Дуже приємно чути про екологічність, як популярний тренд. Це дає підставу сподіватись на позитивні зміни, в тому числі, і у міському озелененні. І дякую за україномовний канал.
Дуже цікаво та інформативно! Почерпнула собі деякі ідеї. І головне - замислилась над правильною постановкою питання і визначення концепції. Це надзвичайно цінно і важливо - піднімати культуру садівництва та квітникарства.
Слухати було дуже цікаво. Дякую, Андрій! Прохання продовжувати в тому ж дусі. Хочеться побачити у Вашому виконанні розкриття теми дощових садів. Можливо є власні напрацювання Окрема подяка за те, що українською
Ваш канал для мене став справжнім відкриттям. Ще з дитинства я любила квітники і все, що з ними пов'язано. Завжди вишукувала нові сорти. Та коли побачила Ваші злаки та міскантуси, то зрозуміла, що це саме той ландшафтний дизайн, яких радує моє око і не бере на себе надмірної уваги. Ненав'язлива краса🌾
Дуже цікава і пізнавальна лекція. Дякуючи Вам, я тепер по-іншому дивлюсь на свій сад. Багато чого буду перероблювати. Відчувала, що щось не так роблю, бо не лежала душа до деяких речей, не подобалося. А тепер зрозуміла чому таке трапилося. Дякую Вам, Андрію! Розклали все в голові по полицях. Успіхів Вам у справах!
Супер-лекція! Дякую! Як добре, що натрапила на Ваш україномовний канал, тут дізнаюсь багато цікавого для себе, дуже хочеться облаштувати живу територію з рослинами (з мінімумом мощення плиткою)
Вааау, Андрію! Яка інформативна лекція! Скільки знань і напрацювань у ній! Це правда, що нічого в світі не стоїть на одному місці - ні культура, ні мода, ні мистецтво. Ландшафтний дизайн не виключення. Потішилась я з лободи та зони біля модного ресторану але в цілому прагнення закордонних дизайнерів зрозумілі та розумно обгрунтовані. Дякую, було дуже цікаво і корисно. П.С. я стою ще на початку формування своєї ділянки. Хочеться вінегрету😁, але треба вміти від чогось відмовлятись і надихатись сучасним баченням світових трендів)))
Так, Ви, знаєте, як мене вразила ця робота біля ресторану, я пару місяців не міг відійти. Але потім збагнув, що в цьому щось є. Тому і намагаюся іншим доносити свою думку, ну не свою, а ті, що почув віл когось, побачив, в частині ландшафтних архітектури, та, звісно, пропустив їх через себе
@@KARANDA_LANDSCAPE справді коли виходиш в дике поле , луки відчуваєш свободу, з вилизаними вистрежиними садами такого немає,мені завжди хотіолся будинок прямо в такому місці, щоб навіть нічого свого не садити просто занести туди вже де природа таку красу сама створила, а на фото дуже здивувалася що люди сами руками змогли таке поле висадити)
З приводу теплого грудня і снігу в березні. Для себе відкрила Астрономічний календар де зима починається 22 грудня і весна 22 березня. Тоді все стає на свої місця)))
Дякую! Дуже інформативно та сучасно! Особливо відгукнулось про те, що ми маємо використовувати природній ландшафт, кислотність місцевих ґрунтів, інсоляційні можливості, а не викидати гроші та силу на переробку цього.
Так, саме так!!!Досить часто зустрічаюсь з тим, що замовники хочуть саме ті рослини, які не можна висадити на їх об'єктах. Дуже довго приходиться переконувати цього не робити. Не завжди виходить
Величезний парк Тондіраба в Таллінні - концепція природність. 29 гектарів землі. Середину залишили незмінну - хащі, зарослі, між ними є доріжки з мульчі. По периметру є доріжки асфальтовані та для бігу. Багато спортивних майданчиків та дитячих майданчиків. В хащах можна знайти гамаки для відпочинку. Природні газони - різнотрав'я, щоб його не треба було косити. Живемо тут вже більше року. Бачили в парку величезну кількість комах, плазунів, лисиць та зайців. Все це натурально живе там. Дякую за вашу лекцію. Тепер розумію концепцію створення такого простору.
