@@НинаИвановнаЩербакова Так, Марта молодець, але Ясміна крайній раз мене дуже під верхом порадувала, надіюся так буде і наступного разу, тобто завтра, зніму відео.
Добрий вечір. Чудові відео у Вас. Два запитання: 1. що таке "кантарка"? Вперше почула слово 2. іноді, якщо кінь втікає у леваді, я чухаю або пригощаю того, який не втікає. В принципі це працює-ті що втікали, ревнують, або хочуть смаколика, підходять і даються взяти на чомбур. Але чи це правильний підхід?
@@tamir8111 Добрий вечір! Дякую! Кантарка - це у нас так в селі кажуть на вуздечку! На заході України кажуть кантар. Я трохи переплутав, в руках у мене був недоуздок, а не кантарка :). 2) я за те, щоб не обманювати коней, підманюючи смаколиками і потім ловити, бо на прикладі собак, які набагато бистріше це розгадують і вже ніякою приманкою їх не заманиш, коли вони це розкусять. А я за те, щоб домогтися свого своїм авторитетом і лідерством, а їх підпорядкуванням і підчиненням. Тому що в табуні вони так спілкуються між собою. Вони підчиняються лідеру і слухають його без смаколиків, а лідер в свою чергу гарантує їм безпеку і генерує для них рішення, їм залишається просто їх виконувати для успішного, безпечного і безпроблемного життя. Невиконання автоматично приносить їм проблеми, які вони відчувають тиском від лідера, який їх ганяє.
Так, саме робота на корді із взаємною увагою до команд, зміною алюрів вверх і вниз, зміною напрямків, зміною положення тіла відповідно до треку плече всередину або стегно всередину, а не просто біг по колу, все це має дуже великий позитивний вплив на коня і взаємовідносини з людиною 😊
Доброго ранку. Дякую за відео. Я також люблю коняку в першу чергу за її розум, хай вона буде меншою чи не породною, але в ній є розум і вірність то вона буде для мене ідеальна коняка!!! Дві чорних кобили то сестри по володимирівському жеребцеві???
Доброго ранку! Одна сестра , та, що по росту вища, але вона молодша, їй 3,5 роки по чистопородному Володимирському ваговозу, брав у Колі з Вінниці, ім'я його було Грант. А та, що трохи меньша, по зросту, їй 5,5 років, вона від жеребця помірного Володимирська кров із Торійською, теж у Колі брав, ім'я його було Красавчик. Дві сестри від цієї кобили рижої, їй 12,5 років.
@@КоніЧеркащини так, красиві кожна по-своєму, тому і не хочу їх міняти на якихось породистих, бо вони вже рідні, плюс адаптовані до моїх умов, а цілей великого спорту чи шоу всерівно немає, тому немає сенсу витрачати зайві кошти.
@КоніЧеркащини хочу парувати, але чомусь хочу верховим, бо хочу легкого на хід під верх коня, ваговозних не хочу. Є на приміті два жеребця, але один за 70км, інший за 180 км, може на весну ...паровка 500 у.е.
Дякую за відео, за науку, і за те що демонструєте розумний підхід до виховання, без матюків, крику і знущання над психікою коня:) Сподіваюсь це принесе користь і допоможе іншим власникам коней у їх вихованні. Бажаю успіхів, та можливостей частіше бувати з кіньми. Підкажіть, будь ласка, чи ви не знаєте про алюр, який називають RACK (smooth gait) про це багато розповідає Ivy Starnes, на своєму каналі, який так і називається. Вона пояснює як навчити коней ходити цим алюром. Інформацію я бачив тільки в англомовному ютубі, я навіть не знаю як він в нашій мові називається. Якщо ви щось знаєте, буду вдячний, якщо поділитесь інформацією.
@@jacobsbeefarm3283 Дякую, за підтримку і за побажання!!! Мені так не вистачає саме того, чого Ви мені побажали - частіше бувати зі своїми кіньми і я так цього хочу десь всередині себе, а зовні виходить інакше і вже навіть я знайшов діагноз цьому, щось схоже на синдром відкладеного життя... Я пам'ятаю про Ваше побажання побачити ролик навчання управління однією рукою, я зроблю такий ролик на цих вихідних 100%, там все просто, але мої коні цьому не навчені, буду заодно і вчити. Я в Єгипті мав досвід управління такою кобилою, яка досвідчена і реагує шикарно на таке управління...це не передати словами - кобила Мерседес!!! Про алюр Rack нічого не знаю, але зараз гляну в інтернеті і напишу Вам свою думку...
