Czy nauka AI jeszcze ma sens? AI_Devs 2: Reloaded

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 8 ноя 2024

Комментарии • 70

  • @MateuszChrobok
    @MateuszChrobok  10 месяцев назад +11

    Jeżeli macie jakieś pytania lub uwagi to zachęcam was do komentarzy ⬇

    • @TWARDOWSKY.
      @TWARDOWSKY. 10 месяцев назад +2

      Co robić jak żyć;)?

    • @galileogalilei9297
      @galileogalilei9297 10 месяцев назад +1

      Mam pytanie: dlaczego nadal błędnie odmieniasz słowo "czat"? Jego dopełniacz brzmi "czatu", a nie "czata".

    • @TWARDOWSKY.
      @TWARDOWSKY. 10 месяцев назад +1

      @@galileogalilei9297 Polonista? Czy po prostu miałeś mobbing u polonisty. Mnie zastanawia na Hugo, ktoś wymyślił w polskim języku w ogóle tą gramatyczną przypadłość. Język to tylko narzędzie komunikacji powinno być proste jak to tylko możliwe, jeśli druga strona odsyłała przekaz po co się czepiać zapachów.

  • @bartek...
    @bartek... 10 месяцев назад +21

    Widze ze chlopaki w koncu racjonalnie gadaja o AI. Juz bez przesadnego zachwytu, bardziej przyziemnie i krytycznie. Takie podejscie jest wartosciowsze.

    • @MateuszChrobok
      @MateuszChrobok  10 месяцев назад +5

      Im dalej w las tym więcej się widzi. Muszę przyznać, że mi samemu po roku zabawy poszerzyszły się horyzonty jeżeli chodzi o skalę problemów. A słysząc jeszcze od kursantów o tym co robią jestem przekonany, że jest mnóstwo rzeczy do wynalezienia (a niektóre rzeczy są na trytytki i taśmę)

    • @bartek...
      @bartek... 10 месяцев назад +1

      @@MateuszChrobok Ale mimo wszysto idzie wyczuc, ze "nie warto sie uczyc AI", a jedynie promptow i to tylko pod openAI...

  • @p10tube
    @p10tube 10 месяцев назад +2

    No chyba się skuszę na ten kurs. Reklama bardzo rzetelna, zacne grono, no no, pozdrawiam

  • @Archemonde
    @Archemonde 10 месяцев назад +3

    No właśnie to co mówił Adam, GPT brzmi dobrze, o ile działamy w obszarze prywatnych zastosowań i nie przejmujemy się przekłamaniami. Dla zastosowania biznesowego - może być ciężej, precyzja jest na tyle krytyczna, że przeuczając taką sieć do zastosowań biznesowych sprowadzimy się koniec końców do sytuacji: if/else liczonej przez potężną sieć neuronową

  • @6Om6en6
    @6Om6en6 10 месяцев назад +6

    mam wrażenie, ze jestesmy na etapie w którym nie korzystanie z gpt/w jakiejkolwiek formie (web czy api) mocno odbije sie na tych ktorzy "spia". Cos na zasadzie nie inwestowania w Bitcoina w 2010 (przy czym to bylo duzo trudniejsze niż używanie ai dzisiaj)

    • @kernelirq9246
      @kernelirq9246 10 месяцев назад +2

      Przewrażliwiony jesteś, że coś możesz stracić jak czegoś teraz i już nie zrobisz, zapominasz, że przy tym będzie nisza w innych tematach, gdzie ktoś uzupełni taką lukę i zarobi kiedy Ty będziesz w tej masie "nieśpiących" i walczył o pozycję🙂

    • @6Om6en6
      @6Om6en6 10 месяцев назад

      @@kernelirq9246 nie będę w żadnej masie "nieśpiących", bo sen jest najważniejszy, ale dzięki za troskę 💕💋

    • @kernelirq9246
      @kernelirq9246 10 месяцев назад

      @@6Om6en6 ❤ Kolorowych snów 🙂

    • @paca3107
      @paca3107 9 месяцев назад +1

      ja nie wiem jak nie inwestowanie w bitcoina jak miałem 10 lat się na mnie odbiło.

