Перевертав коробку з кандьорами і кнопкой, щоб вмикати "з переду", пластиковий вентилятор охолодження мотора посадив на силікон (бо був сильний гул від трясущогося вентилятора), напхнув змаски в усі підшипники (китайці "зажали" солідолу) і відшліфував наждачкою вєдущій шків.
Основні характеристи (не лабораторне, а програмне обчислення): Сирий протеїн - в межах 17-18% Клітковина ~ 5-6% Кальцій не менше 4,1 Фосфор приблизно 1,2 Калорійність ~ 320 Ккал на 100 гр Цей варіант комбікорму був розрахований на 2 фазу життєдіяльності і росту несучок. Хоча в мене більше в поголів'ї курей в третій (так сказати в борщовій) фазі. потрібно весною терміново омоложувати стадо. Як буду вільний - я зніму ролик, по якому принципу складаю рецепт комбікорму, яка мною написана программа в ексель мені в цьому допомагає (рахує ккал, сирий протеїн, жир тощо) та якою літературою користуюсь.
@@Nazik007 дякую. Показники луже дуже завишені, якщо воні відповідають дійсності. Десь 20-25% виходить у послід, томущо не може засвоєтись. Метаболізм курей несучок не спроможен таки показники засвоїти
Попіл від багаття представляє собою залишок, що містить безліч мінеральних елементів, який утворюється після згоряння рослин. Крім вуглецю, вапна і калію, в його склад входить також кальцій, кремній, марганець, сірка і т. д.
Вікіпедія, там все є про попіл, щей описано про попіл з різних порід дерев. Беру завжди з берези та клену лісового. В травленні допомагає пісок та ракуша.
Дякую за цікаву розповідь. Слава Україні та українським господарям💙💛 Тримаємо теж курочок, хотіли б придбати такий гранулятор. Де ви його купляли і в яку ціну? Дякую.
Героям слава. Брали в минулому році за 18к тут: tehnomashstroy.com.ua/ua/p40194220-granulyator-dlya-korma.html Гранулятор це дуже необхідна річ, вже незнаю, як я без нього і був. Дякую вам.
Виробник Техномашстрой. Гранулятор на 220В, 2 кВт. Діаметр робочої частини 100мм, діаметр отворів 4мм. Після "дороботки" гранулятора - повністю задоволений, грошей своїх він коштує.
Покажіть як у Вас в курнику облаштовані гнізда та сідала...як було 40 курочок то теж гранулював..щас 125 то даю сипучку..різниці в продуктивності не замітив
Різниці в продуктивності фактично і немає. Гранулювання це скоріше процес економії кормів і збалансованого харчування (наприклад, коли потрібно ввести в раціон інгрідієнт, який кури нехочуть їсти, а потрібно, трав'яна мука, вітаміни, мінералка тощо) Вдома в мене був курятник з сендвічу ОСП, полістирол, ОСП, заввишки 2,5м в 2 поверхи (по 1,2м поверх) - 4х2,5м, ємністю на 35-50 курей, з вмонтованими сідалами-гніздами, що відкриваються ззовні. Але "асвабадітєлі" асвабаділі мене від домівки і взагалі стерли з лиця мій населений пункт. Зараз я живу на своїй дачі (будинок моїх дідуся з бабусею) там все просто, палки на всю довжину курника - це сідала, гнізда це ящики з кришою і соломою всередені, щоб в гнізді було темно і сухо.
Дякую!Мілко перемелені всі інградієнти і гарно перемішані ще додаю на 100 кг 1 літр олії для запаху і щоб не пилило..виїдають все до грама..на рахунок економії корму згоден..гранульованого зїдали дещо менше..такого даю 120 гр на курку..гранульованого ішло в межах 110 грам..кури домінанти..але гранулювати в місяць майже пів тони трохи загайно..хоча мій малиш і гранулює курячого комбікорму 100 кг за год...@@Nazik007
Раніше я точно так, як Ви робив. Спеціально і олію на базарі купляв пахучу...допоки "асвабадители" не асвабаділі мене від домівки, людей від мого селища, ну і звісно продуктів з колищнього мого базарю. Тож поки приходиться олійку економити і раціонально (а точніше економно) використовувати інгрідієнти.
