити в лісі чи поруч . Нічого це не дає , якщо суспільство гниле і воровите . І Ахметов тут ні до чого . Ми самі їх і породили . Бо система наша виховувала пасивну особистість : у начальства голова велика , хай він і думає , від мене нічого не залежить . Всі крадуть і я вкраду . Не стане Ахметова , на його місце прийде новий такий же , якщо не гірше . Треба розбудовувати громадянське суспільство зі своїми лідерами . Країна повинна мати горизонтальний устрій а не вертикальний як у імперії , китайській , російській чи іншій . Коли люди будуть входити в різні організації (наприклад захисту тварин , дітей , природи , довкілля , соціального захисту тощо) , тоді і з'являться як у Німеччині обов'язки безпосередньо перед конкретними людьми , перед суспільствами і правила їх виконання . Тобто справедлива судова система , поліція , влада . Це довготривалий процес і чекати швидких змін не варто . Але суспільство вже дуже змінилося від радянських часів . Я порівнюю з минулим і підтверджую , є з чим порівнювати
Дякую за таку гарну розповідь! Дуже цікаво було дивитися на організацію лесничества. Дуже споболась наявність системи для реєстрації дерев та планів, також те що леснік обходіть свої ділянки кожен день. Вважаю що пішки.
Молодий лісник, з чудовим виглядом, живе в сучасному будиночку, і думаю зарплата в нього на високому рівні, порівняти з нашими лісниками, але що там рівняти де ми а де німці, в людей зовсім інший менталітет і ставлення до природи до краю де живуть, все з любов'ю, з охайністю, хочеться вірити що колись і наш народ зможе змінитись в кращу сторону
А чи можна в лісі збирати, гриби, ягоди, лікарські трави, ловити рибку, розводити вогнище? Яка різниця у підході до цього питання в суб'єктів різної форми власності, окремих власників ? І як це регулюють місцеві закони ?
Костры только на гриль платце. Хотя раз классом на 3дн в лес ходили ,жгли костры и по 3 деревца на палатку нужно было срубить без проблем,правда мы лесникам помогали. Рыбу ловить можно нужен только ангельшайн, и на этот день покупаете разрешение. Грибы и ягоды. Для себя можете собирать .
Було б цікаво подивитись як би мала виглядати вирубка лісів у нас в Карпатах, щоб після цього не лишалось пустирів та затхлого болота. Раджу ДВ з'їздити на Горгани та глянути на це все власними очима
Насмішили. В Україні теж немає нелегальних рубок. Всі рубки здійснюються де-юре абсолютно законно. Просто Німеччина це така країна, а Україна це банда злочинців. Яка через продажних журналістів вішає своєму населенню локшину про міфічних чорних лісорубів і те як "держава" з ними бореться.
Я трошки пожив у Німеччині на початку 90х та закохався в неї назавжди. Відношення німців до усього, навіть до найменших дрібниць викликає повагу й шану.
Хочу заметить, что важно не только правильно лес валить, но и садить новый тоже так, чтобы поверхность земли между деревьями, могла стать здоровой подстилкой! Вокруг Киева так новый лес садят, что против борозд и БТР не проедет! "Кто хуже дурака? - Дурак с инициативой. Мощные трактора лесоводы заимели и победу над грибниками празднуют!
Дуже цікаво почути саме про ліси у приватній власності! Як це працює? Чи можуть інші люди гуляти, збирати гриби і ягоди, полювати і стояти з палатками в приватному лісі? Які права дає приватна власність на ліс? Чи можна купити ділянку лісу, а потім вирубати і збудувати там будинки? Чи можна просто збудувати один будиночок для себе? Чи потрібно обов"язково засіювати ліс на заміну тому, який ти вирубав? Мрію, що в Україні ми теж дійдемо до приватної власності на ліси. Тому дуже цікава ця тема.
