Купу років прожила в Італії, там теж є податок на нерухомість. Але він не сплачується з житла, яке є єдиним житлом для власника! А от коли ще є вілла на морі або в горах..., тут вже береться податок. А у нас навіть з єдиного житла! 60 м. кв - це ж яка розкіш! Всі мають жити в собачих будках... А ще хочуть біженців повернути в цю країну!
@@natalikozak812 так ніхто не буде повертатися в державу дно, де на людей начхати від народження до смерті. Згадують про наших чоловіків та синів, лише коли потрібно віддавати борги розкішне життя можновладців своєю кровью та життям. Навіть військовим завдяки яким ще існує Україна не сплачують зарплатню, родини полонених судяться з державою чепез гроші яка держава нам винна. Ми довго збирали гроші на кв в Києві але тепер шкода втрачати в цій державі тяжко зароблені гроші.Купили в країні ЄС та НАТО. Принаймні хоч у дітей буде якесь стабільне життя. В Украіні лише стабільно нестабільно( . Так було до повномасштабної і так буде нажаль завжди. Вільна країна лише на словах, реальність це конц табір (
Все зрозуміло, лише незрозуміло, хто встановлює ці норми… Чому 60 кВ.м, а не 100? І як мають сплачувати податки пенсіонери, якщо пенсії не вистачає навіть на комуналку. Ви пояснили все дуже чітко, але- це узаконене беззаконня. З якого переляку громадянин має сплачувати податок на будинок, який побудував за власний кошт?суцільний нонсенс…
Спочатку норми були в два раза менші,і була тільки житлова площа,потім вони тихенько поправками до раніше прийнятого заднім числом закона вносять поправки.До будинку площею більше 500 м2 крім " лишніх метрів" треба ще заплатити 25 000 гр кожен рік- скажіть що за падло українське це придумало?це не налазить ні на яку голову.Чим більший в українського депутата будинок тим більша субсидія- а як же закон який має бути одинаковий для всіх?
Цей податок - узаконене здирництво. Сам побудував собі будинок, економив навіть на їжі, заплатив за приватизацію , а тепер плати податок. Інший їв, пив, гуляв і жив у державній квартирі,потім її приватизував і не платить податку. ДЕ ЛОГІКА, панове законотворці ???
Законопроект про введення податку на нерухомість з лімітом у 60 квадратних метрів був ініційований депутатом Верховної Ради України Віталієм Хомутинником. Ці зміни були ухвалені в рамках реформ у податковій політиці. Подякуйте цьому бовдурилу
Люди ледь виживають під час війни, а влада ні як не вгамує свою спрагу грабувати народ . Хай влада повертає свої кошти з закордонних рахунків та офшорів, тоді в країні з'явиться платіжна спроможність та економічна стабільність.
Мені податкові дибіли принесли податок на будинок який я продав 6 років тому. Також ще на будинок який був знесений 10 років тому і на його місці син побудував новий будинок , за який він теж сплатив податок за 2 м.кв. надлишкової площі. Вони такі зайняті що ліньки зайти в реєстр !
@@НИКНИК-т9ъ Ви не розумієте мети. Це зроблено спеціально. Якщо Ви звернетесь у Податкову для виправлення, то Вам нарахують по іншим об'єктам за 3 роки.
Маємо дві платіжки на нерухоме майно: 1 квартира 60.10 кВ.м, а інша 46 кВ.м, разом нам порахували 106,10 кВ.м ( за кожну по 6700 грн.заплатити)разом 13.400грн. мама власник обох квартир...Чи вірно нараховано, чи за першу квартиру, не потрібно платити, там, де 60.10кв.м...
Як це не платити? Ми для них жеброта яка повинна їм 😢 спільна сумісна це перша приватизація де всі прописані мають не частку а свільні всі метри. Ось тут і їхні надходження, в квартирі чи будинку є 3 вікові групи і кожне розділення метражу це переоформлення частки! дохід державі подвійний бо помер знову переоформлення де справідливість. Добре якщо родина нормальна і не свариться а чемно платить і тріпає собі нерви. Спільна-сумісна взагалі має бути виключена з оподаткування як і будинки які люди самі будували і будинку роки і дітям спадок за який вони сплатили. Жах, народжуєшся з одними законами помирати з іншими
Указ Президента Про введення воєнного стану в Україні zakon.rada.gov.ua/laws/show/64/2022#Text Підозрюю про що саме ви питаєте, одразу відповідаю - Нашим законодавством передбаченно введення воєнного стану, а "оголошення війни" українськими законами не врегульовано. Більше того, відповідно до Гаазької конвенції про початок військових дій 1907 року війну повинна оголошувати саме держава-агресор.
