ELEKTRYCZNY ROWER SKŁADANY DYU T1

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 25 авг 2024
  • Link do sklepu:
    s.zbanx.com/r/...
    Kod rabatowy:
    DYUZTE

Комментарии • 14

  • @kakakakamilllo6333
    @kakakakamilllo6333 6 месяцев назад +1

    też nie jestem zwolennikiem pas jechałem kiedyś na wakacjach nie dość że powoli sie to załączało to potem wyhamować trudno

  • @tomekbis5499
    @tomekbis5499 6 месяцев назад +1

    A ja z dup.. strony 😂. Czekałem na córkę i oglądałem " poprzedni film " . Autobus przyjechał (MPK Lublin ) i miałem zamiar dokończyć film teraz . A teraz go niema. Zdarza mi się trafić na Twoje filmy " niszowe " 😂. Które prawdopodobnie powstają pod wpływem silnych emocji 😅 . Spoko , kto zdążył to obejrzał 👍. Ja chyba łapę zdążyłem dać 😂 .
    Produkt ten jest budżetowy i ma wytrzymać okres gwarancji . Reszta zależy od użytkownika , jest obsługowy 😉. To co tam sugerujesz to są sucho ładowane. Obecnie do aut takie nie występują. Takie rzeczy występują do moto w wersji Absorbent Glass Mat i tradycyjnej .
    Co ciekawe kilka lat temu przepisy się zmieniły i sprzedawca ma obowiązek sprzedać połączone te elementy . Według tych przepisów indywidualny konsument nie może kupić roztwory wody z kwasem siarkowym , może go kupić firma " na fakturę ". Tyle z teorii 😂. Na znanych portalach można kupić i to i to 😂.
    Temat jest bardzo obszerny a ludzi którym się wydaje że wiedzą lepiej jeszcze więcej 😂 . Niby prosta czynność a przerasta wiele osób .
    Akurat produkt o którym mowa wymaga więcej V . Niewiele osób zdaję sobie sprawę że dla jednych marek wystarczy mniej V , dla innych więcej V aby osiągnąć pożądany efekt . Tak jak wspomniałem produkt taj firmy jest ciężki do nał...a .
    Takiego kom to chyba jeszcze nie miałeś 😂😂😂.

    • @bikerator
      @bikerator  6 месяцев назад

      Ale się rozpisałeś😉dzięki🤣

    • @tomekbis5499
      @tomekbis5499 6 месяцев назад

      @@bikerator zawsze to trochę info 🤣.
      W tym temacie ludzie poszukujący informacji im więcej szukają, tym mniej wiedzą. Czasem komuś bania nie wytrzyma i zawiesza się na jakimś etapie, jakiejś wiedzy . Gdzieś dzwonią, ale w którym kościele ? 🤣.

  • @bastekrecykling
    @bastekrecykling 6 месяцев назад +1

    Fajny rower i do peugeota się mieści 😁pozdrawiam serdecznie Artur 🤜🤛👊👊👊

  • @Fabi....
    @Fabi.... 6 месяцев назад +1

    Siemano.
    Kucza 4:20 - złamał rower 😮😮😮
    Pozdro 😋

  • @Yuukinea
    @Yuukinea 6 месяцев назад +1

    Super rower, trochę zabawnie wygląda.

  • @maruseru4613
    @maruseru4613 6 месяцев назад +1

    Całkiem fajny składany elektryk. Będziesz montował jakiś bagażnik Artur?

    • @bikerator
      @bikerator  6 месяцев назад +1

      Jeszcze nie wiem🤔😉

  • @na.2.kolach.
    @na.2.kolach. 6 месяцев назад +1

    😱😱Artur gdzie T4 podwórko puste.👍

    • @bikerator
      @bikerator  6 месяцев назад +1

      T4 jest z drugiej strony👍😉

  • @izzie5657
    @izzie5657 6 месяцев назад +1

    ruclips.net/video/U1rfwk1P2ss/видео.htmlsi=NdoOqWB7_CxaG9zt prosze zobaczyc jak pakuje taki rower u siebie ;) po 2min wypakowuje i 17 pakuje do malej yaris ,jesli znajdzie pan inne rozwiazania prosze sie podzielic ,bo nie ukrywam takie ,,kilku ,,kilogramowe pakowanie siada na plecy
    Udanych wypraw camperem i rowerem ,pozdrawiam

    • @bikerator
      @bikerator  6 месяцев назад

      Zostawiłem Tobie niespodziankę na kanale😉

  • @sylwiaw8484
    @sylwiaw8484 6 месяцев назад +2

    Spoko odcinek łapka poszła w górę 👍pozdrawiam szacunek