Підтримую повністю! Цінність цього сюжету в тому, що Дід Микола Мотузюк створює умови в своєму господарстві, аби його онук Арсеній Мотузюк студент 2 курсу аграрного вузу не тільки в столиці на лекціях просиджував, а й на землі, на практиці вчився вирощувати врожаї. За такими хлопчаками майбутнє України, пишаємося такою молоддю!
Як то кажуть правда у всіх різна, а істина - єдина. Істина в тому, щоб досягти задуманого результату в обробітку ґрунту, в посіві, догляді, та результаті в вигляді урожайності. Тому кожна технологія яка дає можливість досягати бажаного результату має право на життя. Певно в цьому господарстві практикували різні технології і прийшли до тої що використовують зараз. Бажаю усім успіхів, миру та здоровя😉
Вибачаюся, не втерпів, ще раз для дописувачів які хають вчення Овсінського: Головне в його трудах, це не "густо-пусто", а МУЛЬЧА! Ось Вам цитата - читайте!!!! Новая система земледелия. И.Е. Овсинский - 125 лет назад!!! (Выдержки) Каждый из нас знает, что деревянные столбы построек, закрытые в землю, гниют гораздо больше у поверхности земли, чем внизу. В девственных почвах органические остатки находятся постоянно вверху, а потому они имеют достаточно воздуха и нитрификация в них происходит чрезвычайно быстро. Так профессор Костычев обратил внимание, что листья в лесу подвергаются полному разложению в течение одного года. Также энергично происходит нитрификация и в степях. Наш тоненький, не более 2 дюйма, рыхлый перегнойный слой ( мульча) защищает почву от чрезмерного нагревания. С другой стороны, нетронутый плугом и насыщенный влагой капиллярный слой интенсивно проводит тепло и одновременно способствует осаждению дневной росы здесь же под поверхностью почвы. При новой системе земледелия, хозяйничая в Бесарабии и в южных уездах Подольской губернии, где засуха причиняет ужасно много неприятностей, я всегда был доволен погодой, полевые работы никогда не прекращались, а земля у меня была постоянно настолько влажна, что из нее можно было катать шарики. И нитрификация происходила интенсивно, и растения превосходно росли, тогда, как у соседей поля были черны и покрыты глыбами.
Любі друзі, мною був згаданий Овсинський для підтримки розмови, тому не шукайте в моїх словах щодо нього якогось інтелектуального підтексту, але резонанс у коментарях викликаний цією фразою мене тішить.
Хоч не ганьбіться з Овсінським. З його технології на відео хіба що тільки колісниця. А де широкорядний посів з широким міжряддям? Де "густо-пусто"? Партнер сіє суцільно. А де постійне збереження верхнього шару у розпушеному стані? Чи теж колісницю у культурні рослини заганяєте? Як можна робити якісь висновки по ділянкам сої, якщо вони вирощені повністю за різними технологіями? Як при таких умовах можна визначити, що мало ключовий вплив та ще й без порівняння врожайності? До речі, на колісниці не тільки основні робочі органи зіпсуються від каміння, а й прикочуючі котки, бо вони зроблені з пластини. Звісно, вони в майбутньому будуть робитись з труби або кругляка, але виробник дійде до цього шляхом отримання скарг і пропозицій від попередніх клієнтів. Знайшли "вільну нішу", як приплести колісницю до Овсінського, але далі обробітку діло чомусь не йде. Наче інших агрегатів для мульчі ніколи не було.