Таке часто буває. І не тільки від жука. Після великих пожеж українські деревообробні компанії частенько купляють дерево, наприклад, в Польші. Зараз в українських ліспгоспах така ціна на дерево, що Україна в німців мабуть регулярно також ліс буде купувати....
Перш за все Німці на знають лозунгу(Не вкрадеш на будеш мати) Вони чесні самі перед собою, тому в них всьо так. А в нас????? Самі знаєте. Я думаю шо ці лісники не заробляють багато, але живуть на одну зарплату. Хтось скаже шо вони лохи. Нє. Вони дисципліновані, вони люблять свою державу, вони гордяться тим шо вони чесні.
Булоб Дуже цікаво попрацювати у Лісі ...але головне що мені не подобєтся це кількість повалених дерев марно перетворучись на гній і осередок шкідників....Як на мене марнотратство
@@ЄвгенійСаленко за рахунок земель територіальних громад? адже ті землі могли б наповняти бюджет... надра забрали, ліси заберуть... (кошка бросила котят, пусть е6ytся как хотят...???)
Може тому, що закуповується сировина з нелегальних вирубок в інших країнах? Я не перевіряв, але варто перевірити скільки деревної сировини ввозиться в країну і чи можна відслідкувати легальний статус деревини з місць постачання, а навіть якщо і можна то потрібно перевірити чи потреби виробників країн постачальників всередині задоволені і чи не сприяє це надмірній вирубці лісу в інших місцях. Я як згадаю північні газові потоки та як їх прокладали на шкоду Україні, одразу на думці - ознаки найбільшої корупції в світі.
Неймовірно. я гуляв в цьому лісі.І побудова такої організованої структури вражає. Завжди мріяв що і наші українські лісники були настільки професійними та чесними в своїй роботі
Дякую, пане Михайло, ВАМ персонально й ВАШІЙ чудовій команді ! Гарне видиво й цікавий сюжет !
🎉
ПОТОМУ ЧТО ЛЕСА МАЛО..
В Берлине насаждения всех видов пользования занимают около 30% территории города, в том числе деревья занимают 20% его территории, и всего их насчитывается около 440 000 штук. Каждое дерево имеет свой инвентарный номер.
Вподобайка на підтримку україномовного каналу. Дякую за Вашу роботу
Питайка, як лисий виїхав за кордон
Хочешь втекти за кордон?@@vitaliypatsiora7279
Чудовий репортаж! 💖
В Німеччині не крадуть ліс через те що та є законність. Й відповідальність. А в Україні беззаконня і безкарність. Вже кілька десятиліть влада захоплена кримінальним олігархатом.
Повністю з вами згідний.
Не забувайте, що ліс йде на захід
як завжди дуже якісний матеріал, дякуємо) цікаво було б дізнатись, що нового по зеленій енергетиці в Німеччині, зокрема морських вітрових станціях.
Щира подяка Вам за працю і правду !
00
00
Pp
0p0p
Добре говорити про екологію коли в Україні, на потребу Євросоюзу, вирубали всі Карпати та й та ж ерефія теж постачала їм дерево А от нехай та Європа задовільнить свій внутрішній попит дерева з власних джерел от тоді можна говорити.І ТАК ПРАКТИЧНО в кожній галузі Євросоюзу.Виходить ,що в них екологія ,вугіллям палити ні ,дизель ні ,а коли припекло то згадали і про вугілля і про дизель .Навіть те ж зерно на біржі оцінювали в ціну виходячи не з попиту і пропозиції,а так з неба .Та коли зерна не стало з України то заговорили про голод .Не така та Хейропа вже і правильна .
