УЧНІ ПОЛТАВСЬКОЇ ЗОШ № 24 МАЮТЬ ПОКРАЩЕННЯ ГОСТРОТИ ЗОРУ ТА ЯКОСТІ ПОСТАВИ

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 16 окт 2024
  • Школа - це, зазвичай, одноманітні заняття у задушливих кабінетах та 45 хвилин незмінного положення тіла. Найчастіше таке навчання не допомагає, а навпаки шкодить здоров’ю школярів. Полтавська загальноосвітня школа № 24 ще у 2008 році вийшла за рамки стереотипів. Її дирекція розробила для учнів
    спеціальну здоров’язберігаючу програму, суть якої - постійних рух.
    Людмила Дудко, директор Полтавської загальноосвітньої школи № 24
    « Це наші і парти-конторки, це діти стоять на масажних килимках, діти на кожному урокі роблять зарядку на офтальмологічному тренажері. Тобто, весь урок побудований так, що дітки рухаються. Вони і навчаються і оздоровлюються».
    З настанням сприятливої погоди заняття проводять на теренах природи, у так званих «зелених класах». За словами керівництва закладу, свіже повітря та дихальна гімнастика є першою запорукою здоров’я дітей.
    Яна Калініченко, учениця 8 класу Полтавської загальноосвітньої школиі № 24
    «Так, ми майже кожен урок проводимо на свіжому повітрі, мені це дуже подобається».
    Що ж до нововведень, то з цього року до методів оздоровлення додали новий атрибут - палиці. В той час, поки діти слухають нову тему чергового заняття, дерев’яні палиці за їх спинами слугують підтримкою для хребта. І це ще не все.
    Людмила Дудко, директор Полтавської загальноосвітньої школи I - III ступенів № 24
    «Що ми нового ще втілили вже з цього року - це аромотерапія, яка дуже гарно впливає на проотизастудні хвороби різні. Аромотерапія, кварцуємо класи обов’язково».
    Така система навчання вже невдовзі дала про себе знати. Про це свідчать результати діагностики, яку медичний персонал школи проводить двічі на рік. Лікарі констатують помітне покращення стану здоров’я учнів щодо гостроти зору і якості постави. Деякі показники тримаються на рівні, що також є неабияким результатом.
    Анастасія Кирилова, медсестра здоров’язберігаючих технологій школи № 24
    "27, 4 % дітей за навчальний рік мають покращення гостроти зору. Це досить вагома цифра. 58% мають незмінні показники».
    «26 з половиною % мають покращення якості постави і 61,6 % дітей мають незмінні показники саме постави».
    На кожного учня заведена медична карта, в якій фіксуються початкові і теперішні діагностичні дані.
    Керівництво закладу зазначає, - на досягнутому зупинятись не збираються, будуть вдосконалювати старі методики та розробляти нові.

Комментарии • 3