Не хочу нікого образити, але те що буває несуть ці адепти секти свідків Овсінського то хочеться задати питання. Скільки років пройшло з тих пір відколи жив той Овсінський? Для яких умов він рекомендував свою систему землеробства? На яку урожайність можна претендувати? Для яких культур може застосовуватись? І саме важливе питання чи готові ті хто хочуть застосовувати цю систему перейти на кінну тягу, якщо вже на те пішло. ( використання подібної техніки значно менше ущільнює грунт, а як раз ідея Овсінського- мати добре структурований грунт) Боюсь що більшість ти хто нього посилаються не дадуть відповідь на ці елементарні питання. Від тих хто вибірково пропагує ідеї Овсінського люди почули те що вони хотіли почути. Посіяти і зібрати нічого не вклавши сподіваючись на манну небесну. Таке враження що той хлопчина у вишиванці не має елементарних знань навіть шкільного курсу з природознавсва і за 5 клас. Єдине що слушного там було сказано те що соя не самий кращий попередник під озимину в останній час. ( Пізнє збирання, здебільшого пересушений грунт і азоту соя точно після себе не лишає) І хотів би я подивитись як допоможе "хімія" коли в тебе за вегетацію випало 37 мм. опадів. А задача позбутись добрив вона й так виконується зараз ( нема грошей на них). Скоро будем мати такі урожаї як при Овсінському і мірятимем їх теж в пудах, щоб не так було страшно .
@@pole7569 Пан Поле, такі "обідеть наровіш", зрівняти сторонників системи землеробства " По Овсінському" з сектой і порозглагольствувати про конну тягу, велика вірогідність, що з трудами Овсінського Ви не знайомі, а так чули дзвін... Але, Ви готові про це поговорити))) Експерт?
@@ВячеславІваненко-ш9ь прочитайте ще раз написане мною - там все сказано. З адептами не спорю це марна справа. Не в конях справа, раз вони так зачепили.
@@pole7569 пройшло 130+ років. Технологію можна використовувати для основних зернових і бобових культур. Урожай сої такий, що вдається заробити той самий чистий прибуток як і по класиці, але роботи на порядок менше. Якщо мало землі, будь ласка працюй кіньми, а так спарка коліс допоможе. А тепер ваш досвід вирощування і дохідності в студію, чи просто попиз...ть гаразд.
Якщо в нас такі "проХВесори", то горе нашій науковій агросфері і тим студентам, що у них вчаться! Хоч би не бекало на камеру.... це реально печалька... хоч би виступ підготував! Пане Доля йдіть вже у відставку і не соромте аграрну сферу
А що там по заводу Partner зберегли хоч його,є можливість заказу цього посівного комплексу. Бо вважаю його одним з найбільше затребуваних на наших просторах.
Доброго дня. Наш завод продовжує виробляти і вдосконалювати посівний комплекс Партнер. Будь-які питання можете задати мені по телефону 0507191543. Дякую за інтерес до нашого агрегату!
Ось на цьому відео КД-4 Колісниця працює із МТЗ-82 ruclips.net/video/VWCbOupFUuI/видео.html Тому для МТЗ-892 це буде ще легше! Взагалі є дві моделі колісниць: 3,6 та 6м
Перевагу буде мати 35-те міжряддя сої : 1 більша натура зерна - з 35-го міжряддя хазяї будуть вибирати насіння на слідуючий 2023 рік ! 2 вищий показник протеїну - набагато якісніший урожай , а отже і ціна буде іншою . 3 урожайність 35-го буде вищою! Від себе : попрацюйте на 35-му від першого трійчатого включно , по листу , ЯКІСНИМИ гуматами кожен 7-й день , 4-х кратно Норма висіву - до 15 шт/м
Ні про що. Не сказали який гербіцид застосовували, або хоч би натякнули яка система захисту. Скоріш за все приховують що вирощують гмо. Бур'ян напевно через те що зменшили дозу гліфосату, або така його якість (повно незрозумілих генериків, якість яких нестабільна) або не було змоги "поправити" ще раз. Убило те що цілий "професор" назвав вагову норму висіву, а не в млн. шт/га . , хоч я дуже сильно сумніваюсь що він її знає. Великі сумніви що там буде три тони з га. Дослід без контролю та повторень це не дослід.