  • @MrScorpion888x
    @MrScorpion888x 10 месяцев назад +8

    Panowie, a co robić jak celuje w DevOps? Ja wiem, że te automatyzacje mogą sie przydać i tak dalej, ale w wielkich korpo projektach to póki co nie przejdzie. Zdaje sobie sprawę, że muszę doszlifować jeszcze podstawy tj AWS, Linux, K8s, ale co potem? Ja już widzę, że u mnie w firmie requesty na takie integracje to by nie przeszły ni chuja, bo security, jak zatem się rozwijać w tym kierunku, żeby nie zwariować? Ja mam wrażenie, że to tak szybko zapieprza, że mi to ucieka, bo ja nawet jeszcze nie zdążyłem ogarnąc podstaw dla mnie jeżeli chodzi o chmurę, bo na to potrzeba czasu, a tu już doświadczeni programiści mnie kosza, bo oni już to wiedzą i moga się skupić na AI, jak to zaplanować, serio potrzebuje rady, bo roziwjam się, ale ostatnio często panikuje, że już nie jestem wstanie przeskoczyć tego jak szybko się to rozwija, bo dalej jeszcze czuje, że nie wymasterowałem podstaw i poświęcam na to czas, a technologia, która zaraz będzie podstawą mi totalnie odjeżdża przez wykładnicze tempo wzrostu.
    jakieś porady?

    • @MateuszChrobok
      @MateuszChrobok  10 месяцев назад

      Fajna ścieżka choć niewiele o niej wiem ale mam sporo znajomych, którzy w tym działają. LLMy przydadzą Ci się wszędzie tam gdzie można coś zautomatyzować. Jak już znudzisz się yamlami i będziesz chciał wygenerować sobie rzeczy albo zacząć je sprawdzać to jest miejsce gdzie GPT czy inny model może pomóc (ale i tak trzymałbym człowieka w pętli dla decyzyjności - to znaczy nie dawał szansy maszynie działać samej).
      Niektórzy lubią tego używać do robienia struktury raportów (patrz helpdeski i inne tickety).
      Inni wspierają się wyjściem z logów do debugowania.
      Jeszcze innym nie chce się czytać dokumentacji i korzystają np. z RAGów by im znalazła odpowiedź.
      Myślę, że jest potencjał ale na pewno sam znajdziesz swój TOIL w czasie i go poprawisz.
      Powodzenia!

    • @JuiceMa5ter
      @JuiceMa5ter 10 месяцев назад +3

      "Jak się rozwijać, żeby nie zwariować?" - dobre pytanie

  • @tymonkowalski5260
    @tymonkowalski5260 10 месяцев назад +9

    Nauka ma sens, więcej nauka ze wsparciem AI ma jeszcze większy sens bo maszyna ma potencjalnie nieskończoną cierpliwość, dostosuje się do twojego rozkładu dnia, nastroju, wybaczy zmianę harmonogramu, pozwoli na szybkie powtórzenie dowolnego fragmentu czy etapu wspólnej z nią nauki i co najważniejsze pozwoli na dowolne wtrącenia uzupełniające wiedzę o odkryte braki.
    To ta ostatnia cecha jest najbardziej przełomowa bo pozwoli uniknąć tego co zabija edukacje w szkole, brak fragmentu wiedzy czy umiejętności np. z powodu choroby ucznia kończy się zwykle lawiną skutków negatywnych za chwilę, za rok i co krok, bo ma to naturę narastającą w klasycznym systemie edukacji zniechęcającą do nauki.

  • @cezarycezary69
    @cezarycezary69 6 месяцев назад

    Ciekawy pomysl z ta gra. Jako tworca mozna zebrac duzo roznych promptow (technik) od uzytkownikow, zobaczyc ktore dzialaja i pozniej wykorzystac.

  • @piotrula7
    @piotrula7 10 месяцев назад +13

    Powstało AI, zwiększyła się produkcją fejkow w każdym formacie, JPG, mp4, gi, txt. Teraz trzeba tworzyć AI na AI, która będzie analizować co jest AI a co ludzkie. Kuriozum.
    Utniemy w morzu fejków. Dlaczego nowa walutą bedzie autentyczność, szczerości oraz wartość tworzona przez człowieka a nie AI - czyli powrot do pierwotnego, parodia.

