А які приклади шалених успіхів і не менш карколомних невдач міст ви можете згадати? Чи може Детройт унікальний в цьому плані? Цікаво було б почути вашу думку 😉
На думку спадають лише древні цивілізації та імперії, але там часовий проміжок значно більший. Мене чіпляє історія Єгипту, бо раніше це було величне царство, а зараз дуже бідна країна, яка ледь тримає економіку завдяки туризму
Кпд. В минулому Кам'янець-Подільський окрім відомого олдам сорту цигарок був знаковим містом, фортеця на Смотричі серйозним аргументом. А ще там була одна з перших в Україні електростанцій, гарна гандбольна школа і кращий фест евер: "Республіка" Нині це в минулому. І кафе "Корсар" закрили. Славне місто стало районним центром, хоч і з бекграундом. Бердичева це теж стосується.
@@GAWman1 це не дуже значний аспект занепаду Детройта. Одним із головних факторів занепаду Детройту була нафтова криза 70-х, котра сильно зруйнувала автомобільну галузь. На графіках якраз показано, що місто почало занепадати у 70-х
В мене прадід з Хмельниччини поїхав на ринок. А на ринку були рекрутери в Америку. То він не повернувся додому, а поїхав в США. В Детройт.Навіть без документів. Тільки людина з документом мала підтвердити його особу.Працював він і кликав жінку до себе,але та не поїхала.Обідилася,а може господарство не хотіла залишати.Дочекалася червоних.Все забрали.Але хоч в голодомор вижили.Мала долари,якесь золото.За це купляла продукти.А як німці прийшли,то вони її з сином розстріляли за зв'язок з партизанами.В центрі Сатанова є пам'ятник ще радянський.Вони там поховані.Цісари.
@@visionaryuaтак, цікава історія. А моя прабабця двоюрідна в Другу Світову була в'язнем Бухенвальду. Їх звільняли американці. Молода та красива вона дуже сподобалась американському офіцеру. Він зробив їй пропозицію і вона вирушила з ним в США, дехто вважав її зрадницею, типу "родину кинула", а я кажу: " Молодець!". Сама круто жила та нащадкам вони дали і бізнеси і гроші, що завгодно. Я був ще малим у 1992, мені було 5 років, вони приїжджали...Баба Аня вже стара була, та з нею були діти і внуки... Вони були шоковані нікчемністю совка та крахом який був в ті роки.
А ще в Детройті діяла українська етнічна мафія з ветеранів ОУН-УПА, які захищали діаспорян від чорних банд. Детройт вбили 2 проблеми: деіндустріалізація та почорніння.
А думка, що Форд підтримував націонал-соціалістів трішечки робить легше на душі? 😂 Форд, як і будь-який революціонер, щось зробив для розвитку людства, та авторитет не стимул для сліпого наслідування й віри, для того нам Бог і дав розум, щоб аналізувати та сумніватися й використовувати лише продуктивні ідеї
@@SSVV564захід побудував Совєтського монстра, захід його й поховав. Захід лише інструкція до дії - помиляються навіть мільйонери. Тесла був диявольськи правий у перевагах перемінного струму, але все ж програв, заклавши при тому основи сучасної цивілізації
На жаль, з Другої Світової совок вийшов не в ролі агресора, який її розпочав, а ролі переможця. А це є один із фундаментальних наслідків, який відгукується і досі.
Плюс до всього у "Детройтської трійки" з'явився конкурент у вигляді маленьких та економічних японських автомобілів, що впринципі теж пагубно вплинуло на долю міста.
Так, ви праві, конкуренція від японців справді стала одним із вирішальних факторів у падінні Детройта. Але це сталось у той час, коли Детройт вже перебував на низхідній траекторії, тож дешевий японський автопром вже добивав місто)
@@visionaryuaв більшості новими апартаменти, або Таунхауси замінюють 100 річні доми. Але якщо порівняти з тим що відбувається десь за 15 миль від міста. То все ще дуже повільно. Але для інвесторів зараз хороший час))
тут важно учесть еще такой момент-срок годности любого промздания ограничен где-то 50-100 годами.Тот факт что есть много зданий культурного назначения в возрасте за 100 лет значит лишь то что его много раз реконструировали.По этой причине в тех странах, где промышленная революция началась раньше, как в Англии ничего с тех заводов, которые были в 19 веке не сохранилось.В Детройте первый завод Дженерал Моторс начала 20 века тоже закрыли, и вместо него построили в 80-е новый на границах Детройта и Амтрака.На территории постсовка подобных историй долгое время не было по одной простой причине-в основном все промздания были уничтожены во второй мировой войне, хотя в Москве и Петербурге где немцы в освновном ничего не уничтожили уже все посносили, правда, уже многие здания поствоенных заводов ветшают.А вот для того чтоб на месте того задряхлевшего здания построить новое с таким-же назначением нужны очень серьезные экономические аргументы плюс для работы должны быть молодые выпускники, а не одни пенсионеры, и чаще всего таких аргументов нет.Это если речь о зданиях, а всякие станки менять надо еще чаще-раз лет в 20, поэтому дешевле будет построить совсем новое здание в новом месте, может даже в другом регионое или другой стране.
