Ніхто не питав, але ось вам підбірка українських мальописів, бо Воля - це навіть не вершина айзберга: 1. Максим Оса - козацький нуар з гумором та шикарним малюнком. Класика, маст рід. 2. Серед овець - антиутопія рівня Орвела з радянським присмаком і дуже стильним малюнком. 3. Троє проти зла - комедійне-фентезі про те як двоє сихівських хлопаків рятують свого друга, якого вкрали демони і затягнули в інший світ. 4. Тато - хроніка Майдану через призму однієї сім'ї. З неперевершеним малюнком (переможець премії Мальопис року). 5. Пітмен - сюрреалістична космічна фантастика (переможець премії Мальопис року). 6. Інкер - документальна хроніка подій перших місяців повномасштабного вторгнення. 7. Коротка історія українського фемінізму - нон-фікшн про те як розвивався фемінізм на теренах України. 8. Герой поневолі - вражаюча візуальна адаптація оповідання Івана Франка. 9. Арідник - мальований переказ гуцульських легенд на основі досліджень Володимира Шухевича. 10. Фаетон - космічна фантастика без космосу, просто почитайте. 11. Залізна голова - недалеке кіберпанкове майбутнє з психлікарнею та Порошенком на гривнях. 12. Катарсис - збірка оповідань в манґа-стилі, де є історї від дитячих казок та романтики до бойових мистецтв та кіберпанку. Цей список можна продовжувати і продовжувати. Комікс індустрія у нас здійснила шалений скачок десь від 17 року.
@@yaroslavazhnyuk3712 радий, що зацікавило. Але тоді навздогін мушу додати ще один момент: частина робіт незавершена, бо ще малюється / війна / не на часі ітд. Але всі обіцяють доробити рано чи пізно. Ну і якщо захочеться ще чогось після цього, чи чогось в конкретнішому жанрі, то пишіть. Спробую порадити.
@@yt-2 Мій сусід Тоторо - дуже красиве і просте аніме дивиться легко півтори години проходять швидко :) Я не знаю ваші вподобання, але все що від Хаяо міядзакі можна дивитись підходить всім віковим категоріям має приємну графіка та сюжет
Англійському контенту дуже зраділа. Так, було важко слухати, і не впевнена, що саме із-за англійської, бо так багато дивлюсь англомовного контенту. Думаю там співпало і тематика і довжина подкасту. Мені і такі ваш інтерв'ю важко даються за один захід. Але я дуже люблю ваш канал, і стараюсь слухати і розвиватися)
“Це різні типи роботи”, скоріше - різні рівні кваліфікації, коли людина відповідає не за свою спеціалізовану функцію, а за фінальний результат у скарбничку успіху компанії.
все, я задалася, я почала спонсорувати. Ваш подкаст це просто неймовірно. мені подобаєтся як ви розвиваете мій кругозор, які в вас контроверсійні думки, які у вас дуже різні і несподівани теми та погляди. це просто супер. дякую вам
Вітаю любі. Велика подяка за інтервʼю з Робертом. Я мало читав фантастики, тому зараз привідкриваю цей світ. Помітив що замість давати собі можливість мріяти та фантазувати, ставив собі тільки цілі, а це нажаль стопорило мій розвиток. Інфо про комікси, відпала щелепа, дякую))
Чуваки, я ще не додивився інтерв'ю, але англійський контент топ, дуже йому радий. Потрібні ідеї світового масштабу і люди, які мислять такими концепціями майбутнього, як Зубрін. Дякую вам за це!
Це якась магія. Дивлюсь це відео (так, мені ще багато наздоганяти). Ставлю паузу. Нарешті сів читати «Любов та бюджет». Перший відгук на обкладинці: «…Розібратися з власними фінансами - необхідний мінімум для кожного українця.» Ярослав Ажнюк😮😂🎉
Ярославе, я буду твоїм лоббістом =) Інтерв'ю з Зубріним - топ. Подивився повністтю. В оригіналі без субтитрів. Дуже гідний інфотеймент. А крім того це, як мені здається, важливий, як у нас любили казати "талеміст" =) Важливо робити такі інтерв'ю в т.ч. для злиття бульбашок вестернів та українців. Адже вестерни також доволі часто зараз спілкуються про Україну. Їм це цікаво. І варто робити платформи на яких вони могли б спілкуватись з українцями про Україну. А вихідним профітом цього трагічного хайп-трейну буде те, що з українцями можна спілкуватись на будь-які теми.
Випуск з Робертом Зубріном дуже сподобався і я особисто дуже радий і задоволений, що він вийшов англійською. Такі інтерв’ю це один з моїх улюблених видів контенту, переглянув думаю за 3 рази. Круто, що у вас був такий нетривіальний гість, багато нового дізнався про Зубріна, раніше мені траплялися тільки поверхневі інтер‘ю хвилин на 10-15.