    • @krzysztofbernardyn
      @krzysztofbernardyn 10 месяцев назад +2

      Coś trzeba robić. Największym problemem ludzkości to zapewnienie im/jej jakiegoś ujścia siły roboczej. Trudno o świat na dożywotnim fajrancie.

  • @mariuszdrabik7119
    @mariuszdrabik7119 10 месяцев назад +3

    Ech, optymalizacja kontekstu to było jedno z trudniejszych dla mnie zadań na AIDevs2 ale warto.

  • @damianfrymarski6027
    @damianfrymarski6027 10 месяцев назад +4

    Jak najbardziej polecam kurs ! :) Ciąglę rozwijam mojego asystenta "PiPi" który częściowo siedzi w raspberry Pi a częsciowo na vpsie na mikrusie jako api. Ostatnio rozbudowałem o wizję :) Gdyby dziś ruszyły zapisy na AI_Devs 3 to już bym był zapisany. Gra psychiatryk : fajna, pomysłowa i co mnie zdziwiło dość łatwo udało się rozwiązać zagadkę (może to te nowe supermoce po kursie) aczkolwiek akurat do odgadnięcia wzrostu wystarczy prosty algorytm ;] Pozdrawiam i czekam na kolejną edycje w tym roku :)

    • @MateuszChrobok
      @MateuszChrobok  10 месяцев назад +1

      Dzięki i do zobaczenia!
      Co do psychiatryka to jestem przekonany, żę pierwsza lepsza osoba z ulicy będzie miała ciężko.

  • @krokus1975
    @krokus1975 9 месяцев назад

    Super materiał.. Dziękuję

  • @Kamil-rf5qn
    @Kamil-rf5qn 9 месяцев назад

    42:42 Do takiego scenariusza jest potrzebne zaawansowane AGI, a nawet wtedy ciężko powiedzieć czy programiści zostaną zastąpieni. Gen AI to LLM który uczy się na problemach które zostały rozwiązane, a firmy technologiczne są na czubku rywalizacji i innowacji i rzadko kiedy przy budowaniu zaawansowanych systemów LLM będzie miał odpowiedź. Zwłaszcza, że wiele firm nie korzysta z OpenAI ze względów bezpieczeństwa, a raczej inwestuje w swoje własne rozwiązania.

  • @javawicode
    @javawicode 10 месяцев назад +3

    Bardzo dziękuje wam za tę grę !
    Świetnie się bawiłem przy tym :), nie było łatwo
    Widzimy się na kolejnej edycji, miejsce już zakupione w zeszłym roku !

  • @kamsolt00
    @kamsolt00 9 месяцев назад

    Fajnie fajnie. Tylko tak w gwoli ścisłości w nazewnictwie. Bo tam się pojawia termin, że model ma halucynacje. Nie lepiej będzie brzmiało urojenia?

  • @MarcinArcin-zo3co
    @MarcinArcin-zo3co 10 месяцев назад

    I powiedział niech się stanie.
    I nastało AGI i stworzy nowy leprzy świat.
    Amen. ❤️