Пан Генрі Форд до останнього торгував з нацистами Німеччини, а також власноруч намагався збудувати соціалізм , збудувавши комуну в одній з Латиноамериканських країн....
Город Макеевка, Донецкой обл, Украина до 1991 ( когда совок продолжал из последних сил тащить на своём горбу тяжмаш, тяж пром, в целом уже умирающие эры угля, стали и индустриальную эпоху :"Третья Волна", "Революционное Богатство" Тоффлера. ) Такая же ситуация как в Макеевке была и в целом по всему Донбассу ( кроме Донецка и Мариуполя). А также ситуация на Донбасе до 2014 и после, до 2022 и после. Во всех индустриально развитых странах мира индустриальная эпоха расцветала аж до 1960 ых , а затем стала постепенно терять обороты и умирать - "Третья Волна" : Элвин и Хейди Тоффлеры.
На жаль, так. Багато із індустріальних міст не тільки в Україні, але і у світі занепали подібно до того як це сталося з Детройтом, більшою чи меншою мірою.
Ну Форд будував не тільки заводи в комуністичному концлагері, а й був натхненним прихильником нацизму, а Гітлер тримав у себе на робочому столі портрет Форда, що є загально відомим фактом.
Гарне питання! "Мерседес" у Німеччині та Європі загалом був символом статусу й розкоші, а от в Америці масове споживання великих авто створило серйозні виклики для галузі після нафтових криз.
Справа далеко не лише в економіці чи автомобільній промисловості. До банкруцтва місто довів мер, що рулив там 15 чи 20 років. Оголтілий популіст, відвертий чорний расист і корупціонер такий, що жодному Гєпі не снилось. В економіці бувають спад чи підйом. Але коли десятиріччями крадуть і виживають білих людей - добра не буде.
І Форд - 1) автрр Расиських книг , якими зачитувався молодий Гітлер. 2) Форд , Рокфелер , Родшильд - мали дружні стосунки з Гітлером . Форд виробляв Європейські Авто в концтаборах фашистів ) ( мрія корпорацій,- безкоштовна рабстла ) Отримував нагороди з рук Гітлера , коли Американці гинули на фронті ))).
Є така корпорація в США - Lockheed Martin, зараз це лідер військово-промислового комплексу США, виробник винищувачів 5-го покоління, різноманітних ракет, тощо, так ось - до 1934 року ця компанія називалась Detroit Aircraft Corporation
Жаль, що вам не сподобалось. Однак проблеми були зовсім не міфічні. Численні расові заворушення (а звідси і підвищення рівня насильства) і масова автоматизація виробництва > відтік робітників з міста > перенесення виробництв із Детройта > підвищення рівня безробіття > дедалі більша втеча жителів із міста і т.д. Але основних чинників, які викликали ці всі негативні явища, лише два: расові зіткнення і автоматизація виробництва. Те, наскільки місто занепало, яскраво ілюструє зменшення населення Детройта в три рази. Ми думаємо, що достатньо розкрили цю тему в нашому відео. Але дякуємо вам за коментар!
@@visionaryua можливо надто "толерантно"?) Варто було чіткіше: "чорна злочинність зробила з Детройту Зімбабве"! А нафтова криза та бюджетний японський автопром його добив.
А які приклади шалених успіхів і не менш карколомних невдач міст ви можете згадати? Чи може Детройт унікальний в цьому плані? Цікаво було б почути вашу думку 😉
На думку спадають лише древні цивілізації та імперії, але там часовий проміжок значно більший. Мене чіпляє історія Єгипту, бо раніше це було величне царство, а зараз дуже бідна країна, яка ледь тримає економіку завдяки туризму
Науру
В плані зростання, Лос-Анджелес з кінця 1900-х до і початку 1950-х
Іржавий пояс (Детройт, Клівленд, Пітсбург) раніше і Каліфорнія тепер)
Кпд. В минулому Кам'янець-Подільський окрім відомого олдам сорту цигарок був знаковим містом, фортеця на Смотричі серйозним аргументом. А ще там була одна з перших в Україні електростанцій, гарна гандбольна школа і кращий фест евер: "Республіка"
Нині це в минулому. І кафе "Корсар" закрили.
