Слава українським захисникам, патріотам, партизанам, всім героям слава!!! Бережіть себе, Ви нам і Україні дуже потрібні, подяка всьому українському супротиву!!!!
В прошлом году по приколу попробовал весной прививать окулировкой. Навешал на дички абрикоса, во дворе их полно( даже на двух/ трёхлетнюю древесину) разных слив, алычи, абрикоса- выход оказался процентов 90!!!! Окулировал сразу после цветения. Ждал две недели и потом обрезал побег над окулированной почкой.Приросты по сезону были по метру/ полтора.
Добрий день ! На рахунок стрічки в вас правильні роздуми , але найкраще стрічка зеленого кольору -щоб менше приваблювати шкідників.... Дякую за огляд !
Останні кілька років щеплю виключно окуліруванням брунькою в перші 2 тижні серпня. Єдиний мінус такого методу - те що на результат ще пів року треба чекати). Зате якщо живці рідкісних сортів купляти, - економічно дуже вигідний варіант: з одного живця виходить 20 щеп. Ну і за рахунок більшої кількості, - навіть якщо велика кількість не прийметься щось з 20 бруньок та й приймається).
Про весняну окуліровку. Багато пишуть, що весною досить добра приживаємість. Я 1 квітня перший раз спробував окуліровку (персика) - прижилася і пішла в ріст, 1 травня вже буду знімати обмотку.
Коли щепив, була така низька вологість, що приходилось зрізи макати в воду з колодязя перед вставленням в рощіп. Хоча не було сонячно, але висихало все в мить. Не знаю, чи правильно робив.
Постійно проводжу таку маніпуляцію. При прививці в розщеп мокаю в воду кожного разу коли готовий зріз, особливо тією стороною, що доторкається до пальців, так робив при прививці винограду чорним в зелене так і продовжую на деревах. І також при ризрізі підвою також в розріз капаю каплю чи дві води щоб не пересихало.
Дякую за відео. В нас на цьому тижні прогноз передає кілька ночей -1;-2, і дощі. Підскажіть варто перечекати чи треба прививати (живці ледь ледь не розпускається…) Дякую. Вінниця
@@cthusqrjptk9760 Доброго дня . Мені вже 46 , перше своє щеплення провів в 16 років. Підщепа яблунька дичка, прищепа ,- Антонівка. Я не професіонал, але колись небуло інтернету, а тому все вчився і проходив на власних помилках. За весь час я завважив що кульок помічний при сухій погоді, особливо сильному і затяжному вітрі, оберігає від пересушування. А в вологу і сиру , особливо " парну" погоду не дуже добре , бувало що бруньки склизли і навіть загнивали... Я написав що не обовязково , тобто робити це можна по бажанню, але потрібно пильнувати погоду.
@@Самаритянин-б6э мені 40 і перше щеплення зробив три роки тому купивши спеціальний ніж, але з декількох спроб прижилася тільки черешня. Не зупинився на досягнутому і минулої весни купив секатор для щеплення. Результат вже кращий - 30%. Нажаль в саду не так багато місця - проводжу омолодження старих дерев. Тому вдячний за Вашу відповідь. Треба й надалі просувати цю цікаву справу. Гарних врожаїв.
@@cthusqrjptk9760 На власному досвіді переконався ,що щеплення приживаються краще коли їх проводити в сиру теплу пору , робити все потрібно швидко щоб зрізи не підсихали. Я не можу пояснити чому, але бувають роки що краще приживаються кісточкові, а в деякі,- краще яблуні чи груші. Живці взяті в рік багатого врожаю, приживаються гірше, а взяті в рік " відпочинку" дерева - краще.
@@cthusqrjptk9760 Щеплення ( зрізи) роблю звичайнем ножем з тонким лезом. Залишаю 2-3 бруньки, зверху вкорочену прищепу замащую варом. Це вберігає від пересихання і зараження хваробами.
@@masterpro7698 За ОЛХ я знаю, та гадав що у Вас є якийсь знайомий постачальник в якого брали якусь з перерахованих Вами підщеп. ОЛХ це така вигрібна яма, що там потрібно бути впевненим щодо якості представленого товару. Шукаю на даний час курей палевого та чорного орпінгтона так люди не можуть толком дати відповіді на поставлені питання, за те видають чужі фото за свої і не красніють.
