Айвазовський не тільки мариніст, канал Культуртригер детально все розповів у себе на каналі. Авжеж, потрібно повертати те, що у нас вкрала недоімперія. Яким би геніяльним не був митець, важливо все і його погляди зокрема, бо мистецтво ніколи не було поза політикою.
Неймовірний гість! Так цікаво говорить, що за весь випуск неможливо ні на секунду відволіктись! Ну і так, необговорена книжка помирає. Радію, що з‘являються класні книжкові клуби!
Думаю, з часом, в разі нашої перемоги, складуться на рашкостані справи так, що частину репарацій вони вимушені будуть віддавати, власне, творами мистецтва!!! Наша справа вибирати... Гарну картину намалював?! Але, до того ще дуже-дуже далеко!!!
Якось не зовсім погоджуюсь : наприклад Гоген малював Гаїті -- то він француз чи гаітянин ( не знаю як правильно).Пікассо - хто ???Чомусь у світі якось ідентифікують свої надбання , тобто нам треба крапку над і. Ріпин, Малевич, Куінджіи- наші , а Гоголь , Чайковський- ні , бо такими себе не вважали . Найважливіше , ким себе сама людина вважала , як наприклад Шевельов( німець) , але вважав себе украінцем .
Цікаво було послухати, але на мій погляд, зводити приналежність діячів мистецтва до конкретної національності, це спрощення. Історичний і навіть географічний контекст завжди впливає на людину, яка займається творчістю. У одного і того ж діяча міг бути украінський період творчості, а потім російський, бо людина жила в імперіі і змінювала і місто проживання, а іноді й погляди.Мені здається, що головне, це знати факти, без нашарування політичних наративів. А задача фахівців нести мистецтво у суспільство, закохувати в нього.Станом на зараз, мені здається, що не так вже й багато украінців ним цікавляться.
Дякую за цікаві інтерв'ю,пані Юліє! І хоча це,мабуть,не Ваш формат,як би було чудово,якщо б Вам вдалось вмовити на інтерв'ю Ліну Василівну Костенко! Вона так рідко на них по- годжується,а інтерв" ю з такими людьми - безцінні!
Мені здається, що коли говорять про Гоголя, то мають на увазі його імениті твори! Але в нього багато оповідань, де така любов до українців і всього українського у кожному рядку відчувається! Прочитайте все, що написав Гоголь і ви зрозумієте хто він! Для себе я давно це знаю, я не розумію орків, чому вони за нього так хапаються - він описував їх всіх гидотними - такими, як вони і є!
Колись подорожуючи Україною, заїхали в Камянку і працівники музею розповідали, що для написання Лебединого озера Чайковський надихався саме озером у Камянці. У найбільш відомій частині балету - танці маленьких лебедів ясно прослуховується мотив гопака (жіноча частина).
Навіть, якщо щось там прослуховується/простежується, то все одно, Чайковський -- НЕ НАШ!!! Єдине, що дуже чекаю на трансляцію балету "Лебедине озеро" по всім радіо-/телеканалам рашкостану!!! Всі керівники Імперії Зла (в добу телебачення) відходили в інший світ під цю музику РОСІЙСЬКОГО композитора!!! НЕ БУДЕМО ВІДБИРАТИ В РОZZІЯН ЦЕ, СУТО ЇХ, КУЛЬТУРНЕ ЯВИЩЕ!!!
Люблю братів Капранових, але погодитись з думкою, що якщо художник намалював якісь картини про росію, то перестав бути українським, не можу категорично. Як на мене, має значення 3 речі: 1) що саме сформувало автора (де народився і провів дитинство, середовище в підлітковому чи старшому віці тощо) і, відповідно, в якому контексті творив; 2) ким автор себе вважав; 3) додаткова - ким були предки, в якій країні народився. І якщо п.3 може подаватись як походження художника, то перші два є визначальними. Наприклад, Чайковського можемо хіба назвати російським композитором українського походження (і то лише по батьківській лінії). З Ріпиним/Рєпіним взагалі нема питань - український художник (оскільки його російські картини показують погляд на них українця - як каже брат Капранов "карикатурні зображення"). Айвазовський - український художник вірменського походження. Якось так😊
Міністерство культури чим займається? Де дитяче кіно , мультфільми де інтелектуальні програми , де ті кошти які виделяє держава ? Напевно все по корупційним схемах розкрадається!!!