О, добре, що дійшла до цього відео. Саме тому я вас і дивлюся, і запитувала, де ви вчилися? Сама хочу знайти курси ландшафтного дизайну, але в мене таке враження, що в нас усі підходи якісь дуже застарілі, дизайни "вирвиоко", і я не знаю, де, крім як закордоном, навчитися новому баченню, бо саме воно мені імпонує... і в ваших відео також. Дякую за контент)
Спасибо! Очень полезная информация. Узнал для себя о понятии "наложенное проектирование". Только не могу понять современную моду на большие массивы из многолетников и трав. Что потом делать с ними через 3-4 года? Ведь они не долгожители. Выкапывать, разделять и снова все засаживать?
Дякую за запитання. По-перше, в квітники варто вводити масиви кущів, як і більш довговічні; по-друге, бажано використовувати асортимент, якій менш примхливий і буде довго знаходитися на одному місці; і по-третє, в нас стільки неохайних територій навколо, що ми можемо ділити рослини і роздавати іншим ;)
Ви все правильно говорите, якщо стоїть мета створити сад в природному стилі. Але якщо мета інша, то тоді - ні. Сад повинен радувати власника і не обов'язково повинен відповідати чиїмось правилам. Які постійно змінюються, до речі. Дивіться на світ ширше, не створюйте собі "тунель" поведінки. Загалом, я з більшістю ваших думок згоден. Особливо з приводу потенціалу ділянок із перепадом висот. Планую робити собі такий ландшафт штучно. Він більш цікавий.
В тому то і справа, що навколо нас і створюються сади як в тунелі, всі як під копірку, при чому не якісну, архаїчну. Цим відео і пропонується підняти шори і почати мислити по-іншому, а який сад буде створювати людина, то вже її вибір. Я тільки даю інформацію
Очень полезно! Спасибо Подскажите, где можно найти видео о вашем участке, который вы обещали презентовать чуть позже? Очень интересно, как вы все таки организовали, так как вы использовали не стандартную геометрию в планировании.
У нашому маленькому місті основною принадою був і залишається парк. Він вже давно фізично й морально застарів. Потребує реконструкції. Які сучасні тенденції для паркових зон? В якому напрямку рухатися?
Принципи, майже однакові, що для приватних, що для міських садів. Також на каналі є останнє відео про огляд парків, там так само ми торкаємюмося теми трендів в парках
В більшості роблю як ви кажете, дещо роблю не правильно чи не так як ви говорите ,з певних міркувань і тому що простіше. Але я за природність. Ізюминкою в мене був став соток 10, формою підкови, а по центру великий пагорб з якого видно майже всю ділянку. Через те що рівень води під Києвом сильно впав, став почав заростати очеретом і я спочатку засмутився, але потім подумав - чому б ні? Я ще в воду посадив плакучі верби та таксодії і тепер це як окремий болотистий світ де живе купа пташок. Мало в кого на ділянці є таке)
Звісно, що можна. Якщо Вам так подобається. Ще раз наголошую, що це відео створено для тих, хто хоче дізнатися трішки більше ніж те, що він вже використовує для створення свого саду
Нарешті хтось мене підтримав, що не варто висаджувати все оце "туї в ряд біля паркану", всі оці горочки і кам'янці. Я створюю сад за прикладом англійського. Газон і на ньому ніби дичина. Але це кілька видів рослин: сосни, лаванда, можевєли і....лохина. взяла за приклад Крим і додала лохину. У мене все вперемішку, але невелика номенклатура. А у сусідів туї в ряд.
От дивлюсь уважно вже 10-е ваше відео і думу гадаю: "Тільки не злаки ...". Проблема деяких людей в тому, що мають дуже сильну алергію на пилок злакових культур. Тому висаджувати злаки на клумбах в містах не варіант. Адже кожен 20-й прохожий може бути алергіком. А алергія на пилок літок це ще ті катування(
@@KARANDA_LANDSCAPE У мене є проблема на дачі, кожного року протягом першого місяця літа всі трави цвітуть і алергія на пилок дуже сильна. Справа в тому, що навколо дачі території ще не обжиті і там поля з різнотрав'ям. Чи є якесь нескладне рішення, чим можна було б обсадити периметр, щоб глушив трави і їх насіюваність чи ефективніше деревами обсадити? Наразі я обсадив хвойними той бік, звідки найбільше дує вітер.
@@MaxBaxUa, геть такого прямого рішення не має, але я вважаю, що дерева могли б сповільнити цей процес і більш високі хвойні рослини, як-то туї, вертикальні ялівці теж. Так само і листяні кущі Вам би допомогли, бо під час квітувпння трав у них вже є сильний каркас із крони. До речі я знаю, що не на всі трави може бути алергія. Потрібно здавати аналіз. У деяких є лергія тільки на крстрицю, у деяких тільки на пеннісетум...