Доброго дня.Проясніть таке питання: фізична особа яка має у власності комерційне приміщення,здає його в пренду та сплачує НДФЛ державі повинна як і всі фізичні особи очікувати коли податкова сама нарахує податок чи плвинна сама розраховувати цей податок?
Чув, що податок не нараховується і ніякі квитанції на його оплату не приходять, якщо нерухомість не зареєстрована в якомусь там реєстрі, тобто вона стала власністю до 2013 року і на неї є лише паперові документи. Доречі, якщо колись ця нерухомість попаде в реєстр, то за який період власнику таки прийдеться, якщо прийдеться, сплатити податок? Тільки починаючи з року, коли нерухомість попала в реєстр чи за всі роки, починаючи з 2013? І ще придумав запитання: якщо нерухомість зареєстрована посеред року (наприклад, в 2 листопада), то податок сплачується як за повний рік чи за 60 днів пропорційно частині року?
1. Це електронний реєстр нерухомості, він функціонує з 2013 року. Справа не в тому, що якщо нерухоміть там не зареєстрована, то не треба платити податок. Справа в тому, що з того реєстру податкова легко і швидко дістане інфо. А от чи дізнається податкова про нерухомість, якої там нема - питання. Може дізнатися, а може й ні. Тому і виходить ситуація, що за нерухомість, яка реєструвалася до 2013 року дуже рідко приходять ППР. Просто бо податкова не знає про цю нерухомість. І це не проблема платника. Якщо нерухомість потрапить в реєстр (а це відбувається або за заявою власника, або при будь якій перереєстрації нерухомості, типу продажу), то податок можуть стягнути за 3 останніх роки. 2. Платиться пропорційно за ту частину року, коли нерухомість у вашій власності.
Є одна неточність по сумісному володінні квартирою. Якщо володіння спільне сумісне( а так здебільшо оформлювали при привтизаціі) то при площі квартири приміром 70 метрів кожному випишуть податок на 10 метрів. Сплатити має право один з них, але не автоматично, а звернувшись у Податкову про визначення платника.
Більшість випадків приватизації - це спільна часткова (а не спільна сумісна власність). Але можливо у вас по іншому оформили, це буває. Спільна сумісна найчастіше - куплене в шлюбі майно.
"Можуть не платити податок багатодітні сім'ї де виховується 5 та більше дітей" - саме п'ять? Просто багатодітна сім'я - це від трьох дітей. Де можна прочитати цю норму закону?
У відео не так сказано:) Не платять багатодітні ЧИ прийомні сім'ї, де виховується 5 і більше дітей. Це різні поняття. Багатодітні сім'ї не платять (зараз багатодітними є сім'ї де виховується 3 і більше дітей). Прийомні сім'ї теж не платять, але не усі, а лише ті, в яких виховується 5 і більше дітей. Ст. 266 Податкового кодексу
@@nakazua а якщо в мене багатодітна сімʼя, але податок нарахували - треба якийсь лист до податкової надіслати? Є якась затверджена форма і які документи треба додати?
Володіємо квартирою 69кв м разом з дружиною, прислали нам обом квитанцію, а дружині навіть навіть на комору 3.5кв м😅. Порахували кожному по повній частці квартири😊
комора дійсно рахується. А от те що порахували кожному одну й ту ж квартиру повністю - це треба в податкову звертатися і звірку провести. Не ігноруйте це питання.
Нажаль для окремих людей з інвалідністю податковий кодекс пільг не встановив. Платять як і усі інші. Пільги є для громадських об'єднань осіб з інвалідністю, а не для окремих людей. Але! Місцева влада може встановлювати додаткові пільги. Можливо у вашій місцевості ваша місцева влада встановила пільги для вашого випадку.
Не має знаяення скільки там зареєстровано осіб. Має значення виключно скільки власників. У кожного власника є можливість застосувати пільгу 60 кв. м (якщо мова йде про квартири)
А законно висилати квитанції для сплати за декілька попередніх років? Побачивши два-три роки тому суму податків, можна було переоформити, а зараз залишається тільки платити за 21,22 і 23 роки…
Сьогодні в пошті знайшла квитанцію на сплату податку окремо за квартиру і окремо за кладовку 3,8 кв.м. (нежитлова нерухомість). За кладовку нарахували 254.6 грн. Що це за ставка податку на нежитлову нерухомість? Чому саме 67 грн за кв.м. ?
