Это видео недоступно.
Сожалеем об этом.

Zestawy na wody płynące oraz uklejki po mojemu #2

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 9 мар 2022
  • W drugim odcinku pokażę Wam moje zestawy na wody płynące oraz do łowienia uklejek.
    Opowiem Wam jak ważne jest rozłożenie obciążenia w zestawie rzecznym oraz dlaczego stosuje kulkę z nacięciem. Usłyszycie również dlaczego na zawodach warto łowić uklejki oraz jak mieć zestaw, aby najbardziej sobie uprościć ich łowienie.
    Zapraszam do oglądania, a już niebawem film znad wody.

Комментарии • 11

  • @jarekd2107
    @jarekd2107 Год назад

    Bardzo fajny filmik i bardzo pozytywny przekaz.
    Pozdrawiam i dużo sukcesów w sezonie 2023

  •  2 года назад

    Ciekawe podejście i wiele smaczków można wyciągnąć.
    Mógłbym prosić o domowienie kwestii śrucin sygnalizacyjnych w zestawach rzecznych ( dysk - bombka ), jak dobierasz ich wielkość czy kierujesz się jakimś schematem czy stosujesz 2 różne warianty na płytkie i wartkie wody bądź głębokie i kiedy góra ciągnie mocniej niż dołem - wydaje mi się ze temat jest nadal nie wyczerpany.
    Biorąc pod uwagę twoje zestawy i wypowiedz na temat ich budowy ( tzw. na pałe 😅👍) jak dobierasz zestaw do warunków nad woda biorąc pod uwage ze nie zawsze lowimy to co chcemy - przykład: jedziemy na leszcze szykujemy dość mocne zestawy a przychodzi nam łowić technicznie płocie, krapie np do 200-300 pkt przy tym samym uciągu. O ile gramature czy rozkład obciążenia możemy dopasować, żyłki już nie bardzo (?)
    Wspólnym Mianownikiem tych pytań jest ograniczenie się do tego co nam tak naprawdę jest potrzebne w danych warunkach a nie noszenie 15 kaset z 20 rodzajami splawikow i 10 rodzajami obciążenie czy średnic żyłki z czego 99,99% nie jest wcale potrzebna jak 20 topów na grzebieniu ;)
    Pozdrawiam Tomek

    • @bartomiejsobolewskibsfishi6752
      @bartomiejsobolewskibsfishi6752  2 года назад

      Odnośnie kwestii właśnie obciążenia sygnalizacyjnego zestawów ,nie chciałem mówić o tym z pracowni tylko będę opowiadał podczas po prostu wypadów nad wodę abym od razu mógł to wszystko zilustrować po swojemu .

  • @miodzio2012
    @miodzio2012 2 года назад

    Cały czas czekam, aż pokażesz w jaki sposób podrasowywujesz antenki spławików. Od razu widać, że są dodatkowo malowane, nie jest to oryginalne malowanie producenta :-D i nie, nie mówię tutaj o czarnych paskach :-P

    • @bartomiejsobolewskibsfishi6752
      @bartomiejsobolewskibsfishi6752  2 года назад +1

      A to to tylko farbką zwykła czerwona fluo do tego Czerny marker i wychodzi , po prostu pomalowałem bo przyszły mi żółte antenki a taki kolor mi średnio odpowiada 😉

  • @wojtekwojtek7000
    @wojtekwojtek7000 2 года назад

    Bartek wspomniałeś, że na lżejszych zestawach krętlika nie używasz. Nie skręca, i nie płacze Ci się przypon?

    • @bartomiejsobolewskibsfishi6752
      @bartomiejsobolewskibsfishi6752  2 года назад +1

      Właśnie tak jak widać w filmie , lekkie zestawy mam bez kretlikow , świadczy to to o tym że też nie mam problemu ze skręcaniem 😉

    • @wojtekwojtek7000
      @wojtekwojtek7000 2 года назад

      Dziękuję bardzo za odpowiedź.

  • @ukaszrichi7633
    @ukaszrichi7633 2 года назад

    A jaki zestaw by Pan zastosował na Elbląg?