Příště to můžeš udělat tak, že dáš část piva do marinády, část do těstíčka na cibuli a jestli něco zbyde, tak ten luxusní oběd s ním spláchneš. A pivo v akci (i bez akce) je levnější než džus.
''Odkud jsou ty másla?'' ''Z Německa asi.'' ''OOooo tyhlety jsou z Německa?... No vzali jsme si jich 5, nečumte jako." :D:D:D super, to jsem se pobavila :D
Bylo by lepší, kdyby z toho byla série, kde si vždycky v nějakým díle koupí surovina, kterou můžeš používat aji v dalších, a ne žádnou kterou máš doma. To započítávání typu 0,30 kč,- nemá potom smysl - nikde nekoupíš jen tak lžičku kečupu. Jinak fajn video.
Jako vždy super oddychové video. Ze začátku, jak jsem zvyklý na dnešní ceny, jsem si říkal, že se to určitě nepovede. Jsem strašně překvapený, že se to opravdu dá. Like je samozřejmostí.
@@amanzes taky to tak dělám. Je směšné že z jednoho celého kuřete se dá udělat tolik jídel a vyjde to o tolik levněji, než si kupovat porcované části drahé jak cyp! Lidi už neumí s nožem, nebo nemají pět minut na porcování nebo já nevím co... Smutné...
Jakože na jednu porci to možná sedí (ne, ani na tu ne), ale ve finále si stejně musí člověk ty ingredience koupit všechny ve větším množství, takže za to dá daleko víc. Ale to je samozřejmě jen detail, jinak skvělé video :)
Paráda video :) každopádně Fotře, prosím tě - ten mlýnek na sůl co máš, to je z Lídlu? Pořidil jsem si ho a nějak to nechce přechroustat sůl, ale pepř je ok :(
Ahoj, pěkné. U nás venku už je sezóna divokého chřestu. Jdu ráno se psem, nasbírám si drobné čerstvé špičky, pak to oblanšíruju na lžíci olivového oleje a přidám 2 našlehaná osolená vejce. S bruschettou luxuxní jídlo za 1/2€ (vajíčko á 12c, lžíce panenského oleje 4c, mořská sůl zdarma, pár plátků bílého chleba 10c). V obyčejné kavárně na jihu Francie za 20€.
Vďaka za video Fotre. Ale povedzme si na rovinu, že bez pripočítania nákladov na cestu do obchodu, energiu, ktorú si spotreboval na varenie a našli by sa aj ďalšie položky, ako voda na umytie riadu po jedle, to za tú cenu nebolo. Zvlášť teraz, keď ide všetko hore cenovo, jako blázen :))) Ale podstatné je, že videjko pobavilo a to vlastne ide :) Takže supr 👌
Mám rád jeho videa, ale gastro je o trošku něčem jiným🤷 vařit umí, určitě by mu šla i restaurace, ale věř, že má lepší práci + natáčení. U gastra akorát zbytečně zestárneš (stres) + dnešní doba? Covid, válka? Má klid a jen dělá, co ho baví 🙋
Pokud nemáš olej 2 celej den rozpálenej na bod kouřivosti může ho po filtraci znovu použít. Ano je to prásarna já bych to nedělal ale dá se takhle 3x použít olej a potom zlikvidovat.
Čau nechtěl bys zkusit nějaké romske jídlo ? doporučuji Goja , je to tlusté střevo prasečí nebo tenké plněné buď bramborovou směsi třeba má bramborák např, s kořením nebo moukou fakt lahoda ,je třeba objednat u řezníka ,střeva se vaří cca 3 hodiny ve vodě pak se náplní a osmahne do křupava na pánvi postup je stejný jak vinná klobasa dá se plnit třeba když děláš bramborák směs ,,s chlebem a s hořčicí fakt dělo
Wow takovejch lidí co nemají na olej to jsem dlouho neviděl, a že se všichni přesunuli zrovna sem .... Asi nemají zrovna rádi svojí práci.... Každopádně, za tvojí práci LIKE AT SE DAŘÍ
Super jako vždy .Jen ty komentáře tu jako vždy (energie atd) , ale to je zbytečný vysvětlovat.Jinak u menších řezníků se dají opravdu zebra pořídit za tu cenu někdy se ani neprodávají jako zebra na pečení ,ale jako na polévku .
