🇺🇦Підтримати канал: 🚟Патреон: www.patreon.com/Gutsulandia?f... 📰Приват Банк: 5363 5420 2021 6546 Будейчук М. О. Підписуємось на наш інстаграм: Misha_Budeichuk
Яка різна наша країна, і в цьому її сила і краса. Дякую, що показали це. І найцінніше - це люди, які пам"ятають свою історію та дбають про її збереження.
Щораз відкриваєте нові і нові незвідані сторінки історії карпатського краю... Вражений до глибини душі вашими експедиціями карпатським краєм... 🤗🤗🤗🤗😍❤️
Живописний край та інтелігентні люди. Не перестаю переконуватись, що кожне село - це історія не однієї епохи її мешканців, талановитих людей України. Не втомлюйтесь робити добру справу і нові випуски про поселення західних областей та всієї України. Миру Україні🇺🇦і в 🌏.
Дякую вам за відгук! Піскнь справді дуже шкода, що не пощастило почути, але в інших відео про бойківщину вони будуть, бо вже записали. А підсвітка все ж мені сподобалась, в якійсь мірі вона підкреслює автентичні ікони, хоч і колись такого не було.
Також в цих селах дуже люблять "осучаснити" церкву замінивши в ній гонт чи дранку на бляху. Це не тільки псує автентику а також призводить до перенагрівання і не провітрювання деревини. А ще плюс ці чудові "лампочки" то взагалі страшно уявити собі наслідки. Руйнують пам'ятку архітектури і все.
@@Gutsulandia так.Давно не був через війну а ще батько жінки живе.Їхав як через Ілемню на Вигоду так і через Бір.В Долині брат і сестра мої живуть.Біля самої вишки.Закінчиться війна обов'язково відвідаю ще не раз.
Лемки і бойки корінням від хорватів, гуцули вважається від уличів, а етнографічна група закарпатських долинян від тиверців. Тобто уличі і тиверці від кочівників переселилися західніше в Карпати і в Закарпаття, особливо масово з 12-13 століття. Ще, по літописам з киянами на Царград ходили просто хорвати. По публікації історика Йосипа Кобаля, білі хорвати відмічаються по джерелам де тепер Чехія і суміжна Німеччина, які там пізніше асимілювалися. Ну ще є балканські хорвати. Очевидно, для балканських і білих (західних) хорватів саме прикарпатські хорвати є первинними, звідки розселилися. Також варто знати, що перед слов'янами в Східних Карпатах жили племена даків - костобоки і карпи (мабуть, від яких і пішла назва - Карпати). Ці даки не були залежні від Риму і не були романомовними, які тут пізніше ослов'янилися. Романомовні волохи (предки румун) в 10 столітті в Східних Карпатах мали свою волоську пастушу колонізацію, які пізніше ослов'янилися потужнішою слов'янською колонізацією.
Дякую вам за відгук! Тут дуже спірне питання, від кого пішли гуцули. Все ж моя думка, що там замішані і дакійські племена і білі Хорвати також. Зараз уже дуже важко досліджувати це все, але от саме біля Гуцульщини в селах Березови до сих пір живе хорваться шляхта.
@@Gutsulandia Тут треба підходити неупереджено, опираючись на справжні історичні факти, а не на чиїсь заангажовані перекази, коли, нажаль, чимало істориків часто дотримуються корисливої політичної кон'юнктури. Такими джерелами є археологія, писемні джерела, мова, до певної міри генетика. Доступним методом є оригінальні діалектні слова. Закарпатські діалекти детально описав в часи Чехословаччини Георгій Геровський. Книга на чеській мові, перевидана в 1995 році на російській: Георгий Геровский "Язык Подкарпатской Руси", Москва, 1995. Це перевидання і тут нема політики. Тут на основі всіх діалектів доказана обособленість закарпатського українського субетносу долинян від суміжних прикарпатських субетносів бойків, гуцулів, лемків теперішньої східної Словаччини. Говори закарпатських бойків хоч і близькі до прикарпатських, вже розглядає проміжними до долинянських. Так само говори західної долини річки Уж, де є лемки, теж є перехідними порівняно до долинянських. А вже говори закарпатських гуцулів відносить повністю до говорів прикарпатських гуцулів. Потім, є публікація лінгвіста Івана Панькевича в журналі "Зоря" за часів Чехословаччини, де він вивчав говори тодішніх русинів-українців долинян теперішнього Тячівського району, говори сусідніх українців Румунії і говори українців східніше Румунії. То зробив висновок, що говори північної Румунії є проміжними до говорів закарпатських долинян і українців східніше. Тобто, історично долиняни переселилися з території на схід від Румунії, а там за Русі проживав союз племен - тиверців, що входили в державу Русь з центром в Києві. Відповідно твердження радянських, і по інерції, українських істориків, що предками закарпатських українців є білі хорвати, є помилковим. Це до певної міри має відношення до невеликої території закарпатських бойків і лемків Ужанської долини. Потім, на Україні є первинні хорвати, а не білі хорвати, які на Чехію пішли з українського Прикарпаття, плюс пізніше і на західні Балкани, а не навпаки. Це спадок радянської історіографії. Удачі вам, в вашій роботі, всього доброго.