@@nakazua це Львів. Кладовка йде окремо від квартири по документах. По факту, вона у підвалі. Є окремі витяги на право власності. Де можна прочитати, як оподатковують нежитлову нерухомість, за яким нормативним актом? Це ж лише 3,8 кв.м. і на всю площу є податок, а не на перевищення якогось ліміту. Якщо б було паркомісце, то теж б вся площа додавалась?
Всі ваші об'єкти, які належать вам на праві власності треба сплюсувати. Пільга не окремо на кожен об'єкт, пільга на загальну площу всіх об'єктів. Якщо площа кладовки + площа квартири + площа всіх інших об'єктів нерухомості, які у вас є (крім землі) НЕ перевищують розмір пільги, то подзвоніть в податкову і нагадайте їм, що вам пільгу не застосували.
Напевне, слід наголошувати на кількості квадратних метрів, які є у власності однієї особи? Я, наприклад, мешкаю у квартирі 69кв.м. Але квартира у спільній власності з дітьми, які проживають окремо. Я платити не повинна. Та належні дітям кв.м. додадуться до площі їх помешкань, вірно? У випадку, якщо б квартира була у моїй власності і зі мною жили діти, я б платила за 9 кв.м. зайвих. Хтось нехитрий зліпив цей закон, однозначно!
Повна нісенітниця:- платити за те до чого не мають відношення,так звана місцева влада і влада в цілому , оскільки при купівлі ви вже заплатили всі можливі податки,а потім все життя платите за забаганки бандитів при владі.В принципі зі стадом,так і потрібно.
Яка ганьба!!!Людина працювала в поті не доїдаючи щоб побудувати будинок чи купити квартиру ,адержава в цьому їй не допомагала,ось тобі і на податок на твоє власне,Ганьба!!!А де наші %%% від газу нафти....... Все в одні злодійські руки? А МОЖЕ НАССТАНЕ ТОЙ ЧАС, ЩО ТРЕБА БУДЕ ЗА ВСІ ЦІ ЗЛОЧИНИ ПЕРЕД НАРОДОМ ВІДПОВІДАТИ???
Купу років прожила в Італії, там теж є податок на нерухомість. Але він не сплачується з житла, яке є єдиним житлом для власника! А от коли ще є вілла на морі або в горах..., тут вже береться податок. А у нас навіть з єдиного житла! 60 м. кв - це ж яка розкіш! Всі мають жити в собачих будках... А ще хочуть біженців повернути в цю країну!
@@natalikozak812 так ніхто не буде повертатися в державу дно, де на людей начхати від народження до смерті. Згадують про наших чоловіків та синів, лише коли потрібно віддавати борги розкішне життя можновладців своєю кровью та життям. Навіть військовим завдяки яким ще існує Україна не сплачують зарплатню, родини полонених судяться з державою чепез гроші яка держава нам винна. Ми довго збирали гроші на кв в Києві але тепер шкода втрачати в цій державі тяжко зароблені гроші.Купили в країні ЄС та НАТО. Принаймні хоч у дітей буде якесь стабільне життя. В Украіні лише стабільно нестабільно( . Так було до повномасштабної і так буде нажаль завжди. Вільна країна лише на словах, реальність це конц табір (
Залежить від влади, влада зараз жахлива. Вони не платять ні за що і податків не платять.
Все зрозуміло, лише незрозуміло, хто встановлює ці норми… Чому 60 кВ.м, а не 100? І як мають сплачувати податки пенсіонери, якщо пенсії не вистачає навіть на комуналку. Ви пояснили все дуже чітко, але- це узаконене беззаконня. З якого переляку громадянин має сплачувати податок на будинок, який побудував за власний кошт?суцільний нонсенс…
@@LINCH-k4e ваш висер ,до одного місця..всі платять податки..без цего нема життя.
Спочатку норми були в два раза менші,і була тільки житлова площа,потім вони тихенько поправками до раніше прийнятого заднім числом закона вносять поправки.До будинку площею більше 500 м2 крім " лишніх метрів" треба ще заплатити 25 000 гр кожен рік- скажіть що за падло українське це придумало?це не налазить ні на яку голову.Чим більший в українського депутата будинок тим більша субсидія- а як же закон який має бути одинаковий для всіх?
@@ОльгаФіль-у7я або квартири, яку купив за свої гроші і при покупці податки ВЖЕ сплачено.
