Юліане, дякую за дуже інформативне відео. Схеми візуалізації дуже сильно нагадують найдорожчий район в Таллінні. Таке поєднання старої промислової забудови з новою сучасною житловою і офісною забудовою там, створило неповторний вигляд старої частини міста.
Доброго дня Юліане, дякую за відео. Хочеться дізнатись у вас як у людини з досвідом, яку інфраструктуру саме для юнацтва ви зустрічали закордоном крім скейт-парків?? Куди у Львові ходити шумним, веселим, а інколи буйним підліткам? Не вистачає у Львові простору саме для юнацтва, тому молоде покоління "тусується"у чужих подвірях, підїздах заважаючи жителям. Для дітей є площадки. Для дорослих ресторани Так , лишаються кафе Кінотеатри, прогулянки по парку, але хочеться чогось більш активнішого. Для підлітків лишаються підїзди, подвіря, два маленьких скейт парки на Бандери і біля Івана Федорова, ТРЦ і загалом прогулянки по місту, але хочеться щоб у Львові була , якась інфраструктура , яка би притягувала підлітків з усього міста. Зараз існує і розвивається стрімкими темпами проблема з наркотиками у підлітків. Вони в більшості поширені у районах де немає саме інфраструктури для підлітків(декілька скудних фут-кортів і все), бо для них наркотики є єдиною забавою, тому їх штучно потрібно чимось зайняти, як варіант якісні спорт.вуличні території як приклад по цілій Барселоні вони розкидані і Venice Beach у ЛА дуже круто притягують молодь.
Дуже дякую вам за відео, маю ностальгію за Підзамче так як переїхав в Винники, і мушу часом приїзжати і сидіти з тими пияками біля фонтану що біля станції, Рогатка та Підзамче то мої сльози і спогади юності
Юліане, дякую за відео, дуже цікаво, особливо якщо ти в цьому районі живеш:). На 17 квітня заплановані громадські слухання щодо забудови Алмазінструменту. Чи плануєте ви бути присутнім? Також хвилює 3 питання, які ніяк не були висвітлені у вашому відео. 1. В цілому проект забудови алмазінструменту передбачає, що в збудованих будинках зможе проживати близько 2 тис людей. Планується збудувати 1 дитячий садочок (вбудований). Питання - чи він буде державний чи приватний? Якщо приватний, то проблема з дитсадками в районі, яка є і зараз, стане взагалі катастрофічною 2. Транспортне навантаження. Зранку вул Б. Хмельницького в районі Рогатки стоїть в пробках. У вихідні дні неможливо проїхати в районі Радіоринку і Епіцентру. Як повпливає на трафік додаткових 400-500 автомобілів, які з'являться на все тих же існуючих дорогах разом з новими мешканцями? Крім того не забуваємо, що планується забудова і нафтопереробного заводу, де так розумію, вміститься ще дві тисячі нових мешканців. 3. Школи. Найближчою школою до новобудов є школа №7. Це невелика школа в старому приміщенні. Там всього навчається близько 800 учнів (молодша і старша школи разом) і в класах далеко не по 20 учнів. З заселенням 2000 мешканців скільки додасться школярів? Думаю близько 250-300 якщо не більше. А побудова школи нової чи розширення існуючої так розумію в проекті не передбачені? Знову ж таки - далі забудується нафтопереробний завод, додадуться ще учні. То що в результаті - наші діти матимуть ходити в дві зміни до школи? Думаю ці питання будуть підніматись і на громадських слуханнях, але можливо прокоментуєте і ви? І ще одне - ви в блозі сказали, що туристи будуть заїждати сюди, залишати тут свій транспорт і підніматись на високий замок чи далі вирушати на подорож містом. А де вони його будуть залишати? Тут же в відео ви кажете, що обидві сторони Б. Хмельницького запарковані. Куди дінуться існуючі автомобілі і куди буде діватись транспорт туристів (не кажучи вже про автомобілі нових мешканців, кількість яких разом з забудовою Нафтопереробного буде співрозмірна з кількістю тих людей що вже тут живуть. Чи планується побудова якихось додаткових паркінгів, парковочних місць при ремонтів Б Хмельницького, якісь інші рішення?
В них відповідь проста - девелопери мають будувати, але і змусити ніхто їх не може. Заборонити будувати теж не можуть. За забудову голосують депутати, а депутати до людей відносяться як до біомаси. Мер на це повпливати не може. Серед депутатів купа тих самих девелоперів. А люди давно не віддають дітей поруч, більшість кудись їх возить - тому і затори, от з цього і потрібно починати. Міський транспорт це утопія, хто дітей везе в школу і садок - не буде їх автобусами возити. Більше забудов без шкіл та садків- більші затори.
