В ЗіПах до Максима йде пружинний кантер (ваги). За допомогою кантера натягується пружина. Сила натягу на кантері має дорівнювати позначці 4 кг. Після настрілу у 3000 набоїів пружину за допомогою того ж кантера попускаємо до 3,5 кг. От і вся арифметика. Нетреба ніяких 33 вітків )). Читайте НСД.
Привіт колегам кулеметникам Харківщини від кулеметників Миколаївщини. Дуже гарний і змістовний огляд і консультація! Було дуже цікаво. Нажаль у нас такої зброї не має, у нас інші радянські зразки. Дякую хлопці за науку! Якщо буде в нас Максим думаю згодиться ваша наука! Слава Українським кулеметникам!
@@ПрохорПетров-г2н Пулемёт Мáксима - станковый пулемёт, разработанный британским оружейником американского происхождения Хайремом Стивенсом Максимом в 1883 году.
По інструкції з ремонту кулемета сказано, що протікання переднього ущільнення допускається до 35 капель/хв. Корпус кулемета при цьому ставиться під кутом 45град переднім зрізом ствола вниз. При цьому ще й звертається увага на те, що ствол має опускатися під власною вагою при встановленні кулемета під 45град переднім зрізом ствола вверх. Пружина натягується по кантору з ЗІП'а. Звідти ж береться і азбестовий шнур і всі необхідні елементи для обслуговування/ремонту в польових умовах.
У свої 70 років я з цікавістю подивитися ваш ролик. Таке враження, що це аналог якогось Камаза, де завжди має бути повна дверка ключів на підхваті. Ну і середньому роботязі аби дня вистачило, щоб опанувати обслуговування такого механізму. Якщо не ліньки,то напишіть скільки часу готують ло роботи з "Максимом" . Ну і точної вам стрільби, та цілої шкури. Удачі в бою.
Молотком нельзя напрямую колотить !(появляются заусенцы и вмятины ). Только через деревянную или медную прокладку. Удобно это делать свинцовым молотком.
Зі слів спеца: скорострельність залежить від сили затяжки сальника передньої втулки. Якщо багато набити сальника та туго затягнути частота вистреліа зовсім упаде.
@Вася Иванов Пам.ятаєш яка максимальна вага одиниці багажу(валізи) при авіаперельотах? Отож.... Крім того одна справа встановлення на техніку - інша - використання цього озброєння піхотою....П.С. Окоп для тачанки ? ну-ну
Є випадок в історії, коли чувак з рук з Максима стріляв та трохи бігав - власне, з самим кулеметом, без триног чи лафетів. Здається, англієць. Сам кулемет - ~20кг.
"Тело пулемёта (без станка, воды в кожухе и патронов) имело массу около 20 кг. Масса станка Соколова с щитом - около 40 кг, плюс 4 кг воды. Поскольку использовать пулемёт без станка и воды невозможно, то масса всей системы (без патронов) около 67 кг." Вікіпедія
@@markovovchok6767 ви не повірете, але так ще з першої світової робили, тільки помпа ручна була. А шланги не повідриває, бо там є різьби для заглушок, у які можна ввернути фітинги. Так, наприклад, зенітно-кулеметна установка М4 зразка 1931 року влаштована. .
Дякую земляки! Все це 4 місяці тому прийшлося своїми руками пізнавати, ні де не було інструкції, окрім статті на ліга.нет про кулемет якому 135 років. Дуже було не зрозуміло із намоткою сальників. Шайби ні в одному з чотирьох не трогали Дякую за відео. Тримаємося браття!
В старом фильме про Чапаева выпущенный при СССР есть эпизод где Петька учил Анку пользоваться пулемётом Максим.Разбирая его Петька сказал: 《А это называется щёчки》и поцеловал Анку в щеку,а та ударила его по лицу,сказав грозно!: 《Ану учи пулемёту!》.В этом фильме они всё равно стали встречаться,но сам эпизод говорит о том что сколько времени не прошло но и в наше время используют ещё такое оружие и уже бить нужно не белогвардейцев,а российские воиска, потомков Петьки и Чапаева.