Головне чистота рук і інструментів, велику роль відіграє міцність стягування стрічкою. Кульок я не використовую. Можу поділитись фото весняного щеплення.
Кульок я надіваю від брунькоїда( похожий на довгоносика) тільки маленький. Торік не вдівав на шовковицю і вишню, то вони висмоктали молоду бруньку і та не розпустилась. Пізніше на шовковиці спляча брунька прокинулась і копуліровка була врятована.
Слава Україні! Дивлусь відео " Щеплення персика і абрикоса на жердель і аличу. Копуліровка і у розщіп." і "думку гадаю". Все гарно, повчально, доступно, але виникло одне питання: "А чому при щепленні "покращена копуліровка", на товщій підщепі, не робити зріз шириною співрозмірною з шириною зрізу на прищепі? В такому випадку камбіальні шари на підщепі і прищепі співпадуть зі всіх боків (справа, зліва і знизу), а не тільки з одного боку! Чи я помиляюсь?
@@grapes-and-gardening Персик на сливу та абрикосу, гіркий миндаль; слива на дику аличу; алича , черешня на вишню, яблуні на айву та вишня на вишню на даний момент так привиті і вже двинулись бруньки майже в усих прививках, абрикос тільки "мовчить". І також так само прививаю виноград.
@@grapes-and-gardening Одне що в даному випадку - це потрібно не пропустити той час коли починає передавлювати плівка і якщо необхідно то ще раз перемотати.
Спробуй Покращену копуліровку з двома язичками. У отой розчеп треба було вставити два черенки на 2-3 бруньки,верхні зрізи прищепи обов'язково закриваю пластиліном.
Дуже гарний відео урок для початківця.Слава Україні!
Дякую Вам за корисні поради та гарно поданий матеріал.
Разом до перемоги.
Слава нашим захисникам України!!!
Слава українським захисникам, патріотам, партизанам, всім героям слава!!! Бережіть себе, Ви нам і Україні дуже потрібні, подяка всьому українському супротиву!!!!
Молодець. Швидко, доступно, якісно.
В прошлом году по приколу попробовал весной прививать окулировкой. Навешал на дички абрикоса, во дворе их полно( даже на двух/ трёхлетнюю древесину) разных слив, алычи, абрикоса- выход оказался процентов 90!!!! Окулировал сразу после цветения. Ждал две недели и потом обрезал побег над окулированной почкой.Приросты по сезону были по метру/ полтора.
Проживаю на дачі, дуже хотіла навчитись щепленню Ой спасибі, за таке зрозуміле пояснення, ігарну демонстрацію Я з вами!
Дякую за відео. Дуже хотілося б, щоб Ви показали результат щеплення.
В мене дуже багато "результатів", майже половина саду власного виробництва)
Вчора понащеплював все що попало під руку😆. Чуть не забув: Ножі Fiskars це сила!😊
Дякую Вам за гарні поради щодо щеплення (в Вас гарно вийшли зчеплення просто ідеально 👍👏):)
7 років вже займаюсь, трохи навчився
@@grapes-and-gardening Я вже 3 роки зчеплю також непогано виходить мені подобається:)
Супер! Дуже дякую за діловий стиль відео. Гарний приклад для схильних ще й побалакати заради побалакати.
Приємно що оцінили!
Дякую за чудову історію 🌱 гарного врожаю !
Дуже классна подача. Дякую. Лайк!
Дякую. Гляньте ще повне відео про щеплення. Це тільки друга частина
Дуже зручна подача матеріалу, дякую!
Слава Україні! Я також обмотую ізострічкою. Замащую пластиліном, все виходить добре. На кісточкові щеплення одіваю целофанові кульки. Дякую за відео.
Навіки Слава неньці Україні!!!
Слава ЗСУ, нашим захисникам.
Перемога неодмінно буде за нами!!!
Задоволенням залишаюсь з вами😍😍😍
Дякую за гарне відео. Я замотую прищепу до кінця тоненькою плівкою, пакетик не одягаю, тому не має парникового ефекту та й волога не випаровується.