В 23 році сплачено за 22, в 24 за 23. Податкова вирішила що потрібно в 24 сплатити за 21. Чи необхідно сплачувати?
Гарний закон = купив штани, а потім щороку за них плати, бо в тебе виявляється їх двоє, іще не зношені ті, у яких ти був на випускному.
❤ дякую вам за вашу працю
Дякую за лайфхак. Можливо поділюся нерухомістю з дружиною
Якщо дружина після цього не розлучиться з вами. Подаруйте їй лише ''зайві '' квадрати.
@@olga39508 Дуже Вам вдячний за дуже практичну пораду❤
@@olga39508 якщо власник купував нерухомість у шлюбі, то вона і так ділиться на двох при розлученні. Мабуть, це тій самий випадок, коли неважливо.
Дякую за інформацію!
Цей податок - узаконене здирництво. Сам побудував собі будинок, економив навіть на їжі, заплатив за приватизацію , а тепер плати податок. Інший їв, пив, гуляв і жив у державній квартирі,потім її приватизував і не платить податку. ДЕ ЛОГІКА, панове законотворці ???
Законопроект про введення податку на нерухомість з лімітом у 60 квадратних метрів був ініційований депутатом Верховної Ради України Віталієм Хомутинником. Ці зміни були ухвалені в рамках реформ у податковій політиці. Подякуйте цьому бовдурилу
Люди ледь виживають під час війни, а влада ні як не вгамує свою спрагу грабувати народ . Хай влада повертає свої кошти з закордонних рахунків та офшорів, тоді в країні з'явиться платіжна спроможність та економічна стабільність.
Мені податкові дибіли принесли податок на будинок який я продав 6 років тому. Також ще на будинок який був знесений 10 років тому і на його місці син побудував новий будинок , за який він теж сплатив податок за 2 м.кв. надлишкової площі. Вони такі зайняті що ліньки зайти в реєстр !
@@НИКНИК-т9ъ Ви не розумієте мети. Це зроблено спеціально. Якщо Ви звернетесь у Податкову для виправлення, то Вам нарахують по іншим об'єктам за 3 роки.
Маємо дві платіжки на нерухоме майно: 1 квартира 60.10 кВ.м, а інша 46 кВ.м, разом нам порахували 106,10 кВ.м ( за кожну по 6700 грн.заплатити)разом 13.400грн. мама власник обох квартир...Чи вірно нараховано, чи за першу квартиру, не потрібно платити, там, де 60.10кв.м...
Як це не платити? Ми для них жеброта яка повинна їм 😢 спільна сумісна це перша приватизація де всі прописані мають не частку а свільні всі метри. Ось тут і їхні надходження, в квартирі чи будинку є 3 вікові групи і кожне розділення метражу це переоформлення частки! дохід державі подвійний бо помер знову переоформлення де справідливість. Добре якщо родина нормальна і не свариться а чемно платить і тріпає собі нерви. Спільна-сумісна взагалі має бути виключена з оподаткування як і будинки які люди самі будували і будинку роки і дітям спадок за який вони сплатили. Жах, народжуєшся з одними законами помирати з іншими
В будке жить дешевле. Срана налогов. Не удивительно почему выбираем 😊
'Податок' на квартири і будинки,це черговий лохотрон від влади стаціонарного бандита,просто 🤦🤦🤦
Поділіться документом, який підтверджує,що в Україні війна,як ви і сказали.
Указ Президента Про введення воєнного стану в Україні zakon.rada.gov.ua/laws/show/64/2022#Text
Підозрюю про що саме ви питаєте, одразу відповідаю - Нашим законодавством передбаченно введення воєнного стану, а "оголошення війни" українськими законами не врегульовано. Більше того, відповідно до Гаазької конвенції про початок військових дій 1907 року війну повинна оголошувати саме держава-агресор.
@@nakazua 🤦🤦🤦
Дякую,за достовірну інформацію,а як для громадян України,які є резидентами інших країн.?
Так само. Нерезиденти теж є платниками цього податку.
Доброго дня.Проясніть таке питання: фізична особа яка має у власності комерційне приміщення,здає його в пренду та сплачує НДФЛ державі повинна як і всі фізичні особи очікувати коли податкова сама нарахує податок чи плвинна сама розраховувати цей податок?
Очікує поки нарахує податкова.
Дякую,,розкажіть будь- ласка про реєстр, як правильно це зробити?
Якщо ви маєте на увазі як внести в Реєстр нерухомості свою нерухомість, то треба звернутися в ЦНАП або до нотаріуса.