інколи 50/50 у співвідношенні з соняшниковою. Але вона дуже дорога та ще я бройлера держу цілий рік, отож в мене є кому їсти соєву. Доречі в мене дуже багато старих (більше року) курей, а соєва макуха курям, яким більше року заборонена, вана викликає дуже стрімке окислення в організмі старої несушки. Тож, нею (макухою) не зловживаю.
гранула на 1-1,5 мм більша за зернину пшениці. тай менше "пилу" з комбікорму випадає. доречі і все поголівя в мене вже здорове - їдять нормально, не перебирають.
А для чого пропускати ту суміші в кінці грануляції? Чотири роки гранулюю корм і нічого не сиплю,виключив і все, ніяких проблем. (Гранулятор саморобний,матриця 150 мм. двигун 4 кВт.)
в мене дуже мала потужність гранулятора (виробник пише 2,2, але наспрвді 1,5 КВт) та ще й на 220В і частенько буває, що при першому старті він не може протовкнути залишки в отворах матриці. отож я так спасаюсь. це проблема чисто маломощних
все то добре, тіки там де знімав шось фонило жостко ( шум сильний, особливо коли ще голова болить) це десь скоріше за все трансформатор в живленні робить помєхи
к большому сожалению не имею бетономешалки, я даже живу не у себя дома, я был "освобожден" "АсвабАдителями" от дома и от бетономешалки соответственно (которая у меня, кстати была) :(
Змішую приблизно 22- 25 кг в виварці , маю велику дрель на дві швидкості і саморобний венчик і цім мішаю бо руками так не вимішаешь ще коли додати води , в кінці гранулювання вливаю трохи олії то на наступний раз швидко починає працювати , як ваш гранулятор мучки трохи підсипає , бо в мене трошки підсипає , ну я не бачу нічого критичного в цьому .
з дрелькой це класна ідея. дякую. мучку підсипає в мене якщо вологість суміші менше чим потрібно. все прийшло з практикою. зараз я вже знаю скільки мені потрібно зволожувати і проблема пропала та й частенько (раз на 200-250 кг) перевіряю зазор між матрицею та роликами, теж частково на "мучку" відіграє
@@Nazik007 я зазори не перевіряю , коли запускаю то на суху як кажуть одразу підтягую роліки що б обидва крутилися , бо після роботи послаблюю щоб не деформувався вал підшипників , а на ту кількість зерно суміш яку калапуцаю то півтора літра води але соленої добавляю так як сіль також потрібна курям , а дрель треба мати велику бо мала може дуже грітися , і якщо дрелью мішати то виварка чи якась діжка бо в кориті може розкидати , бажаю здоров'я і наснаги в праці .
~240-270 шт\рік - це дворічні (їх у мене близько половини від усього поголів'я), трирічні - ~150-170 шт (вже "винеслись" - треба на борщі), а цьогорічні (закладав влітку, дуже пізно) - ще не несуться. P.S. Кури не з "блакитних кровєй", помішані простяки.
у мене несучіх 15 курей. в день 8-9 яєць. З Нового року десь в середині місяця повинно бути десь 10-12 яєць. ну а по весні 13 яєць в день. Кури несуть не рівномірно протягом року, тай вік їхній теж на яйценоскість має великий вплив.
@@Nazik007 Дуже вдячна вам за відповідь,я просто не чула про нього і ніколи не добавляла в корм а тепер обов‘язково куплю бо кури ,як і у всіх час від часу можуть хворіти та і за гранулятор теж подумаю. Ще раз щиро ДЯКУЮ!
