Виграйте Porsche Panamera за донат. Збір на дронах для ЗСУ. 🔗 Посилання на банку: send.monobank.ua/jar/9jhzxL1Jm6 RUclips-канал "Sumy Racing Team" спільно з "Народною самообороною Львівщини" narodnasamooborona.lviv.ua оголошує благодійний розіграш Porsche Panamera. Мета: зібрати 10 мільйонів гривень для 100 дронів DJI Mavic для Збройних Сил України. Умови розіграшу: кожен, хто віддасть 500 гривень, автоматично стає учасником розіграшу. Більше пожертвувань - більше шансів на перемогу. ВАЖЛИВО. Якщо ви не є клієнтом monobank і хочете відправити гроші з карти іншого банку - обов'язково вкажіть в коментарях до платежу: ім'я, прізвище та номер телефону. Розіграш проходить з 28 лютого по 18 березня 2023 року 23:59 за київським часом. Переможець буде обраний у прямому ефірі через рандомайзер на каналі Sumy Racing Team. Період жеребкування - 19.03.2023 о 19:00.
Про оленячі роги. Я думаю тут мається на увазі панти: молоді і схожі на хрящі ріжки. Вони багаті на пантокрін - речовину, що зараз у вигляді крапельок прописують при спортивних травмах та неврозах. Теоретично така страва мала допомогати лікувати суглоби та прискорювати загоєння ран. А вино з медом та печивом допомагало з'їсти оте все.
Згадав книгу І. Багряного "Тигролови", де в одному з епізодів головною ціллю полювання на оленів були панти. Пізніше їх продавали китайським цілителям.
Дуже цікава була кухня Литви, де переважно м'ясо, картопля, молочні страви. Тоді, у 1980-х роках в Литві фруктів вживали мало, яблуко було за делікатес, це було дуже дивно після південного Миколаєва з його абрикосами, виноградом, динями. Зараз, на мою думку, в Литві є все і, мабуть, ананаси не є делікатесом.
Був колись, багато років тому я у Фінляндії. Їв там такий собі сюрстремінг - квашена риба, що замочувалася на довгий час у оцеті - "делікатес" скандинавських країн. На смак і запах незабутньо огидно. Ригали, перепрошую, довго, а насміялися ще більше. Її по ідеї треба перед поїданням промити і з цибулею (багато цибулі) їсти, а ми цю рибу як є їли. Під час війни у Данії (а потім і по всій Скандинавії пішла ця ідея) здається, не було солі масово, і щоб не пропала риба її вирішили замочити в оцеті. Результат був жахливий, але коли голод...
@@АлексейМоскаленко-щ1в да, рецепт ще з XVI століття. Тоді в тому регіоні війна йшла, от і через нестачу ресурсів харчових і вигадали отаке. В усякому разі, хоч це давно й було, по пам'яті можу сказати: не їжте його якщо у Вас не міцний шлунок.
Одного разу стдуент з Монголії дав скуштувати, та навчив робити "Монгольську яєшню", дуже легка страва в приготуванні, та досить ситна! 1. Почати смажити 5-7 яєць на пательні з невеликою кількістю олії (також перемішати всі жовтки і білки в одну масу вже на пательні). 2. Як тільки яйця почнуть трохи звератитсь, додати грам 150-200 сметани (можна замість цього кефір десь 0.5 літра), після чого все добре перемішати. 3. Паралельно почати додавати перець та сіль по смаку (за рецептом перцю досить багато тому страва виходить гостренька, також можна додати кетчуп або томатну пасту також по смаку). 4. Як тільки вся зайва волога від сметани (або кефіру) випарувалась, а страва стала однорідною, можете подавати до столу! P.S. Готування займає 10-15 хв, страва виходить смачною та дуже ситною, хороший варіант коли ви поспішаєте або ж ліньки готувати😁
Два роки тому на спір з подругами готували незвичні експериментальні чи молекулярні блюда. І мене понесло. Крім приготованого за рецептом пивного морозива, я приготувала за власним творчим поривом пудінг з оселедця. Філе маринованого в бальзамічному оцті оселедця та його ікру очистила від кісток взбила блендером додала агар агар і зробила гарні пудинги у силіконових формочках у вигляді зірок. Їсти ніхто це не міг. Бо наступав когнітивний дисонанс виглядає як десерт а на смак желейний оселедець.
До речі, на каналі імени Т.Г. Шевченка є відео, де брати Капранови куштують сухпайок для ЗСУ й дуже його хвалять: і все продумане, й ложки є, й підігрівач хімічний, і смачно. А потім - друге відео з кацапським сухпайком. Там багато дивного, СПИРТІВКА (!!!), "смак як у совку", жахливі напівконсерви-напівлюдятина, обвітрений шоколад, іще й дещо відсутнє. Ну, типові кацапи, не дивина.XD То вони зробили правильно: наприкінці відео порівняли цю гидоту й іще один наш сухпайок. Українські волонтерки організували таку цікаву штуку. Вони масово варять, ріжуть і сушать овочі для борщу, а потім пакують їх на порції, щоб воїни й войовниці могли нормально пообідати гаряченьким. Так от, брати собі зробили таку порцію борщу й узялися його наминати з таким смаком, що аж кортить і собі борщу зварити! Раджу глянути обидва відео.;)
Пам'ятаю, як колись готувала вишукану страву. Не пам'ятаю назву того десерту, але у свої 12 я дуже відповідально віднеслася до його приготування. Я відчувала себе Рататуєм чи Ганібалом, які з кухнею на "ти". Але, я не врахувала одне, власну фізіологію. Точніше, деформацію рук, які в мене тоді росли зі сраки. Скажу одне, собака, з якою я це їла, бо батьки не ризикнули, незабаром померла. Досі сподіваюся, що моєї провини в цьому немає
Колись вразила ісландська страва з акули Гакарль. Акула довгий час гниє в землі, після чого її сушать і їдять, при цьому вона неймовірно смердить. Певно, колись вікінги були в захваті від неї) Хоча це не зрівняється з корейським вином, яке настоюється на дитячому гімні :D Завжди було цікаво, як люди додумалися до такої жесті.
Дуже пізнавальне, просвітницьке історичне відео про життя звичайних людей та їхні кулінарні смаки та кулінарні уподобання в Середньовічній Європі та в епоху Середньовіччя загалом !
В київському природничому музеї я бачила скелет морської корови, біля експонату є нотатка, що ці тварини були винищені людьми у 18-19 столітті, бо на них багато полювали і вживали в їжу, тому з часом популяція цих тварин зникла.
Чесно кажучи, на мою скромну думку, і не бажаючи образити нікого в коментах чия думка відрізняється від моєї, але все ж, розглядаючи це відео під іншим кутом зору, в той же час, не опротестовуючи нічию позицію, і намагаючись бути об'єктивним, а також беручи до уваги всі без винятку, коментарі інших глядачів, щиро зізнаюся, що я цілком і повністю написав цей коментар, для просування відео
Я памямтаю як в років 8 змішав кавун, сильно газовану мінералку, чорний (Український) хліб і шоколад, сильно передроблений. Це все я робив на ємоціях після перегляду "майстер шеф", уявляючи що зараз створю кулінарний рецепт))). Так от... "Коктейлем" я пригостив маму і папу. І сам випив. Це було найжахливіше що я пив після водки (одноі краплі).
Це були мої власні експерименти: рулетики із бананів та шинкі, сендвіч, де були диня та лікарська ковбаса, та ще оселедець, що йшов під каву із молоком. Організм витримав усе)
Я думаю, що в 90-х роках деякі українці, нічого не підозрюючи, куштували кошатіну та сабочатіну в чебуречних. Пам'ятаю, що тушку кроля на базарі треба було обов'язково брати з хутряними лапками, тоді могли підсунути тушку кота, яка була дуже схожа на кроля.