Стосовно розмови з Робертом, я дивився в декілька заходів, пояснюю. Україномовний контент я можу слухати на фоні і розуміти про що йдеться, англомовний контент щоб нічого важливого не упустити мушу дивитись уважно, сконцетровано. P.S Дякую за ваші всі відео, це просто шикарний кладязь інформації 🤗
Інтерв'ю із Зубріним топове завдяки класному гостю, але і Ярослав теж чудово себе проявив. Ну і англійська дуже зрозуміла. Мені з моїм інтермідіейт на 2Х було майже все зрозуміло. Якщо якісь слова не розумів через високу швидкість, то суть всерівно була зрозуміла. Іноді на мітінгах із стейкхолдерами менше слів розумів, ніж тут.Але це інтерв'ю мені вдалося слухати на такій швидкості або концентровано під час прогулянки, або роблячи якусь просту механічну роботу типу миття посуду, готування їжі, прибирання. Респект! Щодо фантастики для розвитку інноваційного мислення змалку - на вашу думку (чи може з побаченого/почутого) чи спрацює такий підхід для людей віком від 18 до 40 років, наприклад?
Як жінку майже пенсійного віку, вчительку музики, яка практично нульова в ІТ і слабо розбирається у бізнес процесах, підсадити слухати mvp (до речі, до кінця і не у прискоренні) ... Не знаю, з кого більше дивуватись: з себе, чи з вас 🙂
морські пригоди! оце ви розблокували спогади! я фанатів від цього серіалу, закривався у ванній кімнаті, розкручував батьковий станок для гоління і оця металева циліндрична ручка була моїи он тим підводним човном. оце тільки що згадав завдяки вам)
Мені було легко слухати інтервʼю з Зубріном (чи Зубріним?). І у Роберта, і у Ярослава чітка і зрозуміла вимова, як на мене. На відміну від того ж мямлі Фрідмана, щоб зрозуміти якого, мені дійсно доводиться напружуватись.
4:44 чітко мій кейс. Намагався Зубріна слухати на швидкості 1.5х в машині. Впродовж дороги опустив до 1х. А потім зрозумів що на слух не все навіть розумію, тому вимкнув і вирішив пізніше вдома подивитись. Так і не додивився :)
Щодо настільних рольових ігор та українського сетингу, є чудове видавництво M87* Games, які недавно переклали гру Каїрн, про дослідження таємничого лісу, його загадки та скарби, і крім цього команда видавництва почала роботу над доповненням про Дрімучі карпатські ліси 🤩
Про англомовний контент. Те, що англомовне інтерв'ю люди закінчують дивитись значно швидше, або що коли набирає менше переглядів, не є прямим наслідком поганого володіння англійскою. На мою думку це наслідок того, що к вам на канал люди приходять за відео котре можна увімкнути фоном поки працюєш, робиш хатні справи, тощо. Живучи в умовах коли ти не користуєшся англійською досить великий відсоток свого дня, це буде прям в рази важче увімкнути подібне відео фоном. Це треба сідати і сконцентровано слухати. Щоб таке сталось треба щоб там було щось надзвичайно цікаве для мене. І так, це не було таким випадком)
Інтерв'ю з Зубріним цікаве, якщо до цього не дивився/слухав/читав щось подібне як Star Talks з Нілом Деграсом Тайсоном. Думаю дивитись з перекладом було б більш цінно для українців, які не знають англ на такому рівні, щоб дивитись в оригіналі.
ще й Аквіла! я недавно дівчині про нього розказував! цей літаючий апарат надихнув мене так що я постійно малював пульти керування різними засобами пересування. розкладав довкола себе ці панелі на а4 і летів кудись в уяві)
Рекомендація прочитати наукову фантастику українського сучасного пісьменника Макса Кідрука "Колонія". Про колонії на Марсі і про життя на Землі у 2141 році. Це перша книга з серії, повинні вийти ще дві.
За Роберта Джордана мед респект! Звісно, до нього ще "в комплекті" йде Сандерсон. Якщо хтось хоче з десяток+ книжок поспіль читнути за місяць, обидві серії (колесо часу і космер) саме те. П.С. Почали нарешті з'являтися українські локалізації в Богдан букз.
Додивився за два рази відео з Робертом доки зміг. Тему дуже цікава, але три години це трохи забагато 😵💫Розповідь про розпил бабла особливо потішила. З приводу фантастики (та й художніх книг): переконаний, що перший раз їх треба читати, щоб мозок міг повільно уявити собі все описане. Другий-третій раз вже можна слухати, щоб звернути увагу на якісь деталі чи краще осмислити якусь думку.
ексклюзивний внутряк: коли Емма спитала у мене про книжки я назвала ті яких як виявилось (хоча з Фраєм мені пізніше сказали люди що є, хз чому Емма про них не знала) нема українською (Сага про Хорнблауера Форестера та твори Стівена Фрая), тому за принципом проєкту їх рекламувати не можна і довелось для камери казати інше)).
