Пінпоінтер для пошуку міни

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 9 фев 2024
  • У цьому інформативному відео ми занурюємося в світ передових технологій пошуку мін з акцентом на пінпоінтери - портативні пристрої, які допомагають виявляти металеві об'єкти в землі. Ми також поговоримо, як правильно використовувати пінпоінтери для забезпечення максимальної безпеки та ефективності при виявленні міни, та поділимося порадами щодо вибору найкращих моделей для різних сценаріїв використання.
    Це відео стане в нагоді як українським саперам, так і початківцям, зацікавленим у сфері демінінга та пошуку мін, надаючи цінну інформацію про сучасні методи та інструменти, які можуть допомогти зробити цей процес більш безпечним і ефективним.
    .
    Не забудьте підписатися на наш канал для отримання ще більше цікавої та важливої інформації про військову справу!
    Підтримка - / @sptua
    USDT [trc20] TWXSDY3Gu8pcxPSDw2Yb4WjjZLwiKSSXsF
    ETH 0xa18d74c4ab3f3bb5aacd279cdfd143fab4a1efba
    BTC 1MVzT4KYkVke1H31kqUpSNqk3XxBwJunpR
    Binance ID: 859067852
    Література - drive.google.com/drive/folder...
    #військовасправа #міннабезпека #міни #спектатор #spectator
  • ХоббиХобби

Комментарии • 101

  • @unidentifieduser6251
    @unidentifieduser6251 3 месяца назад +5

    Пінпойнтер - ефективна річ в сукупності з трьома іншими девайсами: щуп, очі і досвід сапера.
    Коли тобі треба пиздячити поперед штурмової групи на штурмі, ти не зможеш взагалі використовувати стандартний металошукач, бо будеш повзти накарачках, а не йти на весь зріст, розмахуючи ним. Тут і приходить на допомогу пінпойнтер! Якщо будеш штрикати тільки щупом через кожні 5 см в ширину і довжину, коли тобі треба пробити по посадці стежку шириною 50 см і довжиною кілометр, то твій штурм або затягнеться на тиждень, або закінчиться, так і не розпочавшись, коли тебе спалить дрон, бо твоя група вже годину 50 метрів посадки проходить. Тут тільки одне рішення - водиш перед собою пінпойнтером, очима шукаєш демаскуючі ознаки, аналізуєш все, що бачиш, чуєш, відчуваєш і прощупуєш щупом тільки те, що виглядає підозріло. Це абсолютно не дає 100% гарантії, але це єдиний можливий баланс між швидкістю просуванням і ефективністю пошуку. Гарантію ж в 100% може дати тільки гуманітарне розмінування в глибокому тилу, коли, окрім перевірки металодетекторами, вирізається вся рослинність і навіть шар грунту знімається за потреби. Але в такому випадку добре, коли одним сапером 3-4 квадратні метри в день обстежуються. Швидкість - то не про саперну справу, але чим ближче ти до ворога, тим цінніша кожна секунда.
    Окрім того, пінпойнтер виручає, коли ти перевіряєш щось, де не можеш взагалі залізти звичайним металодетектором: висока рослинність, вузькі, захаращені, траншеї, бліндажі, нори. Пінпойнтер не замінює стандартний металодетектор, як тут багатьом здалось, судячи з коментарів, - він потрібен там, де неможливо або недоцільно використовувати його старшого брата.
    Щодо "PulseDive". З усього, що я тримав в руках - єдиний достойний. Порівняно не дорогий, чутливий, зручний (має прогумовану накладку і не ковзає в руках, коли ти весь в болоті), має віброрежим, вбудований потужний акумулятор.

  • @andreyukr4954
    @andreyukr4954 3 месяца назад +8

    Дякую за контент, а особливо за розяснення і харизму у висловлюванні! 👍😁

  • @user-od7dl1ch3b
    @user-od7dl1ch3b 3 месяца назад +10

    Дякую! Коротко й по суті!