Славне місто стало районним центром, хоч і з бекграундом. Бердичева це теж стосується.
клас
завжди було цікаво послухати про Детройт
особливо цікаво було про занепад міста
Ваш відгук надихає створювати ще більше цікавого контенту 😊
Дякую, дуже цікаве відео. Комент на підтримку каналу!
Завжди приємно чути такі чудові відгуки 😊
Дякую за ще одне цікаве відео, емблема ГАЗу креативна😅
Отакі цікаві нюанси випливають, якщо пірнути в історію😊
@@visionaryuaви все вротє аналогав нуту 😅
@@taras9937 🤣🤣
Аж жалко стало Детройт(
Дякую за чудовий випуск!))
Все за чорних
@@GAWman1 це не дуже значний аспект занепаду Детройта. Одним із головних факторів занепаду Детройту була нафтова криза 70-х, котра сильно зруйнувала автомобільну галузь. На графіках якраз показано, що місто почало занепадати у 70-х
, так, бо чорні ліниві плюс ще ті свині
Було цікаво дізнатись шось нове😊
Це відео розпочинає цикл матеріалів по штатам Америки, багато цікавого попереду!
Дяка за стильну розповідь!😃👍
Підписався🤗
Дякуємо за стильний коментар, вподобали і оцінили😎
Крутий контент, заслуговуєте більшої кількості підписників. Дякую!
Це відео розпочинає цикл матеріалів по штатам Америки, багато цікавого попереду!
було дуже цікаво!
Ми раді, що людям подобаються наші відео😊
О, кайф! Люблю ролики з душею зроблені. Ретельний монтаж, тричі вичитаний текст. Лайк, підписка, коментар, подяка.
А ми любимо людей, які дивляться, цінують і коментують чужу працю☺️дякуємо!
Дякую за відео! Супер розповідь. Продовжуйте так і надалі.
Щиро вдячні за відгук! Такі слова заряджають енергією працювати ще краще! 💪
Лайк і комент в підтримку каналу. Дякую за відео!
Дякуємо за підтримку!
чудовий випуск дякую
не менш чудовий коментар від Вас😊Дякуємо
Дякую автору! Успіхів!
Дякуємо за ваш відгук! Дуже раді, що вам подобається!💬
В мене прадід з Хмельниччини поїхав на ринок. А на ринку були рекрутери в Америку. То він не повернувся додому, а поїхав в США. В Детройт.Навіть без документів. Тільки людина з документом мала підтвердити його особу.Працював він і кликав жінку до себе,але та не поїхала.Обідилася,а може господарство не хотіла залишати.Дочекалася червоних.Все забрали.Але хоч в голодомор вижили.Мала долари,якесь золото.За це купляла продукти.А як німці прийшли,то вони її з сином розстріляли за зв'язок з партизанами.В центрі Сатанова є пам'ятник ще радянський.Вони там поховані.Цісари.
Щиро дякуємо за вашу історію. Це нагадування про те, через що доводилося проходити нашим предкам. Ваші слова зворушують до глибини душі.
Я б сказав, що можна книжку писати і кіно знімати.
@@visionaryuaтак, цікава історія. А моя прабабця двоюрідна в Другу Світову була в'язнем Бухенвальду. Їх звільняли американці. Молода та красива вона дуже сподобалась американському офіцеру. Він зробив їй пропозицію і вона вирушила з ним в США, дехто вважав її зрадницею, типу "родину кинула", а я кажу: " Молодець!". Сама круто жила та нащадкам вони дали і бізнеси і гроші, що завгодно. Я був ще малим у 1992, мені було 5 років, вони приїжджали...Баба Аня вже стара була, та з нею були діти і внуки... Вони були шоковані нікчемністю совка та крахом який був в ті роки.
Дуже цікаве і пізнавальне відео.
Дякуємо, що подивились і прокоментували наше відео, ми це цінимо😊
Дякую! Здорово! На одному диханні! Чудове відео і звук!
Щиро дякуємо! Завжди приємно чути такі чудові відгуки 😊
Дякую за відео 👍
Дякуємо за регулярне коментування і перегляд наших відео😊
Круто. Продовжуйте так і надалі 🤘👍👍👍
Дякуємо за підтримку! Нам дуже приємно, що вам подобається! 🚀😊 Продовжуємо створювати цікаві відео для вас! 🙌
Дуже круте відео. Дякую
Дякуємо за такий теплий відгук!