Дякую за випуск. Інтерв'ю з Робертом подивився повністю, але як ви й зауважили - за кілька підходів. По Українській фантастиці можливо ще зробите блок в одному з випусків? Бо крім Кідрука, навіть нікого не знаю з авторів.
Історі була така: Юрко тупив в математиці і хотів якось виправдатись перед вчителькою, сказав що він гуманітарій, але математичка виявилась кмітливішою 😂
На рахунок середньої тривалості перегляду інтерв'ю з Робертом - я, наприклад, подивився навіть менше 10 хвилин, але обов'язково перегляну повністю на вихідних, коли матиму більше часу. Можливо, я не один такий. І ще, ймовірно зіграв свою роль ще й той факт, що те відео не подивились повністю ті, кому рівень англійської не дозволяє просто слухати його, з заблокованим екраном, як подкаст
Обоже, як з вами цікаво, дуже вам дякую. Про pnl плюсую, зробіть. Про планування: Ярослав, а ви завжди планували, чи були сумбурним і до планування прийшли? Чим вам зручно: щоденник, застосунки, таймлайн візуалізуєте? Блок про книги і комікси - топ Зубріна буде переклад? Соромно, так не тягну
Дякую за випуск, дуже цікаво! А як при вестінгу прописується процедура прийняття рішень? Один з фаундерів дуже мало робить, мало часу приділяє, але % долі капають. Проявляє деструктивну позицію. Інший же не може його викинути.
може, якщо він та однодумці мають 50%+1 голос (зазвичай, але у статуті може й по-іншому бути прописано). Голосування акціонерів відбувається, так ніби вже все завестилося.
Ярослав, доброго дня, порадьте будь-ласка додаток/програму яка допомагає відслідковувати прогрес реалізації проектів у команді? Буду дуже вдячний за відповідь 🙏
jira, google spreadsheets, google docs - я такими користуюся. Думаю важливі не програми, і простий, зрозумілий, повторюваний процес їхнього використання, який подобається усім учасникам
Я без питань дивлюсь і слухаю англійською, але мені було не цікаво дивитись відео з якимось робертом про марс на 3 годин. Правда така. Можливо колись спробую послухати все ж таки)
читав книжку про Фінляндію і дізнавсях що в Скандінавії не дублюють фільми а лише субтитри взагалі про Фінляндію дуже цікаво бо вони довгий час були у складі Швеції і їх бізнес, універи шведськомовні і у них теж було какая разніца і ще в книжці автор пояснює напад на Фінляндію тим що сталін боявся що гітлер захопить лєнінград, не тому що гітлер і сталін поділили Європу і сталін забирав своє а тому що бояв)) аналогія з путіним який напав на Україну бо боявся розширення нато повна! тільки Фінляндія війну програла і тепер її причини пояснює кремльовськими наративами! я в шокє був коли читав))
ми з Єгором якось досить докладно говорили, що англійські субтитри це не причина гарного знання англійської населенням, а швидше наслідок чи бонус від того, що держава грамотно побудувала освіту
@@yt-2 до речі в книжці так і не пояснили як з Фінляндії що все життя продавала ліс і папір зробили Фінляндію з Нокіа, типу ну от вклалися в технології))
Ці медіа, які впливають, вони засранці. УП досі має рос версію, НВ - далі запрошує і робить ефіри російською. Також Розетка - в них все російською, з кривим перекладом на українську. Їм просто байдуже, на українську, і на англійську теж( Так я поділяю ваш погляд, про англійську і її поширення в побуті, це станеться, питання часу. І таким вчинком з відео ви його значно пришвидшуєте. Дякую
А "Проблема трьох тіл" мені не сподобалась. Навіть продовження не захотілось читати. В книзі прямим текстом згадується Азімов і це справді схоже на Азімова який оперує більшсучасними технологіями, але ментально залишився на початку-середині ХХ ст. Ну і зав'язка хороша, а розв'язка... слабенька з наукової точки зору. Тому й пласкезні персонажі починають дратувати
Ох як точно кінець вашого першого блоку про внє політікі перегукується з нещодавніми мемуарами Ковжуна в Ґрунті: ruclips.net/video/hzoaNkrL0xM/видео.html
Вильоти картинок для мене були мінусом, бо по звуку я чула, щось відбувається, йшла перемотувати назад дивитись картинку, а там просто фотка чувака - ніякої корисної/цікавої інформації не несе. На мою думку, ілюстрації варто робити лише тоді, коли вони несуть додаткову інформацію і без них картина сказаного неповна. А якщо без них можна обійтися, то краще обійтися.
На рахунок, озвучки подкасту, є ж всякі нейронки які голосом Ярослава можуть озвучити відео за текстом який ви надасьте ( наприклад з субтитр) можна навіть голосом Маска якщо єтака потреба))))
@@yt-2тільки що глянула відео "Міша тебе ніктоиденєг нєдаст" на англійські і прийшла сказати що AI вже може перекладати відео іншою мовою))) ну але поки погано це робить, коли є два голоси і чи кілька людей в кадрі) В очевить дійсно поки що простіше і доцільніше робити це класичним дубляжом)))
Думка в голос: а можна патронів з бай мі е кофі не називати баристами? Патреон не присвоїв собі слово патрон, воно існувало і до нього. Є ще всякі благодійники, меценати і тд. А бариста - це людина, яка готує каву. Якщо що це без наїздів, просто вкотре різануло вухо.