А половину приватизували місцеві бізнесмени і зробили власні мисливські угіддя для друзяк
Якщо дурне,мовчи краще
я бачу безжальну їзду важкої техніки по лісі і лісовій підстлці. Бо ліс вважається не екоситемою, а грядкою для промисловості. І є гордість про кількість зрубаного. Розказуючи про глобальне потепляння лісівникам варто бути чесними і визнати, що массові рубки сприяють і нагріву відкритого лісового покриву і втратами грунтових вод. Які провокують всихання. Особливо мене вразило загущені насадження ялин, до яких , як вже стало зрозуміло, своєчасно не підходили лісівники і не проріджували вручну. Внаслідок чого ялини втратили багато зеленої хвої і банально ви-сох-ли. Але коли на них заселилися короїди , щоб почати перший ланцюжок переробки вмираючих дерев, знов і знов ти бачиш шоу лісівників з демонстрацією пошкодженої кори. Нічого принципового нового з Україної. Той же піар, надування щок. Меньше крадуть в свої кишені, зате керівництво вимагає рубати багато і не перейматися з витратним якісним доглядом. Гілкі від спиляних дерев не подрібняються. Ходити по такому лісу неприємно. А для самого лісу все рівно, офіційно його зрубали чи неофіційно. Значення має відсоток рубок і ступінь прорідження ділянки
Выпуск огонь! Спасибо!
Справді цікаве відео. Є чому повчитися в плані ставлення до лісу!
Тай не тільки.
Да! Интересно! Учиться нужно, но при этом отличать учёбу от копирования! Помнить нужно мудрость: "Что русскому хорошо, то немцу - смерть!" И наоборот! Украинские ура-патриоты, не дёргайтесь! Это и про вас!
Гарний репортаж як завжди
Дуже дякую вам за вашу роботу. Відео дуже ТОПове.
В Німеччині немає ахметових, коломойських, фірташів, та іншої кримінальної нечистоти. Такі там би сиділи на довічному а не грабували країну.
Поки 73% громадян України не перестануть бажати бути такими як ті «кримінальні нечистоти». Вони, нечистоти не зникнуть і все так залишиться як є, або буде ще гірше!
Не 73 а 90
А вони є, тільки поїхали вирубувати ліс в Румунію, в Україну. В Румунії вирубали ліс вздовж кордону з Україною, в горах , звичайно. А також в Україні в Карпатах поробили схеми із місцевими ахмєтовими.... . Є один великий "гравець" із Австрії, Holzkonzern schweighofer, який вирубав ліс в Румунії, також в Україні зачепився. Це вже тягнеться десятиліття, як мінімум із 2000х.
Багаті люди там теж є, але вони мають ті ж самі права та обов'язки, що й пересічний громадянин. Такі умови ГАРАНТУЄ ДЕРЖАВА(і канцлер, і уряд).
Порядність німців з'явилася не на пустому місці . Там завжди була палочна дисципліна в армії та і в суспільстві підтримувалися дуже суворі порядки . Єдиний хлопчик у світі , який побачивши купу листя не розіб'є її , не розкидає а ще і підіб'є , підправить - це німецький хлопчик . Так вони виховують своїх дітей з покон віку . Тож досить скептично я відношусь до слів , що лісник повинен жити в лісі чи поруч . Нічого це не дає , якщо суспільство гниле і воровите . І Ахметов тут ні до чого . Ми самі їх і породили . Бо система наша виховувала пасивну особистість : у начальства голова велика , хай він і думає , від мене нічого не залежить . Всі крадуть і я вкраду . Не стане Ахметова , на його місце прийде новий такий же , якщо не гірше . Треба розбудовувати громадянське суспільство зі своїми лідерами . Країна повинна мати горизонтальний устрій а не вертикальний як у імперії , китайській , російській чи іншій . Коли люди будуть входити в різні організації (наприклад захисту тварин , дітей , природи , довкілля , соціального захисту тощо) , тоді і з'являться як у Німеччині обов'язки безпосередньо перед конкретними людьми , перед суспільствами і правила їх виконання . Тобто справедлива судова система , поліція , влада . Це довготривалий процес і чекати швидких змін не варто . Але суспільство вже дуже змінилося від радянських часів . Я порівнюю з минулим і підтверджую , є з чим порівнювати
В якомусь сенсі, це країна концтабір. Просто дуже веселий, лояльний та толерантний.