К сожалению, или к счастью препараты данного действия используются повсеместно (имеется в виду производство), если так рассуждать, то купленное яйцо попадает на кондитерку и майонезное производство, оттуда в торты и прилавки, производственное мясо на колбасу, молоко с ферм в йогурты и кефиры. Поэтому химлаборатории не стоят на месте (зарубежные а не наши) и делают препараты с минимальным влиянием на конечный продукт. Это не в счет антибиотиков, которые действительно имею эффект накапливания. Я использую французский препарат Diklox широкого спектра действия с диклазурилом, как активное вещество, для профилактики кокцидиоза от птенцов до быков. Вот отрывок из инструкции: "... диклазурил - новый высокоэффективный кокцидиостатик из группы бензенацетонитрилов, благодаря чему действует на все виды кокцидий у птиц, свиней, кроликов, крупного и мелкого рогатого скота. Кокцидиостатична активность выше, чем у любого другого современного Кокцидиостатики. Важным преимуществом препарата является его низкая токсичность. Многократная передозировка не влечет к отравлению. Сочетается с любыми другими ветеринарными препаратами. Его можно применять в условиях повышенной температуры и влажности, в условиях теплового стресса. Фармакологические свойства: Диклазурил, который входит в состав препарата, относится к малотоксичным веществам. Он действует на все виды кокцидий у птиц, кроликов, крупного рогатого скота, коз, овец, свиней. Наиболее чувствительны к препарату половые стадии эндогенного цикла развития кокцидий. Диклазурил не вызывает негативных последствий даже при превышении рекомендуемых доз в 25-50 раз. Препарат не обладает мутагенным, канцерогенным и тератогенным действиями, его можно применять с любыми кормовыми добавками, антибиотиками, кокцидиостатиками. Препарат термостабильный, эффективен в очень маленьких дозах, не накапливается в органах и тканях животных...." Я раньше сам немного "стремался", но после глубокого анализа и изучения данного вопроса все решилось само собой. Надеюсь я конструктивно ответил на ваше замечание. Спасибо большое за комментарий и дискуссию по данному вопросу.
1/13*100=7,69 % + 6% (середня вологість суміші) ~ 13% вологості кінечна - все в межах норми (9-15%) P.S. баночку я наливаю не повну, тож там приблизно 850мл. Все в мене виведено практично, я лив і менше і більше. Але зупинився на кількості води, яка дозволяє гранулювати швидко, якісно і без мучки. Дякую за коментар.
@@ОлександрКошалко-я3д так, слушне зауваження. так було б правельніше, еле зйомка ролика відбирає багато часу і всі ньюанси не врахуєш. потрібно було ставити камеру і знімати - все не продумав. Дякую, в наступному виправлюсь
Якщо сипати один пісок, то можливо, хоча сумніваюся. А в суміші з олією та крупою навпаки він полірує поверхню матриці. Тим паче пісок річний митий без камінців. P.S. Завод-виробник разом з гранулятором поставляє саме таку суміш для притерання матриці і роликів. Так що все буде Ок.
Друже ,я б на рахунок пicку його прибрав з рецептуриа остальное лишив.Особисто я i iншi пiсок дають в окрему посудину.Одночасно й легше мiшати корм та й на гранулятор навантаження меньше.Але томоя думка вибiр твiй,а заа праелюбивicть вподобайка👍👍
так, згоден з вами, до купівлі гранулятора я теж роками мішане давав, та після грануляції "+-сів" стало набагато більше. Менше їдять (економія корму), менше вигрібають та перебирають (знову ж таки економія), 100% кожна "голова" отримає кожен інгрідієнт, що практично не можливо при мішанці
Чим ваші яйця так звані домашні.по тому скільки ви туди всьго мішаєте відрізняються від магазинних-мабуть тільки тим що не додаєте антибіотику.хай моя курка(амрокси) на зерні нестиме 180-200яєць .але я знаю що мої діти їдять домашні яйця.а ви просто гонетеся за грошима от і все.
За грошима не гонюсь - не продаю. Всі інгридієнти апсолютно натуральні. Чім на ваш погляд, наприклад, м'ясокісткове борошно відрізняється від жуків-червяків, які курка знаходить на вільному вигулі? А, повірте, курка на вільному вигулі з'їдає такі речі, що здається і дорослим заборонено було б їсти яйця та м'ясо (від камінців та кусків пластику до розкаденого хробака та миші). А зернові це стандартна їжа птиці. Так, що все ОК Дуже дякую Вам за змістовний та аргументований коментар.
Судячи по роботі гранулятора, капець опорному підшипнику. Пісок то зло, буде швидко зношувати ролики і матрицю. Краще пшенична крупа великої фракції з макухою або змочена в олії.
