Китайський інвертор 12 - 220. Наслідки ремонту.

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 28 авг 2024

Комментарии • 17

  • @user-lp7gp6ze9w
    @user-lp7gp6ze9w Месяц назад +6

    Я б не брався ремонтувати цей мотлох. За ціну ремонту краще замовити новий у китайців.

    • @user-komrad
      @user-komrad  Месяц назад +2

      Я ж не знав, що там всередині "ремонт". Мене попросили "подивитися", чим я з Вами і поділився. А те., що краще і дешевше купити новий - справедливе зауваження. Хоча не завжди.

  • @user-cm1fi2cp8s
    @user-cm1fi2cp8s Месяц назад

    Доброго дня
    Як з вами зв’язатися по поводу ремонту ?

  • @ivanvakulich
    @ivanvakulich Месяц назад

    Що означає маркіровка Е133 на трасформаторі?

    • @user-komrad
      @user-komrad  Месяц назад

      ЕІ 33 "Є І " Типорозмір магнітопровода. Забийте в Гуглі " Epcos EI 33". Вам покажуть і готові транси, і магнітопроводи.

    • @ivanvakulich
      @ivanvakulich Месяц назад

      @@user-komrad дякую.я думав потужність.Підскажіть будьласка,вмене інвертор чистий синус,пише 2200вт.але він входить в защиту при на-нні 300вт.там 2 транса.чи можна змінити щось?

    • @user-komrad
      @user-komrad  Месяц назад +1

      @@ivanvakulich Ну--у-у...Потужність яку здатен...передати магнітопровод залежить від його габаритів а також частоти , на які працює задаючий генератор. Скажімо, замість тих трьох ЕІ 33 можна булоби поставити один більшого габариту, але тоді він не поміститься в цей корпус.
      Стосовно Вашого випадку. Зазвичай захист на синусних інверторах працює вимірюючи два-три - чотири параметри. Перший - температура. Якщо перегрівся - йде у захист. Другий - занижена напруга джерела енергії, тобто акумулятора. Скажімо інвертор вимярює напругу на вході, тобто напругу на клемах інвертора і при зниженні до якогось рівня, хай це 10.2 вольт - інвертор вимикається.
      Наприклад, дже умовно. Довжина дротів від акумулятора до інвертора один метр, але дротів два. Хай опір кожного 0.01 Ом, струм через них 100 Ампер. Перемножаємо і виходить падіння напруги на дротах довжиною 2 метра 0.2 вольт. Хочете знати точно, то довжину проводів поділіть на площу перерізу проводів і помножте на питомій опір міді. Та к визначите опір, опір треба ще помножте на струм споживанн від акумулятора і дізнаєтесь величину падіння напруги на дротах.
      Що тут зробити. Застосувати максимально короткі дроти, МІДНІ, достатнього перерізу. Чому? З метою зниження падіння напруги на самих дротах, так як вони теж мають опір. Чим більший струм через дроти - тим більше падіння напруги на дротах, тим скоріше спрацює захисть, бо він вимірює вхідну напругу на своїх клемах, а не на акумуляторі безпосередньо.
      Третій параметр - вихідна напруга. Якщо вона нижче номінальної - іде у захист. Цей параметр є похідною як заниженої напруги акумулятора так і надмірного навантаження.
      Ось при надмірному навантаженні спрацює ще й захист по струму.
      Взагалі 2 кіловата при живлені від акумулятора 12 вольт це 2000/12 = 166 ампер. Грубо 75-го акумулятора вистачить на 15- 20 хвилин.

    • @ivanvakulich
      @ivanvakulich Месяц назад

      @@user-komrad Щиро вдячний.
      Це й мене вражає:дроти брав огого,замінив і всередині на мідні.напруга на вході нормальна,на виході 230в.незмінно,а падає в захист,щось китайози намутили,від заявленної 2200вт,я сподівався хоч ~1000вт.буде...

    • @user-komrad
      @user-komrad  Месяц назад +1

      @@ivanvakulich Не знаю як у Вашому інверторі, але бувають такі, що блимають світодіодиком після ввімкнення захисту. По характеру блимання можна визначити причину спрацювання. Скажімо, це перевантаження по струму при навантаженні 1000 ват, хоча номінал 2200 ват. Що можна зробити? Якщо корпус інвертора схожий на той, що у відео, то знімаємо передню і задню кришки і дивимось на маркування транзисторів. НАприклад Ви бачите IRF 3205. Їх ставлять зазвичай в первинному інверторі по два в паралель, або й більше. Вони кожен на 110 ампер. Два в паралель потягнуть 2000 ват. Далі дивитесь на транзистори з іншого боку корпуса, це транзистори Н-моста. Якщо вони хоча б по 20 ампер - тоді Ваш інвертор потягне 2000 ват. Далі потрібно знайти токовий резистор і подивитися його номінал. Скажімо, реально існуюча плата спрацьовує на захист по струму при падінні напруги на токовому резисторі величиною 0.65 вольт. Далі рахуємо, приблизно: два кіловата на виході при напрузі 220 вольт це майже 10 ампер. ПО закону Ома знайдемо номінал резистора струму 0.65/ 10 = 0.06 ом. Тепер увага - якщо токовий резистор більшого номіналу, скажімо 0.1 Ом, то обмеження настане раніше, при нижчі потужності.
      Звісно, до акумулятора питань не повинно бути - треба мати впевненість у його ємності, реальні ємності, а не задекларовані на наклейці.

  • @himars430
    @himars430 Месяц назад

    Точно не по феншую!

  • @user-eu4po2pi9k
    @user-eu4po2pi9k 18 дней назад

    На хера його ремонтувати? Це лайно коштує пачку сухариків.

    • @user-komrad
      @user-komrad  18 дней назад

      ruclips.net/video/sJKkGDDeUao/видео.html

  • @user-yl2jl4kr9p
    @user-yl2jl4kr9p Месяц назад

    Це ж яким невігласом треба бути щоб тако робити.

    • @user-komrad
      @user-komrad  Месяц назад

      Це ще не все. Я коли збирав назад до купи цю штуку, виявилось що оскільки транзистори в корпусах ТО 247 поміняні на ТО 220, їм розвели ноги і запаяли вище. При складанні потрібно плату запихати в нижній паз корпуса, іннакше прижимна планка транзисторів закоротить ноги транзисторів. Через розташування в нижньому пазу, плата не попадає в отвір розьему USB і він недоступний тепер.

  • @dem4a874
    @dem4a874 Месяц назад

    conWerer?

    • @user-komrad
      @user-komrad  Месяц назад

      ? ?? Komrad

    • @MrTomb666
      @MrTomb666 Месяц назад

      ​@@user-komradмає бути conVerter, ці йолопи навіть напис грамотний не можуть зробити