SYM NHT 200 KISA İNCELEME ( SYMNH T200 )

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 3 окт 2024
  • SYM NHT 200 ALDIM VE SİZLER İÇİN KISA BİR İNCELEME VİDEOSU HAZIRLADIM.

Комментарии • 74

• @cemtaskan5076
    @cemtaskan5076 Месяц назад +1

3 ay önce 169,000tl. 08/17/2024 te sordum 179,000tl. Fiyat. Yani gözüken oki 3 ayda onbin lira yükselmiş.kısmetse çarşamba günü alacam hayırlısıyla inşallah.

•  Месяц назад +1

Scooter alıp binecegine bunu al hem şehir içi kullan hemde canın istediğinde dağ bayır gez. Motor on numara maşallah. İyi tercih yapmış olursun alarak.

• @furkanerdal.
      @furkanerdal. Месяц назад

Pcx aldım her tarafından trim sesi ötüyor motor. Arka afren berbat , sıkınca 10mt ilerde duruyor. Amortiaörleri aşırı sert vurma yapıyor. Dün de çocuğun biri çarptı şarzlıyla mortora granajı kırıldı. En iyisi böyle yüksek, büyük tekerli motor almak. Granaj trim çukur derdi olmaz. Ben dr pcx i satıp buna geçesim var. Daha motor 550km de. Pişman etti beni. Motor geçmişim de var. İlk motorum değil.

• @serhatkaraca34
    @serhatkaraca34 5 месяцев назад +2

İncelemeniz için teşekkürler. 6 vites ve su soğutmalı olması güzel.

• @ylmazevliya4627
    @ylmazevliya4627 5 месяцев назад +1

Allah kaza bela vermesin, hayırlı uğurlu olsun. En güzel seçimi yapmışsın Çin mallarından bin kat iyidir SYM dayanıklı sağlam güvenilir motordur.

•  5 месяцев назад +1

Teşekkür ederim sağol hocam. SYM bin su soğutmalı ATV si quadlander 200 var elimde tesisat vs a dan z ye incelemiştim zamanında gerçekten çin malı ile uzaktan yakından alakası yok. Firma köklü bir firma.

• @hanifigundedur4743
    @hanifigundedur4743 16 дней назад

Reyis selamünaleyküm ben de bu motoru aldım çok şükür 1,79 olmama rağmen bir tık sele bana yüksek geldi.bunun amortisör ayarı yükseltilmiş olabilir. Amortisör ayağını ya da sele ayarını nasıl biraz daha aşağı çekeriz

•  16 дней назад

Öyle bir ayar yok maalesef.

• @salihuren9048
    @salihuren9048 5 месяцев назад

Öncelikle hayırlı olsun bende aldım güzel motorsiklet zincir ayarı gergin ve jant akorlarıni kontrol ettirmeni tavsiye ederim

•  5 месяцев назад

Hayırlı olsun Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin inşallah. Bende şu an için bunlarla alakalı sorun yok.

• @more_than_ride
    @more_than_ride 5 месяцев назад +2

Hocam hayırlı olsun.Kazasız, belasız, cezasız sürüşlerin olsun 🤲 Yedek parça konusunda bayiden bilgi aldınız mı? Blok sağlamlık olarak sağlam fakat çoğu firma parça var deyip belli başlı motosikletlere bi yağ filtresi getiremeyecek kadar aciz tek tedirgin olduğum nokta yedek parça.

•  5 месяцев назад +5

Teşekkür ederim güzel dileklerin için. Parça konusunda sorun olacağını sanmıyorum. Bu motor Avrupa'da 2-3 yıldır satışta ve bizim ülkemizde de muhtemelen güzel satış oranları yakalayacaklardır. Hiç yedek parçayı dert etme SYM 1950 li yıllardan beri piyasada olan bir marka. Bizim kullanicilar olarak Honda ve Yamaha bayilerinin bizlere fahiş fiyattan motor satışı yapmak için el altından istedikleri zorunlu tuttukları aksesuar vs dayatmalarini unutmamamız lazım. Bu firmaların burnu havadaki duruşlarına biz kullanıcılar olarak SYM ve diğer kaliteli markalara yönelerek tepki göstermemiz gerekiyor.