Не знаю, від Лю Цисіня не так щоб в захваті, перша книга ок, було захопливо особливо від персонажа Да Ши, але сюжетна лінія місцями не витримує критику особливо з кожною насупною книгою. Можливо не відрефлексувала і не варто було прямо всі підряд. Найслабша і прям викликала обурення остання "Памʼять про минуле землі ", я звісно не в захваті від людства в цілому, але все пронизане нитками що людство це стадо, яке тільки чекає на когось "особливого" хто врятує. А суміш теорій, особливо про вимірність ти читаєш в тебе багато питань, і ти просто не віриш в це. Ой і звісно всі месії таки живуть в Китаї інші не пройшли випроування часом, ну і як без пропаганди типу персонаж з оркостану топ, а американці самі розумієте, навіть якщо і з благими намірами то з жестяком. Але я не претендую на критику, це суто моя субʼєктивна думка, просто після Цисіня з Кідруком я кайфувала.
боже ну нарешті, ше одна людина, яка прочитала 3 книжки🫱🏻🫲🏼 *Роберт насправді дуже зрозуміло розказує, але це не ентертеймент епізод, а треба сфокусовано сісти і дивитися. У мене в календарі просто на 3 частини розбито)
Ніхто не питав, але ось вам підбірка українських мальописів, бо Воля - це навіть не вершина айзберга:
1. Максим Оса - козацький нуар з гумором та шикарним малюнком. Класика, маст рід.
2. Серед овець - антиутопія рівня Орвела з радянським присмаком і дуже стильним малюнком.
3. Троє проти зла - комедійне-фентезі про те як двоє сихівських хлопаків рятують свого друга, якого вкрали демони і затягнули в інший світ.
4. Тато - хроніка Майдану через призму однієї сім'ї. З неперевершеним малюнком (переможець премії Мальопис року).
5. Пітмен - сюрреалістична космічна фантастика (переможець премії Мальопис року).
6. Інкер - документальна хроніка подій перших місяців повномасштабного вторгнення.
7. Коротка історія українського фемінізму - нон-фікшн про те як розвивався фемінізм на теренах України.
8. Герой поневолі - вражаюча візуальна адаптація оповідання Івана Франка.
9. Арідник - мальований переказ гуцульських легенд на основі досліджень Володимира Шухевича.
10. Фаетон - космічна фантастика без космосу, просто почитайте.
11. Залізна голова - недалеке кіберпанкове майбутнє з психлікарнею та Порошенком на гривнях.
12. Катарсис - збірка оповідань в манґа-стилі, де є історї від дитячих казок та романтики до бойових мистецтв та кіберпанку.
Цей список можна продовжувати і продовжувати. Комікс індустрія у нас здійснила шалений скачок десь від 17 року.
космос! Дуже-дуже дякую, вивчатиму.
@@yaroslavazhnyuk3712 радий, що зацікавило.
Але тоді навздогін мушу додати ще один момент: частина робіт незавершена, бо ще малюється / війна / не на часі ітд. Але всі обіцяють доробити рано чи пізно.
Ну і якщо захочеться ще чогось після цього, чи чогось в конкретнішому жанрі, то пишіть. Спробую порадити.
так, користуючись нагодою, порадьте щось щоб почитати-подивитись з хлопчиком 6 років)
@@yt-2 Мій сусід Тоторо - дуже красиве і просте аніме дивиться легко півтори години проходять швидко :)
Я не знаю ваші вподобання, але все що від Хаяо міядзакі можна дивитись підходить всім віковим категоріям має приємну графіка та сюжет
Величезне Дякую!
Англійському контенту дуже зраділа. Так, було важко слухати, і не впевнена, що саме із-за англійської, бо так багато дивлюсь англомовного контенту. Думаю там співпало і тематика і довжина подкасту. Мені і такі ваш інтерв'ю важко даються за один захід. Але я дуже люблю ваш канал, і стараюсь слухати і розвиватися)
Бізнес поради дуже корисні, мають конкретну практичну площину та зрозуміло обґрунтовані. Дякую Ярославу, що поділився!
Прийшов послухати про кофаундерів і залишився до кінця… Дякую 😅
“Це різні типи роботи”, скоріше - різні рівні кваліфікації, коли людина відповідає не за свою спеціалізовану функцію, а за фінальний результат у скарбничку успіху компанії.
все, я задалася, я почала спонсорувати. Ваш подкаст це просто неймовірно. мені подобаєтся як ви розвиваете мій кругозор, які в вас контроверсійні думки, які у вас дуже різні і несподівани теми та погляди. це просто супер. дякую вам
оце діло! дякуємо!
