Підскажіть як працює підмішування , якщо взяти чисто генерацію з панелей та мережу , як це працює з лічильником, чи можливо зробити так щоб генерація не йшла до мережі а до споживання будинку. Дуже цікаво було б побачити такий експеримент особливо з лічильником , не двунаправленим.
@@MickieKoshman щоб генерація не йшла до мережі міста, а лише до будинку (після лічильника) інвертор має мати зовнішній трансформатор струму, який буде бачити струм, який буде протікати в сторону лічильника. І цей трансформатор струму якраз і встановлюється біля лічильника. В даного інвертора такого зовнішнього трансформатора немає, лише вбудований. Тому і підмішувати він може лише в сторону до навантаження, яке підключено після інвертора. Логіка та само, але виконання різне. Вірніше інвертор зможе підмішати на вхідну мережу, але ви не зможете вже контролювати чи ця енергія піде до ваших споживачів, які підключені після лічильника, чи буде віддана в загальну мережу. А зі звичайним лічильником - все що будете віддавати в мережу буде рахувати вам у спожиту енергію. Хотів провести даний тест, але не встиг. Думаю ще пограюсь за нагоди.
@@Vladyslav_M так це саме те... Цікаво саме підмішування для внутрішніх споживачів будинку , в цілях економії. Також , чи якось стандартизується це в гібридах, як називаєтся вірніше як зрозуміти що у гібрида це є. Мені ще не траплялися такі тести даного функціоналу з лічильником. Якщо вам вдасться то буде дуже цікаво. Дякую за відео, цікаве, все наглядно.
@@MickieKoshman шукайте по ключових словах Обмежувач потужності (лімітер). Це зовнішній трансформатор, який підключається до інвертор двома дротами і одягається на фазний провід після лічильника. Сам по цьому трансформатору інвертор і буде розуміти, що в мережу до лічильника не варто віддавати енергію, або з певним обмеженням потужності, яке виставите в меню.
@@Vladyslav_MЯкщо лічильник старий, то може не рахувати зворотній ток, але може заклинити якщо зворотна потужність достатьня для цього. Щоб потім зірвати з клину - довелось подати пряму потужність в 5+квт....
Спочатку думав не переробляти охолодження, навантаження не велике до 1квт, (інвертор 3.2квт), але коли він попрацюва добу в транзиті і розігрівся до 45 градусів, то переробив. Поставив контролери, насверлив отворів в верхній кришці і розвернув вентиляторі в щоб дули в верх. Дякую за це відео!!! Тепер інвертор холодний.
@@Vladyslav_M так оставив малі оберти, тому що малий дросель постійно грієтся. І бачу що тупанув, не в то відео коментар написав. Було відкрито два відео перше по переробці охолодження і друге це.😄
Я сейчас занялся модернизацией такого инвертора 6200 Вт, только наверное чуть более свежего релиза, с одним трансформатором АКБ но на двойном сердечнике. Мне не нравится что при малых нагрузках трансформатор АКБ работает в режиме амплитуды типа меандр, от этого большое потребление на работу этого трансформатора АКБ и соответственно его разогрев либо на холостом ходу, либо при малых нагрузках. Получается что включая в доме освещение, лампочку 55 Вт, преобразователь от АКБ потребляет все 150 Вт. Очень низкая эффективность при малых нагрузках. Хочу чтоб при малых нагрузках, либо при холостом ходе, трансформатор АКБ работал не с сигналом меандр (как при полных мощностях), а переходил на работу с синусоидальным сигналом, приближенно к резонансному типу преобразователя, для этого делаю другой ШИМ контроллер, который будет при регистрации малой нагрузки или холостого хода, двукратно увеличивать частоту тока трансформатора до 75 кГц и питать катушки трансформатора короткими импульсами для поддержания синусоидальной амплитуды на трансформаторе. Так потери на трансформаторе значительно ниже, не греется при малых нагрузках. Мощность холостого хода преобразователя после такой доработки в целом заметно ниже.
Добре, якби хоч виробник сказав як калібрувати ті інвертори. Бо ще жодного повмр не бачив, щоб хоч один параметр не глючив)). Особливо струм заряду чи розряду.
@@taraspavlyk4932 Є таке, просто деякі струми, той же струм на АКБ фактично не заміряється, а прораховується звідси і не висока точність. Але не можу сказати, що вона дуже низька
@@Vladyslav_M Так, по схемі видно, що в колі батареї немає вимірювачів струму. Мій попередній (такий, як у Вас згорів) брехав на певний відсоток (так, як і Ваш)). І то лиш на струмі заряду. При виставлених 10А фактично заряджав 14А, при виставлених 50А фактично давав близько 70А. Короче пропорційно завищений показник. Але вилікував то установкою змінного резистора на 10КОм в блоці charger buck, в колі операційника u3 замість резистора r60 на 5,6КОм. Тоді можна фактичний струм заряду підігнати під цифри заданого на екрані. А от в новому інверторі, як зараз на огляді, струм і заряду, і розряду (але розряду лиш на холостому ході) завжди завищується на екрані на 5А. При виставлених 20А на екрані пише 22А, а по факту 17А. При виставлених 100А пише 102А, а по факту 97А. Тобто завжди 5А завищує в показах. І на холостому ході показує 6А (5 доплюсовує). Воно б нічого, але по тих показах вентилятор вмикається при зарядці. І спрацьовує кулер на 5А швидше)). От тут не знаю як то калібрувати. То вже явно в програмі доплюсовано, а не похибка кіл вимірювання.
Дякую за відео! В мене такий) Теж до bulk не заряджає UPD. додивився відео до кінця, поняв що буде заряджати :) UPD2 додивився до самого кінця.. блін... )
Дякую. Стосовно Bulk хотілось би щоб і при 50% заряду заряджав відразу великим струмом. Але для Lifpo4 не факт що так буде, маленький перепад напруг. А режим Lib - поки не зрозумів. Може у виробника ще запитаю, бо якісь дивні напруги там прописані.
11:45 от тому я раджу взяти більше по потужності, бо вентилятор не включається. І добре що вони послідовно включаються але краще б плавне наростання і ШІМ щоб нікого вночі не розбудити
@@Vladyslav_M просто, перемичка простіше, ніж ігри з релюхою, та й надійніше, через більшу стабильность контакту) Доречі, може саме через наявність реле, губиться синхронізація. Бо при постійній нейтралі інвертора зрозуміліше, як відпрацьовувати
Так якщо перемичку поставити, на що мені китаєць відповідав що згорить інвертор, що він тоді мав на увазі, може в режимі підмішування може статись збій, (свій інвертор використовую по повній… сонячні панелі, АКБ LifePo4, по началу використовував підмішування, до речі при цьому вхідне реле нуль не розриває)
45:30 це явний глюк програмний, я поклав багато таких інверторів і лише у 2х була така проблема, я також намагався це пояснити на сайті виробника і у мене так ніфіга і не вийшло.
Отримав інвертор цього виробника 4.2 кВт. Виявив , що він не бачить навантаження меньше 100вт. Навантаження менші 100вт ні дисплей ні застосунок не відображають. Маю також 3.0 кВт цього ж виробника. З ним ніяких проблем. Він і в застосунку більш коректно відображає роботу.
Як завжди, дякую за відео. Скажіть, як ви вважаєте, чи доцільно на цьому інверторі 6.2кВт робити таку саму модернізацію системи охолодження, як ви робили на молодшій версії на 24В? Бо тут вона значно продвинутіша "із коробки". Хіба що десь колись читав, що ставлять окремий, 3й вентилятор на MPPT-радіатор, якщо підключають сонячні панелі.
Дякую. Стосовно модернізації я би напевно просто розвернув вентилятори догори і просвердлив зверху отвори. Плати регулювання напевно би не встановлював.
Дякую за гарний огляд та тест. Після тестів та ремонту чи рекомендуєте Ви до покупки дану модель гібриду? Чи шукати щось інше? Маю такий же PowMr, що у вас був на 3.2 кВт. Але хочу перейти на 48 в систему.
Дякую за огляд, тільки не зрозумів який можна зробити висновок стосовно зарядки і режиму float, він виправився чи знову така сама ситуація? у мене на клоні Anern 6200W точна така історія з зарядкою, не знаю як виправити, чи залишити однаковими bulk і float чи як бути?
У Вас lifepo4 акумулятори? Ця особливість виражена саме для lifepo4. Для себе вирішив різні напруги bulk i float і якщо потрібно заряджати максимально швидко то включати еквалізацію з заданою напругою.
Вітаю, чи вдалося щось вирішити з float для lifepo4 ? Комірки в мене розбалансовуються через цей режим, балансування батареї замале, не знаю як вирішити
Дякую за огляд! У мене тут назріло питання такого плану: в тех. характеристиках цього інвертора є рядок: Maximum Second Load(battery model) - 2066W Я було подумав, що це означає що максимальне навантаження в режимі роботи від батарей - 2066 Вт. Але у вашому огляді він витримує близько 6квт від батареї. Як це пояснити? Що вони мають на увазі, коли пишуть - 2066 Вт ?
То якщо інвертор має 2 виходи на навантаження. Один (основний) відключиться коли АБК розрядиться до певної межі. Другий вихід продовжить живити критичне навантаження (роутер, ТВ, ноут та інше) вже до повної розрядки АКБ.
У мого 6.2 лише один вихід. Думаю там однокова інструкція з іншими моделями. У цієї моделі 10.2 квт вже 2 виходи ruclips.net/video/MbzgBaDR9JQ/видео.html second output тестував на відео. Є таймкоди. Можливо вже є моделі на 6.2 із подвійним виходом, постійно щось змінюють.
@Vladyslav_M з приводу максимального струму 100А, можливо програмно вираховується максимальний струм на основі вхідної напруги та струму. Чим менший вхідна напруга, тим більший вхідний струм буде. І напевно вони певний захист поставили по вхідному струму. І мені чомусь здається при 230в вхідної напруги ви отримаєте 100А.
Спасибо за видео, все очень подробно, что не может не радовать. У меня такой же инвертер, но от Anern. Судя по всему отличия лишь внешние, по меню, вентиляторам и прочему все совпадает с данным инвертеррм от PowMR. К Вам вопрос: какого потребление инвертера из сети у Вас при выключенном (или без нагрузки) инвертере? Моя проблема: инвертер берет из сети 2-2.1А даже когда заряд ячеек уже прекратился. Инвертер при этом выключен (кнопкой). Аналогичное потребление и с включенным инвертером без внешней нагрузки (инвертер в режиме байпаса, напруга на выхоле выдаётся такая же, как и в сети). Получается, что фоном инвертер тянет из сети аж 2*220=440Вт, что невероятно много. При этом от батарей инвертер также потребляет около 1А, как и у Вас, т.е. ~50-55Вт. Пока что сделал отключение цепи заряда (сразу оба полюса, как Вы советовали в Вашем следующем видео) с помощью реле приоритета (или мониторинга тока) при низком токе заряда. Никакое копание в настройках пока не помогли. У Вас также? Как можно победить данную проблему?
На відео 7:44 я показував споживанна з мережі на холостом ходу. Воно складає 54Вт. Для змінного струму не коректно множити амери на волти. Треба ще множити на коефіцієнт потужності (PF) і тоді споживання у Вас буде 50Вт, а не 440Вт. Або дивіться прсото по лічильнику, скільки він відображає споживання. Лічильник має коректно враховувати, з використанням PF
@@Vladyslav_Mа як на рахунок реактивної потужності? Маю при вищевказаних умовах холостий хід струм по лініі 220в рівня 3.4 А ! В теорії так, це не впливає на лічильник, але ж струм фактично є, в мене навіть слабий провід нагрівається і це відчутно. Владислав, чи можете ви на своїй вимірювальній розетці (білій) а також токовими клещами заміряти холостий хід свого Powmr 6kw?
@@Vladyslav_M Мій саме такий "китайський красень" без сонячних панелей з акумулятором якраз по лічильнику (Миттєве споживання ) споживає при повністю заряженому акумуляторі від 500 до 1000 ват. Якщо розімкнути DC автомат до акумулятора, то споживає 140 ват. А мої китайські друзі з підтримки powmr цьому не повірили.
доречі в режимі підмішування завжди шумить вентиляторами...Чекаю батарею поки працює 7кіловат сонячні панелі + мережа...та от вентилятор працює навіть без навантаження сьогодні о 19-30 небо затянуте хмарами і на вулиці вже майже темно дивлюсь панелі 10ват дають а інвертор далі фігачить вентилятором поки панелі повністю не потухли))) powmr 6.2 20 липня.24 року випуску
Можна, бмс буде відображати напругу точніше. Але тоді для струму буде ще гірший контакт. Все-таки краще довести опір до ідеалу і нагрів тоді по шинами буде менший.
Доброго дня. Можна без лампочки, але в момент підключення може бути іскра, або якщо слабенька бмс, то навіть може вийти з ладу. В мене на практиці виходу з ладу ще не було. Якщо один раз підключить батарею і користуватися можна без лампочки. В мен було багато відключень, включень батареї.
@@Vladyslav_Mє ще питання. У моєму аксіомі 3 кіловатної теж 3 реле. Розмикається і фаза і нуль. На платі біля одного реле є місце під гвинт. З'єднаний на вихід нуля. Я так розумію якщо закрутити гвинт то нуль буде з'єднаний із землею. А можна на корпус замість землі підключити нуль, занулити інвертор.Так як не мае заземлення в квартирі?
@@Grant-g2y Якщо він точно з'єднаний на вихід нуля, то можна спробувати (але майте на увазі що в такому випадку якщо встановлено УЗО до інвертора - може вибивати). В мене той контакт іде до доріжок реле, на випадок якщо реле має перекидний контакт і після переходу на акумулятор нуль може замикатись на землю, а не постійно бути підключений на землю.