Викиньте ті асбестові нитки та замініть сальниками з сучасних матеріалів. В ідеалі - термостійкі о-рінги, але працюють і звичайні резинові. На ствол в канавку три кільця та графітове мастило, в надульник- два, на які намотано фум-стрічку. Результат- п'ять цинків відстріляні, жодного клина , коробка суха ц чиста. Пружину налаштовують вагами з зіпу, зусилля початку руху мотиля -3.5 -4 кілограми.
Сальник набивается вощёным шнуром, затыльник выбивается молотком из цветняка, ствол со станиной из короба вынимается легко, пружина кантером до 4 кг регулируется, но и надульник тоже помнить, отдача ствола зависит. Ну и конечно следить за наколом бойка, замок проверять периодически.
Вітаю панове. Підкажіть, будь ласка, а по заду столу то лежить комплект для створення тактичного арбалету та рогатини, чи все ж таки частина ремкомплекту кулемету!!? *бані папуаси...цеж так треба армію принизити.
главное - чтобьі все больньіе империей успели получить лекарство в медненой оболочке. гадов бить можно и дубиной, главное - убитьіх забирайте, пропалбезвести придумалисєкономить.
@@neptune9571 А МАНЕВРИРОВАТЬ с ним на поле как???? Или туда и РАСЧЁТ ОДНОРАЗОВЫЙ посадят???? =)))) К осени, будут кремневые ружья выдавать, к зиме пищали, ну а к февралю, уже и очередь бронзовых топоров Скифов подойдёт!!!! =)))))
@@МихаилКалитин-д7п и вобще то у вас ситуация не лучшая, у ваших военных есть экземпляры: мосинки 1890года и каски 2 мировой, так само и много по чему, так что прежде чем у кого-то искать слезу возле глаза, посмотрите на свой глаз, у которого бревно.
На складах есть порядка 35 тысяч Максимов!! Сам охренел, когда узнал. Как то был на одном складе, там револьверы Наган на хранении ну очень много было. Все в боевом состоянии. Повертел в руках Наган 1902 года выпуска. тульский завод его Императорского величества. Что то такое было написано и эмблема короны. Такие дела. Мне еще сказали, что есть на складе Наган 1895 года выпуска. Раз хранятся Наганы, значит и патроны для них есть.
@@ВадимДашутинвалом и наганов и патронов к ним...Кстати наган крайне надежет и точен...и не ломается никогда.Из минусов долго снаряжать новую обойму...
Ничего смешного нет - то, что может Максим - долго стрелять длинными очередями - больше никто не может, водяного охлаждения нет ни у кого. А уж максимы для дотов, с подачей-отводом воды через шланги - лишь бы патроны не кончались и насосы работали... Понятно, что война уже другая, и вряд ли кто балуется заградительным огнём из пулемётов, но всякое бывает.
Дід у другу світову був другим номером на цьому апараті і вин інколи , якщо дуже допечеш, розказував призказку , але нажаль я не зап'ятав , щось " щочки , носік........?
Чот думается, вместо асбестовой верёвочки надо брать силиконовые сальники типа O-ring подходящего размера. А охлаждение можно реализовать на анрифризе, радиаторе печки атшахи, китайской электропомпы и литий-ионовой батареи от электроинструмента МЕТАБО
Если использовать силиконовое или витоновое уплотнительное кольцо, наверное, поверхность ствола в этом месте нужно шлифовать минимум до Ra 0,8. Иначе на долго не хватит. А лучше покрыть хромом и шлифонуть.
Так робили, тільки з водою, ще з часів першої світової, антифириз не можна, там спирти і випари будуть зовсім не корисні для розрахунку, води вистачає.
Какой антифриз,ещё помпу поставь с принудительной циркуляцией охлаждающей жидкости.Вода, самый раз.Но плохо,что на этом Максиму,маленькая заливная горловина.Нужна лейка и канистра с водой рядом.С большой горловиной и снег и лёд,можно закинуть.И заливать жидкость, без проблем...Но от вибрации выстрела, может порвать соединения на трубках
Не вийде: 1. Температура ствола під час стрільби в точках, де встановлено ущільнення досягає кілька сотень градусів (достатньо випустити одну стрічку чергою). Тому тут доведеться ставити о-рінги з термостійкого матеріалу. 2. Якість і точність обробки не дасть довго працювати о-рінгам;
Хлопці, я тут позбирав трохи відео по зброї... Може стане у нагоді. Ваше - теж там, якщо не заперечуєте. ruclips.net/p/PL2fnSwFOGjBziuVsYKZKwhzJC-feAMOkc
А почему на кожухе ствола нет широкой горловины?Для оперативной заливки и слива охлаждающей жидкости?И почему так медленно стреляет пулемет?По ощущениям 500 выстрелов или даже меньше?Хотя можно сделать больше,до 850 выстрелов в минуту,это как в финском варианте пулемета максим.