  • @adamkempa9116
    @adamkempa9116 10 месяцев назад +1

    Świetna gra, ale gdybym nie był na AI Devs 2 to nie wiem, czy bym ją przeszedł 😁

  • @pawelk3k
    @pawelk3k 10 месяцев назад +5

    Chyba czegoś nie rozumiem w tym AI?
    Jeżeli AI to proste skrypty np: przeszukujące jakieś listy patrząc czy nie wyszła nowa wersja lubianej biblioteki, triggerowanie jakiejś funkcji gdy została dodana nowa rzecz w todo liście, uruchamiająca jakieś wydarzenie w określonym czasie itp. to co w tym nowego? Większość jak nie wszystkie te czynności były osiągalne wcześniej. Wystarczy napisać na prawdę dość prosty algorytm. Nawet jeżeli według Adama jest to bez ifów to musi przecież później powiedzieć AI "ej a to jednak chce by było inaczej". Te ify są tylko zapisane trochę innym tekstem. Nadal musisz te "ify" przeglądać i zmieniać.
    Rzeczy jakie bym wskazał jako "przełomowe" to przeglądanie i dostęp na prawdę dużych zbiorów danych. Rzędów kilka terabajtów, wyszukiwanie czegoś w zdjęciach, może dostęp do pisania "prostych" skryptów przez normalnych ludzi (Chociaż tutaj mam problem czy jest to stabilne narzędzie). I są to bardzo drobne specyficzne rzeczy.
    Z moich smutnych doświadczeń wynika że w dużych projektach zarówno copilot jak i chatGPT(4.0) nie widzą kontekstu, nie widzą oczywistych wycieków pamięci. Nie potrafią napisać kodu na tyle czysto by był czytelny przez innych ludzi. Nawet gdy podam mu konwencję nazewnictwa/kodu on potrafi je łamać.
    Bardzo dużo w tym filmie znajduje się słów typu "kiedyś", "może", "wyobrażam sobie, że kiedyś", "to może zwiększyć możliwość" itd. Odnoszę wrażenie że już nawet eksperci w tym temacie nie wiedzą jak będzie wyglądać przyszłość. I oczywiście można wydawać teraz tysiące złotych na kursy AI ale nikt nie wie czy kiedykolwiek będzie to działać jak nam się wydaje.
    Zaczynam zauważać że większość ludzi widzi AI jako sztuczną inteligencję z Iron Man-a. Przypisując jej niestworzone rzeczy których nie ma.
    Co jest faktycznie takiego nowego jednym zdaniem @MateuczChrobok

    • @overment
      @overment 10 месяцев назад +6

      "(...) to co w tym nowego? (...)"
      Fakt, że model rozumie (na swój sposób) dane z którymi pracujesz, dzięki temu jesteś w stanie parsować dane w sposób, który wcześniej nie był dostępny. Do gry wchodzi tutaj nawet rozpoznawanie detali, które nie pojawiają się bezpośrednio w przetwarzanej treści. Wychodzimy tutaj poza rozpoznawanie słów kluczowych czy odmian słów i wchodzimy w obszar, chociażbym, rozpoznawania intencji czy kojarzenia bezpośrednio niepowiązanych ze sobą treści.
      Przykładem praktycznego zastosowania jest głosowe podyktowanie listy zadań, zakupów, które może być zamienione na dane w oczekiwanym przez Ciebie formacie. Tak samo przetwarzane mogą być obrazy, które również wykraczają poza dotychczas znane systemy OCR, ponieważ masz do dyspozycji nie tylko rozpoznawanie tekstu, ale także pozostałych obiektów czy relacji pomiędzy nimi.
      Mówiąc zatem o "prostych skryptach" pomagających w pracy nie mam na myśli logiki możliwej do opisania kilkoma warunkami. Tą zmianą o której mówimy, jest fakt, że dziś "proste skrypty" to nie zamiennik dla czegoś, co wcześniej było skomplikowane, ale nierzadko - wprost nieosiągalne lub trudne do osiągnięcia.
      "(...) przeglądanie i dostęp na prawdę dużych zbiorów danych (...)"
      Zastosowanie o którym piszesz, jest dobrym przykładem, ale raczej nie dla dużych modeli językowych (LLM) o których rozmawialiśmy. Co prawda można połączyć je z dużymi bazami wiedzy na potrzeby interakcji (mowa tutaj o systemach typu RAG), jednak wówczas mówimy o nieco innym zastosowaniu niż wykrywaniu anomalii czy wzorców (choć wyobrażam sobie również takie zastosowanie).
      "(...) Nie potrafią napisać kodu na tyle czysto by był czytelny przez innych ludzi. (...)"
      To prawda. Potrafią jednak wspierać pisanie kodu, dając przestrzeń na to, abyśmy my mogli skupić się na rzeczach, których LLM nie potrafią robić. Właśnie skończyłem weekendowy hackaton w parze z GPT-4 i doskonale wiem o czym tutaj piszesz. Jednocześnie wiem, że w życiu w pojedynkę nie zrobiłbym tylu funkcjonalności co przez ostatnie 3 dni, właśnie dzięki GPT-4.
      "(...) Odnoszę wrażenie że już nawet eksperci w tym temacie nie wiedzą jak będzie wyglądać przyszłość. (...)"
      To nie jest wrażenie. To fakt.