В мене кіт відмовився їсти "кролятину ", виявилось що то був кіт ...коти виявляються не їдять котів. Кіт починав загортати м'ясо лапою. Мене це здивувало . Потім догнав що то всунули кота...пішов закопав
@@dmytroandruhov9119 в мене алабай. Він не їсть баранину, до істерики. Потім зрозуміла, що предки песика випасали цих баранів і їм не можна було їсти баранів. Це закладено в породі генетично.
Так цікаво було побачити у списку голуба. В бабушки в селі вона часто робила суп з бульйону голубенят, і здається запікала. Дуже цікаво дізнатись, скільки ще людей тут мають такий самий досвід.
Французи досі їдять голубів. Правда вивели породи їстівних голубів. Вони вгодовані, розміром з перепілку. Вважається делікатесом, бо м'ясо ніжніше за банальну курятину.
Ти не ти коли голодний , все залежить від ситуації і культурних традицій, китайці їдять все що шевелиться , те що не шевелиться розшевелять і теж зїдають. Люблю дивитися відео про кулінарні вподобання народів світу , і зрозуміла що ми навіть не підозрюємо скільки навколо їстівного . Найогидніше що я їла це були пельмені в столовці на узбережжі Чорного моря , всі були дуже голодні піля пляжу , вистояли очередяку , але їсти їх було просто неможливо , це було в восимидесяті роки Алушта.
Дякую за неймовірно цікавий контент українською! 💙💛 Із кулінарних цікавинок особисто куштувала стейк із м'яса кита (на смак як яловичина) і якогось сирого молюска, виловленого із Дніпра (у прекрасні роки студентства, під час канівської практики)
Всіх вітаю ! Сама дивніша страва на мій погляд яку я їв це коров'яче вим'я. Зараз точно вже не можу сказати яке саме воно було протушене чи просто посмажене ,але смак і текстура досі мені згадується і я від неї здригаюсь .... Пив саме незвичайне .... Дуже довга і гарні історія.... Приїхали одного разу ми з моїм батьком з риболовлі , день був наскільки пекучий наскільки сухий , що дуже хотілось перехилити скляночку якогось прохолодного , освіжаючого лимонаду прямо з холодильника. Увірвавшись в кухню ми помітили життєдайну вологу у вигляді компоту. Колір був яскраво червоний ,але не глибой , на всю кухню розходився солодкий аромат ягід . Спочатку нас трішки насторожив зовнішній вигляд самої посудини в якому він був ( це була звичайна кастрюлька ,яка стояла просто біля газової плити ,на "столешниці ") Наші погляди з батьком пересіклися , здвинувши плечами, ми побрали чашки і почали жадібно пити цю рідину ... Після другого чи третього ковтка ми почали розуміти,що щось не так , ця рідина мала присмак хлору, хімічного лимону та солодких ягід. В роті немов змазали якоюсь плівкою ... Саме в цей час зайшла мама із запитанням : -Що це ви робите !? Ми: - П'ємо кампот ...😐 Але це виявився зовсім не компот , а це була дуже бридка річ ...... Пропоную вам здогадатись в коментарях
@@anita-san так, ви були дуже близько! Розкрию секрет, за годину до цього там варилось варення і воно трішки збігло , щоб не пригоріло до плити, мама швиденько його помила з миючими засобами , відволіктись їй вартувало на декілька хвилин як ми вже його почали пити . Так, це були "змилки " з плити 🤢 Досі я відношусь з обережністю до всього, що стоїть трішки диніше ніж потрібно 😅
У дитинстві ми якось наїхали на фазана, ну його потім приготували батьки на вогні. Смак вже на пам'ятаю, мене тоді вразило його гарне пір'я. Ще колись заради цікавості зловили жабу, приготували на вогні, їли лапки) У дорослому віці вже куштувала равликів (не сподобалося) та жарених коників (було чимось схоже на горішки, але застрягали у роті). Люблю кавун їсти зі сдобною булочкою або сірим хлібчиком.
Настав час слави. Хаха. Ця страва називалася "свиняча пекельність" і була приготовлена за рецептом, який придумала моя знайома. Вона думала, що вийде щось схоже на азіатську кухню. Вигляд страви був досить дивний і не привабливим. Свинячі ніжки були нарізані на кусочки і запечені в кокосовому молоці (буквально варилось в кокосовому молоці)з різними спеціями, такими як коріандр, чорний перець та куркума, багато гострих спецій і різне насіння, на кшталт, льону і куджут і ще трохи соку лимона і трохи натертих яблук. Колір страви був незвичайним - коричнево-жовтим зі слизьким виглядом, вона ще трохи пригоріло.. Аромат був досить гострим та неординарним. Я не хотіла це пробувати, вигляд все псував. Коли все ж я спробувала кусочок м'яса, відчула незвичайний смак. Це був солодкуватий кокосовий смак з перцем та коріандром додавав свинині несподіваної гостроти. Ніжки були м'якими та слизькими, що не дуже мені подобалось, але гості. Не треба це повторювати, бо потім ця страва пішла жити у смітник
Дякую вам за ваші відео ) якось ми по якомусь рецепту зі старого журналу готували м"ясний рулет ... вирішили чітко слідувати рецепту , але очевидно в тексті була помилка і замість ст. ложки цукру було написано просто ст. , що в інших рецептах означало стакан ... рецепт був якийся складний , ми вже дуже втомились і якось - ну написано так ну значить додамо стакан ... і на диво - але це дійсно вийшло дуже цікаво на смак ) якщо до того я зовсім не розумів як в азійських стравах готують солодке м"ясо , то після цього я зрозумів що це може бути дійсно смачно і цікаво)
Найдивніше що куштувала: летюча лисиця, морський їжак, "столітнє яйце", борошно з хробаків. Дякую за відео. А скільки ще є кулінарних жахів навіть зараз у кухнях світу!!! Нещодавно я дізналася про спосіб приготування ортолана- добре що заборонили їх відлов.
Мені подобається експериментувати з поєднанням смаків, одним з улюблених є - чіпси зі взбитими вершками, чіпси з паштетом з тунця; також доводилося куштувати чіпси зі смаком Коли
Не знаю як хто, але я люблю їсти кавуни із згущеним молоком. Це просто щось неймовірне, просто вибух смаків у роті. Хто таке не знає, не бійтесь експериментувати! А ще, любителі чаю, можливо, знають такий вид чаю як анчан - це сухі сині квіти. Так-от, спробуйте цей чай з апельсином та цукром. Дуже цікавий та незвичний смак.
В якійсь азіатській країні, не пам’ятаю точно, в якій саме, їдять живих маленьких восьминіжок. Суть в тому, щоб швиденько проковтнути намотану на шпажку чи палички восьминіжку, щоб вона не встигла розгорнути свої щупальця в роті чи горлі, інакше можна задихнутися. Я бачила відео про це у Дмитра Комарова в його «Світ навиворіт». А ще ця чудернацька їжа іноді буває основою сюжету детективних фільмів, як оригінальний спосіб убивства 🤷🏻♀️
Японія. Та це не найгірше. Ті ж японці їдять ще живу рибу. Повар заживо зрізає рибині бока з лускою і засмажує на пательні. Тоді її подають на тарілці ще живою тріпаючоюсь від болі. Клієнти це швидко жруть. Існує навіть конкурс на швидкість приготування, риби заживо, щоб на тарілці була якомога живішою. В жодній країні світу немає й не було таких кулінарних збочень як в Японії.
Обожнюю вас (was) за гумор, ілюстрації і, взагалом, манеру подачі. Шо стосується екзотичних страв, то коштував їжака (на смак як курка, тільки жорсткіший), голуба (ну як, кісточки обсмоктував, їсти там лише грудку можна. Втім, смачно) і нутрію (відгонить сечою, якшо недостатньо довго маринувалась). Це, звичайно, не пеніс барана, проте досвід корисний. А їжак смачний, особливо тельбухи у супі. Раджу.
