"Сорочинський ярмарок" для мене -- це найулюбленіший з усіх новорічних інтерівських продуктів) Звісно, дорослий мозок інакше б сприймав мюзикл, але коли він вийшов, мені було 12 років. Дитиною я полюбила в ньому все, що хоч якось нагадувало чи стосувалося України --українське село, кілька пісень українською, багато акторів українського походження (окрім Федорцова, який і грає москаля, та Гальцева), дикий суржик, де можна було виокремити цілі українські фрази. Так, зараз це виглядає дико, але тоді я раділа, що хоч в чомусь на екрані можу побачити Україну, а це, на хвилинку, було ще навіть до Помаранчевої революцї, тому вже само по собі було чимось майже нереальним. Саме тому дивлюся мюзикл і зараз із теплотою і певною ностальгією, хоча повернення в ті часи не хочу ні за які гроші) Тому просто дякую за відео)
Погоджусь, "Сорочинський ярмарок", на відміну від інших тогочасних мюзиклів, так Україну не висміював, не показував велич та перевагу росії. Зрозуміло, що тема "братських народів" все одно присутня, і цей момент переважаючої рос.мови, але хоча б головні герої українці
Його знімали в мене в місті Переяслав, в музеї Під відкритим небом, ми там навіть в ролі масовки бігали дітьми. за це на той час по 20 грн давали за день)
Це не «якась водойма», як сказав автор відео, а річка Дніпро (Канівське водосховище) поблизу міста Переяслав. Більшість локацій також знято в музеї просто неба в Переяславі.
Якби там не було, чудові раніше були часи.. Дитинство було класне і новий рік справді був особливим святом.. Зараз дивлюсь огляди і плачу.. Така ностальгія.. Збиралися всією сім'єю і дивилися ці всі новорічні мюзикли. І так добре було..всі живі, здорові і щасливі... Шкода, що зараз у дітей немає такого вайбу і безтурботного дитинства... 😔
Коли вийшов цей мюзикл,то мені тоді було 12 років,всі пісні мені дуже подобалися.На той час для мене були самими улюбленими мюзиклами про Диканьку і про Ярмарку.Коли виросла і почалася війна,зовсім іншими очима на все це дивишся.Але є ностільгія за дитинством,бо тоді жила в світі без війни,і думка незакрадувалася,що почнеться весь цей жах.
@@Neonila1991 колись був типу жарт: " коли ми народилися - розвалився союз, коли йшли до школи - була фінансова криза ( з Росії до нас прийшла, так як наші економіки були зав'язані), на дитинство припав перший майдан з Помаранчевою революцією, коли закінчували школу - вже була світова фінансова криза". На закінчення університету - майдан, АТО. Пізніше коронавірус, далі - повномасштабна війна... Весело живемо.
Було б добре все ж таки і від автора почути думки, чи є в мюзиклі пропаганда, чи це просто добротний твір, коли ми ще не знали, що сусіди хочуть нас вбити.
Це просто мюзикл з зірками того часу, а те, що тоді зірки рф і наші були однаковими то факт, а не пропаганда. Можуть бути тригерні фрази. Пропогандою деякі вважають і поєднання 3-х кольорів
@@Bmtab Тоді пропоганда це абсолютно все. Поріднені стосунки з росіянами це факт, у багатьох українців є родичі в рф, прямо зараз в частині областей домінує рос мова у побуті, тож сказати, що спеціально ілюстрували таку картину я не можу, бо вона такою і була.
А я додав під вашим коментом восьму подобайку, перетворивши чудесну сімку у половинку символа радіолюбительського поцілунку. Атже часто розмови в любительському ефірі між чоловіком та жінкою закінчуються числом 88. Ну, ще числофіли, називають цю цифру символом безкінечності, а лузери подвійним нулем, а розумашки окулярами сплячого на боку зазнайки. Щасти!
Ага, ага.Козак розкидає флаєри😂😂😂😂За таке його давно б вже адміністратор оштрафував, бо промоутери мають давати флаєри тільки в руки😂 А враховуючи, скільки коштував папір у 18 столітті....
Ох, в дитинстві обожнювала за оцей містичний вайб. Місцями навіть лякало дуже. Тільки приємні спогади збереглися (раділа що там є українські пісні). Але зараз ми ці спогади виправимо хах 🧐💀✨
Дякую автору. Цікавий огляд, гумор влучний. А у музиклі всі події і герої передані під таким же враженням, яке колись було і в мене, переглядаючи цей "шедевр".