@@Grant-g2y в такому випадку вхідний EMI фільтр не буде працювати (ви його просто перемкнете, вхід фільтра і вихід, який по нулю встановлений) і під час заряду АКБ в мережу можуть проникати певні фонові завади. Працювати точно буде, але рішення також не ідеальне. А якщо перемкнути контакти реле, то фільтр залишиться в схемі.
Вирішив передивитись ще раз обидві частини огляду цього інвертора . В мене один із інверторів подібний- 4,2квт 24в. Зацікавив момент GRID-tie функціонал та другий вихід. Можливо він і є для подачі надлишкової сонячної генерації? Якщо це так, він дуже цінним елементом, так як комбіноване використання обох виходів дасть можливість використовувати 100% сонячної генерації просто завантаживши другий вихід . Було б цікаво протестувати такий інвертор з цієї сторони. Якщо припущення вірне, такий інвертор дасть набагато більше .
Так, і є. Це для віддачі надлишків енергії в мережу. Але для віддачі надлишків має бути оформлений зелений тариф і встановлений двонаправлений лічильник.
@Vladyslav_M Ви мене не зрозуміли. Якщо завантажити цей додатковий вихід, наприклад підключити електробойлер. На цей вихід подається тільки не використана сонячна генерація. Таким чином ми , теоретично, можемо довести використання PV навіть до 100%. Без шкоди для основного виходу. Інвертор сам повинен визначати потужність , направлену на другий вихід. Я завтра почну тестувати цей вихід на практиці. В мене , нажаль , немає необхідних приладів, але я розумію як це зробити. Звичайно ж доповім про результати .
Зрозумів. Ні, другий вихід призначений не для скидання надлишків. Він потрібен для підключення критичних споживачів (роутер, та ін). Коли АКБ розряджається до певної межі (задається в меню) - основний вихід відключається а додатковий продовжує живити споживачів. У цьому відео ruclips.net/video/MbzgBaDR9JQ/видео.html на 39 хв, 20 секунді показував як працює цей DUAL OUTPUT
Якщо у вас окремі комірки, а не АКБ в зборі, то БМС потрібна, на відео підключаю з БМС. БМС має вбудований балансир. На відео JK BMS B2A24S20P магазин t.ly/JKB
Дякую. Краще орієнтуватись на робочу напругу стрінга з панелей десь 300-400В (і холостий хід щоб був не більше 450-470В). Можна взяти 6шт панелей по 500Вт з’єднаних послідовно і потім ще паралельно один такий стрінг на 6 панелей. Струм буде близько 23-25А, що нормально для інвертора. МППТ буде не сильно нагріватись. І загалом інвертор буде добре себе почувати, бо йому майже не треба буде змінювати напругу для високовольтної шини, яка складає 350-400В. Якщо візьмете панелей наприклад на 150В, то інвертору треба буде постійно піднімати напругу до 350-400В, струми будуть більші і буде більше нагріватись, нижчий ККД. Або комбінувати інші панелі - 4 стрінга наприклад в паралель.
@@andreyviktorovich3063 Виробник поки не сильно шевелиться. Може замовлю за свої гроші транзистори, але треба спочатку всі випаяти і більш детально проаналізувати.
Спасибо за ролик, очень полезно . Мы купили инверторы анерн 6.2 и 8.2 кВт. Они тоже не хотят заряжать от сети до напряжения выставленного в режиме юзера. Заряжают до выставленных значений только от солнечных панелей. Платы управления что у вас в повер мр, что у меня в анерн одинаковые стоят.В анерн тоже заряд останавливается на 56.6в в версии 8.2кВт, в версии 6.2кВт доходит до 57.8в от сети. От солнца доводит до напряжения что установишь. Но у них была проблема что от солнца постоянный срыв генерации происходит, если выставиш от солнца 50А заряд, а от солнца не может выдать, происходит срыв генерации. Я два месяца с китайцем переписывался, он мне выслал обновленную плату управления. Поставил новую плату, от сети так же недозаряжает, от солнца стал более менее нормально работать, не срывается генерация. Потом лн мне выслал еще одну плату управления, сказал что решили пооблему почему не дозаряжает от сети. Пока еще не ставил, не пробовал
Подивився ваше відео і також придбав такий. Але режим роботи вентиляторів інший, без мережі працює завжди один, а при мережі два вентилятори працюють. Чи можна додатково підключити плати регулювання які ви підключали у версії на 3.2Квт?
@@Vladyslav_M трішки провів тести і немає ніякого сенсу що б вентилятори тримати на середніх обертах. Живлення/підключення я можу взяти з тих самих коннекторів?
@@Vladyslav_M вже спробував підключити до тих самих але нічого не вийшло по цих дротах вже приходить вольтаж регульований. А якщо взяти стороннє живлення + та - а жовтий залишити то видає помилку 01.
До речі так, у 6.2квт мінус включається коли потрібно включити вентилятори, а по плюсу регулюються оберти. Щоб працювало від окремого живлення, треба ще мінуси об'єднати, щоб на плату інвертора приходив жовтий провід і мінус від вентилятора. Оберти бачить по двом проводам.
Вітаю. Перш за все, велике дякую за такі відео. Є таке питання. В якомусь із тестувань інвертора Ви говорили що ймовірно все добре буде працювати е в схемі із спільним нулем. В мене якось так не виходить. Інвертор 4.5квт/24в. Нуль загальний. Навіть при відсутності вхідної напруги, інвертор показує її наявність на вході. При цьому періодично щось всередині поклацує. На вихід генерує, але, як мені здається, не стабільно, бо стабілізатор, що стоїть поруч також синхронно поклацує. Мабуть бачить якість стрибки напруги. Як тільки нуль входу розриваєш, все стає на місце. Можливо є які рішення цього питання? Чи робити комутацію нуля так як і всього іншого? Дякую.
Вітаю. Складно щось підказати. Якщо інвертор краще працює з окремим нулем, то дійсно бажано зробити нуль окремим. Бо можуть бути ще якісь особливості в схемотехніці інвертора.
@@Vladyslav_M дякую. Але поки що шукаю рішення як то все схемотехнічно зробити в разі використання сонячних панелей. Маю на вході в будинок 3 фази. Думав повісити інвертор з панелями на одну фазу для постійної роботи. Розділити нулі по фазах на щитку виглядає нереально.
Розумію. Також планую інвертор лише на одну фазу. Інвертор 4.5 квт наскільки пам'ятаю при роботі від акумулятора розриває і фазу і нуль. Тому спільний нуль може бути не найкраща ідея.
@@Vladyslav_M Якось дивно сталося. Вчора вирішив знову перевірити як все працює. Просто все скомутував як і планував. По схемі з загальним нулем. І о чудо! Все запрацювало стабільно. Цілий день інвертор працював на генерації електрики для будинку. Без ніяких стрибків і нестабільності. Тобто можу константувати що з загальним нулем інвертор працює. Хоча два нулі в самому інверторі і не зв'язані.
Здрастуйте. Дуже повчальне відео. Є достатньо інформації для розуміння. Дякую за вашу роботу. В мене як раз цей інвертор, тільки струи по мппт22А. Скажіть б ласка як ви виключили пищік? Голова ввд нього у мене вже пузне і суміди ругабця. Дякую
Близько трьох місяців експлуатую два інвертори цього виробника. 3 квт та 4,2квт. Основний висновок співпадає з думкою автора - вони непогані, відповідають своїй ціні та доволі якісні. Але виявились і ряд недоліків. Наприклад- регулярно, періодичністю три-чотири рази на місяць додаток не фіксує генерацію. Хоча в розділі аналізу проходить і генерація, і навантаження. Є проблеми з підключенням навантаження. Наприклад- якщо від інвертора напряму підключити офіс з компютерами, то деякі з них відмовляються працювати. Зависають, сніжить монітор і т.д. Частково проблема вирішується підключенням через загальний щит.Можливо це звязано з нолем, але я так і не зрозумів як це вирішується.
Так, загалом все вірно. Стосовно фонових завад від інвертора - краще працює, якщо нуль об'єднати (вхідний і вихідний), тоді менше завад (при роботі від акумулятора). Ну і заземлення обов'язково має бути. Ще встановлюють фільтр живлення перед інвертором і на виході з інвертора.
@Vladyslav_M Сьогодні встановив мережевий фільтр на виході з інвертора 3 кВт. Все стало на свої місці. Комп'ютери працюють відмінно , зник сніг на моніторах, чітко працюють камери та реєстратор відеонагляду. Це фільтр 20A. CW4L2-20A-S.
на осцилі можна подивитись перехід якось налаштувавши тріггер на більшу амплітуду (всплеск може є)? І ще й в режимі одиночного захоплення, а потім в паузі розгорнути і розгланути?
Спасибо за видео. Подскажите, когда инвертор в режиме байпас (питание от сети) мощность так же ограничена, или ограничение в 6.2квт отсутствует в этот момент?
Доброго вечора Хотів поцікавитись по 30 пункту Бачив відео де при виставленій напрузі зарядки інвертор може завишати напругу на кілька десятих, потім напруга падає до підтримуючої Кажуть може бути проблема проблема, якщо при вирівнюванні батареї інвертор зависить напругу вище 58,4в то БМС відключить батарею від інвертора і це спричиняє якісь проблеми Вам щось відомо про це? Які можуть бути проблеми?
І ще питання Чому при напрузі АКБ 52,5 в, рівень заряду у відсотках відображений як 23% Я хочу розрядити АКБ до 48 в, але боюсь що коли заряд у відсотках дойде до 0%, відключиться БМС Є такий ризик?
Таке питання. Для off-grid хатинки в горах буде оптимальним такий режим роботи: більшу частину доби споживання на рівні 100 - 300 ватт, періодично вдень можуть підключатись прилади потужністю до 4 КВт (інструменти і зварювальний апарат). Тому однозначно потрібен потужний інвертор, який втім буде працювати рідко і його вихід буде на окремий шнур, більшість часу справлятиметься постійно включений інвертор на 2 КВт з малим власним споживанням енергії. Чи можливо зробити таку конфігурацію з даним гібридним контроллером (мені подобається його ціна/якість/можливості), особливо цікавить на скільки зменшується його власне споживання, коли інвертор виключений і він працює лише як MPPT контроллер?
Конфігурація зрозуміла. Як це краще реалізувати не підкажу. Гібридний інвертор при заряді від мппт (без генерації синусу) якшо не помиляюсь споживає 30-50% від звичайного споживання на ХХ. Тому відключення інвертора кнопкою це дієвий варіант.
Дякую. Якщо пороги правильно налаштовані, такого не має виникнути. Бмс не відключає повністю, коли іде перезаряд, лише зарядні транзистори. А по низькій напрузі також треба коректно налаштовувати. Навіть якщо бмс і відключить, то інвертор просто відключиться, адже він працював від акб в цей час.
Друже, класні у тебе відео. прямо навчальні посібники. Як твій глядач маю запит. Можеш записати коротеньке відео, для чайників, про те у якій послідовності правильно відключати інвертор, наприклад PowMR для обслуговування наприклад. Бо тобі як фахівцю мабуть там усе очевидно, а мені як чайнику ні. а поки думаєш над відео можеш будь ласка у відповідь на цей коментар текстовою написати що за чим треба робити для відключення інвертора?
Дякую. Колись відео буде, але поки текстом: Відключаємо інвертор кнопкою з боку інвертора Відключаємо автомат який живить інвертор (220В) Відключаємо батарею автоматом, чи за допомогою бмс. Підключаємо назад в зворотньому порядку. Тільки бажано спочатку зробить попередній заряд конденсаторів по лінії акумулятора - підключать в розрив акумулятори лампу розжарювання, або резистор.
@@Vladyslav_M даруйте якщо туплю. Для уточнення чи правильно я все зрозумів про послідовність відключення? 1. Викл.кнопку живлення на інверторі. 2. Викл. Автомат постійного струму на акумуляторі. 3. Викл. ввідний автомат на вхід інвертора. 4. Викл. автомат з виходу інвертора?
@@Vladyslav_Mдякую за відповідь. Я вам вже писав але виникло таке запитання. Мені думалося що наступна послідовність відключення інвертора є трішки більш логічнішою. У жодному разі не спирачаюся просто якщо можете прокоментуйте що з цією послідовністю не так. Ситуація: інвертор ввімкнено,мережа та акум підключені. Треба відключити інвертор. Якщо у такій послідовності 1. Викл. автомат змінного струму на вхід інвертора. (Інвертор перемкнувся на батарею) 2. Викл автомат зміного струму на виході інвертора (відєднали навантаження споживачів з інвертора). 3. Викл.кнопку вкл/викл.на корпусі інвертора. 4. Викл. Автомат постійного струму між інвертором та автоматом. Що думаєте про цей порядок відключення?
Я написав найбільш правильну процедуру на мою думку. І поки не буду змінювати свої показання :) Кнопкою відключаємо щоб інвертор перестав генерувати синус і відключення ввідного автомату через повільні дії чи через брязкіт контактів не змогло призвести до зустрічної напруги. Акумулятор бажано відключати в останню чергу і включати в першу чергу. Навіть китайці почали клеїти наклейки, щоб робити маніпуляції з акумулятором лише на виключеному інверторі. А якщо він буде включений в мережу це вже не дуже правильно та інколи небезпечно.
@@Vladyslav_M доброго вечора. При тестуванні ви збирались підключити ще і сонячні панелі. 3 частину я з цікавістю подивився і маю надію, що інвертор вже працює. Є вже і 4 частина? Мене дуже цікавить від якої найменшої кількості панелей він буде працювати? В мене є можливість застосувати 5 панелей (Risen 500, напруга при максимальній потужності 42В, а струм 11,8А. Напруга холостого ходу 51В). Наче всього достатньо, але мене лякають, що інвертор від такої кількоті панелей навіть не запустится. Яка ваша думка? Не хочеться вкладати гроші на вітер, а зразу купляти 10 панелей немає можливості. Ще питання: в режимі ДБЖ споживана потужність дійсно становить 50Вт? Чи вона значно більша?