Добрий день,дуже цікаві ваші відео.Мене турбує одна проблема,хоча вона не стосується архітектури - це запиленість вулиць,навіть відремонтовані вулиці в пилюці ,а після дощу в болоті.І в мене виникає асоціація із "совком".Це,напевно ,тому,що у Львові майже нема газонів.Є таке правило що не повинно бути відкритого грунту.Бо в суху погоду - це пилюка,а в мокру - болото.У Львові навіть в центрі є затоптана земля.Не розумію,чому не роблять газони,це не є дорого.А пил погано впливає на здоровя людей,бо ми дихаєм цим забрудненим повітрям.
-Доброго дня! У мене буде питання не по темі . У мене до Вас таке питання. Чи щось вирішується з львівським сміттєпереробним заводом? Чи ні! Бо час йде, а результату ніякого немає. Чи й далі будемо возити сміття по всій країні? Дякую!
Здається враження ,що команда архітекторів Львову дбає про місто,а не лише про свій карман.Запитання: коли почнуться роботи по канатній дорозі у Дьвові?
Блог супер, лайк поставила, підписалась. Рада за Львів, ридаю за свій Франківськ, бо він відстає років на 30, і наші забудовники несамовито псують місто одинадцятиповерхівками з парковками замість дворів, тому дуже корисние відео, щоб формувати суспільний запит на комфортне міське середовище.
та ну, Франківськ можна обожнювати тільки за центр і за Промприлад. Я в своє болото під назвою Дніпро поверталась зі сльозами і бажанням переїхати у Франківськ
Правильний підхід. Вірно, що врахована в майбутньому можливість дооснащення канаткою. Одразу постає питання - чи не зарано зараз проводити капремонт Хмельницького, адже: 1) будівельна техніка трохи знищить вулицю після ремонту; 2) після реалізації цього комерційно-житлового будівництва вже реалізований проект ремонту вулиці може певним чином не відповідати потребам, а переробляти буде наче нелогічно..?
Погоджуюсь з вами, Юліане. Броварня в Кракові чудова ілюстрація та гідний приклад для "рогатки" та цього району загалом. А коли ще й реалізують ідею з канатною дорогою, то взагалі "мічта" для комфортного проживання і потенційно цікавий та привабливий район для ділової активності.
Добрий день, скажіть будь ласка чи є у вас якась інформація по промислові зоні на вул. Садовій. Чи планується там якійсь роботи, по ревіталізації, не потрібної нікому Радянської промислової зони
Дуже надихнулась цим відео і проєктом реновації Підзамче - хотілось би вірити, що в реалі буде не гірше, ніж на рендері і не через 10 років) А про канатку взагалі не чула, маю надію цей проєкт втілиться у життя!
Круто! Побільше б людей бачили твої відео. І можливо багато хто з інших областей України переїде до Львова, я наприклад активно заохочою переїзжати своїх друзів, тому що місто реально розвивається і це не може не радувати. Вітаю з 2000 підписниками!
круто! порівняння з Польськими містами однозначно дає фрейми в яких може і має поміститися місто лева. в варшавській фабриці горілки не так давно помістився google campus www.campus.co/warsaw/en/ і це дуже круто, бо якби не івенти то можливо мене туди б і не занесло.
Добрий день. Дякую за цікаву та корисну інформацію. Цікавить така тема - чи розробляється у Львові історико-архітектурний опорний план? І взагалі цікавить ваша думка стосовно цієї документації. Чи є європейській досвід в цьому питанні?
Все зводиться до чергової забудови житловим масивом... Але вже краще там, ніж в дворах в притул до інших будинків. Чи на автостоянках, як планують зробити на Пасічній.
Гарна ідея,цікаве втілення,але питання хто буде забудовником. Оскільки львівських забудовників і їхні наміри мерія не може контролювати -є недобра традиція збудувати чергові свічки-багатоповерхівки без врахування інтересів мешканців,а значить зеленого простору. І так,будинки в районі Промислової дуже гарні і вимагають ремонту. Дякую за гарні ідеї
не згадано про проект реконструкції вул. Хмельницького, який розробив ІПР. на схемах ДПТ це також не враховано чомусь. також варто згадати і про НафтоМасловий (чи як він там) завод, про який нещодавно з'явилася інфа.
Про канатку це цiкаво,але,наскiльки я розумiю, iнвестор,якiй хоче зробити в мiстi бiзнесовий проект,маэ щось зробити i для мiста( дорогу,садочок,будь що iнше).Як iз цим питанням?
@@iamfromukraine такі смішні, розкажіть це німцям, італійцям, полякам та чехам у яких підприємства знаходяться у місті і саме туди дуже часто наші люди переїжджають працювати на заробітки. А нам дійсно підприємства непотрібні, ми же круті та гонорові для чого нам «крутити гайки»…
Рогатка - так історичний ареал міста! Але пройшови трішки далі по вул. Новознесенській на Кривчиці, можна попасти в не менш вагомий історичний ареал міста Лева!!! Як би цей мікрорайон, як ви сказали: "Трохи би відмити, почистити", Кривчиці були б не менш привабливими для туристів, так як це є зараз з самим центром міста.... Зробіть окремий блог про Кривчиці....