    • @pawelk3k
      @pawelk3k 8 месяцев назад

      ​@@overment dziękuję za bardzo merytoryczne wytłumaczenie niektórych zagadnień. Po kilku tygodniach z ai stwierdzam że kompletnie źle go używałem. Przede wszystkim do złych celów. Nadal pozostaje sceptyczny co do tej technologii. Postanowiłem zapisać się również na wasz kurs i sprawdzić ile wiedzy mogę od was wyciągnąć! Do zobaczenia ;)

  • @q0jkcxd0
    @q0jkcxd0 10 месяцев назад +16

    Niby chcemy ułatwić sobie życie, a jednak go coraz bardziej komplikujemy, korpo coraz bardziej uzależnia ludzi od bajerów, które są w dużym stopniu nie potrzebne. Młodzież ma przesrane, jeszcze w większym wyścigu szczurów będzie musiała uczestniczyć.

    • @anraskr1568
      @anraskr1568 10 месяцев назад

      Bo my to nie korpo. A ty to nie oni. Ktoś sobie ulayltwia. Ty jesteś zasobem. Maxymalny zysk z ciebie przy minimalnym nakładzie. Jak na fermie drobiu

    • @BractwoStali2070
      @BractwoStali2070 10 месяцев назад

      Pamiętam do dziś jak starsza pani mówiła mi, że od nas oczekuje się coraz więcej (kompetencje), globalizacja, nowe technologie, postęp na rożnych płaszczyznach życia. Oczywiście ma to swoje plusy (rozwój społeczeństwa) ale przez to się zaostrza rywalizacja pomiędzy jednostkami (wyżej wspomniany wyścig szczurów). Jednak czy to nie jest nieodłączny proces ewolucji ? Być może w przyszłości staniemy się cyber-ludźmi. Już teraz pomału takimi jesteśmy (podłączeni do sieci przez urządzenia choćby mobilne które większość posiada i do ogromnego zbioru danych).

    • @q0jkcxd0
      @q0jkcxd0 10 месяцев назад +1

      @@BractwoStali2070 pytanie czy ta rywalizacja jest dobrą drogą? Czy taka gonitwa nie wpływa negatywnie na stosunki w rodzinie, np. rodzice mają mniej czasu dla swoich dzieci? Przez to dzieci gorzej się rozwijają i mamy potem plagę depresji, samobójstw, bo nie dostali odpowiedniej wiedzy od swoich rodziców.
      ruclips.net/video/XbDiM8sM7gc/видео.html

  • @michakocher1392
    @michakocher1392 8 месяцев назад

    Mam nadzieję, że nauka AI ma dużo sensu. Wybrałem studia dotyczące sztucznej inteligencji. Liczę na to, że to kierunek, po zarobię porządne pieniądze.

  • @PickledRabbitGames
    @PickledRabbitGames 10 месяцев назад

    1. Jak można podesłać rozwiązanie?
    2. Czy to "tak powinno być" że sposób jaki wymyśliłem raz wypisze hasło i ukończy grę, a raz nie? Czy to nieoptymalny prompt, czy po prostu uroku różnego myslenia AI.

    • @MateuszChrobok
      @MateuszChrobok  10 месяцев назад

      1. Rozwiązanie do gry? Tu trzeba wpisywać poszlaki, które poznasz psychiatryk.aidevs.pl/witnesses (u góry)
      2. LLM nie są deterministyczne (na chwile obecną) więc to możliwe 😄

    • @PickledRabbitGames
      @PickledRabbitGames 10 месяцев назад

      ​@@MateuszChrobokAd 1. Nie pytałem o psychiatryka tylko grę z adresem strony, udało mi się zdobyć hasło z instrukcji, ale chciałem podesłać info jak (chyba że zbieracie to automatycznie) bo też ciekawi mnie czy to konwencjonalny sposób. Generalnie na programowaniu ani webówce totalnie się nie znam i mam wrażenie że trochę z partyzanta to się udało. Psychiatryka też przeszedłem ale uznałem, że tam nie ma co konsultować bo był całkiem prosty.