Нащо, буде ще більший перегрів ствола, води закіпання. Куля може заклинити від розширення перегрітого ствола. Якщо одна стрічка на день, то можна,а якщо ділянка з постійними боями, то зась.
@@garmattio5498 Нет,пока охлаждающая жидкость в кожухе есть то не будет перегрева ствола.И нормально,такая скорострельность была в финской версии пулемета максим uk.wikipedia.org/wiki/M/32-33
Якщо хтось не усвідомлює наскільки старий цей кулемет то коли він був вершиною людского генія і воював в 1 світові то газети ще штампувались прессом вручну, а пенацелін ще не було винайдено)
А що в стрілецькій зброї прорив пройшов? Щось придумали нове ? Портативні лазери? І яку , не смію питати, патрони 5.45 *39 (1974 р) 7.62*39 ( 1943р) мають перевагу перед патроном 7.62*54 зразка 1898р??? Тим що енергія кулі набагато менша? Всі кулемети на базі ,,калашникова " мають на відміну від ,,максима" мають ніяку влучність! А в деяких ствол не міняється!
@@vadimssipolnieks2103 не обязательно. Снайпер не лупит строго в лоб. В любом случае пуля (осколок) летит под углом. Второе, пластины под углом превратят компактный щиток в танковую башню. На фотках второй мировой можно увидеть на немецких противотанковых малокалиберных пушках именно такую защиту из разнесенных пластин. Компактно, эффективно. В общем красивое решение, сгодится и для пулеметного щитка.
В ЗіПах до Максима йде пружинний кантер (ваги). За допомогою кантера натягується пружина. Сила натягу на кантері має дорівнювати позначці 4 кг. Після настрілу у 3000 набоїів пружину за допомогою того ж кантера попускаємо до 3,5 кг. От і вся арифметика. Нетреба ніяких 33 вітків )). Читайте НСД.
Скиньте посилання, будь ласка. Теж потрібно
@@buzuvir7052 4,2- 4,5 для наземних цілей. до 5,2 по повітряним НСС вам до допомоги
@@buzuvir7052 у тебе є Максим ?
@@andrewzheglov3651 Поки ще є. Що Вас цікавить
красава
Привіт колегам кулеметникам Харківщини від кулеметників Миколаївщини. Дуже гарний і змістовний огляд і консультація! Було дуже цікаво. Нажаль у нас такої зброї не має, у нас інші радянські зразки. Дякую хлопці за науку! Якщо буде в нас Максим думаю згодиться ваша наука! Слава Українським кулеметникам!
Так Максим - якраз не радянська розробка...
Якщо не зраджує пам'ять, в Союзі його за ліцензією трохи робили - а так - це британська машинка.
@@manyknivesguy полковник Максим - американец! СССР пулемёт достался от царской России.
@@ПрохорПетров-г2н Пулемёт Мáксима - станковый пулемёт, разработанный британским оружейником американского происхождения Хайремом Стивенсом Максимом в 1883 году.
@@ПрохорПетров-г2н Ниже уже уточнили...американец, но работал таки на Британию...
Ахаха кулэмэтнык)
Если в кожух напихать мяты и залить водой, то при стрельбе будет освежающий аромат)
А если туда всыпать большую пачку чая , то получится забористый чифир ! И никакая дурь заморская с ним в сравнение не пойдет !
@@KURSKIY_OLEG ну чай так-то тоже заморский)
@@СтасЛукашенко-ф8я Можно Краснодарский ...
@@СтасЛукашенко-ф8я и закусывать Беларусскими креветками.
@Кароль Стах один из любимых авторов!)
По інструкції з ремонту кулемета сказано, що протікання переднього ущільнення допускається до 35 капель/хв. Корпус кулемета при цьому ставиться під кутом 45град переднім зрізом ствола вниз. При цьому ще й звертається увага на те, що ствол має опускатися під власною вагою при встановленні кулемета під 45град переднім зрізом ствола вверх.