@@Бей-БейМоскалей-г8ч А Лабуда-Лобода взагалі на третіх ролях😅 Дійсно, кількість російських акторів і співаків у мюзиклах зашкалює: Чорт-Валерій Меладзе, Циганка-Софія Ротару, Мскль-Андрій Федорцов, Дяк-Юрій Гальцев, Шинкар-Віктор Цекало...Повісточка "мишибратья" так і перла тоді...
І Ротару - теж українка. А пісні для цього фільму написав Костянтин Меладзе - чи то москаль, чи то хохол- не знаю. Паспорт український, за походженням і місцем народження грузин, а живе зараз в Італії.
Ви думаєте що новорічні мюзикли тоді були погані? Це ви мабуть не бачили ті мюзикли які Росія робила без Сердючки Верка Сердючка дає кожному мюзиклу 5 балів з 10 Просто Попелюшка 2002 Набагато краще за Попелюшку 2018 де я не почула жодної хорошої пісні Не те що не побачила жодного цікавого персонажа.
Двоякі враження. Цікаво, ностальгійно, але відчуття, що знову і знову тягнуть русню у мій простір. Після перегляду дуже захотілось послухати пісні меладзе, хоча я давно для себе закрила ці двері, хай як мені подобалися деякі виконавці. Тому якщо надалі канал буде про русню, якщо це робиться не для того, щоб з них крінжанути, буду відписуватися
Підтримую, лютий крінж а не мюзикл, якщо що в Загону кіноманів є нормальний огляд на цей шлак, де реально пояснюється хто є хто і які тоді були часи. m.ruclips.net/video/xNlkioGI6gU/видео.html
Аналогічно. Так, я тоді був підлітком, і можна було в компанії перезирити пару перших мюзиклів, бо решта вже були конвеєрними продуктами. Хоча, на самоті, цей контент тоді мені не дуже заходив, бо хотілося казки а не сердючки. Тому і двояке враження, бо контент дійсно на той час був пробивним, але не нами єдиними це було створено, і не ми там були головні.
Не про цей мюзикл, а про «Різдво на хуторі поблизу Диканьки», нещодавно вирішила ввімкнути, бо там є гарні коляди. І як мені тєжко було дивитися на Олега Скрипку, який розмовляє російською. Як ламано він вимовляв свої репліки, видно було, що людина ніколи не розмовляла російською. І так сумно стало, що, швидше за все, такою була умова сценарію…
Перший мюзикл з цієї серії "Вечори на хуторі біля Диканьки" був цікавим, особливо вдалим і влучним був кастинг. Пісні теж непогані. Все, що після - крінжовий крінж.
@@ДенисСтоляров-т8е розм., рідко. Те саме, що пра́вильний 1; правдивий, точний. Приклади - Краще давай я постукаю і послухаю тебе, і тоді ми поставимо вірний діагноз. (О. Іваненко) Буття - грандіозна мелодія. Чудесно! Зробивши це визначення, я вже знав, що пішов по вірному шляху. (О. Бердник)
Скажу просто і без критики. Принаймні на початку. Треба віддати належне, що 2002 рік, випустив дійсно класику. У своєму роді звичайно. В контексті шоубізу. Ні, це не шедеври, які хтось згадає через 10000 років, Ба, навіть зараз вже не натто згадують, навіть на болотах. Але пара-трійка мюзиклів у них таки вийшла. Таж снігова королева, щось про диканьку і ще пара, включно із обговорюваним сьогодні. Далі вони намагалися продовжувати традицію і в третьому і в четвертому році, але то вже були прокатані рейки, і нічого нового вони вже сказати не могли, бо все було типовим, і самоповторним, а значить глядацькі очикування вже не виправдовували. басков, той остаточно самозгвалтувався у відтінках ЛГБТ, бо по іншому, це вже було не назвати, і решта, остаточно поклали великі хера на свого глядача, мовляв, і так сойдет. Так і залишилися в згадках саме перші 2-4 мюзикли, а решта, якось і підзабулося. Доречі, сороченську ярмарку, я також дуже не пам'ятаю, бо більше заходили саме новорічні історії. Чесно скажу, треба таки віддати належне постаралося населення, і виклалися на повну. Чи дивився я це останніх ще довоєнних кілька років, ні. Може тому, що єшо і без цього дивитися, а може тому, що самі актори ніколи мені не симпатизували, різні там віагри сердючки, кіркорови чи тимпаче баскови. Врешті решт, це шоубізовий проект, який добре жується і проковтується замість попкорму, а потім так само легко виходить із організму, що правда не без наслідків, залишивши по собі купу мемних фразочок. Але радує одне, що десь