Дякую, дуже цікавий випуск! Було б дуже цікаво подивитися про організацію роботи аптек і провізорів в Німеччині.
Дуже - дуже- дуже цікавий цикл! Чому я раніше його не знайшов 😢
Класні передачі, дивлюсь як дитина)
Дуже цікаві передачі, дякую Вам за Вашу роботу!
Все дерево они закупают из наших лесов, а своё берегут
І тільки кругляк,,, а наші плюють на все , усе засрали.
@@Машиныидругое-я3н
*"Просто дєнєг нєт! ... ... ..."*
_Димон зі єРєФії_
Скоро и у вас тоже каждое дерево будет на счету, благодаря вырубкам.
В себе екологія понад усе, а на бідні країни плювати
@@dmhchrftg кажен сам господар в своїй хаті хто нам заважає так робити,жадібність🤔.
Спасибо Михаил, интересно.
Дякую за таку гарну розповідь! Дуже цікаво було дивитися на організацію лесничества.
Дуже споболась наявність системи для реєстрації дерев та планів, також те що леснік обходіть свої ділянки кожен день. Вважаю що пішки.
Було цікаво. Дякую. Мрію побачити таке ставлення до лісу і в Україні.(і побачити відсохлі руки крадіїв лісу).
Молодий лісник, з чудовим виглядом, живе в сучасному будиночку, і думаю зарплата в нього на високому рівні, порівняти з нашими лісниками, але що там рівняти де ми а де німці, в людей зовсім інший менталітет і ставлення до природи до краю де живуть, все з любов'ю, з охайністю, хочеться вірити що колись і наш народ зможе змінитись в кращу сторону
Ага, у нас лісники бідні і нещасні...
Зарплата директора лісгоспу ( який нічого не перероблює і не виробляє) 170 000 грн і це без доплат
А лісник яким боком до директора? ,я працюю майстром лісу зп 17500грн@@black-white379
А чи можна в лісі збирати, гриби, ягоди, лікарські трави, ловити рибку, розводити вогнище? Яка різниця у підході до цього питання в суб'єктів різної форми власності, окремих власників ? І як це регулюють місцеві закони ?
просто так не можна
Конечно можно, но конечно не в промышленных масштабах.
Костры только на гриль платце. Хотя раз классом на 3дн в лес ходили ,жгли костры и по 3 деревца на палатку нужно было срубить без проблем,правда мы лесникам помогали. Рыбу ловить можно нужен только ангельшайн, и на этот день покупаете разрешение. Грибы и ягоды. Для себя можете собирать .
Дякую за чудову прогулянку 👏
Відео прям ТОП. Дякую за вашу роботу
Дякую це було дуже цікаво!
"Яка ситуація з нелегальною вирубкою?" Усе норм, ми купляємо цю деревину в Україні 😊
Ну дууже цікаві у вас відео і теми. Дуже цікаво і пізнавально. Більше робіть передач про різні професії.
Може я в минулому житті була німкенею, бо як же мені подобається все в німцях, на мій погляд майже ідеальне суспільство
Гітлер капут🤔
Вельм1-вельм1 ц1кава! Дзякую
Дякую за Український контент
Дуже вражае, дякую !
Після вирубки дерев цікаво дізнатися , що роблять з рештою пнями і кореневою системою ?
ДЯКУЮ ЗА ТАКУ РОБОТУ))
Я в этой отрасли 20лет,но не против набраться у них ишё опыта ,у Немцев другой менталитет браво👌👍
Дякую за відео 👍
Люксично!
Топовий контент !
Класне відео, велике Вам дякую!
Дуже цікаво.Дякую.
Було б цікаво подивитись як би мала виглядати вирубка лісів у нас в Карпатах, щоб після цього не лишалось пустирів та затхлого болота. Раджу ДВ з'їздити на Горгани та глянути на це все власними очима
Працював на Буковелі та знаю Горгани. ТАК І Є.