Пам'ятаю якось в шкільні роки повернулась додому із занять, відкриваю холодильник, а там пусто. Голод був нестерпний. На столі стояла якась скиба хліба, я ж, щоб не їсти її просто так, вирішила додати смаку і... налила на хліб соєвого соусу. На голодний шлунок це справді була найгірша "їжа", яку я коли-небудь споживала)
Я не їв, але читав про деякі... Наприклад, суп із кажана, Південно Східна Азія.. в окріп з приправами кидають кажана ( летючу собаку, більш відому як крилан) не патраючи, просто помивши, у натуральному вигляді, і варять певний час, кажуть що колір юшки залежить від того що перед цим з'їла мишка.. ще страва але європейська, сир кацумарцу, сир з личинками сирної мухи, в одній із областей Італії, їдять його тільки там, продаж за кордон області заборонено.. смачного!
Про себе нічого не можу сказати, але моя мама, коли їздила на початку 90-х в США з чоловіком та друзями, куштувала смажену акулу. В сенсі, прям цілу акулу. Не знаю, наскільки вона була велика, але точно не якійсь катранчик, бо була вона здоровенною, вся компанія в вісім людей наїлася до відвалу. Кафе подарувало стильну рожево-голубу футболку із написом «Yes, I ate the WHOLE shark!». Мама казала, що на смак як звичайна біла риба, типу форелі, але дуже-дуже суха :)
Латвійська народна страва яка перекладається як "Хлібний суп" . Я сам латвієць ,і обожнюю цей десерт. Єдине що не подобається у ній це ізюм який часто додають
Oh wow! Thank you so so so so so so so so so so so so so so so so much for this eps. It was really intense and yet intriguing in many ways. Very very interesting and informing as one might say so. But what I wanted to really talk 'bout is this cover @ 8:17 . The type of lettering that was used there is so dank!! And simplistic form of placement of individual (independently individual shape per se, or what is presented on thee cover itself) anywayssss... Really wicked stuff!! Too bad I can't share my adventures in eating or whatev to grasp at this book. But whoever does gettid, is finna be one lucky folk. I'm Already damn jealous 😬
Дивні рецепти: 1. Ортолан За рецептом птаха треба триматип ротягом кількох тижнів у темній коробці із зерном або в клітці, при цьому просто виколюючи їм очі. Коли вівсянка перебуває у темряві, вона починає їсти без зупинки - птах думає, що ночі стають довшими, отже, скоро зима, і готується до довгого перельоту на південь. Внаслідок посиленого харчування вага вівсянки збільшується у кілька разів і вона буквально запливає жиром. Але на цьому розправі не закінчуються - бідну сліпу вівсянку живцем топлять в арманьяку - так вона "маринується", потім обскубують і смажать. Птаха їдять цілком, уникаючи дзьоба і тонких кісток. Разом із рецептом приготування ортоланів з'явилася і дивна традиція - їсти цю страву з серветкою на голові. Кажуть, тому є дві причини: по-перше, так кожен їдок може повною мірою насолодитися смаком та ароматом пташки, а по-друге, людям просто соромно дивитись у вічі один одному і вони не хочуть, щоб їх хтось бачив у такій непривабливий момент, навіть Бог. 2. Суші з живого восьминога Шеф-кухар бере живого восьминога, розрізає його на шматочки та подає на стіл, поки він ще ворушиться. Деякі люди навіть відправляють до рота живого восьминога цілком, але новачкам краще почати з не настільки складного завдання. Ця страва не тільки дивна, але ще й небезпечна. Щупальця восьминога все ж таки непогано було б добре прожувати, інакше вони можуть перекрити доступ повітря через горло. 3. Балют Балют являє собою запліднене качине яйце, в якому знаходиться ембріон качки, що вже виріс. Щоб його по-справжньому розкуштувати, треба спочатку пробити шкаралупу і випити рідину, а потім з’їсти каченя.
Як веган, я би не стала їсти нічого з інших істот, але також їла багато дивного, зокрема: португальську веганську кров'янку, смажені квіти бузини, "тунець" з маринованого кавуна, гриби в карамелі, "бекон" з бананових шкірок (гидота та іще), тістечко у формі вульви, горошок на будь-який смак (як у Гаррі Поттері) зі смаками черв'яків, сірки, блювоти, шмарклів та сосисок, солодку ковбасу з мигдаля, яка мала вигляд звичайної, грецький суп із листя салату, омлет без яєць (1 варіант з тофу, 2 варіант з нутового борошна), "сир" з картоплі, брауні без борошна з квасолі, "печінковий" торт з млинців та сочевичного паштету, гречку з рису (рис вариться у воді з-під варених буряків), соус для піци з часником та ваніллю, синій крем-суп з фіолетової капусти (до речі, вельми середньовічний, бо на основі мигдалевого молочка). Але найдавнішою стравою для себе вважаю сицилійські тістечка у формі грудей св. мучениці Агати, адже груди їй відрізали саме через її віру і дивно, що християни їдять подібний символ.
В волинському селі Столинські Смоляри досі їдять їжаків. А на заході Німеччини до середини минулого століття були популярні супи з хрущів, та глазуровані хрущі
Десь у 2011 у Сімферополі був ресторан , в якому готували бичі яйця. От це була найдивніша страва, яку я куштувала: на смак щось між жовтком /печінкою та якимись бобовими. З’їла тоді одне, більше не змогла 🫠
Щодо конкурсу пам‘ятаю колись був в кафе парку Нью Васюкі (в Одесі є такий нібито ферма, нібито зоопарк з екзотичними тваринами і зоною для прогулянки) і коштував пельмені з страуса. Майно януковича често кажучі не здивувало, за текстурою просто трохи жорсткіша курка та якось замало бульйону віддавала. А ще там були пельмені з нутрії, тому виходе ,що «від типу бобра до типу фазана». Цікаве однак був той парк.
Якось раз вирішив я приготувати окрошку з квасом за рецептом з якоїсь кулінарної книги. Ну зробив все як вимагалось: яйця порізав, огірки, картоплю і все таке. Ну а на останнок додав (все за рецептом) квас. Та не простий, а квас Тарас. І вийшла в мене забавна страва. Я засмутився, та не розгубився: злив квас, а все що залишилось - залив майонезом. Вийшло літнє олів'є))
Куштував смажені цвіркуни і личинки зоофобоса, бургери з котлетами з кенгуру, зебри і крокодила, маринований бамбук, та сторічне яйце витримане в чаї, але складно сказати, що з цього найдивніше, вибирайте самі)
якось я вирішив не їсти випічку (до того що й не їв м'ясо) тому я вигдав картопляний пиріг з соєвим фаршем і сиром. вийшло дуже смачно, чого тільки не вигадаєш з голодухи))
Тушковане м'ясо з ягодами - рекомендую. Хоча я б не сказала, що це такий вже сміливий експеримент. Ще куштувала смажених комах свого часу в суші-барі десь в Івано-Франківську; має потенціал, але конкретно ті були явно пересмажені.
Позповім про улюблену страву мого дитинства . Мілко нарізати лисття салату . Кріп, петрушку , зелене піря часнику , розтерти з сілю і залити холодною водою з оцетом . Пропорції за смаком . Таку холодну страву моя мама подавала до перетертої квасолі . Це досихпір залишається моєю улюбленою літньою стравою . Це страва з Румунських Карпат, назва Лішпірі .
Найдивніше що я куштував - це салат із рецепту на гострій приправі. Інгредієнти наступні: терта морква, нарізане яблуко, трохи цибулі, олія, сіль, цукор, гостра приправа, капуста. Вийшла повна туфта 😂👌
Мій "середньовічний" рецепт з дитинства: у ванільне морозиво додаємо квас і ставимо цей неперевершений десерт у мікрохвильовку на 3 хвилини. Як тобі таке, Ілон Маск? 🤣
Мене здивувало, що в Польщі є популярний рецепт супу з кишок. Вони (свинячі кишки), зі слів мого друга, що там живе, продаються майже в кожному продуктовому. Мені здавалося, така страва має бути не дуже смачною, але коли друг пригостив супом власного приготування, виявилося, що супчик досить непоганий.