А відносно відсутності нейтралі - я ось собі думав, що у випадку саме такого інвертора (або старших моделей) та системи заземлення ТТ (коли в домі своє заземлення), можна при автономній роботі просто комутувати одну із 2х вихідних фаз із заземленням, тобто зануляти її, і ця фаза стане нейтраллю. Не складно це робити, наприклад, ручним вимикачем, але ось як це здійснити автоматично, щоб коли інвертор відключається від мережі, то автоматично AC OUT N з'єднувалось із заземленням, ще не придумав.
Якщо треба автоматично, то замість реле з 2-ма контактами (яке встановлено на комутації нуля) треба просто встановить перекидне реле на 3 контакти і буде комутування одного вихода інвертора на землю. В багатьох інверторах так і зроблено. Не знаю чому тут встановили таке реле на один нормально відкритий контакт.
@@Vladyslav_M Це да, пам'ятаю цей момент на відео, але це треба повністю розбирати інвертор, виймати/випаювати старе реле, впаювати нове і т.д., тобто для продвинутих користувачів. У мене, наприклад, паяльника нема :) Тому думав, щоб щось таке зробити "назовні" (відносно інвертора), щоб інвертор не вскривати, не чіпати.
@@klotoslive5707 ну тоді автоматично напевно буде трохи складно ) хоча можна подумати про якусь зовнішню релюшку, але треба подумати по якому сигналу вона буде це комутувати. В деяких інверторів є окремий вихід для комутації зовнішнім реле. І при зникненні напруги інвертор подає сигнал на зовнішнє реле, чи пускач.
Чи не з'явився у вас досвід модернізації системи охолодження? Готовий кромсати корпус, може й тихі 120мм кулери зможуть вирішити питання, але чужий досвід був би дуже корисний
@@Vladyslav_M Вчора подивився ваше відео з модернізації через плату регулювання температури, таке теж спробую для початку. Цікаво, що у мене інвертор на 6,2кВт, зовні такий же як ваш, а всередині компонування інше. Радіатор низкольтний коротший у мене, і трансформатор один. Ще не підключав, бо батареї з Нкон приїдуть мабуть в листопаді аж
Чи знаєте ви, як зробити зв'язок PE-N, щоб інвертор працював з УЗО в режимі батареї. Ідея полягає в тому, що на виході має бути зв’язок у режимі батареї, а в режимі обходу зв’язок має бути від’єднаний. Як ти це робиш на своєму боці?
Цікаве відео. Цікаво як працює цей інвертор про підключенні звичайного бензинового генератора з не постійним нулем? Чи буде він працювати та заряджати АКБ. Дякую за відео.
@@Vladyslav_Mдякую за відповідь. І ще одне питання. Ви поставили запобіжник між мінусом АКБ та В-. Сам думаю як поставити. Просто більша вірогідність отримати КЗ на виході з батареї і можливо пошкодити БМС. Це мої думки. І я хочу розібратися як правильно. Не підкажете логіку підключення запобіжника як на відео.
Я ставив по мінусу лише тому що мені було так зручно. Чи по клемам і дротам, які були для підключення, чи по довжині проводів. По правилам більш правильно встановлювати запобіжник по плюсу. Якщо плюс розімкнеться то коло розірветься все одно.
Дуже цікавий огляд. Я хочу собі такий інвертор, але не знаю чи потрібно робити дозвіл через обленерго. Підкажіть чи можу я собі встановити його сам, і чи не буде у мене проблем, так як ви кажите що він коли йому потрібно підбирає або викидає в мережу
Можете самостійно встановлювати. Без проблем. Віддача в мережу відключена за замовчуванням. За потреби можна активувати, якщо захочете продавати енергію по зеленому тарифу.
Добрий день, зробив охолодження через плату керування вентеляторів, помітив що МППТ контролер нагрівається до 70 градусів, це не критично? чи треба збільшувати оберти вентиляторів?
Добрий день. Встановіть один датчик регулювання не на малий радіатор, а на мппт. Щоб були більші оберти саме від мппт. Малі радіатори менше нагріваються. І на великий радіатор налаштуйте щоб при 60 градусах вже були максимальні оберти.
Вітаю! Можливо ви десь про це говорили, але все ж таки запитаю, чи можна сам інвертор підключити без акумів до мережі щоб перевірити його працездатність?
Опис функції "включити батарею на 3 секунди" це явно означає активувати літієву батарею яку відключила бмс (чого не вміють комп'ютерні упси). Інвертор подає напругу на акумулятор. В цьому і заклечається підтримка літієвих акумуляторів, ну крім звичайно зв'язку по can шині в дорогих інверторах. Цікаво чи відбувається це в режимі GEL чи USE.
Дякую. Зараз вже наче всі інвертори (або більшість) відправляють з портом для БМС. Але чи потрібна та комунікація - я поки однозначно сказати не можу. Мені якось спокійніше коли я виставив параметри і знаю що виставив. А не бмс буде з інвертором про щось там домовлятись.
Можливо ви знаєте який краще інвертор взяти для продуктового магазину там 3 морозильних камери 1 холодильна вітрина і два пивних холодильники такий як ви тестували чи MUST PV18-5248 PRO
Як на мене вони всі майже однакові всередині, зараз. Раніше Маст робили з запасом, а зараз як всі, без значного запасу потужності. Тому дивіться на ціну, гарантію, терміни та інше. Якщо топ сегмент, то це Деє, Віктрон, Хуавей.
Вітаю. В інструкції до інвертора мають бути вказані протоколи на яких працює інвертор. І це при умові якщо інвертор має окремий роз'єм для підключення бмс.
Дякую за відео, дуже багато корисного, ніде не можу знайти інформацію, можливо ви знаєте - цей інвертор може працювати без батарей так щоб міксувати потужність, наприклад - сонце дає 2кВт, загальне навантаження - 3кВт і він бере з мережі ще 1кВт, може він так? Дякую.
Підкажіть будь ласка чи можна зєднувати вхідний і вихідний нуль на таких інверторах? Бо він в режимі роботи від акумулятора генерує дві фази і котел не хоче працювати. Думав заземлити нуль але це не є безпечно з того що прочитав в інтернеті.
Можете об'єднати. Це не дуже правильно, але працювати буде. Або просто перемкніть реле, яке розмикає нуль. Це буде напевно більш правильно у вашому випадку.
Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, чи можливо встановити нижній поріг спрацьовування сигналізації (помилки 04). В мене вона появляється при напрузі 12.4 вольта (Інвертор 1КВт). З такою напругою батарея 100АГ працює досить довго. Відключення інвертора налаштовано на 11,9 Вольта. Звук сигналізації вимкнув, але напрягає блимання червоного індикатора помилки.
Дуже дякую за огляд, та все ж хочу перепитати. 6.2 кВт він видає з акумуляторних батарей при стандартному підключенні? бо у документації пише що 6.2 видає тільки від панелей
Falownik PowMR 6,2 KW Instalacja paneli fotowoltaicznych to 3,6 KW, falownik nie jest podłączony do akumulatora i nie jest podłączony do sieci. Mam podgrzewacz wody o mocy 2 KW podłączony do wyjścia falownika. Falownik nie włączy grzejnika nawet przy pełnym nasłonecznieniu. Jeśli zamiast grzejnika włączę odbiornik o mocy 500 W, falownik będzie wytwarzał prąd. Jak ustawić falownik tak, aby cały czas dostarczał prąd bez względu na obciążenie, chcę, żeby dostarczał tyle prądu, ile jest aktualnie w produkcji i nie wyłączał się, gdy załączę większe obciążenie. Instalacja fotowoltaiczna: 225 szer. x 16 = 3600 W 36,9 V x 16 = 295,2 V Ustawienia falownika ruclips.net/video/l9n7lgL5nu4/видео.htmlfeature=shared
Доброго дня, підкажіть будь ласка на 4.2 кл потрібно ставити БМС, вибачте якщо не коректно задав питання, якщо потрібно то підкажіть який і де купити. Дякую за відповідь.
Доброго дня. БМС потрібна якщо у вас АКБ зібраний із елементів (комірок) літій іонних або літій залізофосфатних. Тоді треба БМС наприклад B1A8S20P JK (Jikong) BMS t.ly/JKB (1A балансир, 200А робочий струм, до 8 комірок). Якщо АКБ свинцевий, то балансир не встановлюють.
Так, для гелевих загалом не потрібно. Але можна встановити міжбатарейний балансир такого плану t.ly/BAL Це щоб він вирівнював напругу між різними АКБ. Якщо будете бачити, що на акумуляторах різна напруга, то можете встановити балансир.
Підкажіть будь ласка, які параметри на заряд АКБ літій ( елементи тесли батерея ) 2 елементи 48 в потрібно ставити по вольтажу і струму щоб безпечно було для даної батереї ? Дуже дякую вам за допомогу Інвертор такий як у вас 6.2 кВ
Вітаю! Підкажіть, будь ласка, коли зарядились акумулятори, вентилятори взагалі не відключаються, навіть коли нема навантаження. Температура на інверторі 22градуси, це так і має бути? Коли працює від акумуляторів, тоді вентилятори відключаються і працюють коли тільки нагрівається інвертор
Вітаю. Так, наче такий алгоритм зараз. Можна встановити плати регулювання обертів вентиляторів, щоб зменшити оберти, коли немає нагріву. Як робив у цьому відео ruclips.net/video/Q-VFa1Xtm-0/видео.html Вам не треба шукати де взяти живлення для плат. Просто в розріз вентиляторів додати плати. Ось такі плати t.ly/Reg
@@Vladyslav_M Нещодавно встановили PowMR 6.2 і батарею LiFePO4. Така ж ситуація з вентиляторами при зарядженій батареї - шумить, як пилосос. Для Bulk виставив 55,4 В, для Float - 54,8 В. Заряджає в режимі Bulk до 54,8В (на 30 амперах), після чого струм зарядки падає до 1А, а потім ще менше. Заряд батареї тримається на 54,8В і не знижується, але інвертор дуже гучно працює. Підключали через АВР, байпас не використовували, бо думав, що без постійного навантаження буде тихіше. Але насправді навпаки: коли вимикають світло й інвертор починає працювати під навантаженням, шум зменшується. Що з цим робити - незрозуміло. Єдина ідея поки - виставляти в пункті 16 OSO. У цьому випадку інвертор починає розряджати батарею, і шум зменшується.
Підкажіть, трохи не зрозумів - якщо одночасно йде заряд акумуляторів та навантаження на інвертор, то сумарна потужність все одно обмежуєтся номіналом інвертора? Тобто якщо немає світла і працює генератор, то інвертор буде живити в першу чергу навантаженя на нього, а залишки від номіналу пускати на заряд акумуляторів? Тобто сумарно заряд акумуляторів плюс навантаження не буде перевищувати номінальну потужність інвертора?
Так, все вірно написали. Навантаження на виході+ заряд акб буде обмежуватись номіналом інвертора. Ну може трохи більше. Наприклад 6.5-7квт для інвертора 6.2квт
@@Vladyslav_MА ви, до речі, не вимірували час переключеня на резервне живлення в режимі UPS та Appliances? В мене, чомусь, в режимі UPS постійно перемикаєтся з мережі на батарею та знов на мережу. Мабуть із-за того що напруга в мережі починає просідати при нарощувані потужності. А в режимі Appliances працює стабільно
@@Vladyslav_M Стабілізатор зараз стоїть після інвертора, тому що при перемиканні семісторів у стабілізаторі інвертор постійно перемикався на батарею і це було циклічно - інвертор вмикнувся, почав давати струм на акумулятор, в мережі почала просідати напруга, стаб іі вирівняв, але із-за цього стрибка інвертор вимикав мережу, напруга у мережі поверталась, і потім все по кругу. Але ж я це тестував в режимі UPS. Але навіть після того, як поставив стаб після інвертора, якщо інвертор в режимі UPS то періодично починає циклічно відмикатись від мережі. Перевів в режим APL - тепер працює стабільно, але тепер немає сенсу у стабілізаторі після інвертора - він по суті завищує струм на інвертор від споживачів, при цьому інвертор змушений працювати на низькій напрузі в мережі. На вихідних перепідключу стабілізатор перед інвертором. Потестував сьогодні візуально - в режимі UPS перемикання з мережі на аккумулятори і на мережу зовсім не помітні, а в режимі APL при перемиканні з мережі на аккуми помітно коротеньке блимання світла, а при перемиканні з акумів на мерезу також не помітно. На днях протестую, чи зреагують комп'ютери на такі перемикання без ДБЖ.
@@AndriiLazurenko як з вами зв'язатися, у мене стояв після стабілізатора. Все працювало рік без питань, щось в ночі трапилося , що на виході перестало взагалі працювати . Хочу потужніший поставить , то думаю як правильно тепер новий поставить , щоб туди не втручатися
Враховуючи те, як влаштована система охолодження (гаряче повітря підіймається догори, а вентилятори знизу намагаються повернути його назад), чи не буде краще експлуатувати його в горизонтальному положенні? Збираюся придбати саме такий інвертор, але в електриці не спеціаліст, тому перероблювати систему охолодження точно не буду. Планую взяти з ним горизонтальну батарею в металевому корпусі, вона по розмірах на декілька сантиметрів більша за інвертор, то чому б не покласти його на батарею?
Доброго дня. Можна на 220В. Я встановлював на 36В, конденсатори досить швидков заряджаються і лампа не встигне згоріти. А краще замінить якимиь низькоомними резисторами на відповідну потужність.
Я думаю можна взяти наприклад на 10-20 Ом, ват на 20-30 один. Або декілька штук в паралель по 5-10вт на 20-30ом. На них не дуже багато енергії розсіюється.
@@Vladyslav_Mскажіть будь ласка кнопкою заряда кандера все врем'я пользуєтесь чи тільки первий раз для запуску,і яка схема підключення лампочки і кнопки?