Альо! Про те, що вже рік йде війна, потрібно вам нагадувати?! P.S. А, про те, що в березні вийшов повнометражний мультик МАВКА, теж потрібно нагадувати?! І про те, що доробляли його під шум дизельгенераторів, теж нагадати?!
Не обов'язково бути компетентним в усіх галузях. Але навіть протягом отієї безперервної в кадрі НЕ-жлоб не повинен розводитися про те, в чому він не петряє. Я - музикознавець, і свідчу, що пан пропагандист "української культури" - звичайний невіглас, котрий приписує Чайковському висловлювання Римського-Корсакова. Така саме дєшовка й уся решта його зухвалого патякання. Двійка з мінусом.
@user-cr5dd3os1s , на відміну від Вас, я відповідаю за свої слова. По-перше, Ви не знаєте української мови й при цьому намагаєтесь повчати професійного редактора з 40-річним стажем. Цитую 11-томний академічний Словник української мови: "ПРОТЯГОМ. 1. прийм. з род. в. Уживається при позначенні часу існування кого-, чого-небудь, тривання якої-небудь дії, якогось процесу і т. ін. Протягом зими снігу майже не було (Гончар, Бригантина, 1973, 135); Чекаючи вироку, Явдоха протягом двох днів спокійно й терпляче сиділа на лавці (Донч., III, 1956, 13); Дядько Семен протягом десяти років сторожував біля тракторів (С. Ол., З книги життя, 1968, 126); Вода! Протягом століть мріяли і боролись за неї жителі пустинь (Наука.., 4, 1966, 24); // Уживається при позначенні певної події, чиєїсь діяльності, чийогось існування тощо, одночасно з якими що-небудь відбувається, здійснюється і т. ін. Протягом усієї війни Федір Іполитович ні на одного підлеглого не підвищив голосу (Шовк., Людина.., 1962, 63); Обом було наче тісно. Протягом усього життя вони ніколи не почували себе так (Гончар, IV, 1960, 52). 2. присл., розм. Розтягаючи звуки, плавно, протяжно. Оцю пісню у нас протягом співають (Сл. Гр.); - Голова, - протягом хвалили [Проценка] старі батьки, - послухай його - не наслухаєшся (Мирний, III, 1954, 190); [Вася:] Ти не так, дядю Мусію, не так. Не о-си-а, а о-с-а, оса... Протягом треба - ооссаа... (М. Куліш, П'єси, 1960, 5)". По-друге, ось першоджерело: "В Киеве мне пришлось увидаться с моими бывшими учениками: Рыбом и композитором Лысенко. У последнего я ел вареники и слушал отрывки из его «Тараса Бульбы». Не понравилось… т. е. «Тарас Бульба»; а не вареники" (Римский-Корсаков. Летопись моей музікальной жизни. Глава XXIII 1893-1895. URL: coollib.com/b/134268-nikolay-andreevich-rimskiy-korsakov-letopis-moey-muzyikalnoy-zhizni/read#r438 ) І що, Римський-Корсаков не мав права на те, щоб йому подобалась чи НЕ подобалась якась музика? Відтепер він також ворог? Навіть у совєцькому ще виданні книги Римсього-Корсакова "кляті українофоби" зробили примітку: "Шутливая форма, в которой Н. А. Римский-Корсаков говорит о своей встрече с Н. В. Лысенко в Киеве, не должна вводить в заблуждение о действительном отношении его к Н. В .Лысенко. Н. А. Римский-Корсаков знал последнего ещё с середины 1870-х гг. как бывшего своего частного ученика по изучению оркестровки и всегда признавал его исторические заслуги как выдающегося национального украинского композитора, неутомимого собирателя украинских народных песен и просвещённого деятеля в области развития украинской национальной музыкальной культуры".
@@vypo2233 звідки ви знаєте ким він себе вважав Він був людиной потаємною. Ніхто крім Гоголя не знав хто насправді Гоголь. Може він вважав себе італійцем.
А как же быть с операми Чайковского"Ночь перед Рождеством"и оперой "Черевички"_это тоже украинская тематика,так чей композитор Чайковский русский или украинский,учитывая его происхождение?
