НЕКРИТИЧНІ, але малоприємні мінуси життя в Данії.

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 2 мар 2024
  • 🍿 ДИВИТИСЬ ЩЕ:
    • Прості речі, яких мені...
    • 🇩🇰 ПЕНСІЯ В ДАНІЇ - НА...
    • Класова нерівність або...
    МОЇ СОЦ.МЕРЕЖІ:
    📸 Instagram - / dat4anka
    📱 TikTok - / dat4anka
    👨‍💻 Телеграм t.me/immigrationmotivation
    Пошта 💌 olena.dat4anka@gmail.com
    🎁 Замовити подарунковий бокс MaLav (на правах реклами) malav.group
    ХТО Я?
    Привіт 👋 я Олена і це канал про Данію, бо я живу в Данії вже 15 років. Також маю канал про бьюті та про персональні фінанси👇.
    🎥 RUclips про бьюті / @dat4anka.beauty
    📸 Інстаграм / dat4anka.beauty
    📱 TikTok / dat4anka.beauty1
    👨‍💻 Telegram - t.me/dat4ankabeauty
    🎥 RUclips про фінанси / @dat4anka.budget
    #данія #життявданії #імміграціявданії #інтеграція #переїзд #український_блогер #українськийyoutube
  • ХоббиХобби

Комментарии • 37

  • @yustynapiddubna2695
    @yustynapiddubna2695 3 месяца назад +5

    Україна. Приклад з життя. Прийшла на огляд плановий без скарг до сімейного лікаря. Запис на прийом за день два. Лікарка зробила кардіограму. Були відхилення в роботі серця. Скарг не було серце не боліло. Вона назначила препарат для приймати. І через тиждень знову прийти. Знову зробила кардіограму. Вона стала краще але все одно були відхилення. Скарг так само не було. Вона сама дала направлення до кардіолога для консультації. Я навіть не просила. Слухаю вас і дуже дуже радію нашій медицині.

    • @dat4anka
      @dat4anka  3 месяца назад +3

      Так, медицина в Україні, на мою думку, хороша.

    • @user-kr4se2uc3w
      @user-kr4se2uc3w 2 месяца назад

      Тут мені розказували випадок, коли сам кардіолог, прийшов до терапевта і каже, болить серце, інфаркт, давай направлення, а йому лікар "у вас все ок", і потім він помер від інфаркту. Байка чи ні, але кардіологу не повірив терапевт.

  • @irinad5130
    @irinad5130 3 месяца назад +1

    Ваша розповідь про здоровя мене зачепила..тиск і головний біль це не жарти. Інсульт не дрімає. Робіть усе аби не чекати 2 місяці, а обстежитись якомога швидше.

  • @user-ty6ft7yz5t
    @user-ty6ft7yz5t 3 месяца назад +1

    Дякую за інформацію. Вважаю, що це все зміниться з часом, так само як німці впроваджуватимуть діджеталізацію .Так, у нас українців є теж дуже багато чого повчитися- я цим пишаюсь. Обмін досвідом та баланс. Бажаю вам міцного здоров' я та всього найкращого ). Хочу ще знайти відео як ви говорили за види бізнесу в Данії

    • @dat4anka
      @dat4anka  3 месяца назад

      Дякую за коментар.

  • @Ukraine_Denmark
    @Ukraine_Denmark 3 месяца назад +4

    Я вас чудово розумію і співчуваю з приводу медицини. Вчора я дізналася інформацію про те, що Данія займає перше місце у світі за кількістю хворих на рак. Я стала думати, чому так? 🤔 Але ж Данія - це країна з високим рівнем життя! А потім я зрозуміла - саме через те, що дуже довго чекати на візит до лікаря і навіть, коли ти до нього потрапляєш, він не призначає зробити обстеження організму і аналізи, а каже "прийміть Паноділ". І час втрачається.
    Наприклад, у мене дуже суха і чутлива шкіра на руках. Звичайні креми НЕ допомагають. Я записалася до дерматолога, і чекала .... ТРИ МІСЯЦІ!!! В день прийому мені прийшло повідомлення, що мій візит ВІДМІНЯЄТЬСЯ з якихось їхніх причин. Дату і час нового візиту вони надішлють мені пізніше. Надіслали, і ще мені чекати два тижні. Реально, за цей час людина може вже і померти, якщо якась серйозна проблема.