Чекаю випуск про PNL
Я прослухала інтерв'ю з Зубріним до кінця. Дуже цікаво. Запрошуйте таких гостей ще. Дякую.
Вітаю любі. Велика подяка за інтервʼю з Робертом.
Я мало читав фантастики, тому зараз привідкриваю цей світ. Помітив що замість давати собі можливість мріяти та фантазувати, ставив собі тільки цілі, а це нажаль стопорило мій розвиток. Інфо про комікси, відпала щелепа, дякую))
Дивився інтерв'ю з Зубріним, дуже сподобалось, хоча 3 години навіть на х2 мені було трохи багато.
Чуваки, я ще не додивився інтерв'ю, але англійський контент топ, дуже йому радий. Потрібні ідеї світового масштабу і люди, які мислять такими концепціями майбутнього, як Зубрін. Дякую вам за це!
Це якась магія. Дивлюсь це відео (так, мені ще багато наздоганяти). Ставлю паузу. Нарешті сів читати «Любов та бюджет». Перший відгук на обкладинці: «…Розібратися з власними фінансами - необхідний мінімум для кожного українця.» Ярослав Ажнюк😮😂🎉
Ярославе, я буду твоїм лоббістом =) Інтерв'ю з Зубріним - топ. Подивився повністтю. В оригіналі без субтитрів. Дуже гідний інфотеймент.
А крім того це, як мені здається, важливий, як у нас любили казати "талеміст" =) Важливо робити такі інтерв'ю в т.ч. для злиття бульбашок вестернів та українців. Адже вестерни також доволі часто зараз спілкуються про Україну. Їм це цікаво. І варто робити платформи на яких вони могли б спілкуватись з українцями про Україну. А вихідним профітом цього трагічного хайп-трейну буде те, що з українцями можна спілкуватись на будь-які теми.
Дякую за випуск!
Серіал про який згадує Юрій, про двох школярів - це британський серіал 'Aquila' (1997-1998)
Він існує! Дякую!
Про інтерв'ю з Робертом: давно так не кайфував від перегляду. І я типовий українець, тільки одне але, я викладач англійської)
Випуск з Робертом Зубріном дуже сподобався і я особисто дуже радий і задоволений, що він вийшов англійською. Такі інтерв’ю це один з моїх улюблених видів контенту, переглянув думаю за 3 рази. Круто, що у вас був такий нетривіальний гість, багато нового дізнався про Зубріна, раніше мені траплялися тільки поверхневі інтер‘ю хвилин на 10-15.
Мені також подобаються відео Українера. А після перегляду відео про вино - замовив у Галицька Сорока набір з малиновим вином 😊
Уточнення: не про вино а про виноробів
Про бізнес дуже цікаво слухати. Можна окрему рубрику зробити про стартапи)
Стосовно розмови з Робертом, я дивився в декілька заходів, пояснюю.
Україномовний контент я можу слухати на фоні і розуміти про що йдеться, англомовний контент щоб нічого важливого не упустити мушу дивитись уважно, сконцетровано.
P.S Дякую за ваші всі відео, це просто шикарний кладязь інформації 🤗
Крутий випуск і дякуємо за увагу! Це надихає робити бомбезні Українські комікси надалі !
❤❤❤
Схоже цей випуск буде моїм одним з найулюбленіших
ДнД - топ, випуск корисний, дякую!
Інтерв'ю із Зубріним топове завдяки класному гостю, але і Ярослав теж чудово себе проявив. Ну і англійська дуже зрозуміла. Мені з моїм інтермідіейт на 2Х було майже все зрозуміло. Якщо якісь слова не розумів через високу швидкість, то суть всерівно була зрозуміла. Іноді на мітінгах із стейкхолдерами менше слів розумів, ніж тут.Але це інтерв'ю мені вдалося слухати на такій швидкості або концентровано під час прогулянки, або роблячи якусь просту механічну роботу типу миття посуду, готування їжі, прибирання. Респект!
Щодо фантастики для розвитку інноваційного мислення змалку - на вашу думку (чи може з побаченого/почутого) чи спрацює такий підхід для людей віком від 18 до 40 років, наприклад?
та звісно працює, просто у цих людей менше часу на фантастику)
Як жінку майже пенсійного віку, вчительку музики, яка практично нульова в ІТ і слабо розбирається у бізнес процесах, підсадити слухати mvp (до речі, до кінця і не у прискоренні) ... Не знаю, з кого більше дивуватись: з себе, чи з вас 🙂
Випуск топ! Дізнався для себе багато нового
Серіал Aquila - гуглиться доволі легко, без жпт))
Ставлю ❤ і одразу ділюся з усіма друзями , ви найкращі
Ох як круто! Чекаємо Альону в нових випусках😉
морські пригоди! оце ви розблокували спогади! я фанатів від цього серіалу, закривався у ванній кімнаті, розкручував батьковий станок для гоління і оця металева циліндрична ручка була моїи он тим підводним човном. оце тільки що згадав завдяки вам)
Мені було легко слухати інтервʼю з Зубріном (чи Зубріним?). І у Роберта, і у Ярослава чітка і зрозуміла вимова, як на мене. На відміну від того ж мямлі Фрідмана, щоб зрозуміти якого, мені дійсно доводиться напружуватись.