Зараз буде купа хейту в мою сторону, але скажу як є. Я б скуштував Ортолана (садова вівсянка, пташечка така меленька). Дивно, що цей рецепт не потрапив до випуску, бо він дуже садистський, гірший ніж фуа-гра. Сам обожнюю готувати і ось вам рецептик з моєї кухні: в мультиварці нагріваєте воду до 65-66 градусів, і на утриманні такої температури томите курячі яйця дві години. Потім охолоджуєте і обережно знімаєте шкаралупу. Виходить дуже ніжний мусс-паштет
Певного разу нас із мамою занесло до санаторію на кримському узбережжі, де ми неподалік купили собі чимало цікавої копченої й солоної риби. Зокрема додумалися купити трішки акулятини. НЕ ЇЖТЕ АКУЛ!!!!! Це було жахливо. А потім я ще й прочитала, що люди їдять стільки акул, що ті невдовзі просто закінчаться.:((( Серйозно, не їжте акул! Був у моєму житті такий період, коли я постійно готувала яєчню. Не люблю олії, бо дико боюсь опіків, отож готувала на маслі. Я додавала до яєчні все, що могла знайти. Знаєте, як смакує яєчня з корицею? А я знаю. Тому й не раджу! Ліпше посмажте собі шарлотку. Зокрема я тоді любила яєчню з сиром, але не твердим, а саме м'яким. Іще одна геніальна річ... Пересмажиш на мить - і йди купувати нову пательню. До речі, саме тому потрібне масло, а не олія.;) О, ще не раджу нікому смажити яєчні з апельсинами. Бережіть шлунок! А нині я вже кілька років не їм яєчні, та й загалом яйця можу вживати тільки в салатах або в зеленому борщі... (Трясця, хочу зеленого борщу!) Зрештою, нині тимчасово перебуваю за кордоном і взагалі не можу тут нормально готувати. Тож кухонні експерименти будуть уже після повернення! Сподіваюся, що невдовзі.;))) Звідси доходимо висновку: не смажте апельсинів із яйцями й НЕ ЇЖТЕ АКУЛ.
Найцікавіше блюдо це суп з макаронів і сосисок, який ми варили в гуртожитку. Повна каструля, літрів на 5, в якій плавали сосиски. Вийшов доволі нормальний, але після 1 порції більше ми його їсти не хотіли, а потім там завелися таракани і ми його викинули(
В Китаї існує страва, з живого карася. Потрібно доки карась живий зняти луску , зробити надрізи. Потім дуже швидко обсмажити у фритюрі, так, щоб внутрішні органи залишились цілі. На завершення полити гострим соусом з перцем чилі
Хтось тут писав вже про сухпаї, куштувала американський, канадський та німецький. Канадський найбільш смачний, багато солодкого у ньому, всілякі сухофрукти та горіхово-фруктові суміші. Німецькі та австрійські консервовані супи - огидні на смак, як і равіолі... Найекстремальніша кухня - польова кухня на Ширлані, суміш перловки і тушняка, або макарони з маргарином.... Аж підкотило...
Щодо фарбованої курки, є страва, що називається півень у вині, курчатина при такому приготуванні має дуже насичений колір, через що їсти доволі незвично
Ікра морських їжаків вважається делікатесом. Але її найбільша фішка в тому, що 1 чайна ложка ікри повністю забезпечує добові потреби діабетика в інсуліні.
Виграйте Porsche Panamera за донат. Збір на дронах для ЗСУ.
🔗 Посилання на банку: send.monobank.ua/jar/9jhzxL1Jm6
RUclips-канал "Sumy Racing Team" спільно з "Народною самообороною Львівщини" narodnasamooborona.lviv.ua оголошує благодійний розіграш Porsche Panamera.
Мета: зібрати 10 мільйонів гривень для 100 дронів DJI Mavic для Збройних Сил України.
Умови розіграшу: кожен, хто віддасть 500 гривень, автоматично стає учасником розіграшу. Більше пожертвувань - більше шансів на перемогу.
ВАЖЛИВО. Якщо ви не є клієнтом monobank і хочете відправити гроші з карти іншого банку - обов'язково вкажіть в коментарях до платежу: ім'я, прізвище та номер телефону.
Розіграш проходить з 28 лютого по 18 березня 2023 року 23:59 за київським часом. Переможець буде обраний у прямому ефірі через рандомайзер на каналі Sumy Racing Team. Період жеребкування - 19.03.2023 о 19:00.
Вау, неймовірна акція!!!
Піцу у шкільній їдальні схоже теж за середньовічними рецептами готують)
То смішне 🤣🤣🤣
Отже мені схоже пощастило. Зі шкільною піццою я маю лише приємні спогади)
@@mykola_konyk 🏴☠️🦾
Піца? У шкільній їдальні?
@@Melissa-w3c6r то був імпровізований буфет 😁
Не вистачає улюбленої страви російських пропагандистів, собачого лайна.
Під соусом пропаганди
То в другій частині буде)
Про оленячі роги. Я думаю тут мається на увазі панти: молоді і схожі на хрящі ріжки. Вони багаті на пантокрін - речовину, що зараз у вигляді крапельок прописують при спортивних травмах та неврозах. Теоретично така страва мала допомогати лікувати суглоби та прискорювати загоєння ран. А вино з медом та печивом допомагало з'їсти оте все.
Так, скоріше їли панти, бо вони м'які..
Згадав книгу І. Багряного "Тигролови", де в одному з епізодів головною ціллю полювання на оленів були панти. Пізніше їх продавали китайським цілителям.
Теж згадала тигроловів)
Є навіть біодобавка, яку роблять з оленячих рогів, колись приписував невропатолог для здоров‘я кісток. Цигапан називалась
Ой, йой😢
Дуже цікава була кухня Литви, де переважно м'ясо, картопля, молочні страви. Тоді, у 1980-х роках в Литві фруктів вживали мало, яблуко було за делікатес, це було дуже дивно після південного Миколаєва з його абрикосами, виноградом, динями. Зараз, на мою думку, в Литві є все і, мабуть, ананаси не є делікатесом.
Був колись, багато років тому я у Фінляндії. Їв там такий собі сюрстремінг - квашена риба, що замочувалася на довгий час у оцеті - "делікатес" скандинавських країн. На смак і запах незабутньо огидно. Ригали, перепрошую, довго, а насміялися ще більше. Її по ідеї треба перед поїданням промити і з цибулею (багато цибулі) їсти, а ми цю рибу як є їли.
Під час війни у Данії (а потім і по всій Скандинавії пішла ця ідея) здається, не було солі масово, і щоб не пропала риба її вирішили замочити в оцеті. Результат був жахливий, але коли голод...
Сюрстремінг, рокфіск (риба з лугом) хакарл, це давні скандинавські блюда, ще за часів вікінгів.
@@АлексейМоскаленко-щ1в да, рецепт ще з XVI століття. Тоді в тому регіоні війна йшла, от і через нестачу ресурсів харчових і вигадали отаке. В усякому разі, хоч це давно й було, по пам'яті можу сказати: не їжте його якщо у Вас не міцний шлунок.
У Японії раніше був схожий рецепт дуже давно. Аби риба швидко не псувалася.
Одного разу стдуент з Монголії дав скуштувати, та навчив робити "Монгольську яєшню", дуже легка страва в приготуванні, та досить ситна!
1. Почати смажити 5-7 яєць на пательні з невеликою кількістю олії (також перемішати всі жовтки і білки в одну масу вже на пательні).
2. Як тільки яйця почнуть трохи звератитсь, додати грам 150-200 сметани (можна замість цього кефір десь 0.5 літра), після чого все добре перемішати.