І в якому місці він поділився досвідом? Сказав що виростив 53 ц/га? У нас фермери як рибаки. Кожен щось велике ловить. Як так то у них захмарні урожаї а як збільшити орендну плату то не вродило.. І вбережи нас Господи від таких "професорів" що там давав коментарі.
@@ГаннаМороз-о8щ поділився досвідом у відео, про те що без оранки можна отримати гарний урожай. А що ви запропонуєте? Ниття і образи, дякую такого не треба! Професор що не так сказав, чи ви не почули те що хотіли?
@@Viktor_Luashko якщо діляться досвідом то говорять як цього досягнули демонструючи послідовність дій. Цього нема. Я теж можу сказати що збираю шість тон соняшника з га і що ? Мова що йде про спосіб обробітку грунту? Мова йде про те як цього досягнули і щоб був стабільний цей показник по роках.( А якщо це було раз - то це банальний збіг обставин) На рахунок ниття- ниють як раз такі балаболи. Я мовчу. Все що виросло добре чи погане то моє. А "прохвесор" то явно кабінетний. Сипить термінами і інформацієєю яка не несе абсолютно ніякого навантаження і тим більш відповідальності - "работать работу". Все що чутно - біота. А яка конкретно біота? В якому співвідношенні? Умови іі застосування і взагалі доцільності і т.д. Про це мовчок Те що він наговорив про мінеральне живлення то взагалі за межами розуміння. Хай згадає основоположні закони природи. Це розширено вчать на на перших двох курсах природничих факультетів ВУЗів і в шостому класі середньої школи. В крайньому разі нагадайте Долі про розрахугково балансовий метод якщо він так турбується про долю чорноземів..
Ви не одні. Додививсь до кінця. Бо думав уже завершити на сої, але подальші коментарі Долі убили своєю навіть не знаю яке слово підібрати щоб описати про тещо він наговорив. Приходить на думку лише слоган з якоїсь реклами, якої в цьому сюжеті більш чим корисної інформації. Інколи краще жувати чим говорити. Реально стає страшно за нашу науку.
Підтримую повністю! Цінність цього сюжету в тому, що Дід Микола Мотузюк створює умови в своєму господарстві, аби його онук Арсеній Мотузюк студент 2 курсу аграрного вузу не тільки в столиці на лекціях просиджував, а й на землі, на практиці вчився вирощувати врожаї. За такими хлопчаками майбутнє України, пишаємося такою молоддю!
,
,, . . ,
,
,
Як то кажуть правда у всіх різна, а істина - єдина. Істина в тому, щоб досягти задуманого результату в обробітку ґрунту, в посіві, догляді, та результаті в вигляді урожайності. Тому кожна технологія яка дає можливість досягати бажаного результату має право на життя.
Певно в цьому господарстві практикували різні технології і прийшли до тої що використовують зараз.
Бажаю усім успіхів, миру та здоровя😉
Дед молодець.
СЛАВА УКРАЇНІ !!! Я з Вінницької області, дайте, будь ласка, контакти фермерів для особистого спілкування. Щиро дякую.
Молодці 👍 Так тримати 👍
Сіяв сою 100-120кг.на га .урожайність 3300кг.навіщо сіяти по 220?
Вибачаюся, не втерпів, ще раз для дописувачів які хають вчення Овсінського: Головне в його трудах, це не "густо-пусто", а МУЛЬЧА! Ось Вам цитата - читайте!!!! Новая система земледелия. И.Е. Овсинский - 125 лет назад!!! (Выдержки) Каждый из нас знает, что деревянные столбы построек, закрытые в землю, гниют гораздо больше у поверхности земли, чем внизу. В девственных почвах органические остатки находятся постоянно вверху, а потому они имеют достаточно воздуха и нитрификация в них происходит чрезвычайно быстро. Так профессор Костычев обратил внимание, что листья в лесу подвергаются полному разложению в течение одного года. Также энергично происходит нитрификация и в степях. Наш тоненький, не более 2 дюйма, рыхлый перегнойный слой ( мульча) защищает почву от чрезмерного нагревания. С другой стороны, нетронутый плугом и насыщенный влагой капиллярный слой интенсивно проводит тепло и одновременно способствует осаждению дневной росы здесь же под поверхностью почвы. При новой системе земледелия, хозяйничая в Бесарабии и в южных уездах Подольской губернии, где засуха причиняет ужасно много неприятностей, я всегда был доволен погодой, полевые работы никогда не прекращались, а земля у меня была постоянно настолько влажна, что из нее можно было катать шарики. И нитрификация происходила интенсивно, и растения превосходно росли, тогда, как у соседей поля были черны и покрыты глыбами.