дуже цікава подорож.в мене є книга авторства Святослава Семенюка \Історія українського народу\ автор працював 20 років перш чим видати і то тираж 1000 екз то в книзі теж багато згадується що ми від білих хорватів пішли . а книга на цілих 605 сторінок
пане Михайле доброго дня !!!! Цікаве відео, але зовсім поверхневе. На 18 хвилині ми побачили цю стареньку жіночку яка вам розповідала . Вона дуже давно і багато виступала зі своїми подругами на багатьох сценах району області і навіть Києва. Чарували не тільки старовинними піснями але і унікальним Бойківським одягом в якому виступали.
@@Gutsulandia Від самого початку створення каналу я Ваш підписник , тому можу порівняти . В своїх подорожах гуцульщиною Ви завжди цікавитесь одягом і побутом гуцулів , а от про бойків мало відкрили в цьому сюжеті . Саме у Ілемні носять унікальний бойківський одяг який кардинально відрізняється від традиційного бойківського одягу. Прикладом цього є старий колектив "Ілемняночка" який виступав саме в цьому одязі. Не ображайтесь на мене , це просто моє бачення, але канал Ваш люблю і завжди буду дивитись.Удачі.
Яка неймовірна краса.Місця ,по істині,райські. Згадую подорож в Боварію. Як там кожен клаптик приносить в економіку тисячі євро,А люди згадують ці подорожі,Як щасливі моменти життя.Нашим керманичам це не цікаво,Або якщо захоплять ці землі,в лише для збагачення власного добробуту в обхід сплати податків і лише для багатих людей.Шкода.Треба все в країні змінювати,але теперішні слуги народу цього не зроблять,бо вони є маріонетками олігархів.😢
У нас на Житомврщіні є річка Лемня,є річка Уж і ще дуже чого багацько із назв місцевостей ,невеликих рік і при тому з часів Русі ,, що є на Закарпатті,в Словаакії і Перемишлянщіні ..
@@Gutsulandia Це нам мовить про те що коли на Русь навалилось християнство дуже багато древлян покинули свої землі і відійшли в Карпати і за Карпати...Древлянські землі в часи дохристиянської Русі були святими для тієї нашої дохристиянської віри.І ці землі були останнім форпостом рідної віри Русі.Тіж крашанки точнісінько з таким же визеркнком на Житомврщіні як і в Закарпатті.В мене дружина з Житомірщини а я з Закарпаття і це мене дуже здивувало що дуже багато ціх дуже схожих назв і обрядів.
Місцеві жителі, підкажіть будь ласка, чи незнаєте де на даний час знаходиться місцевий житель Блекот Ярослав Ількович 1978року народження. Буду дуже вдячний.
Що за термін "велика вітчизняна війна". Про яку вітчизну йдеться в Другій світовій війні, за яку мали боротись українці? Будьте уважні та відповідальні до власного словесного контенту.
Підвітка в церкві не те що ні до чого, це здається і так зрозуміло. Ця "прикраса" ікони страшно руйнує. Адже вони дуже сильно нагріваються і швидко живописний шар буде потрісканий і втрачений. Щоб це зрозуміти не треба бути реставратором. А просто мати здоровий глузд
Справжня греко-католицька святиня а не бойківська чи лемківська чи ще якась як казав Христос ви не Петрові чи Павлові а Христові!! Трохи розважливіше говоріть.
СЛАВА БОГУ ЩО МИ УКРАИНЦИ ВИЛЬНА Й НЕПЕРЕМОЖНА НАЦИЯ ГЕРОЕВ, АМИНЬ. СЛАВА УКРАИНЕ БЕЗ КОРУПЦИИ Й БЕЗ РАШИЗМА!! СЛАВА НАЦИИ ГЕРОЕВ УКРАИНЦЯМ!!- БЕРЕЖИ ГОСПОДИ УКРАИНУ ТА НАЦИЮ ГЕРОЕВ УКРАИНЦИВ, АМИНЬ.