  • @oleksii732
    @oleksii732 3 месяца назад +14

    Дуже дякую за вашиу працю.Цікаво і доступно.

  • @user-dc8zr4pr4w
    @user-dc8zr4pr4w 3 месяца назад +9

    І ще потрібно враховувати, що якщо на тій місцевості були бойові дії, то там буде куча уламків в землі. Тоді ці шукачі, мабуть, будуть дзвеніти скрізь.

    • @dmitrylugovoy9076
      @dmitrylugovoy9076 3 месяца назад

      нормальний копач відрізняє по звуку чермет від алюмінієвої проволоки та міді

    • @LeonidLampika
      @LeonidLampika 3 месяца назад +1

      @@dmitrylugovoy9076 Нормальний копач шукає мідь та золото, а сапер саме залізо і шукає.

  • @Affirmativeify
    @Affirmativeify 3 месяца назад +6

    О, це цікава тема:) чекаю:)

  • @user-eq5wo2ws6g
    @user-eq5wo2ws6g 3 месяца назад +3

    Самі кращі пінпоінтери це xp mi 4або 6, та garet at pointer морковка. На гарет багато підробок але розібратись легко. На олх по 3-4 тисячи можно взяти. Ці пінпоінтери краще використовувати в безшумному режимі, на вібрації.

  • @haribo583
    @haribo583 3 месяца назад +2

    Пам'ятаю клав ці пін поінтери парамедикам на початку 22 року, аби швидко було шукати де уламок в тілі людини, бо ґрунт все ж таки плотніший за людську шкіру та волокна

  • @user-me4md9ms6o
    @user-me4md9ms6o 3 месяца назад +7

    Слава Україні 💛💙

    • @chechennel4817
      @chechennel4817 3 месяца назад

      Слава Сырскому. Этот гений покажет, в чем смысл его погоняла "бахмутский мясник". И не понадобится никаких изобретений для разминирования, когда уже имеются готовые двуногие.

    • @user-sp7zt5ub7p
      @user-sp7zt5ub7p 3 месяца назад

      ​@@chechennel4817 ПНХ рожа нацистская .

  • @djonnyn
    @djonnyn 3 месяца назад +2

    Пінпоінтер це не про чутливість. Його фішка низька чутливість, для точкового пошуку, чогось дуже дрібного, в одкинутому ґрунті, того що не бачиш очима та не знаходиш навпомацки.

  • @sputnic1436
    @sputnic1436 3 месяца назад +9

    Добрый день.
    Я занимаюсь изготовлением металлоискателей и поинпоинтеров.
    Давно хотел сделать аналогичный прибор для данных нужд.
    Самое сложное для меня то что:
    1. Слабо представляю специфику, требования и ньюансы работы в боевых условиях т. к. сам гражданский.
    2. Не на чем смотреть/тестировать (нет целей для эксперементов/тестов)
    Возможно ли с Вами как то пообщаться (телеграмм например)?
    P.S. кстати чтобы уменьшить звук в желтом пине не обязательно играться с крышечками, просто заклейте отверстие на самом излучателе изолентой (внутри корпуса). Громкость уменьшится в разы. А если нужно отрегулировать громкость то в той же изоленте сделать отверстие (диаметром отверстия можно регулировать громкость). ТОЛЬКО ПРОКАЛЫВАТЬ ОТВЕРСТИЕ НУЖНО ВНЕ ДИНАМИКА т. к. большинство таких излучателей имеют тонюсенькую пленочную мембрану которую ООООчень легко повредить (если будете прокалывать приклееную к динамику изоленту). Т. е. прокололи на изоленте вне динамика отверстие приклеили, пропробовали.... нужно громче - сняли расширили большим диаметром, приклеили на излучатель и снова попробовали.

    • @unidentifieduser6251
      @unidentifieduser6251 3 месяца назад

      В ПульсДайва є віброрежим.