Доброго дня, пане Юліане. Підсіла на Ваші влоги;)) Власне, почала перегляди саме з цього відео, так як якраз обираємо з чоловіком собі майбутнє житло. Обираємо серед двох варіантів. Один з них - Підзамче (будинок на території алмазінструменту). Про ревіталізацію цього об'єкту почули на Форумі Новобудов і мені дуже сподобалась і ідея, і мізцерозташування, і перспективи розвитку району вцілому (він мені і не реставрований подобається). Але мій чоловік більш практичний і вважає цей район "гнилим" і решта малозвучних епітетів (які тут не бажано писати). Я ж, за його словами, "вірю в рендери", а забудовники в свої прибутки. Тому вся обіцяна низька забудова не буде низькою (бо є приклади такого у Львові), а комфорт району з'явиться лише для наших внуків... Тому скажіть, будь ласка, чи відомі хоч якісь часові рамки: і про оновлення вул.Хмельницького і про славнозвісну канатну дорогу, і про міст через колію і все решта... У відео Ви розказували про детальні генплани цієї території - їх десь можна бачити? І чи є позитивні зрушення в напрямку контролю за забудовниками (щоб обіцяне на візуалізаціях все ж втілювалось)? І ще одне питання щодо багаторівневих парковок - в моїй уяві (в українських реаліях) - це страшні бетонні коробки. А так як вони можуть бути і в житлових районах, не лише поблизу офісів, то чи можуть в нас вони бути красивими? з зеленими зонами на дахах, чи кафе, наприклад?
Доброго дня, теж обираємо собі майбутнє житло. І дуже сподабалась ціна на ці квартири і мізцерозташування) може підемо разом до девелоперів знижку вибивати?
аналогічно! теж би хотілось знати, які шанси в реалі отримати те ж, що на рендері. і через скільки років відносно вказаного терміну введення в експлуатацію це буде
Пане Юліане, щось у вас суцільно агресивні підписники, судячи з коментарів) Особливо мене дивує занепокоєність відсутністю заводів. Я, як мешканка суто індустріального міста, спробую донести кілька істин. 1) Заводи закриваються. І винні в цьому не політики, які "просрали" економіку, а час і відсутність своєчасних оновлень технологій. Коли тут пишуть про те, як працюють заводи в Німеччині чи Чехії, чомусь забувають почитати статистику закритих з них - ревіталізовних зон (взяти хоча б промпарк в Дуйсургу чи Вітковіце в Остраві). А ті, що працюють, вчасно перейшли на щось сучасне. В Швеції зрозуміли, що треба від важкої промисловості переходити до кібернетичної ще в 70х рр! А коли в нас завод обладнання рівня 70-х, де й досі в корні стоїть ручна праця замість автоматизації - такий завод відходить в небуття і це логічний його кінець. 2) Людей замінюють машини. І цей тренд продовжиться. Країні потрібні сучасні заводи і вони є, ніхто не буде закривати заводи, що працюють - але там і людей працюю менше, бо ручна праця мінімізована. 3) Немає спеціалістів. Навіть деякі країни ЄС анонсували список затребуваних професій і серед них суцільні токарі, слюсарі тощо. Ви знаєте багато молоді, які з гордістю йдуть в ПТУ, як свідомий вибір? Та і взагалі людей цих професій, хто пишається своїм вибором? Такі безсумнівно є, фанати своєї справи, це чудово, але частіше люди йдуть в робочі професії не особливо їх вибираючи чи маючи хист. Бо там і фізику треба знати, і механіку, і, прости господи, сопромат. Тому хороших спеціалістів мало, а додає цього і відношення суспільства до цих професій як до чогось другосортного. 4) Немає контрактів. Є ряд заводів які працювали виключно в умовах планової економіки. Союз розпався, заводи продовжували працювати тільки по держзамовленню. Це означає, що самі вони не мають права шукати клієнтів, тільки очікувати якісь міжнародні контракти від держави. Не секрет, на яку державу було зав'язано більшість контрактів до 2014 року і чому це пізнало крах. Коротше, не ностальгуйте по заводах. Майбутнє за "креативними містами" і нішами, де нас не зможуть замінити машини)
Справжні політична діяльність - побудувати новий квартал, відстебнути бабла архітектуру щоб він його піарив, а люди які не зі Львова пишуть хвалебні коментарі. Коли будуть відео про реставрацію шкіл, Будівництво садочків і зон рекреації які будуть не комерційними?
так, місто відвело ділянки в Рясному 2 та на Сигнівці. Вони запроектовані для будівництва технопарків , які значно дієвіші по своїй технології ніж радянські зразки
Классный современный проект! Таких зон отчуждения полным полно в стране, давно пора их "причесывать". Пускай проект осуществляется и подает пример другим городам Украины 😌
Дійсно , для чого крутити гайки у Львові... Коли можна збирати клубніку ( вибачте, трускавку) в Польщі, підмивати задниці в Італії , бути різноробом в Чехії ... Гайки нехай крутять німці... А ми в місті Лева будемо пити каву...
