Я архітектор, і ми всі дуже проти такого типу житла. Я можу вас з'єднати з організатором платформи за відбудову України, він зможе дати розгорнутий коментар. Є вже великий досвід такого житла і все це закінчувалось погано. Починаючи від того, що потім не всіх можна виселити, до того, що це житло швидко приходить в непридатний стан. Створюється гетто з відповідним набором соціальних проблем. Ці будиночки хороша річ для місць як Бородянка, де житла реально нема. І для дійсно тимчасового перебування, наприклад волонтерів чи пожежників, що розбирають завали. В такому місті як Львів чи інші на відносно спокійній території повинні будувати чи реставрувати закинуті будівлі В МЕЖАХ МІСТА.Це важливо, бо вже є виділення земель десь в полі. Переселенці повинні бути введені в життя міста. Є безліч промислових будівель чи старих гуртожитків, в які можна завести мережі, нарізати квартирки і поселити людей, а пізніше щось так і лишити як житло, а щось переробити в пром чи комерцію. Ці будиночки подарували поляки і щоб показати, що їх добре освоїли, їх розмістили в парку, щоб зручно було водити екскурсії. Словом це проблема набагато серйозніша ніж здається на перший погляд. Такі містечка вже були в Харкові з 14р і там почався весь комплекс проблем.
Пані Оксана Це так з одного боку А з іншого боку Я був в спортзалах і школах, де живуть мами з дітьми Це жахливі умови І уявіть собі, що 5+ млн українців виїхало
@@shukaiuzhytlo а не можна на даху кожного контейнера поставити з одного боку 2 палиці заввишки 0,3 м, а з іншого боку заввишки 0,5 м і натягнути під кутом рекламний борд із спец. матеріалу. Це для захисту від сонця, щоб людям у контейнерах було не так спекотно від прямих сонячних променів і менше шуму, коли йде дощ?
@@shukaiuzhytlo Скажіть будь ласка чи не існує в Україні проектів спрямованих на відновлення недобудов,можливо другий шанс,друге життя містам привидам.Чи недобудовам просто у містах.Думаю не в мене одного виникало таке питання і така ідея.Чи є якісь подібні проекти?Зрозуміло що потрібні волонтери від архітекторів і будівельників,до юристів.також люди що будуть працювати над бізнес планами і залученю інвесторів,щоб одразу будувати поряд щось,що надасть роботу людям,сім'ям впо,біженцям.таким самим як і я.З радістю волонтерив би на відновленні таких квартир і будинків.Якщо в когось є інформація стосовно таких проектів,буду радий якщо поділетесь інформацією.
Польские временные городки выглядят лучше чем киевгорстроевский шлак, и это кстати общий проект поляков и местных - дворики симпатичные сделали, лучше наших парковочек. Мало конечно таких объектов, многие люди живут очень тяжко
Прогрес містечка вражає) хоча і львів’янка, але не спостерігала за цією темою..дякую) а думки лише про завершення війни. І щоб кожен зміг вернутись у свій дім..
Сергію, Цікаво було прогулятися по контейнерних містечках. Для теплого періоду - це більш менш нормальні умови життя, в зимній період вони будуть не дуже комфортними, тому часу на роздуми лишається не багато
Мои друзья в Днепре жили в таком городке почти 8 лет. Были страшилки, что будут сносить и строить паркинг для ж/к "Олимпийский", но остались страшилками
Сергію, Андрію, дякую Вам за цікавий огляд! Містечко на Сихові, справді, виглядає значно гуманніше. Дякую всім, хто доклалися до створення простору. Жити в контейнерах, звісно, все одно, не дуже добре, хоча значно краще, ніж у загальному розміщенні в спортзалах. Тут все ж таки свій окремий простір. Бажаємо нам скорішої перемоги і щоб людям вимушено не довелося жити в таких умовах надовго та ще й за холодів
@@golyj000 та ніяких, крім того, що це, зазвичай, заповідні зони. у стрімі було питання, що з ними робити, коли стануть не потрібні. у мене виникла така ідея.
