Історія війни. Пані Буданова з села Львово (Бериславський р-н, Херсонська область)

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 30 сен 2024
  • Документатори ініціативи "Трибунал для путіна" продовжують збирати історії війни, факти воєнних злочинів та інших порушень норм міжнародного гуманітарного права (злочини проти людяності, геноцид).
    «Витіснення - один з захисних механізмів свідомості. Події і спогади, що є важкими для людини, можуть блокуватись і будуть заборонені травмованим для рефлексіі - осмислення, опрацювання. Витіснені спогади можуть навіть згодом замінитись на неправдиві - хибні спогади. І чим більше пройде часу, буде складніше знайти проявлені ознаки травматичного досвіду, дістатись до заблокованих спогадів. Опитування потребує неабиякого терпіння та навичок іі інтерв’юера, аби не поновити страждання людини травматичними спогадами. Але опитувати та документувати справді необхідно, бо іншому випадку ми втратимо можливість відновити справжню картину злочинних дій ворога відносно наших людей і зрештою залишимось під впливом ілюзорних уявлень»,- пояснює кризовий психолог Андрій Фоменко.
    Кропивницька приймальня Української Гельсінської спілки з прав людини надає допомогу постраждалим від війни в рамках Програми "Права людини в дії" за підтримки USAID Ukraine.

Комментарии •