Úvaha dobrá, ale nemůžeš říct, že udělal oběd za 20,- když na to potřebuješ suroviny v hodnotě 300,- jen olivovej olej stojí přes kilo 🤣 Dneska si za 20 kč nekoupíš ani svačinu 😉 Možná kdyby udělal jen ty cibulové kroužky a cibuli si vypěstoval.
Šlo by ještě ušetřit, že bys z těch žeber udělal úzený vývar, dal do toho nudle, maso obral, uvařil těstoviny, osmažil cobuli a měl "šunkofleky". 🙂 Já přes covid si dal limit oběda do 35 Kč a vycházelo mi to od 15-40 Kč podle toho, co jsem si zrovna dělal včetně polévky (ale z pytlíku). Bohužel po aktuálním zdražení, co rozsah jídel do tohoto cenového limitu zúžil.
Tomu ale zle rozumieš . Ten obed jeden stal cca 30korun. Zbytok nákupu predsa tiež spotrebuje. Nedá sa nakupovať presne toľko, koľko potrebuješ na recept.
Video super ale když už řeknu že chci udělat oběd za třeba 50 kč tak nakoupim suroviny do 50 kč ne že řeknu oběd za 20kč nakoupím suroviny za kilo a budu to počítat na porcičky co do jídla dám protože za 20 kč se třeba najíš ale rozhodně bys takovejto oběd neuvařil jen s 20korunou
Tohle někdo napíše snad pod každý video a už to i vysvětloval... Ten zbytek použije jinde, takže náklady na tohle jídlo skutečně dává smysl počítat na porci.
Fotříku,jedním slovem obrovské Mňam👍 Ten džus je výborný.Zrovna jsem si ho nalila na pohodu a v tom šup,je tu nové Fotříkovo voňavé videiko💙 Super,jen tak dál🤗
@@marvymenikcz Říkal to ve videu, že počítá jen suroviny. Pointa je, je že místo jídla třeba za 100 kč si můžeš udělat i za 20 kč chutně. Benzín, elektřinu atd. by musel použít na jakékoliv připravované jídlo.
Já vařím 50let tak vím že se dá vařit levně tak jak si to předvedl ty, ale to maso(žebra) mají strašně ořezaný (kauf) a drahý(86kč/kg) a v akci jsem je neviděl tak jedině plecko nebo krkovici v akci za 69kč. Zdravím Pavel alias Rettigová
Tak nesmíte je kupovat v tom nejdražším obchodě. Kdyby je Fotr koupil někde v online supermarketu (třeba na rohlík cz), tak za ně dá taky 8 eur, bo musíte zaplatit spoustu lidí od těch co zásilku chystají až po HR managerku, prostě spoustu lidí. atd... Ale když to koupíte u řezníka nebo ještě lépe na jatkách tak se na tu cenu pod dvě eura dostanete.
Příště to můžeš udělat tak, že dáš část piva do marinády, část do těstíčka na cibuli a jestli něco zbyde, tak ten luxusní oběd s ním spláchneš. A pivo v akci (i bez akce) je levnější než džus.
Zkus takový video natočit v tomhle roce prosím 😊
Super video. Jde vidět jak s každým videem se posouváš dopředu ať už to je kvalita nebo obsah videa.....jen tak dál fotříku 😇
Tyhle videa "low budget" mě připomínají takové to v McDonald's:
"Kolik stojí kapka koly?
Noo...nic
tak mě nakapejte půl litru prosím"
Nebo kapka nafty :D
Vždycky když jdu jíst tak si tě pustím a chutná mi to jídlo víc :D
Nevěděl jsem že to má aji někdo jiný 😆 dobře tyyy
@@OSTRAVA-xd4oq Já to mám taky tak :D
Verim, ze to bude tym, ze nejebes na akekolvek maso, ktore davas do "trouby" kecup... Potom je to ista vec, ze ti chuti lepsie
Taky tak a nevadí mi pustit si některé videa vícekrát
Skutočne to vyzerá luxusné a ja mám zase hlad 😜 skvelá práca a ďakujem za inšpiráciu.
Skvelé video, samozrejme máš 👍
Na vás je vidět, že vaříte s láskou. A to je ta nejlepší přísada. ❤
Dobrá práce a pro příště, aby byli všichni spokojení pojedeš do Kauflandu na kole a vařit budeš na táboráku ;)
''Odkud jsou ty másla?'' ''Z Německa asi.'' ''OOooo tyhlety jsou z Německa?... No vzali jsme si jich 5, nečumte jako." :D:D:D super, to jsem se pobavila :D
Bylo by lepší, kdyby z toho byla série, kde si vždycky v nějakým díle koupí surovina, kterou můžeš používat aji v dalších, a ne žádnou kterou máš doma. To započítávání typu 0,30 kč,- nemá potom smysl - nikde nekoupíš jen tak lžičku kečupu. Jinak fajn video.
