Моніторинг відновлення рослинності на землях осушеного Каховського водосховища, Олександр Ходосовцев

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 17 окт 2024
  • До річниці каховської катастрофи Факультет біології, географії та екології Херсонської університету організував перше наукове зібрання, присвячене обговоренню екологічних наслідків та перспектив відновлення території колишнього Каховського водосховища.
    Попри прес-конференції, брифінги й публікації, ні в цей день ні протягом всього року від дня теракту жодна інша державна або наукова установа не змогла зробити такий важливий крок.
    Міжнародна науково-практична конференція «Катастрофа Каховського водосховища: рік «Післязавтра» і перспектива майбутнього» зібрала понад 50 науковців з різних галузей, які протягом року вивчали наслідки каховського теракту.
    Конференція перетворилась на справжню професійну дискусію. Звісно, зараз ще немає ясності, яке рішення ухвалить держава щодо цієї території, але ми щиро бажаємо, щоб це рішення ґрунтувалось на комплексному баченні майбутнього, заснованого на європейських цінностях, цілях сталого розвитку і на думці фахівців, обізнаних у довкіллі.
    Для вас ми підготували відео із виступами спеціалістів Української природоохоронної групи🐜, які були учасниками всіх експедицій до колишнього водосховища, про які ви чули з наших нових та ЗМІ. Нарешті можемо розказати з перших вуст, яких висновків дійшли колеги, провівши дослідження в зоні бойових дій на Херсонщині і Запоріжжі.
    Наш сайт: uncg.org.ua/​​
    Наш Facebook: cutt.ly/7z9WzVQ​​
    Наш Telegram: t.me/ngo_uncg​​
    Наш Instagram: / _uncg_
    Наш Twitter: / _uncg_
    Наш LinkedIn: www.linkedin.c...

Комментарии • 4