• @more_than_ride
      @more_than_ride 5 месяцев назад +2

@ Elbette. Düşüncenize katılıyorum. Fakat Japon'dan dili yanmış biri olarak sırf parça konusundan dolayı Çin malı motosiklet kullanıyorum. SYM nin Wolflerini de biliyorum. Ama bizim ülkemizde şu var ben getirip satayım kullanıcı ne yaparsa yapsın kafasında olan motosiklet hakkında bilgi sahibi olmayan bayiler var. Bilgi sahibi olup malının arkasında durmayan firmalar da var. Örneğin üst kapak patlatıp yağ boşaltan Hero gibi. Bu sebeple hangi marka olursa olsun insan bi tedirgin oluyor.

•  5 месяцев назад +1

Haklısın tabiyki bir motor alırken en önemli nokta servis ve yedek parçadır. Rodaj bakımı için gittiğimde yedek parça konusunda detaylı bir videoda çekerim inşallah.

• @more_than_ride
      @more_than_ride 5 месяцев назад

@ teşekkür ederim. Sinyal,stop,far,grenaj önemli değil. Bunlar alternatifi olup tedarik edilebilecek şeyler. Mekanik aksam parçaları hakkında bilgi alırsanız memnun olurum. Tekrar hayırlı olsun. Kazasız, belasız, cezasız sürüşlerin olsun 🤲

• @xxxuser
    @xxxuser 4 месяца назад +1

Hocam 1.90 boy için uygun bir motormuu rahat edermiyim

•  4 месяца назад

Boyut olarak soruyorsan rahat edersin hocam. Ayakların tam yere basar hakimiyet olarak motora tam hakim olursun.

• @muminkr4888
    @muminkr4888 5 месяцев назад +1

Bajaj Dominar 250 ile neredeyse aynı fiyat. İkisini karşılaştırdığınızda nasıl bir fiyat performans değerlendirmesi yapabilirsiniz. Teşekkür ederim.

•  5 месяцев назад +1

Dominar denge olarak bu motorun yanından bile geçemez. Sadece bu bile yeterli bence.

• @muminkr4888
      @muminkr4888 4 месяца назад

@ Teşekkür ederim. 🙏

• @m.ustafaisik
    @m.ustafaisik 2 месяца назад

usta yaşadığım sorun var bir ay sonra anlatırım diyosun ama alacaklar var bence kısa da olsa yeni video bekliyoruz

• @muminkr4888
    @muminkr4888 5 месяцев назад

Hayırlı uğurlu olsun. Tekeriniz düz bassın. Rüzgar camı gerekli mi sizce?

•  5 месяцев назад +1

Teşekkür ederim. Evet gerekiyor muhtemelen kendim yapacağım. Eğer basarabilirsem hem koruma demiri hemde siperlik videosu paylaşacağım.

• @mevarensis4537
    @mevarensis4537 4 месяца назад +1

gp kompozit tur camı üretti mi bunun için yoksa zaten aksesuar olarak satılıyor mu?

•  4 месяца назад +1

Şu an için yok muhtemelen. Ben kendim yapacağım deneyeceğim şansımı. Yaparsam çekim yaparım.

• @tanertan4306
    @tanertan4306 3 месяца назад

Selamlar. Bilgilendirme için teşekkürler.
    Bu motorla ilgileniyorum. Ancak yedek parça ve servis hakkında tereddütlerim bulunmakta. Şu ana kadar ki gözlemleriniz nedir? Rodaj bakımına gittiğinizde de bir bilgilendirme yapabilir misiniz? Sağlıklı günler dilerim.