    • @user-yy2ks4bc3f
      @user-yy2ks4bc3f 3 месяца назад

      А де ви брали інформацію про перше місце? Ось рейтинг з 10 країн з найвищою кількістю випадків раку на даний момент:
      1. Сполучені Штати Америки
      2. Китай
      3. Індія
      4. Японія
      5. Німеччина
      6. Росія
      7. Бразилія
      8. Франція
      9. Велика Британія
      10. Канада

    • @Ukraine_Denmark
      @Ukraine_Denmark 3 месяца назад

      @@user-yy2ks4bc3f Зайдіть у Гугл.

    • @Ukraine_Denmark
      @Ukraine_Denmark 3 месяца назад

      @@user-yy2ks4bc3f А ви ДЕ брали інформацію?

    • @Ukraine_Denmark
      @Ukraine_Denmark 3 месяца назад

      @@user-yy2ks4bc3f Погугліть.

    • @user-yy2ks4bc3f
      @user-yy2ks4bc3f 3 месяца назад

      @@Ukraine_Denmark у chatgpt спитала

  • @olgalivanova40
    @olgalivanova40 3 месяца назад

    Не болейте, пожалуйста, очень люблю вас смотреть и слушать!!🙏👍🤗

    • @dat4anka
      @dat4anka  3 месяца назад

      Дякую за побажання

  • @larysag9644
    @larysag9644 3 месяца назад +2

    Це досить високий тиск для вашого віку. Обов'язково зробіть обстеження через приватну страхову. Бережіть себе.

    • @dat4anka
      @dat4anka  3 месяца назад

      Дякую за побажання

  • @viktoriiavolkova756
    @viktoriiavolkova756 3 месяца назад +1

    З таблетками все просто: у вас немає кваліфікації аби прийняти рішення чи пити вам таблетку чи ні)

  • @user-sw9cn8lx7c
    @user-sw9cn8lx7c 2 месяца назад

    Мене цікавить, невже у маленькій Данії такі перегружені лікарі, а панадол ліки номер один? Це просто жесть. Парацетамол взагалі дуже погано впливає на печінку.

  • @anastasiiabohush4571
    @anastasiiabohush4571 3 месяца назад

    Для того щоб отримати те що вам потрібно від лікаря треба бути трошки вигадливим.

  • @user-kr4se2uc3w
    @user-kr4se2uc3w 2 месяца назад

    Я в Данії менше 5 років, але мене Данія не вразила,а дуже розчарувала майже миттєво. І багато мінусів я побачила майже спочатку, після 2 років життя. Медицина г#вно, нема питання, вони доводять людей до операції, бо оця терапія і профілактика їм не цікава, і то насправді дорожче, ніж щось відрізати. Плюс на операціях заробляють виробники всяких детальок до людського тіла, а терапія - сплошні розтрати. Взагалі у світі, крім снг, медицина ургентна ( тобто вмерти не дадуть), а вже як живеш, твої проблеми. А ще навчанням і всякі установами в Данії, тут все орієнтовано на держслужбовця. + Датчани мега бюрократи, на бумазі гурток є? Якісь люди туди ходять? Якісь результати дають( вони їх і не вимагають), всьо є повод гордитись собою, які вони молодці забезпечили пролетаріат розвиваючими гуртками. Ще почекайте трохи і ви будете розчаровані якістю цих мега гуртків. І за медицину, мені тут ні разу не допомогли,хотя метушні було багато, даже получіла рентген і до фізіотерапевта ходила, але то за свої гроші, хто не знає. А результату нуль. Я в кінці сказала шо нічого не болить, хоча нада було сказати правду, шо нафіга не помагає. А в знайомої датчанки дитина вмерла від раку, бо вони діагностувати не хотіли і не звертали увагу на симптоми, бо типу мала дитинка, просто вередує.