Це мисця моих МРИЙ!!- ЖИВ БИ ТАМ , ИЗ СИМЬЕЮ , ЖИНКОЮ,Й БУВ БИ ЩАСЛИВИМ!!- ХОЧА Й В ОДЕСИ МИ ЩАСЛИВИ, БО УКРАИНЦИ ,ЗАВЖДИ ЩАСЛИВИ ,ДЕ Б НЕ БУЛИ. ХОЧА САМИ. МИ С БЕССАРАБИИ
🇺🇦Підтримати канал:
🚟Патреон:
www.patreon.com/Gutsulandia?f...
📰Приват Банк:
5363 5420 2021 6546
Будейчук М. О.
Підписуємось на наш інстаграм:
Misha_Budeichuk
Які цікаві факти! Про це ніхто не говорив ...до Вас І не показував.Дякую за Вашу працю!
Дякую вам за підтримку, пані Світлано!
Яка різна наша країна, і в цьому її сила і краса. Дякую, що показали це. І найцінніше - це люди, які пам"ятають свою історію та дбають про її збереження.
Дякую вам за відгук! Люди в нашій країні справді є найціннішими!
Щораз відкриваєте нові і нові незвідані сторінки історії карпатського краю...
Вражений до глибини душі вашими експедиціями карпатським краєм...
🤗🤗🤗🤗😍❤️
Дякую вам за відгук та підтримку, пане Іван!
Отримую Неймовірне задоволення від перегляду ваших відео❤❤❤❤❤
Дякую вам за відгук, пані Тетяно!
Живописний край та інтелігентні люди.
Не перестаю переконуватись, що кожне село - це історія не однієї епохи її мешканців, талановитих людей України.
Не втомлюйтесь робити добру справу і нові випуски про поселення західних областей та всієї України.
Миру Україні🇺🇦і в 🌏.
Дякую вам за відгук! Свою справу і дельше продовжуватиму!
@@Gutsulandia Дякуєм вам за вашу просвітницьку роботу...
Було цікаво подивитися та слухати
Дякую вам за відгук, пане Костянтин!
Дякую за цікаву екскурсію в село, де я народилася і прожила кілька років дитиною .
Дякую вам за відгук! Село Ілемня мені дуже сподобалось!
Дуже гарно знято🥰 Я сама з Долини, тато і бабуся по мамі з Лугів. У нас в Лугах є гарно збережена старовинна хата, має більше 200 років)
В Долинський район їдемо в експедицію зовсім скоро!
Як я люблю наші краї❤❤❤
Гарний край щедрі люди
Спасибі вам за людей,яких ми чуємо,бачимо.Найцінніше для майбутнього наші люди.Дякую.
Дякую вам за відгук, пані Ірино!
Як завжди щира вам подяка за працю @!!❤
Дякую вам за відгук, пане Ігор!
Надзвичайно цікаво. Дякую.
Дякую вам за відгук!
Які розумні,інтелігентні люди живуть у мальовничому селі,господарні,з почуттям національної гордості ! Респект за чудовий та пізнавальний репортаж!
Дякую Вам велике! Щастя бачити наші села в горах! Обожнюю!
Дякую вам за підтримку, пані Наталія!
Яремче на зв'язку Мішаня! Чудовий канал, Чудові Люди❤
Дуже гарні краєвиди ,я весь час дивлюся ваші сюжети ,щастя Вам ,здоров'я😮 я дуже Вас попрошу телефон якогось мольфара ,бо дуже терміново потрібно
Дякую вум за відгук, пані Любов! Напишіть в інстаграм: Misha_Budeichuk
Дякую за такий обзор, краєвид гарний!!!💛💙
Дякую вам за відгук😍
Салтівка дякує друзі за чудове відео бажаю вам успіху 💛💙
Дякую вам за відгук, пане Артем!
Крим приєднується!!! 🙏👍🤔🌹
Як же хочеться знову там побувати
І мені також!
@@Gutsulandiaдякую за старання і за відео
Молодці! Дуже цікаво!
Дуже цікава розповідь! Це наша історія!
Дякую вам за відгук!
Дуже гарно
Яка краса!