Це краще ніж мешкати в спортзалах та школах, але уявляю як такі контейнери нагріваються на сонці, колись в такому зупинилася на пару днів і отримала тепловий удар( Тож краще вже біля Стрийського парку
Біженці в Болгарії два місяці жили в готелях, а потім частину привезли в такі будинки, але там паркан з колючим дротом та спека! У Львові краще, але так важко в таких коробках знаходитись. Бажаю, щоб розпочалися будівельні роботи й люди отримали нормальне по площі житло ц повернулися додому!🌅
Щодо покращень. Було б хорошим рішенням створити спільний простір для культурного відпочинку. Мені приходить в голову кінотеатр під відкритим небом, що міг би стати і місцем, де можна було б і освітні заходи проводити. Все таки дітей дуже багато... Також, щоб модульні будинки стали затишними, я б розглянула залучення художників, що створили б мурали на стінах, або якимось альтернативним чином прикрасили б будиночки.
Кожний день з сім'єю гуляємо-відпочиваємо у Стрийському парку старовинного мого Лемберґа! Шкода, що Вас там не побачив, щоб потиснути руку і подякувати за Ваші відоси! Шкода, що Ви поруч із "Покровський" не показали сусідній покоцаний орками "Гостомель-Сіті", бо там - ужассс!
Будувати будинки з розрахунку на постійну війну це якась фігня. А от мати далекобійні ракети й сильну армію - якраз не фігня. Тому я це рішення влади Львова бачу як чистий піар з нульовим толком, адже місцева влада не має повноважень ставити приватним забудовникам якісь додаткові вимоги понад те, що є в будівельних нормах. Це я вже мовчу про утримання цих хотілок. Наші ОСББ махали навіть пожежну сигналізацію утримувати. А тут якісь ємності для води і т.д. Ага, щас )
Дійшло до вас...коли той же Сергій ходив по місту і просторікував в стилі "нашо ці промзони", "нашо ці заводи", "коли вже цю промку знесуть і збудують тут жк з газончиками"...А ось нащо. Бо замість логова любителів круасанів і інста-фоточок той же завод Арсенал міг би функціонувати. А таких Арсеналів в менших масштабах по Україні сотні..
Будувати будинки з бомбо сховищами якраз не фігня- і це показують сьогоднішні подіі нажаль. Я наприклад точно знаю за Швецію що вона приділяє дуже багато уваги тому. Колись розробляла сайт їм якраз про бомбосховища- тоді була вражена їхньою увагою до того питання. В них є порахована точна кількість їх - на яку комуну скільки треба квадратних метрів бомбосховищ. Є різні класи бомбосховищ а також служби які мають опікуватись цілісністю і належним станом. Також вони будують бомбосховища на замовлення або консультують як його врахувати при новому будівництві. Там все серьйозно- причому Швеція супермирна країна і ворогів буцімто немає. Хочеш миру як то кажуть готуйся до війни…
Респект! Ще ніхто не робив огляди містечок для переселенців. В нові будівельні норми не вірю. Підземні парковки вимагатимуть додаткових витрат, які ляжуть на майбутніх мешканців (інвесторів). Ще й забудовники захочуть зекономити на матеріалах, товщині перекриттів. Та й самі парковки в якості укриттів не підходять.
а не можна на даху кожного контейнера поставити з одного боку 2 палиці заввишки 0,3 м, а з іншого боку заввишки 0,5 м і натягнути під кутом рекламний борд із спец. матеріалу. Це для захисту від сонця, щоб людям у контейнерах було не так спекотно від прямих сонячних променів і менше шуму, коли йде дощ?
Кстати у меня была дача и там все дома были контейнеры. Их вызвали всем работникам киностудии довженко. Я все лето была на даче и я хочу сказать что это ад. Он металический и нагревается просто ужас. А зимой не согреть никак. Потом он заржавел и прогнил.
Я був у таборі біженців в Кенії, якщо порівнювати, то якщо доведеться тут в зимку виходити в туалет через вулицю то все одно буде 5 зірок отель))) Якщо треба пожити тут в літку, то добрий варіант, якщо рік чи більше, то дуже не дуже.
Як на мене багато хто погодився б на такий туалет, коли ціна відповідна, або інших варіантів немає. Ми минулим літом з дружиною не могли переночувати під час Джаз фесту, взагалі місць не було, або супер дорогі номера в готелях.
Біженці це закордоном,а тут люди з Донбасу чи з Харкова це внутрішні переселенці. Садовий казав,що ці модульні містечка будуть у Львові лише до вересня-жовтня цього року,але я впевнений на 100%,що ці містечка будуть до вересня-жовтня 2030-32 року.