Jako vždy super oddychové video. Ze začátku, jak jsem zvyklý na dnešní ceny, jsem si říkal, že se to určitě nepovede. Jsem strašně překvapený, že se to opravdu dá. Like je samozřejmostí.
Kadanak funguje ještě hospůdka kotva
@@amanzes To máte pravdu.
@@amanzes taky to tak dělám. Je směšné že z jednoho celého kuřete se dá udělat tolik jídel a vyjde to o tolik levněji, než si kupovat porcované části drahé jak cyp! Lidi už neumí s nožem, nebo nemají pět minut na porcování nebo já nevím co... Smutné...
@@vonHannersdorf Já když děkám králíka tak předek dám na omáčku a zadek nechám připustit.🤩
super video inac fajn bolo keby si spravil niaky play list ze cisto recepty druhy cisto ochutnavacky atd :)
No vzali jsme si jich pět... no nečumte! :D Rozsekávač fotr :D
Fotře! Udělej sérii a lide budou moci podle tvých videii vařit. ( Pokud by se znovu dostala pětikoalice k moci) Budeme to potřebovat všichni 😂
Jakože na jednu porci to možná sedí (ne, ani na tu ne), ale ve finále si stejně musí člověk ty ingredience koupit všechny ve větším množství, takže za to dá daleko víc. Ale to je samozřejmě jen detail, jinak skvělé video :)
Pravda
Tak zase suroviny ti zůstanou do příště. Jediné co nezapočítal je podle mně olej na smažení kroužků.
jo, starej fotr zfotrovatel a jde po titulcich. mrdat normalne, tohle uz mu nikdo zrat nebude
@@vitprokop2353 a spotřeba trouby a sporáku je taky dost velká, hlavně když v dnešní době roste cena elektřiny a všeho
Bez těch kroužků by to vyšlo i na tu dvacku 😁
Super video a diky za inspiraci 😁👍 pridame lepsi suroviny a jdem do toho 😀
vypadá to velice solidně, taky bych si dal :)
Super video pěkná inspirace super cena
Za málo peněz hodně muziky,paráda díky za inspiraci :)
No vzali jsme si jich pět, necumte 😀🤜🤛✌️
Já bych řekl, že jen oleje na ty kroužky bylo za dvacku. Ale jo, video fajné 🙂
Super video. Líbil by se mi nějaký speciál právě o marinádách, dipech, pomazánkách a čatný/čatní (chutney). 👍
Paráda video :) každopádně Fotře, prosím tě - ten mlýnek na sůl co máš, to je z Lídlu? Pořidil jsem si ho a nějak to nechce přechroustat sůl, ale pepř je ok :(
Ahoj, pěkné. U nás venku už je sezóna divokého chřestu. Jdu ráno se psem, nasbírám si drobné čerstvé špičky, pak to oblanšíruju na lžíci olivového oleje a přidám 2 našlehaná osolená vejce. S bruschettou luxuxní jídlo za 1/2€ (vajíčko á 12c, lžíce panenského oleje 4c, mořská sůl zdarma, pár plátků bílého chleba 10c). V obyčejné kavárně na jihu Francie za 20€.
Vďaka za video Fotre. Ale povedzme si na rovinu, že bez pripočítania nákladov na cestu do obchodu, energiu, ktorú si spotreboval na varenie a našli by sa aj ďalšie položky, ako voda na umytie riadu po jedle, to za tú cenu nebolo. Zvlášť teraz, keď ide všetko hore cenovo, jako blázen :))) Ale podstatné je, že videjko pobavilo a to vlastne ide :) Takže supr 👌
Baví se jenom o vaření jídla , ne o spotřebě energií atd..
@@nksh1674 Olej na vyprážanie tam nedával... :D to rozdávajú zdarma..: D:
@@nksh1674 tak pokud se řeší vaření, tak náklady na energie k tomu neodmyslitelně patří
@@nksh1674 pohoda, ako píšeme na konci ide o zábavu, tak to treba brať :)
UZASNE JEDLO KRASNE A LACNE TY SI SUPER PRETO TA SLEDUJEM TVOJE VIDEA
No ty si frajer moc ti fandím! V pohode by si si mohol otvoriť reštiku a uspel by si!