Пружина натягується по кантору з ЗІП'а. Звідти ж береться і азбестовий шнур і всі необхідні елементи для обслуговування/ремонту в польових умовах.
У свої 70 років я з цікавістю подивитися ваш ролик. Таке враження, що це аналог якогось Камаза, де завжди має бути повна дверка ключів на підхваті. Ну і середньому роботязі аби дня вистачило, щоб опанувати обслуговування такого механізму. Якщо не ліньки,то напишіть скільки часу готують ло роботи з "Максимом"
. Ну і точної вам стрільби, та цілої шкури. Удачі в бою.
Молотком нельзя напрямую колотить !(появляются заусенцы и вмятины ). Только через деревянную или медную прокладку. Удобно это делать свинцовым молотком.
Це точно, але без молотка не збереш
ОЧЕНЬ удобно это делать тыльной стороной руки правой - разжимая створки пальцами левой)))))
Нема слів. Дякую, хлопці. Цей старенький вложить в наш чорнозем ще не одну нечисть!
А про правильное обслуживание тачанки будет видео?
Это батько Махно потом расскажет.
Налаштування, я бы попросил.🤨
ща никто не сможет лошадь запрячь
Укропы впервые видят Максимку. О тачанке им нужно дополнительно обьяснить)
"Нет ненависти к россиянам, но есть чувство брезгливости, как к дохлому скоту". - Джохар Дудаев .
Живые мертвецы!
НеумноеКакДудаевЗакончитьНеБоишься?
@@igorsarmat8952 пока что у вашего ущербного портфельгеноссе есть выбор - кол, виселица или швабра. Выбор небольшой, но неотвратимый
Дякую ,Вам гарний кулемет дойдiть до Куп'янська з ним !
Хлопцi, вiн же сказав , що не спец! Людина сама розiбралася ! Красаучик!!!
Красаучик , А ты не из Лесби?)
Хлопці які ж ви в нас розумники 👍👍👍👍👍👍🇺🇦
Молоток повинен бути з кольорового металу з кожною розборкою деформуються деталі причин відказує буде більше.
есть обрезиненные молотки
Ждём инструкцию по "Льюису" :)
нема їх на складах, а МАКСИМів тисячі
ручнийдегтярьлюисивраритэтукинонемае
Добрий кулемет....
а лука Чингиз -Хана нет? 🤣🤣🤣🤣
@@alexandrmyheeff2350 паспорт РФ?
Дякую! Коротко, зрозуміло, нічого зайвого!
Мой дед 1898 года мне говорил- у Максима 26 причин задержки, а у женщин- меньше. Як все дуже нерозуміло
женщины, деды, задержки... боже, чё ты высрал
@@niknardos7650кулькур шмультур на уровне у тебя
@@magnum6.5 а ты его братец по разуму?
@@niknardos7650 россиянин?
@@magnum6.5 украинец?
клас, який умнічка, не спіша, як кулемет стріляє, Слава Україні!
Самие лучшее автомашини ,кулемети , трактора у дяді СЕМА. Кулемет Максима самий лучший.
Зі слів спеца: скорострельність залежить від сили затяжки сальника передньої втулки. Якщо багато набити сальника та туго затягнути частота вистреліа зовсім упаде.
Від натяжки пружини швидше. А сальник, якщо туго набити то ствол важко буде рухатись і не буде черг
Одна з причин чому у нас не стріляв 🤪
Міняти позицію з цим дивом доволі весело - мо є якась легка тринога чи сошки - ну щоб тільки тіло кулемета( і легку підставку переносити?
Я скоро сошки дороблю і зроблю повне обзорне відео по модифікації кулемета Максим. Буде цікаво ))
@Вася Иванов Пам.ятаєш яка максимальна вага одиниці багажу(валізи) при авіаперельотах? Отож.... Крім того одна справа встановлення на техніку - інша - використання цього озброєння піхотою....П.С. Окоп для тачанки ? ну-ну
Є випадок в історії, коли чувак з рук з Максима стріляв та трохи бігав - власне, з самим кулеметом, без триног чи лафетів. Здається, англієць. Сам кулемет - ~20кг.
