Размер видео: 1280 X 720853 X 480640 X 360
Показать панель управления
Автовоспроизведение
Автоповтор
Amazing thank-you ❤
One style I actually may be able to recreate! Thank you for sharing!
Hey Mara sis 👋🏾🥰 you always look so beautiful and now that i know you do it all by YOURSELF…. I’m loving it even more 👏🏾
Beautiful soul, thank you for sharing 💕
Genius!! ...and as always classy 😊
Bout to get some stretch braiding hair tuh-day!
Simple and stylish 🤩
I figured out how to upload my bun!
❤❤ cute
Im going on a cruise, this is such a cute hairstyle!
U r the greatest cute lazy gurl hair genius ever❤
Super easy Super cute!
God Bless You
❤wow so cute
Wow, love it!🤩
Ok my 1st attempt . I need to work on the bangs. I blended into my hair bun . It looks really natural. I love it ! Not sure how long it will last. I wish I could post a picture
Not me running it back 3 times to make sure i heard the price right $3?!?!
Yes! You can check your local beauty supply stores....and check the sales bins too 😊
Actually $1. The packs were 3 for $10, so roughly $3/pack, and I used 1/3 of the pack!
Can you do a video with this same cute bun minus the bang?🙃
Amazing thank-you ❤
One style I actually may be able to recreate! Thank you for sharing!
Hey Mara sis 👋🏾🥰 you always look so beautiful and now that i know you do it all by YOURSELF…. I’m loving it even more 👏🏾
Beautiful soul, thank you for sharing 💕
Genius!! ...and as always classy 😊
Bout to get some stretch braiding hair tuh-day!
Simple and stylish 🤩
I figured out how to upload my bun!
❤❤ cute
Im going on a cruise, this is such a cute hairstyle!
U r the greatest cute lazy gurl hair genius ever❤
Super easy Super cute!
God Bless You
❤wow so cute
Wow, love it!🤩
Ok my 1st attempt . I need to work on the bangs. I blended into my hair bun . It looks really natural. I love it ! Not sure how long it will last. I wish I could post a picture
Not me running it back 3 times to make sure i heard the price right $3?!?!
Yes! You can check your local beauty supply stores....and check the sales bins too 😊
Actually $1. The packs were 3 for $10, so roughly $3/pack, and I used 1/3 of the pack!
Can you do a video with this same cute bun minus the bang?🙃