ОГЛЯД МАТЧУ BLAGO-ЮНІСТЬ 3:0 ПРОБІЙ

• Опубликовано: 28 авг 2024
  • 💚 Відбулись поєдинки стадії 1/8 розіграшу Кубка Івано-Франківської області з футболу.
    На домашній арені «Blago-Юність» впевнено переграли «Пробій» Городенка й вийшли до чвертьфіналу кубкових змагань сезону 2022/2023!
    «Blago-Юність» провела досить активний поєдинок не жаліючи сил та боротьби, цим самим забезпечуючи собі місце в 1/4 .
    Підопічні Мотуза сьогодні відзначились у воротах суперника тричі: першим відкрив рахунок у матчі Турчанський на 11 хвилині зустрічі, потім естафету перехопив Куртяник на 21, а під кінець тайму засмутити команду суперника вдалося Ємельнову, котрий забив «гол у роздягальню».
    У другому таймі обійшлося без змін: «Blago-Юність» продовжували чинити тиск на команду суперника, а «Пробій» шукати й свої «гольові» моменти, та рахунок на табло залишався незмінним.
    Під кінець другої половини зустрічі у наших хлопців було ще декілька гострих моментів й можливостей збільшувати перевагу, та реалізація підвела й команди розійшлись з чудовим для «Blago-Юності» результатом - 3:0.