у цих роках, і наші стали потроху підтягуватися, пишучи святкові пісні у сучасному стилі і де-що із кліпів. Що правда, шансу у них пробитися кріз шоубізові перепони подібного контенту небуло, бо передивитися пару подібних фільмів по ящику і закусити умовним новорічним вогником, завжди лекше і веселіше, ніж переглянути умовний концерт океану ельзи, і по клацати, шукаючи якусь альтернативу, якої тоді, кажучи чесно, і не було. Інтернет ще не натто розвинувся, а ходити по магазинам і вишукувати неорденарний відео чи аудіо контент, любили тільки цінителі і любителі справжього фолку, або принаймні естради. Це так, до слова. Доки не постав у всій красі ютуб та інші інтернет-майданчики, де ти вже сам вільний оберати, що і коли дивитися. Мені тоді не дуже заходило дивитися це на самоті, бо це ратше для компанійського перегляду, коли можна побсмоктати прикид, манеру, поведінку, або конкретний епізод і дружно поржати з цего. Особисто мені хотілося казки, а не сердючки і кіркорова, але тоді це треба було шукати, і як я сказав вище, цим займалися любителі і не в усіх гамазеях таке продавалося. Колись я десь казав, що кожна епоха має своїх тоскунів, які тужять і за союзом, і за дев'яностими, а сьогоднішній 30-тирічний глядач тужить за нулевими. Залишу це фактом, який трапився у нашому нулевому житті, коли їсти що дадуть було нормою. Та і зараз із цим не натто краще, хоча, де-які зрушення є, але нажаль зрушення а не повний вперід.
@@MrRoman Тому я його і не пам'ятаю. Так-що перепрошую, вразі чого. Тоді я вже працював в іншому місті, і мав свій телик, по якому дивився що було цікаве саме мені. Але краєм ока зачепив, але не запам'ятав, якого це саме року. На запитання, чи дивився я на титри? Ні, відеокарта в голові не працює, все тільки на слух.
Питання непросте і дискусійне: як Україні сприймати свою історію та культуру у контексті російської мови до початку відкритої війни з росією? Чи маємо ми відмовлятися від усього, що було створено і якось пов’язано з росією - через мову чи інші аспекти? Це стосується не лише численних серіалів чи мюзиклів, зокрема тих, у яких знімався наш нинішній президент, але й музики, яка багато років залишалася улюбленою для мільйонів українців: Бумбокс, Стрикало, Піанобой та багато інших. Як знайти баланс між переосмисленням минулого і збереженням цінного, що тебе визначало у минулому? Це важливе питання для кожного з нас...
єдиний "новорічний" мюзікл, який я не дивилась від початку і до кінця, досі не розумію, чого він під новий рік по ТБ був)) ніяких ностальгічних відчуттів від нього))
Згодний, шароварщину тут можна побачити, особливо на тлі непопулярності реально класної української пісні і фолку. Але з іншої сторони, багато споживателів звернули увагу на туж матвієнко і на оригінал пісні, шматок якої був використаний на початку однієї із пісень меладзе. Але зновуж таки, тренд задавав не наш шоубіз.
Я дуже любила Сорочинський ярмарок, він яскравий, веселий та легкий. Не без стереотипного гівнеця, але, переглядаючи інші гумористичні шоу та КВН того часу, маємо шо маємо😢
«Дякую» за пересказ фільму. У відео жодного слова не було сказано чи є там пропаганда, чи можна його вважати ворожим або корисним? Розбору не було, автор просто хайпує на заголовку
Кожен сам вирішує. І це добре, що не було сказано жодного слова. Шукати тут пропаганду чи користь - було б абсолютною шизою заради лайків. На ютубі вже десятки каналів, де вам знайдуть пропаганду у будь-чому, можете дивитися на здоров'я)
Мені цей мюзікл не сподобався, бо не було очікуваної містики навідміну від Вечорів близ Диканьки. І явне пропагування алкоголю теж не подобається. Хоча, постановка, пісні класно зроблені, а красуні Віагра із чарівною Надією Мейхер гарно виглядають.
я б так хотіла хоч на день опинитися в дитинстві, щоб після новорічний свят лежати в ліжку, їсти мандарини та дивитися всі ці мюзикли
о таааак 🤗 найліпші спогади про дитинство
не хотілося б дивитися цю шароварщину
В тому самому дитинстві, де нам насаджували совкові наративи і те, який ми один народ?)
