Дякую за інформацію) новиною стало те, що житло, за німецькою конвенцією може стати службовим приміщенням. Також розмежування поняття особистого життя, виключає діяльність професійного
ЄСПЛ виконав дуже важкий але рішучий крок у плані розвитку та забезпечення прав людини в Європі та зазначає важливість захисту приватного життя, дуже чіткий приклад для розуміння ситуації, дякую!
Як же все-таки особисте життя впливає на багаго в чому .. Завдяки Вашій презентації я вперше почула те, що в Німеччині житло може стати службовим приміщенням . Дякую !!!
ЄСПЛ у своєму рішенні зазначив, що недоцільно давати вичерпний перелік поняттю «особисте життя», оскільки повага до приватного життя має включати право встановлювати та розвивати стосунки з іншими людьми, у тому числі професійного та ділового характеру. У випадку, коли людина має гуманітарну професію, робота у такому контексті може стати невід»ємною частиною життя до такого ступеню, що неможливо буде визначити, в якості кого ця особа діє у конкретно визначений час. Дуже цікава презентація☺
наче на фільм прийшла, було цікаво все ж таки побачити результат історії. Німіц відшкодування не отримав, вболівала всі 8 хвилин. дякую за цікаві історії. Я ОБІЦЯЮ ШО БУДУ ДИВИТИСЬ ТЕПЕР КОЖНІ ВІДЕО.
Дуже чітко викладений матеріал, все зрозуміло і добре сприймається. Розчаруванням стало те, що компенсацію у цій справі ЄСПЛ так і не присудив. Але Німіц молодець, що пройшов цей шлях задля захисту своїх прав.
Розмежування поняття особистого життя і професійної діяльності також може викликати нові правові відносини і нюанси .У випадку, коли людина має гуманітарну професію, робота у такому контексті може стати невід»ємною частиною життя до такого ступеню, що неможливо буде визначити, в якості кого ця особа діє у конкретно визначений час. Дуже цікава презентація
Дуже влучна фраза про те, що гуманітарна професія стає невід'ємною частиною життя людини. Такий обшук дійсно міг завдати значної шкоди репутації адвокату, рішення суду про констатацію порушення зіграло у запобіганні цьому важливу роль.
При перегляді відео о 21:41 я зрозуміла, що краще писати тести і обговорювати їх для закріплення матеріалу. Повністю підтримую позивача, бабтистів треба позбутись.
не перестаю дивуватися як ви примудряєтеся відразу і цікаво та легко розповідати дякую вам за працю небагато розчарувало що в цій справі ЄСПЛ так і не видав належну компенсацію відео маленьке але дуже пізнавальне
В справі "Німіч проти Німеччини", було порушено ст 8 " Право на повагу до приватного і сімейного життя" Конвенції , а також порушено ст 1" Захист власності " протоколу 1. В цій призентації також висвітлюється таке поняття , як " особисте життя " воно є не вичерпне та немає принципових підстав.Також було цікаво що слово " житло " поширюється і на службове приміщення
Дуже гарне відео,я побачив доволі цікаве рішення як Німеччини так і Європейського суду з прав людини .Не поганий спосіб отримати таку "щедру"компенсацію.
Це цікава інформація. Якщо за німецькою конвенцією житло може бути визнане службовим приміщенням, це може вплинути на розуміння прав і обов'язків у відносинах між орендарем та власником. Розмежування поняття особистого життя і професійної діяльності також може викликати нові правові відносини і нюанси в контексті захисту приватності та робочих умов.
Дуже розгорнутий та цікавий аналіз справи "Німіц проти Німеччини". Дуже шкода, що пан Німіць не отримав справедливого відшкодування за порушення права на життя.
Рішення суду стало досить важливим кроком у забезпеченні прав людини в Європі та підкреслює значення захисту приватного життя і переписки громадян. Дякую Вам за відео.