Дуже чудове відео. А КОЛИ В УКРАЇНІ ТАК БУДЕ???
Ніколи.
Нажаль ніколи 🥶🥶🥶🥶🥶
А вам треба, щоб були приватні ліси?
Супер! Багато нового й цікавого
Недосяжний для наших вуйків рівень планування. В Україні принцип "після нас хоч потоп"
Це тільки в бидла
@@ЄвгенійСаленко його достатня кількість і ніхто його не карає
Репортаж ніби з іншої планети. На жаль в нас просто варварське відношення до лісу. Гроші приходять і йдуть, а ліс відновлюється віками.
А ты задай вопрос, кто в Европе закупает наш лес. Вот эти, самые честные демократы
Цікаво дізнатися про садові господарства.
Дякую
Тому що оберігають природу, й не має чорних лісорубів, яких кришує влада!!!
Насмішили. В Україні теж немає нелегальних рубок. Всі рубки здійснюються де-юре абсолютно законно. Просто Німеччина це така країна, а Україна це банда злочинців. Яка через продажних журналістів вішає своєму населенню локшину про міфічних чорних лісорубів і те як "держава" з ними бореться.
А у нас, на лесников обычно охотятся, когда нету зверей диких.
8:34 ІНВЕНТАРНИЙ СПИСОК КОЛОД!!!
Хтось про таке чув в Україні?)
Прикинь В Україні так само.
Я трошки пожив у Німеччині на початку 90х та закохався в неї назавжди. Відношення німців до усього, навіть до найменших дрібниць викликає повагу й шану.
Зараз би ви не впізнали німців
Вподобайка
Дякую за правду і фаховість ісміливість з ФРН Барщ Лужиччина з Бранденбургу Володимир Касяненко харківець
вы расскажите какие наказания за вырубку может быть....
Одним словом ловимо лісника на кражі чи недогляді за майном ! І спалюємо прилюдно ! Ось тоді лише Карпати не будуть рубати !
Як би за нашими Карпатами так доглядали, за часів СРСР ще був догляд, тепер тільки-вирубки... Біда.
Коротко та ясно.
Приємно чути українську мову!
Тому,що там мудрі люди.
приватна власність це краще ніж державна
Але під суворим наглядом держави
@@ЄвгенійСаленко держава це корупція
@@ЄвгенійСаленко дрись
Хочу заметить, что важно не только правильно лес валить, но и садить новый тоже так, чтобы поверхность земли между деревьями, могла стать здоровой подстилкой! Вокруг Киева так новый лес садят, что против борозд и БТР не проедет! "Кто хуже дурака? - Дурак с инициативой. Мощные трактора лесоводы заимели и победу над грибниками празднуют!
Гарне відео, продовжуйте. Цікаво яка заробітна плата лісника в Німеччині???
Пересічний будинок культури в Україні виглядає скромніше ,ніж будинок лісника в Німеччині!!!
чудове відео
Дуже цікавий випуск. Покажіть лісопильню.
Як там з фермами? Скільки вже зібрали?
Дуже цікаво почути саме про ліси у приватній власності!
Як це працює? Чи можуть інші люди гуляти, збирати гриби і ягоди, полювати і стояти з палатками в приватному лісі?
Які права дає приватна власність на ліс? Чи можна купити ділянку лісу, а потім вирубати і збудувати там будинки? Чи можна просто збудувати один будиночок для себе? Чи потрібно обов"язково засіювати ліс на заміну тому, який ти вирубав?
Мрію, що в Україні ми теж дійдемо до приватної власності на ліси. Тому дуже цікава ця тема.
Дякую за укаїнськомовний контент.
Одразу лайк. Всім гарного перегляду =)
Дякую за відео! Цікаво що свою ялину продають Китаю, а в нас купують палетну дошку:))
Таке часто буває.
І не тільки від жука.
Після великих пожеж українські деревообробні компанії частенько купляють дерево, наприклад, в Польші.