молодцы ,šaunuoliai
Кумедний дослід, особливо вразила норма висіву!🤣
На наступний рік буде інша норма
главное влага и чистые от бурьяна посевы
*Купити чи отримати консультації ТД Діапазон по Колісниці:*
+38 050 693 7727
+38 068 277 0077
Арсеній Мотузюк (ФГ Агроросток) +380971771036
Рожь це щось із московії, української назви немає?
Сіяв сою по сої 60 кг. на га. 35 см. Всипала по 40 ц. з га.
Чому не 55?
Брешиш.
Скільки шт на 1 м?
Любі друзі, мною був згаданий Овсинський для підтримки розмови, тому не шукайте в моїх словах щодо нього якогось інтелектуального підтексту, але резонанс у коментарях викликаний цією фразою мене тішить.
Хоч не ганьбіться з Овсінським. З його технології на відео хіба що тільки колісниця. А де широкорядний посів з широким міжряддям? Де "густо-пусто"? Партнер сіє суцільно. А де постійне збереження верхнього шару у розпушеному стані? Чи теж колісницю у культурні рослини заганяєте?
Як можна робити якісь висновки по ділянкам сої, якщо вони вирощені повністю за різними технологіями? Як при таких умовах можна визначити, що мало ключовий вплив та ще й без порівняння врожайності?
До речі, на колісниці не тільки основні робочі органи зіпсуються від каміння, а й прикочуючі котки, бо вони зроблені з пластини. Звісно, вони в майбутньому будуть робитись з труби або кругляка, але виробник дійде до цього шляхом отримання скарг і пропозицій від попередніх клієнтів.
Знайшли "вільну нішу", як приплести колісницю до Овсінського, але далі обробітку діло чомусь не йде. Наче інших агрегатів для мульчі ніколи не було.
Не хочу нікого образити, але те що буває несуть ці адепти секти свідків Овсінського то хочеться задати питання. Скільки років пройшло з тих пір відколи жив той Овсінський? Для яких умов він рекомендував свою систему землеробства? На яку урожайність можна претендувати? Для яких культур може застосовуватись? І саме важливе питання чи готові ті хто хочуть застосовувати цю систему перейти на кінну тягу, якщо вже на те пішло. ( використання подібної техніки значно менше ущільнює грунт, а як раз ідея Овсінського- мати добре структурований грунт) Боюсь що більшість ти хто нього посилаються не дадуть відповідь на ці елементарні питання.
Від тих хто вибірково пропагує ідеї Овсінського люди почули те що вони хотіли почути. Посіяти і зібрати нічого не вклавши сподіваючись на манну небесну. Таке враження що той хлопчина у вишиванці не має елементарних знань навіть шкільного курсу з природознавсва і за 5 клас.
Єдине що слушного там було сказано те що соя не самий кращий попередник під озимину в останній час. ( Пізнє збирання, здебільшого пересушений грунт і азоту соя точно після себе не лишає)
І хотів би я подивитись як допоможе "хімія" коли в тебе за вегетацію випало 37 мм. опадів.
А задача позбутись добрив вона й так виконується зараз ( нема грошей на них). Скоро будем мати такі урожаї як при Овсінському і мірятимем їх теж в пудах, щоб не так було страшно .