Добрий день ! На рахунок стрічки в вас правильні роздуми , але найкраще стрічка зеленого кольору -щоб менше приваблювати шкідників.... Дякую за огляд !
Супер контент!
для себе вирішив-околіровка пізньолітня- найкращий спосіб щеплення для кісточкових
Ви правильно вирішили, бо це підтверджений факт!
Можна для надійності спочатку стягнути пластиковим хамутом потім стрейч плівкою!но незабутьте зняти через 12днів!😊
Добряче! При замотуванні ізол. стрічкою оставляю маленький язичок,щоб за нього розмотувать стрічку при зніманні,а не розрізати ножем.
Хороша підказка
👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Я живці вмокаю у віск щоб менш пересихали і щеплював теж купуліровкою чекаю результату
👍👍👍🇺🇦😊
Останні кілька років щеплю виключно окуліруванням брунькою в перші 2 тижні серпня.
Єдиний мінус такого методу - те що на результат ще пів року треба чекати).
Зате якщо живці рідкісних сортів купляти, - економічно дуже вигідний варіант: з одного живця виходить 20 щеп. Ну і за рахунок більшої кількості, - навіть якщо велика кількість не прийметься щось з 20 бруньок та й приймається).
Теж багато років роблю липень-серпень. Набагато краще приживається, особливо персик, на мигдаль аличу абрикосу.
Лайк
На мій погляд потрібно зауважити дату щеплення для вашого регіону, а також провести притягнення та укривку від вологи.
Дякую за відео, зробив декілька щеплень черешні, і у мене питання коли потрібно знімати ізоляційну плівку.
👍
Гарно всей вишло мені сподобалось?
Те відчуття коли вчора планував нащеплювати персики,а зранку на персиках сантиметр снігу😂😂😂
Жителі Львівщини зрозуміють
Зрозуміють, ні потрібно почекати тепла
🤔☝👍
Дякую за дуже зрозумілу і корисну інформацію . Питання, щеплення робити кісточкові на подібні ?
Так, на собі подібні. Кісточкові на кісточкові, зерняткові на зерняткові
Дякую
Вітаю Вас, хотілося б щоб показали про окуліровку глазком. Дякую!
Є декілька відео
Про весняну окуліровку. Багато пишуть, що весною досить добра приживаємість. Я 1 квітня перший раз спробував окуліровку (персика) - прижилася і пішла в ріст, 1 травня вже буду знімати обмотку.
Дякую за корисне відео! Скільки часу треба не знімати ізолєнту, якщо прививка йде на тонкі гілки одинакового діаметру способом покращена копуліровка?
Знімаємо червень-липень
@@grapes-and-gardening Дякую за відповідь!
Я щеплю в розщіп і замазую звичайним пластиліном приймається 99%
Пластиліном не можна бо він на основі нафтових продуктів що не дуже підходить для дерева!
@@gelo3870 я , мій батько і дідусь завжди користувались пластиліном і все нормально
@@Голубиниймир я не кажу що це не нормально просто я чув що пластиліном не радять!
@@gelo3870 😢
@@gelo3870 😢
Коли щепив, була така низька вологість, що приходилось зрізи макати в воду з колодязя перед вставленням в рощіп. Хоча не було сонячно, але висихало все в мить. Не знаю, чи правильно робив.
Постійно проводжу таку маніпуляцію. При прививці в розщеп мокаю в воду кожного разу коли готовий зріз, особливо тією стороною, що доторкається до пальців, так робив при прививці винограду чорним в зелене так і продовжую на деревах. І також при ризрізі підвою також в розріз капаю каплю чи дві води щоб не пересихало.
Дякую за відео.
В нас на цьому тижні прогноз передає кілька ночей -1;-2, і дощі.
Підскажіть варто перечекати чи треба прививати (живці ледь ледь не розпускається…)
Дякую. Вінниця
Чекайте
@@grapes-and-gardening дякую.
Колись я одівав кульок в якому робив декілька дирок, але переконався що це необовязково. А тепер тільки на час приморозків одіваю агроволокно.
