Міні ДБЖ ( UPS) для безперебійного живлення роутера, модема , оптичного термінала .

Поделиться
HTML-код
  • Опубликовано: 23 окт 2024

Комментарии • 22

  • @Alex_E
    @Alex_E Год назад

    У китайців є ще DU-2S25 у форм-факторі блока живлення від роутера, має перемикач 5/9/12В, всередині два акумулятора 18650 і має роз'єм для підключення додаткового зовнішнього акумулятора, ціна ~14$. Або UPS-1512 і DL-181, на один знімний акумулятор 18650. Можна на кожен пристрій поставити своє ДБЖ, замість рідних БЖ.

    • @Vitaliy.V.
      @Vitaliy.V.  Год назад

      Дякую за інфу , вже читаю про цей пристрій , цікавий варіант.

  • @vlad7041
    @vlad7041 Месяц назад

    Отримав тей що менший, блоки від моїх роуторів не підходять, плюсовий штирь в безпепебійнику товстий і не влазить в штекер від роутера

  • @nataliyahorbachova9953
    @nataliyahorbachova9953 4 месяца назад

    Як 1018 підключити до роутера?

  • @Andrey_Kirich
    @Andrey_Kirich Год назад

    Наверное уже 101 обзор этой поделки :)
    Как по мне то такое, очень уж слабенький, плюс РоЕ пассивное и низковольтное.

    • @Vitaliy.V.
      @Vitaliy.V.  Год назад

      Роутер і оптичний термінал до 8 годин працює , в більшості випадків цього достатньо а так да якщо холодильник підключати то слабенький))))

    • @Andrey_Kirich
      @Andrey_Kirich Год назад

      @@Vitaliy.V. Ну почему сразу холодильник, есть ещё куча вариантов. Например у меня точка доступа питается от РоЕ, а роутер от 12 вольт, при этом бп у него 2А, понятно что потребляет меньше, но тем не менее. РоЕ стандарт 48-55 вольт, с классами потребления, здесь этого нет.
      Кроме того, например у меня стоит мини пк от 12 вольт и дисковое хранилище, тоже 12 вольт, вроде удобно, но такой ибп не вытянет. И это я ещё далёк в пути до холодильника :)
      Ну а если серьёзно, то как по мне если только для роутера, то он даже излишен, большая часть цены ушла в фишки которые реально не нужны, а не в ёмкость батареи.
      Кроме того, насколько я помню, в нем нет 10400мАч, а даже это всего около 38Втч и значит если у вас роутер и терминал работают около 8 часов, значит это что-то ну очень малопотребляющее, в сумме берущее всего около 4Вт.

    • @Alex_E
      @Alex_E Год назад

      @@Andrey_Kirich DC1018P/DC1036P це чудові ДБЖ, купив, під'єднав і забув. Або DU-2S25, UPS-1512, DL-181, якщо хочеться зекономити і немає бажання переплачувати за фішки. Якщо знаєте кращі готові ДБЖ для малопотужного обладнання, напишіть.
      Зарядка акумулятора від 0% до 100% за ~2,5-3 години у DC1036P.
      Присутні майже всі поширені напруги.
      Непотрібно думати про зовнішній блок живлення, як у DCP-018W. До якого ще потрібно купити блок живлення 9В 2А, якщо дома такого немає.
      По поводу ємності акумулятора, то тут у китайців лотерея для будь-якої техніки, якщо вона не фірмова. Комусь попадається 8800mAh, а комусь 10400mAh. На 18W моделях я не бачив повідомлень що поставили 8800mAh, замість заявлених 10400mAh, таке траплялося з 36W моделями.
      Для всяких MiniPC, на AliExpress є DCP60W/DCP100W/DCP120W. У китайців багато різних моделей mini ups, з різними параметрами і потужностями.

    • @Andrey_Kirich
      @Andrey_Kirich Год назад

      @@Alex_E я решал подобную проблему сначала в начале и середине нулевых, когда производил низковольтные ибп для коммутаторов локальной сети, причём некоторые даже питались через РоЕ и имели на выходе 5, 9 и 12 вольт.
      Потом в 2014 выложил статью где показал как переделать в ибп почти любой блок питания, потом совсем недавно обновил статью, показав более мощный вариант, вот на днях будет обзор новой версии платы-адаптера.
      Мне лично понравились мелкие платки под литиевые аккумуляторы, но у них есть баг, автостарт после отключения по переразряду.

    • @Alex_E
      @Alex_E Год назад

      @@Andrey_Kirich різні DIY плати, це шлях джедаїв. Більшості потрібні готові закінчені прилади, купив, під'єднав, забув. Цей ДБЖ став таким популярним, тому що це повністю готовий автономний прилад, який покриває 99% потреб в резервному живленні малопотужного обладнання. Навіть з графіками 4/4, наче спеціально під наші умови розроблявся.
      ДБЖ інших моделей мають малу ємність акумулятора, довго заряджаються, не мають стабілізації вихідної напруги при роботі від акумулятора, або потрібен зовнішній БЖ відповідної потужності, який не завжди є вдома.