Gino Sirci: Zazdroszczę wam świata polskiej siatkówki

@glatocha Год назад +4

Wielkie dzięki dla Polsatu za udostępnienie publicznie!!

• @krzysztofnowak9750
    @krzysztofnowak9750 Год назад +1

Super ciekawy wywiad śliczne treściowo analizowana siatkówka! Świetnie że polska i włoska liga razem wspolpracuje sympatycy siatkówki w Polsce z satysfakcją oglądają znakomita ligę włoska ! Obie ligi prezentują wysoki poziom dlatego wierni kibice towarzyszą na meczach swych ulubionych drużyn !

@magdalenalazar6947 Год назад +6

Bardzo ciekawy wywiad- widać, ze jest pasjonatem siatkówki. Fajnie, że Polsat się postarał o te rozmowę.

• @zdzieba1406
    @zdzieba1406 Год назад +6

Gratuluję. Dobra rozmowa. Prezes Sirci jest jednak nieco inna osobą niżeli ta, którą przedstawialiście w ostatnich komentarzach.

• @tomasz3416
    @tomasz3416 Год назад +6

wywiad wam się udał bardzo ciekawy

• @zofiatoczek3864
    @zofiatoczek3864 Год назад +16

Moje spostrzeżenie jest takie: tam gdzie pojawia się Anastasi, tam pada atmosfera i zaczynają się problemy.

• @mirkapl3431
      @mirkapl3431 Год назад +5

Tez to zauwazylam i dodam, że nie lubię goscia.

• @wojciechstrzeszynski809
      @wojciechstrzeszynski809 Год назад +1

Nie do końca z tym się zgodzę..w Treflu Gdańsk wykręcał wyniki ponad miarę ale miał czas i względny spokój. Fakt,że polskiego mógłby się nauczyć będąc u nas tyle lat

• @rockable55
      @rockable55 Год назад +2

Coś w tym jest...

• @annakokot8438
      @annakokot8438 Год назад +1

Ja też mam małe zaufanie do tego trenera. Szkoda mi, że zmarnował poprzedni sezon Warszawy. Może w Treflu miał peak kariery, ale po nim mam wątpliwości...

@adamwesolowski3951 Год назад

Vorrei vedere un giornalista italiano a parlare polacco.

• @realitycheck_
    @realitycheck_ Год назад +1

Sir Sirci, just change the coach.
    *cough… grbic… *

• @Tensazen
    @Tensazen Год назад +12

Zamiast tutaj napisy dać, to wrzucacie tego lektora, i to tak głośno że zagłusza kompletnie rozmowę :(

• @grzegorzKam
    @grzegorzKam Год назад

włochy to gxyzx

• @cincin6376
    @cincin6376 Год назад

Nie zgadzam się z tym, że siatkówka jest aż tak pasjonująca. To chyba jedyny sport drużynowy, w którym można połowę spotkania nawet przeleżeć na boisku a mimo to wygrać mecz.

• @arturkorgul829
      @arturkorgul829 Год назад

Chyba w piłce można przeleżeć strzelić i zamurować` albo grać na 0-0 w siate trzeba każdy punkt wyszarpać

@@arturkorgul829 czyli nie można oddać 2 setów bez walki a potem wygrać 3:2?

@@cincin6376 Można tylko że trzeba potem trzy kolejne sety wygrać. W piłce wystarczy strzelić ze stałego fragmentu przeleżeć reszte czasu na boisku i przepchnąć mecz, w siate sie tak nie da

@@arturkorgul829 najpierw napisałeś, że się da, a potem że się nie da😂 przecież można leżeć dwa pierwsze sety i przegrać je nawet do 0, a wygrać mecz 3:2, w żadnym sporcie nie ma takiego "komfortu"