Дуже цікаво про ст.8 про «особисте життя», навіть не задумувалась над цим). Не очікувала, що все ж визнають порушення. дуже просто поданий матеріал, дякую
цікавий перебіг справи. завжди цікаво коли йдеться про гідність та репутацію на міжнародному рівні у справах з державами. хваткий, звичайно, заявник:) матеріальна компенсація і Німеччина, до речі, звучить дуже співзвучно. трохи здивувало, що її, зрештою, не було. мабуть,тут спрацював особистий чинник😁 Дякую за відео.
Дуже цікаве рішення, було дуже цікаво дізнатися що діяльність професійного характеру також входить до поняття особистого життя і дуже корисно тому що питання по цій справі попалися мені при проходженні тестів
Дуже пізнавально. Відкрив для себе більш ширше тлумачення поняття про "особисте життя". Цікавим також було що ЄСПЛ не назначив жодної компенсації, а задовільнився лише констатацією порушення.😊
В цій справ була порушена ст 8 Конвенції. Взагалі дуже цікава справа, здивувалась коли почула про те що житло може бути службовим приміщенням. Шкода, що суд відхилив вимогу про справедливе відшкодування.
Очень хорошее видео, я увидел довольно интересное решение как Германии так и Европейского суда по правам человека. Не плохой способ получить такую щедрую компенсацию.
теж дуже здивувало що ЄСПЛ вирішив, що визнання порушення буде достатнім. тут мова йде і про репутацію адвоката у його проф. діяльності, і про свою гідність
Я вважаю, що рішення ЄСПЛ у цій справі є справедливим. Обшук офісу адвоката дійсно є вторгненням у його право на повагу до приватного і сімейного життя. Обшук офісу адвоката може бути виправданий лише у виняткових випадках, коли є достатні підстави вважати, що в офісі адвоката зберігаються або містяться речі чи документи, які мають значення для кримінального провадження. В нашому ж випадку лише уявна причина, що начеб-то саме в приміщенні пана Німця можна знайти документи, які б допомогли ідентифікувати Клауса Вегнера.
Конвенція, за якою може стати житло службовим приміщенням, є новиною. Також було роз'яснено, що поняття особистого життя не включає професійну діяльність. У справі "Німіч проти Німеччини" порушувалися статті 8 та 1 протоколу 1 Конвенції щодо права на повагу до приватного і сімейного життя та захисту власності відповідно. Презентація також пояснює, що поняття "особисте життя" не є вичерпним та не має чітких меж. Цікаво, що слово "житло" може охоплювати службове приміщення. Справа була цікавою через свої аспекти гідності та репутації на міжнародному рівні у стосунках з державами. Заявник був відважним, і його справа була досить заплутаною. Німеччина, хоча і звучить відповідально, не була зобов'язана компенсувати матеріальну шкоду. Це може бути пов'язано з особистими факторами. Дякую за відео.
Дійсно важливий матеріал в аспекті того, що існувало деяке недорозуміння того, що може визнаватись житлом, і з посиланням на це рішення суду є багато тестових завдання з кількох дисциплін саме щодо визначення терміну "житла". А на рахунок аргументації суду, то вона є цілком доцільною, адже офіс також можна вважати особистим простором людини, особливо якщо це приватизоване приміщення, буває й таке що людина більше часу проводить на офісі, аніж вдома😅
У справі Німіц проти Німеччини, суд ухвалив, що він «не вважає за можливе чи необхідне намагатися дати вичерпне визначення поняття «приватне життя». Однак не можна обмежувати це поняття «внутрішнім колом», в якому індивід може жити своїм особистим життям на свій вибір, і повністю виключати з нього зовнішній світ, не включений до цього кола. Повага до приватного життя повинна також включати, певною мірою, право встановлювати та розвивати відносини з іншими людьми.