"Тело пулемёта (без станка, воды в кожухе и патронов) имело массу около 20 кг. Масса станка Соколова с щитом - около 40 кг, плюс 4 кг воды. Поскольку использовать пулемёт без станка и воды невозможно, то масса всей системы (без патронов) около 67 кг." Вікіпедія
@@IDGinUkraine цікаво,як він на гашетку давив.незручно аж до неможливості буде.
Гарний кулемет, а якшо зробити циркуляцію води з відведенням тепла, то стріляти можна дуже довго.
Для этого, нужно шланги термостойкие,помпу и бочек охладитель...Целая,система отопления получится..При вибрации,эти шланги поотрывает
@@markovovchok6767 ви не повірете, але так ще з першої світової робили, тільки помпа ручна була. А шланги не повідриває, бо там є різьби для заглушок, у які можна ввернути фітинги. Так, наприклад, зенітно-кулеметна установка М4 зразка 1931 року влаштована. .
@@dmytrysven5848 цікаво
геморна тема.
Дякую. Зробіть будласка обзори на іншу зброю, бо дуже потрібно.
ГЕРОЯМ СЛАВА! ❤️🖤🇺🇦Смерть ворогам!
Дякую вам хлопці за вашу тяжку справу. Слава Україні
Ты поменьше дикуй, а лучше похорони своих хлопцив. Воняют в два слоя под Лисичанском, закапывать не успеваем😏
Дякую дуже пізнавально.Завтра прейдеться розбирать
Дякую земляки! Все це 4 місяці тому прийшлося своїми руками пізнавати, ні де не було інструкції, окрім статті на ліга.нет про кулемет якому 135 років. Дуже було не зрозуміло із намоткою сальників. Шайби ні в одному з чотирьох не трогали Дякую за відео. Тримаємося браття!
Ви не один такий 😂😂😂
@@sergiop4401 ну тепер і відео з'явилося дуже багато, той хто хоче розбереться.
Автор молодець.
Давай Боже Вам фарту та здоров'я.
Шкода що мало відео.
Слава Україні 🇺🇦💪
Азбестовий шнур має бути в зіпі кулемета. Також в зіпі має бути ключ Райцина для зняття гашетки.
уполивсэваляетьсясвоетрэбамати
Правильніше прибор Райцина. В ЗіПах він не передбачений.. Це окремо було.
К нас були. Але кулемети були румунські 46 року
Красавчики!Слава Украине!!!
Це шикарне відео, стиль оповідання просто базований😅❤
В старом фильме про Чапаева выпущенный при СССР есть эпизод где Петька учил Анку пользоваться пулемётом Максим.Разбирая его Петька сказал: 《А это называется щёчки》и поцеловал Анку в щеку,а та ударила его по лицу,сказав грозно!:
《Ану учи пулемёту!》.В этом фильме они всё равно стали встречаться,но сам эпизод говорит о том что сколько времени не прошло но и в наше время используют ещё такое оружие и уже бить нужно не белогвардейцев,а российские воиска, потомков Петьки и Чапаева.
белогвардейцы тож русские были
Поучительно...
Ждем масткр клас по винтовки бердана , картечнициы гатлинка и как правильно ядро у грамату пихати.
Вали за російським флагманом!
Правильно писать "по винтовкЕ". Грамотей хренов...
Братан спасибо за видио
Файний дядько!
Ох уж эти эльфы... Ну да ладно, информация полезная.
Викиньте ті асбестові нитки та замініть сальниками з сучасних матеріалів.
В ідеалі - термостійкі о-рінги, але працюють і звичайні резинові.
На ствол в канавку три кільця та графітове мастило, в надульник- два, на які намотано фум-стрічку.
Результат- п'ять цинків відстріляні, жодного клина , коробка суха ц чиста.
Пружину налаштовують вагами з зіпу, зусилля початку руху мотиля -3.5 -4 кілограми.
Скоро до разборки- сборки мушкетов дойдете!
Но, интересно! Главное, что бы потом при сборке лишние запчасти не остались.
С языка снял!
Найго шлях трафить !!! То не кулемет , це якийсь конструктор лєго ...
Не зрозумів, де підключається ноутбук? )))
Сальник набивается вощёным шнуром, затыльник выбивается молотком из цветняка, ствол со станиной из короба вынимается легко, пружина кантером до 4 кг регулируется, но и надульник тоже помнить, отдача ствола зависит. Ну и конечно следить за наколом бойка, замок проверять периодически.