Чому не обов'язково? Я в минулому році робив щеплення, то там де був одягнутий пакет то прижилися краще. Чернігівська обл.
@@cthusqrjptk9760 Доброго дня . Мені вже 46 , перше своє щеплення провів в 16 років. Підщепа яблунька дичка, прищепа ,- Антонівка. Я не професіонал, але колись небуло інтернету, а тому все вчився і проходив на власних помилках. За весь час я завважив що кульок помічний при сухій погоді, особливо сильному і затяжному вітрі, оберігає від пересушування. А в вологу і сиру , особливо " парну" погоду не дуже добре , бувало що бруньки склизли і навіть загнивали... Я написав що не обовязково , тобто робити це можна по бажанню, але потрібно пильнувати погоду.
@@Самаритянин-б6э мені 40 і перше щеплення зробив три роки тому купивши спеціальний ніж, але з декількох спроб прижилася тільки черешня. Не зупинився на досягнутому і минулої весни купив секатор для щеплення. Результат вже кращий - 30%.
Нажаль в саду не так багато місця - проводжу омолодження старих дерев.
Тому вдячний за Вашу відповідь. Треба й надалі просувати цю цікаву справу. Гарних врожаїв.
@@cthusqrjptk9760 На власному досвіді переконався ,що щеплення приживаються краще коли їх проводити в сиру теплу пору , робити все потрібно швидко щоб зрізи не підсихали. Я не можу пояснити чому, але бувають роки що краще приживаються кісточкові, а в деякі,- краще яблуні чи груші. Живці взяті в рік багатого врожаю, приживаються гірше, а взяті в рік " відпочинку" дерева - краще.
@@cthusqrjptk9760 Щеплення ( зрізи) роблю звичайнем ножем з тонким лезом. Залишаю 2-3 бруньки, зверху вкорочену прищепу замащую варом. Це вберігає від пересихання і зараження хваробами.
А яблуні, груші щепити можна вже зараз чи почекати 7-10 днів?
У теплу погоду
Чи можна бакову суміш міравіс і актара?
Дякую за поради! Цікаво, де Ви навчились цього?
Та нічого такого тут нема, пробував, дивився. Порівнював різні методи щеплення. Найкраще окуліровка, друге місце копуліровка на 1-2 річну підщепу.
Усього найкращого.
Я розумію що трохи не по темі, але підскажить що робить з яблунями( карликові) пʼятий рік не цвіте.
Або чекати або зробити неглибокі надрізи в кількох місцях типу кербовки 😅
Дякую
@@ystiks35 будь ласка.
@@ystiks35 пошукайте на просторах Ютуба є відео на цю проблему, я тільки не пам'ятаю на якому каналі. Тоді пошуковик Ютуба у допомогу.😉
Є кілька питань: Чи одягали кульки на прищеплені живці? Чи фарбували прищеплені живці садовою фарбою? Якщо так, чи помітили ефект таких маніпуляцій?
Не робив жодно з цього
Добрий день..чи можна прищипати сливу на абрикос?
Можна! Кісточку на кісточку семечкі на семічкі
Але раджу купити підщепу (пумі селект) для слив абрекосі та персека
@@masterpro7698 Підкажіть будьласка де її можна купити.
@@ТьомичАгро підщепи продаються в інтернеті та ОЛХ ще тоже хороша підщепа ВСЛ2
@@masterpro7698 За ОЛХ я знаю, та гадав що у Вас є якийсь знайомий постачальник в якого брали якусь з перерахованих Вами підщеп. ОЛХ це така вигрібна яма, що там потрібно бути впевненим щодо якості представленого товару. Шукаю на даний час курей палевого та чорного орпінгтона так люди не можуть толком дати відповіді на поставлені питання, за те видають чужі фото за свої і не красніють.
Доброго дня подскажить будь ласка,Чи можна робить прищепу на свижо викопание дерева (дичка), дякую
можна
@@grapes-and-gardening велике дякую
Доброго дня!Підскажіть,чи можливо прищепити абрикос,чи персик на сливу?Дякую.