Здивувало що в рішенні не було компенсації, на мою думку саме її тут не вистачає, проте Німець до останнього відстоював свої права, змістовна розповідь
Або я щось пропустила, або в цій справі немає мемчиків. Щось Ви втрачаєте хватку. І уе тільки 7 відео.... що ж мене чекає далі.... я могла б написати детальний переказ цього відео, або похвалу на 100 слів, але нащо цей пафос, якщо я вже знашла, до чого тут можна причепитись (локальний мем)
Визначення межі між особистим життям та професійною діяльністю може породжувати нові правові відносини і тонкості. У випадку, коли людина займається гуманітарною професією, її робота може стати невід'ємною частиною її життя до такого рівня, що важко визначити, в ролі кого вона діє у конкретно визначений момент часу.
У справі порушувалися права людини, а конкретно право на повагу до приватного і сімейного життя. Поняття «особисте життя» не має чітких меж і не є вичерпним, а до поняття «житло» також може входити й службове приміщення. Вимога, щодо відшкодування, була відхилена.
ЄСПЛ в своєму рішенні вказав, що непрактично надавати повний перелік того, що включає поняття "особисте життя", оскільки повага до приватного життя враховує право установлювати та розвивати відносини з іншими людьми, включаючи професійні та бізнес-аспекти. Для осіб, які займаються гуманітарною сферою, робота може стати невід'ємною частиною їхнього життя настільки, що визначити, у якій саме ролі вони діють у конкретний момент, стає викликом.
Було визнано порушення ст.8 Конвенції і як не дивно була відхилена вимога заявника про справедливе відшкодування (дивно тому що з справ,які переглянула,це перше де обійшлися без виплати відшкодування) Було цікаво)
ЄСПЛ відзначив, що заявники працювали в частині приміщення, яка є відкритою для публіки. Зокрема, зважаючи на те, що спостереження тривало десять днів, і що обмежене коло осіб могли переглядати відеозаписи, Суд вважає, що ступінь втручання у право заявників на приватне життя не досягнув високого ступеню серйозності. Окрім цього, ЄСПЛ звернув увагу, що відеозаписи не були використані для інших цілей, окрім як виявлення винних у недостачах осіб, і що не було іншого заходу, за допомогою якого можна було б досягти легітимної мети, яка переслідувалась.
Цікавий розбір справи «Німіц проти Німеччини». Жаль, що ЄСПЛ вирішив, що констатація порушення сама по собі - достатнє справедливе відшкодування. В цій справі мене це здивувало
Не погоджуюсь із рушенням ЄСПЛ щодо кінечного відшкодування, так як на мою думку констатація порушення не є достатньо справедливим рішенням Але сама справа цікава, з інтересом дивилася до самого кінця
Як самовпевнено заявляти про підпис неіснуючої особи, знаючи про можливості досліджень і доведення правоти🙄 - подумали в ЄСПЛ і не призначили компенсації за порушення права на життя
Європейський суд з прав людини зазначив, що заявник працював у частинах приміщень, які були відкриті для громадськості. Особливо враховуючи те, що спостереження тривало десять днів і кількість людей, які могли дивитися відео, була обмежена, суд постановив, що ступінь втручання у право заявника на приватне життя не досяг високого рівня. Крім того, Європейський суд з прав людини заявив, що відеозаписи використовувалися лише для ідентифікації особи, відповідальної за дефекти, і що жодні інші заходи не могли досягти поставлених законних цілей.
Це рішення мало значний вплив на практику Європейського суду з прав людини у сфері захисту права на повагу до приватного життя. Суд у своїх наступних рішеннях неодноразово посилався на цей прецедент, розвиваючи та уточнюючи принципи, які застосовуються при оцінці законності втручання у приватне життя.
