Jak wejść w świat FPGA? - Rafał Bartoszak

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 13 сен 2024

Комментарии • 6

  • @pawet936
    @pawet936 2 года назад +2

    Super, że są takie wydarzenia, nie znałem wcześniej bloga Rafała, nie jestem też może taki do fpga, ale te kalkulatory, super sprawa! Swoją drogą prelekcja bardzo dobrze przeprowadzona, moim zdaniem.

  • @eR-MIK
    @eR-MIK 2 года назад +1

    KOMPLETNIE nic nie wiesz o układach programowalnych!
    Słyszałeś o GAL? PALCE?
    JAK ZWYKLE, Internet to STEK BZDUR!

    • @Wda-iw3mi
      @Wda-iw3mi 2 года назад +8

      Człowieku FPGA to jest tak obszerny temat, że raczej trudno w 40min przedstawić to czego ludzie uczą się latami. Według mnie to całkiem dobrze gość opowiada, tak żeby raczej zachęcić innych do zainteresowania się tematem.

    • @eR-MIK
      @eR-MIK 2 года назад +1

      @@Wda-iw3mi Zainteresowanie wynikające z bzdurnych filmów powoduje, że gdy chce się zrobić realny projekt człowiek "odbija się od ściany" tak jak 99% "Arduinowców".
      Nie lepiej kupić dobra książkę niż marnować mózg na interpretację bzdur?

    • @Wda-iw3mi
      @Wda-iw3mi 2 года назад +9

      @@eR-MIK Nie do końca rozumiem co masz na myśli. Dzięki takim jak to nazywasz „bzdurnym filmom” wielu ludzi zaczyna interesować się tematem. Dopiero później zgłębia się dane zagadnienie, jeden film na yt nie nauczy nikogo wszystkiego. Podobnie z arduino, zobaczysz jakiś ciekawy projekt to się nim zainteresujesz, film z działania nie misi być od razu poradnikiem jak go zrobić. Swoją drogą nie rozumiem wyższości książek nad treściami w internecie, tu i tu znaleźć można godne polecenia treści. Btw. Jak widzę, że ktoś nazywa ludzi „arduinowcami” to nie mogę wytrzymać, bo jest to genialna w swojej prostocie platforma, ale widzę, że sporo ludzi uważa ją za czyste zło, bo ich do tej pory ekskluzywna wiedza stała się przystępna dla każdego.

    • @pluszakpluszak5226
      @pluszakpluszak5226 Год назад +2

      Jeżeli taki znawca jesteś to powinieneś wiedzieć, że GAL i PALCE to dinozaury, a tematyka filmu to "jak wejść w świat FPGA" a nie "przegląd przestarzałych technologii, których nikt nie używa"