Сложно что-то советовать тому, у кого нет даже имени 😁 Но, думаю, надо, все-таки, начать с имени - появится точка опоры, вокруг которой ты сможешь нарастить мозги. Может быть.
Мені жаль,что Гоголя ви так. А его Вечора на хуторі бліз Диканьки даже на русськом звузит по українськи. Там фраза-яка кака намальована. Вже посил к Україні
Так і є.Творчість Булгакова нічого спільного з Україною не має,навпаки, за змістом вона цілковито антиукра- їнська.Вустами своїх героїв він про- голошує україноненависницькі тези. Що з того,що народився в Києві? На той час Київ був у складі російської імперії.І в Булгакова імперське мислення.
Для мене Чайковський росіянин українського походження. Мені байдуже що там у тому болоті ....крякають. Вони смерділи, смердять і смердітимуть. Нічого нам на ті нескінченні провокації вестися. Хай повернуть вкрадені картини Айвазовського. Бо там вже давно в галереї висіли копії. От підробки - тут їм ніхто конкуренцію не зробить. Ви ще давайте поведіться на їхні 💩💩💩 буцімто і Гоголь, і Шевченко то їхнє пасконне. Зай повертають архіви з Києво Печерської Лаври. Все вигрібли. Разом з оригіналом ПАТЕРІКА. По сракам, під зад, між роги! Хай повертають Патрік. І золото з Маріуполя. ЧАЙКОВСЬКИЙ - МИТЕЦЬ УКРАЇНСЬКОГО ПОХОДЖЕННЯ.
Подивився інтерв'ю... Навіть, не помітив, що 40 хвилин збігло... А, тим більше, що хтось кахикає... Якщо, автор відео, гість і тема не цікаві, то звертаєш увагу на всякі непотрібні дрібниці/дурниці... А потім, ще й збільшуєш проблему, в кілька разів... Дійсно, навушниками тут не допоможеш!!!
Смотреть знаменитости в аду Майкл Джексон и Стивен Хокинг и Гитлер и Сталин смотреть Игорь Ромен ский пророк идёт Китай покайся Россия смотреть врата Сиона смена системы
Завжди в захваті коли бачу і чую Капранових! Інтелект, освіченість і відчуття гумору завжди вражають.
Про Айвазовського, Ріпина і Куінджі на каналі Культуртригер є чудові дослідницькі відео! Раджу подивитись👍👍👍
Добре, що є такий канал!😃 Я його обожнюю!🤗
Обожнюю те, що роблять брати Капранови і як письменники, і як дослідники української історії. Однієї вподобайки тут мало.
Дякую пані Юлії, за зустріч з Капранови і чудову бесіду.
Дякуємо🇺🇦. Це так цікаво і цінно зараз 💙💛
Айвазовський не тільки мариніст, канал Культуртригер детально все розповів у себе на каналі. Авжеж, потрібно повертати те, що у нас вкрала недоімперія. Яким би геніяльним не був митець, важливо все і його погляди зокрема, бо мистецтво ніколи не було поза політикою.
Так, дуже раджу #Культуртрігер, чудово доносять інформацію
@@ТетянаЯлова-к8ш Дякую, підписався на цей канал! ♥️
Віднедавна дивлюся та слухаю канал ім.Т.Г.Шевченка дуже цікаво, як Ваш канал Юля💛💙
Дякуємо Вам, за Вашу працю! За те, що відроджуєте наше українське!
Гарні люди зустрілися. Будьте, чудові наші українці. Слава Україні!
Цікаво було послухати, не нудно. Дякую!
Якже приємно, корисно - слухаю та насолоджуюся. Дякую Вам Юліє!
Актуальна тема, цікаво слухати! Дякую за такого гостя! Юлія, так тримати!♥️👍🇺🇦
Боже, Боже, який примітивізм у п. Капранова до спадщини України- Русі! Дуже розчарував мене цією розмовою! Надіюсь, що тут він в основному- жартував…
Чудовий співрозмовник. Дякуємо.
Неймовірний гість! Так цікаво говорить, що за весь випуск неможливо ні на секунду відволіктись! Ну і так, необговорена книжка помирає. Радію, що з‘являються класні книжкові клуби!
Дякую за бесіду з В.Капрановим! З братами Капрановими завше надцікаво, вони крутезні💙💛
Як нам забрати всі наші твори мистецтва та археологічні знахідки?