:D :D :D :D To nemyslis vazne :D
@@pivectv209 myslím! Vie varit a dobre hospodári s peniazmy.
Mám rád jeho videa, ale gastro je o trošku něčem jiným🤷 vařit umí, určitě by mu šla i restaurace, ale věř, že má lepší práci + natáčení. U gastra akorát zbytečně zestárneš (stres) + dnešní doba? Covid, válka? Má klid a jen dělá, co ho baví 🙋
Zabudol si zapocitat olej, v ktorom sa vysmazali tie cibulove kruzky :)
a co půl litr oleje na kterým si smažil? ses trochu přepočítal ne
Pokud nemáš olej 2 celej den rozpálenej na bod kouřivosti může ho po filtraci znovu použít. Ano je to prásarna já bych to nedělal ale dá se takhle 3x použít olej a potom zlikvidovat.
@@t0lek511 no ale jak pises je to prasarna takze olej se mel pocitat. Stejne jako mouka atd
Super videjko a také někdy vyzkouším, a těším se na další videjka
Čau nechtěl bys zkusit nějaké romske jídlo ? doporučuji Goja , je to tlusté střevo prasečí nebo tenké plněné buď bramborovou směsi třeba má bramborák např, s kořením nebo moukou fakt lahoda ,je třeba objednat u řezníka ,střeva se vaří cca 3 hodiny ve vodě pak se náplní a osmahne do křupava na pánvi postup je stejný jak vinná klobasa dá se plnit třeba když děláš bramborák směs ,,s chlebem a s hořčicí fakt dělo
Kde mám vzorek kámo :-) ani si nedal vědět
Sorry nezbylo :D Žebra na videu vypadjí větší než ve skutečnosti byli :D
ediné čo ma za 20 kaček napadne je praženica a cesnaková polievka :D
Wow takovejch lidí co nemají na olej to jsem dlouho neviděl, a že se všichni přesunuli zrovna sem ....
Asi nemají zrovna rádi svojí práci....
Každopádně, za tvojí práci LIKE
AT SE DAŘÍ
Super inspirace
Vzhledem k aktuálním cenám oleje, který nebyl započítán je to mimo :-) litr oleje dnes atakuje 60,-
Olej Fritol, tri dni dozadu, SR - liter 3 eurá 15 centov. Jebnutosť.
@@erikpetrisko jo ty ceny jsou uplne mimo
Jo a plyn za 200
Olej v akci 34kč dražší nekupuji!
No však ale ten olej nespotřebuješ. Olej na smažení jde znovupoužívat celkem jednoduše, takže do toho fakt nemůžeš započítat celou cenu toho oleje.
Super jako vždy .Jen ty komentáře tu jako vždy (energie atd) , ale to je zbytečný vysvětlovat.Jinak u menších řezníků se dají opravdu zebra pořídit za tu cenu někdy se ani neprodávají jako zebra na pečení ,ale jako na polévku .
Úvaha dobrá, ale nemůžeš říct, že udělal oběd za 20,- když na to potřebuješ suroviny v hodnotě 300,- jen olivovej olej stojí přes kilo 🤣 Dneska si za 20 kč nekoupíš ani svačinu 😉 Možná kdyby udělal jen ty cibulové kroužky a cibuli si vypěstoval.
@@CecekHraje když jdeš do restaurace na jídlo, taky platíš za kilo masa i když dostaneš na talíř 200g? Zkus trochu přemýšlet ty cecku...
Videjko bomba. Musím vyzkoušet. 💪😊
Šlo by ještě ušetřit, že bys z těch žeber udělal úzený vývar, dal do toho nudle, maso obral, uvařil těstoviny, osmažil cobuli a měl "šunkofleky". 🙂
Já přes covid si dal limit oběda do 35 Kč a vycházelo mi to od 15-40 Kč podle toho, co jsem si zrovna dělal včetně polévky (ale z pytlíku). Bohužel po aktuálním zdražení, co rozsah jídel do tohoto cenového limitu zúžil.
ta žebra nebyla uzená...
Jen bych rád věděl kde se dají koupit žebra pod 40 korun za kilo
Já taky a ještě v této kvalitě s masem .....už min 2 roky ne .
Taky jsem si rikal ze ta cena je fakt nizka pri te drahote
Za prvé cena masa a za druhé kroužky smažil v čem? Cena drahého oleje se nikde nepromita???