@@Vladyslav_M Ще забув: в інверторі встановлено режим SbU (сумнівний з вашої точки зору) та зарядки - OSO. Вдень працюють панелі та заряджають АКБ, з вечора до ранку працює АКБ. єкономія 100%. коли дощ та пасмурно АКБ все одно заряджається до 27 В (лифер)....
@@VaKula-ShmyrdjakNePrinjal ну якщо вам вистачає то чому б і ні. Користуйтесь. Сумнівний режим був з моєї точки зору, з моїм використанням в часи блекаутів і без сонячних панелей. Розрядить АКБ і мережа зникне. Не дуже весело. А якщо є панелі, заряду АКБ вистачає, на наступний день заряд від сонця буде знову - то можна мережу взагалі відключить.
Добрый день пересмотрел много видео в том числе и Ваши, возможно пропустил. У меня такой вопрос---инвертор 3.3. киловатта 24 вольта , подбор солнечных панелей контроллер высоковольтный до 500 вольт рабочая до 450. Я так понимаю беру холостое напряжение солнечной панели к примеру 37 вольт и их таких можно поставить смело 10 штук даже 11. А вот ток ? У одной панели может быть и 18 ампер, инвертор лишний ток просто обрезает, или ему все таки не хорошо от лишнего тока? Я к чему все это --если поставить солнечные панели с большей мощности (но вписаться в нормальное напряжение) в хорошую погоду инвертор лишнее отсечет, а в плохую будет более эффективно питать инвертор. Возможно в плохую погоду просто параллельно еще одно поле панели подключать. Что Вы думаете?
Доброго дня. Є малопотужний інверторний генератор. Якщо випрямити і згладити його вихідну напругу і подати на вхід замість сонячного поля. Чи не пробували таке?
Доброго дня. Не робіть так. Пару разів вже палив інвертор так. Під час прорахунку точки макс. потужності інвертор може робити КЗ по лінії мппт. А там не буде обмеження по струму. А панелі не видають струм більший ніж їх номінал.
доброго дня, підкажіть чи при підключенні дротів до акумуляторної батареї ви використовували обтискну гільзу для мідного дроту зі сторони інвертору (PowMR 6.2kW)? на скільки я бачу там колодка затискача зроблена що можна обійтись і без неї (там не гвинт закручується, а рухається металева колодка, котра затискає дріт по всій площі).
Доброго дня. Я обжав через мідну трубку від кондиціонерів. Діаметр здається 9мм. Були залишки трубки. Так, там колодка затискає по всій площині, тому в теорії можна спробувати без гільзи.
@@Vladyslav_M дякую за відповідь. підкажіть ще якими дротами підключали батарею? в інструкції (до 6.2кВт) вказано 2awg/25mm^2, але 2awg гуглиться в 35mm^2. я поки схиляюсь до 35mm^2 замість 25mm^2.
@@cb_q підключав КГ 25мм. Мені здалось цілком достатньо, нагрів був мінімальний. Але можете взяти 35 для перестрахування. Думаю ще ввійдуть в клеми. А 50 вже втиснути буде майже не можливо, дуже складно.
Можна налаштувати, щоб основний вихід відключався при розряді АКБ до певної межі, а додатковий продовжував працювати. Показував у цьому відео ruclips.net/video/MbzgBaDR9JQ/видео.html 39:20 Dual output
Доброго дня, ви вимірювали, скільки струму приймає інвертор, коли немає акумулятора, а інвертор живиться від мережі? Інвертор споживає 200 Вт і скільки інвертор споживає від мережі в той же час? З повагою, Маргус
Доброго дня. В ідеалі окремий нуль на вхід інвертора і окремий на вихід до споживачів. Якщо так ніяк не вдається підключити, тоді можете спробувати об'єднати вхідний і вихідний нуль. Але це не дуже правильно.
Доброго дня, Обладнання: інвертор POW-HVM10.2M та акб POW-LIO48200-15S. Маємо проблему з видачею потужності з АКБ. При видачі більш ніж 2 кВт, з'являється помилка 04, різке падіння напруги на АКБ та вимкнення інвертора. Всі налаштування перевірили. Струм заряду та розряду виставлено 90 А. В чому може бути проблема?
На відео проводжу тестування сонячного гібридного інвертора від компанії PowMr на 6.2kW 48V. POW-HVM6.2M-48V. Магазин, в якому придбав інвертор
☀PowMr 4.2/6.2kW 24/48V t.ly/pw2
Перша частина огляду інвертора ruclips.net/video/GUm224GvAVo/видео.html
*Корисні посилання (Aliexpress)*
🔌☀ *Сонячні гібридні інвертори з MPPT.*
Заряд АКБ від сонця і мережі. Підмішування.
Джерело безперебійного живлення. 🔌☀
☀Easun SMH 2,2-7kW 24/48V t.ly/Eas
☀PowMr 1.5/3kW 12/24V t.ly/pw1
☀PowMr 10.2kW 48V t.ly/pw3
☀ECGSOLAX 1.0/1.5kW 12/24V t.ly/Ecg
☀ECGSOLAX 4.2/6.2kW 24/48V t.ly/EcG
☀GROWATT 6.0kW 48V t.ly/Gro
☀EPEVER MPPT контр. 10-40А t.ly/Epe
📺 Плейлист з відеооглядами і тестуваннями
сонячних гібридних інверторів t.ly/Sol
🔌🔋 *Інвертори 12-48V/220V автомоб. плану.*
Вказана номінальна потужність. Чистий синус.
🔌Достойний. 12-48V/220V/2.5kW t.ly/in1
Тестування 12V версії t.ly/IN1
Тестування 24V версії t.ly/IN2
🔌ТОП DATOU. 12-48V/220V/2kW t.ly/in2
Відео з тестуваннями t.ly/IN3
🔌DATOU. 12V/220V/1kW t.ly/in3
Відео з тестуваннями t.ly/IN4
🔌Baseus 12V/220V. 500W t.ly/in5
Відео з тестуваннями t.ly/IN6
🔌Бюджетний. 12-24V/220V/1.5kW t.ly/in4
Відео з тестуваннями t.ly/IN5
📺 Плейлист з відео по інверторам t.ly/inV
📟 *Прилади для вимірювання і тестування* 📟
Кліщі-мультиметр HT208D t.ly/htd
Кліщі-мультиметр UNI-T t.ly/Uni
Тепловізор KAIWEETS KTI-W01 t.ly/KTI
Тестер внутр. опору АКБ YR1035+ t.ly/1035
Тестер внутр. опору АКБ RC3563 t.ly/RC3
Електронне навантаження DL24 t.ly/DL2
Автоматичний тестер АКБ EBC-A20 t.ly/ZKE
Автоматичний тестер АКБ EBC-A40 t.ly/ZKe
Портативний осцилограф ET120M t.ly/osc
Тестер транзисторів Т7 t.ly/tT7
HV тестер транзисторів 120-2700V t.ly/tHV
📺 Плейлист з відео по вимірювальним приладам t.ly/vym
🛠 *Інструменти і допоміжне обладнання* 🛠
Лабораторний блок живлення t.ly/lbp
Точкова зварка Docreate t.ly/wel
Динамометрична насадка 2-200Nm t.ly/mxi
Цифровий мікроскоп AD209 t.ly/ANd
Обжимка для дротів 6-50мм2 t.ly/50b
Гідравлічний прес 4-70мм2 t.ly/YQK
📺 Плейлист з відео по інструментам t.ly/Ins
⚙ *Периферія* ⚙
Ватметр для розетки 220V t.ly/Wtm
Ватметр на Din-рейку t.ly/DIN
Накінечники під болт t.ly/lug
Силіконові дроти 1-26AWG t.ly/Syl
Силові дроти опресовані 0-8AWG t.ly/Dri
Силовий роз'єм Андерсон t.ly/ande
Прикурювач 12V + USB t.ly/Soc
Плавний запуск для насосів t.ly/Sof
Автомат АВР для генератора t.ly/ats
Газ. карбюратор для генератора t.ly/GAZ
Wi-Fi автомат з ватметром t.ly/Wif
📺 Плейлист з відео по периферії t.ly/Per
🛡⚡ *DC захист і комутація* 🛡⚡
Автомат Tomzn 2P MC 100-250A t.ly/DCA
Автомат Tomzn 1/2P 100-250A t.ly/DCF
Автомат Tomzn 2P Din 80-125A t.ly/DCB
Автомат Tomzn 1P Din 80-125A t.ly/DCH
Автомат Tomzn 2P Din 3-63A t.ly/DCC
Запобіжник 20-200А+корпус MIDI t.ly/DCD
Запобіжник 30-500А+корпус MEGA t.ly/DCE
📺 Плейлист з відео по DC захисту t.ly/DCV
⚡ *Зарядні пристрої* ⚡
Зарядний 12-200V 600W (регул I,U) t.ly/cg4
Зарядний 12-220V 1.5kW (регул I,U) t.ly/cg6
Зарядний 12V 6A t.ly/Cg1
Зарядний 12V до 100А t.ly/cg2
Зарядний 24V t.ly/cg3
Зарядний Liitokala 1.2-3.7V t.ly/cg5
📺 Плейлист з відео по зарядним пристроям t.ly/cgv
🛡🔋 *Плати захисту акумуляторів (BMS) для Lifepo4, Li-ion, LTO* 🛡🔋
JK (Jikong) BMS t.ly/JKB
JK (Jikong) BMS нового покоління t.ly/JKN
LCD дисплеї для JK BMS t.ly/JKD
100Balance BMS t.ly/B100
Daly BMS t.ly/Dly
BMS 100A (алюм. підложка) t.ly/BMs
📺 Плейлист з відео по BMS t.ly/BMS
🔋 *Aliexpress, Alibaba Lifepo4 акумулятори* 🔋
Lifepo4 батарея 12/24V 100-300Ah t.ly/ak1
Lifepo4 батарея 48V 5-15kWh t.ly/ak2
Lifepo4 комірки EVE 90-310Ah t.ly/ak3
Lifepo4 33140/15Ah t.ly/ak4
Lifepo4 Alibaba EVE 50-280Ah offer.alibaba.com/cps/pi8je8b6?bm=cps&src=saf&productId=1600488487843
📺 Плейлист з відео по LFP та ін. АКБ t.ly/LFP
*Підтримати канал* t.ly/don
Підскажіть як працює підмішування , якщо взяти чисто генерацію з панелей та мережу , як це працює з лічильником, чи можливо зробити так щоб генерація не йшла до мережі а до споживання будинку. Дуже цікаво було б побачити такий експеримент особливо з лічильником , не двунаправленим.
@@MickieKoshman щоб генерація не йшла до мережі міста, а лише до будинку (після лічильника) інвертор має мати зовнішній трансформатор струму, який буде бачити струм, який буде протікати в сторону лічильника. І цей трансформатор струму якраз і встановлюється біля лічильника. В даного інвертора такого зовнішнього трансформатора немає, лише вбудований. Тому і підмішувати він може лише в сторону до навантаження, яке підключено після інвертора. Логіка та само, але виконання різне. Вірніше інвертор зможе підмішати на вхідну мережу, але ви не зможете вже контролювати чи ця енергія піде до ваших споживачів, які підключені після лічильника, чи буде віддана в загальну мережу.
А зі звичайним лічильником - все що будете віддавати в мережу буде рахувати вам у спожиту енергію. Хотів провести даний тест, але не встиг. Думаю ще пограюсь за нагоди.
@@Vladyslav_M так це саме те... Цікаво саме підмішування для внутрішніх споживачів будинку , в цілях економії. Також , чи якось стандартизується це в гібридах, як називаєтся вірніше як зрозуміти що у гібрида це є. Мені ще не траплялися такі тести даного функціоналу з лічильником. Якщо вам вдасться то буде дуже цікаво. Дякую за відео, цікаве, все наглядно.
@@MickieKoshman шукайте по ключових словах Обмежувач потужності (лімітер). Це зовнішній трансформатор, який підключається до інвертор двома дротами і одягається на фазний провід після лічильника. Сам по цьому трансформатору інвертор і буде розуміти, що в мережу до лічильника не варто віддавати енергію, або з певним обмеженням потужності, яке виставите в меню.
@@Vladyslav_MЯкщо лічильник старий, то може не рахувати зворотній ток, але може заклинити якщо зворотна потужність достатьня для цього. Щоб потім зірвати з клину - довелось подати пряму потужність в 5+квт....
Дякую за надзвичайно інформативне відео, якраз вибираю контроллер з інвертором.
Автор реально крутий. Все відео на одному диханні подивився. Круче голівуда.
Дякую :)
Професійно. Без пафосу і води. Цікаво. Дякую. Respect.
Дякую!
Спочатку думав не переробляти охолодження, навантаження не велике до 1квт, (інвертор 3.2квт), але коли він попрацюва добу в транзиті і розігрівся до 45 градусів, то переробив. Поставив контролери, насверлив отворів в верхній кришці і розвернув вентиляторі в щоб дули в верх. Дякую за це відео!!! Тепер інвертор холодний.
Дякую. Так, то гарна переробка. А робили, щоб вентилятори дули постійно на маленьких обертах?
@@Vladyslav_M Так звичайно робив. Там же дросель постійно грієтся, незалежно від навантаження. Доречні не можу зрозуміти чому.
@@Vladyslav_M так оставив малі оберти, тому що малий дросель постійно грієтся. І бачу що тупанув, не в то відео коментар написав. Було відкрито два відео перше по переробці охолодження і друге це.😄
Та нічого, буває) Холостий хід інвертора 3квт 30вт. От і має кудись тепло розсіюватись. Частково на дроселі.
*Дуже цікаво, дякую!*
Ще хочу подякувати, за подробиці, це дуже-дуже добре!
Дякую!
Дякую за велику працю і детальний огляд!
Кожне таке відео як подарунок.😀
Це добре. Не просто так старався)
Дуже інформативне відео. Величезна робота. Дякую!
Дякую!