Я вибачаюсь, але ви готові воювати до 32го року? Якщо так то напишіть мені, оформлю вас до нас в підрозділ раз ви настільки впевнені у собі. А якшо ні, то прошу виключити "експертів" в тч Арестовича і не пиздіти хто і скільки має гнити на передку. Дякую.
@@m-benzbrabus є приклад такого тимчасового містечка під Харковом, яке стояло не місяць і не рік. Є приклад хрущівок, які теж начебто мали бути тимчасовими. У нас немає нічого більш постійного чим тимчасове, тим більше в ситуації війни/після війни. Казки про репарації і нереальні вливанні - це всього лише казки, а по факту буде дуже тяжко і бідно не один рік.
@@maestro_jaah , не путайте белое и квадратное. Хрущёвки изначально строились на 60-70лет , и сравнивать их с контейнерными домиками глупо. В странах Балтии , например, многие хрущёвки не сносили, делали копитальный ремонт, перепланировку , и они ещё будут служить людям не один год.
@@maestro_jaah Ви мене не зрозуміли. Тут один чоловік натякає на то шо війна ще буде до 32го і переселенці у Львові на довго. Я пояснюю йому лиш чому не вартує воювати чужими руками і розраховувати на то шо при такому розкладі будуть бажаючи сидіти роками в окопах, коли наше керівництво 30 років пиздило все шо погано лежить і зараз також продовжує творити хуйню в державі доки ЗСУ ціною життя зупиняють ворога. Це по перше. По друге, частково погоджуюсь з вами, що таке житло цілком доцільне і по завершенню війни. Але погодьтесь, потім, такі самі будиночки можна поставити у тому ж Харкові чи Миколайові по місцю "проживання" людей, доки їхнє житло будуть будувати наново. Іншими словами не обовязково тримати усіх у Львові після війни, коли можна цю програму розповсюдити по всій території держави.
@@m-benzbrabus Думаю він натякає, що навіть якщо війна кінчиться, то у держави просто не буде грошей, щоб цих переселенців кудись діти. Як не було грошей на жителів таких самих містечок після 2014-го року. А так до 2032 не думаю, що наш конфлікт буде вичерпаний. Може й бойових дій не буде, але заморозка може бути.
А тем временем в Киеве, на Лобановского, 6 - это первый дом, разрушенный ракетой, люди за свои личные деньги восстанавливают свои 3 разрушенных этажа... Я уверена, что то же самое происходит и по всей области. Видимо государственные деньги достаются не тем областям, которые реально пострадали. Вагончики - это конечно лучше, чем ничего, но если бы дали денег на восстановление своего жилья, люди с удовольствием бы вернулись домой.
На скільки я розумію це Польща надала ці контейнери. До чого тут державні кошти не тим областям? Так, звичайно, кошти пішли на комунікації, інженерні мережі, облаштування майданчиків ітд, але це не співрозмірно із коштами на відновлення пошкодженого житла.
Самі будиночки то класна тема на фазенди потім розпродати. Не знаю, чи їх потрібно для транспортування розбирати, чи можна цілком як контейнер довезти та встановити. І їх же можна кріпити один на другий при будівництві, думаю, що це може бути цікава тема. Але нюанси економіки та, особливо, безпеки країни вирішальні, звісно.
Дійсно, якщо обирати між життям у спортзалі і контейнерому будиночку то й мови нема,що краще. Польща наш справжній друг, фактично родич, і велика шана і вдячність їй за все. Маріаполіс більш затишний варіант, звісно. Проте і ті перші містечка ще не пізно дообладнати дитячими майданчиками, лавочками(та хоч би з піддонів), альтанками, квітами. Хто це зробить-чи міська влада, чи небайдужі містяни, волонтери, чи самі мешканці, чи всі потрохи-інше питання...
На самому початку відео пан Андрій слушно нагадав - Львів мав свою систему бомбосховищ і ми її фактично втратили. І зрозуміло чому - це приміщення, які є тягарем для бюджету і тільки генерують збитки. Тимчасове містечко не має стати проблемою - наші переміщені особи то не сирійці, вони мали у своїй власності тут, в Україні, нерухомість. І мають отримати компенсацію за це. Має бути розроблена гнучка програма компенсацій, яка б зважала на те, чи хоче особа отримати "грошима" чи житлом, але ні в якому разі не має бути допущена ситуація коли лишились у гетто "пропили" компенсацію і все, їм ніде подітись окрім як жити там.