3. Паралельно почати додавати перець та сіль по смаку (за рецептом перцю досить багато тому страва виходить гостренька, також можна додати кетчуп або томатну пасту також по смаку).
4. Як тільки вся зайва волога від сметани (або кефіру) випарувалась, а страва стала однорідною, можете подавати до столу!
P.S. Готування займає 10-15 хв, страва виходить смачною та дуже ситною, хороший варіант коли ви поспішаєте або ж ліньки готувати😁
Я так буває готую яєчню. Дуже смачно! Не знала, що це монгольський рецепт. 💁♀️
Проживаю в Японії. Саме таке цікаве, що я куштував - це морозиво із вулканічним попелом Фудзіями. До речі, прикольне
😮 це оте чорне?
Два роки тому на спір з подругами готували незвичні експериментальні чи молекулярні блюда. І мене понесло. Крім приготованого за рецептом пивного морозива, я приготувала за власним творчим поривом пудінг з оселедця. Філе маринованого в бальзамічному оцті оселедця та його ікру очистила від кісток взбила блендером додала агар агар і зробила гарні пудинги у силіконових формочках у вигляді зірок. Їсти ніхто це не міг. Бо наступав когнітивний дисонанс виглядає як десерт а на смак желейний оселедець.
Дуже цікаво, треба спробувати зробити щось подібне 😂)
Ваууу❤хочу скуштувати
Друзі запропонували спробувати російський сухпай, дарма я погодився, це найогидніше, що мені доводилося їсти.
До речі, на каналі імени Т.Г. Шевченка є відео, де брати Капранови куштують сухпайок для ЗСУ й дуже його хвалять: і все продумане, й ложки є, й підігрівач хімічний, і смачно. А потім - друге відео з кацапським сухпайком. Там багато дивного, СПИРТІВКА (!!!), "смак як у совку", жахливі напівконсерви-напівлюдятина, обвітрений шоколад, іще й дещо відсутнє. Ну, типові кацапи, не дивина.XD То вони зробили правильно: наприкінці відео порівняли цю гидоту й іще один наш сухпайок. Українські волонтерки організували таку цікаву штуку. Вони масово варять, ріжуть і сушать овочі для борщу, а потім пакують їх на порції, щоб воїни й войовниці могли нормально пообідати гаряченьким. Так от, брати собі зробили таку порцію борщу й узялися його наминати з таким смаком, що аж кортить і собі борщу зварити! Раджу глянути обидва відео.;)
Боже, не треба нам такого
Класно, стільки нових апетитних страв! Нарешті питання, що готувати на сніданок, обід чи вечерю відпало останочно!
Окреме дякую за пісню "Їжачок"! Молодість згадала)))
Пам'ятаю, як колись готувала вишукану страву. Не пам'ятаю назву того десерту, але у свої 12 я дуже відповідально віднеслася до його приготування. Я відчувала себе Рататуєм чи Ганібалом, які з кухнею на "ти". Але, я не врахувала одне, власну фізіологію. Точніше, деформацію рук, які в мене тоді росли зі сраки. Скажу одне, собака, з якою я це їла, бо батьки не ризикнули, незабаром померла. Досі сподіваюся, що моєї провини в цьому немає
Ой, не можу😂😂😂
@@_grooming7448 хаха дякую, що оцінили
Колись вразила ісландська страва з акули Гакарль. Акула довгий час гниє в землі, після чого її сушать і їдять, при цьому вона неймовірно смердить. Певно, колись вікінги були в захваті від неї)
Хоча це не зрівняється з корейським вином, яке настоюється на дитячому гімні :D
Завжди було цікаво, як люди додумалися до такої жесті.
Вставка з піснею про їжачка ❤❤❤ дякую
дякую, найкраще відео під сніданок ☺️
Про барана та живу курку взагалі 🔥
Смачного) ми старались 🤣🤣🤣
Дуже пізнавальне, просвітницьке історичне відео про життя звичайних людей та їхні кулінарні смаки та кулінарні уподобання в Середньовічній Європі та в епоху Середньовіччя загалом !
В київському природничому музеї я бачила скелет морської корови, біля експонату є нотатка, що ці тварини були винищені людьми у 18-19 столітті, бо на них багато полювали і вживали в їжу, тому з часом популяція цих тварин зникла.
Тож так ,ціх тварин вживали у їжу .
У Львівському національному університеті ім. Івана Франка також є скелет цієї тварини
Чесно кажучи, на мою скромну думку, і не бажаючи образити нікого в коментах чия думка відрізняється від моєї, але все ж, розглядаючи це відео під іншим кутом зору, в той же час, не опротестовуючи нічию позицію, і намагаючись бути об'єктивним, а також беручи до уваги всі без винятку, коментарі інших глядачів, щиро зізнаюся, що я цілком і повністю написав цей коментар, для просування відео
Я памямтаю як в років 8 змішав кавун, сильно газовану мінералку, чорний (Український) хліб і шоколад, сильно передроблений. Це все я робив на ємоціях після перегляду "майстер шеф", уявляючи що зараз створю кулінарний рецепт))). Так от... "Коктейлем" я пригостив маму і папу. І сам випив. Це було найжахливіше що я пив після водки (одноі краплі).
Я теж так експериментувала в дитинстві) не згадаю що саме я робила, але мама плювалася)
😂😂😂😂
Це були мої власні експерименти: рулетики із бананів та шинкі, сендвіч, де були диня та лікарська ковбаса, та ще оселедець, що йшов під каву із молоком. Організм витримав усе)
Я люблю сосиски з йогуртом)
Люблю орірки в шоколаді
Банан і лікарська? Я спробую. Ще в мене товариш любить сосиски з малиновим варенням. Мені більше з клюквою подобається
@@BanditBarsuk банан і шинка. Бажано нарізати її тоненько, щоб вийшов майже рол :)
Я думаю, що в 90-х роках деякі українці, нічого не підозрюючи, куштували кошатіну та сабочатіну в чебуречних. Пам'ятаю, що тушку кроля на базарі треба було обов'язково брати з хутряними лапками, тоді могли підсунути тушку кота, яка була дуже схожа на кроля.
Та і зараз кролик з села має мати хутряну лапку.
@@АнтонінаРиц так, це як знак від підробки.
Так і це правда. А хтось про Корею дивується.
В мене кіт відмовився їсти "кролятину ", виявилось що то був кіт ...коти виявляються не їдять котів. Кіт починав загортати м'ясо лапою. Мене це здивувало . Потім догнав що то всунули кота...пішов закопав
@@dmytroandruhov9119 в мене алабай. Він не їсть баранину, до істерики. Потім зрозуміла, що предки песика випасали цих баранів і їм не можна було їсти баранів. Це закладено в породі генетично.
Як завжди цікаво та так чудово чути рідненькою Українською.
Так цікаво було побачити у списку голуба. В бабушки в селі вона часто робила суп з бульйону голубенят, і здається запікала.
Дуже цікаво дізнатись, скільки ще людей тут мають такий самий досвід.
Я їла суп з голубів в дитинстві. Голуб'ятню тримали родичі, і сусід бабусі. То супи з голубів нікого не дивували
Існують м'ясні породи голубів. М'яса найбільше на грудях, біле. Їв давно будучи студентом
Французи досі їдять голубів. Правда вивели породи їстівних голубів. Вони вгодовані, розміром з перепілку. Вважається делікатесом, бо м'ясо ніжніше за банальну курятину.
Батько на полюванні інколи їх стріляв, особливо біля елеваторів. Смачно, але м'ясо трохи сухувате
так, бабусин суп з голуба-то класика. Я б і зараз спробував
Ти не ти коли голодний , все залежить від ситуації і культурних традицій, китайці їдять все що шевелиться , те що не шевелиться розшевелять і теж зїдають. Люблю дивитися відео про кулінарні вподобання народів світу , і зрозуміла що ми навіть не підозрюємо скільки навколо їстівного .