@@vasyl.vasylchuk працювати на конвеєрі стоячи цілий день за 250$ зарплати...?? Таких "інвесторів треба гнати " в шию".. А якщо ви не згодні , можете на місяць піти попрацювати на "ф- куру"
@@romanfedun577 ну як бачите не стоїть черга з інвесторів, щоб збудувати в цьому районі щось. Ну і відкрию вам секрет, на більшості заводів платять приблизно середню зарплату по країні.(Це я про простого робітника) А у нас середня якраз і є 300€
Ага, мати один із найліпших і найбільших технічних університетів країни і казати що львів'яни не будуть крутити гайки. Ну да, випускники політеху мають їхати в Дніпро певно гайки крутити з вашої точки зору? Особисто я, випускник механіко-машинобудівного інституту політеху через відсутність легкої промисловості, роботи і внятних зарплат у Львові мусив пертись до Києва, хоча, власне, з радістю лишився би у Львові, за можливості.
@@CHAPLINSKYVLOG суть не в тому хто розвалив, а в вашому висловлюванні. "Я сумніваюсь що Львів'яни будуть крутити гайки", не дуже коректно звучить. Я б, навіть, сказав - по-снобістськи. Мені подобаються ваші влоги і ідеї котрі ви доводите до суспільства. Урбаністика стала мені цікава якраз завдяки вашому каналу. Проте я особисто вважаю неправильним топити проти розвитку легкої промисловості, котра не погіршуватиме якість життя у місті.
Естественно , они не пойдут на заводы незалежной (как при СССР) и крутить там гайки за 7000 грн, они поедут на зароботки в Чехию, Польшу и там уже будут вкалывать на заводах за 1 тыс у е.
А я і не знав, що Львів так піднявся економічно, що і заводів не треба. Чого не зробиш заради бабла, навіть рідне місто продаш, не для львів'ян місто уже, а для туристів, все для туристів, все ради бабла.
Michel Ger На момент закриття на територii працювало 56орендарiв, в яких по декiлька чоловiк мали хоч якусь роботу i кусок хлiба. Всiх з територii розiгнали i будуть будувати мурашники...
Я б не був таким категоричним, місто не продавало жодної ділянки промислового призначення, а організувало Рясне та Сигнівку під розвиток промпарків. Заводи, які були приватизовані протягом перших 20 років незалежності продавало не місто. Щодо туризму то в цій галузі працює понад 30 тисяч львів"ян, і це сфера, в якій крутяться не менші гроші, ніж в багатьох промислових містах України в галузі промисловості.
Львів' яни крутити гайки не будуть . Майбутні львів'яни не будуть мати змоги віддати дітей в дитсадки та школи у свому мікрорайоні та кому за це подякувати... На кого і для чого розрахований цей гнилий PR ? Наступник Садового ??? Стиль локшини на вуха ідентичний !!!
Дуже цікаве і змістовне відео! Приємно бачити, що наше місто розвивається в такому напрямку.
Дякую. Дуже крутий і доступно пояснений контент
Пане Юліане дуже Вам вдячний що висвітлюєте життя всіх районів міста! Підзамче/Рогатка чекає на Ваше повернення додому!!! 👏 👏 👏 😍
Юліане, дякую за дуже інформативне відео. Схеми візуалізації дуже сильно нагадують найдорожчий район в Таллінні. Таке поєднання старої промислової забудови з новою сучасною житловою і офісною забудовою там, створило неповторний вигляд старої частини міста.
Хочу Вже! Дякую Юліане!
Розкажіть більше про 'пробиті вікна', що з ними роблять, і що варто робити та як. Дякую.
Доброго дня Юліане, дякую за відео. Хочеться дізнатись у вас як у людини з досвідом, яку інфраструктуру саме для юнацтва ви зустрічали закордоном крім скейт-парків?? Куди у Львові ходити шумним, веселим, а інколи буйним підліткам? Не вистачає у Львові простору саме для юнацтва, тому молоде покоління "тусується"у чужих подвірях, підїздах заважаючи жителям. Для дітей є площадки. Для дорослих ресторани
Так , лишаються кафе Кінотеатри, прогулянки по парку, але хочеться чогось більш активнішого. Для підлітків лишаються підїзди, подвіря, два маленьких скейт парки на Бандери і біля Івана Федорова, ТРЦ і загалом прогулянки по місту, але хочеться щоб у Львові була , якась інфраструктура , яка би притягувала підлітків з усього міста. Зараз існує і розвивається стрімкими темпами проблема з наркотиками у підлітків. Вони в більшості поширені у районах де немає саме інфраструктури для підлітків(декілька скудних фут-кортів і все), бо для них наркотики є єдиною забавою, тому їх штучно потрібно чимось зайняти, як варіант якісні спорт.вуличні території як приклад по цілій Барселоні вони розкидані і Venice Beach у ЛА дуже круто притягують молодь.
тема детских площадок интересна, нужно разрушать миф про ярко-кислотные детские площадки
На валах є скейт-парт. По Шевченкові скачуть.