Заберімо в серце) Шедеври належать усьому людству
Думаю, з часом, в разі нашої перемоги, складуться на рашкостані справи так, що частину репарацій вони вимушені будуть віддавати, власне, творами мистецтва!!! Наша справа вибирати...
Гарну картину намалював?! Але, до того ще дуже-дуже далеко!!!
Дякую за світоглядницькі розмови з чудовими людьми
Ведуча має файний сміх! Дякую Вам за працю!
Дякую братам Капрановим. Відтворювати правдиву історичну справедливість справа нелегка, але комусь це необхідно робити.
Дякую Вам,за працю!❤️👏
Якось не зовсім погоджуюсь : наприклад Гоген малював Гаїті -- то він француз чи гаітянин ( не знаю як правильно).Пікассо - хто ???Чомусь у світі якось ідентифікують свої надбання , тобто нам треба крапку над і. Ріпин, Малевич, Куінджіи- наші , а Гоголь , Чайковський- ні , бо такими себе не вважали . Найважливіше , ким себе сама людина вважала , як наприклад Шевельов( німець) , але вважав себе украінцем .
Дякую за цікаву бесіду!Так, книжки нема з ким обговорювати, страждаю))
Дякую за ваше спілкування для нас,цікаво ,пізнавально і по українські
Обираєте цікавих людей для бесіди! Дякую і хочу почути ще!
Цікаво було послухати, але на мій погляд, зводити приналежність діячів мистецтва до конкретної національності, це спрощення. Історичний і навіть географічний контекст завжди впливає на людину, яка займається творчістю. У одного і того ж діяча міг бути украінський період творчості, а потім російський, бо людина жила в імперіі і змінювала і місто проживання, а іноді й погляди.Мені здається, що головне, це знати факти, без нашарування політичних наративів. А задача фахівців нести мистецтво у суспільство, закохувати в нього.Станом на зараз, мені здається, що не так вже й багато украінців ним цікавляться.
Дякую, дуже цікаво слухати.
Обожнюю Капранових. Многая літа їм❤
Дуже дякую за цікаву розмову! Чекаємо на наступні випуски. І відео гарно змонтовано. Молодці!
💙💛
Розкішно!))) а можна ще?))
👍👍👍👍🙏🙏🙏🙏🙏🇺🇦💛💙
Дякую за цікаві інтерв'ю,пані Юліє!
І хоча це,мабуть,не Ваш формат,як
би було чудово,якщо б Вам вдалось
вмовити на інтерв'ю Ліну Василівну
Костенко! Вона так рідко на них по- годжується,а інтерв" ю з такими
людьми - безцінні!
Цікава бесіда, цікаві співрозмовники, слухала із задоволенням.
Дуже відгукується. Дякую
Гоген писав про Таїті
Мені здається, що коли говорять про Гоголя, то мають на увазі його імениті твори! Але в нього багато оповідань, де така любов до українців і всього українського у кожному рядку відчувається! Прочитайте все, що написав Гоголь і ви зрозумієте хто він! Для себе я давно це знаю, я не розумію орків, чому вони за нього так хапаються - він описував їх всіх гидотними - такими, як вони і є!
Краса! :) Дякую дуже!
нічого не знаю, Гоголь наш
Я взагалі вважаю, що саме він один з самих-самих українських.
Мені дуже цікаво!
Дякую ✌️❤️🇺🇦
Юлія, як і завжди, яскрава ,красива та оригінальна
Дякую вам за інтерв'ю ❤🇺🇦
Це був Дмитро Капранов
Пані Юля, дякую за працю і за гостя...
А стосовно приналежності,на мою думку, треба взяти за приклад ізраїльтян.
Дякую! Море задоволення! ❤
Колись подорожуючи Україною, заїхали в Камянку і працівники музею розповідали, що для написання Лебединого озера Чайковський надихався саме озером у Камянці. У найбільш відомій частині балету - танці маленьких лебедів ясно прослуховується мотив гопака (жіноча частина).
Навіть, якщо щось там прослуховується/простежується, то все одно, Чайковський -- НЕ НАШ!!!
Єдине, що дуже чекаю на трансляцію балету "Лебедине озеро" по всім радіо-/телеканалам рашкостану!!! Всі керівники Імперії Зла (в добу телебачення) відходили в інший світ під цю музику РОСІЙСЬКОГО композитора!!! НЕ БУДЕМО ВІДБИРАТИ В РОZZІЯН ЦЕ, СУТО ЇХ, КУЛЬТУРНЕ ЯВИЩЕ!!!