Найогидніше що я їла це були пельмені в столовці на узбережжі Чорного моря , всі були дуже голодні піля пляжу , вистояли очередяку , але їсти їх було просто неможливо , це було в восимидесяті роки Алушта.
Дякую за неймовірно цікавий контент українською! 💙💛
Із кулінарних цікавинок особисто куштувала стейк із м'яса кита (на смак як яловичина) і якогось сирого молюска, виловленого із Дніпра (у прекрасні роки студентства, під час канівської практики)
Всіх вітаю ! Сама дивніша страва на мій погляд яку я їв це коров'яче вим'я. Зараз точно вже не можу сказати яке саме воно було протушене чи просто посмажене ,але смак і текстура досі мені згадується і я від неї здригаюсь .... Пив саме незвичайне .... Дуже довга і гарні історія.... Приїхали одного разу ми з моїм батьком з риболовлі , день був наскільки пекучий наскільки сухий , що дуже хотілось перехилити скляночку якогось прохолодного , освіжаючого лимонаду прямо з холодильника. Увірвавшись в кухню ми помітили життєдайну вологу у вигляді компоту. Колір був яскраво червоний ,але не глибой , на всю кухню розходився солодкий аромат ягід . Спочатку нас трішки насторожив зовнішній вигляд самої посудини в якому він був ( це була звичайна кастрюлька ,яка стояла просто біля газової плити ,на "столешниці ") Наші погляди з батьком пересіклися , здвинувши плечами, ми побрали чашки і почали жадібно пити цю рідину ... Після другого чи третього ковтка ми почали розуміти,що щось не так , ця рідина мала присмак хлору, хімічного лимону та солодких ягід. В роті немов змазали якоюсь плівкою ... Саме в цей час зайшла мама із запитанням :
-Що це ви робите !?
Ми: - П'ємо кампот ...😐
Але це виявився зовсім не компот , а це була дуже бридка річ ...... Пропоную вам здогадатись в коментарях
То було мило?
@@anita-san ні, думайте ширше, глибше
@@madden736 Можливо якийсь мийний засіб? Давайте підказки😁
@@anita-san так, ви були дуже близько! Розкрию секрет, за годину до цього там варилось варення і воно трішки збігло , щоб не пригоріло до плити, мама швиденько його помила з миючими засобами , відволіктись їй вартувало на декілька хвилин як ми вже його почали пити . Так, це були "змилки " з плити 🤢 Досі я відношусь з обережністю до всього, що стоїть трішки диніше ніж потрібно 😅
@@madden736о, Боже! Яка гидота!😮😅
Мммм, як раз їду додому, жерти хочу сильно, подивився і до дому вже легше дотерпіти
У дитинстві ми якось наїхали на фазана, ну його потім приготували батьки на вогні. Смак вже на пам'ятаю, мене тоді вразило його гарне пір'я.
Ще колись заради цікавості зловили жабу, приготували на вогні, їли лапки)
У дорослому віці вже куштувала равликів (не сподобалося) та жарених коників (було чимось схоже на горішки, але застрягали у роті).
Люблю кавун їсти зі сдобною булочкою або сірим хлібчиком.
Дякую всій команді за черговий цікавий і пізнавальний випуск. Міцного здоров'я вам, рідним та близьким. Щасливо.
Настав час слави. Хаха.
Ця страва називалася "свиняча пекельність" і була приготовлена за рецептом, який придумала моя знайома. Вона думала, що вийде щось схоже на азіатську кухню.
Вигляд страви був досить дивний і не привабливим. Свинячі ніжки були нарізані на кусочки і запечені в кокосовому молоці (буквально варилось в кокосовому молоці)з різними спеціями, такими як коріандр, чорний перець та куркума, багато гострих спецій і різне насіння, на кшталт, льону і куджут і ще трохи соку лимона і трохи натертих яблук. Колір страви був незвичайним - коричнево-жовтим зі слизьким виглядом, вона ще трохи пригоріло.. Аромат був досить гострим та неординарним.
Я не хотіла це пробувати, вигляд все псував. Коли все ж я спробувала кусочок м'яса, відчула незвичайний смак. Це був солодкуватий кокосовий смак з перцем та коріандром додавав свинині несподіваної гостроти. Ніжки були м'якими та слизькими, що не дуже мені подобалось, але гості.
Не треба це повторювати, бо потім ця страва пішла жити у смітник
Дякую вам за ваші відео ) якось ми по якомусь рецепту зі старого журналу готували м"ясний рулет ... вирішили чітко слідувати рецепту , але очевидно в тексті була помилка і замість ст. ложки цукру було написано просто ст. , що в інших рецептах означало стакан ... рецепт був якийся складний , ми вже дуже втомились і якось - ну написано так ну значить додамо стакан ... і на диво - але це дійсно вийшло дуже цікаво на смак ) якщо до того я зовсім не розумів як в азійських стравах готують солодке м"ясо , то після цього я зрозумів що це може бути дійсно смачно і цікаво)
Дякую вам за випуск. Ви працюєте як завжди на висоті. Продовжуйте випускати цікаві історичні випуски.
Дякуюємо за високу оцінку нашої роботи 💙💛
Найдивніше що куштувала: летюча лисиця, морський їжак, "столітнє яйце", борошно з хробаків. Дякую за відео. А скільки ще є кулінарних жахів навіть зараз у кухнях світу!!! Нещодавно я дізналася про спосіб приготування ортолана- добре що заборонили їх відлов.
Лесицю ,не їв , а от морських їжаків пробував , з лимоном !
Вауууууууу
Мені подобається експериментувати з поєднанням смаків, одним з улюблених є - чіпси зі взбитими вершками, чіпси з паштетом з тунця; також доводилося куштувати чіпси зі смаком Коли
Найдивнішою стравою яку я сама приготувала був борщ на бобрі. Смак бобрятини дуже цікавий (наче подвійна яловичина, така червона та кров'яниста).
Так бобрів здавна їли, ще з середньовіччя, їх поменшало тому цей звичай сам по собі якось припинився.
Не знаю як хто, але я люблю їсти кавуни із згущеним молоком.
Це просто щось неймовірне, просто вибух смаків у роті.
Хто таке не знає, не бійтесь експериментувати!
А ще, любителі чаю, можливо, знають такий вид чаю як анчан - це сухі сині квіти.
Так-от, спробуйте цей чай з апельсином та цукром. Дуже цікавий та незвичний смак.
В якійсь азіатській країні, не пам’ятаю точно, в якій саме, їдять живих маленьких восьминіжок. Суть в тому, щоб швиденько проковтнути намотану на шпажку чи палички восьминіжку, щоб вона не встигла розгорнути свої щупальця в роті чи горлі, інакше можна задихнутися. Я бачила відео про це у Дмитра Комарова в його «Світ навиворіт». А ще ця чудернацька їжа іноді буває основою сюжету детективних фільмів, як оригінальний спосіб убивства 🤷🏻♀️
Якщо я не помиляюся, то їх не швидко проковтнути треба було, а дуже гарно пережувати. Хоча я давно дивився, теж у Комарова, так що може плутаю
Японці таке їдять .
Японія. Та це не найгірше. Ті ж японці їдять ще живу рибу. Повар заживо зрізає рибині бока з лускою і засмажує на пательні. Тоді її подають на тарілці ще живою тріпаючоюсь від болі. Клієнти це швидко жруть. Існує навіть конкурс на швидкість приготування, риби заживо, щоб на тарілці була якомога живішою.
В жодній країні світу немає й не було таких кулінарних збочень як в Японії.
Обожнюю вас (was) за гумор, ілюстрації і, взагалом, манеру подачі. Шо стосується екзотичних страв, то коштував їжака (на смак як курка, тільки жорсткіший), голуба (ну як, кісточки обсмоктував, їсти там лише грудку можна. Втім, смачно) і нутрію (відгонить сечою, якшо недостатньо довго маринувалась). Це, звичайно, не пеніс барана, проте досвід корисний. А їжак смачний, особливо тельбухи у супі. Раджу.