@@finowa2566 даже под таким видео найдутся такие кастрюли
«Коли Віа Гра, ще відповідала своїй назві» - цитата, що повністю описує всю творчу стежку колективу😅
"Сорочинський ярмарок" для мене -- це найулюбленіший з усіх новорічних інтерівських продуктів) Звісно, дорослий мозок інакше б сприймав мюзикл, але коли він вийшов, мені було 12 років. Дитиною я полюбила в ньому все, що хоч якось нагадувало чи стосувалося України --українське село, кілька пісень українською, багато акторів українського походження (окрім Федорцова, який і грає москаля, та Гальцева), дикий суржик, де можна було виокремити цілі українські фрази. Так, зараз це виглядає дико, але тоді я раділа, що хоч в чомусь на екрані можу побачити Україну, а це, на хвилинку, було ще навіть до Помаранчевої революцї, тому вже само по собі було чимось майже нереальним. Саме тому дивлюся мюзикл і зараз із теплотою і певною ностальгією, хоча повернення в ті часи не хочу ні за які гроші) Тому просто дякую за відео)
Погоджусь, "Сорочинський ярмарок", на відміну від інших тогочасних мюзиклів, так Україну не висміював, не показував велич та перевагу росії. Зрозуміло, що тема "братських народів" все одно присутня, і цей момент переважаючої рос.мови, але хоча б головні герої українці
Так, ми раділи навіть шароварщині бо це було єдине українське на що ми могли розраховувати 😭
Його знімали в мене в місті Переяслав, в музеї Під відкритим небом, ми там навіть в ролі масовки бігали дітьми. за це на той час по 20 грн давали за день)
@@Taras_Hrushevkii прикро, але ж правда
ого, Лобода ще з оригінальним фейсом
Навіть не впізнати )
Пісні у цьому мюзиклу дуже красиві, "Квітка-душа" взагалі одна з найкрасивіших мелодій.
Це не «якась водойма», як сказав автор відео, а річка Дніпро (Канівське водосховище) поблизу міста Переяслав. Більшість локацій також знято в музеї просто неба в Переяславі.
Так це правда, це було в мене в місті) ми навіть в ролі масовки там бігали дітьми, за це по 20 грн давали на той час)
Руслана Писанка. Анатолій Дяченко. R.I.P😭😭😭😭
Анатолій Дяченко
@@ВикторияИстомина-у5й Дякую, точно, Дяченко
Класний він був актор. Чудовий. Були часи…
Коли я був малий, то завжди дивився Писанку. Сидів перед екраном телевізора і дивився її.
@@friedrich_mannerheim Прогноз погоди на "Інтері"
Цей - єдиний з тих всіх мюзиклів, який не викликає бажання проригатись. А це вже успіх. Він реально непоганий
Вечора на хуторі теж не поганий
@@RazorBlade850 викликає бажання проригатись
о боже, згадалось, як георгій хостікоєв після цього мюзиклу став моїм першим коханням. і пофігу, що мені тоді було 7 років 🤣🤣🤣
У мене був Дікапріо 😅
Якби там не було, чудові раніше були часи.. Дитинство було класне і новий рік справді був особливим святом.. Зараз дивлюсь огляди і плачу.. Така ностальгія..
Збиралися всією сім'єю і дивилися ці всі новорічні мюзикли. І так добре було..всі живі, здорові і щасливі...
Шкода, що зараз у дітей немає такого вайбу і безтурботного дитинства... 😔
Дякую, з задоволенням і ностальгією дивлюсь ваші огляди.
Цей фільм та Вечори на Хуторі біля Диканьки найкращі що були.і найбільше схожі на українські за змістом і картинкою
Коли вийшов цей мюзикл,то мені тоді було 12 років,всі пісні мені дуже подобалися.На той час для мене були самими улюбленими мюзиклами про Диканьку і про Ярмарку.Коли виросла і почалася війна,зовсім іншими очима на все це дивишся.Але є ностільгія за дитинством,бо тоді жила в світі без війни,і думка незакрадувалася,що почнеться весь цей жах.
Ровесники з вами)) мене музика та відео тих часів наче на якусь мить в минуле повертає. Хоч важке, проте щасливе та майже безтурботне.
@ОлегДубина-у3у Це точно,була дитяча безтурботність і віра в краще майбуття!
@@Neonila1991 колись був типу жарт: " коли ми народилися - розвалився союз, коли йшли до школи - була фінансова криза ( з Росії до нас прийшла, так як наші економіки були зав'язані), на дитинство припав перший майдан з Помаранчевою революцією, коли закінчували школу - вже була світова фінансова криза". На закінчення університету - майдан, АТО. Пізніше коронавірус, далі - повномасштабна війна... Весело живемо.
@@ОлегДубина-у3у 🤦♀️!!!Головне,щоб нашим дітям жилося краще!