Мені сподобався Ваш аналіз справи «Німіц проти Німеччини», проте було неочікуваним таке рішення суду. Їм за це дизлайк від мене👎🏼 А Вам лайк за це відео, коротко і зрозуміло👍🏻
"Це вражаюче відео розкриває неординарну ситуацію, коли Німіц виступає проти Німеччини, викликаючи обговорення щодо необхідності міжнародного захисту прав людини. Підготовка до Європейського Форуму з прав та міжнародного співробітництва має розглядати такі випадки для забезпечення поваги до основних прав та свобод на міжнародному рівні."
Цікава справа, привернуло увагу тлемачення слів в різних мовах та нормативних актах, а їх розмежування між собою. Особливо було цікаво почути роз'яснення суду відносно посилання на певну статтю та сам факт порушення прав людини.
Нормально сидиш пишеш хороший коментар Батану, і тут німці вламуються говорять ти тут більше не живеш вони зі зброєю і ти такий ну добре і тепер ти бомж(
Дуже структурно викладений матеріал. Німіц молодець, до кінця боровся за свої права. Шкода, що відшкодування було несправедливе
Дякую за інформацію) новиною стало те, що житло, за німецькою конвенцією може стати службовим приміщенням. Також розмежування поняття особистого життя, виключає діяльність професійного
Дуже дякую за такий яскравий приклад, як особисте життя може вплинути на гідність та репутацію на міжнародному рівні у справах з державами
Дуже дякую за такий яскравий приклад, як особисте життя може вплинути на гідність та репутацію на міжнародному рівні у справах з державами
Важливий матеріал!Пан Німіц молодець,відстоював свої права,достойно!Ст.8 про «особисте життя» дуже цікава,дякую😌
ЄСПЛ виконав дуже важкий але рішучий крок у плані розвитку та забезпечення прав людини в Європі та зазначає важливість захисту приватного життя, дуже чіткий приклад для розуміння ситуації, дякую!
Як же все-таки особисте життя впливає на багаго в чому .. Завдяки Вашій презентації я вперше почула те, що в Німеччині житло може стати службовим приміщенням .
Дякую !!!
Неймовірно! Дякуємо за пізнавальну презентацію!!!
Насправді прикро, що таке відбувається. Шкода, що через конфлікти між дорослими завжди страждає дитина.😔
Дякую за прекрасно наданий матеріал 👍
Дякую Вам за чудове відео! Дуже цікава справа.
Дякуємо ,що коротко і ясно , та по суті !
ЄСПЛ у своєму рішенні зазначив, що недоцільно давати вичерпний перелік поняттю «особисте життя», оскільки повага до приватного життя має включати право встановлювати та розвивати стосунки з іншими людьми, у тому числі професійного та ділового характеру. У випадку, коли людина має гуманітарну професію, робота у такому контексті може стати невід»ємною частиною життя до такого ступеню, що неможливо буде визначити, в якості кого ця особа діє у конкретно визначений час.
Дуже цікава презентація☺
Дуже інформативно. Розширив свій розуміння поняття "особисте життя". Цікаво відзначити, що ЄСПЛ визнав порушення, але не призначив жодної компенсації.
Гарна презентація,сподобалось рішення суду що була компенсація Німіцу
Дуже цікаво, вдячний автору за презентацію
Розгорнуто, дуже цікаве та справедливе рішення судді у справі пана Німця.
наче на фільм прийшла, було цікаво все ж таки побачити результат історії. Німіц відшкодування не отримав, вболівала всі 8 хвилин. дякую за цікаві історії. Я ОБІЦЯЮ ШО БУДУ ДИВИТИСЬ ТЕПЕР КОЖНІ ВІДЕО.
ст.8 досить цікава, про «особисте життя», дякую
Все коротко і ясно, дякую за корисну інформацію!
Дуже чітко викладений матеріал, все зрозуміло і добре сприймається.
Розчаруванням стало те, що компенсацію у цій справі ЄСПЛ так і не присудив.
Але Німіц молодець, що пройшов цей шлях задля захисту своїх прав.
