СПОРТ ПО ТВ1 - Първите изводи от българското футболно първенство с гост Жаклин Михайлов

@ГеоргиЧучков 2 месяца назад +2

Жаклин винаги е на ниво,истината боли.Само Левски.

• @СтаниславХаджиев-щ6т
    @СтаниславХаджиев-щ6т 2 месяца назад +8

Топ епизод отново с Жаклин. Звукът ви е малко кофти.

• @Стоян-ю1ы
    @Стоян-ю1ы 2 месяца назад +1

Гледам този анализ след третия кръг и.......Г-н Михайлов,май е време да спрете с анализите и да бъдете просто зрител.

• @mixailgeorgiev
    @mixailgeorgiev 2 месяца назад +27

звука ви е кат стадиона на хебър

• @VinnieJones-e5o
    @VinnieJones-e5o 2 месяца назад +11

Стефчо, как ''Левски'' не е продал бе, Мен? Раев само автобуса дето не продаде.

• @vladibet66
    @vladibet66 2 месяца назад +1

Най доброто предаване с Жаки иначе само Цесекато!

• @vitocosta12
    @vitocosta12 2 месяца назад +1

Лудогорец - Ботев 2:2, с изравнителен гол на Лудогорец в 99-та минута, при 7 минути продължение. Това беше миналия сезон. Да му припомня на Жаклин, да не се излага.

@СтаниславХаджиев-щ6т 2 месяца назад

Засадата на Септември - Берое я имаше категорично и голът беше отменен правилно. Играчът на Берое скочи и се опита да играе с топката, което го поставя в активна позиция.

• @ДейвидКиров
    @ДейвидКиров 2 месяца назад

Господин Иванов да се оправя с Стадиона в Пазарджик!

• @ivomonev1958
    @ivomonev1958 2 месяца назад +2

"1 мач е нищо" , е какво като минат още 3 мача и ще удряте заключения ли. Този сезон ще е преходен и е глупост да критикува ме при положение, че нито имаме отбор, нито селекцията и завършена, нито треньора може да промени този бардак за 1,2 или 5 месеца. Много пъти съм казвал, че ние сме просто някакъв проект, но сега точно започваме и до 2-3 години делиормана Ке падне...

На Жаклин ще му кажа две неща:
    1- Ботев направи равен в Разград миналия сезон с гол в последната секунда иначе си взимаше победата.
    2- Минков е супер машина и много полезен играч.
    Доста глупости изговори човека за 1час

• @СтефанКьосев-з1я
      @СтефанКьосев-з1я 2 месяца назад +3

Голяма работа, че направил равен, а колко загуби имат от тях... А Минков като е толкова добър какво прави в нашата лига... Айде стига с тези хвалби...

Такава ни е и публиката / зрителите 😂😂😂

@@ivomarinov1334публиката с какво е виновна, че набедените анализатори имат речник, като на тираджии?!

• @Ruskov79
    @Ruskov79 2 месяца назад +1

Жаклине Ботев има две купи на България е една супер купа последните 7 години.повече от колкото любимият ти ЦСКА за 15г.!!!

@i.a.3960 2 месяца назад +4

Че терените са калпави - калпави са. Но когато инвестирате повече от 5 лв. за студиото от което ви се излъчва предаването, тогава имайте претенции за терените. Два стола и две стъклени масички.

@ivelinivanov2349 2 месяца назад

Господине , който води предаването . Нарочно ли е във вторник ? Хващам че използваш доста изрази от други твой колеги на който анализа вече е минал по-рано . Копираш , и се забелязва . Искам да ми отговориш , дали наистина го правиш

• @TODORKARAMANOV-t5k
    @TODORKARAMANOV-t5k 2 месяца назад

ЖАКЛИНЕ НЕ СЕ ИЗЛАГАЙ БОТЕВ НАПРАВИХА 2 НА 2 С ЛУДОГОРЕЦ В РАЗГРАД

• @PlamenKolev-i5i
    @PlamenKolev-i5i 2 месяца назад

Не се залъгвайте. Лудогорец нарочно играха така. Ще видите срещу Динамо Минск.

• @cvetanushka
    @cvetanushka 2 месяца назад

Лудогорец ще падне от Динам

• @prkishvili
    @prkishvili 2 месяца назад +1

Аз не разбрах какви са тия фанфари и надуване на балона ( не говоря само от вас, а генерално от всички анализатори) след едно полувреме, що годе изиграно ок, от ЦСКА-София. Имаше повече владеене на топката от тях, Лудогорец правеше грешки при изнасянето, но не видях някакви панически изчиствания от наказателното на Лудогорец или Падт да беше принуден да прави някакви невероятни спасявания (освен дузпата разбира се), имаше 2-3 рутинни спасявания и толкова. Второто полувреме ЦСКА-София нямаха една атака, а Лудогорец имаха 2-3 чисти положения, удариха греда. Лудогорец не играе добре първите мачове и обикновенно пада, а тук спечелиха и то без да си дават зор, очевидно фокуса е в ЕКТ, а тия полетяха в небесата вече. Да не вземат да се презимят след 2-3 кръга.