А чому тоді краще було... Бо в мене всі зуби були і мене дівки хотіли...
Супер мюзикл. Росія - агресор, Крим це Україна
База
Було б добре все ж таки і від автора почути думки, чи є в мюзиклі пропаганда, чи це просто добротний твір, коли ми ще не знали, що сусіди хочуть нас вбити.
Це швидше переказ, класний огляд на каналі На Пошуки грамоти, не тільки на цей, а й на багато інших мюзиклів, з думками, аналізом
Коли ми не знали?
Це просто мюзикл з зірками того часу, а те, що тоді зірки рф і наші були однаковими то факт, а не пропаганда. Можуть бути тригерні фрази. Пропогандою деякі вважають і поєднання 3-х кольорів
@@Foxy-4oxy пропаганда трохи глибше поняття ніж вам здається, меншовартість і мижебратство саме такими продуктами і насаджувались
@@Bmtab Тоді пропоганда це абсолютно все. Поріднені стосунки з росіянами це факт, у багатьох українців є родичі в рф, прямо зараз в частині областей домінує рос мова у побуті, тож сказати, що спеціально ілюстрували таку картину я не можу, бо вона такою і була.
"Сорочинський ярмарок" для мене -- це найулюбленіший з усіх новорічних інтерівських продуктів)
Як добре і спокійно було в ті часи 😢
Боже, білик тут чисто моє перше лесбійське кохання 🤩
Я вибачаюсь, але мені здається що це не зовсім огляд, а скоріше переказ
Автор в кінці зазначив що це був короткий переказ
майже кожен раз перед новим роком передивляюсь...кайфово що є пісні рідною.а сердючка завжди підіймає настрій
Це була в дитинстві Єдина моя улюблена пісня віагри бо українською 🥰
Ярмарок чоловічого роду, пане авторе.
я завжди думала шо це про ярмарку і про красную свитку)) а не якась там любов
дуже цікаво і дуже незвичайно
і звісно, дуже цікаво, проте дуже незвичайно
Не хотів псувати 69 вподобайок, та таки довелося сімдесяту ставити))
А я додав під вашим коментом восьму подобайку, перетворивши чудесну сімку у половинку символа радіолюбительського поцілунку. Атже часто розмови в любительському ефірі між чоловіком та жінкою закінчуються числом 88. Ну, ще числофіли, називають цю цифру символом безкінечності, а лузери подвійним нулем, а розумашки окулярами сплячого на боку зазнайки.
Щасти!
Ага, ага.Козак розкидає флаєри😂😂😂😂За таке його давно б вже адміністратор оштрафував, бо промоутери мають давати флаєри тільки в руки😂 А враховуючи, скільки коштував папір у 18 столітті....
Кожен флаєр знайде свого фраєра 😉
Ох, в дитинстві обожнювала за оцей містичний вайб. Місцями навіть лякало дуже. Тільки приємні спогади збереглися (раділа що там є українські пісні). Але зараз ми ці спогади виправимо хах 🧐💀✨
Цікавий огляд на цей та інші мюзикли є на каналі "На пошуки грамоти"👍👍
на пошуки грамоти - ТОП
Аліна (авторка) - геніальна ❤
Сьогодні шароварщини набагато більше, ніж тоді. Всі ці нові виконавці, як під копірку.
Так я повністю і не дивився цей витвір дитинства. Дякую за чергове занурення в ностальгічний потік минулих часів 😊
Дякую автору. Цікавий огляд, гумор влучний. А у музиклі всі події і герої передані під таким же враженням, яке колись було і в мене, переглядаючи цей "шедевр".
Найулюбленіший м'юзикл
Точно не впевнений, але здається у цьому мюзиклі вперше Мейхерман поставили попереду Галушки. Яка не яка справедливість.
@@Бей-БейМоскалей-г8ч А Лабуда-Лобода взагалі на третіх ролях😅 Дійсно, кількість російських акторів і співаків у мюзиклах зашкалює: Чорт-Валерій Меладзе, Циганка-Софія Ротару, Мскль-Андрій Федорцов, Дяк-Юрій Гальцев, Шинкар-Віктор Цекало...Повісточка "мишибратья" так і перла тоді...
@@Providnyk_cherez_Tysu Ну Цекало так-то технічно киянин, як і братець його.
@@TheGame18211 але обидва стали хохлами-малоросами
@@TheGame18211як і софія ротару буковинська молдаванка (але і та зашкварилась ватністю)
І Ротару - теж українка. А пісні для цього фільму написав Костянтин Меладзе - чи то москаль, чи то хохол- не знаю. Паспорт український, за походженням і місцем народження грузин, а живе зараз в Італії.