•  3 месяца назад

Merhaba şu ana kadar 650 km yol yaptım motor ile gayet güzel ve kullanışlı. Maalesef radyatör ile ilgili bir sorun yaşadım şu kaçağı gibi birşey oldu bunu servise ve motoran firmasına bildirmeme rağmen somut hiçbir yardımda bulunmadilar. Yani bu konuyla ilgili detaylı bir video hazirlayorum. Rodaj bakımına sokacağım muhtemelen 1 ay sonra detaylı incele videosu gelir. Motorun genel olarak taksitle alinmasi en büyük cazibesi bence. Verdiğiniz paranın hakkını veriyor diyebilirim.

• @Ahmt900
    @Ahmt900 4 месяца назад

selesi alçaltılabiliyor mu ayak uçlarında rahat edemedim motorda denedim nasıl bi çözüm olabilir

•  4 месяца назад

Sele standart ayarı yok. Eğer rahat edemediysen daha alçak bir motor tercih etmelisin.

• @gunaldal3180
    @gunaldal3180 5 месяцев назад

Kazasız belasız sürüşler. Hayırlı olsun.

• @arinshiii
    @arinshiii 4 месяца назад

oha berkcanin videosundaki adam degil mi kac yil oldu bi anda karsima cikinca sasirdim lan

• @muratunver3126
    @muratunver3126 5 месяцев назад

Hayırlı olsun tekerine tas degemesin

• @onergulbahar
    @onergulbahar 4 месяца назад

Hayırlı olsun

• @salihcanberk71
    @salihcanberk71 5 месяцев назад

Hayırlı olsun

•  5 месяцев назад +1

Teşekkür ederim daha güzelleri sizlerin olsun inşallah.

• @salihgormez2111
    @salihgormez2111 5 месяцев назад

Kazasız belasız sürüşler hayırlı olsun

• @alperturkmen7725
    @alperturkmen7725 5 месяцев назад

Üstat vites göstergesi mevcut mu bırde gecıslerle ılgılı yorumun nedır

•  5 месяцев назад

Ondan bahsetmeyi unutmuşum. Vites göstergesi var ve çok işe yarıyor. Vites geçişleri gayet güzel.

• @ersinduzgun4403
    @ersinduzgun4403 5 месяцев назад

Rodaj hep aynı devirde gitmek değil hep değişken olmaktır

•  5 месяцев назад

4000 devir ile 7000 devir aralığında gidip geliyorum. Mümkün mertebe 80-90 i geçmemeye çalışıyorum. Kitabında 60 yazıyor ama imkansız 60 ile rodaj yapmak.

• @omer_ovic
    @omer_ovic 5 месяцев назад

Sigorta ne kadar tuttu.hayirli olsun

•  5 месяцев назад

Teşekkür ederim. Sigortalar uçmuş 3900 TL sigorta tuttu.

• @metinaktan7551
    @metinaktan7551 3 месяца назад

150 civarı olursa satar 170 küsür biraz fazla bence....hayırlı olsun

•  3 месяца назад

Taksit devam ettiği sürece bence çok satar bu motor. Gerçekten kaliteli ve rodajda bile 100 km de 2.4 litre yakıt tüketti. Ben bile inanamadim ama sonuç öyle.

• @metinaktan7551

Hero x pulse'da da kredi kartına vade farksız taksit var.....o motor da az yakıyor...yani sym kalitelidir onu anlıyorum ama 170 fazla tek artısı biraz daha kaliteli olması ve çift kanal abs ama parça işine gelince sym uzun vadede üzebilir

•  3 месяца назад

@metinaktan7551 x pulse ile kiyaslanacak bir motor değil. X pulse daha çok cross motoru gibi duruyor. Parça konusunda ve servis konusunda uzun inceleme videosunda yorum yapacağım.

