Je super být Čechem. Doufám, že naše drony útočí u Kursku, říká Foltýn
HTML-код
- Опубликовано: 31 янв 2025
- Nemáme čas opracovávat dezinformátory štětečky a architektonickými kladívky, říká Foltýn, kterému jeho rázná komunikace získala přezdívku buldozer. "Potřebujeme Indiana Jonese, který vlítne do chrámu a zachrání relikvie, i když jeho styl většinu archeologů rozhodně nenadchne," tvrdí k obraně české demokracie.
👇👇👇👇👇👇
Staňte se členy Voxpot Klubu a získejte přístup na redakční Discord, k plným článkům a dalším klubovým bonusům na www.voxpot.cz/...
Podívejte se na naši tvorbu také na www.voxpot.cz
Chcete vše vědět jako první? Přidejte se na náš Telegram kanál: t.me/voxpot_CZ
👆👆👆👆👆👆
Během posledních měsíců se vládnímu koordinátorovi strategické komunikace podařilo vzbudit svými výroky o kolaborantech a sviních silný rozruch. Říká, že se tím snaží vykopat příkop kolem velmi malé části české populace, se kterou nemá smysl komunikovat, a zaměřit se naopak na všechny ostatní.
"Většina lidí v Česku pozitivní hodnoty chápe intuitivně dobře. Těch, kteří je neuznávají a jsou proti vlastnímu státu, je málo, ale jsou hodně slyšet," říká. Proti jeho komunikaci se nicméně vzápětí vyjádřily i těžší politické váhy české scény jako bývalý ministr Miroslav Kalousek, europoslankyně Kateřina Konečná nebo herní vývojář Daniel Vávra.
"Daniel Vávra je ve spoustě věcí pomýlený, ale jsem schopný o něm říct i pozitivní věci. To o jakémkoli komunistovi schopný říct nejsem," komentuje Foltýn. Může tento přístup fungovat? A co dělat s lidmi, které jejich osobní zkušenosti vedou k přesvědčení, že Česko není země, kde se všem měří stejně?
O tom, stejně jako úspěších iniciativy Drony Nemesis nebo o roli armády v krizových dobách jsme se bavili v nejnovějším díle podcastu Bulletproof.