@@pole7569 Пан Поле, такі "обідеть наровіш", зрівняти сторонників системи землеробства " По Овсінському" з сектой і порозглагольствувати про конну тягу, велика вірогідність, що з трудами Овсінського Ви не знайомі, а так чули дзвін... Але, Ви готові про це поговорити))) Експерт?
@@ВячеславІваненко-ш9ь прочитайте ще раз написане мною - там все сказано. З адептами не спорю це марна справа. Не в конях справа, раз вони так зачепили.
@@pole7569 пройшло 130+ років. Технологію можна використовувати для основних зернових і бобових культур. Урожай сої такий, що вдається заробити той самий чистий прибуток як і по класиці, але роботи на порядок менше. Якщо мало землі, будь ласка працюй кіньми, а так спарка коліс допоможе.
А тепер ваш досвід вирощування і дохідності в студію, чи просто попиз...ть гаразд.
@@Viktor_Luashko і це все?
Якщо в нас такі "проХВесори", то горе нашій науковій агросфері і тим студентам, що у них вчаться! Хоч би не бекало на камеру.... це реально печалька... хоч би виступ підготував! Пане Доля йдіть вже у відставку і не соромте аграрну сферу
А що там по заводу Partner зберегли хоч його,є можливість заказу цього посівного комплексу. Бо вважаю його одним з найбільше затребуваних на наших просторах.
Доброго дня. Наш завод продовжує виробляти і вдосконалювати посівний комплекс Партнер. Будь-які питання можете задати мені по телефону 0507191543. Дякую за інтерес до нашого агрегату!
Добрий день. Сергій, що хлопчина має на увазі, під словом" біота"? Можливо, він мав на увазі, біологічні препарати?
Саме так! Біологічні препарати, якими обробляли зерно
Пиво
Скажіть будь ласка який район Вінницької області дане господарство (і якщо можна село)
Оратівський, Мала Ростівка
Лиш дізналась,що на відео тата комбайн молотить 🤗
допоможіть мені будь ласка, як попасти на виставку агроексперт
Вперше чую!
Де вона проводиться і коли?
Чоловік посіяв на 30 міжряді нотіл без міндобрива тільки бризкання від буряну більше має ніж там де оранка хмельницька область божиківці
Потрібно було перевіряти щось одне , - чи дію біоти, чи вид посіву ......
Є колісниці під мтз 892?
Ось на цьому відео КД-4 Колісниця працює із МТЗ-82 ruclips.net/video/VWCbOupFUuI/видео.html
Тому для МТЗ-892 це буде ще легше!
Взагалі є дві моделі колісниць: 3,6 та 6м
Перевагу буде мати 35-те міжряддя сої :
1 більша натура зерна - з 35-го міжряддя хазяї будуть вибирати насіння на слідуючий 2023 рік !
2 вищий показник протеїну - набагато якісніший урожай , а отже і ціна буде іншою .
3 урожайність 35-го буде вищою!
Від себе : попрацюйте на 35-му від першого трійчатого включно , по листу , ЯКІСНИМИ гуматами кожен 7-й день , 4-х кратно
Норма висіву - до 15 шт/м
Ні про що. Не сказали який гербіцид застосовували, або хоч би натякнули яка система захисту. Скоріш за все приховують що вирощують гмо. Бур'ян напевно через те що зменшили дозу гліфосату, або така його якість (повно незрозумілих генериків, якість яких нестабільна) або не було змоги "поправити" ще раз. Убило те що цілий "професор" назвав вагову норму висіву, а не в млн. шт/га . , хоч я дуже сильно сумніваюсь що він її знає. Великі сумніви що там буде три тони з га. Дослід без контролю та повторень це не дослід.
Люди поділились своїм досвідом. Ваше право прислухатись чи ні. Виростите соняшнику 52ц/га тоді і ви поділіться з нами своєю технологією.