Дякую! Дуже цікаво, як завжди.
Дякую!
Я сейчас занялся модернизацией такого инвертора 6200 Вт, только наверное чуть более свежего релиза, с одним трансформатором АКБ но на двойном сердечнике. Мне не нравится что при малых нагрузках трансформатор АКБ работает в режиме амплитуды типа меандр, от этого большое потребление на работу этого трансформатора АКБ и соответственно его разогрев либо на холостом ходу, либо при малых нагрузках. Получается что включая в доме освещение, лампочку 55 Вт, преобразователь от АКБ потребляет все 150 Вт. Очень низкая эффективность при малых нагрузках.
Хочу чтоб при малых нагрузках, либо при холостом ходе, трансформатор АКБ работал не с сигналом меандр (как при полных мощностях), а переходил на работу с синусоидальным сигналом, приближенно к резонансному типу преобразователя, для этого делаю другой ШИМ контроллер, который будет при регистрации малой нагрузки или холостого хода, двукратно увеличивать частоту тока трансформатора до 75 кГц и питать катушки трансформатора короткими импульсами для поддержания синусоидальной амплитуды на трансформаторе. Так потери на трансформаторе значительно ниже, не греется при малых нагрузках.
Мощность холостого хода преобразователя после такой доработки в целом заметно ниже.
Крутезний огляд, як завжди!) Дякую за корисну інфу. Навіть сам виробник, мабуть, не знає стільки, скільки в цьому відео висвітлено!))
Дякую за перший коментар) Виробник думаю багато про що знає, але не завжди хоче розповідати про це клієнтам.
Добре, якби хоч виробник сказав як калібрувати ті інвертори. Бо ще жодного повмр не бачив, щоб хоч один параметр не глючив)). Особливо струм заряду чи розряду.
@@taraspavlyk4932 Є таке, просто деякі струми, той же струм на АКБ фактично не заміряється, а прораховується звідси і не висока точність. Але не можу сказати, що вона дуже низька
@@Vladyslav_M Так, по схемі видно, що в колі батареї немає вимірювачів струму. Мій попередній (такий, як у Вас згорів) брехав на певний відсоток (так, як і Ваш)). І то лиш на струмі заряду. При виставлених 10А фактично заряджав 14А, при виставлених 50А фактично давав близько 70А. Короче пропорційно завищений показник. Але вилікував то установкою змінного резистора на 10КОм в блоці charger buck, в колі операційника u3 замість резистора r60 на 5,6КОм. Тоді можна фактичний струм заряду підігнати під цифри заданого на екрані.
А от в новому інверторі, як зараз на огляді, струм і заряду, і розряду (але розряду лиш на холостому ході) завжди завищується на екрані на 5А. При виставлених 20А на екрані пише 22А, а по факту 17А. При виставлених 100А пише 102А, а по факту 97А. Тобто завжди 5А завищує в показах. І на холостому ході показує 6А (5 доплюсовує). Воно б нічого, але по тих показах вентилятор вмикається при зарядці. І спрацьовує кулер на 5А швидше)).
От тут не знаю як то калібрувати. То вже явно в програмі доплюсовано, а не похибка кіл вимірювання.
@@taraspavlyk4932 Так, цікаво. То виходить у Вас заряджає струмом близьким до 100А? Бо в мене 90А максимум було
Дякую за відео і роз'яснення стосовно "нуля".
Дякую за коментар!
Спасибо за Ваше видео! Наголос у слові «мерЕжа» от такий😊
Успехов в Ваших начинаниях!
Дякую за відео! В мене такий) Теж до bulk не заряджає
UPD. додивився відео до кінця, поняв що буде заряджати :)
UPD2 додивився до самого кінця.. блін... )
Дякую. Стосовно Bulk хотілось би щоб і при 50% заряду заряджав відразу великим струмом. Але для Lifpo4 не факт що так буде, маленький перепад напруг. А режим Lib - поки не зрозумів. Може у виробника ще запитаю, бо якісь дивні напруги там прописані.
В мене в такому ще й lic є. Хз що це.
11:45 от тому я раджу взяти більше по потужності, бо вентилятор не включається. І добре що вони послідовно включаються але краще б плавне наростання і ШІМ щоб нікого вночі не розбудити
Доброго здоров'я! Всі інвертори юзаю з перемичкою на вході/виході нейтралі.
На фільтри не зважаю.
Поки що, не спалив жодного.
Вашого апарата шкода.
Доброго дня. Дякую. Так, можна об'єднати перемичкою, нічого критичного не має статись, але через фільтр трохи краще)
@@Vladyslav_M просто, перемичка простіше, ніж ігри з релюхою, та й надійніше, через більшу стабильность контакту)
Доречі, може саме через наявність реле, губиться синхронізація.
Бо при постійній нейтралі інвертора зрозуміліше, як відпрацьовувати
@@Mamkin_inJener Але при наявності 2х реле розмикається і фаза і нуль тому також в теорії може бути більш надійніше від зворотньої напруги.
Так якщо перемичку поставити, на що мені китаєць відповідав що згорить інвертор, що він тоді мав на увазі, може в режимі підмішування може статись збій, (свій інвертор використовую по повній… сонячні панелі, АКБ LifePo4, по началу використовував підмішування, до речі при цьому вхідне реле нуль не розриває)
Привіт, таке питання. Ви повноцінно використовуєте інвертор з перемичкою по нейтралі? тобто сонячні панелі теж працюють?
45:30 це явний глюк програмний, я поклав багато таких інверторів і лише у 2х була така проблема, я також намагався це пояснити на сайті виробника і у мене так ніфіга і не вийшло.
Дякую за проведену велику роботу
Дякую за коментар
Дякую за інформацію та працю. Дуже цікаво
Отримав інвертор цього виробника 4.2 кВт. Виявив , що він не бачить навантаження меньше 100вт. Навантаження менші 100вт ні дисплей ні застосунок не відображають. Маю також 3.0 кВт цього ж виробника. З ним ніяких проблем. Він і в застосунку більш коректно відображає роботу.
Різні моделі - різні особливості.
Як завжди, дякую за відео. Скажіть, як ви вважаєте, чи доцільно на цьому інверторі 6.2кВт робити таку саму модернізацію системи охолодження, як ви робили на молодшій версії на 24В? Бо тут вона значно продвинутіша "із коробки". Хіба що десь колись читав, що ставлять окремий, 3й вентилятор на MPPT-радіатор, якщо підключають сонячні панелі.
Дякую. Стосовно модернізації я би напевно просто розвернув вентилятори догори і просвердлив зверху отвори. Плати регулювання напевно би не встановлював.
Дякую за гарний огляд та тест.
Після тестів та ремонту чи рекомендуєте Ви до покупки дану модель гібриду?
Чи шукати щось інше?
Маю такий же PowMr, що у вас був на 3.2 кВт.
Але хочу перейти на 48 в систему.
Загалом наче нормальний інвертор. Отримав по гарантії плату на заміну. Свої обіцянки виконують
@@Vladyslav_M А якщо ремонтувати то в який бюджет вилився ремонт?
Дякую за відео дуже змістовно, дайте будь ласка посилання на документ книжку яку ви дивилися у відео
Дякую за огляд, тільки не зрозумів який можна зробити висновок стосовно зарядки і режиму float, він виправився чи знову така сама ситуація? у мене на клоні Anern 6200W точна така історія з зарядкою, не знаю як виправити, чи залишити однаковими bulk і float чи як бути?
У Вас lifepo4 акумулятори? Ця особливість виражена саме для lifepo4. Для себе вирішив різні напруги bulk i float і якщо потрібно заряджати максимально швидко то включати еквалізацію з заданою напругою.
так, саме lifepo4, поки що виставив однакові bulk і float@@Vladyslav_M
Вітаю, чи вдалося щось вирішити з float для lifepo4 ? Комірки в мене розбалансовуються через цей режим, балансування батареї замале, не знаю як вирішити
Дуже цікаво
Дякую за огляд!
Можливо, є посилання на керівництво українською до POW-HVM6.2M ?
Дякую за коментар. Десь було але не можу знайти...
Дякую за огляд! У мене тут назріло питання такого плану: в тех. характеристиках цього інвертора є рядок:
Maximum Second Load(battery model) - 2066W
Я було подумав, що це означає що максимальне навантаження в режимі роботи від батарей - 2066 Вт. Але у вашому огляді він витримує близько 6квт від батареї.
Як це пояснити? Що вони мають на увазі, коли пишуть - 2066 Вт ?
То якщо інвертор має 2 виходи на навантаження. Один (основний) відключиться коли АБК розрядиться до певної межі. Другий вихід продовжить живити критичне навантаження (роутер, ТВ, ноут та інше) вже до повної розрядки АКБ.
@@Vladyslav_M мова йде про цей інвертор Powmr 6.2. У ньому є 2 виходи?
У мого 6.2 лише один вихід. Думаю там однокова інструкція з іншими моделями.
У цієї моделі 10.2 квт вже 2 виходи ruclips.net/video/MbzgBaDR9JQ/видео.html second output тестував на відео. Є таймкоди.
Можливо вже є моделі на 6.2 із подвійним виходом, постійно щось змінюють.
@@Vladyslav_M тепер зрозуміло, в нових моделях є два виходи. Дякую!
@Vladyslav_M з приводу максимального струму 100А,
можливо програмно вираховується максимальний струм на основі вхідної напруги та струму.
Чим менший вхідна напруга, тим більший вхідний струм буде. І напевно вони певний захист поставили по вхідному струму.
І мені чомусь здається при 230в вхідної напруги ви отримаєте 100А.
Так, цілком може бути.
Спасибо за видео, все очень подробно, что не может не радовать.
У меня такой же инвертер, но от Anern. Судя по всему отличия лишь внешние, по меню, вентиляторам и прочему все совпадает с данным инвертеррм от PowMR.
К Вам вопрос: какого потребление инвертера из сети у Вас при выключенном (или без нагрузки) инвертере?
Моя проблема: инвертер берет из сети 2-2.1А даже когда заряд ячеек уже прекратился. Инвертер при этом выключен (кнопкой). Аналогичное потребление и с включенным инвертером без внешней нагрузки (инвертер в режиме байпаса, напруга на выхоле выдаётся такая же, как и в сети). Получается, что фоном инвертер тянет из сети аж 2*220=440Вт, что невероятно много.
При этом от батарей инвертер также потребляет около 1А, как и у Вас, т.е. ~50-55Вт.
Пока что сделал отключение цепи заряда (сразу оба полюса, как Вы советовали в Вашем следующем видео) с помощью реле приоритета (или мониторинга тока) при низком токе заряда.
Никакое копание в настройках пока не помогли.
У Вас также? Как можно победить данную проблему?
На відео 7:44 я показував споживанна з мережі на холостом ходу. Воно складає 54Вт. Для змінного струму не коректно множити амери на волти. Треба ще множити на коефіцієнт потужності (PF) і тоді споживання у Вас буде 50Вт, а не 440Вт. Або дивіться прсото по лічильнику, скільки він відображає споживання. Лічильник має коректно враховувати, з використанням PF
@@Vladyslav_Mа як на рахунок реактивної потужності? Маю при вищевказаних умовах холостий хід струм по лініі 220в рівня 3.4 А !
В теорії так, це не впливає на лічильник, але ж струм фактично є, в мене навіть слабий провід нагрівається і це відчутно.
Владислав, чи можете ви на своїй вимірювальній розетці (білій) а також токовими клещами заміряти холостий хід свого Powmr 6kw?
@@Vladyslav_M Мій саме такий "китайський красень" без сонячних панелей з акумулятором якраз по лічильнику (Миттєве споживання ) споживає при повністю заряженому акумуляторі від 500 до 1000 ват. Якщо розімкнути DC автомат до акумулятора, то споживає 140 ват.
А мої китайські друзі з підтримки powmr цьому не повірили.
Дякую за огляд. Хочу запитати, як поведе себе збірка при пікових навантаженнях, напр. запуск компресора 1.1 кВт? Чи не варто так експериментувати?
Дякую. Я у відео запускав насос свердловини 1.4квт з фоновим навантаженням здається на 3квт. Тому компресор 1.1квт без проблем. Навіть не помітить.
@@Vladyslav_Mдякую
доречі в режимі підмішування завжди шумить вентиляторами...Чекаю батарею поки працює 7кіловат сонячні панелі + мережа...та от вентилятор працює навіть без навантаження сьогодні о 19-30 небо затянуте хмарами і на вулиці вже майже темно дивлюсь панелі 10ват дають а інвертор далі фігачить вентилятором поки панелі повністю не потухли))) powmr 6.2 20 липня.24 року випуску
Так, нажаль такі варіанти можливі. Бажано встановити плати регулювання обертами вентиляторів. Щоб не було шуму без потреби.
А його вхід нуля і вихід нуля можна підключати до загальної шини нулів, чи потрібно робити розрив між входом та виходом?
Може дроти від BMS потрібно прикрутити під шину, щоб контак дротів був з площадкою акб. Тоді буде нормальний замір.
Можна, бмс буде відображати напругу точніше. Але тоді для струму буде ще гірший контакт. Все-таки краще довести опір до ідеалу і нагрів тоді по шинами буде менший.
@@Vladyslav_M Точно, я про контакт неподумав.
доброго дня. обов'язково треба лампочка? і що станеться, якщо її не буде?
Доброго дня. Можна без лампочки, але в момент підключення може бути іскра, або якщо слабенька бмс, то навіть може вийти з ладу. В мене на практиці виходу з ладу ще не було. Якщо один раз підключить батарею і користуватися можна без лампочки. В мен було багато відключень, включень батареї.
@@Vladyslav_Mє ще питання. У моєму аксіомі 3 кіловатної теж 3 реле. Розмикається і фаза і нуль. На платі біля одного реле є місце під гвинт. З'єднаний на вихід нуля. Я так розумію якщо закрутити гвинт то нуль буде з'єднаний із землею. А можна на корпус замість землі підключити нуль, занулити інвертор.Так як не мае заземлення в квартирі?