• @metinaktan7551

siz hero kullanmamış olabilirsiniz, kullanın o zaman daha iyi kıyaslarsınız, ben de sym yi kullanmadım, kullanmak lazım ama gidon sanki fazla geniş gibi geldi bana, bilmiyorum kullanmak lazım anlamak için

•  3 месяца назад

Yakından inceledim x pulse u. Ön amortisörlere koydukları körük görüntüyü yerle bir ediyor. Nht 200 hem görüntü olarak hemde sürüş olarak lastik ebadı konusunda daha başarılı. X pulse un on jantı nht ye göre büyük bu da şehir içi manevra yeteneğini azaltıyor. Gidip Honda Yamaha bayilerini simartacagimiza hero alalım SYM alalım diyorum. Yeter artık bize çektirdikleri. Bir motor için el altindan paralar aksesuar dayatmaları vs yazıktır bu camiaya.

• @oyunageldim219
    @oyunageldim219 5 месяцев назад

Hayırlı uğurlu olsun

•  5 месяцев назад

Sağol teşekkürler

• @alielbasan5973
    @alielbasan5973 Месяц назад

bende sana ozenerek aldım hayırlısıyla

•  Месяц назад +1

Hayırlı olsun hocam. Bu fiyata bu ödeme şartları ile en güzel tercihi yaptın emin olabilirsin.

• @alielbasan5973

coktesekurler

• @alielbasan5973

adx le arasında kalmıstım baktım kulanımı daha keyıflı

•  Месяц назад +1

@alielbasan5973 scooter ile yapabileceğin sınırlı hocam. Ama bu nht ile ister şehir içi gez ister dağ bayır gez. Çok iyi bir tercih olmuş. Allah kaza bela vermesin.

• @4khenaton41
    @4khenaton41 5 месяцев назад

Hayırlı olsun kaç taksit yapılıyor

•  5 месяцев назад

Eyvallah teşekkürler. 169.000 TL 6 taksit yapıyorlar.

• @brokengineer
    @brokengineer 5 месяцев назад

sele konforu nasıl?

•  5 месяцев назад

Gayet güzel tabiyki uzun yol için konfor sele alınıp takılırsa dahada güzel olur. Ben durmadan maksimum 50 km sürdüm rahatsız etmedi rahat diyebilirim.

• @pasateknik8939
    @pasateknik8939 5 месяцев назад

Yakıt ne alemde

•  5 месяцев назад

3-3.5 lt civarı şu anda.

• @promilamca9409
    @promilamca9409 5 месяцев назад

Fiyat 174

•  5 месяцев назад +1

Taksit seçeneği devam ediyorsa bence yine alınacak bir fiyat. Bugün kredi çekseniz en az 30-40 bin faiz alır bankalar. Kredi kartı olup, motor ihtiyacı olup taksitle bu motoru almak çok mantıklı halen.

• @umutkoc7147
    @umutkoc7147 5 месяцев назад

hocam titreşimi nasıl acaba çok rahatsız edici mi ve sizce bununla uzun yola çıkılır mı ve yedek parça vs hakkında bilginiz var mı

•  5 месяцев назад +1

Titreşim yok denecek kadar az hissediliyor. Yedek parça konusunda detaylı uzun inceleme videosunda firmayla görüşüp bilgi vereceğim. Uzun yola çıkılır 110-120 gider rahatlıkla. Su soğutmalı neticede.

• @umutkoc7147
      @umutkoc7147 4 месяца назад

@ Çok teşekkürler uzun inceleme videosunu sabırsızlıkla bekliyorum.

• @ereennn
    @ereennn 5 месяцев назад

Dayı sen berkcan güvene boron yüzünden linç atan kişi değil misin

• @arinshiii
      @arinshiii 4 месяца назад

astra f arka cam rezistans arizasi diye bi videosu var onun yorumlarina bak kral OANSODNDLSJSLSJSLSN

• @Widune
    @Widune 4 месяца назад

Sele yüksekliği ne kadar benim boyum 170 cm . Herodan bana selesi yuksek dkye vaz gectim

•  4 месяца назад

Benim boyunda 1.70 gayet iyi. Ayak ucumla yere değiyorum. Gayet güzel bir sorunum yok.

• @timucinhan5631
    @timucinhan5631 Месяц назад

Adam satarken sana 3 tane yağ filtresi hava filtresi veremiyor sa almayın