Kas gali padėti, sergant hemorojumi?

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 21 окт 2024
  • Ar hemorojus kaip sloga? Kas gali padėti sergant hemorojumi?
    Dažniausiai ši liga susijusi su tuštinimosi problemomis. Bloga mityba - didžiausias impulsas. Ypač blogai, kai žmonės suvartoja per mažai skaidulinio maisto. Tuomet ši problema taip pat dažniausiai kankina tuos, kurie išgeria labai mažai skysčių.
    Dar dažniau su hemorojumi susipažįsta moterys nėštumo metu ir po gimdymo. Kraujas išmatose, kraujas iš išangės nesituštinimosi metu, deginimo skausmas, niežėjimas prie išangės, jausmas, kad vis norite tuštintis, tačiau nepavyksta to padaryti. Atrodo, kad viduriai yra užkietėję, o visi šie simptomai gali atsirasti hemorojaus paūmėjimo metu. Kas gali padėti?
    Ko gero svarbiausias iš bičių produktų, kuris padeda įveikti hemorojaus atvejus, yra propolis arba kitaip dar vadinamas bičių pikis.
    Šiandien Lietuvoje galima rasti puikius, natūralius tepalus su propolio ekstraktu, skurtus būtent hemorojaus problemoms spręsti.
    Be kitų problemos sprendimo būdų, medikai primigtinai siūlo atkreipti dėmesį į gamtos sukurtus stebuklus, tai bitės produktus.
    Hemorojaus simptomai gali dingti, bet apsidžiaugusiuosius, kad pavyko atsikratyti šio nemalonaus negalavimo, medikai skuba nuvilti. Medikų teigimu, hemorojus kaip sloga - išnyksta, bet vėl gali bet kada sugrįžti. Dėl to tepalą reikia tepti du, tris mėnesius be pertraukos. O vėliau naudoti kaip profilaktinę priemonę.
    HEMOPROPIN tepalą su propoliu, Jūs galite įsigyti internetinėje parduotuvėje melisfarma .lt arba „Gintarinėse“ ir „Norfos“ vaistinėse. „Melisfarma“ tai- vienintelė atstovė Lietuvoje, kuri prekiauja HEMOPROPIN tepalu su propoliu.
    Manoma klaidingai, kad hemorojus yra tik vyresnio amžiaus pacientus kamuojantis negalavimas. Dažniausiai į medikus dėl šios ligos kreipiasi darbingo amžiaus žmonės, o neretai pasitaiko ir 18-20 metų amžiaus pacientų.
    Hemorojus tai mūsų Gerėjančio gyvenimo komplikacija. Tai lėtinė kraujagyslės liga ir jos paūmėjimus išprovokuoja tam tikros žmogaus gyvenimo sąlygos, sveikatos būklės pokyčiai.
    Apie tai:
    Natalja Zaks, Klinikos „ZAKMEDA“ gydytoja chirurgė-proktologė;
    Lina Stočkutė - Plytnikė, "Gintarinės vaistinės" Vaistininkė;
    Povilas Rimkus, Lietuvos apiterapeutų asociacijos viceprezidentas, šeimos gydytojas;
    Juozas Ruolia, Nacionalinio vėžio instituto gydytojas fitoterapeutas.

Комментарии •