Промивка годна!😂Але в тей час не чего було дивитись українского)
Зате зараз багато чого є... сіскадовська
Є чого згадати, але краще б забути)
бляха це ж скільки разів я його бачила що пам'ятаю всі ці пісні на пам'ять
Якщоб відео не вийшло я б ніколи не згадав. Дякую за чергове занурення в телевізор дитинства !
коли я це дивлась мені було десь років 10, але я досі чомусь памʼятаю усі ці пісні😂
Ще досі пам'ятаю "А то правда, що всі баби відьми?"😅
Напевне вперше на ютубі я дякую за рекламу, радєйка прям топ, особливо хіти 2000х.
В ті далекі часи я дуже любила цей мюзикл, обожнювала пісні з нього, деякі пісні знала напам'ять. В школі навіть готували сценку по цьому мюзиклу.
Мені було 4 роки тоді, а я вже це дивилася і хотіла стати однією з дівчат віагри))
Ви думаєте що новорічні мюзикли тоді були погані?
Це ви мабуть не бачили ті мюзикли які Росія робила без Сердючки
Верка Сердючка дає кожному мюзиклу
5 балів з 10
Просто Попелюшка 2002
Набагато краще за Попелюшку 2018 де я не почула жодної хорошої пісні
Не те що не побачила жодного цікавого персонажа.
Дуже багато гарних пісень в цьому мюзиклі. Не скажу, що мій улюблений, але вартий уваги!
Крутий мюзкл,як і більшість в ті часи
Софія Ротару виглядає чарівно❤ хоч і їй тоді було 57 років
13:39 о Петро чорний
Дуже нрав колись ці мюзікли😢 ностальгія пробила
Гоголь знав сенс в "збоченнях":З
Тіні забутих предків український фільм, який був би вартий огляду)))
Дякую за відео. Дуже хочеться побачити огляди на мультики "Невгамовні", "Гей, Арнольде" та інші
А мені він дуже подобався. Останній раз передивлялася у лютому 22-го
Дякую за відео. Один два три чотири п’ять шість сім вісім дев’ять десять.
Двоякі враження. Цікаво, ностальгійно, але відчуття, що знову і знову тягнуть русню у мій простір. Після перегляду дуже захотілось послухати пісні меладзе, хоча я давно для себе закрила ці двері, хай як мені подобалися деякі виконавці. Тому якщо надалі канал буде про русню, якщо це робиться не для того, щоб з них крінжанути, буду відписуватися
Так а де ви там побачили русню? Майже всі актори окрім Меладзе та Гальцева - українці)
У вас не всі вдома із таким фіналом вашого повідомлення🤦🏻♂️
Підтримую, лютий крінж а не мюзикл, якщо що в Загону кіноманів є нормальний огляд на цей шлак, де реально пояснюється хто є хто і які тоді були часи.
m.ruclips.net/video/xNlkioGI6gU/видео.html
Аналогічно. Так, я тоді був підлітком, і можна було в компанії перезирити пару перших мюзиклів, бо решта вже були конвеєрними продуктами. Хоча, на самоті, цей контент тоді мені не дуже заходив, бо хотілося казки а не сердючки. Тому і двояке враження, бо контент дійсно на той час був пробивним, але не нами єдиними це було створено, і не ми там були головні.
@@margaritakortun Так але якось ріже слух, як наші актори говорять російською з такою собі ніби то провінціальною вимовою
Повний дурдом, але на 9:30 і в кінці песик милий 🙃
Сердючка вже в якому мюзиклі перешкоджає весіллю?😄
Ярмарок - чоловічого роду
В цьому сенс цього відео? Синопсис прочитаний одноманітною інтонацією?
Відео і коментарі до нього прекрасні) Було б цікаво ще побачити огляд на Вечори близ Диканьки❤
Не про цей мюзикл, а про «Різдво на хуторі поблизу Диканьки», нещодавно вирішила ввімкнути, бо там є гарні коляди. І як мені тєжко було дивитися на Олега Скрипку, який розмовляє російською. Як ламано він вимовляв свої репліки, видно було, що людина ніколи не розмовляла російською. І так сумно стало, що, швидше за все, такою була умова сценарію…
З коментарями автора було б цікаво дивитися навіть як сохне фарба)
Годнота ❤❤❤
Перший мюзикл з цієї серії "Вечори на хуторі біля Диканьки" був цікавим, особливо вдалим і влучним був кастинг. Пісні теж непогані. Все, що після - крінжовий крінж.
Мда...Розраховувала на огляд від ШЕОЛа, а вийшов переказ. Ну таке собі, якщо чесно.
