Гарна робота! У Вас відмінно підібране приміщення для майстерні, про таке можна тільки мріяти - світло, просторо, стильно та ще й пейзаж на всі вікна. Здоров'я та натхнення!
При роботі з скловолокном потрібно використовувати рукавички та респіратор. Краще взагалі вдягнути захисний костюм одноразовий. Коли ви щось робите з склотканиною, не торкайтеся руками обличчя, ці нитки чіпляються і потім можуть потрапляти в дихальні шляхи звідки не виводяться. Будь які смоли в процесі полімерізації виділяють шкідливі речовини. Захист дихальних шляхів обов'язковий! Кожна смола має свою температуру полімерізації, ви маєте знати температуру і вологість повітря в приміщенні, щоб розуміти яку деталь ви отримаєте за міцністю. Або отримаєте різні деталі. Підготовка матриці зазвичай це шпаклювання та шліфування до стану дзеркала тому що деталі будуть повторювати поверхню матриці, а аеродинаміка не любить "пухнасті" поверхні або потім прийдеться ретельно обробляти кожну деталь. Раніше матрицю виготовляли з макету деталі з того ж склопластику, чи деталь могла бути реальна або вирізана з пінопласту чи з гіпсу. Наприклад, корпус човна ріжеться з блоку пінопласту, шпаклюється і потім на нього формується відбиток з багатошарового склопластику. Потім в форму викладають композит хрест на хрест в декілька шарів і отримують майже готовий човен в який залишається вклєїти підсилення та металеві деталі. А от 3Д-друк це мабуть не найкращий спосіб отримати матрицю. В першу чергу тому, що ви обмежені розмірами 3Д-принтера. Замість цього можна виготовити одразу цільні деталі розміром на повний розмах крил. Мала авіація саме так часто збирається, тобто це планер який піднімає одного-двох людей. Пластикові поверхні "натягуються" на несучу раму або підсилюються вуглепластиковими трубами і полетіли.
З легенів виводиться все слизовою і відхаркуванням у нас би було по 10 кілограмів пилу за місяць у легенях якби не виводилося!!!! Тому що це шкідливо та не додає здоровся це так.
@@sssserya1 Просто люди які працюють з склопластиками професійно, часто мають легеневі симптоми схожі на проблеми тих хто палить: кашель, подразнення слизових, шкіри, хронічне запалення очей. Те що я написав вище -- поради людей з досвідом 5-15 років.
Круто. Як побачив як почухав обличчя аж сам почухався 😊
Гарна робота!
У Вас відмінно підібране приміщення для майстерні, про таке можна тільки мріяти - світло, просторо, стильно та ще й пейзаж на всі вікна.
Здоров'я та натхнення!
@@stas_from_haisyn дякую!
Спасибі що ділитесь такою інформацією!!! Пригодиться!
будь ласка
При роботі з скловолокном потрібно використовувати рукавички та респіратор. Краще взагалі вдягнути захисний костюм одноразовий. Коли ви щось робите з склотканиною, не торкайтеся руками обличчя, ці нитки чіпляються і потім можуть потрапляти в дихальні шляхи звідки не виводяться. Будь які смоли в процесі полімерізації виділяють шкідливі речовини. Захист дихальних шляхів обов'язковий!
Кожна смола має свою температуру полімерізації, ви маєте знати температуру і вологість повітря в приміщенні, щоб розуміти яку деталь ви отримаєте за міцністю. Або отримаєте різні деталі.
Підготовка матриці зазвичай це шпаклювання та шліфування до стану дзеркала тому що деталі будуть повторювати поверхню матриці, а аеродинаміка не любить "пухнасті" поверхні або потім прийдеться ретельно обробляти кожну деталь. Раніше матрицю виготовляли з макету деталі з того ж склопластику, чи деталь могла бути реальна або вирізана з пінопласту чи з гіпсу. Наприклад, корпус човна ріжеться з блоку пінопласту, шпаклюється і потім на нього формується відбиток з багатошарового склопластику. Потім в форму викладають композит хрест на хрест в декілька шарів і отримують майже готовий човен в який залишається вклєїти підсилення та металеві деталі.
А от 3Д-друк це мабуть не найкращий спосіб отримати матрицю. В першу чергу тому, що ви обмежені розмірами 3Д-принтера. Замість цього можна виготовити одразу цільні деталі розміром на повний розмах крил. Мала авіація саме так часто збирається, тобто це планер який піднімає одного-двох людей. Пластикові поверхні "натягуються" на несучу раму або підсилюються вуглепластиковими трубами і полетіли.
З легенів виводиться все слизовою і відхаркуванням у нас би було по 10 кілограмів пилу за місяць у легенях якби не виводилося!!!! Тому що це шкідливо та не додає здоровся це так.
@@sssserya1 Просто люди які працюють з склопластиками професійно, часто мають легеневі симптоми схожі на проблеми тих хто палить: кашель, подразнення слизових, шкіри, хронічне запалення очей.
Те що я написав вище -- поради людей з досвідом 5-15 років.
@ Звісно ! Щоб слизовою вийло з легенів потрібен час дня 3 як мінімум ! А люди працюють кожен день, тому і хворіють.
Доброго дня. Як називаєтся останній шар тканини?(той що потім відриваєтся)
жертвенная ткань, peel ply