    • @sputnic1436
      @sputnic1436 3 месяца назад

      @@unidentifieduser6251 , в принципе в почти любой пин можно добавить вибру, схемотехника не сложная.... я даже продаю блоки вибры для дооборудования устройств виброй. Правда учитывайте что с виброй поторебление возврастет в разы + требования к батарейкам будут более высокое + может немного пострадать стабильность

    • @bogitsollgmailcom
      @bogitsollgmailcom 2 месяца назад

      Плюс, там є додаткова кришка без отворів) Так що не треба нічого хімічити)

  • @user-wp4cl3pf6l
    @user-wp4cl3pf6l 3 месяца назад +1

    Дякую 😊

  • @andriymr.x8175
    @andriymr.x8175 3 месяца назад

    Дякую вам за інформацію

  • @dmytro-skh
    @dmytro-skh 3 месяца назад

    гарне відео, корисне

  • @AirCors
    @AirCors 3 месяца назад

    Як на мене, то найнебезпечнішими є місця, які не були перевіреними одразу після звільнення від немитих. Якщо минув рік - два, то в такому місці виростає величезна кількість зелені, яка стирає усі залишки слідів людської діяльності. І от там найнебезпечніше проводити пошук. Здається треба таки собачку для подібних пошуків.
    Дякую за відео, дивлюсь давно і регулярно, бо гуляю як раз по такому лісочку і Ваші відео стримують мене від необачних дій. )))

  • @jockeyspace9487
    @jockeyspace9487 3 месяца назад +1

    цікаво огляд цивільних міношукачів.

  • @user-lo6qh8jv5r
    @user-lo6qh8jv5r 3 месяца назад +17

    Пинпоентер - то лажа, бо в нього малий радіус пошуку, і глибина. Він же тільки шукає, коли лопатою землю вивернув, і там вже шукаєш малу ціль.
    Звичайні металошукачі для копа, навіть китайського виробництва, за 200$, справляться у пошуку мін на 100%, але є ще міни (лепесток), або іншого кріплення, на розтяжці, то от там ніякий металошукач не поможе.

    • @NoLikeOther
      @NoLikeOther 3 месяца назад +3

      То ж на початку відео автор каже що пінпоінтер вик. для визначення предмету який вже металошукачом знайшов.
      З іншої сторони є лише один вірний спосіб - відправляти полонених з прутами, як це робили з німцями 🥴

    • @MikhaelHausgeist
      @MikhaelHausgeist 3 месяца назад

      ​@@NoLikeOtherякщо хтось десь про таке пропиздиться, а хтось точно пропиздиться, то він стане з хуйлом в одному списку у міжнародному карному розшуку... Дипломатичні наслідки будуть також ну дуже яскраві.

    • @bogitsollgmailcom
      @bogitsollgmailcom 2 месяца назад

      "Лєпєстки" ще нормально шукаються.

  • @provseukr6510
    @provseukr6510 3 месяца назад +3

    Міношукач гаррет дуууже дорогий, але фірма Марс випускає гаус мілітарі, фортуна склепала міношукач на платі кощея. З пінів непоганий варіант піноскоп, саморобка але класна. Китайці типу gpпоінтер або goldhanter це лотерея. А так сапери приймають все, віддав маску 4 і сімплекса.

  • @user-oq2su4ke5c
    @user-oq2su4ke5c 3 месяца назад +1

    Ціна дуже гарна гарантія

  • @dmi9384
    @dmi9384 3 месяца назад +3

    У Квест катушка нормально фіксується,є режим тільки на вібрацію,без пищання. Мені подобаеться. Головне не перезарядити , летить плата. Як на карачках , робота йде,на штанзі таке,слабоват.

  • @everything5918
    @everything5918 3 месяца назад +2

    По пинам. Пишу вначале тестов... Занимался металлопоиском. Китай - неплохо видит по бокам (расстояние до цели), носик пина менее чувствителен. Но реакция замедленная, чуть быстрее провел- не увидит. Если водить над мелкой целью быстро - пропустит. Например, Ми 6 Деус, чувствителен со всех сторон и носик одинаково, и проводка гораздо быстрее, видит кусочек фольги от пачки сигарет 1х1 см бриблизительно.