Тут трохи двояка думка, але більш на стороні, що рішення суду було правильним. Все легко і зрозуміло, дякуємо!☺️
Рішення суду 👏відео супер 👍
рішення суду було влучше , дякую за відео👍🏼
Розмежування поняття особистого життя і професійної діяльності також може викликати нові правові відносини і нюанси .У випадку, коли людина має гуманітарну професію, робота у такому контексті може стати невід»ємною частиною життя до такого ступеню, що неможливо буде визначити, в якості кого ця особа діє у конкретно визначений час.
Дуже цікава презентація
Дуже гарно сформульована думка! Коротко та ясно. Дякую за ваші лекції ! 😊🎉
Дуже влучна фраза про те, що гуманітарна професія стає невід'ємною частиною життя людини. Такий обшук дійсно міг завдати значної шкоди репутації адвокату, рішення суду про констатацію порушення зіграло у запобіганні цьому важливу роль.
При перегляді відео о 21:41 я зрозуміла, що краще писати тести і обговорювати їх для закріплення матеріалу. Повністю підтримую позивача, бабтистів треба позбутись.
не перестаю дивуватися як ви примудряєтеся відразу і цікаво та легко розповідати дякую вам за працю небагато розчарувало що в цій справі ЄСПЛ так і не видав належну компенсацію відео маленьке але дуже пізнавальне
Доволі гарне відео про справу "Німіц проти Німеччини". Мені сподобалось рішення суду, щодо компенсації Німіцу.
В справі "Німіч проти Німеччини", було порушено ст 8 " Право на повагу до приватного і сімейного життя" Конвенції , а також порушено ст 1" Захист власності " протоколу 1. В цій призентації також висвітлюється таке поняття , як " особисте життя " воно є не вичерпне та немає принципових підстав.Також було цікаво що слово " житло " поширюється і на службове приміщення
Коротко і про головне.Зацікавило висвітлення поняття «приватного життя» ,і як в результаті воно може впливати на інші сфери.
Цікава справа, чітко та зрозуміло викладена інформація в презентації, єдине, на жаль, Німіц не отримав компенсації, але він молодець!
Дуже цікаво , мені сподобалося 👍🏻
Шкода, що Німіць не отримав справедливого відшкодування за порушення права на життя.В цій справ була порушена ст 8 Конвенції. Дякую за роботу Юрій.
Дякую за ваші відео! Дуже цікаво
Дуже гарне відео,я побачив доволі цікаве рішення як Німеччини так і Європейського суду з прав людини .Не поганий спосіб отримати таку "щедру"компенсацію.
Дякую за презентацію. Відео було цікаве. Хоча я не очікувала таке рішення суду. Німіц молодець, людина завжди повинна відстоювати свої права.
Сподобалось, що у презентації виокремлюються всі деталі справи. Цікаво також було послухати про думку ЄСПЛ!
цікава інформація дякую
Вдячний за корисну інформацію🙃
Вважаю що суд повинен був і задовольнити відшкодування, але дякую що хоч констатував порушення. Дякую за аналіз, на вищому рівні:)
Це цікава інформація. Якщо за німецькою конвенцією житло може бути визнане службовим приміщенням, це може вплинути на розуміння прав і обов'язків у відносинах між орендарем та власником. Розмежування поняття особистого життя і професійної діяльності також може викликати нові правові відносини і нюанси в контексті захисту приватності та робочих умов.
Клас! Яка цікава справа😍 мені вона сподобалась найбільше. І правда, для людини такої професії як адвокат робота стає справжнім житлом
Дуже розгорнутий та цікавий аналіз справи "Німіц проти Німеччини". Дуже шкода, що пан Німіць не отримав справедливого відшкодування за порушення права на життя.
Рішення суду стало досить важливим кроком у забезпеченні прав людини в Європі та підкреслює значення захисту приватного життя і переписки громадян. Дякую Вам за відео.
