Архів мистецтва воєнного стану: мистецтво як соціальне пізнання

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 21 дек 2024
  • “Архів мистецтва воєнного стану” - це кураторське спостереження за художнім процесом після повномасштабного вторгнення. ГО "Музей сучасного мистецтва" від лютого 2022 року збирає твори українських митців як реакцію на повномасштабну війну.
    Ці твори є не лише мистецькими артефактами, вони несуть на собі відбиток травматичних соціальних умов в яких створені. Отже, вони є такими ж джерелами соціальної інформації, як дописи в мережах, відповіді на анкетні питання та наративні інтерв'ю.
    У межах панельної дискусії відбудеться презентація Архіву, ми також поміркуємо про точки зближення соціальної науки та гуманітаристики, зокрема, перспективи використання нестандартних джерел соціально значущої інформації.
    Ольга Балашова - кураторка та мистецтвознавиця, ГО "Музей сучасного мистецтва", співкоординує Архів мистецтва воєнного стану.
    Олена Злобіна - докторка соціологічних наук, професорка, завідувачка відділу соціальної психології Інституту соціології НАН України, вивчає адаптацію та емоційні стани в умовах війни, застосовує, як квантитативну, так і квалітативну методології у дослідженнях.
    Алла Петренко-Лисак - кандидатка соціологічних наук, гарантка освітньої програми факультету соціології Київського університету "Комунікації та управління культурними індустріями".
    Марія Леоненко - мисткиня-перформерка, арт-директорка.
    Модератор: Володимир Шелухін, кандидат соціологічних наук.
    Обкладинка: Володимир Будніков із серії "Час війни" (2023). Із колекції архіву.
    Вхід вільний за реєстрацією, поклиння на яку у вкладці "Дискусія".
    Захід вшановує пам'ять загиблих і зниклих безвісти випускників і студентів факультету соціології, котрі стали на захист України

Комментарии • 2

  • @gesha429
    @gesha429 6 месяцев назад +1

    Дякую за цікаву подію та її організацію! Шкода не було можливості відвідати наживо. Успіхів та наснаги в організації наступних подій! Соціологія - це також мистецтво, й цей напрям треба розвивати, креативного, творчого мислення - надихати студентів творити й користуватися мистецтвом у своїх дослідженнях...

  • @zharik
    @zharik 6 месяцев назад

    геніальщина, дякую за запис!!!