  • @user-ot7pi4se6k
    @user-ot7pi4se6k 3 месяца назад +2

    Бажаю міцного!
    Є деяке спостереження, Ви пошуковим елементом проводили над "гівном" в умовах де немає високої, густої трави.
    Як показує досвід, широкий пошуковий елемент, не завжди можно спокійно і безперешкодно ( безпечно) провести "стандартним" рухом. В залежності від конструкції пошукові елементи беруть сигнал краєм свого корпусу, а деякі центром. Це нюанс! І він важливий!, як в анекдоті...
    Тому , якщо є ще можливість, протестувати цей " чудо" апарат на ппм в грунті, але пошуковим елементом перпендикулярно рівня землі. Цікаво який буде результат. Дякую!

  • @splinterlol6756
    @splinterlol6756 3 месяца назад +2

    Я б глянув огляд Gauss MIL

  • @user-hg1cr8mc6y
    @user-hg1cr8mc6y 3 месяца назад +2

    10:26 Вирок

  • @odesu1079
    @odesu1079 3 месяца назад +1

    Слава ЗСУ!
    Слава Украине!

  • @LeonidLampika
    @LeonidLampika 3 месяца назад

    По пінпоінтерам маленьке зауваження:
    більшість з них мають автоматичну відстройку від сигналу землі при включенні (вона має різну провідність).
    Тому правильна робота з таким типом приладів - включити біля землі де нема металу, а потім тицять де треба. Причому деякі настільки чутливі, що відстроєний на поверхні землі в ямці починає трохи пищать.

  • @User-Fortuna_M3_Theseus
    @User-Fortuna_M3_Theseus 3 месяца назад +1

    пінпоінтер ше треба шоб не рити здорові ями штик знімаєш і ним шукаєш ціль вже . я купив за 350 грн пін ,поставив туда повишаючий перетворювач дс дс шоб з акомулятора 5в 18650 перетворювало на 9в . в китайських пінах часто зміщений датчик до плати бо не приклеїний, а той водяний зрозуміло шо далі бере там повноціна моно катушка ,а не просто ферита кусок з намотаною проволокою+ там є резистор чутливості на платі. краще вже такий чим ніякого

  • @bogdanteodor3475
    @bogdanteodor3475 3 месяца назад

    Гарна штука, купив за 7400, використовую для перевірки окопів та позицій під СП. Nokta Pulse Dive має недолік -- пищить якщо його не використовувати! Є, звісно, режим вібро, але писку саме від не використання я так і не відключив. Також є металошукачі від держави: NOKTA SIMPLEX +,Vallon,CHEIA,MINELAB. Nokta Simplex рекомендую.
    З пінпоінтерів є ще Garret AT PRO, але ним важко працювати, проте дешевший.

  • @user-hm4xj7fv7c
    @user-hm4xj7fv7c 3 месяца назад +4

    Буде тест в польових умовах,як на лаптє каналє "ратное дело"?

  • @doslidnik1
    @doslidnik1 3 месяца назад +1

    Буде купа уламків мін, гадаю є аналогічні компактні китайські металошукачі з круглими великими антенами, можливо від 20-60$ можна купити для таких цілей. Чекаємо нових оглядів

  • @voanatol
    @voanatol 3 месяца назад

    цікаво,чи є розробки нестандартного розмінування. Хімічне - Залити територію реагентом, який просочиться в грунт і в реакції з матеріалом, з якого зроблені міни демаскує її (типу викид жовтого диму), що дозволить "розстріляти віддалено". Акустично резонансне - викликати коливання такої частоти, при якій типові міни увійдуть в резонанс і здетонують. Теплова 1 - розкатати смоляну ковдру і підпалити, щоб від температури міни здетонували. Теплова 2 - системою параболічних зеркал в сонячний день "сканувати" територію, нагріваючи грунт до високих теемператур, що здетонує міни. Тобто будь які методи, які не вимагають перебувати у беспосоредній близості до потенційного вибуху.