Цікавий розбір справи!Коротко і ясно сформована думка,як завжди на висоті,дякую
Дуже цікава справа та дуже було цікаво саме дізнатися результати всієї історії. Шкода, що Німець не отримав відшкодування. Дякую!
Дуже цікаво про ст.8 про «особисте життя», навіть не задумувалась над цим). Не очікувала, що все ж визнають порушення. дуже просто поданий матеріал, дякую
Дуже цікава презентацію)
Рішення суду стало досить важливим кроком у забезпеченні прав людини в Європі та підкреслює значення захисту приватного життя
Дуже гарний розбір справи. Цікаво вас слухати
Рішення суду стало досить важливим кроком у забезпеченні прав людини,саме мені сподобалося аналіз Німіц проти Німеччини і саме рішення щодо нього
цікавий перебіг справи. завжди цікаво коли йдеться про гідність та репутацію на міжнародному рівні у справах з державами. хваткий, звичайно, заявник:) матеріальна компенсація і Німеччина, до речі, звучить дуже співзвучно. трохи здивувало, що її, зрештою, не було. мабуть,тут спрацював особистий чинник😁 Дякую за відео.
Бідний Клаус Вегнер. До таких поворотів я не була готова) цікава справа)
Дуже цікаве рішення, було дуже цікаво дізнатися що діяльність професійного характеру також входить до поняття особистого життя і дуже корисно тому що питання по цій справі попалися мені при проходженні тестів
Дуже пізнавально. Відкрив для себе більш ширше тлумачення поняття про "особисте життя". Цікавим також було що ЄСПЛ не назначив жодної компенсації, а задовільнився лише констатацією порушення.😊
Цікаве вийшло рішення) інформативна презентація, Німіц молодець, шо відстоював свої права💪🏻 дякую!
Як же все-таки особисте життя впливає на багато і багато в чому... І я в перші почула те, що в Німеччині житло може стати службовим приміщенням.
В цій справ була порушена ст 8 Конвенції. Взагалі дуже цікава справа, здивувалась коли почула про те що житло може бути службовим приміщенням. Шкода, що суд відхилив вимогу про справедливе відшкодування.
Вважаю , що компенсація тут недоречна, вирок цілком обґрунтований, як раніше казали, що в них закони є «невичерпними поняттями»-100%
розчарувало що ЄСПЛ призначив не достатньо змістовну компенсацію.
дуже легке пояснення, інформація змістовна та неважка для сприйняття
Здивувало, що у кінці не було компенсації. Але Німець молодець, відстоював свої права!!
Очень хорошее видео, я увидел довольно интересное решение как Германии так и Европейского суда по правам человека. Не плохой способ получить такую щедрую компенсацию.
теж дуже здивувало що ЄСПЛ вирішив, що визнання порушення буде достатнім. тут мова йде і про репутацію адвоката у його проф. діяльності, і про свою гідність
Я вважаю, що рішення ЄСПЛ у цій справі є справедливим. Обшук офісу адвоката дійсно є вторгненням у його право на повагу до приватного і сімейного життя.
Обшук офісу адвоката може бути виправданий лише у виняткових випадках, коли є достатні підстави вважати, що в офісі адвоката зберігаються або містяться речі чи документи, які мають значення для кримінального провадження. В нашому ж випадку лише уявна причина, що начеб-то саме в приміщенні пана Німця можна знайти документи, які б допомогли ідентифікувати Клауса Вегнера.
Ніби коротке відео, але настільки змістовне. Пан Німіц молодець, що відстоював свої порушенні права, а саме ст.8 і 13 Конвенції і ст.1 Протоколу №1
Дуже цікавий розбір ,,Німці проти Німеччини‘‘ можу визначити , що ЄСПЛ визнав порушення , але не має ніякої компенсації .
