Byl Československu ukraden titul mistrů světa? (MS 1934 v Itálii)

• Опубликовано: 5 сен 2024
  • Být fanouškem Českého nebo Slovenského fotbalového nároďáku může být stresující, ale byly časy, kdy náš tým bojoval a vyhrával největší fotbalové trofeje. V tomhle videu bych se chtěl podívat na moment, kdy bylo Československo nejblíže k vítězství největšího fotbalového titulu, a to titulu mistrů světa. Na mistrovství světa v roce 1934 v Itálii se podařilo našemu celku dostat se až do finále, ve kterém ale prohráli proti domácí Itálii v 95. minutě 2:1. Ovšem, tento turnaj byl plný kontroverzí, což vede některé k argumentování, že byl Československu titul mistrů světa ukraden.
    Jestli se vám video líbilo a chcete další podobnu videa, nezapomeňte dát like a subscribe.
    instagram: @petrjirsa
    @pitrdzirsa
    Background music: tunetank.com/t...

Комментарии • 20

• @NeptunBoy
    @NeptunBoy 2 года назад +9

Hodně dobrý video, bez tiktoku bych na něj nenarazil, určitě pokračuj!

• @ceskastopa
      @ceskastopa  2 года назад

Moc děkuju, určitě se brzy můžeš těšit na další video 😇

• @hermanholzer1682
    @hermanholzer1682 Год назад +3

Ukraden byl Česku i titul mistrů Evropy v roce 1996, kdy jsme dostali ve finále vyrovnávací gól v 73 minutě z ofsajdu.

• @saman5275
    @saman5275 2 года назад +1

Wow super video určitě pokračuj 😲👏 Ale chtělo by to více videí z fotbalu

Moc děkuju, už plánuju další video 😇

• @josefsezbrisko9064
    @josefsezbrisko9064 Год назад

Já moc dobře vím, kdo v Itálii v té době vládl a jaký tam byl "režim". Nicméně bych ponechal výsledek takový, jakým tehdy utkání skončilo. A to i přesto, že nemám rád italský fotbal a Itálii.
    Rozhodně bych nenapsal ani s otazníkem, že byl Československu ukraden titul mistrů světa. Nicméně je dobře, že se pozadí tohoto turnaje odkrývá. Ovšem historii již nikdy nelze vrátit zpět.

@jirikerner6296 2 года назад +2

Samozřejmě, že titul mistrů světa byl Československu ukraden.

• @zwiuux_5136
    @zwiuux_5136 2 года назад +1

Je to tak že do té 80 minuty kdy itálie začala přehrávat cesko tak do té 80 minuty bylo to cesko lepší? Jen se ptám protože vím že kdyby měli češi trošku lepší přístupnost trénovat jako např němci nebo itálie ktera se na to soustředila i mimo cesko bylo polorozbita země a i tak bojovala a teď si vem že by bylo na stejné úrovni jak např itálie to by cesko rozbili itálie tak 10:0 a to je pravda

• @Honzomeen
    @Honzomeen 2 года назад

Proč máš tak málo sub

Je to cesta, pracuju na tom 😂💪

• @user-cw5cw2ut5k
    @user-cw5cw2ut5k 8 месяцев назад

...človíček je zaujatý proti ManCity...je to vidět,je to fanoušek Arsenalu....
    Úspěchy ManCity se mu zřejmě nelíbí,ale mne a mnoha dalším v ČR ano.
    Ale mladý pán si zaplakal...😂😂😂

• @user-xp8jf6bq7g
    @user-xp8jf6bq7g 9 месяцев назад

Český brankář ten gól na 2-1 oustil schválně. Mussolini by Italský tým nechal zastřelit kdyby to nevyhráli!?
    A když český brankář umřel tak našli dopis od italského útočníka,kde se psalo že děkuje za to že tu střelu pustil!!