Дякую!
Пан Віталій як завжди багатий на розумні думки і ідеї
А щодо звуку: ведучу чути набагато голосніше ніж пана Віталія
Треба почитати цих близнюків
Дякую за боротьбу за Україну на культурному фронті.
Дякую за відео!
"Російські" це хто? Буряти, чеченці, якути....?
Палата номер 6 в жовтому будинку.
треба переіменувати картину Ріпина
Люблю братів Капранових, але погодитись з думкою, що якщо художник намалював якісь картини про росію, то перестав бути українським, не можу категорично. Як на мене, має значення 3 речі: 1) що саме сформувало автора (де народився і провів дитинство, середовище в підлітковому чи старшому віці тощо) і, відповідно, в якому контексті творив; 2) ким автор себе вважав; 3) додаткова - ким були предки, в якій країні народився. І якщо п.3 може подаватись як походження художника, то перші два є визначальними. Наприклад, Чайковського можемо хіба назвати російським композитором українського походження (і то лише по батьківській лінії). З Ріпиним/Рєпіним взагалі нема питань - український художник (оскільки його російські картини показують погляд на них українця - як каже брат Капранов "карикатурні зображення"). Айвазовський - український художник вірменського походження. Якось так😊
Я казали бабусi в Очаковi :"срав, пердiв i ще хотiв". Пани капранови вчилися у росiйськiй школi номер 3. хоча була украiнська, номер один.
@@valli6930 Але свідомий вибір зробили
на користь української мови!
@@Гіацинт на жаль ми живемо в епоху кон'юктурщикiв. Тому лiкарi не лiкують, директори пiдприемств мають сiльскогосподарську освiту.
@@valli6930 Ну,тут не та площадка,де
варто обговорювати подібні теми.
Міністерство культури чим займається? Де дитяче кіно , мультфільми де інтелектуальні програми , де ті кошти які виделяє держава ? Напевно все по корупційним схемах розкрадається!!!
Альо! Про те, що вже рік йде війна, потрібно вам нагадувати?!
P.S. А, про те, що в березні вийшов повнометражний мультик МАВКА, теж потрібно нагадувати?! І про те, що доробляли його під шум дизельгенераторів, теж нагадати?!
Університет правильно називати не "Т.Г. Шевченка". А "Тараса Шевченка".
Треба добре подумати як потрібно повернути своє українціі толкові мудрі люди
Не обов'язково бути компетентним в усіх галузях. Але навіть протягом отієї безперервної в кадрі НЕ-жлоб не повинен розводитися про те, в чому він не петряє. Я - музикознавець, і свідчу, що пан пропагандист "української культури" - звичайний невіглас, котрий приписує Чайковському висловлювання Римського-Корсакова. Така саме дєшовка й уся решта його зухвалого патякання. Двійка з мінусом.
По-перше, "протягом" означає "сквозняком". По-друге, дайте, пліз, посилання на першоджерело про Римського-Корсакова.
@user-cr5dd3os1s , на відміну від Вас, я відповідаю за свої слова.
По-перше, Ви не знаєте української мови й при цьому намагаєтесь повчати професійного редактора з 40-річним стажем. Цитую 11-томний академічний Словник української мови: "ПРОТЯГОМ. 1. прийм. з род. в. Уживається при позначенні часу існування кого-, чого-небудь,
тривання якої-небудь дії, якогось процесу і т. ін. Протягом зими снігу майже не було (Гончар, Бригантина, 1973, 135); Чекаючи вироку, Явдоха протягом двох днів спокійно й терпляче сиділа на лавці (Донч., III, 1956, 13); Дядько Семен протягом десяти років сторожував біля тракторів (С. Ол., З книги життя, 1968, 126); Вода! Протягом століть мріяли і боролись за неї жителі пустинь (Наука.., 4, 1966, 24); // Уживається при позначенні певної події, чиєїсь діяльності, чийогось існування тощо, одночасно з якими що-небудь відбувається, здійснюється і т. ін. Протягом усієї війни Федір Іполитович ні на одного підлеглого не підвищив голосу (Шовк., Людина.., 1962, 63); Обом було наче тісно. Протягом усього життя вони ніколи не почували себе так (Гончар, IV, 1960, 52).