на рахунок піску вже зрозумів, пояснили який він вплив здійснює, буду коригувати рецепт. а на рахунок підшипника - все Ок. це виробник дистанційну втулку між мотором і шківом таку зробив, вона набагато більша (1-1,5 мм по діаметру), аніж вал. Буду розбирати та втулку на фольгу з пивбанки садити, а може ще якось її зафіксую. я сам думав що підшипник, очконув спочатку, а потім розібрався. дякую за зауваження
За 1.5 роки 2 раза замінив підшипники. Не витримує навантажень. Замінив матрицю, тому що то була не гранула а порно, замовив в мзх нову матрицю. З роликами постійна історія з заміною підшипників. Одним словом порногранулятор. Як би знав то не купував.
Вже не сиплю. Добрі люди роз'яснили, що відбувається значніше зношення деталей. Без помилок немає росту. Тепер пісок змочений олією додаю вже в готовий комбікорм - весь прилипає при доброму розмішуванні. Дякую, що підмітили та написали.
Дякую за відео! Успіхів !!!
І Вам спасибі.
Дякую за відео і рецепт
нема за що. дякую за перегляд та популяризацію україномовного контенту.
Молодчина! Так тримати! Що прийшлося доробляти в грануляторі?
Перевертав коробку з кандьорами і кнопкой, щоб вмикати "з переду", пластиковий вентилятор охолодження мотора посадив на силікон (бо був сильний гул від трясущогося вентилятора), напхнув змаски в усі підшипники (китайці "зажали" солідолу) і відшліфував наждачкою вєдущій шків.
Дякую за корисну інформацію. Удачі!
дякую друже побачив і почув майже все що хотів знати крім розміру отворів матриці підписався👍 чекаю на продовження
Матриця 4 мм, на днях буде літній (економ) варіант комбікорму.
Які аналітичні показники корму виходять +- ?
ккал, білок, жирність, Ca, P, Na хоча б це
Основні характеристи (не лабораторне, а програмне обчислення):
Сирий протеїн - в межах 17-18%
Клітковина ~ 5-6%
Кальцій не менше 4,1
Фосфор приблизно 1,2
Калорійність ~ 320 Ккал на 100 гр
Цей варіант комбікорму був розрахований на 2 фазу життєдіяльності і росту несучок. Хоча в мене більше в поголів'ї курей в третій (так сказати в борщовій) фазі. потрібно весною терміново омоложувати стадо.
Як буду вільний - я зніму ролик, по якому принципу складаю рецепт комбікорму, яка мною написана программа в ексель мені в цьому допомагає (рахує ккал, сирий протеїн, жир тощо) та якою літературою користуюсь.
@@Nazik007 дякую. Показники луже дуже завишені, якщо воні відповідають дійсності. Десь 20-25% виходить у послід, томущо не може засвоєтись. Метаболізм курей несучок не спроможен таки показники засвоїти
@@cityminifarmerпривіт Олександр а він людей не потравить кокцидіостатиком😮
@@lutchenkopavlo ні. Косцідіостатік, якщо додавати по інструкції, просто підтримує імунітет від кокцидів
@@cityminifarmer В перше чую таке, якщо можеш скінь мені де таке пишуть буду вдячний
Дякую
Відео цікаве і головне корисне. Гранулятор новий купляли?
так новий, і вам дякую
Лайк та Класс,+ підписка.
Дякую
Все добре , по попелу питання - для чого він ?
Попіл від багаття представляє собою залишок, що містить безліч мінеральних елементів, який утворюється після згоряння рослин. Крім вуглецю, вапна і калію, в його склад входить також кальцій, кремній, марганець, сірка і т. д.
@@Nazik007Цікаво, звідки такі технологічні знання? Мені казали, що попіл допомагає у процесі травлення типу як людині вугілля.
Вікіпедія, там все є про попіл, щей описано про попіл з різних порід дерев. Беру завжди з берези та клену лісового.
В травленні допомагає пісок та ракуша.
Перечитав вікіпедію про курей 0 тільки рослинам@@Nazik007
попіл ставемо щоб кури в ньому порпилися @@ДядькоСашко
Дякую за цікаву розповідь.
Слава Україні та українським господарям💙💛
Тримаємо теж курочок, хотіли б придбати такий гранулятор.
Де ви його купляли і в яку ціну?
Дякую.