Olej byl dražší jak cele jídlo 😂
Za 20 Kč XD ale v obchodě utratil víc So běž s dvackou do obchodu a zkus z toho koupit maso , koření ,atd XD
plus brambory
Tomu ale zle rozumieš . Ten obed jeden stal cca 30korun. Zbytok nákupu predsa tiež spotrebuje. Nedá sa nakupovať presne toľko, koľko potrebuješ na recept.
Time for the já se koukám rád na tvoje videa a krásná že ani toto
+ olej na smazenie sa zabudlo cca 0.5 litra / 30kc.
Tak ten se dá použít opakovaně.
@@pokoslav6012 aha takze ho nemusel kupovat ano ? V obchode ked povies ze ho pouzijes viac rkat, tak nemusis platit ci ako ?
Super počin. 👍 Spousta lidí si neuvědomuje, za jaké peníze lze doma vařit.
Víc takových videí.
Proto je točí 😊 mě to taky otevírá oči
Fotr napiš kde se dají koupit žebra za tu cenu.Ja se setkal s cenou 75Kc a to delší dobu.Mam pocit že kecáš.
Čau
Video super ale když už řeknu že chci udělat oběd za třeba 50 kč tak nakoupim suroviny do 50 kč ne že řeknu oběd za 20kč nakoupím suroviny za kilo a budu to počítat na porcičky co do jídla dám protože za 20 kč se třeba najíš ale rozhodně bys takovejto oběd neuvařil jen s 20korunou
Tohle někdo napíše snad pod každý video a už to i vysvětloval... Ten zbytek použije jinde, takže náklady na tohle jídlo skutečně dává smysl počítat na porci.
Jo a ten zbytek vyhodíš ty Einsteine... Bože ty si cyp....
A ty snad ten zbytek surovin vyhodíš? To je pořád dokola tyhle komentáře…
Přesně tak, kolem dvacky vaří doma vlastně každý protože vždy máš něco doma a jen dokoupíš takže toto video nějak svůj účel nesplnilo.
@@dusanjonas8595 co měl doma byl akorát olej a sůl a pepř...
rekni kde stoji veprovy zebra 35kc/kg a prijedu s prepravkou😂 vsude vidam bezne kolem 80-110kc/kg
Tak gratuluji, já se za 20 Kč nedostanu ani do kaufu 🤪
Olej drahší ako celé jedlo😜🙄
Fotr předpověděl co nás co se týče nejen nakupování a vaření čeká...
Tak si najdi líp placenou práci.
@@Jarmil-Kob nemusím nežiji si špatně,ovšem jsem realista a krize se dotkne jak bohatších tak bohatých.😉
@@Tomason187 hezky řečeno
@@taskforce1286 děkuji
@@Jarmil-Kob LOL. Tyhle keci mám nejradši. Jasně, celá republika si řekne - teď si najdu lepší práci. Přemýšlej než něco napíšeš...
Díky za recept Dnes cibule 30kč za kg a brambory 25kč za kg a žebra masitá 160kč kg
Pozdrav Ivoše Masného v dalším videu prosím.
Trosku mimo cena ale nevadi :-)
k zakladnym nakladom treba urcite pripocitat olej v ktorom sa fritovali kruzky
olej na vyprazanie bol zdarma? :)
Luxusní oběd beru jako tu nejzdravější variantu.
Což tenhle pokrm opravdu není. Je to pouze mastná kalorická prasárnička.
tak minimálně se vynechal olej na smažení , což je vlastně nejdražší položka a i při třech deci by vyšel na 20kč :D ..
Cink kasa..... a olej ? chápu ,že ho máš doma ,ale ty kroužky se sakra prodraží :D
super video fotře
Video parádní, ale pokud to mám v troubě 1h+, tak to jsou náklady na elektriku, které sežerou klidně 10+ korun....
Pivo je v česku levnější než voda :D
Jdu dělat cibulové kroužky ✌️😁
Super video.
Luxusný jidlo si klidne mohl spravit do 50 kč :) inak dobry vymysleny
Ještě energie 😀
a co cena oleje na kroužky
a kde je olej ktery dnes stoji pade
v tvojom chrbáte
Najlepšie sa na teba pozerá keď je človek v diete😀
Zapomněl ste na cenu oleje a alobalu
Fotříku,jedním slovem obrovské Mňam👍
Ten džus je výborný.Zrovna jsem si ho nalila na pohodu a v tom šup,je tu nové Fotříkovo voňavé videiko💙
Super,jen tak dál🤗
Zajebalo ti ??? co to pises XDDDDDD podprumerne iteligenti clovek
Je tam započítávána i elektrika neboli plyn!?