Дуже дякую вам за відео, маю ностальгію за Підзамче так як переїхав в Винники, і мушу часом приїзжати і сидіти з тими пияками біля фонтану що біля станції, Рогатка та Підзамче то мої сльози і спогади юності
Юліане, дякую за відео, дуже цікаво, особливо якщо ти в цьому районі живеш:). На 17 квітня заплановані громадські слухання щодо забудови Алмазінструменту. Чи плануєте ви бути присутнім? Також хвилює 3 питання, які ніяк не були висвітлені у вашому відео.
1. В цілому проект забудови алмазінструменту передбачає, що в збудованих будинках зможе проживати близько 2 тис людей. Планується збудувати 1 дитячий садочок (вбудований). Питання - чи він буде державний чи приватний? Якщо приватний, то проблема з дитсадками в районі, яка є і зараз, стане взагалі катастрофічною
2. Транспортне навантаження. Зранку вул Б. Хмельницького в районі Рогатки стоїть в пробках. У вихідні дні неможливо проїхати в районі Радіоринку і Епіцентру. Як повпливає на трафік додаткових 400-500 автомобілів, які з'являться на все тих же існуючих дорогах разом з новими мешканцями? Крім того не забуваємо, що планується забудова і нафтопереробного заводу, де так розумію, вміститься ще дві тисячі нових мешканців.
3. Школи. Найближчою школою до новобудов є школа №7. Це невелика школа в старому приміщенні. Там всього навчається близько 800 учнів (молодша і старша школи разом) і в класах далеко не по 20 учнів. З заселенням 2000 мешканців скільки додасться школярів? Думаю близько 250-300 якщо не більше. А побудова школи нової чи розширення існуючої так розумію в проекті не передбачені? Знову ж таки - далі забудується нафтопереробний завод, додадуться ще учні. То що в результаті - наші діти матимуть ходити в дві зміни до школи?
Думаю ці питання будуть підніматись і на громадських слуханнях, але можливо прокоментуєте і ви?
І ще одне - ви в блозі сказали, що туристи будуть заїждати сюди, залишати тут свій транспорт і підніматись на високий замок чи далі вирушати на подорож містом. А де вони його будуть залишати? Тут же в відео ви кажете, що обидві сторони Б. Хмельницького запарковані. Куди дінуться існуючі автомобілі і куди буде діватись транспорт туристів (не кажучи вже про автомобілі нових мешканців, кількість яких разом з забудовою Нафтопереробного буде співрозмірна з кількістю тих людей що вже тут живуть. Чи планується побудова якихось додаткових паркінгів, парковочних місць при ремонтів Б Хмельницького, якісь інші рішення?
Андрій Коваленко 8
В них відповідь проста - девелопери мають будувати, але і змусити ніхто їх не може. Заборонити будувати теж не можуть. За забудову голосують депутати, а депутати до людей відносяться як до біомаси. Мер на це повпливати не може. Серед депутатів купа тих самих девелоперів. А люди давно не віддають дітей поруч, більшість кудись їх возить - тому і затори, от з цього і потрібно починати. Міський транспорт це утопія, хто дітей везе в школу і садок - не буде їх автобусами возити. Більше забудов без шкіл та садків- більші затори.
Канатна дорога супер ідея
Добрий день,дуже цікаві ваші відео.Мене турбує одна проблема,хоча вона не стосується архітектури - це запиленість вулиць,навіть відремонтовані вулиці в пилюці ,а після дощу в болоті.І в мене виникає асоціація із "совком".Це,напевно ,тому,що у Львові майже нема газонів.Є таке правило що не повинно бути відкритого грунту.Бо в суху погоду - це пилюка,а в мокру - болото.У Львові навіть в центрі є затоптана земля.Не розумію,чому не роблять газони,це не є дорого.А пил погано впливає на здоровя людей,бо ми дихаєм цим забрудненим повітрям.
Для чого ви просите залишати коментарі,якщо на них не відповідаєте?
Дякую
В новому блозі є відповіді на питання
Щоб рейтинг зростав.
-Доброго дня! У мене буде питання не по темі . У мене до Вас таке питання. Чи щось вирішується з львівським сміттєпереробним заводом? Чи ні! Бо час йде, а результату ніякого немає. Чи й далі будемо возити сміття по всій країні? Дякую!
Здається враження ,що команда архітекторів Львову дбає про місто,а не лише про свій карман.Запитання: коли почнуться роботи по канатній дорозі у Дьвові?
Мав честь, разом зі своїм керівником Дубиком Юрієм працювати над відновленням вхідної групи та адміністративної будівлі.
очень круто, как же хочется чтоб и в Киеве главный архитектор был таким же
Блог супер, лайк поставила, підписалась. Рада за Львів, ридаю за свій Франківськ, бо він відстає років на 30, і наші забудовники несамовито псують місто одинадцятиповерхівками з парковками замість дворів, тому дуже корисние відео, щоб формувати суспільний запит на комфортне міське середовище.