Дуже дякую за відео)Мабуть, більше за все вразило приготування їжаків
Пам'ятаю якось в шкільні роки повернулась додому із занять, відкриваю холодильник, а там пусто. Голод був нестерпний. На столі стояла якась скиба хліба, я ж, щоб не їсти її просто так, вирішила додати смаку і... налила на хліб соєвого соусу. На голодний шлунок це справді була найгірша "їжа", яку я коли-небудь споживала)
Я не їв, але читав про деякі... Наприклад, суп із кажана, Південно Східна Азія.. в окріп з приправами кидають кажана ( летючу собаку, більш відому як крилан) не патраючи, просто помивши, у натуральному вигляді, і варять певний час, кажуть що колір юшки залежить від того що перед цим з'їла мишка.. ще страва але європейська, сир кацумарцу, сир з личинками сирної мухи, в одній із областей Італії, їдять його тільки там, продаж за кордон області заборонено.. смачного!
1:50 Фліт Їжачок- то вже класика 😂
Цікаве відео, дякую авторам за позицію і чудову якість
Окреме дякую за вставку гурту ФЛІТ )!!!!!!
Також хотів так написати)
лайк окремо за пісню про їжачка))
Про себе нічого не можу сказати, але моя мама, коли їздила на початку 90-х в США з чоловіком та друзями, куштувала смажену акулу. В сенсі, прям цілу акулу. Не знаю, наскільки вона була велика, але точно не якійсь катранчик, бо була вона здоровенною, вся компанія в вісім людей наїлася до відвалу. Кафе подарувало стильну рожево-голубу футболку із написом «Yes, I ate the WHOLE shark!». Мама казала, що на смак як звичайна біла риба, типу форелі, але дуже-дуже суха :)
Дяка Вам. Лайтово)).
Після Фліт - Їжачок пішов і підписався на ваш канал зі всіх акаунтів сімї і пролайкав відео!
Суші із оселедцем та сиром янтар. Виходить певного роду "Каліфорнія для бідних", смак якої не страждає. За умови, що і сир, і оселедець були якісними.
Дякую захисникам України за мужність і героїзм, дякую автору за працю
і захисницям.
Надзвичайно, дякую Вам за працю.
Найдивніше що я куштував - пельменний торт у гуртожитку
😂
Мажори)
А в торті замість свічок - цигарки😂
Латвійська народна страва яка перекладається як "Хлібний суп" . Я сам латвієць ,і обожнюю цей десерт. Єдине що не подобається у ній це ізюм який часто додають
Oh wow! Thank you so so so so so so so so so so so so so so so so much for this eps. It was really intense and yet intriguing in many ways. Very very interesting and informing as one might say so. But what I wanted to really talk 'bout is this cover @ 8:17 . The type of lettering that was used there is so dank!! And simplistic form of placement of individual (independently individual shape per se, or what is presented on thee cover itself) anywayssss... Really wicked stuff!! Too bad I can't share my adventures in eating or whatev to grasp at this book. But whoever does gettid, is finna be one lucky folk. I'm Already damn jealous 😬
Обожнюю халву з гірчицею)
А також запечене філе курятини полите трояндовим варенням
Для мене найдивніша страва була це яйця биків або поросят але як не дивно якщо правильно приготувати то від курячого шлунка не відрізнити
Дивні рецепти:
1. Ортолан
За рецептом птаха треба триматип ротягом кількох тижнів у темній коробці із зерном або в клітці, при цьому просто виколюючи їм очі. Коли вівсянка перебуває у темряві, вона починає їсти без зупинки - птах думає, що ночі стають довшими, отже, скоро зима, і готується до довгого перельоту на південь. Внаслідок посиленого харчування вага вівсянки збільшується у кілька разів і вона буквально запливає жиром. Але на цьому розправі не закінчуються - бідну сліпу вівсянку живцем топлять в арманьяку - так вона "маринується", потім обскубують і смажать. Птаха їдять цілком, уникаючи дзьоба і тонких кісток.
Разом із рецептом приготування ортоланів з'явилася і дивна традиція - їсти цю страву з серветкою на голові. Кажуть, тому є дві причини: по-перше, так кожен їдок може повною мірою насолодитися смаком та ароматом пташки, а по-друге, людям просто соромно дивитись у вічі один одному і вони не хочуть, щоб їх хтось бачив у такій непривабливий момент, навіть Бог.
2. Суші з живого восьминога
Шеф-кухар бере живого восьминога, розрізає його на шматочки та подає на стіл, поки він ще ворушиться. Деякі люди навіть відправляють до рота живого восьминога цілком, але новачкам краще почати з не настільки складного завдання. Ця страва не тільки дивна, але ще й небезпечна. Щупальця восьминога все ж таки непогано було б добре прожувати, інакше вони можуть перекрити доступ повітря через горло.
3. Балют
Балют являє собою запліднене качине яйце, в якому знаходиться ембріон качки, що вже виріс. Щоб його по-справжньому розкуштувати, треба спочатку пробити шкаралупу і випити рідину, а потім з’їсти каченя.
Як веган, я би не стала їсти нічого з інших істот, але також їла багато дивного, зокрема: португальську веганську кров'янку, смажені квіти бузини, "тунець" з маринованого кавуна, гриби в карамелі, "бекон" з бананових шкірок (гидота та іще), тістечко у формі вульви, горошок на будь-який смак (як у Гаррі Поттері) зі смаками черв'яків, сірки, блювоти, шмарклів та сосисок, солодку ковбасу з мигдаля, яка мала вигляд звичайної, грецький суп із листя салату, омлет без яєць (1 варіант з тофу, 2 варіант з нутового борошна), "сир" з картоплі, брауні без борошна з квасолі, "печінковий" торт з млинців та сочевичного паштету, гречку з рису (рис вариться у воді з-під варених буряків), соус для піци з часником та ваніллю, синій крем-суп з фіолетової капусти (до речі, вельми середньовічний, бо на основі мигдалевого молочка).
Але найдавнішою стравою для себе вважаю сицилійські тістечка у формі грудей св. мучениці Агати, адже груди їй відрізали саме через її віру і дивно, що християни їдять подібний символ.
Вітаю з перемогою у конкурсі! 🎉
Будь ласка, зв'яжіться з нами для отримання книги)
В волинському селі Столинські Смоляри досі їдять їжаків. А на заході Німеччини до середини минулого століття були популярні супи з хрущів, та глазуровані хрущі
Десь у 2011 у Сімферополі був ресторан , в якому готували бичі яйця. От це була найдивніша страва, яку я куштувала: на смак щось між жовтком /печінкою та якимись бобовими. З’їла тоді одне, більше не змогла 🫠
Добрий день най дивніший рецепт це морозиво я колись його зробила а додала багато яєць та воно вийшло зі смаком яйця
Те відчуття, коли дивишся цей випуск за вечерею
Щодо конкурсу пам‘ятаю колись був в кафе парку Нью Васюкі (в Одесі є такий нібито ферма, нібито зоопарк з екзотичними тваринами і зоною для прогулянки) і коштував пельмені з страуса. Майно януковича често кажучі не здивувало, за текстурою просто трохи жорсткіша курка та якось замало бульйону віддавала. А ще там були пельмені з нутрії, тому виходе ,що «від типу бобра до типу фазана». Цікаве однак був той парк.