Героям слава. Брали в минулому році за 18к тут: tehnomashstroy.com.ua/ua/p40194220-granulyator-dlya-korma.html
Гранулятор це дуже необхідна річ, вже незнаю, як я без нього і був.
Дякую вам.
Якоі фірми гранулятор на 220 і діаметр фільери і чи довольни ним
Виробник Техномашстрой. Гранулятор на 220В, 2 кВт. Діаметр робочої частини 100мм, діаметр отворів 4мм. Після "дороботки" гранулятора - повністю задоволений, грошей своїх він коштує.
Покажіть як у Вас в курнику облаштовані гнізда та сідала...як було 40 курочок то теж гранулював..щас 125 то даю сипучку..різниці в продуктивності не замітив
Різниці в продуктивності фактично і немає. Гранулювання це скоріше процес економії кормів і збалансованого харчування (наприклад, коли потрібно ввести в раціон інгрідієнт, який кури нехочуть їсти, а потрібно, трав'яна мука, вітаміни, мінералка тощо)
Вдома в мене був курятник з сендвічу ОСП, полістирол, ОСП, заввишки 2,5м в 2 поверхи (по 1,2м поверх) - 4х2,5м, ємністю на 35-50 курей, з вмонтованими сідалами-гніздами, що відкриваються ззовні. Але "асвабадітєлі" асвабаділі мене від домівки і взагалі стерли з лиця мій населений пункт. Зараз я живу на своїй дачі (будинок моїх дідуся з бабусею) там все просто, палки на всю довжину курника - це сідала, гнізда це ящики з кришою і соломою всередені, щоб в гнізді було темно і сухо.
Дякую!Мілко перемелені всі інградієнти і гарно перемішані ще додаю на 100 кг 1 літр олії для запаху і щоб не пилило..виїдають все до грама..на рахунок економії корму згоден..гранульованого зїдали дещо менше..такого даю 120 гр на курку..гранульованого ішло в межах 110 грам..кури домінанти..але гранулювати в місяць майже пів тони трохи загайно..хоча мій малиш і гранулює курячого комбікорму 100 кг за год...@@Nazik007
Раніше я точно так, як Ви робив. Спеціально і олію на базарі купляв пахучу...допоки "асвабадители" не асвабаділі мене від домівки, людей від мого селища, ну і звісно продуктів з колищнього мого базарю. Тож поки приходиться олійку економити і раціонально (а точніше економно) використовувати інгрідієнти.
Добавляв фуз або соєву олію..вони на порядок дешевші@@Nazik007
👍👍👍👍👍👍👍👍👍💯
дякую
Доброго времени суток підкажіть будь ласка який помол діаметр сита на подрібнювачі розмір отворів на матриці гранулятора?
Матриця гранулятора стандартна для дорослої птиці - 4 мм. А мельниця саморобна, сито 3 мм.
Доброго дня, а де ви б порекомендували придбати гранулятор?
Доброго дня! Я брав у Техномашстроя tehnomashstroy.com.ua/ua/p40208933-granulyator-korma-gkm.html
Повністю задоволений.
@@Nazik007 Дякую, теж хочу спробувати 😉
👍🔔✍️ дякую
Де ви купили гранулятор
пром: ГКМ 100 Техномашстрой
Я подаю гранулятор з охолодженням гранул
Молодець, повчальне відео. Дякую. Хоча, мабуть, цього й не робитиму.
Нажаль більшість глядачів так і робить. А для мене це вже як "кави попити" - на автоматі роблю. І воно того варте.
Здравствуйте, гранулятора нет . Сколько олии-фуз добавить на то что вы показали?
не більше 3/4 стакана, краще води додати. олія має велику калорійність.
@@Nazik007 спасибо, а соеву макуху добавляете? Если да , то сколько % ?
інколи 50/50 у співвідношенні з соняшниковою. Але вона дуже дорога та ще я бройлера держу цілий рік, отож в мене є кому їсти соєву.
Доречі в мене дуже багато старих (більше року) курей, а соєва макуха курям, яким більше року заборонена, вана викликає дуже стрімке окислення в організмі старої несушки. Тож, нею (макухою) не зловживаю.
👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
дякую
А чому така здоровезна гранула.ми робимо коротшу
гранула на 1-1,5 мм більша за зернину пшениці. тай менше "пилу" з комбікорму випадає. доречі і все поголівя в мене вже здорове - їдять нормально, не перебирають.
Добрий день 🤗. Дякую за корисне та змiстовне відео. Підкажіть, яка в Вас модель гранулятора? Замислююсь, щоб і собі також придбати. 😊
Техномашстрой Гранулятор корму ГКМ-100 2.2кВт 220В
а яку ж кількість на добу потрібно викормовувати на одну курку?
Якщо чисто комбікормом кормити, то 100-130 гр на голову (в залежності від віку курки). В мене йде в середньому 60-70 гр, бо я даю ще варені овочі
Чи можна давати в якості овочів варену картоплю?
130грам
А для чого пропускати ту суміші в кінці грануляції? Чотири роки гранулюю корм і нічого не сиплю,виключив і все, ніяких проблем. (Гранулятор саморобний,матриця 150 мм. двигун 4 кВт.)
в мене дуже мала потужність гранулятора (виробник пише 2,2, але наспрвді 1,5 КВт) та ще й на 220В і частенько буває, що при першому старті він не може протовкнути залишки в отворах матриці. отож я так спасаюсь. це проблема чисто маломощних
@@Nazik007 Дякую,зрозумів,що мала потужність двигуна.
все то добре, тіки там де знімав шось фонило жостко ( шум сильний, особливо коли ще голова болить) це десь скоріше за все трансформатор в живленні робить помєхи
можливо. я ще не спец по монтажу відео, в наступних буду вчитись весь лишній звук прибирати. дякую за зауваження
если есть бетономешалка,можно ее использовать как смеситель, что б не руками перемешивать, мы когда то так корм кроликам и шенщилам мешали
к большому сожалению не имею бетономешалки, я даже живу не у себя дома, я был "освобожден" "АсвабАдителями" от дома и от бетономешалки соответственно (которая у меня, кстати была) :(
@@Nazik007 я понял,я тоже не дома и тоже освобожден, все буде добре,удачи вам вашей семье держитесь как нибубуть пережмвем все это
@@Nazik007 так что вам мешает пойти и АсвАбадиться обратно, трусость? Бывает.
Змішую приблизно 22- 25 кг в виварці , маю велику дрель на дві швидкості і саморобний венчик і цім мішаю бо руками так не вимішаешь ще коли додати води , в кінці гранулювання вливаю трохи олії то на наступний раз швидко починає працювати , як ваш гранулятор мучки трохи підсипає , бо в мене трошки підсипає , ну я не бачу нічого критичного в цьому .
з дрелькой це класна ідея. дякую. мучку підсипає в мене якщо вологість суміші менше чим потрібно. все прийшло з практикою. зараз я вже знаю скільки мені потрібно зволожувати і проблема пропала та й частенько (раз на 200-250 кг) перевіряю зазор між матрицею та роликами, теж частково на "мучку" відіграє
@@Nazik007 я зазори не перевіряю , коли запускаю то на суху як кажуть одразу підтягую роліки що б обидва крутилися , бо після роботи послаблюю щоб не деформувався вал підшипників , а на ту кількість зерно суміш яку калапуцаю то півтора літра води але соленої добавляю так як сіль також потрібна курям , а дрель треба мати велику бо мала може дуже грітися , і якщо дрелью мішати то виварка чи якась діжка бо в кориті може розкидати , бажаю здоров'я і наснаги в праці .
Яка яйценосткість
~240-270 шт\рік - це дворічні (їх у мене близько половини від усього поголів'я), трирічні - ~150-170 шт (вже "винеслись" - треба на борщі), а цьогорічні (закладав влітку, дуже пізно) - ще не несуться.
P.S. Кури не з "блакитних кровєй", помішані простяки.
@@Nazik007Привіт, трохи не зрозуміла відповідь, наприклад: 30 курок, 16-14 яєць в день, якщо мішані простяки.
у мене несучіх 15 курей. в день 8-9 яєць. З Нового року десь в середині місяця повинно бути десь 10-12 яєць. ну а по весні 13 яєць в день.
Кури несуть не рівномірно протягом року, тай вік їхній теж на яйценоскість має великий вплив.