та ну, Франківськ можна обожнювати тільки за центр і за Промприлад. Я в своє болото під назвою Дніпро поверталась зі сльозами і бажанням переїхати у Франківськ
Не ридайте, переїжджайте до нас і буде вам щастя)
Правильний підхід.
Вірно, що врахована в майбутньому можливість дооснащення канаткою.
Одразу постає питання - чи не зарано зараз проводити капремонт Хмельницького, адже:
1) будівельна техніка трохи знищить вулицю після ремонту;
2) після реалізації цього комерційно-житлового будівництва вже реалізований проект ремонту вулиці може певним чином не відповідати потребам, а переробляти буде наче нелогічно..?
Погоджуюсь з вами, Юліане. Броварня в Кракові чудова ілюстрація та гідний приклад для "рогатки" та цього району загалом. А коли ще й реалізують ідею з канатною дорогою, то взагалі "мічта" для комфортного проживання і потенційно цікавий та привабливий район для ділової активності.
Добрий день, скажіть будь ласка чи є у вас якась інформація по промислові зоні на вул. Садовій. Чи планується там якійсь роботи, по ревіталізації, не потрібної нікому Радянської промислової зони
Вова Бренич
уважаю за інтерес до району
Дуже люблю цей район. Одна із перлин Львова.
Хто буде будувати канатну дорогу? Розкажіть про неї детальніше, будь ласка.
На мою думку, не завадило б ще багатоповерховий паркінг побудувати біля станції канатної дороги
Абсолютно вірно
@@CHAPLINSKYVLOG в якому році можуть розпочатися роботи по канатній дорозі?
Коли Курмановича будуть ремонтувати? Там є ями метр на метр на півметра глибини!!!
Район недооцінений сто процентів, але потенціал шалений.
Дуже надихнулась цим відео і проєктом реновації Підзамче - хотілось би вірити, що в реалі буде не гірше, ніж на рендері і не через 10 років) А про канатку взагалі не чула, маю надію цей проєкт втілиться у життя!
Круто! Побільше б людей бачили твої відео. І можливо багато хто з інших областей України переїде до Львова, я наприклад активно заохочою переїзжати своїх друзів, тому що місто реально розвивається і це не може не радувати. Вітаю з 2000 підписниками!
Цікаво на скіки років Ріел затримає будівництво цього обєкту.... усі попередні як правило 1-2 роки прострочують.
круто! порівняння з Польськими містами однозначно дає фрейми в яких може і має поміститися місто лева. в варшавській фабриці горілки не так давно помістився google campus www.campus.co/warsaw/en/ і це дуже круто, бо якби не івенти то можливо мене туди б і не занесло.
Дуже цікаво) з мене підписка)
Добрий день. Дякую за цікаву та корисну інформацію. Цікавить така тема - чи розробляється у Львові історико-архітектурний опорний план? І взагалі цікавить ваша думка стосовно цієї документації. Чи є європейській досвід в цьому питанні?
Все зводиться до чергової забудови житловим масивом... Але вже краще там, ніж в дворах в притул до інших будинків. Чи на автостоянках, як планують зробити на Пасічній.
Гарна ідея,цікаве втілення,але питання хто буде забудовником.
Оскільки львівських забудовників і їхні наміри мерія не може контролювати -є недобра традиція збудувати чергові свічки-багатоповерхівки без врахування інтересів мешканців,а значить зеленого простору.
І так,будинки в районі Промислової дуже гарні і вимагають ремонту.
Дякую за гарні ідеї
Забудовник Ріел....
Лайк лайк лайк
не згадано про проект реконструкції вул. Хмельницького, який розробив ІПР.
на схемах ДПТ це також не враховано чомусь.
також варто згадати і про НафтоМасловий (чи як він там) завод, про який нещодавно з'явилася інфа.
На словах та проекти, виглядають дуже класно. Сподіваюсь Вам вдасться реалізувати цей проект.
Про канатку це цiкаво,але,наскiльки я розумiю, iнвестор,якiй хоче зробити в мiстi бiзнесовий проект,маэ щось зробити i для мiста( дорогу,садочок,будь що iнше).Як iз цим питанням?
Так, мевестиційний проект буде розглядатися на сесії міської ради і обовязково буде оприлюднено предмет інвест угоди
Заказуха якогоїсь БК?
Хоча погоджуюсь потрібно щось робити
До чого тут "заказуха БК" якщо ідеться про розвиток громадського простору і загалом планування цілого району.
А кто же будет крутить гайки ?
китайци крутять
Крутять за містом, за окружною дорогою. А в межах міста цей весь бардак з фабрик і заводів, не ефективних, треба переосмислювати.
@@iamfromukraine такі смішні, розкажіть це німцям, італійцям, полякам та чехам у яких підприємства знаходяться у місті і саме туди дуже часто наші люди переїжджають працювати на заробітки. А нам дійсно підприємства непотрібні, ми же круті та гонорові для чого нам «крутити гайки»…
S- Grey Ви в Італії хоч були?