To jsem si myslel, že mojich 35KČ na jídlo je paráda. 😅
jak se zasmál na začátku při vzpomínce na Málka :)
Lebo free cibulove kruzky... na oleji za 20kc ... :D
Tak si brouzdám na FB a kdo na mě nevybafne?! no Sarej Fotr u Babiše 😅Super proslov
Super videjko👍
Chtěla jsem udelat řízky, ale videla jsem tu cenu (170 za kilo) tak jsem radeji vzala kvetak 😅 Super video! Urcite se da porad levne a dobre najíst🙂
by mě docela zajímalo kde koupíš tak levný žebra
a co olej ? to je tak 200ml minimálně a dnes stojí 50 Kč takže 10 Kč jen olej
Divný, že jsem teď půl litr koupil za 29,90😂
@@Apex16ful já jsem mysle jako že litr stojí 50 kč pokud jsi koupil pullitr za 30 tak je to litr za 60 kč
A kolik stál olej pane Fotr?
Horší jídlo pod třicet kaček jsem neviděl... Zklamal jsi ale což nemusím se dívat na to co mě vadí. Měj se a zdar.
Super👌
kde je cena za olej ?
Nebuď šťoura:-D
A za vodu, sůl a pepř a nádobí a za kuchyňské potřeby a samozřejmě elektřinu a benzín na cestu k řezníkovi a do obchodu
@@marvymenikcz pravda to muselo být alespoň za 20 Kč
staci jit na louku utrnout repku a v hmozdiri zpracovat
@@marvymenikcz Říkal to ve videu, že počítá jen suroviny. Pointa je, je že místo jídla třeba za 100 kč si můžeš udělat i za 20 kč chutně. Benzín, elektřinu atd. by musel použít na jakékoliv připravované jídlo.
A příští video oběd do 50kc pak do 100kc a takhle všechny bankovky 😅
Jo jo super super
Domádo dip za 1,90 kč. Dipy v restauracích apod. stojí někdy i 40 kč a ještě dostaneš minimální porci...
I bez práce eště musíš započítat tak 6kč za každou kWh takže tak 30kč :0)
zvládol by si to i na slovensku? :D
No, za 20 Kč jsem čekal zapečené brambory nebo zemlbábu.
Hodně dobrý
Paráda ale u nas sk je neskutocne
Cena surovin: 22,90
Cena plynu na uvaření: 46,50 :D
Pivo jsi mohl dát nějakou tu mňamku za 3,90. Těch pár halířů navíc už by ten budget nevytrhl.
TO JE ZAUJMAVA CENA TAKZE SI VSETKO NAKUPIL V KAUFLANDE? SKUSIM ALE MY NA SLOVENSKU TU MAME DOST DRAHO OPROTI VAM
Nepoznáš nevíš kolik máte plat v přepočtu na koruny
@@miracuri5810 ale poznam ale vyskusam o kolko sme drahsi od vas vdaka za video starej foter
Už len rebrá stoja 1kg 6.99€ :)
V dalším videu pozdrav prosím Ivoše masného
Já vařím 50let tak vím že se dá vařit levně tak jak si to předvedl ty, ale to maso(žebra) mají strašně ořezaný (kauf) a drahý(86kč/kg) a v akci jsem je neviděl tak jedině plecko nebo krkovici v akci za 69kč. Zdravím Pavel alias Rettigová
:-D :-D "no necumte vole vzali jsme si jich 5" ja rvu smichy :-D
Copak by se asi za tu dvacku podařilo vytvořit dnes ??
V příštím videu pozdrav Ivoše Masného. Děkuji
DíK ZA FAJN RECEPT
Jen ten olej stál 20 Kč 😅😆
1kg rebrá stojí 6.99€ 😉
Tak nesmíte je kupovat v tom nejdražším obchodě. Kdyby je Fotr koupil někde v online supermarketu (třeba na rohlík cz), tak za ně dá taky 8 eur, bo musíte zaplatit spoustu lidí od těch co zásilku chystají až po HR managerku, prostě spoustu lidí. atd... Ale když to koupíte u řezníka nebo ještě lépe na jatkách tak se na tu cenu pod dvě eura dostanete.
@@tygik7383 to sú práveže v akcii. Normálne stoja 8€ a u mäsiara ešte drahší.
U vás sú ceny asi nekde inde 😀