Церква дуже намолена і файна 🙏🙏🙏🙏
Дякую вам за відгук!
Дякую Вам за хороші експедиції ,Ви робите хорошу справу .Поїдьте будь ласка в моє рідне село Красне Рожнятівського району,думаю що буде цікаво
Дякую вам за відгук, пані Дарія! Може і поїдемо в наступній експедиції! Але в планах далі вже Долинський район!
Щиро дякую , ❤❤🎉🎉
Позитиву вам та каналу 👍
Дякую вам за відгук! Радий буду коментарям як мінімум на 7 слів для алгоритмів ютубу!
Дякую вам щиро за дуже цікавий контент!!! По крихтам тре збирати історичні пам'ятки заходу України!!! 🙏🙏🙏👍👍👍❤️🤔🌻🌻🌻
Дякую вам за відгук та підтримку!
Красота .
Дуже дякую. Молодчина. Шкода, що нема народних пісень, які співають лише в Ілемні. А от підсвітка в церкві якраз ні до чого. Псує її автентичність.
Дякую вам за відгук! Піскнь справді дуже шкода, що не пощастило почути, але в інших відео про бойківщину вони будуть, бо вже записали. А підсвітка все ж мені сподобалась, в якійсь мірі вона підкреслює автентичні ікони, хоч і колись такого не було.
Дуже приємна жіночка на початку відео! Приємно дивитись на таких людей
Дякую вам за відгук, пане Олег!
Які чудові місця ви відкриваєте для нас.Добру справу робите.Здоров'я вам. Слава Україні.
І наших людей😊😊😊
Йой гадюка😊треба щоб не вкусила знати замовлення такі є що бояться люди працьовиті 😊🙏🙏🙏 Слава Україні 🇺🇦 Героям Слава ♥️
Дякую вам за відгук! Ми записали вже 3 різних замовляння від гадюки!
Також в цих селах дуже люблять "осучаснити" церкву замінивши в ній гонт чи дранку на бляху. Це не тільки псує автентику а також призводить до перенагрівання і не провітрювання деревини. А ще плюс ці чудові "лампочки" то взагалі страшно уявити собі наслідки. Руйнують пам'ятку архітектури і все.
Моя жінка родом із Лугів Оксана Ковальчук.Василя сасавого.Вітання у ті краї.І справді там гарно.
Дякуємо вам за відгук! Луги - дуже гарне село!
@@Gutsulandia так.Давно не був через війну а ще батько жінки живе.Їхав як через Ілемню на Вигоду так і через Бір.В Долині брат і сестра мої живуть.Біля самої вишки.Закінчиться війна обов'язково відвідаю ще не раз.
Лемки і бойки корінням від хорватів, гуцули вважається від уличів, а етнографічна група закарпатських долинян від тиверців. Тобто уличі і тиверці від кочівників переселилися західніше в Карпати і в Закарпаття, особливо масово з 12-13 століття. Ще, по літописам
з киянами на Царград ходили просто хорвати. По публікації історика Йосипа Кобаля, білі хорвати відмічаються по джерелам де тепер Чехія і суміжна Німеччина, які там пізніше асимілювалися. Ну ще є балканські хорвати. Очевидно, для балканських і білих (західних) хорватів саме прикарпатські хорвати є первинними, звідки розселилися. Також варто знати, що перед слов'янами в Східних Карпатах жили племена даків - костобоки і карпи (мабуть, від яких і пішла назва - Карпати). Ці даки не були залежні від Риму і не були романомовними, які тут пізніше ослов'янилися. Романомовні волохи (предки румун) в 10 столітті в Східних Карпатах мали свою волоську пастушу колонізацію, які пізніше ослов'янилися потужнішою слов'янською колонізацією.
Дякую вам за відгук! Тут дуже спірне питання, від кого пішли гуцули. Все ж моя думка, що там замішані і дакійські племена і білі Хорвати також. Зараз уже дуже важко досліджувати це все, але от саме біля Гуцульщини в селах Березови до сих пір живе хорваться шляхта.