Зараз в українських ліспгоспах така ціна на дерево, що Україна в німців мабуть регулярно також ліс буде купувати....
Все можливо... Куб кругляка на палет 1700-2200грн, незнаю скільки вартує в німців)))
@@vasyltrofumchuk8931 Не знаю точно на палет, але чув більш менш кругляк сосновий вже від 4000-4500грн за куб - ціна в лісгоспах.
У них не будет незаконной вырубки , потому что их канцлеры зарабатывают на российском газе и очень бдительно контролируют вырубки леса
культура і мораль
👍🌳
Яка ціна лісу для Китаю?
Чи може лісопилка прийняти колоди на спил не від лісництва а від приватниє осіб, і самі вони чи мають на розпил колод?
Перш за все Німці на знають лозунгу(Не вкрадеш на будеш мати) Вони чесні самі перед собою, тому в них всьо так. А в нас????? Самі знаєте. Я думаю шо ці лісники не заробляють багато, але живуть на одну зарплату. Хтось скаже шо вони лохи. Нє. Вони дисципліновані, вони люблять свою державу, вони гордяться тим шо вони чесні.
10:45 Це Скандинавський метод рубки.
Там законы для всех одинаково.
Булоб Дуже цікаво попрацювати у Лісі ...але головне що мені не подобєтся це кількість повалених дерев марно перетворучись на гній і осередок шкідників....Як на мене марнотратство
Цікаво було б про німецькі гори подивитись пізнавальне відео
а в нас зобов'язали громади виявляти і передавати до держлісгоспу всі можливі для вирубки ділянки, тому що своє вони вже "оприходували" 😢
Неправда, в нас збільшується площа лісів щороку
@@ЄвгенійСаленко за рахунок земель територіальних громад? адже ті землі могли б наповняти бюджет... надра забрали, ліси заберуть... (кошка бросила котят, пусть е6ytся как хотят...???)
Хтось працював на такій роботі? (я маю на увазі спилювати дерева на цій чудо машині) скільки платять?, важко працювати?
Виходить Україна в плані лісництва навіть не наздогнала Німеччину 19 століття, що дуже сумно
Саженці дерев вирощують не в розпліднику, а в розсаднику. Розплідник для тварин, треба знати перед тим як виступати.
Мені цікаво знати коли в Україні буде такий порядок в лісі як Німеччині.Через 100 років буде?.
Де наші гуцули?
В нас дороги не всі такі як уних в лісі
Украина хотела запретить вывоз леса-кругляка. Западные кураторы ей это запретили.
Европа решила свои проблемы за счет восточных аборигенов.
Бо нам до них далеко...
"Страна дураков "
Глибоко осягнувши зміни клімату вирішили зрізати по 24 дерева на годину .
Ну і звичайно пеньки як вираз мистецтва для дітей і майбутніх поколінь :-D
Німцям простіше купити деревину,за своєю вони доглядають
тому шо все леса частные!
Може тому, що закуповується сировина з нелегальних вирубок в інших країнах? Я не перевіряв, але варто перевірити скільки деревної сировини ввозиться в країну і чи можна відслідкувати легальний статус деревини з місць постачання, а навіть якщо і можна то потрібно перевірити чи потреби виробників країн постачальників всередині задоволені і чи не сприяє це надмірній вирубці лісу в інших місцях. Я як згадаю північні газові потоки та як їх прокладали на шкоду Україні, одразу на думці - ознаки найбільшої корупції в світі.
400 дерев за зміну ÷ 24 дерева на годину = >16 годин на добу працює?
Може 24 це за невдалу годину, коли складно було до дерев добратися
Український «пан шютте» смотрящій за вирубкою з панами прокуром, начальником поліції та начальником району. Ось і весь секрет.
А у нас в Харькове ,чёрные лесорубы правят балом...
По рубке деревьев показано не всё точно , много деревьев выпиливают бензопилами .