На ютубі вже з десяток каналів, де вам про кожен з тих мюзиклів розкажуть все те, що ви хочете почути.
@maxg.9132 тоді навіщо оформлювати підписку на канал ШЕОЛ, якщо є інші?
Ви ж таки в курсі, що єдиний вірний варіант слова «ярмарок» - у чоловічому роді?
Ви ж таки в курсі, що слово "вірний" в українській мові не є синонімом слова "правильний"?
@@ДенисСтоляров-т8е розм., рідко. Те саме, що пра́вильний 1; правдивий, точний. Приклади
- Краще давай я постукаю і послухаю тебе, і тоді ми поставимо вірний діагноз. (О. Іваненко)
Буття - грандіозна мелодія. Чудесно! Зробивши це визначення, я вже знав, що пішов по вірному шляху. (О. Бердник)
@@ДенисСтоляров-т8е але дякую за пильність
Рекламу радіо на ютубі я поки не бачив))
Хтось знає де зараз актор який грав Грицька?бо за всіх інших головних персонажів відомо
Здається, він за кордоном, принаймні так здається, коли читаєш його пости в інсті. george_khostikoev
Георгій Хостікоєв, син Анатолія Хостікоєва.
@Соломія-н7и дякую звісно і за таку інформацію,але я питаю де він зараз,чим він займається 😁
@@_._user_._ Театральний актор, зараз наче у Києві. Про ролі не скажу нічого.
@@Соломія-н7и дякую
Скажу просто і без критики. Принаймні на початку.
Треба віддати належне, що 2002 рік, випустив дійсно класику. У своєму роді звичайно. В контексті шоубізу. Ні, це не шедеври, які хтось згадає через 10000 років, Ба, навіть зараз вже не натто згадують, навіть на болотах. Але пара-трійка мюзиклів у них таки вийшла. Таж снігова королева, щось про диканьку і ще пара, включно із обговорюваним сьогодні. Далі вони намагалися продовжувати традицію і в третьому і в четвертому році, але то вже були прокатані рейки, і нічого нового вони вже сказати не могли, бо все було типовим, і самоповторним, а значить глядацькі очикування вже не виправдовували. басков, той остаточно самозгвалтувався у відтінках ЛГБТ, бо по іншому, це вже було не назвати, і решта, остаточно поклали великі хера на свого глядача, мовляв, і так сойдет. Так і залишилися в згадках саме перші 2-4 мюзикли, а решта, якось і підзабулося. Доречі, сороченську ярмарку, я також дуже не пам'ятаю, бо більше заходили саме новорічні історії.
Чесно скажу, треба таки віддати належне постаралося населення, і виклалися на повну.
Чи дивився я це останніх ще довоєнних кілька років, ні. Може тому, що єшо і без цього дивитися, а може тому, що самі актори ніколи мені не симпатизували, різні там віагри сердючки, кіркорови чи тимпаче баскови. Врешті решт, це шоубізовий проект, який добре жується і проковтується замість попкорму, а потім так само легко виходить із організму, що правда не без наслідків, залишивши по собі купу мемних фразочок.
Але радує одне, що десь у цих роках, і наші стали потроху підтягуватися, пишучи святкові пісні у сучасному стилі і де-що із кліпів. Що правда, шансу у них пробитися кріз шоубізові перепони подібного контенту небуло, бо передивитися пару подібних фільмів по ящику і закусити умовним новорічним вогником, завжди лекше і веселіше, ніж переглянути умовний концерт океану ельзи, і по клацати, шукаючи якусь альтернативу, якої тоді, кажучи чесно, і не було. Інтернет ще не натто розвинувся, а ходити по магазинам і вишукувати неорденарний відео чи аудіо контент, любили тільки цінителі і любителі справжього фолку, або принаймні естради. Це так, до слова. Доки не постав у всій красі ютуб та інші інтернет-майданчики, де ти вже сам вільний оберати, що і коли дивитися.
Мені тоді не дуже заходило дивитися це на самоті, бо це ратше для компанійського перегляду, коли можна побсмоктати прикид, манеру, поведінку, або конкретний епізод і дружно поржати з цего. Особисто мені хотілося казки, а не сердючки і кіркорова, але тоді це треба було шукати, і як я сказав вище, цим займалися любителі і не в усіх гамазеях таке продавалося.
Колись я десь казав, що кожна епоха має своїх тоскунів, які тужять і за союзом, і за дев'яностими, а сьогоднішній 30-тирічний глядач тужить за нулевими.