Без слів.......
Ви неправильно повідомили тільки сплачуєш нерухомість і впрограмі зразу вибиває штрафна санкція
Чув, що податок не нараховується і ніякі квитанції на його оплату не приходять, якщо нерухомість не зареєстрована в якомусь там реєстрі, тобто вона стала власністю до 2013 року і на неї є лише паперові документи. Доречі, якщо колись ця нерухомість попаде в реєстр, то за який період власнику таки прийдеться, якщо прийдеться, сплатити податок? Тільки починаючи з року, коли нерухомість попала в реєстр чи за всі роки, починаючи з 2013? І ще придумав запитання: якщо нерухомість зареєстрована посеред року (наприклад, в 2 листопада), то податок сплачується як за повний рік чи за 60 днів пропорційно частині року?
1. Це електронний реєстр нерухомості, він функціонує з 2013 року. Справа не в тому, що якщо нерухоміть там не зареєстрована, то не треба платити податок. Справа в тому, що з того реєстру податкова легко і швидко дістане інфо. А от чи дізнається податкова про нерухомість, якої там нема - питання. Може дізнатися, а може й ні.
Тому і виходить ситуація, що за нерухомість, яка реєструвалася до 2013 року дуже рідко приходять ППР. Просто бо податкова не знає про цю нерухомість.
І це не проблема платника.
Якщо нерухомість потрапить в реєстр (а це відбувається або за заявою власника, або при будь якій перереєстрації нерухомості, типу продажу), то податок можуть стягнути за 3 останніх роки.
2. Платиться пропорційно за ту частину року, коли нерухомість у вашій власності.
Є одна неточність по сумісному володінні квартирою. Якщо володіння спільне сумісне( а так здебільшо оформлювали при привтизаціі) то при площі квартири приміром 70 метрів кожному випишуть податок на 10 метрів. Сплатити має право один з них, але не автоматично, а звернувшись у Податкову про визначення платника.
Більшість випадків приватизації - це спільна часткова (а не спільна сумісна власність). Але можливо у вас по іншому оформили, це буває.
Спільна сумісна найчастіше - куплене в шлюбі майно.
"Можуть не платити податок багатодітні сім'ї де виховується 5 та більше дітей" - саме п'ять? Просто багатодітна сім'я - це від трьох дітей. Де можна прочитати цю норму закону?
У відео не так сказано:)
Не платять багатодітні ЧИ прийомні сім'ї, де виховується 5 і більше дітей.
Це різні поняття. Багатодітні сім'ї не платять (зараз багатодітними є сім'ї де виховується 3 і більше дітей).
Прийомні сім'ї теж не платять, але не усі, а лише ті, в яких виховується 5 і більше дітей.
Ст. 266 Податкового кодексу
@@nakazua а якщо в мене багатодітна сімʼя, але податок нарахували - треба якийсь лист до податкової надіслати? Є якась затверджена форма і які документи треба додати?
А если 3 годе не приходят квитанции, долг сгорает?
Податок стягується за останніх три роки. Не більше. Все що раніше - так, податок "згорає".
А у кого меньше 120кв. Держава доплачивать будет?
Володіємо квартирою 69кв м разом з дружиною, прислали нам обом квитанцію, а дружині навіть навіть на комору 3.5кв м😅. Порахували кожному по повній частці квартири😊
комора дійсно рахується. А от те що порахували кожному одну й ту ж квартиру повністю - це треба в податкову звертатися і звірку провести. Не ігноруйте це питання.
А Київська область який податок?
Чому не друкуєте відгуки!
Відгуки про роботу ми публікуємо в нашому інстаграмі:)
Як зафіксувати аварійний стан ?
Маю спадщину - глинобитну розвалюху в селі , де розтріскані печі (вже три роки не опалюємо)…
звернутися до місцевого органу виконавцої влади
Д.дня якщо людина з інвалідністю має у власності більше 100м кв вона повинна платити податок?
Нажаль для окремих людей з інвалідністю податковий кодекс пільг не встановив. Платять як і усі інші. Пільги є для громадських об'єднань осіб з інвалідністю, а не для окремих людей.
Але! Місцева влада може встановлювати додаткові пільги. Можливо у вашій місцевості ваша місцева влада встановила пільги для вашого випадку.
Чи треба платити податок на зайві метри якщо там прописані декілька чоловік?
Не має знаяення скільки там зареєстровано осіб. Має значення виключно скільки власників. У кожного власника є можливість застосувати пільгу 60 кв. м (якщо мова йде про квартири)
А сама налоговая еще законна ?!