І в якому місці він поділився досвідом? Сказав що виростив 53 ц/га? У нас фермери як рибаки. Кожен щось велике ловить. Як так то у них захмарні урожаї а як збільшити орендну плату то не вродило..
І вбережи нас Господи від таких "професорів" що там давав коментарі.
@@ГаннаМороз-о8щ поділився досвідом у відео, про те що без оранки можна отримати гарний урожай. А що ви запропонуєте? Ниття і образи, дякую такого не треба! Професор що не так сказав, чи ви не почули те що хотіли?
@@Viktor_Luashko якщо діляться досвідом то говорять як цього досягнули демонструючи послідовність дій. Цього нема. Я теж можу сказати що збираю шість тон соняшника з га і що ? Мова що йде про спосіб обробітку грунту? Мова йде про те як цього досягнули і щоб був стабільний цей показник по роках.( А якщо це було раз - то це банальний збіг обставин) На рахунок ниття- ниють як раз такі балаболи. Я мовчу. Все що виросло добре чи погане то моє. А "прохвесор" то явно кабінетний. Сипить термінами і інформацієєю яка не несе абсолютно ніякого навантаження і тим більш відповідальності - "работать работу". Все що чутно - біота. А яка конкретно біота? В якому співвідношенні? Умови іі застосування і взагалі доцільності і т.д. Про це мовчок
Те що він наговорив про мінеральне живлення то взагалі за межами розуміння. Хай згадає основоположні закони природи. Це розширено вчать на на перших двох курсах природничих факультетів ВУЗів і в шостому класі середньої школи. В крайньому разі нагадайте Долі про розрахугково балансовий метод якщо він так турбується про долю чорноземів..
Натуральна соя чи ГМО?
Натуральна
ЯКИЙ ГІБРИД КУКИ НА ДАНОМУ ПОЛІ?
Парінь приколиний
Тільки у мене кров із вух пішла від почутого???
Від чого саме?😳
Ви не одні. Додививсь до кінця. Бо думав уже завершити на сої, але подальші коментарі Долі убили своєю навіть не знаю яке слово підібрати щоб описати про тещо він наговорив. Приходить на думку лише слоган з якоїсь реклами, якої в цьому сюжеті більш чим корисної інформації. Інколи краще жувати чим говорити. Реально стає страшно за нашу науку.
@@pole7569 обгрунтуйте, що саме не сподобалось чи збрехав де!
Незрозуміло хто тут професор, наче на екзамені у малого 🤣🤣🤣
Не сій ні жито не рожь сей ярило
Теж непогано
Як тільки почув що посіяли кілограми то стало все ясно.
СЛУХАЙ УВАЖНО - 13 хвилина 45 секунда !
Висновок :
Якщо дасте азоту , то азотофіксації не буде !
І це правда !!!
Не всі звертають на це увагу☝️
Навіть не додивився до кінця.
Намішали в кучу таког....І він і його дід.
Наприклад?
І горе-професор також.
З усіх дід самий адекватний.
клоунада в вишиванках...... чому шаровари забув надіти, синку? Де воли та коні на полі? Ті хто ходили в вишиванках на массеях не їздили....
На наступний раз ще вуса приклею)
Проблеми з головою?
Плуг є Плуг
Нема. Рихлення діло
аххахахах, каже «перший раз зустрічаю, щоб було 15 рядів» я плачу😂
Такого і не можу бути😅
Николай Николаевич на своём месте все остальные нет
Після слова 200кг,перестав дивитися.
Доброго дня. Ваше відео вже перезалили на інший канал. Ніколи не любив плагіат. Сергію треба розібратись.
ruclips.net/video/khbFvXJFZ5E/видео.html
Доброго дня!
Це ж добре, більше людей подивиться😉
Дайте професорові мішок на качани, а каміння чому незбираєте хоч і агроном, трактористові непотрібно.
Внук хотів утерти носа дідові. Ще би знати, що таке "БІОТА".