ну ребята, это ж будет делаться за заблокированный золотовалютный резерв России. Так если делать все равно будут, то зачем делать говно, пусть делают услиленные дома и с бомбоубежищами, намерения правильные.
Звідки ви такий розумний?У Львові 200 тисяч переселенців,це населення Тернополя,скажіть це реально зробити !зняти квартири усім в 750 тисячному Львові?
Большинство жителей западных областей Украины эвакуировались в Европу и сдают свое жилье жителям восточных областей за дорого. А в Европе им предоставили социальное жилье. Бизнес по западноукраински.
Смішно враховуючи що у Львівській області розселили більше ніж 300 тисяч людей безкоштовно, я кожен раз коли таке читаю згадую хліб в Харкові 106 грн за буханку на другий день війни 25 лютого…
@@marianbilozor5703 Я з Харкова і такого не було,щоб хліб був дорогий на стільки.Нам його безкоштовно привозили волонтери .Давали кожен день та м'ясо крупи та інше .Де ви таку інфу взяли?
Поляки молодці, надійний сусід, підставив дружнє плече у цей важкий час. Гарно виглядає, за облаштування майданчиків також окрема подяка.
Я архітектор, і ми всі дуже проти такого типу житла. Я можу вас з'єднати з організатором платформи за відбудову України, він зможе дати розгорнутий коментар. Є вже великий досвід такого житла і все це закінчувалось погано. Починаючи від того, що потім не всіх можна виселити, до того, що це житло швидко приходить в непридатний стан. Створюється гетто з відповідним набором соціальних проблем. Ці будиночки хороша річ для місць як Бородянка, де житла реально нема. І для дійсно тимчасового перебування, наприклад волонтерів чи пожежників, що розбирають завали. В такому місті як Львів чи інші на відносно спокійній території повинні будувати чи реставрувати закинуті будівлі В МЕЖАХ МІСТА.Це важливо, бо вже є виділення земель десь в полі. Переселенці повинні бути введені в життя міста. Є безліч промислових будівель чи старих гуртожитків, в які можна завести мережі, нарізати квартирки і поселити людей, а пізніше щось так і лишити як житло, а щось переробити в пром чи комерцію. Ці будиночки подарували поляки і щоб показати, що їх добре освоїли, їх розмістили в парку, щоб зручно було водити екскурсії. Словом це проблема набагато серйозніша ніж здається на перший погляд. Такі містечка вже були в Харкові з 14р і там почався весь комплекс проблем.
Пані Оксана
Це так з одного боку
А з іншого боку
Я був в спортзалах і школах, де живуть мами з дітьми
Це жахливі умови
І уявіть собі, що 5+ млн українців виїхало
Я поділяю вашу думку.
@@shukaiuzhytlo а не можна на даху кожного контейнера поставити з одного боку 2 палиці заввишки 0,3 м, а з іншого боку заввишки 0,5 м і натягнути під кутом рекламний борд із спец. матеріалу. Це для захисту від сонця, щоб людям у контейнерах було не так спекотно від прямих сонячних променів і менше шуму, коли йде дощ?
Полякам подяка
Дякую друзям поляким. Мирного неба усім!
Є також бомбосховища і у Фінляндіі у нових будинках, а також у громадських будівлях. Вони знали, що у них є дуже підступний сусід
Вони є навіть в Швейцарії, я колись жив в одному такому.
Ну это от народа зависит.Наш тупой народ даже армию и ту содержать отказался.
@@shukaiuzhytlo Скажіть будь ласка чи не існує в Україні проектів спрямованих на відновлення недобудов,можливо другий шанс,друге життя містам привидам.Чи недобудовам просто у містах.Думаю не в мене одного виникало таке питання і така ідея.Чи є якісь подібні проекти?Зрозуміло що потрібні волонтери від архітекторів і будівельників,до юристів.також люди що будуть працювати над бізнес планами і залученю інвесторів,щоб одразу будувати поряд щось,що надасть роботу людям,сім'ям впо,біженцям.таким самим як і я.З радістю волонтерив би на відновленні таких квартир і будинків.Якщо в когось є інформація стосовно таких проектів,буду радий якщо поділетесь інформацією.