Я прищепив персик на сливу дичку вирощену з кісточки в 2021р, прийнялось. Щодо врожаю ще неможу нічого сказати.
Звісно
А кульок зверху одівать треба чи ні?
Головне чистота рук і інструментів, велику роль відіграє міцність стягування стрічкою. Кульок я не використовую. Можу поділитись фото весняного щеплення.
@@Самаритянин-б6э поділіться.
@@ВасильАндрейцов-ы8ы Я цією весною щепив черешню і персик. А куди як Вам завантажити фото.? Я в тих сучасних штучках не дуже🙄🤔
Кульок я надіваю від брунькоїда( похожий на довгоносика) тільки маленький. Торік не вдівав на шовковицю і вишню, то вони висмоктали молоду бруньку і та не розпустилась. Пізніше на шовковиці спляча брунька прокинулась і копуліровка була врятована.
Не треба🥴
виноград прищепи,на напів дикий , киш миш.купляв У Гаранжі прищепи?
це мої
я наприклад невдіваю пакет бо може запаритись
Хочу запитать чи ви продаєте саджанці?покажіть асортимент
Мої відео не для просування своєї продукції. Знаю шо багато хто таке робить
Вже можна прищеплювати? А я все чекаю....перший раз, боялася, що рано
Вже можна, звісно
Щеплення потрібно робити швидко. Там уже камбій порижів.Багато балачок, а час іде.
Ідея якраз у балачках була, а решта просто експонати
а весняною окуліровкою персик і абрикос не робите?
Ні, не можу вгадати з цим
Слава Україні! Дивлусь відео " Щеплення персика і абрикоса на жердель і аличу. Копуліровка і у розщіп." і "думку гадаю". Все гарно, повчально, доступно, але виникло одне питання: "А чому при щепленні "покращена копуліровка", на товщій підщепі, не робити зріз шириною співрозмірною з шириною зрізу на прищепі? В такому випадку камбіальні шари на підщепі і прищепі співпадуть зі всіх боків (справа, зліва і знизу), а не тільки з одного боку! Чи я помиляюсь?
Можна так робити, звісно. Також можна розглянути щеплення за шкіру
1:06 Щеплення персика на АЛИЧУ!. А заявлено - на АБРИКОС.
В назві є, що щеплення на абрикос і на аличу
А в яку пору можна успішно щипити абрикосу, якщо весною важко?, дякую
Серпень
@@grapes-and-gardening не визріє.
@@grapes-and-gardening дякую, буду пробувати
Дайте посилання на першу частину
А чего Ви не замазали маленьку головку зверху?
Не хочеться вже бавитися
Де стрічку купити? Дякую
В магазині)
@@grapes-and-gardening так якому?
@@znazro у будь якому будівельному
@@andriymotkalyk5329 так це ж не ізолента? А спеціальна садова стрічка, хіба ні?
Треба брати тільки синю стрічку 100 відсотків
Навіщо на початку казати, що за один рух треба зробити зріз, а потім майже 30 рухів, стругати прищепу?
Бо за один рух не вдалося зробити. Вас це сильно зачепило?
Рухів може бути хоч і 100,головне щоб на площині прищеплення було майже ідеально рівно зрізано.
А чому не взяти просту харчову плівку і нарізати рулончики товщиною як ізолента?? Дешево та сердито.
У цьому варіанти щеплення так чинити не варто. Харчова для окуліровки
@@grapes-and-gardening Персик на сливу та абрикосу, гіркий миндаль; слива на дику аличу; алича , черешня на вишню, яблуні на айву та вишня на вишню на даний момент так привиті і вже двинулись бруньки майже в усих прививках, абрикос тільки "мовчить". І також так само прививаю виноград.
@@grapes-and-gardening Одне що в даному випадку - це потрібно не пропустити той час коли починає передавлювати плівка і якщо необхідно то ще раз перемотати.
Спробуй Покращену копуліровку з двома язичками.
У отой розчеп треба було вставити два черенки на 2-3 бруньки,верхні зрізи прищепи обов'язково закриваю пластиліном.
Звісно що краще робите
Как не странно в этом году абрикос капулировкой у меня не принялся а за кору принялось.