  • @voxdeivoxpopuli4500
    @voxdeivoxpopuli4500 3 месяца назад

    Підводний це ж Nokta ( inc. Australia)

  • @sergomerlo
    @sergomerlo 3 месяца назад

    Я вважаю і квазара за дві три хвате

  • @Mr.Medoed
    @Mr.Medoed 3 месяца назад

    Если есть чем поделиться по СП буду благодарен! Начал смотреть и читать литературу вашу!

  • @viacheslavlytvynchuk5822
    @viacheslavlytvynchuk5822 3 месяца назад

    Дякую вам за вашу працю! А не підкажете, а цими рриладами "Лепесток" теж знайде?

    • @sptua
      @sptua  3 месяца назад

      Треба тестувати, але з котушкою більшість металошукачів знаходить пфм-1

    • @unidentifieduser6251
      @unidentifieduser6251 3 месяца назад

      В "Лєпєстка" масивний алюмінієвий підривник, а алюміній прекрасно бачать навіть найдешевші піни і металошукачі.

  • @Black1991Star
    @Black1991Star 3 месяца назад

    Дякую, цікавий огляд. Не чув про пінпойтери до цього відео. Скажіть а на скільки швидко вони спрацбовують ? Чи можна прикрутить його до дрона и за допомогою його мітити потенційно небезпечни місця перед штурмом... якщо дрон літить по прямим ?

    • @user-ss2yv2ey7g
      @user-ss2yv2ey7g 3 месяца назад

      в дроне тоже есть металлические предметы, плюс он может наводить помехи и пин с ума сходить будет.

    • @Oleksiy777
      @Oleksiy777 3 месяца назад

      Дивлячись який дрон. Якщо дрон потягне довгу палку, мабуть так. Взагалі то дронові рішення для виявлення мін вже є. Гугліть у ютубі декілька відео - "Розмінування дроном".

    • @djonnyn
      @djonnyn 3 месяца назад

      ні

  • @muscatproject2856
    @muscatproject2856 3 месяца назад

    Доброго вечора, вибачаюсь за питання не по темі але потрібна порада стосовно щупа. Де можно придбати, модель і на що звернути увагу, дякую!)

  • @user-jk6ky8gc6n
    @user-jk6ky8gc6n 3 месяца назад

    Бажаю здоров'я! Будь ласка розкажіть щось за міну ПТКМ-1Р якщо щось відомо вам за неї. Наперед дякую!

  • @GrandmasterIganG
    @GrandmasterIganG 3 месяца назад +2

    Цікаво 🤔 звідки це інтро

  • @user-ns2xi9cu7r
    @user-ns2xi9cu7r 3 месяца назад

    Аська 250, й класичний щуп.

  • @user-uw2dy5rd2f
    @user-uw2dy5rd2f 3 месяца назад +1

    А лепесток определит?

  • @ArchonLicht
    @ArchonLicht 3 месяца назад

    Чи є сенс причепити таку штуку на наземний дрон для автоматизації розмінування полів? Щоб він об'їздив поле автоматично і склав мапу де спрацьовував сигналізатор.
    Чи це не має сенсу, бо поля і так всіяні металевими уламками та іншим сміттям, і будуть суцільні хибні спрацювання? Або з якихось інших причин?

  • @NoLikeOther
    @NoLikeOther 3 месяца назад

    На відміну від "професійних" міношукача, звичайні метало!шукачаловитимуть все підряд - гвозді, куски алюмінієвої проводки, відлущені куски від плугів і тому подібне включно з пакетами від соку та фольгою з цигарок. А дрібні шматки якщо розташовані поруч - видаватимуть сигнал наче там великий кусок або міна. Я можу з впевненістю сказати що новачки з металошукачами швидко задовбуться та втратять пильність через величезну купу тих сигналів. А на те щоб зрозуміти як реагує конкретний металошукач поціновувачі історії витрачають місяці, а такі як я роки :(
    За пінпоінтери без металошукача взагалі промовчу, якщо людина буде з ним лазити по полі чи посадці - розмінування буде на віка :(

  • @user-ge9ex8qt8c
    @user-ge9ex8qt8c 3 месяца назад

    Возьми на пробу подводник Выдру (kevar 150), их в Славутиче делают. Цена мизер а качество характеристики и габариты то что нужно.