Дуже приємно чути про екологічність, як популярний тренд. Це дає підставу сподіватись на позитивні зміни, в тому числі, і у міському озелененні. І дякую за україномовний канал.
будемо на це сподіватися, тому, що в міському озелененні мало хто про це думає :(
@@KARANDA_LANDSCAPE ну Львів, принаймні, в цьому напрямку активно рухається - на рівні міської влади. У нас дуже прогресивне управління екології.
@@ОксанаСофіянчук,радий це чуто, що є провідні міста в країні, що працюють в цьому напрямку
Дуже цікаво та інформативно! Почерпнула собі деякі ідеї. І головне - замислилась над правильною постановкою питання і визначення концепції. Це надзвичайно цінно і важливо - піднімати культуру садівництва та квітникарства.
дякую. Мені здається, чим більше ми будемо робити суспільної роботи тим швидше будуть відбуватися зміни в нашому оточенні
Дякую. Дуже професійно, проте зрозуміло. Приємно слухати українську мову.
Дякую Вам, що дали зворотній зв'язок.
Слухати було дуже цікаво. Дякую, Андрій! Прохання продовжувати в тому ж дусі. Хочеться побачити у Вашому виконанні розкриття теми дощових садів. Можливо є власні напрацювання
Окрема подяка за те, що українською
Дякую, будемо напрацьовувати нові теми, тому пишіть, що б яким цікаво було побачити ;)?
Прослухала лекцію вже вдруге і знову відкрила для себе нові прийоми в створенні сучасного саду. Дякую! Ваші розповіді надихають робити красу!
дякую Вам, що цікавитесь темою сучасних садів
Фантастично цікаво! Дякую за такий інформативний, якісний україномовний контент ❤
Будь ласка, радий, що Вам сподобалося
відчуття , що спікер подає мега концентровані знання за 10 хв ,після ваших відео лекція вже абсолютно зрозуміла і приклади дуже влучні
Сподіваюсь, що їх будуть використовувати на практиці! :)
Ваш канал для мене став справжнім відкриттям. Ще з дитинства я любила квітники і все, що з ними пов'язано. Завжди вишукувала нові сорти. Та коли побачила Ваші злаки та міскантуси, то зрозуміла, що це саме той ландшафтний дизайн, яких радує моє око і не бере на себе надмірної уваги. Ненав'язлива краса🌾
цікаву Ви знайшли назву злакам: "ненав'язлива краса". дякую, Вам, за такий коментар
Приємно чути від українських ландшафтних архітекторів толкові думки! Браво!
Дякую.Дуже інформаційно, корисно. Мало інформаціі ,взагалі,про смак і конструктивнісь яку можна було б використати в приватному випадку садівництва.
Наша команда намагається цей прошарок заповнити
Супер!Лектор справжній профі!Як я обожнюю свої лугові трави на газоні-нарешті це тренд.
Так, злаки вже давно є трендом є, тільки до нас вони ледь починають доходити ;)
дуже цікав ще почути Ваші поради у випадку маленької ділянки, міні-саду)
ми зробимо відео на цю тему - слідкуйте за анонсами
@@KARANDA_LANDSCAPE дякую! слідкую) і знайшла ще відео про три сотки, дуже цікаво!
@@galahordiyevych7134, так, дійсно, і його можна розглядати, як таке відео
Круто, що цей випуск у вигляді справжньої лекції. Додала в watch later, обов'язково подивлюсь!
Дякую, приємно, що комусь це цікаво!!!
Дуже цікава і пізнавальна лекція. Дякуючи Вам, я тепер по-іншому дивлюсь на свій сад. Багато чого буду перероблювати. Відчувала, що щось не так роблю, бо не лежала душа до деяких речей, не подобалося. А тепер зрозуміла чому таке трапилося. Дякую Вам, Андрію! Розклали все в голові по полицях. Успіхів Вам у справах!
дякую і Вам за те, що подивились відео і взяли для себе, щось корисно із роликів.
Дякую. Цікава та корисна інформація, стисло та зрозуміло подана. Дуже сподобались ескізи ваших садів.
Будь ласка. Ескізи садів мені талановитий хлопець робив
Супер-лекція! Дякую! Як добре, що натрапила на Ваш україномовний канал, тут дізнаюсь багато цікавого для себе, дуже хочеться облаштувати живу територію з рослинами (з мінімумом мощення плиткою)
Сподіваюсь, що відео будуть корисні для Вас!