Дякую💙💛
I вам дякуємо за перегляд! 💙💛
Гарне відео 🤝
Дякуємо за перегляд і за коментар😊
Super
Дякуємо!
А ще в Детройті діяла українська етнічна мафія з ветеранів ОУН-УПА, які захищали діаспорян від чорних банд. Детройт вбили 2 проблеми: деіндустріалізація та почорніння.
Цікавий факт! Дякуємо за доповнення до історії Детройта. Дійсно, це місто має багатошарову і складну історію.
Дякуємо що прказали, було цікаво)
Класна інформація!🎉
дякую
Nice
Файно😉
Супер
Дякую, пізнавальне відео і не дуже приємно розуміти, що Форд допоміг в період індустріалізації Совку з заводами, дуже неприємно
теж про це подумав, допомогли Сталіну зміцнити владу і економіку🤬🤬🤬
А думка, що Форд підтримував націонал-соціалістів трішечки робить легше на душі? 😂
Форд, як і будь-який революціонер, щось зробив для розвитку людства, та авторитет не стимул для сліпого наслідування й віри, для того нам Бог і дав розум, щоб аналізувати та сумніватися й використовувати лише продуктивні ідеї
@@SSVV564захід побудував Совєтського монстра, захід його й поховав. Захід лише інструкція до дії - помиляються навіть мільйонери. Тесла був диявольськи правий у перевагах перемінного струму, але все ж програв, заклавши при тому основи сучасної цивілізації
Ілон Маск початку 20-го століття)
На жаль, з Другої Світової совок вийшов не в ролі агресора, який її розпочав, а ролі переможця. А це є один із фундаментальних наслідків, який відгукується і досі.
Плюс до всього у "Детройтської трійки" з'явився конкурент у вигляді маленьких та економічних японських автомобілів, що впринципі теж пагубно вплинуло на долю міста.
Так, ви праві, конкуренція від японців справді стала одним із вирішальних факторів у падінні Детройта. Але це сталось у той час, коли Детройт вже перебував на низхідній траекторії, тож дешевий японський автопром вже добивав місто)
Живу у Детройті і скажу що місто почало відроджуватися
А що розкажете за новобудови? наскільки активно місто забудовується зараз?
Раз в тиждень буваю в Детройті! місто розвивається і не стоїть на місці , даунтаун , центр міста один з найкращих.
Фантазери. В Детройті вони живуть. 😂
@@ОстапБендер-е8о а ти сказочник де живеш?
@@visionaryuaв більшості новими апартаменти, або Таунхауси замінюють 100 річні доми. Але якщо порівняти з тим що відбувається десь за 15 миль від міста. То все ще дуже повільно. Але для інвесторів зараз хороший час))
а ще в детройті Емінем зняв кліп на трек "Beautiful"😅
Так це тому, що сам Емінем з Детройта) хоча він і спалив свій будинок і навіть дерево, аби фанати не вештались там)
Саме так, цікаве спостереження😉
Емінем лівак, Трамп красава)
Добре.
Круто
Круто, що ви оцінили! Дякуємо за ваш відгук 😄
💙💛
💙💛
Чому немає банки моно? такий якісний контент не гріх задонатити)
Хто знає, час покаже🙈
тут важно учесть еще такой момент-срок годности любого промздания ограничен где-то 50-100 годами.Тот факт что есть много зданий культурного назначения в возрасте за 100 лет значит лишь то что его много раз реконструировали.По этой причине в тех странах, где промышленная революция началась раньше, как в Англии ничего с тех заводов, которые были в 19 веке не сохранилось.В Детройте первый завод Дженерал Моторс начала 20 века тоже закрыли, и вместо него построили в 80-е новый на границах Детройта и Амтрака.На территории постсовка подобных историй долгое время не было по одной простой причине-в основном все промздания были уничтожены во второй мировой войне, хотя в Москве и Петербурге где немцы в освновном ничего не уничтожили уже все посносили, правда, уже многие здания поствоенных заводов ветшают.А вот для того чтоб на месте того задряхлевшего здания построить новое с таким-же назначением нужны очень серьезные экономические аргументы плюс для работы должны быть молодые выпускники, а не одни пенсионеры, и чаще всего таких аргументов нет.Это если речь о зданиях, а всякие станки менять надо еще чаще-раз лет в 20, поэтому дешевле будет построить совсем новое здание в новом месте, может даже в другом регионое или другой стране.
❤❤❤❤🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦❤❤❤❤
😊❤
Срака, у Газа навіть логотип у стилі старого Форда, ніколи про це не знав
У Форда й зараз така саме емблема.