@@aquariumfish1870 так є проект Добробат))
Польские временные городки выглядят лучше чем киевгорстроевский шлак, и это кстати общий проект поляков и местных - дворики симпатичные сделали, лучше наших парковочек. Мало конечно таких объектов, многие люди живут очень тяжко
Тоже себя на этой мысли поймал.
Скоріш мир Україні , і кожному українцю дім та спокій та затишок та безпеку 💙💛🙏🏻🕊
Прогрес містечка вражає) хоча і львів’янка, але не спостерігала за цією темою..дякую) а думки лише про завершення війни. І щоб кожен зміг вернутись у свій дім..
Завжди приємно бачити пана Андрія у Ваших відео! Дякую Вам обом за розвиток якісного українського ютубу
Як завжди дякую вам за увагу і ща коментарі!
Сергію,
Цікаво було прогулятися по контейнерних містечках. Для теплого періоду - це більш менш нормальні умови життя, в зимній період вони будуть не дуже комфортними, тому часу на роздуми лишається не багато
Треба до зими перемогти у війні!
Можливо я пропустила, але не було сказано про кондиціонування таких контейнерів, а в спеку вони будуть дуже нагріватися.
@@annaandriyaka5410
Кондиціонерів не помітили
Мои друзья в Днепре жили в таком городке почти 8 лет. Были страшилки, что будут сносить и строить паркинг для ж/к "Олимпийский", но остались страшилками
Коментарій на підтримку україномовного контенту і Сергія Нагорного :)
Дякую!
Як раз живемо на Сихові, часто з дитиною гуляємо в цьому парку. Треба буде зайти глянути на містечко, швидко збудували
Та що там будувати, поставили, під'єднали комунікації і все.
Дякую за огляд!
Дякую за перегляд)
Сергію, дякуємо за вашу роботу! Цікавий проект ці контейнери. Цікаво як там перебувати коли мінусова температура на вулиці.
Думаю не дуже комфортно.
Сергію, Андрію, дякую Вам за цікавий огляд! Містечко на Сихові, справді, виглядає значно гуманніше. Дякую всім, хто доклалися до створення простору. Жити в контейнерах, звісно, все одно, не дуже добре, хоча значно краще, ніж у загальному розміщенні в спортзалах. Тут все ж таки свій окремий простір. Бажаємо нам скорішої перемоги і щоб людям вимушено не довелося жити в таких умовах надовго та ще й за холодів
такі будиночки були б корисні на туристичних маршрутах в карпатських горах для разової ночівлі.
так, але такий дизайн точно не для гарної гірської місцевості.
Ну от най приватний інвестор купить такі будиночки і поставить в горах щоби брати гроші за ночівлю. Які проблеми :) ?
@@golyj000 та ніяких, крім того, що це, зазвичай, заповідні зони. у стрімі було питання, що з ними робити, коли стануть не потрібні. у мене виникла така ідея.
Сергей прав, хорошее ПВО и армия. В Израиле тоже есть дома и их много где нет защищенной комнаты
У них стёкла защищённые. Особенно в домах возле границы с секретом газа
@@LizaTomashevska не мели чушь. Я израильтянин
все не могут быть самыми сильными
@@LizaTomashevska Я израильтянин, не такие они там и защищенные. Есл и бы были такими, они бы не бежали бы дружно в убежище. Я жил в 15 км от Газы
Це краще ніж мешкати в спортзалах та школах, але уявляю як такі контейнери нагріваються на сонці, колись в такому зупинилася на пару днів і отримала тепловий удар( Тож краще вже біля Стрийського парку
Цікаво 👍 Дякую за відео ☺️
Будь ласка!
Біженці в Болгарії два місяці жили в готелях, а потім частину привезли в такі будинки, але там паркан з колючим дротом та спека! У Львові краще, але так важко в таких коробках знаходитись. Бажаю, щоб розпочалися будівельні роботи й люди отримали нормальне по площі житло ц повернулися додому!🌅
Щодо покращень. Було б хорошим рішенням створити спільний простір для культурного відпочинку. Мені приходить в голову кінотеатр під відкритим небом, що міг би стати і місцем, де можна було б і освітні заходи проводити. Все таки дітей дуже багато...