@@jacobsbeefarm3283 Rack це алюр іноходців. Іноходці відрізняються тільки тим, що не мають класичної рисі. Крок і галоп умовно у всіх коней однаковий. А от рись мають всі коні крім іноходців. Не маючи рисі, народними словами Іноходці просто бистро ходять або дуже бистро ходять...почергово переставляючи свої ноги на землю, не діагонально як на рисі.Тобто умовно про них ми не можемо сказати, що вони біжать...вони просто бистро або дуже бистро ідуть... :), так ось Rack це найшвидша Хода, яку вони можуть розвинути умовно до 48 км/год. В інтернеті є такий дагестанець, який підбирає і продає іноходців, так він так і називає цю найшвидшу і найкомфортнішу Іноходь - Хода. На рисі задні ноги переміщуються одночасно з відповідними їм по діагоналі передніми ногами, тобто в момент на рисі дві діагональні ноги на землі, а дві інші по діагоналі в повітрі, таким чином кінь врівноважується на площині. Rack - найшвидший вид іноході, ліва задня одночасно з лівою передньою на землі або в повітрі в залежності від того де тим часом одночасно права задня і права передня, ці сторони рухаються почергово і одночасно паралельно між собою.
@Alex-horsman дякую за докладну відповідь. Але наскільки я розумію, то алюр, коли кінь переставляє одночасно задню та передню, те що у нас називають "іноходь" в англійській мові має назву "Pace", і вони відрізняють її від "Rack". ruclips.net/video/SMmcGUSUSA0/видео.htmlsi=gB68-5v9q6m5FTL_
Олександре, спасибі за відео. Запитання моє не по темі, але теж стосується коней. Дивився в одному хазяйстві коней, і звернув увагу, що багато з них мають ,,їжакуваті" копита,тобто по всьому копитові кільця, можливо знаєте наскільки це складне захворювання? Хто нас читає, теж пишіть свої думки про це. Дякую
Дякую за запитання Олег! Більшість всього, що кільце на копиті, причому на всіх 4 ногах зазвичай і на однаковій відстані по довжині розміщення від вінця (шерсті на нозі), вказують на Ламініт або його приступ, якщо після кільця далі йде нормальна стінка копита. Довжина всього копита коня, це умовних 9 місяців росту, середина копита, це умовних 4,5 місяці. В залежності від відстані знаходження кільця до шерсті на нозі, можна приблизно визначити, коли відбулось запалення (Ламініт), якщо від кільця до шерсті вся стінка копита рифлена, видозмінена, то це означає, що Ламініт (запалення) у гарячій фазі і поступово це призведе до відмирання і відпадання ковпака копита, такий кінь вже не зможе ходити...
@Alex-horsman дякую. У нас є приказка - ,,відкинув копита", тобто помер. Для коня це захворювання значить смерть. Я, там побачив по два, три кільця на копиті. Людина яка показувала мені коні сказала, що це від нестачі вітамінів. Думаю, що це не правда.
@Олег-ч9з так, дуже влучно про приказку!!! І про кільця, так , вони не від нестачі вітамінів, вони вказують на запалення, ламініт. Ламініт виникає від погрішностей в дієті, а саме зачасту від надмірності білка, але одному коню якась кількість білку нічого, а для іншого смерть. Думаю чим більш породні коні, тим більш вони можуть бути чутливі. Білка багато в пшениці, небезпечно її давати, ячмінь теж я вважаю небезпечний, макухи. Взагалі не треба забувати, що кінь - це не порося і я не вітаю ніякі каші, якщо в них немає потреби, бо кінь не має великих навантажень і спокійно може поповнити свій енергетичний запас сіном різнотрав'ям повноцінним, при потребі добавити овес, моркву, картоплю сиру потроху!!. Сіно люцерни і конюшини теж високобілкове і його на постійні основі давати теж небезпечно. А на тій конюшні коней закормили скоріш за все кашами якимись...
Дякую за гарне відео супер ВИ молодець і коники супер дякую 👍👍👍🐴🐴🐴🇺🇦🇺🇦🇺🇦
@@stepangalushka897 Дякую і Вам!!! Ви надихаєте своїми коментарями!!!!
Марта - молодець!