  • @garryfisher6569
    @garryfisher6569 3 месяца назад

    Чим менший діаметр датчика, тим на меншій відстані він буде працювати. Але для пошуку не великих предметів є критичний розмір датчика, більше якого відстань пеленгації цих предметів збільшуватись не буде.

  • @user-nq2mj6rz9q
    @user-nq2mj6rz9q 3 месяца назад

    На лопату пінпоінтер дає інший звук - це так і передбачено різні звуки на різні метали?

  • @dofigabukff
    @dofigabukff 3 месяца назад

    А у тестового ,,стола,, боки наче з алюмінію? ;)

  • @vitaliihubariev9523
    @vitaliihubariev9523 3 месяца назад

    А якою фарбою їх фарбувати щоб не втратив чутливість?

    • @user-dj
      @user-dj 3 месяца назад

      Краской без металлических вкраплений. Не подходят металлики, серебрянки и всякое с блестками. Есть сомнения - берете лист бумаги, наливаете густое пятно, и щупаете детектором. Если на краску не реагирует - можно красить.

  • @user-mc9mn9ru4p
    @user-mc9mn9ru4p 3 месяца назад

    Круто!
    А как та мелкая мина называется?

  • @user-zd2ze2fs8v
    @user-zd2ze2fs8v 3 месяца назад

    интересно как ВАЕS250 видит противопихотные. у нас нет чтобы попробывать

  • @konstantinivanov5398
    @konstantinivanov5398 3 месяца назад

    тільки не міношукач, а металодетектор або металошукач, звичайно дані прилади з'явились давноіще в період другої світової але массово на ринок вони вийшли всеж як металошукачі для пошуку монет і всяких старожитностей

  • @borkor8042
    @borkor8042 3 месяца назад

    Металошукач це особа котра тримає в руках металодетектор.

    • @mihael5604
      @mihael5604 3 месяца назад

      Навіщо режим "умніка" включати? Це ж не урок літератури чи правопису...
      Якщо знаєш більше про міни ніж автор, то вистав ролик, оцінимо.

  • @sarmatskif6660
    @sarmatskif6660 3 месяца назад

    300000- вони що о...и. та пірат з барахла зібраний все рівно глибше чим поінтер.

  • @user-of3pl4ps5n
    @user-of3pl4ps5n 3 месяца назад

    Пинтпоинтер может пищать и на любой другой металл!И постоянно будет пищать!Если бы был металлоискатель типа рентгена то можно было хотя бы по форме мины под землёй видеть на экране монитора!

  • @rozdajbida
    @rozdajbida 3 месяца назад

    рекомендую хлопців з мд фортуна та їх канал Канал БОРСУКА

  • @oleksiikoshchei5140
    @oleksiikoshchei5140 3 месяца назад

    Пошук мін пінпоінтером це як підмітати плац ломом.
    З ломом втомишся,а з пінпоінтером пропустиш міну і помреш ти або товариш...

    • @user-jb6jq2ld2f
      @user-jb6jq2ld2f 2 месяца назад

      Є кращий варіант, якщо умови: пластунське переміщення по лісосмузі?

  • @user-gm3lb7lu8n
    @user-gm3lb7lu8n 3 месяца назад

    Підтримка коментарем вашої праці.

  • @user-dj
    @user-dj 3 месяца назад

    Сорян, но у вас металлический кант на столе, он вносит свои коррективы. И может даже металлическая рама под столом. Даже наличие часов на руке влияет на работу некоторых пинпоинтеров, иногда, к стати, повышая чувствительность.