Дорогий Андрію дякую за цікаву лекцію я люблю доглядати за квітами деревами.
І Вам, дякую!!!
Дуже круто! Надзвичайно цікаво! Дякую щиро!
Будь ласка!
Завжди не любила словосполучення ланшфтний дизайн .Бо ж люблю більше те,що створює сама природа.Але у вашому виконанні супер
🌈🌈🌈
Дякую Вам за слова підтримки
Вааау, Андрію! Яка інформативна лекція! Скільки знань і напрацювань у ній! Це правда, що нічого в світі не стоїть на одному місці - ні культура, ні мода, ні мистецтво. Ландшафтний дизайн не виключення. Потішилась я з лободи та зони біля модного ресторану але в цілому прагнення закордонних дизайнерів зрозумілі та розумно обгрунтовані. Дякую, було дуже цікаво і корисно.
П.С. я стою ще на початку формування своєї ділянки. Хочеться вінегрету😁, але треба вміти від чогось відмовлятись і надихатись сучасним баченням світових трендів)))
Так, Ви, знаєте, як мене вразила ця робота біля ресторану, я пару місяців не міг відійти. Але потім збагнув, що в цьому щось є. Тому і намагаюся іншим доносити свою думку, ну не свою, а ті, що почув віл когось, побачив, в частині ландшафтних архітектури, та, звісно, пропустив їх через себе
@@KARANDA_LANDSCAPE справді коли виходиш в дике поле , луки відчуваєш свободу, з вилизаними вистрежиними садами такого немає,мені завжди хотіолся будинок прямо в такому місці, щоб навіть нічого свого не садити просто занести туди вже де природа таку красу сама створила, а на фото дуже здивувалася що люди сами руками змогли таке поле висадити)
@@Bliznayshka, так, природа сама вже є довершеною, але все одно ми не можемо обійтися і без регулярного планування - воно створює свій шик
Дякую за чудову та корисну лекцію. Дуже спродобалося інформація про квітник багаторічників.
Дякую і Вам, що дивитись
Дякую, дуже цікаво було Вас слухати.Ви дуже творча людина.Успіхів Вам!
і Вам, дякую, що послухали мою лекцію :)
З приводу теплого грудня і снігу в березні. Для себе відкрила Астрономічний календар де зима починається 22 грудня і весна 22 березня. Тоді все стає на свої місця)))
Так, цілком згоден, все вже, дійсно, пересунулося на місяць вперед
Дякую! Дуже інформативно та сучасно! Особливо відгукнулось про те, що ми маємо використовувати природній ландшафт, кислотність місцевих ґрунтів, інсоляційні можливості, а не викидати гроші та силу на переробку цього.
Так, саме так!!!Досить часто зустрічаюсь з тим, що замовники хочуть саме ті рослини, які не можна висадити на їх об'єктах. Дуже довго приходиться переконувати цього не робити. Не завжди виходить
Дякую! Надзвичайно ціквво і приємно вас слухати!
Дякую, може і Вам, щось підійде
Мегакорисне відео! Дякую.
Дякую, що цікавитесь темою ландшафту.
Прослухала лекцію із задоволенням. Щиросердно дякую!
будь ласка. Сподіваюсь, вона буде для Вас корисною
Дякую за лекцію. Дуже цікаво і змістовно. Чекаю наступних лекцій!
Дякую. Може Ви бачили, у нас ще є відео із відповідями на запитання
ruclips.net/video/EQPGCs4gJc8/видео.html
Клас! Дуже цікаво, дякую🥰 біжу натхненна думати як спланувати свій сад по-сучасному😊
Вітаю.
Приємно, що наші відео на Вас так впливають :)
Прекрасна лекція. Дякую!
Вам, дякую, що дивитись.
Андрію, дуже класне інформативне відео! Чекаємо наступні)
Сподіваюсь, що щось зможете для себе використати:)
Дуже дякую, Андрій!
Будь ласка. Завжди радий
Андрей я тобой горжусь, молодец!
Дякую, Вам. Це важливо, читати такі слова від свого наставника!
Цікава лекція.Інформативно.Дякую!
дякую і Вам, що дивитесь
Супер, ДЯКУЮ!