@@НинаИвановнаЩербакова Так, Марта молодець, але Ясміна крайній раз мене дуже під верхом порадувала, надіюся так буде і наступного разу, тобто завтра, зніму відео.
❤❤❤
Добрий вечір. Чудові відео у Вас. Два запитання:
1. що таке "кантарка"? Вперше почула слово
2. іноді, якщо кінь втікає у леваді, я чухаю або пригощаю того, який не втікає. В принципі це працює-ті що втікали, ревнують, або хочуть смаколика, підходять і даються взяти на чомбур. Але чи це правильний підхід?
@@tamir8111 Добрий вечір! Дякую!
Кантарка - це у нас так в селі кажуть на вуздечку! На заході України кажуть кантар. Я трохи переплутав, в руках у мене був недоуздок, а не кантарка :).
2) я за те, щоб не обманювати коней, підманюючи смаколиками і потім ловити, бо на прикладі собак, які набагато бистріше це розгадують і вже ніякою приманкою їх не заманиш, коли вони це розкусять. А я за те, щоб домогтися свого своїм авторитетом і лідерством, а їх підпорядкуванням і підчиненням. Тому що в табуні вони так спілкуються між собою. Вони підчиняються лідеру і слухають його без смаколиків, а лідер в свою чергу гарантує їм безпеку і генерує для них рішення, їм залишається просто їх виконувати для успішного, безпечного і безпроблемного життя. Невиконання автоматично приносить їм проблеми, які вони відчувають тиском від лідера, який їх ганяє.
Дякую!
Коні тварини досить кмітливі і інстективні вдосить швидко реагують на різні ситуації саме тому зними потрібна системна робот на корді.
Так, саме робота на корді із взаємною увагою до команд, зміною алюрів вверх і вниз, зміною напрямків, зміною положення тіла відповідно до треку плече всередину або стегно всередину, а не просто біг по колу, все це має дуже великий позитивний вплив на коня і взаємовідносини з людиною 😊
Дисциплiна дуже авжлива, безперечно.
@@НинаИвановнаЩербакова Дисципліна, як і кругом в житті...важлива.
Доброго ранку. Дякую за відео. Я також люблю коняку в першу чергу за її розум, хай вона буде меншою чи не породною, але в ній є розум і вірність то вона буде для мене ідеальна коняка!!! Дві чорних кобили то сестри по володимирівському жеребцеві???
Доброго ранку! Одна сестра , та, що по росту вища, але вона молодша, їй 3,5 роки по чистопородному Володимирському ваговозу, брав у Колі з Вінниці, ім'я його було Грант. А та, що трохи меньша, по зросту, їй 5,5 років, вона від жеребця помірного Володимирська кров із Торійською, теж у Колі брав, ім'я його було Красавчик. Дві сестри від цієї кобили рижої, їй 12,5 років.
Красиві 👍@@Alex-horsman
@@КоніЧеркащини так, красиві кожна по-своєму, тому і не хочу їх міняти на якихось породистих, бо вони вже рідні, плюс адаптовані до моїх умов, а цілей великого спорту чи шоу всерівно немає, тому немає сенсу витрачати зайві кошти.
@@Alex-horsman 100👍 парувати не хочете чи не має де?
@КоніЧеркащини хочу парувати, але чомусь хочу верховим, бо хочу легкого на хід під верх коня, ваговозних не хочу. Є на приміті два жеребця, але один за 70км, інший за 180 км, може на весну ...паровка 500 у.е.
Дякую за відео, за науку, і за те що демонструєте розумний підхід до виховання, без матюків, крику і знущання над психікою коня:)
Сподіваюсь це принесе користь і допоможе іншим власникам коней у їх вихованні. Бажаю успіхів, та можливостей частіше бувати з кіньми.
Підкажіть, будь ласка, чи ви не знаєте про алюр, який називають RACK (smooth gait) про це багато розповідає Ivy Starnes, на своєму каналі, який так і називається. Вона пояснює як навчити коней ходити цим алюром. Інформацію я бачив тільки в англомовному ютубі, я навіть не знаю як він в нашій мові називається. Якщо ви щось знаєте, буду вдячний, якщо поділитесь інформацією.