Також, щоб модульні будинки стали затишними, я б розглянула залучення художників, що створили б мурали на стінах, або якимось альтернативним чином прикрасили б будиночки.
Кожний день з сім'єю гуляємо-відпочиваємо у Стрийському парку старовинного мого Лемберґа! Шкода, що Вас там не побачив, щоб потиснути руку і подякувати за Ваші відоси! Шкода, що Ви поруч із "Покровський" не показали сусідній покоцаний орками "Гостомель-Сіті", бо там - ужассс!
Будувати будинки з розрахунку на постійну війну це якась фігня. А от мати далекобійні ракети й сильну армію - якраз не фігня. Тому я це рішення влади Львова бачу як чистий піар з нульовим толком, адже місцева влада не має повноважень ставити приватним забудовникам якісь додаткові вимоги понад те, що є в будівельних нормах. Це я вже мовчу про утримання цих хотілок. Наші ОСББ махали навіть пожежну сигналізацію утримувати. А тут якісь ємності для води і т.д. Ага, щас )
Дійшло до вас...коли той же Сергій ходив по місту і просторікував в стилі "нашо ці промзони", "нашо ці заводи", "коли вже цю промку знесуть і збудують тут жк з газончиками"...А ось нащо. Бо замість логова любителів круасанів і інста-фоточок той же завод Арсенал міг би функціонувати. А таких Арсеналів в менших масштабах по Україні сотні..
А є якась проблема розбомбити завод в межах міста? Тільки більше людей постраждає.
Будувати будинки з бомбо сховищами якраз не фігня- і це показують сьогоднішні подіі нажаль. Я наприклад точно знаю за Швецію що вона приділяє дуже багато уваги тому. Колись розробляла сайт їм якраз про бомбосховища- тоді була вражена їхньою увагою до того питання. В них є порахована точна кількість їх - на яку комуну скільки треба квадратних метрів бомбосховищ. Є різні класи бомбосховищ а також служби які мають опікуватись цілісністю і належним станом. Також вони будують бомбосховища на замовлення або консультують як його врахувати при новому будівництві. Там все серьйозно- причому Швеція супермирна країна і ворогів буцімто немає. Хочеш миру як то кажуть готуйся до війни…
Респект! Ще ніхто не робив огляди містечок для переселенців.
В нові будівельні норми не вірю. Підземні парковки вимагатимуть додаткових витрат, які ляжуть на майбутніх мешканців (інвесторів). Ще й забудовники захочуть зекономити на матеріалах, товщині перекриттів. Та й самі парковки в якості укриттів не підходять.
а десь рядом поруч военкомат Або центр комплектации для приїзжих чому поруч не побудували?
У Дніпрі у таких модулях люди з 2014 року так і живуть.
Отож...
а не можна на даху кожного контейнера поставити з одного боку 2 палиці заввишки 0,3 м, а з іншого боку заввишки 0,5 м і натягнути під кутом рекламний борд із спец. матеріалу. Це для захисту від сонця, щоб людям у контейнерах було не так спекотно від прямих сонячних променів і менше шуму, коли йде дощ?
Кстати у меня была дача и там все дома были контейнеры. Их вызвали всем работникам киностудии довженко. Я все лето была на даче и я хочу сказать что это ад. Он металический и нагревается просто ужас. А зимой не согреть никак. Потом он заржавел и прогнил.
Тому такі контейнери і не передбачені щоб в них довго жити.
Треба затемнення зробити обов’язково!
Цікаве відео. Сучасні реалії житла в Україні. А ще кілька місяців тому я шукав для покупки квартиру в Києві)
Спасибо Польше... большое спасибо.
Я був у таборі біженців в Кенії, якщо порівнювати, то якщо доведеться тут в зимку виходити в туалет через вулицю то все одно буде 5 зірок отель))) Якщо треба пожити тут в літку, то добрий варіант, якщо рік чи більше, то дуже не дуже.
Як на мене багато хто погодився б на такий туалет, коли ціна відповідна, або інших варіантів немає. Ми минулим літом з дружиною не могли переночувати під час Джаз фесту, взагалі місць не було, або супер дорогі номера в готелях.
Якщо б були окремі санвузли, то можна було б роками там жити. А то невідомо, коли відбудують знищені будинки, та чи відбудують взагалі...😔
Як потрапити на поселення?