Дивлюсь це відео під час обіду😁
Дякую за вашу працю
Якось раз вирішив я приготувати окрошку з квасом за рецептом з якоїсь кулінарної книги. Ну зробив все як вимагалось: яйця порізав, огірки, картоплю і все таке. Ну а на останнок додав (все за рецептом) квас. Та не простий, а квас Тарас. І вийшла в мене забавна страва. Я засмутився, та не розгубився: злив квас, а все що залишилось - залив майонезом. Вийшло літнє олів'є))
Куштував смажені цвіркуни і личинки зоофобоса, бургери з котлетами з кенгуру, зебри і крокодила, маринований бамбук, та сторічне яйце витримане в чаї, але складно сказати, що з цього найдивніше, вибирайте самі)
якось я вирішив не їсти випічку (до того що й не їв м'ясо) тому я вигдав картопляний пиріг з соєвим фаршем і сиром. вийшло дуже смачно, чого тільки не вигадаєш з голодухи))
Не найкорисніша їжа. Зловживання соєю може викликати рак, а крохмаль сам по собі не корисніший за випічку. Брокколі й шпинат вам у поміч :)
Это же как зразы) только зразы как котлетки из пюрешки, а внутри мясо,грибы..что угодно)
Кстати на вкус кошмарно как по мне
Було смачно😅 Дякую👍🏼
дуже гарне м'ясо крокодила, яке я їла в одному з ресторанів Іспанії.... також не погане м'ясо кенгуру 👍👍
В болгарському супермаркеті купила напій "Боза"; той був безалкогольний, на смак як чорний хліб з цукром
Квас пили раніше?)
@@GenaUk2012 , так, з бочки. Але він відрізняється по смаку
@@nekac.9570 Дивно, бо квас по суті і є чорний хліб з водою і цукром
@@GenaUk2012 , особисто я не відчувала такий яскраво виражений смак чорного хліба в квасі, як в бозі
Дякую 🙏 за цікаве та пізнавальне відео 💛💙
Тушковане м'ясо з ягодами - рекомендую. Хоча я б не сказала, що це такий вже сміливий експеримент. Ще куштувала смажених комах свого часу в суші-барі десь в Івано-Франківську; має потенціал, але конкретно ті були явно пересмажені.
Мясо еще прекрасно кушать с вареньем из сливы) или вишни. Вообще мясо и птица с ягодами/фруктами это прям вау)
Я куштував бичачi яйця залитi курячими яйцями та з овочами та зеленню та спецiями
Позповім про улюблену страву мого дитинства . Мілко нарізати лисття салату . Кріп, петрушку , зелене піря часнику , розтерти з сілю і залити холодною водою з оцетом . Пропорції за смаком . Таку холодну страву моя мама подавала до перетертої квасолі . Це досихпір залишається моєю улюбленою літньою стравою . Це страва з Румунських Карпат, назва Лішпірі .
Найдивніше що я куштував - це салат із рецепту на гострій приправі. Інгредієнти наступні: терта морква, нарізане яблуко, трохи цибулі, олія, сіль, цукор, гостра приправа, капуста. Вийшла повна туфта 😂👌
Мій "середньовічний" рецепт з дитинства: у ванільне морозиво додаємо квас і ставимо цей неперевершений десерт у мікрохвильовку на 3 хвилини.
Як тобі таке, Ілон Маск? 🤣
Дякуємо вам за працю , та україномовний контент 😊👍
Вам дякуємо. 💙💛
Мене здивувало, що в Польщі є популярний рецепт супу з кишок. Вони (свинячі кишки), зі слів мого друга, що там живе, продаються майже в кожному продуктовому. Мені здавалося, така страва має бути не дуже смачною, але коли друг пригостив супом власного приготування, виявилося, що супчик досить непоганий.
Зараз буде купа хейту в мою сторону, але скажу як є. Я б скуштував Ортолана (садова вівсянка, пташечка така меленька). Дивно, що цей рецепт не потрапив до випуску, бо він дуже садистський, гірший ніж фуа-гра. Сам обожнюю готувати і ось вам рецептик з моєї кухні: в мультиварці нагріваєте воду до 65-66 градусів, і на утриманні такої температури томите курячі яйця дві години. Потім охолоджуєте і обережно знімаєте шкаралупу. Виходить дуже ніжний мусс-паштет
Дякую за україномовний контент!
Сів їсти морозиво і включив це відео)))
Найогидніше була страва з рогів оленів.
голуби насправді дуже смачні.не те що,а ДУЖЕ смачні.
Певного разу нас із мамою занесло до санаторію на кримському узбережжі, де ми неподалік купили собі чимало цікавої копченої й солоної риби. Зокрема додумалися купити трішки акулятини. НЕ ЇЖТЕ АКУЛ!!!!! Це було жахливо. А потім я ще й прочитала, що люди їдять стільки акул, що ті невдовзі просто закінчаться.:((( Серйозно, не їжте акул!
Був у моєму житті такий період, коли я постійно готувала яєчню. Не люблю олії, бо дико боюсь опіків, отож готувала на маслі. Я додавала до яєчні все, що могла знайти. Знаєте, як смакує яєчня з корицею? А я знаю. Тому й не раджу! Ліпше посмажте собі шарлотку. Зокрема я тоді любила яєчню з сиром, але не твердим, а саме м'яким. Іще одна геніальна річ... Пересмажиш на мить - і йди купувати нову пательню. До речі, саме тому потрібне масло, а не олія.;) О, ще не раджу нікому смажити яєчні з апельсинами. Бережіть шлунок! А нині я вже кілька років не їм яєчні, та й загалом яйця можу вживати тільки в салатах або в зеленому борщі... (Трясця, хочу зеленого борщу!) Зрештою, нині тимчасово перебуваю за кордоном і взагалі не можу тут нормально готувати. Тож кухонні експерименти будуть уже після повернення! Сподіваюся, що невдовзі.;)))
Звідси доходимо висновку: не смажте апельсинів із яйцями й НЕ ЇЖТЕ АКУЛ.
цукор у ті часи,був таким же дорогим як і прянощі,от його і використовували,де треба і де не треба,щоб було "по багатому"
Найцікавіше блюдо це суп з макаронів і сосисок, який ми варили в гуртожитку. Повна каструля, літрів на 5, в якій плавали сосиски. Вийшов доволі нормальний, але після 1 порції більше ми його їсти не хотіли, а потім там завелися таракани і ми його викинули(
У Волинській області в окремих районах готують їжаків
Доводилось навіть коштувати
Чернина-суп з крові качки або гуся .Це ,наразі,найдивніший суп який бачила 😊
В Китаї існує страва, з живого карася. Потрібно доки карась живий зняти луску , зробити надрізи. Потім дуже швидко обсмажити у фритюрі, так, щоб внутрішні органи залишились цілі. На завершення полити гострим соусом з перцем чилі
Хтось тут писав вже про сухпаї, куштувала американський, канадський та німецький. Канадський найбільш смачний, багато солодкого у ньому, всілякі сухофрукти та горіхово-фруктові суміші. Німецькі та австрійські консервовані супи - огидні на смак, як і равіолі... Найекстремальніша кухня - польова кухня на Ширлані, суміш перловки і тушняка, або макарони з маргарином.... Аж підкотило...
Дякую за відео
Їжачок...Накрило ностальгією від цієї вставки
Дуже смачний рецепт. Зефір з квашеним огірком, лимоном, цукеркою Ромашка, котлетка і посипати білим шоколадом
Щодо фарбованої курки, є страва, що називається півень у вині, курчатина при такому приготуванні має дуже насичений колір, через що їсти доволі незвично
Фліт - Їжачок, хітяра свого часу
Та iв севiче мариновану рибу з спецiями по перуанськи
Коментар в підтримку каналу. Слава Україні!
Ікра морських їжаків вважається делікатесом. Але її найбільша фішка в тому, що 1 чайна ложка ікри повністю забезпечує добові потреби діабетика в інсуліні.
Дуже цікаво, не знала
Їжаків і зараз їдять по деяких селах в Україні.
Бідолашні їжаки,вони такі милі 😢😢😢😢😢
Стопе!!!! Смажена свинина з корицею і трохи цукру (краще мед) то дуже смачно!!! Дійсно спробуйте -- не пожалкуєте!!!!