  • @kamiln8398
    @kamiln8398 10 месяцев назад

    bardzo dobrze !

  • @rafalwala7407
    @rafalwala7407 10 месяцев назад +1

    Jako programista korzystam z GPT, i mogę powiedzieć jedno. Do prostych rzeczy czy małych funkcji GPT jest świetny, zamiast szukać przykładów na forach dostaję szybszą i mądrzejszą wyszukiwarkę. Tylko przy pytaniu czy programiści będą potrzebni odpowiedź jest taka że będą bardzo potrzebni. GPT może wygenerować świetny, prawie doskonały kod osobie która nie umie programować, ale ta osoba sobie i tak z nim nie poradzi. Człowiek musi mieć wiedzę żeby zrozumieć to co model wygenerował. Nawet jeżeli cały kod będzie napisany przez model, to trzeba umieć się z nim dogadać żeby powiedzieć co i jak poprawić, gdzie co zmienić. A to jest właśnie setno programowania. A czy to będzie python, pseudokod, czy język mówiony w gruncie rzeczy nie ma znaczenia.

    • @grzegorzpedrycz2630
      @grzegorzpedrycz2630 10 месяцев назад +2

      Mam dokładnie takie same odczucia. GPT jest świetny jako taki pomocnik/szybasza wyszukiwarka . Wytłumaczy jakas klase w bibliotece którą dopiero poznajesz , podrzuci przykłady , czasem podpowie gdzie jest bug itd , ale nie napisze za Ciebie nic bardziej skomplikowanego niż prosty formularz na stone www , czy gra w ponga ;). Możę Ci dać fragmęty , pomysły , jakieś rozwiązania , ale to developer musi mieć wiedze jak to mądrzę skleić z soba

  • @wojciechxd4898
    @wojciechxd4898 10 месяцев назад

    AI ma ogromny potencjał i mi np jako midowi bardzo przyspiesza pracę ale nie wyobrażam sobie do niego pisać jak do kolegi i narzekać na lewackie odpowiedzi XD

  • @pawesidor7986
    @pawesidor7986 10 месяцев назад +2

    Ja mam takie pytanie. Czy warto uczyć się programowania AI?
    Na przykład Phytona, kiedy AI coraz lepiej programuje i możliwe że nie będziemy musieli programować jeśli samo to AI zrobi sam.

    • @uwteamorg
      @uwteamorg 10 месяцев назад +6

      Weź pod uwagę, że programowanie to nie jest tylko pisanie kodu. AI bardzo ładnie kod generuje i coraz mniej się myli, jednak prawdziwy programista robi znacznie więcej niż tylko zapisywanie literek w edytorze. Kwestia projektowanie i optymalizacji algorytmów, kwestia logiki aplikacji, kwestia integracji różnych systemów między sobą. To są rzeczy, z którymi AI obecnie sobie radzi raczej słabo. Jeśli przyjmiemy definicję programisty jako "zapisywacz kodu", to faktycznie nie warto się uczyć, ale jeśli weźmiesz pod uwagę, że programista to może być także architekt aplikacji, to wtedy nauka programowania przybiera inną postać i cel. Moim zdaniem, rola programisty wraz z rozwojem AI może zmienić się z "klepacza kodu" na coś bardziej ambitnego, co jest plusem. Są jednak także minusy... juniorzy mogą taką transformację przeżyć dość dotkliwie, bo niektóre firmy zatrudniają ich właśnie do bezmyślnego pisania kodu, a tutaj LLM-y działają naprawdę dobrze.

    • @pawesidor7986
      @pawesidor7986 10 месяцев назад +2

      @@uwteamorg No wlasnie chodziło mi o prace juniorów, bo nie uszykujmy się, zaczynając teraz nauke, mozna liczyć tylko na jakieś stanowisko juniorskie za rok, gdzie AI pewnie bedzie bardzo dobre w pisaniu kodu i rynek pracy dla takich osób stanie sie bardzo trudny.

  • @gwww1002
    @gwww1002 10 месяцев назад

    Czy okienko promptu w tej grze jest specjalnie tak zaprogramowane? Nie może być inaczej zaprogramowane? Ostatnia odpowiedź wisi w polu i trzeba ją kasować.