Дуже сумно дивитись якою зброєю ми змушені воювати в 21шому столітті!!!!!
І така зброя вбиває, тим більше з водяним охолодженням, довше стріляє.
Від цього патрона бронік не врятує.
Дякую. І до нас вже дійшов цей мотлох..
Союзники новое вооружение поставили?
т62 достали 🇷🇺💩👎
А требушеты использовать не пробовали?
Чекаємо відео по розбиранню та налаштуванні Хімарса.
Гарний огляд. Звичайно такий архаїзм - це тільки для качання рук. Але краще ніж нічого.
ГЕРОЯМ Слава.
Вы ещё саблю Тараса Бульбы на позицию притащите,переможники х..вы!
Апро бойову косу коли? Інет забитий рекламою західної зброї, якою завалили Україну. А насправді? Розкажіть про багнети.
СТОЯТЬ И БИТЬ КРАСНОГО ЗВЕРЯ, И КАКАЯ РАЗНИЦА ЧЕМ!!! МАКСИМОМ ИЛИ ДЕГТЯРЕВЫМ, ГЛАВНОЕ ЧТОБЫ БЫЛО ЧЕМ. СЛАВА УКРАИНЕ И ГЕРОЯМ СЛАВА.
Этот пулемёт самый настоящий самовар!
М-да,когда обзор мечей ,сабель ,копья лука стрел...
Скоро на ртв.
@@yuria6950 Прошу прощения совсем забыл и обзор ещё про каменные катапульты стенобойные орудия
@@alexua5035 там же,на днях буквально.
Там же обзор дубин и камней.
@@yuria6950 а Спасибо насмешил.удачи
@@alexua5035Удачи. Обращайтесь,если чего.
супер. дякую захисникам України
Слава Українським воїнам
Лендлиз перемога? )
Is he planning on using it in Battle.
Yes
Maxim machine guns have been used by the soldiers of Ukraine since 2014. In, it has proven itself well against the orcs ...
Велика подяка ЗСУ!!!💛💙
Героям Слава. Дякую , хлопцы. Даже пізновально.✌️✊👍
А герои то где?
Вітаю панове. Підкажіть, будь ласка, а по заду столу то лежить комплект для створення тактичного арбалету та рогатини, чи все ж таки частина ремкомплекту кулемету!!? *бані папуаси...цеж так треба армію принизити.
А stg у вас есть ?
Бажаю здоров'я хлопці🇺🇦робіть ще контент🇺🇦Смерть лаптеногим🇺🇦
К Осени начнут Кремнёаве ружья выдавать, к зиме Фитильные Пищали и Фузеи, ну а весной, и до Бронзовых топоров Скифов очередь дойдёт!!!! =))))
главное - чтобьі все больньіе империей успели получить лекарство в медненой оболочке. гадов бить можно и дубиной, главное - убитьіх забирайте, пропалбезвести придумалисєкономить.
БТР 60 з двома двигунами ГАЗ АА вже руssкіє витягнули ,нє?
🤣🤣🤣🤣эти клоуны уже с пращами бегают. привет из будущего)
Кулебяка-знаю! Кулимёт-не заю!
Может xyлимёт?
в следующий раз наверное будете показывать как удобнее стрелять с пищалей
Орков гнать - всё сгодится
ви вже достаєте т62
21 век....40 миллиардов ленд лиза.....и в итоге пулемёт 19 века!!!! =))))
Ну это было месяц назад, да и если такое есть на складах, так почему же его не использовать? Мы не 2 армия мира, поэтому мы и не такие гордые.
Воу-воу!
Домик в Израиле для родителей Зеленского сам себя не купит,боец!
@@neptune9571 А МАНЕВРИРОВАТЬ с ним на поле как???? Или туда и РАСЧЁТ ОДНОРАЗОВЫЙ посадят???? =)))) К осени, будут кремневые ружья выдавать, к зиме пищали, ну а к февралю, уже и очередь бронзовых топоров Скифов подойдёт!!!! =)))))
@@МихаилКалитин-д7п военные разбираются по этому поводу, у нас Ленд Лиз скоро заработает, так что не умничайте.
