Pentru a achizitiona produse oficiale DINAMO: shop.dinamo194...
    Pentru a fi la curent cu ultimele informatii dinspre Dinamo, stiri, editoriale si nu numai, urmariti site-ul dinamo1948.club/
    Pentru a urmari canalul de Whatsapp RD1948: whatsapp.com/c...

Toată stima pentru comentariile domnului Giraniuc te așteptăm în fiecare vineri la radio Dinamo.

@mihaipartac-mx5ij 2 месяца назад +2

In sfirsit o expertiza facuta bine ,bravodan giuraniuc ,toata saptamina doar comentarii pesimiste,vrem scambiare fara sa schimbam nimic.

• @cnr1229
    @cnr1229 2 месяца назад

Aduceti invitati ca acesta, coerenti si inteligenti. E cea mai densa emisiune pe care am vazut-o, nu m-am plictisit o secunda. Opusul invitatului Alin Mihai, un baiat simpatic si cu bun simt, dar fff simplu, care nu aduce nicio contributie emisiunii.

• @FootballlllTips
    @FootballlllTips 2 месяца назад

domnule Guraniuc ai mare dreptate in multe chestii dar legat de preparator te inseli amarnic..mii de oameni vad ca suntem praf meci de meci in repriza 2..am si pariat o suma de 2000 de lei ca Dinamo primeste maine gol in repriza 2 si ai sa vezi ca am dreptate

• @claudiung08
    @claudiung08 2 месяца назад

Meciul cu Petrolul va fi total diferit deoarece nu mai joacă cu 3 fundași centrali, antrenorul nu este la fel de defensiv precum Pârvu. Problemele de la club cu restanțele salariale și nesiguranța patronatului ar trebui să ne ajute să începem cu dreptul acasă.

• @grigvalii
    @grigvalii 2 месяца назад

La tineret nu avem nici un vârf de atac ? Nu are cum sa fie mai slab ca Selmani ...

@claudiung08 2 месяца назад +1

Părerea mea e ca Maxime nu va fi titular și nici nu ar trebui să fie. Un jucător transferat miercuri să îl bagi duminică titular ai da dovadă de amatorism. Pe vremuri Gigi îi lua luni și îi băga joi în Europa (Golofca, Mihai Roman). Nici Messi nu a fost titular de la primul meci. Nici nu știm cat e de pregătit dar mai mult de 30 de minute nu cred ca ar trebui sa joace indiferent de valoarea de pe transfermakt care oricum e relativa. Hai Dinamo

• @claudiupopa157
    @claudiupopa157 2 месяца назад

Cătălin te știu un analist profesionist tu știi ce s-a întâmplat de fapt..a fost blat la pariuri 2pauza1final dictat de Superbet..cum de altfel și Farul și FCSB au făcut blaturi ..hai sa vedem când va mai conduce Dinamo cu 2 0 in deplasare în prima repriză și să piardă meciul în acest campionat