Să-i pupați mâinile portarului, că era mai grav scorul.

Portar de nationala

• @CastlesKingSide
    @CastlesKingSide Год назад +7

Jucatorii de la FCSB chiar nu au inteles nimic din sezonul trecut. Efectiv nu vor sa ne invate minte:
    cu Craiova 3-0, si somn = am luat gol de la o echipa care nu aratase mare branza pana atunci.
    cu Dinamo 2-0 si somn = am luat gol de la o echipa care nu aratase mare branza pana atunci.
    Macar cu Craiova ne-am retras prin min 60 la 3-0...cu Dinamo, sa te retragi la 2-0 inca de la pauza...nu au invatat nimic din sezonul trecut. Ok, vrei sa te menajezi pentru miercuri, dar trage tata primul sfert de ora din repriza a doua, da al treilea gol SI ABIA DUPA AIA ii scoti pe Olaru si Coman. Parca vad ca iar ratam titlul fix din prostia asta. Am inceput bine, nu zic, dar sunt semne ingrijoratoare apropo de atitudine cand luam avantaj.

• @brahimhayouni2023
    @brahimhayouni2023 Год назад

Forta FCSB 😃😃

• @ovidiubalaci2011
    @ovidiubalaci2011 Год назад +5

IAR NU BĂTURĂȚI , MĂ ?? :)))))))) FERICIREEEEEEEEEEEEEEEEEE..................................... GATA LUAȚI CAMPIONATUL :))))))))))))))))))))))))))

@doardinamobucuresti1948 Год назад +1

GHICI CINE NU L MAI IA SIGUR🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
      WC5B

@ovidiubalaci2011 Год назад +2

@@doardinamobucuresti1948 GHICI CINE-L IA SIGUR : MAREA..EXTRAORDINARA...SUPER...ECHIPA..DINAMO-PISICA BUCUREȘTI...SĂ TRĂIEȘTI..LA MULȚI ANI ! :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

@@ovidiubalaci2011 la multi ani la locu 2 wecesbistule
      Dupa ce ai negat atatia ani ca tii cu marea echipa a lui fecali, acum ai recunoscut🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
      Du te si behaie in alta parte🤣🤣🤣🤣🤣🤣

• @ionutandreescu4263
      @ionutandreescu4263 Год назад

​​@@ovidiubalaci2011u cred că ești bolnav omule, tipic puținilor FCSB-isti și nu te preface că nu ești, dar te las în pace în lumea ta de hate.
      Omul a ajuns să se hrănească cu ură nu cu mâncare.