@@jacobsbeefarm3283 Дякую, за підтримку і за побажання!!! Мені так не вистачає саме того, чого Ви мені побажали - частіше бувати зі своїми кіньми і я так цього хочу десь всередині себе, а зовні виходить інакше і вже навіть я знайшов діагноз цьому, щось схоже на синдром відкладеного життя... Я пам'ятаю про Ваше побажання побачити ролик навчання управління однією рукою, я зроблю такий ролик на цих вихідних 100%, там все просто, але мої коні цьому не навчені, буду заодно і вчити. Я в Єгипті мав досвід управління такою кобилою, яка досвідчена і реагує шикарно на таке управління...це не передати словами - кобила Мерседес!!! Про алюр Rack нічого не знаю, але зараз гляну в інтернеті і напишу Вам свою думку...
@@jacobsbeefarm3283 Rack це алюр іноходців. Іноходці відрізняються тільки тим, що не мають класичної рисі. Крок і галоп умовно у всіх коней однаковий. А от рись мають всі коні крім іноходців. Не маючи рисі, народними словами Іноходці просто бистро ходять або дуже бистро ходять...почергово переставляючи свої ноги на землю, не діагонально як на рисі.Тобто умовно про них ми не можемо сказати, що вони біжать...вони просто бистро або дуже бистро ідуть... :), так ось Rack це найшвидша Хода, яку вони можуть розвинути умовно до 48 км/год. В інтернеті є такий дагестанець, який підбирає і продає іноходців, так він так і називає цю найшвидшу і найкомфортнішу Іноходь - Хода. На рисі задні ноги переміщуються одночасно з відповідними їм по діагоналі передніми ногами, тобто в момент на рисі дві діагональні ноги на землі, а дві інші по діагоналі в повітрі, таким чином кінь врівноважується на площині. Rack - найшвидший вид іноході, ліва задня одночасно з лівою передньою на землі або в повітрі в залежності від того де тим часом одночасно права задня і права передня, ці сторони рухаються почергово і одночасно паралельно між собою.
@Alex-horsman дякую за докладну відповідь.
Але наскільки я розумію, то алюр, коли кінь переставляє одночасно задню та передню, те що у нас називають "іноходь" в англійській мові має назву "Pace", і вони відрізняють її від "Rack".
ruclips.net/video/SMmcGUSUSA0/видео.htmlsi=gB68-5v9q6m5FTL_
Олександре, спасибі за відео. Запитання моє не по темі, але теж стосується коней. Дивився в одному хазяйстві коней, і звернув увагу, що багато з них мають ,,їжакуваті" копита,тобто по всьому копитові кільця, можливо знаєте наскільки це складне захворювання?
Хто нас читає, теж пишіть свої думки про це.
Дякую
Дякую за запитання Олег! Більшість всього, що кільце на копиті, причому на всіх 4 ногах зазвичай і на однаковій відстані по довжині розміщення від вінця (шерсті на нозі), вказують на Ламініт або його приступ, якщо після кільця далі йде нормальна стінка копита. Довжина всього копита коня, це умовних 9 місяців росту, середина копита, це умовних 4,5 місяці. В залежності від відстані знаходження кільця до шерсті на нозі, можна приблизно визначити, коли відбулось запалення (Ламініт), якщо від кільця до шерсті вся стінка копита рифлена, видозмінена, то це означає, що Ламініт (запалення) у гарячій фазі і поступово це призведе до відмирання і відпадання ковпака копита, такий кінь вже не зможе ходити...
@Alex-horsman дякую. У нас є приказка - ,,відкинув копита", тобто помер. Для коня це захворювання значить смерть. Я, там побачив по два, три кільця на копиті. Людина яка показувала мені коні сказала, що це від нестачі вітамінів. Думаю, що це не правда.
@Олег-ч9з так, дуже влучно про приказку!!! І про кільця, так , вони не від нестачі вітамінів, вони вказують на запалення, ламініт. Ламініт виникає від погрішностей в дієті, а саме зачасту від надмірності білка, але одному коню якась кількість білку нічого, а для іншого смерть. Думаю чим більш породні коні, тим більш вони можуть бути чутливі. Білка багато в пшениці, небезпечно її давати, ячмінь теж я вважаю небезпечний, макухи. Взагалі не треба забувати, що кінь - це не порося і я не вітаю ніякі каші, якщо в них немає потреби, бо кінь не має великих навантажень і спокійно може поповнити свій енергетичний запас сіном різнотрав'ям повноцінним, при потребі добавити овес, моркву, картоплю сиру потроху!!. Сіно люцерни і конюшини теж високобілкове і його на постійні основі давати теж небезпечно. А на тій конюшні коней закормили скоріш за все кашами якимись...