@@Gutsulandia Тут треба підходити неупереджено, опираючись на справжні історичні факти, а не на чиїсь заангажовані перекази, коли, нажаль, чимало істориків часто дотримуються корисливої
політичної кон'юнктури. Такими джерелами є археологія, писемні джерела, мова, до певної міри генетика. Доступним методом є оригінальні діалектні слова. Закарпатські діалекти детально описав в часи Чехословаччини Георгій Геровський. Книга на чеській мові, перевидана в 1995 році на російській: Георгий Геровский "Язык Подкарпатской Руси", Москва, 1995. Це перевидання і тут нема політики. Тут на основі всіх діалектів доказана обособленість закарпатського українського субетносу долинян від суміжних прикарпатських субетносів бойків, гуцулів, лемків теперішньої східної Словаччини. Говори закарпатських бойків хоч і близькі до прикарпатських, вже розглядає проміжними до
долинянських. Так само говори західної долини річки Уж, де є лемки, теж є перехідними порівняно до долинянських. А вже говори закарпатських гуцулів відносить повністю до говорів прикарпатських гуцулів. Потім, є публікація лінгвіста Івана Панькевича в журналі "Зоря" за часів Чехословаччини, де він вивчав говори тодішніх русинів-українців долинян теперішнього Тячівського району, говори сусідніх українців Румунії і говори українців східніше Румунії. То зробив висновок, що говори північної Румунії є проміжними до говорів закарпатських долинян і українців східніше. Тобто, історично долиняни переселилися з території на схід від Румунії, а там за Русі проживав союз племен - тиверців, що входили в державу Русь з центром в Києві. Відповідно твердження радянських, і по інерції, українських істориків, що предками закарпатських українців є білі хорвати, є помилковим. Це до певної міри має відношення до невеликої території закарпатських бойків і лемків Ужанської долини. Потім, на Україні є первинні хорвати, а не білі хорвати, які на Чехію пішли з українського Прикарпаття, плюс пізніше і на західні Балкани, а не навпаки. Це спадок радянської історіографії. Удачі вам, в вашій роботі, всього доброго.
дуже цікава подорож.в мене є книга авторства Святослава Семенюка \Історія українського народу\ автор працював 20 років перш чим видати і то тираж 1000 екз то в книзі теж багато згадується що ми від білих хорватів пішли . а книга на цілих 605 сторінок
Дякую вам за відгук! Такі книги є дуже цінними для нас, українців!
@@Gutsulandia згоден на всі 100
Коли буде про Спас?
пане Михайле доброго дня !!!! Цікаве відео, але зовсім поверхневе. На 18 хвилині ми побачили цю стареньку жіночку яка вам розповідала . Вона дуже давно і багато виступала зі своїми подругами на багатьох сценах району області і навіть Києва. Чарували не тільки старовинними піснями але і унікальним Бойківським одягом в якому виступали.
Дякую вам за відгук, пане Роман. В чому саме відео на ваш погляд поверхневе?
@@Gutsulandia Від самого початку створення каналу я Ваш підписник , тому можу порівняти . В своїх подорожах гуцульщиною Ви завжди цікавитесь одягом і побутом гуцулів , а от про бойків мало відкрили в цьому сюжеті . Саме у Ілемні носять унікальний бойківський одяг який кардинально відрізняється від традиційного бойківського одягу. Прикладом цього є старий колектив "Ілемняночка" який виступав саме в цьому одязі.
Не ображайтесь на мене , це просто моє бачення, але канал Ваш люблю і завжди буду дивитись.Удачі.
@@Gutsulandia я думаю всім би було цікаво і особливо Вам побачити це унікальний бойківський стрій з усіма його елементами і назвами.
Клас!
Моє мальовниче село Ілемня
Дякую вам за відгук, пані Зінаїда!
Слава Україні
Яка неймовірна краса.Місця ,по істині,райські. Згадую подорож в Боварію. Як там кожен клаптик приносить в економіку тисячі євро,А люди згадують ці подорожі,Як щасливі моменти життя.Нашим керманичам це не цікаво,Або якщо захоплять ці землі,в лише для збагачення власного добробуту в обхід сплати податків і лише для багатих людей.Шкода.Треба все в країні змінювати,але теперішні слуги народу цього не зроблять,бо вони є маріонетками олігархів.😢
Дякуємо вам за відгук! Вірю в те, що прийде ще нове покоління у владу і тоді все трохи зміниться в кращу сторону!
❤👍👍👍💪💪💪🇺🇦🇺🇦🇺🇦
А я выросла в Илемни. Моя вся родина з видтам
У нас на Житомврщіні є річка Лемня,є річка Уж і ще дуже чого багацько із назв місцевостей ,невеликих рік і при тому з часів Русі ,, що є на Закарпатті,в Словаакії і Перемишлянщіні ..
Дякую вам за відгук, пане Василь! Все д люди з Карпат могли колись заснувати села поруч або ж заснувати якісь річки.
