Тест на CRS. Хто потрапляє під автоматичний обмін фінансовою інформацією?

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 25 окт 2024

Комментарии • 19

  • @snezhanashvec53
    @snezhanashvec53 Месяц назад +5

    Який цінний контент ! Експерт професійний, цікавий у спілкуванні!

  • @ЕйСі
    @ЕйСі Месяц назад +1

    Комент у розвиток каналу. Було цікаво. Ні, не нюансами і деталями. Хоч в них, як відомо, вся істина. І всі помилки з диявольськими наслідками. І за інших обставин саме на них була б моя увага. Але зараз для мене це не на часі. Та все ж обнадійливо бачити, що моя країна продовжує рухатися не тільки до стандартів НАТО (що особисто для мене зараз є найбільш актуальним), але й до стандартів ЄС. І є шанс, що ворога під назвою корупція ми теж зможемо перемогти. Ну ок), якщо й не перемогти і змусити капітулювати, то хоча б завдати йому значної поразки. А то ще скажете, що я романтик)).
    Добра всі добрим. І розумним!

  • @ЮлияШумак
    @ЮлияШумак Месяц назад +1

    Дякуюємо за інформативне відео ! Дуже структурно, пізнавально та цікаво!

  • @user-million789
    @user-million789 Месяц назад +1

    Одразу відчувається професійність, бо дуже методично і покрокова роз'яснюютьмя навіть дрібниці.

  • @AlexMatify
    @AlexMatify 27 дней назад

    самый грамотный эксперт, из тех, которые обсуждают тему CRS. В копилку про тему Швейцарии, в 2023 году они получили данные из 104 стран, а передали данные в 78. Те страны, кому они не передали данные, Швейцария считает не соответствующими международным требованиям конфиденциальности и безопасности данных. Так что вся эта процедура обмена - это больше свободная воля стран, а не их прямая обязанность

  • @yuriistefaniuk7614
    @yuriistefaniuk7614 Месяц назад +1

    Доброго дня дуже інформативне відео, дякую вам, якщо є можливість я хотів отримати силку на сайт де можна побачити що Україна саме активувала автообмін тільки з 54 країнами, дякую

    • @InCohome
      @InCohome  Месяц назад

      Добрий день. Знайти цю інформацію ви зможете за посиланням web-archive.oecd.org/tax/automatic-exchange/international-framework-for-the-crs/exchange-relationships/

  • @romb9234
    @romb9234 Месяц назад

    можна посилання на 54 країни будь ласка

    • @InCohome
      @InCohome  Месяц назад +3

      Є покрокова інструкція як це знайти
      1. Ідете на сайт www.oecd.org
      2. далі в topics oбираєте taxation
      3. далі в taxation обираєте tax transparency and international cooperation
      4. далі знаходите мапу світу з назвою статті до якої вона складена - A global network for tax co-operation
      5. відкриваєте карту в повноекранному режимі
      6. далі на карті знаходите Change the view
      7. там вибираєте table
      8. далі повертаєтесь назад до карти бо забули обрати раскладку на карті AEOI замість EOIR
      9. далі на карті знаходите Change the view
      10. далі вибираєте table
      11. далі знаходите значок “і” над commitment to AEOI
      12. клікаєте на ньому і шукаєте в вікні що відкрилося futher reading
      13. далі обираєте Automatic Exchange of Information Portal
      14. переходите за посиланням
      15. знаходите CRS implementation and assistance
      16. потім зрозумівши що це не правильне посилання ідете назад
      17. знаходите вже правильний розділ Інтернатіонал Фрамеворк фор ЦРС
      18. І бінго … знаходите посилання вью актівайтед ексчанге релатіоншіп

    • @romb9234
      @romb9234 Месяц назад

      @@InCohome дякую

  • @GoGo-of8bh
    @GoGo-of8bh Месяц назад

    Повний сумбур, багато речей взагалі напвпаки. Ну і зсилку на 54 країни, плізззз, сонечко.

  • @inspirium-sx2we
    @inspirium-sx2we Месяц назад

    Хі хі та ха ха але реальній відповіді - нуль.
    Є питання котре цікавить багато людей: отримали ТЗ в Європі в 2022 (Німеччина, Швейцарія, тд), не показали українські банківські рахунки в країні де взяли ТЗ, та отримують соціальну допомогу. Продовжують працювати як ФОП. Да, ситуація дно, треба було думати раніше.
    Так ось питання - чи залишатися в цій країні, та йти шукати роботу чи ні? Чи можливо що обмін буде та будуть величезні штрафи? Я думаю що обмін буде, питання часу. Все настроять.

    • @TrainspotterTim
      @TrainspotterTim Месяц назад

      Корисна цитата з Податкового Кодексу України (Розділ ХХ «Перехідні Положення», підрозділ Х)
      53-1.4. Не вважається податковою інформацією, яка може бути використана контролюючим органом для визначення суми податкових зобов’язань платника податків, інформація, отримана контролюючим органом від іноземних компетентних органів відповідно до Багатосторонньої угоди CRS та яка стосується фінансового рахунку або рахунків громадянина України, відкритих у фінансових установах іноземних юрисдикцій, якщо сукупний залишок або вартість усіх фінансових рахунків, власником яких є одна особа - громадянин України, не перевищує еквівалент 250 тисяч доларів США станом на 31 грудня календарного року, який припадає на період дії воєнного стану в Україні, введеного Указом Президента України "Про введення воєнного стану в Україні" від 24 лютого 2022 року № 64/2022, затвердженим Законом України "Про затвердження Указу Президента України "Про введення воєнного стану в Україні" від 24 лютого 2022 року № 2102-IX.

    • @TrainspotterTim
      @TrainspotterTim Месяц назад

      Тобто, НІ-такого очикуваного Вами обміну не буде! Хіба що після перемоги, щодо резидентів Німеччини із сумами на рахунках понад 250 тисяч доларів США;)

    • @romb9234
      @romb9234 Месяц назад

      @@TrainspotterTim нажаль ви невірно трактуєте цю статтю. Ця інформація не може бути використана для автоматичного формування вам податкового рішення. Але маючи цю інформацію податкова може 1) запросити вас заповнити декларацію і надати дані, які ви повинні надати а в разі не надання 2) зробити відповідні запити до відповідних контролюючих органів і отримавши відповідь вже сформувати вам претензію на підставі цієї інфломації. Не знаю до кого ви зверталися в цьому коменті, якщо до податкових органів то вони як раз потирають ручки і кажуть "ну-ну" помрійте... Я не знаю яку команду отримали податківці і що буде для них пороговим значенням для проявлення зацікавленості. Але якщо ви були настільки необережні і сміливі що в німецькому банку зазначили своє резиденство як Україна, і мали якісь значні (для того щоб на вас не було жалко витратити конверта і поштової марки і пару годин часу інспектора), я думаю вас буде очикувати сюрприз...скоріше за все неприємний

    • @TrainspotterTim
      @TrainspotterTim Месяц назад

      @@romb9234пошліться будь-ласка на норми чинного податкового законодавства України в обґрунтування Ваших доводів. Згідно ст. 19 КУ органи податкової служби здійснюють діяльність в межах, передбачених (встановлених) законом. На підставі інформації, яка не є податковою, «спродукувати» будь-які податкові вимоги не вдасться у законному порядку. Тож відповідні вимоги підлягатимуть вдалому судовому оскарженню та скасуванню за рішенням суду. Щодо німецької сторони, то наразі Німеччина та Україна не обмінюватимуться податковою інформацією за 2023 рік в принципі (про це обгрунтовано заявлено в цьому ж відео 👆).