Конвенція, за якою може стати житло службовим приміщенням, є новиною. Також було роз'яснено, що поняття особистого життя не включає професійну діяльність. У справі "Німіч проти Німеччини" порушувалися статті 8 та 1 протоколу 1 Конвенції щодо права на повагу до приватного і сімейного життя та захисту власності відповідно. Презентація також пояснює, що поняття "особисте життя" не є вичерпним та не має чітких меж. Цікаво, що слово "житло" може охоплювати службове приміщення. Справа була цікавою через свої аспекти гідності та репутації на міжнародному рівні у стосунках з державами. Заявник був відважним, і його справа була досить заплутаною. Німеччина, хоча і звучить відповідально, не була зобов'язана компенсувати матеріальну шкоду. Це може бути пов'язано з особистими факторами. Дякую за відео.
Дійсно важливий матеріал в аспекті того, що існувало деяке недорозуміння того, що може визнаватись житлом, і з посиланням на це рішення суду є багато тестових завдання з кількох дисциплін саме щодо визначення терміну "житла". А на рахунок аргументації суду, то вона є цілком доцільною, адже офіс також можна вважати особистим простором людини, особливо якщо це приватизоване приміщення, буває й таке що людина більше часу проводить на офісі, аніж вдома😅
У справі Німіц проти Німеччини, суд ухвалив, що він «не вважає за можливе чи необхідне намагатися дати вичерпне визначення поняття «приватне життя». Однак не можна обмежувати це поняття «внутрішнім колом», в якому індивід може жити своїм особистим життям на свій вибір, і повністю виключати з нього зовнішній світ, не включений до цього кола. Повага до приватного життя повинна також включати, певною мірою, право встановлювати та розвивати відносини з іншими людьми.
Здивувало що в рішенні не було компенсації, на мою думку саме її тут не вистачає, проте Німець до останнього відстоював свої права, змістовна розповідь
Або я щось пропустила, або в цій справі немає мемчиків. Щось Ви втрачаєте хватку. І уе тільки 7 відео.... що ж мене чекає далі....
я могла б написати детальний переказ цього відео, або похвалу на 100 слів, але нащо цей пафос, якщо я вже знашла, до чого тут можна причепитись (локальний мем)
Визначення межі між особистим життям та професійною діяльністю може породжувати нові правові відносини і тонкості. У випадку, коли людина займається гуманітарною професією, її робота може стати невід'ємною частиною її життя до такого рівня, що важко визначити, в ролі кого вона діє у конкретно визначений момент часу.
У справі порушувалися права людини, а конкретно право на повагу до приватного і сімейного життя. Поняття «особисте життя» не має чітких меж і не є вичерпним, а до поняття «житло» також може входити й службове приміщення. Вимога, щодо відшкодування, була відхилена.
ЄСПЛ в своєму рішенні вказав, що непрактично надавати повний перелік того, що включає поняття "особисте життя", оскільки повага до приватного життя враховує право установлювати та розвивати відносини з іншими людьми, включаючи професійні та бізнес-аспекти. Для осіб, які займаються гуманітарною сферою, робота може стати невід'ємною частиною їхнього життя настільки, що визначити, у якій саме ролі вони діють у конкретний момент, стає викликом.
Було визнано порушення ст.8 Конвенції і як не дивно була відхилена вимога заявника про справедливе відшкодування (дивно тому що з справ,які переглянула,це перше де обійшлися без виплати відшкодування)
Було цікаво)
Можете, будь ласка, надіслати гайд як навчитися складати такі корисні лекції, вони кращі за вітаміни
ЄСПЛ відзначив, що заявники працювали в частині приміщення, яка є відкритою для публіки. Зокрема, зважаючи на те, що спостереження тривало десять днів, і що обмежене коло осіб могли переглядати відеозаписи, Суд вважає, що ступінь втручання у право заявників на приватне життя не досягнув високого ступеню серйозності. Окрім цього, ЄСПЛ звернув увагу, що відеозаписи не були використані для інших цілей, окрім як виявлення винних у недостачах осіб, і що не було іншого заходу, за допомогою якого можна було б досягти легітимної мети, яка переслідувалась.