А законно висилати квитанції для сплати за декілька попередніх років? Побачивши два-три роки тому суму податків, можна було переоформити, а зараз залишається тільки платити за 21,22 і 23 роки…
так, нажаль законно. Податковий кодекс чітко встановлює, що податкова може стягувати податок за останніх три роки.
@@nakazua А якщо не сплатити цей податок, є якісь штрафи?
Це жахливий комунізм за, що ми воюємо !?
Сьогодні в пошті знайшла квитанцію на сплату податку окремо за квартиру і окремо за кладовку 3,8 кв.м. (нежитлова нерухомість). За кладовку нарахували 254.6 грн. Що це за ставка податку на нежитлову нерухомість? Чому саме 67 грн за кв.м. ?
Якщо мова йде про Київ, то ставка податку на житлову нерухомість (квартира) 1,5%. А ставка податку на нежитлову нерухомість (кладовка) 0,4 %
@@nakazua це Львів. Кладовка йде окремо від квартири по документах. По факту, вона у підвалі. Є окремі витяги на право власності. Де можна прочитати, як оподатковують нежитлову нерухомість, за яким нормативним актом? Це ж лише 3,8 кв.м. і на всю площу є податок, а не на перевищення якогось ліміту. Якщо б було паркомісце, то теж б вся площа додавалась?
Всі ваші об'єкти, які належать вам на праві власності треба сплюсувати. Пільга не окремо на кожен об'єкт, пільга на загальну площу всіх об'єктів. Якщо площа кладовки + площа квартири + площа всіх інших об'єктів нерухомості, які у вас є (крім землі) НЕ перевищують розмір пільги, то подзвоніть в податкову і нагадайте їм, що вам пільгу не застосували.
Який це закон підкажіть будь ласка
Податковий кодекс України
а если одна квартира на окупованной территории 32 Кв.М... а я 10 лет живу в Киеве... и допустим куплю квартиру или дом... что делать?
за нерухомість на окупованій території не потрібно платити податок.
А як мені сплатити податок? Мені ніякі платіжки не приходять
Якщо людина отримує субсидії. Інваліди та пенсійного віку теж платити
нажаль, так
ужас
Это перезалитый ролик?
Ні, це додаткова інформація:)
Скажіть будь ласка чи платиться податок за площу підваль ного приміщення ,яке знаходиться під жилою площею,висота якого становить 1.90 метра.
Висота стелі не має значення. До розрахунку береться загальна площа (не житлова, а загальна), яка вказана в тех.паспорті на будівлю.
Напевне, слід наголошувати на кількості квадратних метрів, які є у власності однієї особи? Я, наприклад, мешкаю у квартирі 69кв.м. Але квартира у спільній власності з дітьми, які проживають окремо. Я платити не повинна. Та належні дітям кв.м. додадуться до площі їх помешкань, вірно?
У випадку, якщо б квартира була у моїй власності і зі мною жили діти, я б платила за 9 кв.м. зайвих.
Хтось нехитрий зліпив цей закон, однозначно!
Не важливо хто де проживає. Рахуються квадратні метри у власності кожного.
Повна нісенітниця:- платити за те до чого не мають відношення,так звана місцева влада і влада в цілому , оскільки при купівлі ви вже заплатили всі можливі податки,а потім все життя платите за забаганки бандитів при владі.В принципі зі стадом,так і потрібно.
Djakyju
апрпррп ао
Всі ці податки на нерухомість і землю з'явились з 2014р. при Порошенко. Зеленський з Гетьманцевим їх вдосконалюють. Гуси мовчать.
Пригадую, там за Законом право застосовувати і стягувати ці податки передавалося місцевим органам влади.
Порошенко -- це законодавчий орган?
@@olga39508 нi, порошенко це звичайний барига.
Яка ганьба!!!Людина працювала в поті не доїдаючи щоб побудувати будинок чи купити квартиру ,адержава в цьому їй не допомагала,ось тобі і на податок на твоє власне,Ганьба!!!А де наші %%% від газу нафти.......
Все в одні злодійські руки? А МОЖЕ НАССТАНЕ ТОЙ ЧАС, ЩО ТРЕБА БУДЕ ЗА ВСІ ЦІ ЗЛОЧИНИ ПЕРЕД НАРОДОМ ВІДПОВІДАТИ???
Дебилізм! У Європі є у людей по 10 квартир, але ніяких податків не млатять!
У Європі є податок на нерухомість :)