Mistrzostwa SG w Siatkówce Plażowej 2024 Przemyśl

• Trzydniowe zmagania zakończyły się dzisiaj (13 czerwca).
    W meczach o trzecie miejsce zagrały drużyny:
    Kobiety: Podlaski OSG vs Warmińsko-Mazurski OSG
    Mężczyźni: Podlaski OSG vs Bieszczadzki OSG
    W kategorii kobiet na trzecim miejscu podium stanęły reprezentantki Warmińsko-Mazurskiego OSG, wygrywając mecz z zawodniczkami z Podlasia rezultatem 2:0. Z kolei brązowy medal w kategorii mężczyzn zdobył zespół Podlaskiego OSG, pokonując drużynę z Podkarpacia wynikiem 2:0.
    W finałowych rozgrywkach zagrały drużyny:
    Kobiety: Bieszczadzki OSG vs Morski OSG
    Mężczyźni: Nadbużański OSG vs Warmińsko-Mazurski OSG
    Po zaciętej walce, na pierwszym miejscu podium w kategorii kobiet stanęły reprezentantki Bieszczadzkiego OSG pokonując zespół Morskiego OSG wynikiem 2:1. Mistrzami SG w Siatkówce Plażowej zostali zawodnicy Nadbużańskiego OSG pokonując zespół z Warmii i Mazur wynikiem 2:0.
    Kolejne miejsca w poszczególnych klasyfikacjach zajęły zespoły: Kobiety: 4.Podlaski OSG, 5. Karpacki OSG, 6. Nadbużański OSG, 7. Nadwiślański OSG, Mężczyźni: 4. Bieszczadzki OSG, 5. Nadwiślański OSG, 6. Karpacki OSG, 7. Śląski OSG, 8. Morski OSG.