    • @uwteamorg
      @uwteamorg 10 месяцев назад

      dzięki za zgłoszenie - poprawione 👍

  • @M-W8inG4DeatH
    @M-W8inG4DeatH 10 месяцев назад +1

    Tytuł dwuznaczny. Nie wiadomo o co chodzi. Czy o to, żeby AI się dalej uczyło, czy żebyśmy my uczyli się AI.

  • @SeVeCiK
    @SeVeCiK 9 месяцев назад

    Dawaj z Tomaszem Rudzkim z Onely

  • @Maciej.01
    @Maciej.01 10 месяцев назад +1

    Nie wie ktos moze dlaczego Bing Chat w Copilocie na Androida uparcie twierdzi że on i Copilot nie mają ze sobą nic wspólnego? Nawet mu linka na ten temat podsunąłem ale on twierdzi że to nie prawda :D

  • @AdrianuX1985
    @AdrianuX1985 10 месяцев назад

    1:24:42..
    Prawdopodobnie głównym złolem jest Mateusz Chrobok. ;-)

  • @roksymfoniczny
    @roksymfoniczny 10 месяцев назад

    Chat GPT to oficjalne okno a nieoficjalnie juz jest obecny wiec jak można się bać wklejać dane jak i tak je mają przeczesane

  • @GraczPierwszy
    @GraczPierwszy 10 месяцев назад

    zadajcie to tytułowe pytanie AI

  • @Grzesiol
    @Grzesiol 10 месяцев назад

    Oj tam oj tam 11:30

  • @m.n.2165
    @m.n.2165 8 месяцев назад

    🤔

  • @wojciechzakrzewski5816
    @wojciechzakrzewski5816 Месяц назад

    Starszy kopipejster😂

  • @andrzej9618
    @andrzej9618 10 месяцев назад

    To dalej nie działa. Chyba że kopiuję to że wie że jest głupi i to robi to dla głupiego.

    • @MateuszChrobok
      @MateuszChrobok  10 месяцев назад

      Masz na myśli ChataGPT? Czy Jailbreaki?

    • @andrzej9618
      @andrzej9618 10 месяцев назад

      Dale to działa jak lepsze wyszukiwarka. Modelowanie jest lepsze ale to przez wzrost ilości procesorów. Ale dalej zadając pytanie odpowiada w koło to samo a na sam koniec jak złapie. Przepraszam nie mogę.... Przepraszam ale to nie możliwe..... Dalej szybsze jest klepanie kodu.... Przeszukiwanie dokumentów dalej słabo działa odpwie na pytania ale jak znasz treść tekst to wielokrotnie się myli. On dalej kopiuje wiersz zinterpretuje ale znany. Tekst mniej znany nie łapie. Może to kwestia pisania po polsku ale samo to że nie kuma języka polskiego.....

    • @andrzej9618
      @andrzej9618 10 месяцев назад

      A Apple działa ale i tak trzeba podmienić adres i kombinować. Gpt nie pomóż się tego nauczyć jak nie znasz kontekstu co trzeba zrobić. Babcie jak posadzisz to nie zkuma.

    • @andrzej9618
      @andrzej9618 10 месяцев назад

      Płyta główna z PC robisz foto.rospoznaj jakie układ znajdują się na zdjęciu. Czy mogę z nich stwórz........ Podaje odpowiedzi z internetu i strony. Proszcze co mogę wykorzystać z starego dysku. jak przepracować sterowniki by robił to i to przez USB itp .. itd....

  • @GraczPierwszy
    @GraczPierwszy 10 месяцев назад

    przecież wybraliście już?
    czy nie?
    nie chcecie żebyśmy wam pomagali rozwijać ten świat,
    no to macie AI,
    więc nie wiem co to ma być za głupkowata gadka w ogóle,
    nie stanie świat w miejscu więc pozostaje wam tylko AI,
    pamiętajcie że wasi mocodawcy chcą być zdrowsi, mieć lepsze leczenie i żyć dłużej, zresztą jak każdy,
    więc cierpliwość się kończy, chcą żyć 200 lat nie 80ąt

  • @marekbystrzewski385
    @marekbystrzewski385 3 месяца назад

    Przereklamowane.