@@Gutsulandia Це нам мовить про те що коли на Русь навалилось християнство дуже багато древлян покинули свої землі і відійшли в Карпати і за Карпати...Древлянські землі в часи дохристиянської Русі були святими для тієї нашої дохристиянської віри.І ці землі були останнім форпостом рідної віри Русі.Тіж крашанки точнісінько з таким же
визеркнком на Житомврщіні як і в Закарпатті.В мене дружина з Житомірщини а я з Закарпаття і це мене дуже здивувало що дуже багато ціх дуже схожих назв і обрядів.
Місцеві жителі, підкажіть будь ласка, чи незнаєте де на даний час знаходиться місцевий житель Блекот Ярослав Ількович 1978року народження. Буду дуже вдячний.
Чому такі старі хати не подремонтують для того, щоб бачили історію не на фото
Де той каньйон знайшли ????
❤❤❤❤
Скільки коштує будинок в Ілемї , тачи можна взагалі купити в цему казковому місці оселю.
Вибачте в Ілемні.
Що за термін "велика вітчизняна війна". Про яку вітчизну йдеться в Другій світовій війні, за яку мали боротись українці? Будьте уважні та відповідальні до власного словесного контенту.
Це радянська спадщина у головах малоросів! Вони до сьогодні,вирізняють якусь вітчизняну війну, від другої світової війни.
Підвітка в церкві не те що ні до чого, це здається і так зрозуміло. Ця "прикраса" ікони страшно руйнує. Адже вони дуже сильно нагріваються і швидко живописний шар буде потрісканий і втрачений. Щоб це зрозуміти не треба бути реставратором. А просто мати здоровий глузд
Щодо руйнування, то цікавився цим. Є ті лампочки, які практично не руйнують ікон, супермінісцентні, а прості лампи справді нищать ікони…
Щиро дякую за невеличкий екскурс. А ще кажуть, що України не було.
Дякую вам за відгук! Кажуть таке хіба що раби зросійщені!
То точно!
Трубопровід пора ремонтувати...😮
Такие вытянутые дома, где под одной крышей и жили, и скот держали, много у нас в Одесской обл. Только строили их немецкие колонисты.
Приїдемо ще і до вас в експедицію!
Мій батько звідти.
😮
Та страва, що пані говори то є гопка, а токан то інше.
Гопку готують і у Липовиці
Гопку ми вже пробували, а Токан ще ні.
Справжня греко-католицька святиня а не бойківська чи лемківська чи ще якась як казав Христос ви не Петрові чи Павлові а Христові!! Трохи розважливіше говоріть.
Дякую вам за відгук! Все ж я мав на увазі, до архітектури якої з етнічних груп належить дана церква.
"Знаходиться" - є, перебуває.
Знаходитися може лише те, що загубилося.
заїдьте в село ловаги
Не камізелька, а Сардак!
Вот это наверно точно Украина.
Відкашляй, або щось попий від того горла, бо говорить як якийсь асматик, аж нервує, як хочеш щось показувати і коментувати, то роби то нормально
хлопці ви бачу готові і в кльозет зайти і показати срач
Покажить пос.Брошнев , будь ласка.
СЛАВА БОГУ ЩО МИ УКРАИНЦИ ВИЛЬНА Й НЕПЕРЕМОЖНА НАЦИЯ ГЕРОЕВ, АМИНЬ. СЛАВА УКРАИНЕ БЕЗ КОРУПЦИИ Й БЕЗ РАШИЗМА!! СЛАВА НАЦИИ ГЕРОЕВ УКРАИНЦЯМ!!- БЕРЕЖИ ГОСПОДИ УКРАИНУ ТА НАЦИЮ ГЕРОЕВ УКРАИНЦИВ, АМИНЬ.
Це ж Европа? А газа почему нет?
Це мисця моих МРИЙ!!- ЖИВ БИ ТАМ , ИЗ СИМЬЕЮ , ЖИНКОЮ,Й БУВ БИ ЩАСЛИВИМ!!- ХОЧА Й В ОДЕСИ МИ ЩАСЛИВИ, БО УКРАИНЦИ ,ЗАВЖДИ ЩАСЛИВИ ,ДЕ Б НЕ БУЛИ. ХОЧА САМИ. МИ С БЕССАРАБИИ
то блюдо в Перегінську гопка називаеться ... всі гтують а по різному називають і всі думають щл лише вони таке блюдо готують .. смішно