Kultowe Rozmowy Tomasz Konior

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 30 сен 2024
  • Dziennikarka Katarzyna Marcysiak i znany publicysta Tomasz Raczek, każde na swój sposób, w osobistej półgodzinnej rozmowie, spróbują dotrzeć do prawdy, dowiedzieć się tego, jak zaproszeni przez nich goście myślą o świecie i najważniejszych dla nich sprawach. Ludzie zwyczajni, a niezwykli. Znani, ale nie rozpoznani do końca. Bogaci w doświadczenie, próbujący zmieniać świat.

Комментарии • 13

  • @cezarykruk5922
    @cezarykruk5922 8 лет назад +5

    Nie za bardzo rozumiem uwagi Pana Radosława Kocuna, odnoszę jednak wrażenie, że to jakaś prywatna antypatia do prowadzącego lub gościa programu. Trochę szkoda, że uwagę skupił Pan na doszukiwaniu się błędów a nie na sednie przekazu.

  • @katarzynak.4255
    @katarzynak.4255 7 лет назад +4

    Bardzo ciekawy wywiad. Dziękuję Państwu za to, że pojawiają się tutaj nie tylko pisarze , aktorzy, ale też architekci. Nieskoromnie proszę o więcej :)

  • @alekzzisrec
    @alekzzisrec 6 лет назад +2

    Dumny mieszkam obok NOSPR !! Pzdr :)

  • @movemelody1
    @movemelody1 3 года назад +1

    Człowiek renesansu, zdolny i skromny.

  • @monika7559
    @monika7559 5 лет назад +1

    Super wywiad, piękny człowiek i ta skromność wręcz poraża.

  • @andrzejjaskolski4636
    @andrzejjaskolski4636 Год назад

    Komfort…także tylko o tym myśle…jakkolwiek zauważam szczególnie komfort cieplny…

  • @adrianaukaszewicz192
    @adrianaukaszewicz192 3 года назад

    Wspaniały człowiek, wspaniały wywiad

  • @RK-kx1ld
    @RK-kx1ld 8 лет назад +1

    nie wszystko sie zgadza w 9:34 bo jak powiedzial chwilę wcześniej prowadzacy: "ten budynek, ktory wybudowales jest instrumentem muzycznym" no to ja się pytam: jak architekt może wybudować bydunek? z całym szacunkiem do Koniora ale na budowlańca to On mi nie wygląda i jedyne co zrobił to jak mniemam budynek uwaga: "zaprojektował" - jest różnica. Nawiązuje bo chwilę wcześniej był przytoczony przykład Zimermana, który jak słyszymy przykładał wielką wagę do tego co i w jaki sposób mówimy do drugiego włącznie z natychmiastowym poprawianiem rozmówcy więc i Ja czuje się w obowiązku natychmiastowego zareagowania . Zresztą, przez chwilę wydaje się, że gość nabiera powietrza w płuca i chce sprostować tą niefortunną wypowiedz prowadzacego ale chyba zabrakło mu sił badz poprzez ukrytą w sobie pychę świadomie zgarnął cały laur zwycięstwa za realizacje projektu. Tak to widać z mojego kadru. No to tak po krótce,.. pozdrawiam prowadzących programu :)

    • @krowincja26
      @krowincja26 8 лет назад +3

      Radoslaw Kocun Wygląda na to, że ominął Pan fragment rozmowy, w której Konior podkreśla, ze "architekt nigdy nie pracuje sam"

    • @pracus1000
      @pracus1000 7 лет назад +1

      Jako z wykształcenia architekt, zgodzę się co do poprawności językowej. Ale czy ten jednorazowy lapsus Prowadzącego wymagał aż tak szerokiej interwencji? Na moje oko, była to zwykła pomyłka. Czy Gość kryje w sobie pychę, tego nie wiem, ale łyk powietrza wziął zapewne dlatego, że planował dłuższy wywód :)

    • @movemelody1
      @movemelody1 3 года назад

      Nie masz większych problemów?

  • @RK-kx1ld
    @RK-kx1ld 8 лет назад

    z całym szacunkiem ale co ma piernik do wiatraka. Jeśli kiedykolwiek coś Pan zbudował własnymi rękami (poza relacjami oczywiście) to Pan wie, że tego nie zrobi się za pomocą deski, ołówka i laptopa. Niezrozumiałe dla mnie jest czemu Konior nie zaprotestował od razu na słowa prowadzącego, poprawiając Go jak wspomniany Zimerman, że wszystko sie zgadza poza tym, że budowniczym był Bob a nie On;) Miało by to sens, wszystko by sie zgadzało a prawda była by zachowana.

    • @MrAndrzejos
      @MrAndrzejos 5 лет назад +1

      Rola architekta przy takich projektach to nie tylko dostarczenie dokumentacji, ale także nadzór autorski, który gdy realizowany na poważnie oznacza realny udział w realizacji. Zresztą prawo budowlane daje projektantowi bardzo duże uprawnienia, także na etapie budowy. Nie ma zatem przesady w słowach architekta, kiedy mówi "zbudowałem". Ma do tego takie samo prawo jak kierownik budowy, majster, zbrojarz, betoniarz czy murarz, bo budowali wspólnie.