ми просто дойшли вже до такого рівню саморозвитку шо інтервю з Зубріним це інфотеймент😅
Always has been
#1:05:00
Юрій
Рекомендую: Гаррі Гаррісон "Залізний щур"
Фредерік Пол
"Брама".
Рожер Желязни
4:44 чітко мій кейс. Намагався Зубріна слухати на швидкості 1.5х в машині. Впродовж дороги опустив до 1х. А потім зрозумів що на слух не все навіть розумію, тому вимкнув і вирішив пізніше вдома подивитись. Так і не додивився :)
47:00 Цікаво було послухати про розподілення відсотків.
Юрко , альтернатива "Фіксіків" - "Почемучки" , дивився ще молим на "Фокскідс"
Щодо настільних рольових ігор та українського сетингу, є чудове видавництво M87* Games, які недавно переклали гру Каїрн, про дослідження таємничого лісу, його загадки та скарби, і крім цього команда видавництва почала роботу над доповненням про Дрімучі карпатські ліси 🤩
Оце "залишимо на наступний випуск..." - не треба так, у вас майже ніколи не буде цього в наступному випуску😅
А що там хотіли лишити? Бо я вже забув))
ну отож, я теж забув
Це найбільше інтервю з Зубріним, що я бачив в Інеті.
Цікаво, яка кікість переглядів зза кордону?
Про англомовний контент.
Те, що англомовне інтерв'ю люди закінчують дивитись значно швидше, або що коли набирає менше переглядів, не є прямим наслідком поганого володіння англійскою. На мою думку це наслідок того, що к вам на канал люди приходять за відео котре можна увімкнути фоном поки працюєш, робиш хатні справи, тощо. Живучи в умовах коли ти не користуєшся англійською досить великий відсоток свого дня, це буде прям в рази важче увімкнути подібне відео фоном. Це треба сідати і сконцентровано слухати. Щоб таке сталось треба щоб там було щось надзвичайно цікаве для мене. І так, це не було таким випадком)
Послухав відео з Зубріном. Насправді виявилось дуже легким для сприйняття 😮
Так, Ярослав правий,
відео з Робертом не дивився на швидкості 2Х, в більшості 1.25, тому прийшлось розділити на декілька частин.
про передбачення смартфонів імхо найближче був стартрек, при чому найперші сезони ще кінця 60х
Інтерв'ю з Зубріним цікаве, якщо до цього не дивився/слухав/читав щось подібне як Star Talks з Нілом Деграсом Тайсоном. Думаю дивитись з перекладом було б більш цінно для українців, які не знають англ на такому рівні, щоб дивитись в оригіналі.
а от Тайсон мені не подобається. Він дуже попсово речі пояснює, спеціально максимально спрощуючи на масову аудиторію і випускаючи купу важливого
@@yaroslavazhnyuk3712 така його роль, як популяризатора науки. Найбільшу цінність несуть гості, які є вузькими спеціалістами у своїх сферах
ще й Аквіла! я недавно дівчині про нього розказував! цей літаючий апарат надихнув мене так що я постійно малював пульти керування різними засобами пересування. розкладав довкола себе ці панелі на а4 і летів кудись в уяві)
Рекомендація прочитати наукову фантастику українського сучасного пісьменника Макса Кідрука "Колонія". Про колонії на Марсі і про життя на Землі у 2141 році. Це перша книга з серії, повинні вийти ще дві.
Шось Ярослав дуже оптимістичний з вірою що в Україні англійська може бути поширеною. В нас українською не всі розмовляють😢
В оригінальному Star Trek були планшети. Наступне що можна втілити ручні сканери поверхні, типу томограф в кишені.
За Роберта Джордана мед респект! Звісно, до нього ще "в комплекті" йде Сандерсон. Якщо хтось хоче з десяток+ книжок поспіль читнути за місяць, обидві серії (колесо часу і космер) саме те.
П.С. Почали нарешті з'являтися українські локалізації в Богдан букз.
Маленька глибина перегляду через те що дивитися на швидкості Х2,3 не виходить , треба було Х1 дивитися , а часу небагато
поставив 667 вподобайку, просто бо можу
Про Ajax є випуски подкаста сто тисяч, з яких стає зрозуміло, що Конотопський будував компанію з партнерами
Додивився за два рази відео з Робертом доки зміг. Тему дуже цікава, але три години це трохи забагато 😵💫Розповідь про розпил бабла особливо потішила.
З приводу фантастики (та й художніх книг): переконаний, що перший раз їх треба читати, щоб мозок міг повільно уявити собі все описане. Другий-третій раз вже можна слухати, щоб звернути увагу на якісь деталі чи краще осмислити якусь думку.
