@elzbietakorpys887 Hahaha, z ananasem - to był specyficzny żart - widzę nie załapałaś. Plantan, to taki duży banan i jest owocem, ale też go używają jako warzywo np: do różnych zup. I nie tylko. Co robię z papai - czasem koktajl, czasem zjem w kawałkach jak zwykły owoc, dodam do różnych deserowe, sałatek, itd.
@adamochocki5936 To teraz wyobraź sobie, żeby mieć w miarę ok jedzenie np: na cały miesiąc trzeba wydać jakieś 400$ i to też zależy jaka jest duża rodzina + zwierzęta. Nie licząc artykułów takich jak: płyn do prania, papier toaletowy itd itp. Pozdrawiam.
@MJ21 Miło mi i pozdrawiam całe Chicago. To prawda w każdym stanie są inne ceny, standard życia, itd. Napiszę tak: od ciebie do mnie ✈️ Leci się jakieś ponad 4 H. Pozdrawiam😁.
anananasa? napisz proszę o tych plantanach i co z nich robisz , to sa takie banany jako warzywo? I co robisz z papai? pozdrawiam
@elzbietakorpys887 Hahaha, z ananasem - to był specyficzny żart - widzę nie załapałaś.
Plantan, to taki duży banan i jest owocem, ale też go używają jako warzywo np: do różnych zup. I nie tylko.
Co robię z papai - czasem koktajl, czasem zjem w kawałkach jak zwykły owoc, dodam do różnych deserowe, sałatek, itd.
@@prostoismacznie4151 bo fajnie to zabrzmiało o tym ancymonku ananasie😀
@elzbietakorpys887 😁😘
Prawie 6 stów na polskie. Rany boskie! drożyzna kosmiczna za kilka artykułów.
@adamochocki5936 To teraz wyobraź sobie, żeby mieć w miarę ok jedzenie np: na cały miesiąc trzeba wydać jakieś 400$ i to też zależy jaka jest duża rodzina + zwierzęta.
Nie licząc artykułów takich jak: płyn do prania, papier toaletowy itd itp. Pozdrawiam.
Duuuże zakupy
@e-w-a4943 Nie takie duże. Warzywa i owoce idą bardzo szybko. Buźki.
Pozdrawiam, gdzie mieszkasz ?
@MaJ21 Skarbie mieszkam sobie gdzieś w USA 😁😘
@ ja również dlatego się pytam . Ja w Illinois i u nas chyba trochę taniej 🙂
@MJ21 Miło mi i pozdrawiam całe Chicago.
To prawda w każdym stanie są inne ceny, standard życia, itd. Napiszę tak: od ciebie do mnie ✈️ Leci się jakieś ponad 4 H. Pozdrawiam😁.