@@Grant-g2y Якщо він точно з'єднаний на вихід нуля, то можна спробувати (але майте на увазі що в такому випадку якщо встановлено УЗО до інвертора - може вибивати).
В мене той контакт іде до доріжок реле, на випадок якщо реле має перекидний контакт і після переходу на акумулятор нуль може замикатись на землю, а не постійно бути підключений на землю.
@@Vladyslav_MКраще просто нуль подати на вихід нуля інвертора через перемичку? Щоб отримати нуль и фазу. дякую за ваші відповіді дуже допомагають.
@@Grant-g2y в такому випадку вхідний EMI фільтр не буде працювати (ви його просто перемкнете, вхід фільтра і вихід, який по нулю встановлений) і під час заряду АКБ в мережу можуть проникати певні фонові завади. Працювати точно буде, але рішення також не ідеальне. А якщо перемкнути контакти реле, то фільтр залишиться в схемі.
Вирішив передивитись ще раз обидві частини огляду цього інвертора . В мене один із інверторів подібний- 4,2квт 24в. Зацікавив момент GRID-tie функціонал та другий вихід. Можливо він і є для подачі надлишкової сонячної генерації? Якщо це так, він дуже цінним елементом, так як комбіноване використання обох виходів дасть можливість використовувати 100% сонячної генерації просто завантаживши другий вихід . Було б цікаво протестувати такий інвертор з цієї сторони. Якщо припущення вірне, такий інвертор дасть набагато більше .
Так, і є. Це для віддачі надлишків енергії в мережу.
Але для віддачі надлишків має бути оформлений зелений тариф і встановлений двонаправлений лічильник.
@Vladyslav_M Ви мене не зрозуміли. Якщо завантажити цей додатковий вихід, наприклад підключити електробойлер. На цей вихід подається тільки не використана сонячна генерація. Таким чином ми , теоретично, можемо довести використання PV навіть до 100%. Без шкоди для основного виходу. Інвертор сам повинен визначати потужність , направлену на другий вихід. Я завтра почну тестувати цей вихід на практиці. В мене , нажаль , немає необхідних приладів, але я розумію як це зробити. Звичайно ж доповім про результати .
Зрозумів. Ні, другий вихід призначений не для скидання надлишків. Він потрібен для підключення критичних споживачів (роутер, та ін). Коли АКБ розряджається до певної межі (задається в меню) - основний вихід відключається а додатковий продовжує живити споживачів. У цьому відео ruclips.net/video/MbzgBaDR9JQ/видео.html на 39 хв, 20 секунді показував як працює цей DUAL OUTPUT
Скажіть будь ласка. Для цього потрібно балансир і bms для інвектора
Якщо у вас окремі комірки, а не АКБ в зборі, то БМС потрібна, на відео підключаю з БМС. БМС має вбудований балансир.
На відео JK BMS B2A24S20P магазин t.ly/JKB
Дякую за якісний матеріал. Підскажіть, як правильно підібрати панелі під такий інвертор?
Дякую. Краще орієнтуватись на робочу напругу стрінга з панелей десь 300-400В (і холостий хід щоб був не більше 450-470В).
Можна взяти 6шт панелей по 500Вт з’єднаних послідовно і потім ще паралельно один такий стрінг на 6 панелей. Струм буде близько 23-25А, що нормально для інвертора. МППТ буде не сильно нагріватись. І загалом інвертор буде добре себе почувати, бо йому майже не треба буде змінювати напругу для високовольтної шини, яка складає 350-400В. Якщо візьмете панелей наприклад на 150В, то інвертору треба буде постійно піднімати напругу до 350-400В, струми будуть більші і буде більше нагріватись, нижчий ККД.
Або комбінувати інші панелі - 4 стрінга наприклад в паралель.
Вітаю! Чудовий огляд!
Коли плануєте протестувати роботу з сонцем?) Дуже цікаво!
Вітаю. Дякую. Ну напевно не дуже скоро, якщо останню хвилину відео дивились)
@@Vladyslav_M так, я вже додивився ( прикро (
@@andreyviktorovich3063 Виробник поки не сильно шевелиться. Може замовлю за свої гроші транзистори, але треба спочатку всі випаяти і більш детально проаналізувати.
@@Vladyslav_M можу вам побажати лише успіхів! Ще раз дякую за вашу роботу)
@@andreyviktorovich3063 Дякую. Хай щастить!
Спасибо за ролик, очень полезно . Мы купили инверторы анерн 6.2 и 8.2 кВт. Они тоже не хотят заряжать от сети до напряжения выставленного в режиме юзера. Заряжают до выставленных значений только от солнечных панелей. Платы управления что у вас в повер мр, что у меня в анерн одинаковые стоят.В анерн тоже заряд останавливается на 56.6в в версии 8.2кВт, в версии 6.2кВт доходит до 57.8в от сети. От солнца доводит до напряжения что установишь. Но у них была проблема что от солнца постоянный срыв генерации происходит, если выставиш от солнца 50А заряд, а от солнца не может выдать, происходит срыв генерации. Я два месяца с китайцем переписывался, он мне выслал обновленную плату управления. Поставил новую плату, от сети так же недозаряжает, от солнца стал более менее нормально работать, не срывается генерация. Потом лн мне выслал еще одну плату управления, сказал что решили пооблему почему не дозаряжает от сети. Пока еще не ставил, не пробовал
Дякую за інформацію. Мені пообіцяли нову силову плату відправити, очікую на відправку.
Подивився ваше відео і також придбав такий. Але режим роботи вентиляторів інший, без мережі працює завжди один, а при мережі два вентилятори працюють. Чи можна додатково підключити плати регулювання які ви підключали у версії на 3.2Квт?
Так, плати можна підключити, якщо шум заважає. Зараз інший алгоритм у інверторів, які відправляють.
@@Vladyslav_M трішки провів тести і немає ніякого сенсу що б вентилятори тримати на середніх обертах. Живлення/підключення я можу взяти з тих самих коннекторів?
Так, можете взяти живлення з тих само конекторів.
@@Vladyslav_M вже спробував підключити до тих самих але нічого не вийшло по цих дротах вже приходить вольтаж регульований. А якщо взяти стороннє живлення + та - а жовтий залишити то видає помилку 01.
До речі так, у 6.2квт мінус включається коли потрібно включити вентилятори, а по плюсу регулюються оберти. Щоб працювало від окремого живлення, треба ще мінуси об'єднати, щоб на плату інвертора приходив жовтий провід і мінус від вентилятора. Оберти бачить по двом проводам.
Вітаю. Перш за все, велике дякую за такі відео. Є таке питання. В якомусь із тестувань інвертора Ви говорили що ймовірно все добре буде працювати е в схемі із спільним нулем. В мене якось так не виходить. Інвертор 4.5квт/24в. Нуль загальний. Навіть при відсутності вхідної напруги, інвертор показує її наявність на вході. При цьому періодично щось всередині поклацує. На вихід генерує, але, як мені здається, не стабільно, бо стабілізатор, що стоїть поруч також синхронно поклацує. Мабуть бачить якість стрибки напруги. Як тільки нуль входу розриваєш, все стає на місце. Можливо є які рішення цього питання? Чи робити комутацію нуля так як і всього іншого? Дякую.
Вітаю. Складно щось підказати. Якщо інвертор краще працює з окремим нулем, то дійсно бажано зробити нуль окремим. Бо можуть бути ще якісь особливості в схемотехніці інвертора.
@@Vladyslav_M дякую. Але поки що шукаю рішення як то все схемотехнічно зробити в разі використання сонячних панелей. Маю на вході в будинок 3 фази. Думав повісити інвертор з панелями на одну фазу для постійної роботи. Розділити нулі по фазах на щитку виглядає нереально.
Розумію. Також планую інвертор лише на одну фазу. Інвертор 4.5 квт наскільки пам'ятаю при роботі від акумулятора розриває і фазу і нуль. Тому спільний нуль може бути не найкраща ідея.
@@Vladyslav_M Якось дивно сталося. Вчора вирішив знову перевірити як все працює. Просто все скомутував як і планував. По схемі з загальним нулем. І о чудо! Все запрацювало стабільно. Цілий день інвертор працював на генерації електрики для будинку. Без ніяких стрибків і нестабільності. Тобто можу константувати що з загальним нулем інвертор працює. Хоча два нулі в самому інверторі і не зв'язані.
Дякую, що відписались
Здрастуйте. Дуже повчальне відео. Є достатньо інформації для розуміння. Дякую за вашу роботу. В мене як раз цей інвертор, тільки струи по мппт22А. Скажіть б ласка як ви виключили пищік? Голова ввд нього у мене вже пузне і суміди ругабця. Дякую
Вітаю. Параметр 18. Аларм контрол. Відповідає за даний зумер.
Близько трьох місяців експлуатую два інвертори цього виробника. 3 квт та 4,2квт. Основний висновок співпадає з думкою автора - вони непогані, відповідають своїй ціні та доволі якісні. Але виявились і ряд недоліків. Наприклад- регулярно, періодичністю три-чотири рази на місяць додаток не фіксує генерацію. Хоча в розділі аналізу проходить і генерація, і навантаження. Є проблеми з підключенням навантаження. Наприклад- якщо від інвертора напряму підключити офіс з компютерами, то деякі з них відмовляються працювати. Зависають, сніжить монітор і т.д. Частково проблема вирішується підключенням через загальний щит.Можливо це звязано з нолем, але я так і не зрозумів як це вирішується.
Так, загалом все вірно. Стосовно фонових завад від інвертора - краще працює, якщо нуль об'єднати (вхідний і вихідний), тоді менше завад (при роботі від акумулятора). Ну і заземлення обов'язково має бути. Ще встановлюють фільтр живлення перед інвертором і на виході з інвертора.
@Vladyslav_M Сьогодні встановив мережевий фільтр на виході з інвертора 3 кВт. Все стало на свої місці. Комп'ютери працюють відмінно , зник сніг на моніторах, чітко працюють камери та реєстратор відеонагляду. Це фільтр 20A. CW4L2-20A-S.
Це добре що допомогло, дякую що відписались.
на осцилі можна подивитись перехід якось налаштувавши тріггер на більшу амплітуду (всплеск може є)? І ще й в режимі одиночного захоплення, а потім в паузі розгорнути і розгланути?
Спасибо за видео. Подскажите, когда инвертор в режиме байпас (питание от сети) мощность так же ограничена, или ограничение в 6.2квт отсутствует в этот момент?
В байпасі так само лише 6.2квт.
Не почув про виходи на навантаження Main та Secondary, у чому їх відмінність, як конфігурувати їх параметри?
Тому що в даному інверторі їх немає
Доброго вечора
Хотів поцікавитись по 30 пункту
Бачив відео де при виставленій напрузі зарядки інвертор може завишати напругу на кілька десятих, потім напруга падає до підтримуючої
Кажуть може бути проблема проблема, якщо при вирівнюванні батареї інвертор зависить напругу вище 58,4в то БМС відключить батарею від інвертора і це спричиняє якісь проблеми
Вам щось відомо про це?
Які можуть бути проблеми?
І ще питання
Чому при напрузі АКБ 52,5 в, рівень заряду у відсотках відображений як 23%
Я хочу розрядити АКБ до 48 в, але боюсь що коли заряд у відсотках дойде до 0%, відключиться БМС
Є такий ризик?
Таке питання. Для off-grid хатинки в горах буде оптимальним такий режим роботи:
більшу частину доби споживання на рівні 100 - 300 ватт,
періодично вдень можуть підключатись прилади потужністю до 4 КВт (інструменти і зварювальний апарат).
Тому однозначно потрібен потужний інвертор, який втім буде працювати рідко
і його вихід буде на окремий шнур,
більшість часу справлятиметься постійно включений інвертор на 2 КВт з малим
власним споживанням енергії.
Чи можливо зробити таку конфігурацію з даним гібридним контроллером
(мені подобається його ціна/якість/можливості), особливо
цікавить на скільки зменшується його власне споживання, коли інвертор виключений
і він працює лише як MPPT контроллер?
Конфігурація зрозуміла. Як це краще реалізувати не підкажу. Гібридний інвертор при заряді від мппт (без генерації синусу) якшо не помиляюсь споживає 30-50% від звичайного споживання на ХХ. Тому відключення інвертора кнопкою це дієвий варіант.
@@Vladyslav_M Дякую за відповідь.
Спасибо за видео. Что будет если аккумулятор отключится БМСкой? Такое возможно как при заряде так и при разряде.
Дякую. Якщо пороги правильно налаштовані, такого не має виникнути. Бмс не відключає повністю, коли іде перезаряд, лише зарядні транзистори. А по низькій напрузі також треба коректно налаштовувати. Навіть якщо бмс і відключить, то інвертор просто відключиться, адже він працював від акб в цей час.
ви підключили без заземлення? можете зробити замір наявної напруги на корпусі?
Підключав із заземленням. Напруги на корпусі не помічено навіть без заземлення. Виміряти зараз немає на чому.
Привіт, цікавить рішення якщо потрібно підключити до інвертора такого типу котел який залежний від нуля, входить в помилку😊
Привіт. Як варіант об'єднати вхідний і вихідний нуль по клемах, або перемкнути всередині контакти цього реле, яке розриває нуль.
Друже, класні у тебе відео. прямо навчальні посібники. Як твій глядач маю запит. Можеш записати коротеньке відео, для чайників, про те у якій послідовності правильно відключати інвертор, наприклад PowMR для обслуговування наприклад. Бо тобі як фахівцю мабуть там усе очевидно, а мені як чайнику ні. а поки думаєш над відео можеш будь ласка у відповідь на цей коментар текстовою написати що за чим треба робити для відключення інвертора?