Біженці це закордоном,а тут люди з Донбасу чи з Харкова це внутрішні переселенці.
Садовий казав,що ці модульні містечка будуть у Львові лише до вересня-жовтня цього року,але я впевнений на 100%,що ці містечка будуть до вересня-жовтня 2030-32 року.
Я вибачаюсь, але ви готові воювати до 32го року? Якщо так то напишіть мені, оформлю вас до нас в підрозділ раз ви настільки впевнені у собі.
А якшо ні, то прошу виключити "експертів" в тч Арестовича і не пиздіти хто і скільки має гнити на передку. Дякую.
@@m-benzbrabus є приклад такого тимчасового містечка під Харковом, яке стояло не місяць і не рік.
Є приклад хрущівок, які теж начебто мали бути тимчасовими.
У нас немає нічого більш постійного чим тимчасове, тим більше в ситуації війни/після війни.
Казки про репарації і нереальні вливанні - це всього лише казки, а по факту буде дуже тяжко і бідно не один рік.
@@maestro_jaah , не путайте белое и квадратное. Хрущёвки изначально строились на 60-70лет , и сравнивать их с контейнерными домиками глупо. В странах Балтии , например, многие хрущёвки не сносили, делали копитальный ремонт, перепланировку , и они ещё будут служить людям не один год.
@@maestro_jaah Ви мене не зрозуміли. Тут один чоловік натякає на то шо війна ще буде до 32го і переселенці у Львові на довго. Я пояснюю йому лиш чому не вартує воювати чужими руками і розраховувати на то шо при такому розкладі будуть бажаючи сидіти роками в окопах, коли наше керівництво 30 років пиздило все шо погано лежить і зараз також продовжує творити хуйню в державі доки ЗСУ ціною життя зупиняють ворога. Це по перше.
По друге, частково погоджуюсь з вами, що таке житло цілком доцільне і по завершенню війни. Але погодьтесь, потім, такі самі будиночки можна поставити у тому ж Харкові чи Миколайові по місцю "проживання" людей, доки їхнє житло будуть будувати наново. Іншими словами не обовязково тримати усіх у Львові після війни, коли можна цю програму розповсюдити по всій території держави.
@@m-benzbrabus Думаю він натякає, що навіть якщо війна кінчиться, то у держави просто не буде грошей, щоб цих переселенців кудись діти. Як не було грошей на жителів таких самих містечок після 2014-го року.
А так до 2032 не думаю, що наш конфлікт буде вичерпаний. Може й бойових дій не буде, але заморозка може бути.
А тем временем в Киеве, на Лобановского, 6 - это первый дом, разрушенный ракетой, люди за свои личные деньги восстанавливают свои 3 разрушенных этажа... Я уверена, что то же самое происходит и по всей области. Видимо государственные деньги достаются не тем областям, которые реально пострадали. Вагончики - это конечно лучше, чем ничего, но если бы дали денег на восстановление своего жилья, люди с удовольствием бы вернулись домой.
Очевидно, що поки війна не закінчена, ми не отримаємо репарації із яких власне і має все відбудовуватись.
На скільки я розумію це Польща надала ці контейнери. До чого тут державні кошти не тим областям? Так, звичайно, кошти пішли на комунікації, інженерні мережі, облаштування майданчиків ітд, але це не співрозмірно із коштами на відновлення пошкодженого житла.
Можно цвети поставить
У Німеччині в таких містечка що будували для сирійців зараз живуть українці.
Самі будиночки то класна тема на фазенди потім розпродати. Не знаю, чи їх потрібно для транспортування розбирати, чи можна цілком як контейнер довезти та встановити. І їх же можна кріпити один на другий при будівництві, думаю, що це може бути цікава тема. Але нюанси економіки та, особливо, безпеки країни вирішальні, звісно.
Думаю, що в цих будиночках наші люди змушені будуть жити десятиліттями. Нажаль.
Дійсно, якщо обирати між життям у спортзалі і контейнерому будиночку то й мови нема,що краще. Польща наш справжній друг, фактично родич, і велика шана і вдячність їй за все. Маріаполіс більш затишний варіант, звісно. Проте і ті перші містечка ще не пізно дообладнати дитячими майданчиками, лавочками(та хоч би з піддонів), альтанками, квітами. Хто це зробить-чи міська влада, чи небайдужі містяни, волонтери, чи самі мешканці, чи всі потрохи-інше питання...