2. присл., розм. Розтягаючи звуки, плавно, протяжно. Оцю пісню у нас протягом співають (Сл. Гр.);
- Голова, - протягом хвалили [Проценка] старі батьки, - послухай його - не наслухаєшся (Мирний, III, 1954, 190); [Вася:] Ти не так, дядю Мусію, не так. Не о-си-а, а о-с-а, оса... Протягом треба - ооссаа... (М. Куліш, П'єси, 1960, 5)".
По-друге, ось першоджерело: "В Киеве мне пришлось увидаться с моими бывшими учениками: Рыбом и композитором Лысенко. У последнего я ел вареники и слушал отрывки из его «Тараса Бульбы». Не понравилось… т. е. «Тарас Бульба»; а не вареники" (Римский-Корсаков. Летопись моей музікальной жизни. Глава XXIII 1893-1895. URL: coollib.com/b/134268-nikolay-andreevich-rimskiy-korsakov-letopis-moey-muzyikalnoy-zhizni/read#r438 )
І що, Римський-Корсаков не мав права на те, щоб йому подобалась чи НЕ подобалась якась музика? Відтепер він також ворог? Навіть у совєцькому ще виданні книги Римсього-Корсакова "кляті українофоби" зробили примітку: "Шутливая форма, в которой Н. А. Римский-Корсаков говорит о своей встрече с Н. В. Лысенко в Киеве, не должна вводить в заблуждение о действительном отношении его к Н. В .Лысенко. Н. А. Римский-Корсаков знал последнего ещё с середины 1870-х гг. как бывшего своего частного ученика по изучению оркестровки и всегда признавал его исторические заслуги как выдающегося национального украинского композитора, неутомимого собирателя украинских народных песен и просвещённого деятеля в области развития украинской национальной музыкальной культуры".
А як ми взнаємо, що це Віталій, а не його брат?😂
Дуже цікава передача!
Їхні обличчя відрізняються родимками)) а журналістика - це увага до деталей, як хтось мене вчив))
@@yuliaborysko5387 Я був неуважним... Дивлюсь на них в Ютубі дуже давно, але.......😄
Це був Дмитро
Це ж Дмитро Капранов, світла йому пам'ять. Чому ви на початку назвали його Віталієм😮?
Зверніть увагу на маленьких винахідників в Києві.
А що ж тепер буде із законом про АНГЛІЙСЬКУ як другу державну. 😢
Дякуємо!
Щоб обговорювати літературу потрібно дітей навчати правильно та ефективно читати.
Цікавий формат подачі екскурсу в минуле!
Гоголь без сумніву наш письменник, те що він висміював рашистську імперію, це ще не означає що він став рос. письменником
Він себе не вважав украінцем , то яке ми маємо на це право
@@vypo2233 звідки ви знаєте ким він себе вважав Він був людиной потаємною. Ніхто крім Гоголя не знав хто насправді Гоголь. Може він вважав себе італійцем.
Який неприємний тембр голосу ведучої !
Ще й наголоси жахливі ставить
Якщо Обама переїде до рашки та добавить щось до призвіща то він вже не буде кенійцем?Обамов ким буде?
А как же быть с операми Чайковского"Ночь перед Рождеством"и оперой "Черевички"_это тоже украинская тематика,так чей композитор Чайковский русский или украинский,учитывая его происхождение?
Ви неуважно слухали Капранова. Він чітко відповів на це питання.
таймлайн - немає ?)
Как вернуть украденные мозги?
Сложно что-то советовать тому, у кого нет даже имени 😁 Но, думаю, надо, все-таки, начать с имени - появится точка опоры, вокруг которой ты сможешь нарастить мозги. Может быть.
В полицию логики обратиться
Твори, а не переконання.... І де воно зараз?
У ведучої голос, як труба .Голосний, різкий і неприємний
Бред...
А яка причина вважати русотуриста в Грузію не "зеленими чоловічками"?
Мені жаль,что Гоголя ви так. А его Вечора на хуторі бліз Диканьки даже на русськом звузит по українськи. Там фраза-яка кака намальована. Вже посил к Україні
Гоголь для себе обрав російську
дорогу.А"Вечори..." написав,бо на
той час в Петербурзі була мода на
українське.