@@Nazik007 згоден, якщо вони ще й звичайні дворові.
так простячки. але селекція навіть в домашніх умовах ває великий вплив і це треба розвивати.
Это на ведро фуража?
Извините, не понял вопроса.
Де ви заказуєте цей кокцидіостатик , де його можна купить.
Інтернет-магазини. ДИАКОКС 0,2%, КВІНОСАН, ЕЙМЕРІКС і т.д. їх море. Купляю ДИАКОКС 0,2% 1 кг за 280 грн. Хватає на довго.
@@Nazik007 Дуже вдячна вам за відповідь,я просто не чула про нього і ніколи не добавляла в корм а тепер обов‘язково куплю бо кури ,як і у всіх час від часу можуть хворіти та і за гранулятор теж подумаю. Ще раз щиро ДЯКУЮ!
А кокцидиостатик нельзя курам несушкам.препарат накапливается в яйцах ,что не допустимо
К сожалению, или к счастью препараты данного действия используются повсеместно (имеется в виду производство), если так рассуждать, то купленное яйцо попадает на кондитерку и майонезное производство, оттуда в торты и прилавки, производственное мясо на колбасу, молоко с ферм в йогурты и кефиры. Поэтому химлаборатории не стоят на месте (зарубежные а не наши) и делают препараты с минимальным влиянием на конечный продукт. Это не в счет антибиотиков, которые действительно имею эффект накапливания.
Я использую французский препарат Diklox широкого спектра действия с диклазурилом, как активное вещество, для профилактики кокцидиоза от птенцов до быков.
Вот отрывок из инструкции:
"...
диклазурил - новый высокоэффективный кокцидиостатик из группы бензенацетонитрилов, благодаря чему действует на все виды кокцидий у птиц, свиней, кроликов, крупного и мелкого рогатого скота.
Кокцидиостатична активность выше, чем у любого другого современного Кокцидиостатики. Важным преимуществом препарата является его низкая токсичность. Многократная передозировка не влечет к отравлению. Сочетается с любыми другими ветеринарными препаратами. Его можно применять в условиях повышенной температуры и влажности, в условиях теплового стресса.
Фармакологические свойства: Диклазурил, который входит в состав препарата, относится к малотоксичным веществам. Он действует на все виды кокцидий у птиц, кроликов, крупного рогатого скота, коз, овец, свиней. Наиболее чувствительны к препарату половые стадии эндогенного цикла развития кокцидий. Диклазурил не вызывает негативных последствий даже при превышении рекомендуемых доз в 25-50 раз.
Препарат не обладает мутагенным, канцерогенным и тератогенным действиями, его можно применять с любыми кормовыми добавками, антибиотиками, кокцидиостатиками. Препарат термостабильный, эффективен в очень маленьких дозах, не накапливается в органах и тканях животных...."
Я раньше сам немного "стремался", но после глубокого анализа и изучения данного вопроса все решилось само собой. Надеюсь я конструктивно ответил на ваше замечание.
Спасибо большое за комментарий и дискуссию по данному вопросу.
Вразумил
Все толково. Непомішала б бетономішалка.
Можливо і так. Але для моих потреб і максимального замісу в 25 кг купляти бетонозмішувач дорогувато.
@@Nazik007 голова працює в потрібному напрямку, потрібно розширюватись, який срлдат не мріє бути генералом
Повністю згоден :)
На 13 кг майже 1 літра води забагато
1/13*100=7,69 % + 6% (середня вологість суміші) ~ 13% вологості кінечна - все в межах норми (9-15%)
P.S. баночку я наливаю не повну, тож там приблизно 850мл. Все в мене виведено практично, я лив і менше і більше. Але зупинився на кількості води, яка дозволяє гранулювати швидко, якісно і без мучки.
Дякую за коментар.
@@Nazik007 І ще одна поправка, сіль я розчиняю у воді, якою зволожую суміш. Так вона більш рівномірно розподіляється.
@@ОлександрКошалко-я3д так, слушне зауваження. так було б правельніше, еле зйомка ролика відбирає багато часу і всі ньюанси не врахуєш. потрібно було ставити камеру і знімати - все не продумав.