    • @user-kr4se2uc3w
      @user-kr4se2uc3w 2 месяца назад

      І ще пару історій. Це мабуть в грудні 2023 року, всім прийшов лист, чи може тільки в певні комуни, це не знаю точно. Приходив лист від держави з проханням дати оцінку послугам лікарів. Я не звернула на то увагу , а виявляється, багатьох лікарів ( саме сімейних лікарів) штрафонули за те що вони заставлять людей приходить знову і знову на зустрічі. Шо за один прийом вони повинні відповідати на 2-3 різні питання, по різних симптомах, а не тільки 1 прийом - 1 проблема. І ти як дурак маєш їздити туда-сюда. А виявляється шо система працює так. Є оці лікарні, де сидять сімейні лікарі. Це приватні лікарні. І майже завжди вони вирішують чи направити вас до вузькопрофільного лікаря чи ні. Зазвичай вони не відправляють з першого разу, а то і з другого, і з 3 теж не відправляють. Бо виявляється, ці лікарі отримують кошти від держави кожному разу коли ви записуєтеся на прийом. Тому їм, сімейним лікарям, дуже подобається коли ви приходите знову і знову і знову. Один прийом шоб пожалуватись, а кров здавати опять запис. Хоча в кого є час їздити знову і знову? Їм пофігу. Тому от десь недавно, +-, багато цих лікарень першої ланки отримали штрафи, великі. І через це, мабуть, є лікарні, де лишній раз бояться виписати аналіз крові( за нього теж отримують кошти). А ще в Копенгагені був випадок, коли старий лікар , а його жінка секретар, наклепала йому зустрічей на тижні вперед. А тепер історія про страхування приватне. В мого хлопця дуже боліла кисть. Нічого не міг робити. Понятно шо прийшлось пару раз піти до терапевта, потім накінець дали направлення чи то рентген, чи мрт, не пам'ятаю , але аж через 10 місяців десь. Він подзвонив через свою приватну страховку від роботи, місце знайшлось через пару днів. Знаєте де? В тому самому місці, та сама адреса, той самий кабінет. Тобто державні податки плати, а потім ще приватну страховку, щоб попасти в той самий кабінет, але скоріше. А хто лише 38% платить, хай ждуть 10 місяців. Ми були в шоці, від того що це абсолютно те саме місце, той самий кабінет, і шо вони бережуть місця для тих в кого є грошики. В мене такої страховки нема, наприклад.

  • @katemarchenko3601
    @katemarchenko3601 3 месяца назад

    З медициною я вважаю, що залежить від лікаря, деякі дійсно допомагають швидко, а інші по «стандарту». Але аптечкою з України обзавелась майже на всі випадки життя, бо іншого вибору поки не має😊

  • @user-ve1qm8ts3u
    @user-ve1qm8ts3u 3 месяца назад

    В Україні не менш були завжди проблеми. Потрапити на обстеження: не завжди, чи навпаки, навиписують, щоб в кассу капали гроші. Я маю на увазі, що результат та діагоноз ще вибігати треба. Просто не було обов'язковим страхування всіх. І вибір є: тільки плати, як і в Польщі, яку ви згадуєте. Якщо потрапив на якісного та людяного лікаря і бережеш цей контакт, як зіницю ока.

    • @_dobrogo_vechora_
      @_dobrogo_vechora_ 3 месяца назад

      В Україні є можливість звернутися в приватну клініку. І отримати якісну допомогу.

  • @rosakohana
    @rosakohana 3 месяца назад +1

    Для мене мінус один- мало сонця.

    • @dat4anka
      @dat4anka  3 месяца назад

      Це правда

  • @galagg7913
    @galagg7913 3 месяца назад

    Данія дуже маленька країна, порівняно з Україною, близько 6 мільйонів, населення тому напевно такий малий вибір секцій, гуртків...

    • @dat4anka
      @dat4anka  3 месяца назад

      Мабуть

  • @user-lo7zn5sy5z
    @user-lo7zn5sy5z 3 месяца назад

    Як це все знайомо, нажаль добре там де нас нема.

  • @rosakohana
    @rosakohana 3 месяца назад

    Не знаю хто там працює з 8 до 16. Всі працюють з 7 до 15

    • @Ukraine_Denmark
      @Ukraine_Denmark 3 месяца назад +1

      ЯК ви можете казати про ВСІХ??? Ви в принципі НЕ можете цього знати. Джобцентр, наприклад, працює з 08.30, а ще багато людей працюють за змінами. Якщо ви не знаєте людей, які працюють з 8 до 16.00, це ж не означає, що їх немає.

    • @marahovskiy
      @marahovskiy 3 месяца назад

      Я працюю з 9 до 16.