Дякую. Колись відео буде, але поки текстом:
Відключаємо інвертор кнопкою з боку інвертора
Відключаємо автомат який живить інвертор (220В)
Відключаємо батарею автоматом, чи за допомогою бмс.
Підключаємо назад в зворотньому порядку. Тільки бажано спочатку зробить попередній заряд конденсаторів по лінії акумулятора - підключать в розрив акумулятори лампу розжарювання, або резистор.
@@Vladyslav_M даруйте якщо туплю. Для уточнення чи правильно я все зрозумів про послідовність відключення?
1. Викл.кнопку живлення на інверторі.
2. Викл. Автомат постійного струму на акумуляторі.
3. Викл. ввідний автомат на вхід інвертора.
4. Викл. автомат з виходу інвертора?
@@Vladyslav_Mдякую за відповідь. Я вам вже писав але виникло таке запитання. Мені думалося що наступна послідовність відключення інвертора є трішки більш логічнішою. У жодному разі не спирачаюся просто якщо можете прокоментуйте що з цією послідовністю не так. Ситуація: інвертор ввімкнено,мережа та акум підключені. Треба відключити інвертор. Якщо у такій послідовності
1. Викл. автомат змінного струму на вхід інвертора. (Інвертор перемкнувся на батарею)
2. Викл автомат зміного струму на виході інвертора (відєднали навантаження споживачів з інвертора).
3. Викл.кнопку вкл/викл.на корпусі інвертора.
4. Викл. Автомат постійного струму між інвертором та автоматом.
Що думаєте про цей порядок відключення?
Я написав найбільш правильну процедуру на мою думку. І поки не буду змінювати свої показання :)
Кнопкою відключаємо щоб інвертор перестав генерувати синус і відключення ввідного автомату через повільні дії чи через брязкіт контактів не змогло призвести до зустрічної напруги. Акумулятор бажано відключати в останню чергу і включати в першу чергу. Навіть китайці почали клеїти наклейки, щоб робити маніпуляції з акумулятором лише на виключеному інверторі. А якщо він буде включений в мережу це вже не дуже правильно та інколи небезпечно.
👋
Підкажіть як вимкнути звук, при натисненні клавіш меню, дуже голосно
Пункт аларм контрол. Номер подивіться в інструкції.
Доброго вечора. Шукав 3 частину. Але не знайшов. Що за вибух стався?
Доброго вечора.
Ось продовження ruclips.net/video/5CaiO5B7ggg/видео.html
І ремонт ruclips.net/video/z6jYz309Gdg/видео.html
@@Vladyslav_M доброго вечора. При тестуванні ви збирались підключити ще і сонячні панелі. 3 частину я з цікавістю подивився і маю надію, що інвертор вже працює. Є вже і 4 частина? Мене дуже цікавить від якої найменшої кількості панелей він буде працювати? В мене є можливість застосувати 5 панелей (Risen 500, напруга при максимальній потужності 42В, а струм 11,8А. Напруга холостого ходу 51В). Наче всього достатньо, але мене лякають, що інвертор від такої кількоті панелей навіть не запустится. Яка ваша думка? Не хочеться вкладати гроші на вітер, а зразу купляти 10 панелей немає можливості. Ще питання: в режимі ДБЖ споживана потужність дійсно становить 50Вт? Чи вона значно більша?
Добрий день. Як Ви підключали проводи від акумулятора до клем в інверторі? На кінцях проводів гільзи, чи без них? І взагалі, як правильно? Дякую.
Добрий день. Так, на кінцях гільзи, так більш правильно.
А відносно відсутності нейтралі - я ось собі думав, що у випадку саме такого інвертора (або старших моделей) та системи заземлення ТТ (коли в домі своє заземлення), можна при автономній роботі просто комутувати одну із 2х вихідних фаз із заземленням, тобто зануляти її, і ця фаза стане нейтраллю. Не складно це робити, наприклад, ручним вимикачем, але ось як це здійснити автоматично, щоб коли інвертор відключається від мережі, то автоматично AC OUT N з'єднувалось із заземленням, ще не придумав.
Якщо треба автоматично, то замість реле з 2-ма контактами (яке встановлено на комутації нуля) треба просто встановить перекидне реле на 3 контакти і буде комутування одного вихода інвертора на землю. В багатьох інверторах так і зроблено. Не знаю чому тут встановили таке реле на один нормально відкритий контакт.
@@Vladyslav_M Це да, пам'ятаю цей момент на відео, але це треба повністю розбирати інвертор, виймати/випаювати старе реле, впаювати нове і т.д., тобто для продвинутих користувачів. У мене, наприклад, паяльника нема :) Тому думав, щоб щось таке зробити "назовні" (відносно інвертора), щоб інвертор не вскривати, не чіпати.
@@klotoslive5707 ну тоді автоматично напевно буде трохи складно ) хоча можна подумати про якусь зовнішню релюшку, але треба подумати по якому сигналу вона буде це комутувати. В деяких інверторів є окремий вихід для комутації зовнішнім реле. І при зникненні напруги інвертор подає сигнал на зовнішнє реле, чи пускач.
@@klotoslive5707росто перемичка на вході-виході нейтралі і розмикати тільки фазу. Всьо. Не тре нічого вигадувати.
Дякую.👍 Івертор pomr 5.6 пункт split phase on off. Треба чи ні?. Дякую
Дякую. Можливо додатковий вихід для критичних споживачів. Точно не знаю.
@@Vladyslav_M дякую 👍
А саме підключення інветрора від а до я ,у тебе є відео. Буду вдячний!
Ні, нажаль поки ще немає.
Чи не з'явився у вас досвід модернізації системи охолодження? Готовий кромсати корпус, може й тихі 120мм кулери зможуть вирішити питання, але чужий досвід був би дуже корисний
Ще ні, нажаль не пробував на цьому інверторі.
@@Vladyslav_M Вчора подивився ваше відео з модернізації через плату регулювання температури, таке теж спробую для початку. Цікаво, що у мене інвертор на 6,2кВт, зовні такий же як ваш, а всередині компонування інше. Радіатор низкольтний коротший у мене, і трансформатор один. Ще не підключав, бо батареї з Нкон приїдуть мабуть в листопаді аж
Чи знаєте ви, як зробити зв'язок PE-N, щоб інвертор працював з УЗО в режимі батареї. Ідея полягає в тому, що на виході має бути зв’язок у режимі батареї, а в режимі обходу зв’язок має бути від’єднаний. Як ти це робиш на своєму боці?
Доброго дня, не зовсім зрозумів якщо перемичку на Nвх і Nвих поставити це критично?, щось може згоріти?, чи тільки фільтра не буде ?
Доброго дня. Не критично, можете встановити. Тільки фільтра не буде.
Цікаве відео. Цікаво як працює цей інвертор про підключенні звичайного бензинового генератора з не постійним нулем? Чи буде він працювати та заряджати АКБ. Дякую за відео.
Дякую. В мене працював нормально з моїм генератором (режим Apl на інверторі).
@@Vladyslav_Mдякую за відповідь. І ще одне питання. Ви поставили запобіжник між мінусом АКБ та В-. Сам думаю як поставити. Просто більша вірогідність отримати КЗ на виході з батареї і можливо пошкодити БМС. Це мої думки. І я хочу розібратися як правильно. Не підкажете логіку підключення запобіжника як на відео.
Я ставив по мінусу лише тому що мені було так зручно. Чи по клемам і дротам, які були для підключення, чи по довжині проводів. По правилам більш правильно встановлювати запобіжник по плюсу. Якщо плюс розімкнеться то коло розірветься все одно.
Крутий огляд.
Топ.
Підкажіть.
Чи нормальні акумуляторні комплекти від цього виробника, PowMR ?
Дякую. Якраз замовив один powmr акб на огляд 12В 150Аг. Зробив сьогодні допис про нього. Приїде - зроблю огляд.
www.youtube.com/@Vladyslav_M/community
Дуже цікавий огляд.
Я хочу собі такий інвертор, але не знаю чи потрібно робити дозвіл через обленерго. Підкажіть чи можу я собі встановити його сам, і чи не буде у мене проблем, так як ви кажите що він коли йому потрібно підбирає або викидає в мережу
Як я розумію я можу спокійно встановлювати його і підключатися до мережі
Можете самостійно встановлювати. Без проблем. Віддача в мережу відключена за замовчуванням. За потреби можна активувати, якщо захочете продавати енергію по зеленому тарифу.
Дякую
Добрий день, зробив охолодження через плату керування вентеляторів, помітив що МППТ контролер нагрівається до 70 градусів, це не критично? чи треба збільшувати оберти вентиляторів?
Добрий день. Встановіть один датчик регулювання не на малий радіатор, а на мппт. Щоб були більші оберти саме від мппт. Малі радіатори менше нагріваються. І на великий радіатор налаштуйте щоб при 60 градусах вже були максимальні оберти.
@Vladyslav_M добрий день, з новим роком! Які температури допустимі для мппт? В мене гріється до 60 градусів.
Добрий день. З новим роком. 60 градусів - нормально, 70 також нормально.
@Vladyslav_M дуже дякую
Вітаю! Можливо ви десь про це говорили, але все ж таки запитаю, чи можна сам інвертор підключити без акумів до мережі щоб перевірити його працездатність?
Вітаю. Моделі 4.2-10.2 квт можна. Вони вміють працювати без АКБ (здається всі).
Опис функції "включити батарею на 3 секунди" це явно означає активувати літієву батарею яку відключила бмс (чого не вміють комп'ютерні упси). Інвертор подає напругу на акумулятор. В цьому і заклечається підтримка літієвих акумуляторів, ну крім звичайно зв'язку по can шині в дорогих інверторах. Цікаво чи відбувається це в режимі GEL чи USE.
Просто коли я вибираю режим lib, то інвертор виставляє якісь не коректні значення напруги. Тому для мене режим поки не відомий
Дуже інформативне відео, а де можна скачати інструкцію на українській мові?
Дякую. Це інструкція до інвертора Аксіома, якщо не помиляюсь, пошукайте в інтернеті.
Чи підтримує цей інвертор інверторні бмс (а точніше jk)? В сенсі чи зчитає він з нех параметри? Дякую за оглад
Дякую. Зараз вже наче всі інвертори (або більшість) відправляють з портом для БМС. Але чи потрібна та комунікація - я поки однозначно сказати не можу. Мені якось спокійніше коли я виставив параметри і знаю що виставив. А не бмс буде з інвертором про щось там домовлятись.
Подивіться еквалізацію, інколи коли вона відключена, може не працювати заряд булк.
Та наче не пов'язано. Гляну га всяк випадок. Там особливість роботи саме з lifepo4. Якщо більше розрядить, то заряд до bulk проходить нормально
Можливо ви знаєте який краще інвертор взяти для продуктового магазину там 3 морозильних камери 1 холодильна вітрина і два пивних холодильники такий як ви тестували чи MUST PV18-5248 PRO
Як на мене вони всі майже однакові всередині, зараз. Раніше Маст робили з запасом, а зараз як всі, без значного запасу потужності. Тому дивіться на ціну, гарантію, терміни та інше. Якщо топ сегмент, то це Деє, Віктрон, Хуавей.
Доброї доби.
В мене такий же інвертор, як дізнатися по якому протоколу він процює, для підключення бмс к батареї.
Дякую
Вітаю. В інструкції до інвертора мають бути вказані протоколи на яких працює інвертор. І це при умові якщо інвертор має окремий роз'єм для підключення бмс.
Дякую за відповідь 🤝
Дякую за відео, дуже багато корисного, ніде не можу знайти інформацію, можливо ви знаєте - цей інвертор може працювати без батарей так щоб міксувати потужність, наприклад - сонце дає 2кВт, загальне навантаження - 3кВт і він бере з мережі ще 1кВт, може він так? Дякую.
Підкажіть будь ласка чи можна зєднувати вхідний і вихідний нуль на таких інверторах? Бо він в режимі роботи від акумулятора генерує дві фази і котел не хоче працювати. Думав заземлити нуль але це не є безпечно з того що прочитав в інтернеті.
Можете об'єднати. Це не дуже правильно, але працювати буде. Або просто перемкніть реле, яке розмикає нуль. Це буде напевно більш правильно у вашому випадку.
Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, чи можливо встановити нижній поріг спрацьовування сигналізації (помилки 04). В мене вона появляється при напрузі 12.4 вольта (Інвертор 1КВт). З такою напругою батарея 100АГ працює досить довго. Відключення інвертора налаштовано на 11,9 Вольта. Звук сигналізації вимкнув, але напрягає блимання червоного індикатора помилки.
Доброго дня. Ці параметри здається взаємопов'язані. Змінить окремо 4 параметр не вийде.
Дуже дякую за огляд, та все ж хочу перепитати. 6.2 кВт він видає з акумуляторних батарей при стандартному підключенні? бо у документації пише що 6.2 видає тільки від панелей
Дякую. В мене видавав близько 6.2квт від батарей. Але виробник може щось змінити і буде працювати вже по-іншому :)
Доброго дня, нуль на вході і виході інвертора можна обєднати на одну колодку?
Доброго дня. Не бажано, але якщо ДУЖЕ треба то можна)
@@Vladyslav_M Дякую, то краще окремо?
Доброго дня! Підкажіть, будьласка, замовив powmr6.2 48 pro (dual in & out) чи маєте бажання зробити огляд та протестувати?
Доброго дня. Дякую за пропозицію, але зараз вже має декілька інверторів, батарейок, зарядних, бмс які хочу зняти.
Falownik PowMR 6,2 KW Instalacja paneli fotowoltaicznych to 3,6 KW, falownik nie jest podłączony do akumulatora i nie jest podłączony do sieci. Mam podgrzewacz wody o mocy 2 KW podłączony do wyjścia falownika. Falownik nie włączy grzejnika nawet przy pełnym nasłonecznieniu. Jeśli zamiast grzejnika włączę odbiornik o mocy 500 W, falownik będzie wytwarzał prąd. Jak ustawić falownik tak, aby cały czas dostarczał prąd bez względu na obciążenie, chcę, żeby dostarczał tyle prądu, ile jest aktualnie w produkcji i nie wyłączał się, gdy załączę większe obciążenie.
