Здравствуйте. Захватывающе было наблюдать за тем, как росла угроза от корабля. И весело было наблюдать за убеганием от злого ИИ.) Что до объекта в центре системы - мне удалось найти вот такой отрывок (перевод осуществлялся с помощью гугл переводчика, посему за точность говорить не стану): Більшість нейтронних зірок спостерігаються як пульсари. Пульсари - це обертові нейтронні зірки, які мають імпульси випромінювання з дуже регулярними інтервалами, які зазвичай коливаються від мілісекунд до секунд. Пульсари мають дуже сильні магнітні поля, які направляють струмені частинок уздовж двох магнітних полюсів. Ці прискорені частинки створюють дуже потужні пучки світла. Часто магнітне поле не узгоджується з віссю обертання, тому ці пучки частинок і світла обертаються під час обертання зірки. Коли промінь перетинає нашу лінію зору, ми бачимо імпульс - іншими словами, ми бачимо, як пульсари вмикаються та вимикаються, коли промінь проноситься над Землею.
Дякую! Наші постійні глядачі завжди з нами) Ну так, "тікання" якесь трохи недолуге, хоча у разі відсутності озброєння (хоча чому протиракетою не можна було вгатити? це ж все одно ракета) варіант нормальний. Щодо пульсара - трошки зрозуміліше, дякую). Хоча цей момент якось вже дуже посилається на фантастику, як на мене
@@drakkar5499 На мой взгляд, наша ракета ничего бы ему не сделала. Судя по ролику, это весьма огромный корабль, по размерам выглядит много больше, чем наша станция. А касательно фантастики - это можно объяснить тем, что сайт, с которого я взял сей материал, является сайтом NASA для студентов от 14 лет и старше (насколько я понял). Информация там подана очень упрощенно.
Здравствуйте. Захватывающе было наблюдать за тем, как росла угроза от корабля. И весело было наблюдать за убеганием от злого ИИ.)
Что до объекта в центре системы - мне удалось найти вот такой отрывок (перевод осуществлялся с помощью гугл переводчика, посему за точность говорить не стану):
Більшість нейтронних зірок спостерігаються як пульсари. Пульсари - це обертові нейтронні зірки, які мають імпульси випромінювання з дуже регулярними інтервалами, які зазвичай коливаються від мілісекунд до секунд. Пульсари мають дуже сильні магнітні поля, які направляють струмені частинок уздовж двох магнітних полюсів. Ці прискорені частинки створюють дуже потужні пучки світла. Часто магнітне поле не узгоджується з віссю обертання, тому ці пучки частинок і світла обертаються під час обертання зірки. Коли промінь перетинає нашу лінію зору, ми бачимо імпульс - іншими словами, ми бачимо, як пульсари вмикаються та вимикаються, коли промінь проноситься над Землею.
Дякую! Наші постійні глядачі завжди з нами) Ну так, "тікання" якесь трохи недолуге, хоча у разі відсутності озброєння (хоча чому протиракетою не можна було вгатити? це ж все одно ракета) варіант нормальний. Щодо пульсара - трошки зрозуміліше, дякую). Хоча цей момент якось вже дуже посилається на фантастику, як на мене
@@drakkar5499 На мой взгляд, наша ракета ничего бы ему не сделала. Судя по ролику, это весьма огромный корабль, по размерам выглядит много больше, чем наша станция.
А касательно фантастики - это можно объяснить тем, что сайт, с которого я взял сей материал, является сайтом NASA для студентов от 14 лет и старше (насколько я понял). Информация там подана очень упрощенно.