Фільм "Згадати все" (Всеосяжний спогад) За книгою
Філіпа Діка «З глибин пам'яті» (1966)., є мобільний телефон
ексклюзивний внутряк: коли Емма спитала у мене про книжки я назвала ті яких як виявилось (хоча з Фраєм мені пізніше сказали люди що є, хз чому Емма про них не знала) нема українською (Сага про Хорнблауера Форестера та твори Стівена Фрая), тому за принципом проєкту їх рекламувати не можна і довелось для камери казати інше)).
по-дебільному текст коменту написала але сподіваюсь ви зрозуміли)
та все зрозуміло)
Та ема тупа вівця яка не прочитала і десятка книг. Дуже показово те що її копнули з магістратури Могилянки.
Дякую за випуск. Інтерв'ю з Робертом подивився повністю, але як ви й зауважили - за кілька підходів.
По Українській фантастиці можливо ще зробите блок в одному з випусків? Бо крім Кідрука, навіть нікого не знаю з авторів.
Фільм вже є по " Проблемі трьох тіл". Китайський. Скоро ще американський вийде. Книга, якби не банально це було, набагато краще передає атмосферу.
Історі була така: Юрко тупив в математиці і хотів якось виправдатись перед вчителькою, сказав що він гуманітарій, але математичка виявилась кмітливішою 😂
ВОЛЮ НЕ СПИНИТИ!!!!!
На рахунок середньої тривалості перегляду інтерв'ю з Робертом - я, наприклад, подивився навіть менше 10 хвилин, але обов'язково перегляну повністю на вихідних, коли матиму більше часу. Можливо, я не один такий. І ще, ймовірно зіграв свою роль ще й той факт, що те відео не подивились повністю ті, кому рівень англійської не дозволяє просто слухати його, з заблокованим екраном, як подкаст
пасивна агресія 🤣
Обоже, як з вами цікаво, дуже вам дякую.
Про pnl плюсую, зробіть.
Про планування: Ярослав, а ви завжди планували, чи були сумбурним і до планування прийшли? Чим вам зручно: щоденник, застосунки, таймлайн візуалізуєте?
Блок про книги і комікси - топ
Зубріна буде переклад? Соромно, так не тягну
Був сумбурним і прийшов :)
Дякую за випуск, дуже цікаво!
А як при вестінгу прописується процедура прийняття рішень? Один з фаундерів дуже мало робить, мало часу приділяє, але % долі капають. Проявляє деструктивну позицію. Інший же не може його викинути.
може, якщо він та однодумці мають 50%+1 голос (зазвичай, але у статуті може й по-іншому бути прописано). Голосування акціонерів відбувається, так ніби вже все завестилося.
Юрко, о це ви жорстоко про вино! 🥂 Можливо ви просто мало куштували? Хоч сидри вам подобаються? 😅
в мене підвищена кислотність шлунку, мені не дуже ок все кисле(
Ярослав, доброго дня, порадьте будь-ласка додаток/програму яка допомагає відслідковувати прогрес реалізації проектів у команді?
Буду дуже вдячний за відповідь 🙏
jira, google spreadsheets, google docs - я такими користуюся. Думаю важливі не програми, і простий, зрозумілий, повторюваний процес їхнього використання, який подобається усім учасникам
Фак
Той підводний човен називався Морський Вовк, а дельфіна звали Фліпер
А може і ні 😜
так!
Повторювальність, як на мене, це про звички. У відео зачепили трохи цю тему. При чому часто несвідомі звички
Який аналог фіксикам? Дякую!
Дослідниця Ада Твіст
Дякую!
Дуже смішно, послухала вас зараз і пішла шукати Хайнлайна на ютубі, і шо? Знайшла Арестовича, що читає Хайнлайна🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Завжди цікаво Вас послухати, але Ви насправді знаєте про що цей коментар)
знаєм-знаєм)
Сорі за непрохану пораду)
Закличте на подкаст Андрія Ділігача. Здається, було б дуже цікаво і небанально.
Я без питань дивлюсь і слухаю англійською, але мені було не цікаво дивитись відео з якимось робертом про марс на 3 годин. Правда така. Можливо колись спробую послухати все ж таки)
Юрко, яка назва мультика (на заміну «фіксикам») ?
Дослідниця Ада Твіст
www.netflix.com/ua/title/80198673
Де мультик
Посилання в описі. Дослідниця Ада Твіст
читав книжку про Фінляндію і дізнавсях що в Скандінавії не дублюють фільми а лише субтитри
взагалі про Фінляндію дуже цікаво бо вони довгий час були у складі Швеції і їх бізнес, універи шведськомовні і у них теж було какая разніца
і ще в книжці автор пояснює напад на Фінляндію тим що сталін боявся що гітлер захопить лєнінград, не тому що гітлер і сталін поділили Європу і сталін забирав своє а тому що бояв)) аналогія з путіним який напав на Україну бо боявся розширення нато повна! тільки Фінляндія війну програла і тепер її причини пояснює кремльовськими наративами! я в шокє був коли читав))
ми з Єгором якось досить докладно говорили, що англійські субтитри це не причина гарного знання англійської населенням, а швидше наслідок чи бонус від того, що держава грамотно побудувала освіту
@@yt-2 до речі в книжці так і не пояснили як з Фінляндії що все життя продавала ліс і папір зробили Фінляндію з Нокіа, типу ну от вклалися в технології))
Це книжка про Фінляндію, чи про уявлення росіянина про Фінляндію? 😂
Ці медіа, які впливають, вони засранці. УП досі має рос версію, НВ - далі запрошує і робить ефіри російською.