Instalacja fotowoltaiczna:
225 szer. x 16 = 3600 W
36,9 V x 16 = 295,2 V
Ustawienia falownika
ruclips.net/video/l9n7lgL5nu4/видео.htmlfeature=shared
Є питання по інвертору.
Коли працює від сеті постійно роблять вентилятори навіть без навантаження. Що може бути?
Інвертор цієї фірми 6.2
Може бути пов'язано з налаштуваннями заряду. Але що саме треба змінити не знаю.
аналогічна ситуація
доброго дня! чи змогли вирішити цю проблему постійно робочих вентиляторів на високій швидкості?
Доброго дня, підкажіть будь ласка на 4.2 кл потрібно ставити БМС, вибачте якщо не коректно задав питання, якщо потрібно то підкажіть який і де купити. Дякую за відповідь.
Доброго дня. БМС потрібна якщо у вас АКБ зібраний із елементів (комірок) літій іонних або літій залізофосфатних. Тоді треба БМС наприклад
B1A8S20P JK (Jikong) BMS t.ly/JKB (1A балансир, 200А робочий струм, до 8 комірок). Якщо АКБ свинцевий, то балансир не встановлюють.
@@Vladyslav_M Велике вам дякую що дали відповідь. Я так розумію що і для гелєвих не потрібно. Бережіть себе і близьких.
Так, для гелевих загалом не потрібно. Але можна встановити міжбатарейний балансир такого плану t.ly/BAL Це щоб він вирівнював напругу між різними АКБ. Якщо будете бачити, що на акумуляторах різна напруга, то можете встановити балансир.
@@Vladyslav_M Велике вам дякую.
Доброго дня.
Ви не стикалися з "мультивольтовим" на 12, 24, 36 48В powmr ?
Щось відгуків по них геть немає....
Ще ні, не мав справи з такими.
Підкажіть будь ласка, які параметри на заряд АКБ літій ( елементи тесли батерея ) 2 елементи 48 в потрібно ставити по вольтажу і струму щоб безпечно було для даної батереї ? Дуже дякую вам за допомогу
Інвертор такий як у вас 6.2 кВ
Вітаю! Підкажіть, будь ласка, коли зарядились акумулятори, вентилятори взагалі не відключаються, навіть коли нема навантаження. Температура на інверторі 22градуси, це так і має бути? Коли працює від акумуляторів, тоді вентилятори відключаються і працюють коли тільки нагрівається інвертор
Вітаю. Так, наче такий алгоритм зараз. Можна встановити плати регулювання обертів вентиляторів, щоб зменшити оберти, коли немає нагріву. Як робив у цьому відео ruclips.net/video/Q-VFa1Xtm-0/видео.html
Вам не треба шукати де взяти живлення для плат. Просто в розріз вентиляторів додати плати. Ось такі плати t.ly/Reg
Добрий день скажіть будь ласка чому powmr 6.2kv в режимі очікування при заряджених батареях роблять вентилятори він без сонячних батарей
Добрий день. Інвертор переходить до буферної напруги? Типу спочатку заряджає до більшої напруги bulk і потім опускається до буферної float?
@@Vladyslav_M Нещодавно встановили PowMR 6.2 і батарею LiFePO4. Така ж ситуація з вентиляторами при зарядженій батареї - шумить, як пилосос. Для Bulk виставив 55,4 В, для Float - 54,8 В. Заряджає в режимі Bulk до 54,8В (на 30 амперах), після чого струм зарядки падає до 1А, а потім ще менше. Заряд батареї тримається на 54,8В і не знижується, але інвертор дуже гучно працює.
Підключали через АВР, байпас не використовували, бо думав, що без постійного навантаження буде тихіше. Але насправді навпаки: коли вимикають світло й інвертор починає працювати під навантаженням, шум зменшується. Що з цим робити - незрозуміло. Єдина ідея поки - виставляти в пункті 16 OSO. У цьому випадку інвертор починає розряджати батарею, і шум зменшується.
@@arastunmukhailov6568аналогічна ситуація на 4.2квт навіть не знаю що можна зробити.
розкажіть про Bulk і Floating заряд, який і як настроювати для LIION?
Bulk 4.1В на комірку. Float 4.08В. Але краще дивитись даташит на конкретні комірки, АКБ.
Підкажіть, трохи не зрозумів - якщо одночасно йде заряд акумуляторів та навантаження на інвертор, то сумарна потужність все одно обмежуєтся номіналом інвертора? Тобто якщо немає світла і працює генератор, то інвертор буде живити в першу чергу навантаженя на нього, а залишки від номіналу пускати на заряд акумуляторів? Тобто сумарно заряд акумуляторів плюс навантаження не буде перевищувати номінальну потужність інвертора?
Так, все вірно написали. Навантаження на виході+ заряд акб буде обмежуватись номіналом інвертора. Ну може трохи більше. Наприклад 6.5-7квт для інвертора 6.2квт
@@Vladyslav_MА ви, до речі, не вимірували час переключеня на резервне живлення в режимі UPS та Appliances? В мене, чомусь, в режимі UPS постійно перемикаєтся з мережі на батарею та знов на мережу. Мабуть із-за того що напруга в мережі починає просідати при нарощувані потужності. А в режимі Appliances працює стабільно
Просто в режимі ups інвертор більш чутливий до якості вхідної мережі. Стабілізатора часом немає перед інвертором? Час переключення ще не вимірювавв
@@Vladyslav_M Стабілізатор зараз стоїть після інвертора, тому що при перемиканні семісторів у стабілізаторі інвертор постійно перемикався на батарею і це було циклічно - інвертор вмикнувся, почав давати струм на акумулятор, в мережі почала просідати напруга, стаб іі вирівняв, але із-за цього стрибка інвертор вимикав мережу, напруга у мережі поверталась, і потім все по кругу. Але ж я це тестував в режимі UPS. Але навіть після того, як поставив стаб після інвертора, якщо інвертор в режимі UPS то періодично починає циклічно відмикатись від мережі. Перевів в режим APL - тепер працює стабільно, але тепер немає сенсу у стабілізаторі після інвертора - він по суті завищує струм на інвертор від споживачів, при цьому інвертор змушений працювати на низькій напрузі в мережі. На вихідних перепідключу стабілізатор перед інвертором. Потестував сьогодні візуально - в режимі UPS перемикання з мережі на аккумулятори і на мережу зовсім не помітні, а в режимі APL при перемиканні з мережі на аккуми помітно коротеньке блимання світла, а при перемиканні з акумів на мерезу також не помітно. На днях протестую, чи зреагують комп'ютери на такі перемикання без ДБЖ.
@@AndriiLazurenko як з вами зв'язатися, у мене стояв після стабілізатора. Все працювало рік без питань, щось в ночі трапилося , що на виході перестало взагалі працювати . Хочу потужніший поставить , то думаю як правильно тепер новий поставить , щоб туди не втручатися
Враховуючи те, як влаштована система охолодження (гаряче повітря підіймається догори, а вентилятори знизу намагаються повернути його назад), чи не буде краще експлуатувати його в горизонтальному положенні? Збираюся придбати саме такий інвертор, але в електриці не спеціаліст, тому перероблювати систему охолодження точно не буду. Планую взяти з ним горизонтальну батарею в металевому корпусі, вона по розмірах на декілька сантиметрів більша за інвертор, то чому б не покласти його на батарею?
Можна і в горизонтальному. Я так тестую, проблем наче не виявлено.
Доброго дня!А для аккумуляторів 48в лампу на 220в треба ставити(для зарядки конденсаторів)?
Доброго дня. Можна на 220В. Я встановлював на 36В, конденсатори досить швидков заряджаються і лампа не встигне згоріти. А краще замінить якимиь низькоомними резисторами на відповідну потужність.
@@Vladyslav_M Дякую.А низькоомні резистори підкажить які? Бо познання
е поверхові в єлектрониці(((
Інвентор 5кВт 48в. Напруга аккумуляторів 53в.
Я думаю можна взяти наприклад на 10-20 Ом, ват на 20-30 один. Або декілька штук в паралель по 5-10вт на 20-30ом. На них не дуже багато енергії розсіюється.
@@Vladyslav_M Зрозумів.Дякую!
@@Vladyslav_Mскажіть будь ласка кнопкою заряда кандера все врем'я пользуєтесь чи тільки первий раз для запуску,і яка схема підключення лампочки і кнопки?
Доброго дня!
А Ви зелений тариф не оформлювали?
Доброго дня. Поки ні. В мене і панелей поки немає, ще в роздумах по реалізації.
@@Vladyslav_M В мене така конфігурація: гібридний інвертор Anern 4,2 кВт однофазний, панелі джасолар 9х460 Вт ,АКБ 24Вх100Ач.
лічильник двонаправлений встановлено...
Подав документи на зелений тариф , чекаю.
@@VaKula-ShmyrdjakNePrinjal Гарний варіант для скидання надлишків, особливо влітку.
@@Vladyslav_M Ще забув: в інверторі встановлено режим SbU (сумнівний з вашої точки зору) та зарядки - OSO.
Вдень працюють панелі та заряджають АКБ, з вечора до ранку працює АКБ.
єкономія 100%.
коли дощ та пасмурно АКБ все одно заряджається до 27 В (лифер)....
@@VaKula-ShmyrdjakNePrinjal ну якщо вам вистачає то чому б і ні. Користуйтесь. Сумнівний режим був з моєї точки зору, з моїм використанням в часи блекаутів і без сонячних панелей. Розрядить АКБ і мережа зникне. Не дуже весело. А якщо є панелі, заряду АКБ вистачає, на наступний день заряд від сонця буде знову - то можна мережу взагалі відключить.
Добрый день пересмотрел много видео в том числе и Ваши, возможно пропустил. У меня такой вопрос---инвертор 3.3. киловатта 24 вольта , подбор солнечных панелей контроллер высоковольтный до 500 вольт рабочая до 450. Я так понимаю беру холостое напряжение солнечной панели к примеру 37 вольт и их таких можно поставить смело 10 штук даже 11. А вот ток ? У одной панели может быть и 18 ампер, инвертор лишний ток просто обрезает, или ему все таки не хорошо от лишнего тока? Я к чему все это --если поставить солнечные панели с большей мощности (но вписаться в нормальное напряжение) в хорошую погоду инвертор лишнее отсечет, а в плохую будет более эффективно питать инвертор. Возможно в плохую погоду просто параллельно еще одно поле панели подключать. Что Вы думаете?
super test
Доброго дня.
Є малопотужний інверторний генератор. Якщо випрямити і згладити його вихідну напругу і подати на вхід замість сонячного поля. Чи не пробували таке?
Доброго дня. Не робіть так. Пару разів вже палив інвертор так. Під час прорахунку точки макс. потужності інвертор може робити КЗ по лінії мппт. А там не буде обмеження по струму. А панелі не видають струм більший ніж їх номінал.
@@Vladyslav_M Дякую.
Також саме про це подумав. Була ідея поставити послідовно потужний резистор для обмеження.
доброго дня, підкажіть чи при підключенні дротів до акумуляторної батареї ви використовували обтискну гільзу для мідного дроту зі сторони інвертору (PowMR 6.2kW)? на скільки я бачу там колодка затискача зроблена що можна обійтись і без неї (там не гвинт закручується, а рухається металева колодка, котра затискає дріт по всій площі).
Доброго дня. Я обжав через мідну трубку від кондиціонерів. Діаметр здається 9мм. Були залишки трубки. Так, там колодка затискає по всій площині, тому в теорії можна спробувати без гільзи.
@@Vladyslav_M дякую за відповідь.
підкажіть ще якими дротами підключали батарею? в інструкції (до 6.2кВт) вказано 2awg/25mm^2, але 2awg гуглиться в 35mm^2. я поки схиляюсь до 35mm^2 замість 25mm^2.
@@cb_q підключав КГ 25мм. Мені здалось цілком достатньо, нагрів був мінімальний. Але можете взяти 35 для перестрахування. Думаю ще ввійдуть в клеми. А 50 вже втиснути буде майже не можливо, дуже складно.
@@Vladyslav_M ще раз дякую за відповідь!
Я 35-ми підключав, так в колодку не влазило, прийшлось сформувати дріт, облудити футоркою і напильником вивести в ідеал…
Скажіть пожалуста для чого потрібний вторий вихід на 2000в
Можна налаштувати, щоб основний вихід відключався при розряді АКБ до певної межі, а додатковий продовжував працювати. Показував у цьому відео
ruclips.net/video/MbzgBaDR9JQ/видео.html 39:20 Dual output
Доброго дня, ви вимірювали, скільки струму приймає інвертор, коли немає акумулятора, а інвертор живиться від мережі? Інвертор споживає 200 Вт і скільки інвертор споживає від мережі в той же час? З повагою, Маргус
Доброго дня. Споживання інвертора від мережі близько 50вт, з урахуванням коефіцієнта потужності (PF)
Доброго дня підкажуть будьласка як коректно підключити нуль до такого інвертора .
Доброго дня. В ідеалі окремий нуль на вхід інвертора і окремий на вихід до споживачів. Якщо так ніяк не вдається підключити, тоді можете спробувати об'єднати вхідний і вихідний нуль. Але це не дуже правильно.
Добрий день. Підкажіть, чи є в цього інвертора функція передачі надлишкової енергії від панелей в мережу?
Добрий день. Так, є.
Доброго дня,
Обладнання: інвертор POW-HVM10.2M та акб POW-LIO48200-15S.
Маємо проблему з видачею потужності з АКБ. При видачі більш ніж 2 кВт, з'являється помилка 04, різке падіння напруги на АКБ та вимкнення інвертора. Всі налаштування перевірили. Струм заряду та розряду виставлено 90 А. В чому може бути проблема?