Цікавий розбір справи «Німіц проти Німеччини». Жаль, що ЄСПЛ вирішив, що констатація порушення сама по собі - достатнє справедливе відшкодування. В цій справі мене це здивувало
Не погоджуюсь із рушенням ЄСПЛ щодо кінечного відшкодування, так як на мою думку констатація порушення не є достатньо справедливим рішенням
Але сама справа цікава, з інтересом дивилася до самого кінця
Пан Німець молодець по всіх Судах Німеччини пройшовся. Рішення Суду вважаю справедливе .
Як самовпевнено заявляти про підпис неіснуючої особи, знаючи про можливості досліджень і доведення правоти🙄 - подумали в ЄСПЛ і не призначили компенсації за порушення права на життя
Європейський суд з прав людини зазначив, що заявник працював у частинах приміщень, які були відкриті для громадськості. Особливо враховуючи те, що спостереження тривало десять днів і кількість людей, які могли дивитися відео, була обмежена, суд постановив, що ступінь втручання у право заявника на приватне життя не досяг високого рівня. Крім того, Європейський суд з прав людини заявив, що відеозаписи використовувалися лише для ідентифікації особи, відповідальної за дефекти, і що жодні інші заходи не могли досягти поставлених законних цілей.
Тут мова йде про репутацію адвоката у його прав діяльності і про свою гідність
Корисна альтернатива Левам На Джипі якщо хочеш проводити час з користю !
Для мене було неочікувано, що ЄСПЛ не назначив компенсації.
Те що суд визнав порушення ст8 це цілком справедливо
Тут нажаль не отримав компенсацію, це не радісно, але 8ст конвенціїї 24/7 на зв'язку, це звісно було б дуже смішно, якщо б не було б так сумно
На жаль він не отримав своєї компенсації, але він намагався
вболівала за німця, прикро що не отримав компенсацію( в цілому було цікаво дякую)
Цікаве рішення суду стоствно компенсації для пана Німіцу
Це рішення мало значний вплив на практику Європейського суду з прав людини у сфері захисту права на повагу до приватного життя. Суд у своїх наступних рішеннях неодноразово посилався на цей прецедент, розвиваючи та уточнюючи принципи, які застосовуються при оцінці законності втручання у приватне життя.
Мені здається що треба розмежовувати і давати вичерпне поняття в ст. 8 що до чого належить і що чому відповідає
Цікаво що пан був сам адвокатом, молодець що відстоював свої права. Але рішення суду дуже спірне.
Мені сподобався Ваш аналіз справи «Німіц проти Німеччини», проте було неочікуваним таке рішення суду. Їм за це дизлайк від мене👎🏼
А Вам лайк за це відео, коротко і зрозуміло👍🏻
"Це вражаюче відео розкриває неординарну ситуацію, коли Німіц виступає проти Німеччини, викликаючи обговорення щодо необхідності міжнародного захисту прав людини. Підготовка до Європейського Форуму з прав та міжнародного співробітництва має розглядати такі випадки для забезпечення поваги до основних прав та свобод на міжнародному рівні."
Есть лёгкое ощущение что Нимицу нечем было заняться и он решил хоть где-то проявить свои адвокатские способности 😅
Цікава справа, привернуло увагу тлемачення слів в різних мовах та нормативних актах, а їх розмежування між собою. Особливо було цікаво почути роз'яснення суду відносно посилання на певну статтю та сам факт порушення прав людини.
Цікавий розбір справи . Пан Німець великий молодець, він до останнього відстоював свої права але дуже шкода що він не отримав свою компенсацію
Нормально сидиш пишеш хороший коментар Батану, і тут німці вламуються говорять ти тут більше не живеш вони зі зброєю і ти такий ну добре і тепер ти бомж(