Так, Форд не тільки заводом допоміг😉
👍
Доречі в Детройті і лось можна доми купляти від пари тисяч доларів)
Так, це правда! Але часто такі будинки потребують значних вкладень у ремонт.
Ви були в Детроіді? З чого ви взяли, що місто занедбане?
Даремно Світ не прислухався до пана Генрі Форда...
Генрі Форд дійсно був генієм, і його внесок у світову промисловість важко переоцінити
Пан Генрі Форд до останнього торгував з нацистами Німеччини, а також власноруч намагався збудувати соціалізм , збудувавши комуну в одній з Латиноамериканських країн....
Город Макеевка, Донецкой обл, Украина до 1991 ( когда совок продолжал из последних сил тащить на своём горбу тяжмаш, тяж пром, в целом уже умирающие эры угля, стали и индустриальную эпоху :"Третья Волна", "Революционное Богатство" Тоффлера. ) Такая же ситуация как в Макеевке была и в целом по всему Донбассу ( кроме Донецка и Мариуполя). А также ситуация на Донбасе до 2014 и после, до 2022 и после. Во всех индустриально развитых странах мира индустриальная эпоха расцветала аж до 1960 ых , а затем стала постепенно терять обороты и умирать - "Третья Волна" : Элвин и Хейди Тоффлеры.
На жаль, так. Багато із індустріальних міст не тільки в Україні, але і у світі занепали подібно до того як це сталося з Детройтом, більшою чи меншою мірою.
Чомусь ти не сказав про корупцію, яка і була коренной причиной
Ну Форд будував не тільки заводи в комуністичному концлагері, а й був натхненним прихильником нацизму, а Гітлер тримав у себе на робочому столі портрет Форда, що є загально відомим фактом.
Який "східний блок" у 20-х роках? 🤦🏻
Коментар
Нам би їхні проблеми
В кожної держави (штату) свій історичний шлях😉
не розумію ось що-Мерседес був не менш прожорливий, ніж ці американські авто, і навіть дорожчий, чому у них таких проблем не було?
Гарне питання! "Мерседес" у Німеччині та Європі загалом був символом статусу й розкоші, а от в Америці масове споживання великих авто створило серйозні виклики для галузі після нафтових криз.
цыкаво
Дякуємо за перегляд і за коментар😊
DeToilet
Справа далеко не лише в економіці чи автомобільній промисловості. До банкруцтва місто довів мер, що рулив там 15 чи 20 років. Оголтілий популіст, відвертий чорний расист і корупціонер такий, що жодному Гєпі не снилось. В економіці бувають спад чи підйом. Але коли десятиріччями крадуть і виживають білих людей - добра не буде.
Сумна правда... Неправильні рішення та корупція сильно вплинули на місто.
І Форд -
1) автрр Расиських книг , якими зачитувався молодий Гітлер.
2) Форд , Рокфелер , Родшильд - мали дружні стосунки з Гітлером .
Форд виробляв Європейські Авто в концтаборах фашистів )
( мрія корпорацій,- безкоштовна рабстла )
Отримував нагороди з рук Гітлера , коли Американці гинули на фронті ))).
Тобто все із-за чорних?)
Історія Детроїда це історія про те чому расова різномантність це паршива ідея
Є така корпорація в США - Lockheed Martin, зараз це лідер військово-промислового комплексу США, виробник винищувачів 5-го покоління, різноманітних ракет, тощо, так ось - до 1934 року ця компанія називалась Detroit Aircraft Corporation
Дякуємо за цікаву інформацію! Це чудово показує, наскільки різноманітною була історія промислового Детройта.
🎉
не о чем!
хм. і про шо випуск? про якісь міфіччні "проблеми" про які не сказано жодного слова? геть ні про шо випуск!
а ви відео уважно дивилися?😅
Жаль, що вам не сподобалось.
Однак проблеми були зовсім не міфічні. Численні расові заворушення (а звідси і підвищення рівня насильства) і масова автоматизація виробництва > відтік робітників з міста > перенесення виробництв із Детройта > підвищення рівня безробіття > дедалі більша втеча жителів із міста і т.д.
Але основних чинників, які викликали ці всі негативні явища, лише два: расові зіткнення і автоматизація виробництва.
Те, наскільки місто занепало, яскраво ілюструє зменшення населення Детройта в три рази.
Ми думаємо, що достатньо розкрили цю тему в нашому відео. Але дякуємо вам за коментар!
@@visionaryua можливо надто "толерантно"?) Варто було чіткіше: "чорна злочинність зробила з Детройту Зімбабве"! А нафтова криза та бюджетний японський автопром його добив.
@@V_Strategist можливо надто привзято? Чорне ж населення не було вражене в правах?