@@МихаилКалитин-д7п и вобще то у вас ситуация не лучшая, у ваших военных есть экземпляры: мосинки 1890года и каски 2 мировой, так само и много по чему, так что прежде чем у кого-то искать слезу возле глаза, посмотрите на свой глаз, у которого бревно.
Слава Україні!!! Був на позиції але так не довелось на жаль з нього постріляти,так склались обставини....
скоро зима.надо менять воду на антифриз..иначе разморозишь кулемет
Я думав що вони тільки в музеях є. Надійна конструкція як молоток.
На складах есть порядка 35 тысяч Максимов!! Сам охренел, когда узнал. Как то был на одном складе, там револьверы Наган на хранении ну очень много было. Все в боевом состоянии. Повертел в руках Наган 1902 года выпуска. тульский завод его Императорского величества. Что то такое было написано и эмблема короны. Такие дела. Мне еще сказали, что есть на складе Наган 1895 года выпуска. Раз хранятся Наганы, значит и патроны для них есть.
@@ВадимДашутинвалом и наганов и патронов к ним...Кстати наган крайне надежет и точен...и не ломается никогда.Из минусов долго снаряжать новую обойму...
Ребра охлаждения не помешали бы на стволе, потому что он наверняка резко нагревается
Там ствол охолоджується рідиною.
2.5 градуси/постріл
ГЕРОЯМ СЛАВА СЛАВА НАЦІІ пи...да російській федераціі
Эт точно...когда увидят оборжутся
Ничего смешного нет - то, что может Максим - долго стрелять длинными очередями - больше никто не может, водяного охлаждения нет ни у кого. А уж максимы для дотов, с подачей-отводом воды через шланги - лишь бы патроны не кончались и насосы работали... Понятно, что война уже другая, и вряд ли кто балуется заградительным огнём из пулемётов, но всякое бывает.
@@IDGinUkraine ну вот я о том же война нонче другая...
По Ленд Лизу получили ?
З криївки дістали)
Викопали запаси старі )))
@@nikolaiua4512 Вы это,обратно закопайте.
А то потом из-за вас в Даркнете честный продавец страйк получает.
А где заливная крышка для охлаждения ствола ?
Евросоюз поставляет?
Дід у другу світову був другим номером на цьому апараті і вин інколи , якщо дуже допечеш, розказував призказку , але нажаль я не зап'ятав , щось " щочки , носік........?
Ещё у индейцев можно луки со стрелами взять на вооружение
Дякую вам.
Борони ВАС БОЖЕ
в колеса сколько качать?
Чот думается, вместо асбестовой верёвочки надо брать силиконовые сальники типа O-ring подходящего размера.
А охлаждение можно реализовать на анрифризе, радиаторе печки атшахи, китайской электропомпы и литий-ионовой батареи от электроинструмента МЕТАБО
Если использовать силиконовое или витоновое уплотнительное кольцо, наверное, поверхность ствола в этом месте нужно шлифовать минимум до Ra 0,8. Иначе на долго не хватит. А лучше покрыть хромом и шлифонуть.
Что бы он расплавился?
Так робили, тільки з водою, ще з часів першої світової, антифириз не можна, там спирти і випари будуть зовсім не корисні для розрахунку, води вистачає.
Какой антифриз,ещё помпу поставь с принудительной циркуляцией охлаждающей жидкости.Вода, самый раз.Но плохо,что на этом Максиму,маленькая заливная горловина.Нужна лейка и канистра с водой рядом.С большой горловиной и снег и лёд,можно закинуть.И заливать жидкость, без проблем...Но от вибрации выстрела, может порвать соединения на трубках
Не вийде:
1. Температура ствола під час стрільби в точках, де встановлено ущільнення досягає кілька сотень градусів (достатньо випустити одну стрічку чергою). Тому тут доведеться ставити о-рінги з термостійкого матеріалу.
2. Якість і точність обробки не дасть довго працювати о-рінгам;
Там потрібно коробку поставить від АК кулемета а ту гадость в чермет.
Да він хороший тим що там пуля як болт летить бронежилет не врятує 🔨🔨🤔🧐 🇺🇦🇺🇦
Міліон хороших лайків
единственный пулемёт где длинна ленты значения не имеет подводи воду нажимай и целься может хоть сутками стрелять без остоновки !!!
Жаль вас парни.