S- Grey а по друге я не кажу що нам не треба підприємств, як можна було це зрозуміти з мого речення?
Рогатка - так історичний ареал міста! Але пройшови трішки далі по вул. Новознесенській на Кривчиці, можна попасти в не менш вагомий історичний ареал міста Лева!!! Як би цей мікрорайон, як ви сказали: "Трохи би відмити, почистити", Кривчиці були б не менш привабливими для туристів, так як це є зараз з самим центром міста.... Зробіть окремий блог про Кривчиці....
Доброго дня, пане Юліане. Підсіла на Ваші влоги;)) Власне, почала перегляди саме з цього відео, так як якраз обираємо з чоловіком собі майбутнє житло. Обираємо серед двох варіантів. Один з них - Підзамче (будинок на території алмазінструменту). Про ревіталізацію цього об'єкту почули на Форумі Новобудов і мені дуже сподобалась і ідея, і мізцерозташування, і перспективи розвитку району вцілому (він мені і не реставрований подобається). Але мій чоловік більш практичний і вважає цей район "гнилим" і решта малозвучних епітетів (які тут не бажано писати). Я ж, за його словами, "вірю в рендери", а забудовники в свої прибутки. Тому вся обіцяна низька забудова не буде низькою (бо є приклади такого у Львові), а комфорт району з'явиться лише для наших внуків... Тому скажіть, будь ласка, чи відомі хоч якісь часові рамки: і про оновлення вул.Хмельницького і про славнозвісну канатну дорогу, і про міст через колію і все решта... У відео Ви розказували про детальні генплани цієї території - їх десь можна бачити? І чи є позитивні зрушення в напрямку контролю за забудовниками (щоб обіцяне на візуалізаціях все ж втілювалось)? І ще одне питання щодо багаторівневих парковок - в моїй уяві (в українських реаліях) - це страшні бетонні коробки. А так як вони можуть бути і в житлових районах, не лише поблизу офісів, то чи можуть в нас вони бути красивими? з зеленими зонами на дахах, чи кафе, наприклад?
Доброго дня, теж обираємо собі майбутнє житло. І дуже сподабалась ціна на ці квартири і мізцерозташування)
може підемо разом до девелоперів знижку вибивати?
аналогічно! теж би хотілось знати, які шанси в реалі отримати те ж, що на рендері. і через скільки років відносно вказаного терміну введення в експлуатацію це буде
6:40 візуалізатор - таємний фанат (пєту)шарія?😀 (я про червону кульку, що кидається в очі)
Виглядає як заказуха Ріелу)
Залишити авто.....???? Де.... потрібно там збудувати було б багаторівневу парковку.....
Почавши дивитися ваш влог і неможливо зупинитися!
Пане Юліане, щось у вас суцільно агресивні підписники, судячи з коментарів) Особливо мене дивує занепокоєність відсутністю заводів.
Я, як мешканка суто індустріального міста, спробую донести кілька істин.
1) Заводи закриваються. І винні в цьому не політики, які "просрали" економіку, а час і відсутність своєчасних оновлень технологій. Коли тут пишуть про те, як працюють заводи в Німеччині чи Чехії, чомусь забувають почитати статистику закритих з них - ревіталізовних зон (взяти хоча б промпарк в Дуйсургу чи Вітковіце в Остраві). А ті, що працюють, вчасно перейшли на щось сучасне. В Швеції зрозуміли, що треба від важкої промисловості переходити до кібернетичної ще в 70х рр! А коли в нас завод обладнання рівня 70-х, де й досі в корні стоїть ручна праця замість автоматизації - такий завод відходить в небуття і це логічний його кінець.
2) Людей замінюють машини. І цей тренд продовжиться. Країні потрібні сучасні заводи і вони є, ніхто не буде закривати заводи, що працюють - але там і людей працюю менше, бо ручна праця мінімізована.
3) Немає спеціалістів. Навіть деякі країни ЄС анонсували список затребуваних професій і серед них суцільні токарі, слюсарі тощо. Ви знаєте багато молоді, які з гордістю йдуть в ПТУ, як свідомий вибір? Та і взагалі людей цих професій, хто пишається своїм вибором? Такі безсумнівно є, фанати своєї справи, це чудово, але частіше люди йдуть в робочі професії не особливо їх вибираючи чи маючи хист. Бо там і фізику треба знати, і механіку, і, прости господи, сопромат. Тому хороших спеціалістів мало, а додає цього і відношення суспільства до цих професій як до чогось другосортного.
4) Немає контрактів. Є ряд заводів які працювали виключно в умовах планової економіки. Союз розпався, заводи продовжували працювати тільки по держзамовленню. Це означає, що самі вони не мають права шукати клієнтів, тільки очікувати якісь міжнародні контракти від держави. Не секрет, на яку державу було зав'язано більшість контрактів до 2014 року і чому це пізнало крах.