Також Розетка - в них все російською, з кривим перекладом на українську.
Їм просто байдуже, на українську, і на англійську теж(
Так я поділяю ваш погляд, про англійську і її поширення в побуті, це станеться, питання часу. І таким вчинком з відео ви його значно пришвидшуєте. Дякую
А "Проблема трьох тіл" мені не сподобалась. Навіть продовження не захотілось читати. В книзі прямим текстом згадується Азімов і це справді схоже на Азімова який оперує більшсучасними технологіями, але ментально залишився на початку-середині ХХ ст. Ну і зав'язка хороша, а розв'язка... слабенька з наукової точки зору. Тому й пласкезні персонажі починають дратувати
Аудіокнига проблема трьох тіл це ви придбали ? Шукаю.
Цікаво як комуняки різного розливу присвоїли собі слово "прогрес"🤔
Ох як точно кінець вашого першого блоку про внє політікі перегукується з нещодавніми мемуарами Ковжуна в Ґрунті: ruclips.net/video/hzoaNkrL0xM/видео.html
Вильоти картинок для мене були мінусом, бо по звуку я чула, щось відбувається, йшла перемотувати назад дивитись картинку, а там просто фотка чувака - ніякої корисної/цікавої інформації не несе. На мою думку, ілюстрації варто робити лише тоді, коли вони несуть додаткову інформацію і без них картина сказаного неповна. А якщо без них можна обійтися, то краще обійтися.
сивочолий гетьман порошенко, на мехо-стім планетоході в формі шоколадки під назвою "скарб" - зачіпить всіх
На рахунок, озвучки подкасту, є ж всякі нейронки які голосом Ярослава можуть озвучити відео за текстом який ви надасьте ( наприклад з субтитр) можна навіть голосом Маска якщо єтака потреба))))
Нейронка текст ту спітч не попаде у таймінги, а якщо це руками підганяти, то чому б не записати справжнього Ярослава?)
@@yt-2тільки що глянула відео "Міша тебе ніктоиденєг нєдаст" на англійські і прийшла сказати що AI вже може перекладати відео іншою мовою))) ну але поки погано це робить, коли є два голоси і чи кілька людей в кадрі) В очевить дійсно поки що простіше і доцільніше робити це класичним дубляжом)))
а це ще не зашкварно досі згадувати аферистовича?
Думка в голос: а можна патронів з бай мі е кофі не називати баристами? Патреон не присвоїв собі слово патрон, воно існувало і до нього. Є ще всякі благодійники, меценати і тд. А бариста - це людина, яка готує каву.
Якщо що це без наїздів, просто вкотре різануло вухо.
@@ruslanwel та, без проблем може бути спонсором.
Арестович читав Станіслава Лема і розбирав
Випуск не згадуючи росіян - "міссія нездійсненна"🤦♂
Ну це ж єдине що вам потрібно)
@@yt-2 але це показує що ви досі живете в так званому СНД
Не знаю, від Лю Цисіня не так щоб в захваті, перша книга ок, було захопливо особливо від персонажа Да Ши, але сюжетна лінія місцями не витримує критику особливо з кожною насупною книгою. Можливо не відрефлексувала і не варто було прямо всі підряд. Найслабша і прям викликала обурення остання "Памʼять про минуле землі ", я звісно не в захваті від людства в цілому, але все пронизане нитками що людство це стадо, яке тільки чекає на когось "особливого" хто врятує. А суміш теорій, особливо про вимірність ти читаєш в тебе багато питань, і ти просто не віриш в це. Ой і звісно всі месії таки живуть в Китаї інші не пройшли випроування часом, ну і як без пропаганди типу персонаж з оркостану топ, а американці самі розумієте, навіть якщо і з благими намірами то з жестяком.
Але я не претендую на критику, це суто моя субʼєктивна думка, просто після Цисіня з Кідруком я кайфувала.
по-моєму в партнерствах рішення приймають бо воно ефективне а не тому що у мене 51% я начальник ти дурак?
ну я ж питаю про корнер-кейси, а так то так, за все хороше)
боже ну нарешті, ше одна людина, яка прочитала 3 книжки🫱🏻🫲🏼
*Роберт насправді дуже зрозуміло розказує, але це не ентертеймент епізод, а треба сфокусовано сісти і дивитися. У мене в календарі просто на 3 частини розбито)