Хлопці, я тут позбирав трохи відео по зброї... Може стане у нагоді. Ваше - теж там, якщо не заперечуєте.
ruclips.net/p/PL2fnSwFOGjBziuVsYKZKwhzJC-feAMOkc
А почему на кожухе ствола нет широкой горловины?Для оперативной заливки и слива охлаждающей жидкости?И почему так медленно стреляет пулемет?По ощущениям 500 выстрелов или даже меньше?Хотя можно сделать больше,до 850 выстрелов в минуту,это как в финском варианте пулемета максим.
Нащо, буде ще більший перегрів ствола, води закіпання. Куля може заклинити від розширення перегрітого ствола.
Якщо одна стрічка на день, то можна,а якщо ділянка з постійними боями, то зась.
@@garmattio5498 Нет,пока охлаждающая жидкость в кожухе есть то не будет перегрева ствола.И нормально,такая скорострельность была в финской версии пулемета максим uk.wikipedia.org/wiki/M/32-33
Мощь!!!
Не мощь а барахло музейное.
@@ОлександерКопор в этот пулемет можно подвести воду и ленту хоть сто километров и эту косу не остановить
Залейте антифриз,температура кипения его выше чем воды
Орки антифриз , п'ють .
Почують запах антифризу, побіжать на кулемет толпами.ї
@@volodymyrrhapon5666 а лента за лентою набої подавай!
Для антифриза нужна герметичность
Так смысл как раз таки в отведении тепла. Вода кипит-кучу энергии отводит. В школе кроме как отвечать по команде на слава украине ничему не учат?
Чувак,тут даже топливо по ленд-лизу воруют и САУ продают.Кокой антифриз? Антифриз давно прапор себе в евробляху залил.
Станок латунь?
Якщо хтось не усвідомлює наскільки старий цей кулемет то коли він був вершиною людского генія і воював в 1 світові то газети ще штампувались прессом вручну, а пенацелін ще не було винайдено)
А що в стрілецькій зброї прорив пройшов? Щось придумали нове ? Портативні лазери?
І яку , не смію питати, патрони 5.45 *39 (1974 р) 7.62*39 ( 1943р) мають перевагу перед патроном 7.62*54 зразка 1898р???
Тим що енергія кулі набагато менша? Всі кулемети на базі ,,калашникова " мають на відміну від ,,максима" мають ніяку влучність! А в деяких ствол не міняється!
Представ собі дуель !
На відстані ,допустим, 800 м .
, ,Максим " і якийсь кулемет на базі ,, калашникова"!
В ,,калашникова " шансів нема!
Только щиток смастерить надо потолще снайпера сегодня стреляют с тяжёлых
Да, можно добавить разнесенную броню. В сумме легче и эффективней. Легко реализовать без всяких кардинальных переделок.
@@AnatoliyHerman угол наклона нужен 45 градусов броня может быть широкой на петлях в походном компактно.
@@vadimssipolnieks2103 не обязательно. Снайпер не лупит строго в лоб. В любом случае пуля (осколок) летит под углом. Второе, пластины под углом превратят компактный щиток в танковую башню. На фотках второй мировой можно увидеть на немецких противотанковых малокалиберных пушках именно такую защиту из разнесенных пластин. Компактно, эффективно. В общем красивое решение, сгодится и для пулеметного щитка.
@@AnatoliyHerman именно так если есть боковое прикрытие то выжить можно.
Відео супер! Особливо в кінці, слава Україні!
а у тебя нет дубинок, камней, луков и стрел?.. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
🙂💛💙👍👍👍
Рашистів має бити все, навіть обух сокири, не те що кулемет Максим.
що а ВУС 713, закінчився?
А хлопцям Батьки Махно теж доводилось настроюват ці швейні машини..
🛡️🦇🇺🇦🤝🇺🇦🦇🛡️
Натхнення і Божого благословення !!! Слава Українським воїнам !!!
ruclips.net/video/FWCZaSvJPng/видео.html
Сильная "машина"¡¡¡¡ Лучше чем Калашников¡¡¡ Трепещи Россия. Ха-ха-ха...
та похуй. пизди дамо вам, тварям, хоч з максимом хоч з хаймарсом. ви взагалі не люди. ви- йобана плєсєнь
Да хлопци з максимом ви непобедими