Сподіваюсь, щось корисне, від неї Ви і для себе зможете взяти?;)
Так,не дарма ви здобуваєте ще одну освіту.Ви знайшли себе,на мою думку.Ланшафтний дизайн у вашому виконанні дууууже цікаво.👍
💙💛🌈💙💛🌈💙💛🌈💙💛
Навчатися завжди потрібно
Дуже цікава лекція!!!
і Вам, дякую
Величезний парк Тондіраба в Таллінні - концепція природність. 29 гектарів землі. Середину залишили незмінну - хащі, зарослі, між ними є доріжки з мульчі. По периметру є доріжки асфальтовані та для бігу. Багато спортивних майданчиків та дитячих майданчиків. В хащах можна знайти гамаки для відпочинку. Природні газони - різнотрав'я, щоб його не треба було косити. Живемо тут вже більше року. Бачили в парку величезну кількість комах, плазунів, лисиць та зайців. Все це натурально живе там. Дякую за вашу лекцію. Тепер розумію концепцію створення такого простору.
ми про такі простори можемо тільки мріяти, бо нашим людям потрібно, щоб все було вилізано
Дякую!
Вам, дякую, що дивитесь
Цікаво про екологічні тренди. Спробую це освоїти в себе. Дякую!
Сподіваюсь, що Ви це втілете в життя
Лекція супер, а от від сучасних бур'янових трендів, я в шоці. Найдорожчий в світі ресторан!?????
Так, такі тренди зараз - екологія та біорізноманітия ;)
О, добре, що дійшла до цього відео. Саме тому я вас і дивлюся, і запитувала, де ви вчилися? Сама хочу знайти курси ландшафтного дизайну, але в мене таке враження, що в нас усі підходи якісь дуже застарілі, дизайни "вирвиоко", і я не знаю, де, крім як закордоном, навчитися новому баченню, бо саме воно мені імпонує... і в ваших відео також. Дякую за контент)
будь ласка!
Спасибо! Очень полезная информация. Узнал для себя о понятии "наложенное проектирование". Только не могу понять современную моду на большие массивы из многолетников и трав. Что потом делать с ними через 3-4 года? Ведь они не долгожители. Выкапывать, разделять и снова все засаживать?
Дякую за запитання. По-перше, в квітники варто вводити масиви кущів, як і більш довговічні; по-друге, бажано використовувати асортимент, якій менш примхливий і буде довго знаходитися на одному місці; і по-третє, в нас стільки неохайних територій навколо, що ми можемо ділити рослини і роздавати іншим ;)
Після Щура. Дякую йому.
Це добре, що у нас є Щур! :)
Дуже цікаво! 🤘🏻
Дякую, за зворотній зв'язок!
дякую!
будь ласка. радий, що Вам це було корисно
Ви- the best
Дякую ;)
Ви все правильно говорите, якщо стоїть мета створити сад в природному стилі. Але якщо мета інша, то тоді - ні. Сад повинен радувати власника і не обов'язково повинен відповідати чиїмось правилам. Які постійно змінюються, до речі. Дивіться на світ ширше, не створюйте собі "тунель" поведінки.
Загалом, я з більшістю ваших думок згоден. Особливо з приводу потенціалу ділянок із перепадом висот. Планую робити собі такий ландшафт штучно. Він більш цікавий.
В тому то і справа, що навколо нас і створюються сади як в тунелі, всі як під копірку, при чому не якісну, архаїчну. Цим відео і пропонується підняти шори і почати мислити по-іншому, а який сад буде створювати людина, то вже її вибір. Я тільки даю інформацію
Очень полезно! Спасибо
Подскажите, где можно найти видео о вашем участке, который вы обещали презентовать чуть позже? Очень интересно, как вы все таки организовали, так как вы использовали не стандартную геометрию в планировании.
Це відео скоро з'явиться на каналі
Скажіть будь ласка в якій програмі зроблена візуалізація 19:18 таймкод?
Мене особисто цікавлять приклади садів на схилах.Будуємо будинок .Хотілось би використати правильно реьєф і не нашкодити природньому затишку.
У нас є такі передачі на каналі
Чи не плануєте курси з ландшафтного дизайну для непрофесіоналів?
вітаю. на даний час поки проведення курсів не проводжу
У нашому маленькому місті основною принадою був і залишається парк. Він вже давно фізично й морально застарів. Потребує реконструкції. Які сучасні тенденції для паркових зон? В якому напрямку рухатися?
Принципи, майже однакові, що для приватних, що для міських садів. Також на каналі є останнє відео про огляд парків, там так само ми торкаємюмося теми трендів в парках
А будуть відео про ботанічний сад вибачте що задаю багато питань
поки не планувалося такого відео. а що саме Вас в ньому б зацікавило?