Дякую, в наступному виправлюсь
А пісок невкоритить віку вашій матриці і ролікам
Якщо сипати один пісок, то можливо, хоча сумніваюся. А в суміші з олією та крупою навпаки він полірує поверхню матриці. Тим паче пісок річний митий без камінців.
P.S. Завод-виробник разом з гранулятором поставляє саме таку суміш для притерання матриці і роликів. Так що все буде Ок.
Ролики і матриця швидко зносяться
Дякую, за слушне зауваження. Отож перерахую відсоток інгрідієнтів і трохи зміню складову в наступному ролику.
Друже ,я б на рахунок пicку його прибрав з рецептуриа остальное лишив.Особисто я i iншi пiсок дають в окрему посудину.Одночасно й легше мiшати корм та й на гранулятор навантаження меньше.Але томоя думка вибiр твiй,а заа праелюбивicть вподобайка👍👍
Гранула завелика.треба щоб розмір з зернину був
це відео так передає, гранула - по довжині така ж як зернина, а по товщині навіть трішки тонкіше
Трата грошей в мене зїдають,все без грануляції
так, згоден з вами, до купівлі гранулятора я теж роками мішане давав, та після грануляції "+-сів" стало набагато більше. Менше їдять (економія корму), менше вигрібають та перебирають (знову ж таки економія), 100% кожна "голова" отримає кожен інгрідієнт, що практично не можливо при мішанці
Чим ваші яйця так звані домашні.по тому скільки ви туди всьго мішаєте відрізняються від магазинних-мабуть тільки тим що не додаєте антибіотику.хай моя курка(амрокси) на зерні нестиме 180-200яєць .але я знаю що мої діти їдять домашні яйця.а ви просто гонетеся за грошима от і все.
За грошима не гонюсь - не продаю. Всі інгридієнти апсолютно натуральні.
Чім на ваш погляд, наприклад, м'ясокісткове борошно відрізняється від жуків-червяків, які курка знаходить на вільному вигулі?
А, повірте, курка на вільному вигулі з'їдає такі речі, що здається і дорослим заборонено було б їсти яйця та м'ясо (від камінців та кусків пластику до розкаденого хробака та миші).
А зернові це стандартна їжа птиці. Так, що все ОК
Дуже дякую Вам за змістовний та аргументований коментар.
Було б краще в бетонозмішувачі перемішати
для моїх потреб вистачає і "рукозмішувачів" :) тай бетонозмішувача немає
Судячи по роботі гранулятора, капець опорному підшипнику. Пісок то зло, буде швидко зношувати ролики і матрицю. Краще пшенична крупа великої фракції з макухою або змочена в олії.
на рахунок піску вже зрозумів, пояснили який він вплив здійснює, буду коригувати рецепт. а на рахунок підшипника - все Ок. це виробник дистанційну втулку між мотором і шківом таку зробив, вона набагато більша (1-1,5 мм по діаметру), аніж вал. Буду розбирати та втулку на фольгу з пивбанки садити, а може ще якось її зафіксую. я сам думав що підшипник, очконув спочатку, а потім розібрався. дякую за зауваження
За 1.5 роки 2 раза замінив підшипники. Не витримує навантажень. Замінив матрицю, тому що то була не гранула а порно, замовив в мзх нову матрицю. З роликами постійна історія з заміною підшипників. Одним словом порногранулятор. Як би знав то не купував.
Прогоньте самою макухою.
Я зараз проганяю насінням соняшника. Мені на мою помилку давно вказали. Дякую і вам за слушне зауваження.
Я лиш не розумію навіщо в металічні запчастини які зроблені з високоякісної сталі сипати пісок. А так все файно.
Вже не сиплю. Добрі люди роз'яснили, що відбувається значніше зношення деталей. Без помилок немає росту. Тепер пісок змочений олією додаю вже в готовий комбікорм - весь прилипає при доброму розмішуванні.
Дякую, що підмітили та написали.
@ ну то файно. Мира і процвітання . В мене запитання . Я теж вирощую курочку , але ще немаю гранулятора . Який би ти зараз порадив придбати.
@@yaroslavandriichuk в мене окрім гкм-100 ніякого не було і немає. я цим гранулятором повністю задоволений. свою роботу виконує на всі 101%