Коротше, не ностальгуйте по заводах. Майбутнє за "креативними містами" і нішами, де нас не зможуть замінити машини)
Справжні політична діяльність - побудувати новий квартал, відстебнути бабла архітектуру щоб він його піарив, а люди які не зі Львова пишуть хвалебні коментарі. Коли будуть відео про реставрацію шкіл, Будівництво садочків і зон рекреації які будуть не комерційними?
А хоч одну промзону в регiонi збудувати слабо?
Індустріальний парк в Рясному до 6000 робочих місць, планують збудувати
так, місто відвело ділянки в Рясному 2 та на Сигнівці. Вони запроектовані для будівництва технопарків , які значно дієвіші по своїй технології ніж радянські зразки
Пане Юліан, на мера будете балотуватися? :)
Хай Бог боронить, то школа Задового.
15:16 Львівська Иліта
Классный современный проект! Таких зон отчуждения полным полно в стране, давно пора их "причесывать". Пускай проект осуществляется и подает пример другим городам Украины 😌
+
чекаю влог із FESTами))
++
Порожняк
Дійсно , для чого крутити гайки у Львові... Коли можна збирати клубніку ( вибачте, трускавку) в Польщі, підмивати задниці в Італії , бути різноробом в Чехії ...
Гайки нехай крутять німці... А ми в місті Лева будемо пити каву...
На "фуджі" вирішили не розширятися бо не вистачає робітників. Тому так, для наших простіше "трускавки"
@@vasyl.vasylchuk працювати на конвеєрі стоячи цілий день за 250$ зарплати...?? Таких "інвесторів треба гнати " в шию".. А якщо ви не згодні , можете на місяць піти попрацювати на "ф- куру"
@@romanfedun577 ну як бачите не стоїть черга з інвесторів, щоб збудувати в цьому районі щось. Ну і відкрию вам секрет, на більшості заводів платять приблизно середню зарплату по країні.(Це я про простого робітника) А у нас середня якраз і є 300€
@@romanfedun577 В світі всі борються за інвесторів, тільки такі комуняки як ти і чиновники/хабарники проти.
@@vasyl.vasylchuk не робітників не вистарчає, а жадність заважає підвищити заробітню плату.
Ага, мати один із найліпших і найбільших технічних університетів країни і казати що львів'яни не будуть крутити гайки. Ну да, випускники політеху мають їхати в Дніпро певно гайки крутити з вашої точки зору? Особисто я, випускник механіко-машинобудівного інституту політеху через відсутність легкої промисловості, роботи і внятних зарплат у Львові мусив пертись до Києва, хоча, власне, з радістю лишився би у Львові, за можливості.
І хто вам заваджає крутити гайки у Львові? Може це я заводи розвалив в 90-Х?
@@CHAPLINSKYVLOG суть не в тому хто розвалив, а в вашому висловлюванні. "Я сумніваюсь що Львів'яни будуть крутити гайки", не дуже коректно звучить. Я б, навіть, сказав - по-снобістськи. Мені подобаються ваші влоги і ідеї котрі ви доводите до суспільства. Урбаністика стала мені цікава якраз завдяки вашому каналу. Проте я особисто вважаю неправильним топити проти розвитку легкої промисловості, котра не погіршуватиме якість життя у місті.
Естественно , они не пойдут на заводы незалежной (как при СССР) и крутить там гайки за 7000 грн, они поедут на зароботки в Чехию, Польшу и там уже будут вкалывать на заводах за 1 тыс у е.
А я і не знав, що Львів так піднявся економічно, що і заводів не треба. Чого не зробиш заради бабла, навіть рідне місто продаш, не для львів'ян місто уже, а для туристів, все для туристів, все ради бабла.
Michel Ger На момент закриття на територii працювало 56орендарiв, в яких по декiлька чоловiк мали хоч якусь роботу i кусок хлiба. Всiх з територii розiгнали i будуть будувати мурашники...
Я б не був таким категоричним, місто не продавало жодної ділянки промислового призначення, а організувало Рясне та Сигнівку під розвиток промпарків. Заводи, які були приватизовані протягом перших 20 років незалежності продавало не місто. Щодо туризму то в цій галузі працює понад 30 тисяч львів"ян, і це сфера, в якій крутяться не менші гроші, ніж в багатьох промислових містах України в галузі промисловості.
"... за ціною трамваю" по канатній дорозі))), тобто коли відкриють каНатку очікуйте підняття тарифів на електротранспорт )))
гиги
ruclips.net/video/fSKemKlVLSk/видео.html насолода)
я один я русский в Украине
Поменяй труси не о чем!
Львів' яни крутити гайки не будуть . Майбутні львів'яни не будуть мати змоги віддати дітей в дитсадки та школи у свому мікрорайоні та кому за це подякувати... На кого і для чого розрахований цей гнилий PR ? Наступник Садового ??? Стиль локшини на вуха ідентичний !!!
Я живу біля Алмазки, якщо виділяєте мені жил площу там, то я за)
Тільки уявіть їздити на роботу/навчання канатною дорогою.
Дуже нудно розповідаєш. Ідея відео цікава, але подача - лайно. Сорян за критику.
+