спасибо!!!
дякую Вам, радий, що відео стало в нагоді
В більшості роблю як ви кажете, дещо роблю не правильно чи не так як ви говорите ,з певних міркувань і тому що простіше. Але я за природність. Ізюминкою в мене був став соток 10, формою підкови, а по центру великий пагорб з якого видно майже всю ділянку. Через те що рівень води під Києвом сильно впав, став почав заростати очеретом і я спочатку засмутився, але потім подумав - чому б ні? Я ще в воду посадив плакучі верби та таксодії і тепер це як окремий болотистий світ де живе купа пташок. Мало в кого на ділянці є таке)
я Вам прям заздрю!!! :) дійсно уявив, як цікаво може бути у Вас в саду. Коли сад поділено на зони, це дуже цікаво ,і таксодіум це просто мрія
Ооо,сад-маніфест(автора)-таке вже було в історії?
Я не думав про це - просто зробив, що мене бентежило
@@KARANDA_LANDSCAPE то це ж класно
@@ОленаІгнатенко-д1п, так, я вважаю, що ми маємо робити такі речі, навіть, через сади
Дайте будь ласка посилання на Марину
facebook.com/marina.kruasko
@@KARANDA_LANDSCAPE Дуже дякую!
Нарешті українською! Дякую за мову і змістовність розповіді!
будь ласка. намагаємося покращити світ навколо
@@KARANDA_LANDSCAPE успіху вам щиро бажаю!
@@УлянаШлапак-й3ш, дякую Вам за коментар
Не знала, що ви з Криму. Так гарно розмовляєте українською мовою.
принаймі саме там я її вивчив :)
Концепція мого саду істи яблука груші вишні...…. і щоб була декоративність.Чому неможна поєднати яблуню з туєю чи агрус з трояндою?
Звісно, що можна. Якщо Вам так подобається. Ще раз наголошую, що це відео створено для тих, хто хоче дізнатися трішки більше ніж те, що він вже використовує для створення свого саду
Нарешті хтось мене підтримав, що не варто висаджувати все оце "туї в ряд біля паркану", всі оці горочки і кам'янці.
Я створюю сад за прикладом англійського. Газон і на ньому ніби дичина. Але це кілька видів рослин: сосни, лаванда, можевєли і....лохина. взяла за приклад Крим і додала лохину. У мене все вперемішку, але невелика номенклатура. А у сусідів туї в ряд.
це дуже добре, що Ви створюєте свій власний сад від душі. бажаю Вам успіху в цьому
От дивлюсь уважно вже 10-е ваше відео і думу гадаю: "Тільки не злаки ...". Проблема деяких людей в тому, що мають дуже сильну алергію на пилок злакових культур. Тому висаджувати злаки на клумбах в містах не варіант. Адже кожен 20-й прохожий може бути алергіком. А алергія на пилок літок це ще ті катування(
Я Вас розумію. Але у багатьох алергія і на пилок берез, на квітування каштанів, липи тощо. Нажаль, ми живимо в такому світі.
@@KARANDA_LANDSCAPE У мене є проблема на дачі, кожного року протягом першого місяця літа всі трави цвітуть і алергія на пилок дуже сильна. Справа в тому, що навколо дачі території ще не обжиті і там поля з різнотрав'ям. Чи є якесь нескладне рішення, чим можна було б обсадити периметр, щоб глушив трави і їх насіюваність чи ефективніше деревами обсадити? Наразі я обсадив хвойними той бік, звідки найбільше дує вітер.
@@MaxBaxUa, геть такого прямого рішення не має, але я вважаю, що дерева могли б сповільнити цей процес і більш високі хвойні рослини, як-то туї, вертикальні ялівці теж. Так само і листяні кущі Вам би допомогли, бо під час квітувпння трав у них вже є сильний каркас із крони.
До речі я знаю, що не на всі трави може бути алергія. Потрібно здавати аналіз. У деяких є лергія тільки на крстрицю, у деяких тільки на пеннісетум...
Цікаво й корисно.
Дякую. Якщо щось щось доя себе цікаве дізнатися, то це здорово!
Той ще зануда, але все вірно говорить в Украіні немає культури дандшафних садів нам треба вчитися
так, нам багато чому ще потрібно вчитися, і в частині парко та садобудівництва
спасибо!
будь ласка!