Домики розтягнуть на дачі ,як це зробили в Славутичі з Лесним. У кого була можливість той і тягнув.
Цікаво, як буде взимку
В Ужгороді мешкав в одной кімнаті з 3 дорослими и 2 дітей. Спали на полу. Звісно, що це набагато краще.
На самому початку відео пан Андрій слушно нагадав - Львів мав свою систему бомбосховищ і ми її фактично втратили. І зрозуміло чому - це приміщення, які є тягарем для бюджету і тільки генерують збитки. Тимчасове містечко не має стати проблемою - наші переміщені особи то не сирійці, вони мали у своїй власності тут, в Україні, нерухомість. І мають отримати компенсацію за це. Має бути розроблена гнучка програма компенсацій, яка б зважала на те, чи хоче особа отримати "грошима" чи житлом, але ні в якому разі не має бути допущена ситуація коли лишились у гетто "пропили" компенсацію і все, їм ніде подітись окрім як жити там.
Погоджуюсь.
Это ещё цветочки) щас строители поймут что можно контейнер на контейнер ставить..... и будут трех этажные общаги! Слава Украине
Вау
Немає більш постійного, як - тимчасове!(
бляха, на сихові містечко просто топ, не всі жк мають таку структуру
А причем тут армия до бомбосховыща? Бомбосховыща для цивильных
Привет 🙋
Привіт.
Чому люди думають, що війна швидко закінчиться. Війна це найвигідніше для держави, що можна придумати
Держава це люди. А нам не вигідно
@@InonoYazy і що? Багато навирішували? Це в інших нормальних країнах держава- це люди,но не в нашій.
Можно сделать кемпинг. А нашим людям только дай лучшие условия, потом не выгонят никогда. Ещё и драться будут за квартиру во Львове.
!!!!!!!!!!!
А де ж Тепер паркуватись… дійсно
Просто цікаво було що вона відповість, не те щоб мене турбувало це питання.
@@shukaiuzhytloя це зрозуміла 👌
☝
Забудовники будуть керуватися ДБН, а не рекомендаціями садових 😏
ну ребята, это ж будет делаться за заблокированный золотовалютный резерв России. Так если делать все равно будут, то зачем делать говно, пусть делают услиленные дома и с бомбоубежищами, намерения правильные.
Ще б біженцям українску мову вивчити...
Встигнуть.
Мова не значить здоровий глузд
Тимощук единственный, кто говорил на украинском в сборной и единственный, кто завалил ебло, как началась война
@@shukaiuzhytlo Не факт,що встигнуть. Якщо 30 років було мало.
Хоча львів'яни дадуть поштовх.
Краще б орендували людям нормальні квартири на час війни.
Звідки ви такий розумний?У Львові 200 тисяч переселенців,це населення Тернополя,скажіть це реально зробити !зняти квартири усім в 750 тисячному Львові?
Кращебіст? А ви би поцікавились скільки народу хоче офіційно здавати квартиру, ще й внутрішнім переселенцям.
Населення Львова 750 тис, переселенців 300тис, куда їх заселити?
Людей з квартир повиганяти?
Большинство жителей западных областей Украины эвакуировались в Европу и сдают свое жилье жителям восточных областей за дорого. А в Европе им предоставили социальное жилье. Бизнес по западноукраински.
Смішно враховуючи що у Львівській області розселили більше ніж 300 тисяч людей безкоштовно, я кожен раз коли таке читаю згадую хліб в Харкові 106 грн за буханку на другий день війни 25 лютого…
@@marianbilozor5703 а мені не смішно. Вражає.
@@marianbilozor5703 Я з Харкова і такого не було,щоб хліб був дорогий на стільки.Нам його безкоштовно привозили волонтери .Давали кожен день та м'ясо крупи та інше .Де ви таку інфу взяли?
Некажить де розбомблять
Главное что госслужащим и депутатам выплаты и зарплаты удвоили. И никто не отказался!!!! А вы теперь живите в вагончиках всю жизнь!!!
Дурний коментар)
Киньте посилання на інформацію, про те, що депутатам подвоїли зарплатню.
Є якась конкретика чи просто написав щоб написати?