Залишу це фактом, який трапився у нашому нулевому житті, коли їсти що дадуть було нормою. Та і зараз із цим не натто краще, хоча, де-які зрушення є, але нажаль зрушення а не повний вперід.
Це 2004 рік)
@@MrRoman Тому я його і не пам'ятаю. Так-що перепрошую, вразі чого.
Тоді я вже працював в іншому місті, і мав свій телик, по якому дивився що було цікаве саме мені. Але краєм ока зачепив, але не запам'ятав, якого це саме року.
На запитання, чи дивився я на титри? Ні, відеокарта в голові не працює, все тільки на слух.
3:50 ВіаГра підносить хлопцям настрій! )) А без Віагри ніяк ?! 😃🤣🤣
Питання непросте і дискусійне: як Україні сприймати свою історію та культуру у контексті російської мови до початку відкритої війни з росією? Чи маємо ми відмовлятися від усього, що було створено і якось пов’язано з росією - через мову чи інші аспекти?
Це стосується не лише численних серіалів чи мюзиклів, зокрема тих, у яких знімався наш нинішній президент, але й музики, яка багато років залишалася улюбленою для мільйонів українців: Бумбокс, Стрикало, Піанобой та багато інших. Як знайти баланс між переосмисленням минулого і збереженням цінного, що тебе визначало у минулому? Це важливе питання для кожного з нас...
Якась водойма - це річка Дніпро, а точніше Канівське водосховище!
Про Віа Гру повністю згідна❤ хоча улюблений перший склад (Альона, Надя) і "Золотий", але з Лободою теж непоганий.
єдиний "новорічний" мюзікл, який я не дивилась від початку і до кінця, досі не розумію, чого він під новий рік по ТБ був)) ніяких ностальгічних відчуттів від нього))
Супер огляд! Ці мюзикли - це соціальна пропаганда
Згодний, шароварщину тут можна побачити, особливо на тлі непопулярності реально класної української пісні і фолку. Але з іншої сторони, багато споживателів звернули увагу на туж матвієнко і на оригінал пісні, шматок якої був використаний на початку однієї із пісень меладзе.
Але зновуж таки, тренд задавав не наш шоубіз.
Годнота
Нормальний мюзікл.
Друже, викладай щортс-відео для реклами повних - буде переглялдів більше.
Зраду всі знайшли???
Думаю треба продовжити їх знімати, але виключно з талановитими людьми, а не затичками по типу трінчер, горбунова і тд
а висновку не буде? чи назва відео, то питання для глядачів стало?
Ярмарка якщо не помиляюсь була останньою із гарних мюзиклів Інтера. Хоча далі я їх не дивився, тому хз.
От нашо відос зі скримерів починать?
14:40 - ого, це ж Іво Бобул!
Це Петро Чорний
Нема там його
Все до чого торкалася рука болотяна перетворювалось на лайно, перший мюзикл вони не зачепили, тому ще можна дивитись, я про Ніч перед..
Лободу без тюнинга не сразу узнал
Як Сердючка народила Параску🤔
Давай про ранеток лучше,на новом канале помню шли
Я дуже любила Сорочинський ярмарок, він яскравий, веселий та легкий. Не без стереотипного гівнеця, але, переглядаючи інші гумористичні шоу та КВН того часу, маємо шо маємо😢
Параска вообще не выглядит как девочка, девственница, как минимум родила пару детей
песня Грицька норм
Сорочинський ярмарок
Добре що цей "шедевр" пройшов повз мене
Ломаний сюжет мюзиклу то таке… дивно дивиться яке ж лайно знімав Інтер 😊
хтось реально запустив онлайн радіо в 2024?))))
«Дякую» за пересказ фільму. У відео жодного слова не було сказано чи є там пропаганда, чи можна його вважати ворожим або корисним? Розбору не було, автор просто хайпує на заголовку
Кожен сам вирішує. І це добре, що не було сказано жодного слова. Шукати тут пропаганду чи користь - було б абсолютною шизою заради лайків. На ютубі вже десятки каналів, де вам знайдуть пропаганду у будь-чому, можете дивитися на здоров'я)
Мені цей мюзікл не сподобався, бо не було очікуваної містики навідміну від Вечорів близ Диканьки. І явне пропагування алкоголю теж не подобається. Хоча, постановка, пісні класно зроблені, а красуні Віагра із чарівною Надією Мейхер гарно виглядають.
Гарний огляд так як всі на вашому каналі.
ja vahui reklama radio sho
Простой пересказ мюзикла...в чём смысл?
Радует что подобные видео перестали собирать просмотры
В який момент ми стали бабами і дідами, які ностальгують за роками "міра" з росією? 🤦♀️