  • @motominimalist6345
    @motominimalist6345 3 месяца назад

    Пінпоінтером добре шукати міну якщо знаєш де вона закопана

  • @user-qf8sm9ry6b
    @user-qf8sm9ry6b 3 месяца назад +1

    нашим розробникам потрібно замовити детектор мін по аналогії гри Сталкер в якій є детектори аномалій і артефактів. Якщо точно визначити діаграму направленості магнітного поля. То можна до шукаючої котушки міношукача прикрутити 20 світлодіодних секторів які будуть показувати напрям розмір і глибину залягання металевих магнітних частин. Має вийти щось схоже на детектор артефактів (медведь).
    Ідеальним варіантом можна вважати детектор на основі рентгену. Є в стоматологів рентгенпістолети і приймальні матриці детектори які бачать те що просвітили рентгеном. Променями можна спробувати просвітити в землю і по відбитому сигналу теоретично можна заглянути в товщу землі. Це буде схоже як ліхтариком просвітили в темний чай і побачили що знаходиться в товщі води.
    Ще на скільки я памятаю то деякі міношукачі по золоту, можуть бачити фон вологості грунту. Тоді якщо це вивести на екран і налаштуватися чисто на фон вологості грунту то можна побачити пустоти від протипіхотних мін які не мають металу. Ці коробки в землі явно будуть порушувати місцевий вологістний фон грунту.

  • @user-oi5st1iy1m
    @user-oi5st1iy1m Месяц назад

    Як завжди, до кожного інструменту треба прикладати найдефіцитніше: мозг, розум та досвід. Надія чайників на "вундервафлю що все зробить за нас" знову провалилися...

  • @user-hg1cr8mc6y
    @user-hg1cr8mc6y 3 месяца назад

    Уявляю, що думають ваші сусіди, коли спостерігають за вашими експерементами на городі :)

  • @geistgefallene1116
    @geistgefallene1116 3 месяца назад

    а є взагалі сенс пінпойнтера у умовах реальної землі? коли все навкруги засрато металевим гівном - від гвіздків та фольги до останніх осколків та гільз.... здається взагалі ніякого сенсу... нажаль.

    • @user-jb6jq2ld2f
      @user-jb6jq2ld2f 2 месяца назад

      І шо шо засрато, робиться прохід до метра шириной і штрикаєш на любий звук/вібро щупом.
      Не довіряти ж фортуні чи власному ледарству своє життя і життя побратимів

  • @user-zd2ze2fs8v
    @user-zd2ze2fs8v 3 месяца назад

    сделай обзор по ВАЕS 250 и ещё что то. полицаи проебали 5 тм с крутыми м.и. а я нашол 5 тм 62. чюдом полицаи и тракторист остались живы

  • @georges.patton975
    @georges.patton975 3 месяца назад

    25:28 - перевірити наявність мін в окопах? Ти серйозно? Засрані металом окопи перевірити? Серед гільз від 5 до 12 мм та іншого шмурдяка перемішаного з глиною?
    Чуваче! Ти в окопі був?

    • @dfarad4883
      @dfarad4883 3 месяца назад

      Відпишись і не повертайся, всім буде краще

    • @georges.patton975
      @georges.patton975 3 месяца назад

      @@dfarad4883 пішов козі в тріщину. І всім стане ЩЕ краще, довбень

  • @Myszyn
    @Myszyn 3 месяца назад

    Нахер мудрить? Я использую Аську 150 и пин. Копайте больше и всё проверяйте

  • @Pe3aTpoH_PycHu_3000
    @Pe3aTpoH_PycHu_3000 3 месяца назад

    Хтерра705 катушка торнадо, прикоп пмн-2 на глубине в 2 сантиметрах под землю даёт на дисплее -6 это примерно равноценно сигналу осколочка со снаряда размером 1 кв/см, а учитывая сколько железа в земле оставляют "боги войны" то поиск пмн2 превращается в ад, щуп ваш лучший второй номер в этом деле )