Думаю ,що Ріпа...
Что то покурили ?
А что ж все уехали в Россию
Давайте ще більш доходити до маразму не свідомо створючи кальку на росіян.
Козацькі прізвища мають закінчення на КИЙ, Вишневецький, Смотрицький, Хмельницький...
Художник божий.😳 Тьоху, бля! Це вже, як Крим божий!🤢 Не очікував такого від Капранова.🤨
Регіт ведучої трохи ‚зашкалює‘ чи не здається вам?
А-ха-ха , ну давно так не смеялась , вы себя слышите Репины , , это полный идиотизм !
Нажаль российскою.
Маразм зашкаливает.
Та фу,викаблучуються,ріпин,гидко слухать
Кто бы уже "привласнив" всех Украинских глупцов, зарабатывающих "гроши" и имидж на теме отрицания Русской культуры и искусства.
А як Ви відноситься к письменнику, якій написав Мастера і Маргаріту. Булгаков. Він був мешканцем Києва. Зараз його записалі в зрадників.
Так і є.Творчість Булгакова нічого спільного з Україною не має,навпаки,
за змістом вона цілковито антиукра-
їнська.Вустами своїх героїв він про-
голошує україноненависницькі тези.
Що з того,що народився в Києві?
На той час Київ був у складі російської імперії.І в Булгакова
імперське мислення.
А коли Булгаков, син царського цензора, був українолюбом?! Наведіть, хоч одну цитату!!!
Чё вы там курите, даже представить страшно!!!
Комплекс неполноценности у этих дебилов в крови.
Жахливіше вашого курева на росії немає нічого
Свои лучшие произведения Чайковский написал в поместье в Украине.
Петра Чайковского не нужно оправдывать, не нужно защищать.
Чайковский - это Чайковский! Слушайте Музыку.
@@НатальяТолстова-с1г Где? Слушать музыку Чайковского ? Это надо ехать в Канаду или Вену...
@@natazarubey5833 Я слухаю в Ютубі.
Я знаю, что краще слухати живу музику, але через неможливість цього радію тому, що є.
@@natazarubey5833 та хочаб в інтернеті, це ближче, ніж Канада
@@natazarubey5833 🤣🤣🤣🤣🤣 Других вариантов нет?
Тобі б, Капранов, бухати поменше....🤣
Да ,этот бред рассказывается просто ,,эту бы энергию да в мирное русло,,
Для мене Чайковський росіянин українського походження. Мені байдуже що там у тому болоті ....крякають. Вони смерділи, смердять і смердітимуть. Нічого нам на ті нескінченні провокації вестися. Хай повернуть вкрадені картини Айвазовського. Бо там вже давно в галереї висіли копії. От підробки - тут їм ніхто конкуренцію не зробить. Ви ще давайте поведіться на їхні 💩💩💩 буцімто і Гоголь, і Шевченко то їхнє пасконне. Зай повертають архіви з Києво Печерської Лаври. Все вигрібли. Разом з оригіналом ПАТЕРІКА. По сракам, під зад, між роги! Хай повертають Патрік. І золото з Маріуполя. ЧАЙКОВСЬКИЙ - МИТЕЦЬ УКРАЇНСЬКОГО ПОХОДЖЕННЯ.
Якби не український ген, то Чайковський і виїденого яйця не коштував ))
Неможна слухати в навушниках та й без теж, гість постійно кахикає. Є сучасні ліки, та хоча б льодяники від кашлю посмоктав.
Надворі висока вологість.Льодяники
тут не допоможуть.
Подивився інтерв'ю... Навіть, не помітив, що 40 хвилин збігло... А, тим більше, що хтось кахикає... Якщо, автор відео, гість і тема не цікаві, то звертаєш увагу на всякі непотрібні дрібниці/дурниці... А потім, ще й збільшуєш проблему, в кілька разів... Дійсно, навушниками тут не допоможеш!!!
Смотреть знаменитости в аду Майкл Джексон и Стивен Хокинг и Гитлер и Сталин смотреть Игорь Ромен ский пророк идёт Китай покайся Россия смотреть врата Сиона смена системы
Дякую! Величезне! Від російськомовної. Дуже цікаво й розумно. 👍👍👍👍👍
Куди сами дивитися у Гоголя?... :)
Дякую!